نمایش نتایج: از 1 به 10 از 5462

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

نمایش موضوع

mehrsa آواتار ها
    2,200 بار در 476 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 25 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط miss.kazemi نمایش پست ها
    سلام خدمت همگی الان تقریبا دو هفته ای از کال شدنم میگذره اصلا نتونستم تریدای خوبی داشته باشم چک لیستم قاطی پاتی شده و بشدت از نظر جسمی مریض شدم هروز باید قرص مصرف کنم انقدر بهم فشار اومده سر دردای عجییب حالت تهوع چشام بشدت درد میکنه خیلیم پای چارت نیستم تموم ناراحتیم اینه پس اگه کال کردم یعنی من چیزی بلد نبودم و....از نظر روحی واقعا دیگه طراوت یک سال پیشمو ندارم عمیقا خوشحال باشم میدونم هیچ چیزی تو این دنیا ارزش این موضوع رو نداره سلامتیت بخطر بیفته ولی تو راهی اومدیم انگار بخوامم نمیتونم برگردم ...روی خودمم کار میکنم کتاب دوره های اموزشی فردی ولی خیلی فایده نداره ....هممون قطعا چالش های شخصی داریم تو زندگیمون ولی فارکس داستان منو تشدید کرد
    فکر چگونه تولید میشود؟
    تمام چیزهایی که نمی پذیرید، تبدیل به فکر شما میشوند، و دائما ذهن شما را مشغول نگه میدارند. از آن جا که ذهن شما سازنده تصاویر زندگی شماست، آنچه نپذیرفته اید، تبدیل به زندگی شما می شود و خود را تکثیر می کند. اما چیزهایی که می پذیرید دیگر بخشی از ذهن شما نمی شود و از دایره ذهن خارج می شود. مثلا شما پذیرفته اید که خورشید در آسمان است، آب رفع تشنگی می کند، یا لباستان را چگونه بپوشید یا چگونه دوچرخه برانید. آیا در طول شبانه روز به این چیزها فکر می کنید؟ مسلما خیر..
    پس اگر چیزی را دوست ندارید و می خواهید از زندگیتان محو شود، آن را بپذیرید. به تدریج که ذهن خود را با پذیرش خلوت کنید، جا برای خلق تازه ها باز می شود.

اکهارت تله
    ویرایش توسط mehrsa : 05-16-2023 در ساعت 17:54
    "زندگیمون با تمام عوامل محدود کننده اش به عهده ماست"

2. 19 کاربر برای این پست سودمند از mehrsa عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 64 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 64 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع