صفحه 156 از 556 نخستنخست ... 56106146154155156157158166206256 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,551 به 1,560 از 5551

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

Snow_Trader آواتار ها
    8,081 بار در 852 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 309 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Erfanalk نمایش پست ها
    سلام دوباره تارخ جان و همینطور اغا علی گل
    امیدوارم حالتون عالی باشه

به نظرم همه چیز رو به روانشناسی ربط دادن کار درستی نباشه _ شما ابتدای کار رو دمو خیلی عالی ترید میزدین اما یه مشکلی داشت تریدهاتون و اون این بود که ممکن بود در تریدهاتون میزان بالانس زیادی از اکانت بره ضرر اما شما باز صبر میکردین و میومد تی پی شما رو میزد و جناب مجید هم اینو به شما یاداور کردن اما دیگه بقیش یادم نمیاد توضیح داده بودین چیزی دررابطه با این کارتون یا خیر
    بعد رفتین رو ریل اما دیگه اینکار رو نمیتونستین تو ریل هم انجام بدین و کلا مشکل های روانشناسی اعم از چیدن تی پی براساس حدسود روزانه و توجه نکردن به تکنیکال بلای جونتون شد (حالا) .....

علی جان یه مقاله زیبایی گذاشتند که استاد یه جواب زیبا داده بود
    فایل پیوست 327600
    و باز به نظرم همه چیرو به روانشناسی ربط دادن کار درستی نباشه و اگر شما به اصولی ترید کردن تمرکز کنین باور کنین خود به خود مشکل های روانشناسی شماهم حل میشه (اینا واسه روانشناسی ترید بود _ روانشناسی شخصی رو هم خودتون باید ارتقا بدین)
    باز میخوام براتون یه مثال بصری بزنم _ من واقعیت مجید و نوع کاراشو خیلی دوست دارم دقت کنین تریدهاش خیلی اصولی هست و هرجا وارد نمیشه بنابراین مشکلای روانشناسی هم خود به خود واسش حل میشن @Snow_Trader

و اینکه 4 روزی هست که دیگه سیگاری نیستم و خیلی سخت داره بم میگذره گفتم در جریان باشین
    ولی انصافا تریدری نداریم که سیگاری باشه؟!!! (چون من 2 سال هست روزانه 1 الی 2 نخ میکشیدم اونم وقتی میرفتم بیرون تا یه هوایی تازه کنم خیلی میچسبید و انرژی پرمیشد و برمیگشتم و مثل تراکتور کار میکردم بعد از ظهرها) (اما الان از ترس اینکه برم بیرون و سیگار بکشم بیرون هم نمیرم و سخت میگذره....)
    شادباشید و پیروز

سلام عرفان عزیز
    وقتت بخیر وشادی باش

یاد حرف استاد افتادم با این مطالبی که گفتی ..استاد میگف یه پدری هی داشت یه پازل هزار قطعه ای نقشه جهان رو درست میکرده ولی نمیتونه میبره پیش پسرش و بعد از نیم ساعت پسرش اماده میاره به پدرش میده ب...پدر میگه عه چجور تونستی درست کنی؟؟؟ میگه پشت پازل جهان نقش یه مرد یا یه طرح ساده بود من اونو درست کردم اینم خود بخود درست شد ...خیلی خوب بود این داستان

وقتی من رو اوردم به چک لیست مولتی تایم وچندین تاییدیه میگیرم خب منو صبورتر میکنه خود بخود و همینطور با چیزی کار میکنم که راحتم وارتباط خوبی گرفتم باهاش همینا باعث شد از سردرگمی تریدهای بی ثمر و هی شکست های پشت سرهم یکم جون سالم بدر کنم و دیدگاهم کلا تغییر بدم و منی که دنبال ترید تک تایم اونم یک دقیقه و پنج دقیقه بودم منو تغییر داد به یه تریدری که حتی از دیلی سیگنال میگیرم ولی همون یه دقیقه ورود میکنمااا ولی این دیلی تا یک دقیقه کلی این وسط باید اتفاقا بیوفته و برا هر کدوم باید صبر داشته باشم وگزنه ضرر میکنم و انقدی ضررکرم حرف گوش کن شدم

ویچیزیم بگم عرفان جان زیاد درگیر بحث نشو بگی این درسته اون غلط فلانی تریدهای خوبی میزنه بیخیال بزار اصلا فک کنن راهت اشتباه بزار کسی که مشتاق و پیگیر بیاد خودش بگرده بسنجه و بالا پاینن کنه ببینه دیدگاهش به کدوم میخوره شاید همه نخان پیپ مطمئن بگیرن خیلیا دنبال ریسک به ریوارد و اینا هستن و دنبال اینقد تایددیه های مولتی تایم نیستن اونا اون راه انتخاب میکنن نمیگم درست وغلط نه همه راه ها میتونن مارو به موفقیت برسونه مونده تو کدومشو انتخاب کنی!! پس بزار دنبال جنسشون بگردن چنجا قیمت بگیرن ازین و اون تا قدر انتخابشونو بدونن ..امینو همین کارو با ما کرد ولمون کرد وسطای دوره من برگشتم به تلگرام گفتم اینا چیه دیگ چرت وپرت خط روند خودم بلد بودم دیگ الکی پولمو هدر دادم رفتم دنبال همون چیزایی که تو گزشته منو پولدارم کرده بود و سود های نجومی که میکردم ومیلیاردم کرده بودن ..بعد اینکه همون نتایج قبلی با همون کارای قبلیم بدست آوردم و دست از پا درازتر برگشتم دیدم چقد استاد امینو ماهارو امتحان میکنه و چقد این انسان هدفمند و برنامه ریزی شده قدم هاشو برمیداره تا یه مفهومی یا چیزی رو بهمون بفهمونه و تا وقتی اون چیزا رو تجربه نکرده بودم قدر مطالب استاد امینو وآکادمی رو نمیدونستم الان دیگ جونم وصل به مطالب دوره انقد این مطالب فوق العادن هر روز پخته تر میشه و تازه میفهمم و میگم امینو چی میدید ومنظورش از های لوی که مشخص میکرد چیا بود ...بزا پس بچرخن و دوراشونو بزننن جنس خوب قیمت نداره و تبلیغ هم نمیخاد عین دوره خودمون استاد امینو تبلیغی نمیکنه چون بخودش و مطالبش ایمان داره که کاملا کارساز وسودده ...حالا بد برداشت نکنی خیلی خوبه کمک میکینی به بچه ها ولی همه چیو بهشون نده بزار خودشون هم یکم سردرگم بشن این مراحل لازم ...وگرنه خیلیم ممنونم ازت که ایقد حس خوب ازمن و ترید هام میگیری منم همینطورم نسبت به شما
    دمت گرم
    اینم بگم در اخر پست منظورم خودم نیستم که خیلی خوبم فلان نه خود تورو میگم دیدگاهی که بهش رسیدید که برات مفید ،دودستی به کسی تقدیم نکن چون اون هنوز ارزششو نمیخاد بفهمه چون راحت بدستش میاره

برات ارزوی سلامتی و موفقیت دارم
    ویرایش توسط Snow_Trader : 06-16-2022 در ساعت 06:03
    Hard takes time, impossible a little more time

2. 17 کاربر برای این پست سودمند از Snow_Trader عزیز تشکر کرده اند:

mamad7575 آواتار ها
    2,650 بار در 281 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Snow_Trader نمایش پست ها
    سلام اقا تارخ عزیز
    روزت بخیر

برا این کار تو همین اکانت ریل میشینی پشت سیستم یه هفته فقط چارت نگا میکنی ...دست به موس نمیزنی حتی بهترین موقعیت طبق چک لیستتم دیدی نمیزنی ...ماها فک میکنیم بازار نمخاد حرکت کنه همین یکی دوتا حرکت و سیگنالی که الان میده و اگه نزنینم دیگ نمیتونیم هدفمونو بگیریم ولی در هفته کلی حرکت میکنه بازار و کلیم موقعیت های خیلی واضح میده ولی ما انقد عین مسلسل میوفتیم به جون مارکت که دیگ تیر تموم میکنیم بعد میبینیم عه چه سیگنال هایی چه حرکت هایی ..خود منم همین مشکل رو مواجه شدم تا اینکه الان فقط وایمیستم جایی ترید میزنم که اگه بهت نشون بدم روهوا میگی اره این 123 امینو اینم ورود ...چرا میخای همه مارکت رو بگیری؟؟؟ اصلا قرار نیس ده تا ترید تو روز بزنی شما فقط بخشی از حرکت مارکت رو تشخیص بدی و همونو بزنی و هدفتو بگیری نگا نکن خیلیا میان نشون میدن اکثر موج های مارکت رو میگیرن بازار یقه اینارو میگیره اینجور تریدرها طمع کار وحریص میشن و یجا مارکت گیرش میندازه انقدی میزنه خون بالا بیاره من انقد گیر مارکت افتادم زده که کل چش و دماغم پر خون شده الان باز بعضیا اینو میخونن میگن نمیخاد اینقد سخت بگیری بازار اینقدم سختگیر نیسو فلان اختیار با خودشونه ولی مارکت سخت گیر...منظورم این نیست شدو به شد کار کنی نه اشتباه برداشت نکن ما شاگردای امینو هسیم بهمون گفته دید منطقه ای خیلی بهتر منم همین رو مدنظر دارم ولی همین دید منطقه ای این نیس به همین راحتیا بازار هم بهت میخاد سود بده نخیر ازین خبرا نیس ...نوستالژی 2 یا 3 تو یوتیوب که امینو یه خاطره از دوستش که شاکی بوده و میگفته تو همش وایمیستی بهترین مناطق ترید میکنی و اینا نگا کردی؟؟؟ مال 2016 ...اونو حتما نگا کن نمخاد کل مارکت چپ راست بزنی ریلکس باش مشتی چیزی نیس دنبال خودت بگرد تو مارکت کی گفتم اینارو بهت ولی تو هنوز کار خودتو میکنی هنوز میخای امینو بشی فلان تریدر بشی فلان تریدر چجوری ترید میکنه منم عین اون بزنم مگه قرار تارخ بشه یه کس دیگ؟؟؟ تو هنوز سردرگمی در مارکت چون تو پیام بعدی که به عرفان گفتی سیستماتیک ترید بزنم و اینا ...هنوز تکلیف خودت مشخص نکردی ...زود میخای شرایط رو تغییر بدی خودت نمخای تغییر کنی تغییر کن سخته اره کی گفته راحته اگه وافعا مخای تریدر بشی همه سختیاشو بجون بخر دنبال حرف من و امثال من نباش همه جوابا پیش خودته تو به یه منبع بی نهایت وصلی ولی داری در حد یه لامپ ازش بهره میبری ظرفیتت رو ببر بالا خیلیا رو زبونشون فقط میگن مطالب 100 درصدیه و فلان امار صدتایی نشون داده 100 درصد تی پی فلان تاچ میشه ولی در عمل میای میبینی دهمین ترید کال مارجین میگی پس چیشد !!جواب منطقی و درستی نداره بگه میگ خبر بود فراکتال بالا فلان بود اشتباه بررسی کردم اونروز حالم خوب نبود صبر نکردم .وکلی چیز دیگ ...میدونی مطالب 100 درصدیه ولی هنوز 20 درصدشو فهمید و خودشو 100 درنظر میگیره وهمین باعث میشه اشتباه کنه روانشناسی مهم نمیگم مهم نیس ولی تکنیکالی اوک شو تا بتونی از پس مراحل روانشناسی بگزری وقتی پله اول نرفتی بالا چجوری از دومین پله داری میری بالا؟؟؟ بهت گفتم اگه یادت باش وقتی تو دمو ترید میزدی گفتم تو داری با همه 123 های یورودلار سل وبای میری و سودم میکنی ولی این عادت که میسازی برا خودت تو ریل اذیتت میکنه تریدر تک تیرانداز شو یمدت تک تیرانداز شو چرا اینو امحان نمیکنی؟؟ تو دموهاااا ریل تک تیر انداز نشی ..تو دمو یماه تک تیرانداز باش بببین این چجوریه خوبه بده!!! بیخیال بقیه که دارن روزی 1000 برابر میکنن بالانس هاشونو و هر موج از بازار بای وسل میزننن نوش جونشون بزار تو یه روز اونا پولدار شن ما اومدیم طی پنج شیش سال از لحاظ مالی استقلال پیدا کنیم پس دنبال همچین چیزی نیستیم تو راه خودتو بگیر برو جلو همون موفقت میکنه ....
    سرت داره به سنگ میخوره ازین شکست ها نترسیاااا اینا یه تریدر خوب ازت میسازه اگه به راه خوبی هدایت کنی خودتو ...این شکست های 10 دلاری میلیاردها دلار ارزش داره دوسشون داشته باش ...سردرگم نشو بزار بازار حرکت کنه این هفته بزار تک تک موقعیت ها جلو چشمت حرکت کنه و تو تریدشون نکن فقط نگاه کن با هر منطقه ترید واضحی که دیدی یدونه نیشگون از خودت بگیر یا اروم بزن پشت دستت بگو دیگ قول میدم صبور باشم ..من خودم کال کرده بودم بعد هفته بعدش که سیگنال های مشابه اون ترید که کالم کرده بود میدیدم باز منو ترغیب میکرد ترید کنم میگفتم غلط کردی مجید دست به کلیک موس نمیزنی و زود جفت ارز رو عوض میکردم و کلا حذف کردم اون مناطق رو وفقط مناطق خیلی واضح زدم ...البته خشونت ندارم بخودمااا ولی با کلماتی میگم که بدونه جدی دارم میگم بخودم راحت نمیگیرم که اونم بگه حالا یباره ترید کن نه یجوری برخورد میکنم دفه بعدی جرعت نکنه ترغیبم کنه ....من خودمو این شکلی تربیت کردم برای صبر و ترید توام نمیگم حتما عین من باید کنی نه توام بگرد ببین با چی تربیت میشی شاید با تشویق تربیت شدی یا یجور دیگ اون رو دیگ تو باید پیدا کنی ...

اگه تا اینجای پیام رو خوندی خیلی عالیه ممنونم ازت
    امیدوارم برات مفید واقع بشه
    سلام مجید جان عالی بود توضیحاتت استفاده کردم واقعا حس کردم حرفایی رو که زدی و اینم در راستایی حرفات بگم که من با یه تریدر خیلی حرفه ای(و یک انسان نمونه ) حرف میزدم و مشکلمو بش گفتم بهم گفت فکر میکنی من خیلی حرفه ایم و دارم گین هایی خیلی زیادی از مارکت میگیرم بش گفتم اره گفت فقط و فقط و فقط بعد اینکه سه چهار ساله مستمر دارم سود میکنم از این مارکت فقط دارم روی مناطقی که چشم و ذهنم بهشون اگاه هست ترید میکنم و خیلی از مساعل روانشناسی که تو درگیرش هستی رو با این یک کارم فیلتر کردم برای خودم و درگیرشون نمیشم هر چند وقت یبار میرم پیامشو میخونم که بهم یاد اوری بشه خلاصه عالی بود صحبت هات موفق باشی

4. 16 کاربر برای این پست سودمند از mamad7575 عزیز تشکر کرده اند:

TeenvokeR آواتار ها
    1,744 بار در 462 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 127 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط tarokh نمایش پست ها
    دوستان سلام ارادت
    يه سوال داشتم.مشكل عدم صبر و صبر نكردن براي موقعيت طبق چكليست رو چطور ميشه حل كرد؟
    ممنون ميشم اگر راهكاري داريد ذكر كنيد
    سلام و درود آقا تارخ عزیز
    من خیلی کوچیک تر از اونم بخوام یه نکته ای رو بشما بگم ولی یه جمله ی قشنگ هست فکر میکنم خیلی بهتون کمک کنه
    سختیِ کار های سخت این است که :هیچ فرمولی برای رویارویی با آنها وجود ندارد !
    باید سختی صبر رو بکشی یه معامله با صبر بزن اصولی بزن پایبند باش به چک لیست جایزه اش میشه شادمانی حین معامله و حرص نخوردن (جایزه ی صبر = شادمانی بی حد ومرزِ )
    امیدوارم بهت کمکی کرده باشم

کوچیک شما /قلب
    ماهیگیر باش نه ماهیگیر !

6. 15 کاربر برای این پست سودمند از TeenvokeR عزیز تشکر کرده اند:

Snow_Trader آواتار ها
    8,081 بار در 852 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 309 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamad7575 نمایش پست ها
    سلام مجید جان عالی بود توضیحاتت استفاده کردم واقعا حس کردم حرفایی رو که زدی و اینم در راستایی حرفات بگم که من با یه تریدر خیلی حرفه ای(و یک انسان نمونه ) حرف میزدم و مشکلمو بش گفتم بهم گفت فکر میکنی من خیلی حرفه ایم و دارم گین هایی خیلی زیادی از مارکت میگیرم بش گفتم اره گفت فقط و فقط و فقط بعد اینکه سه چهار ساله مستمر دارم سود میکنم از این مارکت فقط دارم روی مناطقی که چشم و ذهنم بهشون اگاه هست ترید میکنم و خیلی از مساعل روانشناسی که تو درگیرش هستی رو با این یک کارم فیلتر کردم برای خودم و درگیرشون نمیشم هر چند وقت یبار میرم پیامشو میخونم که بهم یاد اوری بشه خلاصه عالی بود صحبت هات موفق باشی

سلام اقا محمد عزیز
    وقتت بخیر وشادی

اره کاملا درسته حرفاتون خب وقتی ابزارش دستت باشو کاربردشم بلد باشی ازش استفاده میکنی ...یکی از دوستان یادم میگف ما تو این دوره فقط از لحاظ تکنیکالی داریم آموزش میبینیم و تکنیکال فقط 15 الی 20 درصد موفقیت تو این شغل ...در حالیکه مدیریت سرمایه و روانشناسی فردی وبازار و تکنیکال هر سه رو در این دوره ما داریم یاد میگیریم اینا بهم وصلند ..اینجوری نیس بگیم این جدا اون جدا ...بهم عین زنجیر وصل هستند و به کمک هم بهترین کاربرد رو برای تریدر میتونه داشته باشن انگار هر کدوم رو یه بال برای پرواز فرض کنیم با داشتن یه بال که نمیشه پرواز کرد ...تو دل تکنیکال هم روانشناسی هست هم مدیریت سرمایه

سلامت باشین
    براتون ارزوی موفقیت وسلامتی دارم
    Hard takes time, impossible a little more time

8. 15 کاربر برای این پست سودمند از Snow_Trader عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,457 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Snow_Trader نمایش پست ها
    سلام اقا تارخ عزیز
    روزت بخیر

برا این کار تو همین اکانت ریل میشینی پشت سیستم یه هفته فقط چارت نگا میکنی ...دست به موس نمیزنی حتی بهترین موقعیت طبق چک لیستتم دیدی نمیزنی ...ماها فک میکنیم بازار نمخاد حرکت کنه همین یکی دوتا حرکت و سیگنالی که الان میده و اگه نزنینم دیگ نمیتونیم هدفمونو بگیریم ولی در هفته کلی حرکت میکنه بازار و کلیم موقعیت های خیلی واضح میده ولی ما انقد عین مسلسل میوفتیم به جون مارکت که دیگ تیر تموم میکنیم بعد میبینیم عه چه سیگنال هایی چه حرکت هایی ..خود منم همین مشکل رو مواجه شدم تا اینکه الان فقط وایمیستم جایی ترید میزنم که اگه بهت نشون بدم روهوا میگی اره این 123 امینو اینم ورود ...چرا میخای همه مارکت رو بگیری؟؟؟ اصلا قرار نیس ده تا ترید تو روز بزنی شما فقط بخشی از حرکت مارکت رو تشخیص بدی و همونو بزنی و هدفتو بگیری نگا نکن خیلیا میان نشون میدن اکثر موج های مارکت رو میگیرن بازار یقه اینارو میگیره اینجور تریدرها طمع کار وحریص میشن و یجا مارکت گیرش میندازه انقدی میزنه خون بالا بیاره من انقد گیر مارکت افتادم زده که کل چش و دماغم پر خون شده الان باز بعضیا اینو میخونن میگن نمیخاد اینقد سخت بگیری بازار اینقدم سختگیر نیسو فلان اختیار با خودشونه ولی مارکت سخت گیر...منظورم این نیست شدو به شد کار کنی نه اشتباه برداشت نکن ما شاگردای امینو هسیم بهمون گفته دید منطقه ای خیلی بهتر منم همین رو مدنظر دارم ولی همین دید منطقه ای این نیس به همین راحتیا بازار هم بهت میخاد سود بده نخیر ازین خبرا نیس ...نوستالژی 2 یا 3 تو یوتیوب که امینو یه خاطره از دوستش که شاکی بوده و میگفته تو همش وایمیستی بهترین مناطق ترید میکنی و اینا نگا کردی؟؟؟ مال 2016 ...اونو حتما نگا کن نمخاد کل مارکت چپ راست بزنی ریلکس باش مشتی چیزی نیس دنبال خودت بگرد تو مارکت کی گفتم اینارو بهت ولی تو هنوز کار خودتو میکنی هنوز میخای امینو بشی فلان تریدر بشی فلان تریدر چجوری ترید میکنه منم عین اون بزنم مگه قرار تارخ بشه یه کس دیگ؟؟؟ تو هنوز سردرگمی در مارکت چون تو پیام بعدی که به عرفان گفتی سیستماتیک ترید بزنم و اینا ...هنوز تکلیف خودت مشخص نکردی ...زود میخای شرایط رو تغییر بدی خودت نمخای تغییر کنی تغییر کن سخته اره کی گفته راحته اگه وافعا مخای تریدر بشی همه سختیاشو بجون بخر دنبال حرف من و امثال من نباش همه جوابا پیش خودته تو به یه منبع بی نهایت وصلی ولی داری در حد یه لامپ ازش بهره میبری ظرفیتت رو ببر بالا خیلیا رو زبونشون فقط میگن مطالب 100 درصدیه و فلان امار صدتایی نشون داده 100 درصد تی پی فلان تاچ میشه ولی در عمل میای میبینی دهمین ترید کال مارجین میگی پس چیشد !!جواب منطقی و درستی نداره بگه میگ خبر بود فراکتال بالا فلان بود اشتباه بررسی کردم اونروز حالم خوب نبود صبر نکردم .وکلی چیز دیگ ...میدونی مطالب 100 درصدیه ولی هنوز 20 درصدشو فهمید و خودشو 100 درنظر میگیره وهمین باعث میشه اشتباه کنه روانشناسی مهم نمیگم مهم نیس ولی تکنیکالی اوک شو تا بتونی از پس مراحل روانشناسی بگزری وقتی پله اول نرفتی بالا چجوری از دومین پله داری میری بالا؟؟؟ بهت گفتم اگه یادت باش وقتی تو دمو ترید میزدی گفتم تو داری با همه 123 های یورودلار سل وبای میری و سودم میکنی ولی این عادت که میسازی برا خودت تو ریل اذیتت میکنه تریدر تک تیرانداز شو یمدت تک تیرانداز شو چرا اینو امحان نمیکنی؟؟ تو دموهاااا ریل تک تیر انداز نشی ..تو دمو یماه تک تیرانداز باش بببین این چجوریه خوبه بده!!! بیخیال بقیه که دارن روزی 1000 برابر میکنن بالانس هاشونو و هر موج از بازار بای وسل میزننن نوش جونشون بزار تو یه روز اونا پولدار شن ما اومدیم طی پنج شیش سال از لحاظ مالی استقلال پیدا کنیم پس دنبال همچین چیزی نیستیم تو راه خودتو بگیر برو جلو همون موفقت میکنه ....
    سرت داره به سنگ میخوره ازین شکست ها نترسیاااا اینا یه تریدر خوب ازت میسازه اگه به راه خوبی هدایت کنی خودتو ...این شکست های 10 دلاری میلیاردها دلار ارزش داره دوسشون داشته باش ...سردرگم نشو بزار بازار حرکت کنه این هفته بزار تک تک موقعیت ها جلو چشمت حرکت کنه و تو تریدشون نکن فقط نگاه کن با هر منطقه ترید واضحی که دیدی یدونه نیشگون از خودت بگیر یا اروم بزن پشت دستت بگو دیگ قول میدم صبور باشم ..من خودم کال کرده بودم بعد هفته بعدش که سیگنال های مشابه اون ترید که کالم کرده بود میدیدم باز منو ترغیب میکرد ترید کنم میگفتم غلط کردی مجید دست به کلیک موس نمیزنی و زود جفت ارز رو عوض میکردم و کلا حذف کردم اون مناطق رو وفقط مناطق خیلی واضح زدم ...البته خشونت ندارم بخودمااا ولی با کلماتی میگم که بدونه جدی دارم میگم بخودم راحت نمیگیرم که اونم بگه حالا یباره ترید کن نه یجوری برخورد میکنم دفه بعدی جرعت نکنه ترغیبم کنه ....من خودمو این شکلی تربیت کردم برای صبر و ترید توام نمیگم حتما عین من باید کنی نه توام بگرد ببین با چی تربیت میشی شاید با تشویق تربیت شدی یا یجور دیگ اون رو دیگ تو باید پیدا کنی ...

اگه تا اینجای پیام رو خوندی خیلی عالیه ممنونم ازت
    امیدوارم برات مفید واقع بشه
    سلام و وقت بخیر مجید جان
    امیدوارم حال دلت خوب باشه و زندگیت سرشار از شادی و پول و ثروت
    حیف بود لایک بزنم خواستم ازتون تشکر کنم بابت این پست زیبا که در تک تک کلماتشون احساس وجود داشت و کامل مشخص بود که خودتون کاملا این روزها و این شرایط رو کشیدید
    وظیفه تک تک ما اینجا این هست انقدر به هم دیگه کمک کنیم تا این 3 عامل ذهنیت - شخصیت - مهارت شکل بگیره در انتهای اون همه چیز درست میشه و درست شدن هر سه باعث تعادل در همه چیز خواهد شد
    شما لایق بهترینهایید
    آرزوی سلامتی و موفقیت همراه با شادی و ثروتمندی دارم برا هممون
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

10. 14 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

tarokh آواتار ها
    6,088 بار در 951 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 187 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط TeenvokeR نمایش پست ها
    سلام و درود آقا تارخ عزیز
    من خیلی کوچیک تر از اونم بخوام یه نکته ای رو بشما بگم ولی یه جمله ی قشنگ هست فکر میکنم خیلی بهتون کمک کنه
    سختیِ کار های سخت این است که :هیچ فرمولی برای رویارویی با آنها وجود ندارد !
    باید سختی صبر رو بکشی یه معامله با صبر بزن اصولی بزن پایبند باش به چک لیست جایزه اش میشه شادمانی حین معامله و حرص نخوردن (جایزه ی صبر = شادمانی بی حد ومرزِ )
    امیدوارم بهت کمکی کرده باشم

کوچیک شما /قلب
    سلام ارادت
    خيلي مخلصيم خيلي زيبا بود.
    همونطور كه استاد هم ميگفت شما يا رنج اصولي تمرين كردن رو قبول ميكنيد يا رنج سود نكردن رو.
    دنيا همينه ديگه.
    مرسي ازت عالي بود
    in all chaos there is calculation

12. 11 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

tarokh آواتار ها
    یاد شده
    در 187 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    سلام تارخ
    چطوری ؟
    خوبی ؟
    تارخ تنها عدم صبر نیست ، عدم تهد هم هست تو این موضوع و نداشتن نظم و دیسیپلین
    ایراداتی که در اکانت ریل قبلی بود رو مرور کن ، تو لیستت داشتیش ؟ اگر بله بود جوابت به این فکر کن چرا یک هفته که استراحت کردی روش کار نکردی ؟
    به این موضوع فکر کن قرار بود 1 هفته از آکادمی و مارکت دور باشی ؟ انجامش دادی ؟ این یک نمونه صبر بود که میخواستم تمرینش کنی
    سعی کن به کیفیت پوزیشنت فکر کنی نه تعداد پوزیشن و سود
    فقط حجم 0.01 و یک پوزیشن و در روز یک ترید انجام بده نه بیشتر
    اصلا به فکر سود نباش فقط میخوایم ایرادات بیرون بیاد و حلشون کنیم
    فقط هر پوزیشنی میزنه از لحظه پشت چارت نشستن تا تحلیل و پوزیشن و بعد از پوزیشن تمام کارهایی که انجام میدی یاداشت کن و تمام افکاراتی که در اون لحظه ها داری بنویس یک ژورنال قوی تهیه کن والا باید همینجور این کارهارو تکرار کنی که نتیجش متاسفنه اذیت خودت میشه
    الان اولین کارت تقویت صبر و تعهد به چک لیست هست
    این مقاله رو هم بخون
    https://academywave.com/%d8%b5%d8%a8...1%da%a9%d8%b3/
    شما باید صبر ، نظم ، تعهد و دیسیپلین داشته باشه و مسیولیت همه چیز رو به عهده بگیری
    تنها شخصی که میتونه همه چیز رو درست کنه خودتی
    سلام علي اقاي گل
    بله اون كارهارو انجام دادم.در حال درست كردن اين عادت هاي عجيب غريب خودمم و دارم خودمو درست ميكنم.فايل هايي هم كه گفتيد و الان ميشنوم و ميخونم.ژورنال هم از الان به بعد دستي و كامل مينويسم.
    دمت گرم.

14. 10 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

tarokh آواتار ها
    یاد شده
    در 187 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    اصا به مشکل فکر نکن
    هیچ مشکلی وجود نداره
    یک چنتا مورد هست که اونم در کنار هم و باهم حلش میکنیم
    هر چندتا مورد بود هر روز یاداشتشون کن و نگران نباش شما الان در اولین حساب ریل و در 21 روز اولیه نوشتن عادتهای تریدریت هستی و بعد از اون بررسیش میکنیم و عادتهای جدید رو کم کم جاگذاری میکنیم ، فقط لطفا آروم باش و هیچ افکاری جز اینکه میتونی اصلاحشون کنی تو ذهنت نداشته باش
    تو موفق میشی نگران نباش
    خيلي ممنون از انرژي كه ميدي و وقتي كه ميزاري علي اقا.
    دمت گرم.اميدوارم همه به موفقيت برسيم.

16. 8 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,457 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    قانون میتوز چیست ؟
    سلام و عرض ادب خدمت دوستان گل آکادمی
    امیدوارم حالتون خوب باشه و زندگیتون سرشار از شادی و پول و ثروت
    ممنون میشم امروز از وقت ارزشمندتون بگذارید و این پست من رو همراه با فایلش مشاهده کنید
    این پست بیشترین کاراییش برای دوستانی خواهد بود که صبر ندارند و عجله میکنند و با دیدن و خوندن این پست قطعا و 100*100 دیدگاهشون تغییر خواهد کرد ، پس لطفا با من همراه باشید
    میتوز یا رشتمان از مراحل چرخه سلولی هست ، درواقع میتوز تقسیم هسته یک سلول به دو هسته مشابه و روشی برای تکثیر سلولی هست .
    قانون میتوز در علم ثروتمند شدن معني و مفهوم بسيار مهم و جذابي دارد و مي*توان با استفاده از اين قانون بارها به درآمد و ثروت خود افزود. قانون ميتوز در علم زيست*شناسي نوعي تقسيم سلولي است كه با نام تقسيم دوتايي نيز شناخته مي*شود. زماني كه يك سلول شروع به تقسيم شدن مي*كند طي مراحلي تبديل به دو سلول كاملاً شبيه به سلول اوليه مي*شود. در نظر بگيريد يك سلول تبديل به دو سلول با همان ويژگي*ها، خاصيت و شكل و اندازه مي*شود. اين*يك قانون قدرتمند در آفرينش است. قانوني كه طي آن جهان آفريده*شده و وسعت يافته است.
    يكي از مهم*ترين قوانيني كه مي*توان در كنار قانون ميتوز به آن اشاره* كرده قانون تكامل است. قانون تكامل همان قانوني است كه در اطرافمان آن را مي*بينيم. همه*چيز در حال كامل شدن است. مثبت يا منفي، فرقي نمي*كند سمت*وسو را ما تعيين مي*كنيم؛ بنابراين سعي كنيد به سمت مثبت هر چيز قدرت داده و آن را كامل كنيد. دقيقاً مانند جورچين به*هم*ريخته كه به*مرور آن را كامل مي*كنيم. چه اين جورچين تصوير فقر باشد و چه ثروت، فرقي نمي*كند اين را ما تعيين مي*كنيم
    لطفا فایل زیر رو تماشا کنید بعد ادامه پست رو باهم طی کنیم

https://s25.picofile.com/d/845094445...9%88%D8%B2.mp4
    ممنونم که فایل رو نگاه کردید الان جرقه های خوبی تو ذهنتون شکل گرفته و اکثریتمون هم متوجه شدید قرار چه اتفاقی بیفته
    ما در این دوره در حال آموزش کسب 3% در هر گام هستیم که میتونه در هر روز باشه یا ... بنا به شرایط هر شخص متفاوت هست
    ما در فارکس در هر ماه 20 روز کاری داریم که اگر در هر روز فقط 3% بالانسمون رو رشد بدیم در انتهای ماه نزدیک 100% افزایش بالانس رو خواهیم داشت
    و در بعد بزرگتر در هر سال 10 ماه کاری فارکس رو داریم
    ما گر روزی 3% بالانسمون رو رشد بدیم و در هر سال 10 ماه کاری این کار رو تکرار کنیم ببنید در انتهای سال اول و سال دوم با توجه به قانون میتوز و آموزش استاد عزیز امینو چه رقمی در انتظارمون خواهد بود و فکر نمیکنم هیچ کس با دیدن این رقم و مراحل تعیین شده بخواد روزی کل بازار رو ترید کنه ، چون میدونه که حتی اگر در روز یک پوزیشن بزنه و سود کنه در انتهای دو سال بینیاز مالی هست
    بیشتر این عجله کردنها از سمت ذهن و مغزمون هست که نمیتونه قبول کنه این موضوع رو اما با نوشتن دستی بهش نشون میدیم که قابل دستیابی هست

Capture12.PNG

بعد از دو سال و روز 3% و هر ماه افزایش 100% بالانس و هر سال 10 ماه کاری در انتهای دوسال ما با مبلغ 31.457.820.000.000 ریال روبه رو هستیم
    امیدوارم این مقاله و پست براتون مفید باشه و اندکی از بار و فشار روانی کم کنه که نمیتونیم روزانه درصدهای بالایی از مارکت بگیریم و مسیر و هدف نهایی دیده بشه که قرار هست کجا برسیم
    آرزوی سلامتی و موفقیت همراه با شادی و ثروتمندی دارم برا هممون
    ویرایش توسط Ali97 : 06-16-2022 در ساعت 13:22
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

18. 17 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

tarokh آواتار ها
    یاد شده
    در 187 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Erfanalk نمایش پست ها
    سلام دوباره تارخ جان و همینطور اغا علی گل
    امیدوارم حالتون عالی باشه

به نظرم همه چیز رو به روانشناسی ربط دادن کار درستی نباشه _ شما ابتدای کار رو دمو خیلی عالی ترید میزدین اما یه مشکلی داشت تریدهاتون و اون این بود که ممکن بود در تریدهاتون میزان بالانس زیادی از اکانت بره ضرر اما شما باز صبر میکردین و میومد تی پی شما رو میزد و جناب مجید هم اینو به شما یاداور کردن اما دیگه بقیش یادم نمیاد توضیح داده بودین چیزی دررابطه با این کارتون یا خیر
    بعد رفتین رو ریل اما دیگه اینکار رو نمیتونستین تو ریل هم انجام بدین و کلا مشکل های روانشناسی اعم از چیدن تی پی براساس حدسود روزانه و توجه نکردن به تکنیکال بلای جونتون شد (حالا) .....

علی جان یه مقاله زیبایی گذاشتند که استاد یه جواب زیبا داده بود
    فایل پیوست 327600
    و باز به نظرم همه چیرو به روانشناسی ربط دادن کار درستی نباشه و اگر شما به اصولی ترید کردن تمرکز کنین باور کنین خود به خود مشکل های روانشناسی شماهم حل میشه (اینا واسه روانشناسی ترید بود _ روانشناسی شخصی رو هم خودتون باید ارتقا بدین)
    باز میخوام براتون یه مثال بصری بزنم _ من واقعیت مجید و نوع کاراشو خیلی دوست دارم دقت کنین تریدهاش خیلی اصولی هست و هرجا وارد نمیشه بنابراین مشکلای روانشناسی هم خود به خود واسش حل میشن @Snow_Trader

و اینکه 4 روزی هست که دیگه سیگاری نیستم و خیلی سخت داره بم میگذره گفتم در جریان باشین
    ولی انصافا تریدری نداریم که سیگاری باشه؟!!! (چون من 2 سال هست روزانه 1 الی 2 نخ میکشیدم اونم وقتی میرفتم بیرون تا یه هوایی تازه کنم خیلی میچسبید و انرژی پرمیشد و برمیگشتم و مثل تراکتور کار میکردم بعد از ظهرها) (اما الان از ترس اینکه برم بیرون و سیگار بکشم بیرون هم نمیرم و سخت میگذره....)
    شادباشید و پیروز
    دسلام دوباره عرفان جان
    دقيقا حرف امينو به نظرم خيلي درسته.مشكل ما و من عدم تسلط به چكليست هست.قسمتي از مسير هم هست و همه باهاش ممكنه مواجه بشن.اون سنگ با گوشه هاي تيز داره صيغل داده ميشه تازه اروم اروم و اين صيغل دادن درد و رنج داره.
    اقا مجيد هم به چكليستش مسلطه كه موفقه.
    سيگار هم ديگه سمتش نرو.مزخرف ترين چيز دنياست واقعا.تبريك ميگم كه گذاشتي كنار

20. 10 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 45 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 45 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع