صفحه 155 از 556 نخستنخست ... 55105145153154155156157165205255 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,541 به 1,550 از 5552

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

tarokh آواتار ها
    6,088 بار در 951 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 187 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Erfanalk نمایش پست ها
    سلام تارخ جان امیدوارم حالتون عالی باشه
    2 تا راه حل هست و یه مشکل به نظر من

1_راه حل اول این هست که کمی ترید های تحلیلیتونو بیاین سیستماتیک تر کنین _ اما به چه شکل ؟ مثلا فکر کنین در تایم 15 دقیقه 123 شکل گرفته بعد مناطق خوب مقاومتی براش پیدا میکنیم(همون مناطق مقاومتی 3 رو میگم) یکی 50% 2تا3 هست که خیلی خیلی خوبه و یکی خط میانه و کف و سقفی که زده شده همون کف و سقف b
    حالا اینارو مشخص کردین ببینیند ایا نزدیک هم هستند این مناطق مقاومتی یا خیلی فاصله دارن _ اگر نزدیک هم بودن (به صورت محدوده ای یا حداقل دوتاشون نزدیک هم بودن) یعنی محدوده مقاومتی قوی وجود داره _ بعد وقتی 2تا3 رو بردین تایم پایین و اونجا هم نشانه های تغییر روند رو دیدین وارد میشین _ اما نکته مهم اینجاست که باید نشانه های اتمام روندت نزدیک این سطوح مقاومتی باشه نه اینارو بشکنه وبعد بره نشانه هارو بده یا خیلی فاصله داشته باشه از اینا و حتی بهشون نرسیده باشه _ حالا میرین یه بک تست تر و تمیز میگیرین ازشون

2_ترید سیستماتیک (این فکر کنم کمی ست باشه انجام دادنش)

مشکل : من همیشه تریدهاتونو دنبال میکنم اما میبینم خیلی سخت اصالت منطقه روبررسی میکنین شایدم بررسی میکنین و تو پستها نمیزارین بنابراین من دقیقا نمیدونم _ قبلا هم گفتم , یک سری به تریهای جناب مجید بندازین و اگر هم اونجوری بررسی میکنین صبر کین شرایط و موقعیت های خیلی خیلی نرمال و ساده پیش بیاد

باز خدمتتون هستم
    شادباشید و پیروز
    سلام اقا عرفان عزيز
    بله حرف شما كاملا درسته.
    حالا يه سوال.به نظرت يه تايمي فقط سيستماتيك تريد بزنم بهتر نيست؟
    و سوال دوم ايا اين سيستماتيك تريد زدن روي چند جفت ارز باشه بهتر هست يا تك جفت ارز؟(به دليل كم موقعيت سيستماتيك اتفاق افتادن در يك ارز)(البته خود اين شايد تمرين صبر باشه)
    in all chaos there is calculation

2. 10 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

tarokh آواتار ها
    6,088 بار در 951 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 187 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام تارخ جان امیدوارم حالتون عالی باشه
    2 تا راه حل هست و یه مشکل به نظر من

1_راه حل اول این هست که کمی ترید های تحلیلیتونو بیاین سیستماتیک تر کنین _ اما به چه شکل ؟ مثلا فکر کنین در تایم 15 دقیقه 123 شکل گرفته بعد مناطق خوب مقاومتی براش پیدا میکنیم(همون مناطق مقاومتی 3 رو میگم) یکی 50% 2تا3 هست که خیلی خیلی خوبه و یکی خط میانه و کف و سقفی که زده شده همون کف و سقف b
    حالا اینارو مشخص کردین ببینیند ایا نزدیک هم هستند این مناطق مقاومتی یا خیلی فاصله دارن _ اگر نزدیک هم بودن (به صورت محدوده ای یا حداقل دوتاشون نزدیک هم بودن) یعنی محدوده مقاومتی قوی وجود داره _ بعد وقتی 2تا3 رو بردین تایم پایین و اونجا هم نشانه های تغییر روند رو دیدین وارد میشین _ اما نکته مهم اینجاست که باید نشانه های اتمام روندت نزدیک این سطوح مقاومتی باشه نه اینارو بشکنه وبعد بره نشانه هارو بده یا خیلی فاصله داشته باشه از اینا و حتی بهشون نرسیده باشه _ حالا میرین یه بک تست تر و تمیز میگیرین ازشون

2_ترید سیستماتیک (این فکر کنم کمی ست باشه انجام دادنش)

مشکل : من همیشه تریدهاتونو دنبال میکنم اما میبینم خیلی سخت اصالت منطقه روبررسی میکنین شایدم بررسی میکنین و تو پستها نمیزارین بنابراین من دقیقا نمیدونم _ قبلا هم گفتم , یک سری به تریهای جناب مجید بندازین و اگر هم اونجوری بررسی میکنین صبر کین شرایط و موقعیت های خیلی خیلی نرمال و ساده پیش بیاد

باز خدمتتون هستم
    شادباشید و پیروز
    راجع به مشكلي كه گفتي من اتفاقا خيلي خوب اصالت رو چك ميكنم.ولي مشكل ورود دارم كه از صبر نكردن و تحليليه محض جلو رفتن مياد.
    in all chaos there is calculation

4. 7 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,457 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط tarokh نمایش پست ها
    دوستان سلام ارادت
    يه سوال داشتم.مشكل عدم صبر و صبر نكردن براي موقعيت طبق چكليست رو چطور ميشه حل كرد؟
    ممنون ميشم اگر راهكاري داريد ذكر كنيد
    سلام تارخ
    چطوری ؟
    خوبی ؟
    تارخ تنها عدم صبر نیست ، عدم تهد هم هست تو این موضوع و نداشتن نظم و دیسیپلین
    ایراداتی که در اکانت ریل قبلی بود رو مرور کن ، تو لیستت داشتیش ؟ اگر بله بود جوابت به این فکر کن چرا یک هفته که استراحت کردی روش کار نکردی ؟
    به این موضوع فکر کن قرار بود 1 هفته از آکادمی و مارکت دور باشی ؟ انجامش دادی ؟ این یک نمونه صبر بود که میخواستم تمرینش کنی
    سعی کن به کیفیت پوزیشنت فکر کنی نه تعداد پوزیشن و سود
    فقط حجم 0.01 و یک پوزیشن و در روز یک ترید انجام بده نه بیشتر
    اصلا به فکر سود نباش فقط میخوایم ایرادات بیرون بیاد و حلشون کنیم
    فقط هر پوزیشنی میزنه از لحظه پشت چارت نشستن تا تحلیل و پوزیشن و بعد از پوزیشن تمام کارهایی که انجام میدی یاداشت کن و تمام افکاراتی که در اون لحظه ها داری بنویس یک ژورنال قوی تهیه کن والا باید همینجور این کارهارو تکرار کنی که نتیجش متاسفنه اذیت خودت میشه
    الان اولین کارت تقویت صبر و تعهد به چک لیست هست
    این مقاله رو هم بخون
    https://academywave.com/%d8%b5%d8%a8...1%da%a9%d8%b3/
    شما باید صبر ، نظم ، تعهد و دیسیپلین داشته باشه و مسیولیت همه چیز رو به عهده بگیری
    تنها شخصی که میتونه همه چیز رو درست کنه خودتی
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

6. 11 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    راجع به مشكلي كه گفتي من اتفاقا خيلي خوب اصالت رو چك ميكنم.ولي مشكل ورود دارم كه از صبر نكردن و تحليليه محض جلو رفتن مياد.
    اصا به مشکل فکر نکن
    هیچ مشکلی وجود نداره
    یک چنتا مورد هست که اونم در کنار هم و باهم حلش میکنیم
    هر چندتا مورد بود هر روز یاداشتشون کن و نگران نباش شما الان در اولین حساب ریل و در 21 روز اولیه نوشتن عادتهای تریدریت هستی و بعد از اون بررسیش میکنیم و عادتهای جدید رو کم کم جاگذاری میکنیم ، فقط لطفا آروم باش و هیچ افکاری جز اینکه میتونی اصلاحشون کنی تو ذهنت نداشته باش
    تو موفق میشی نگران نباش
    ما
    ما یک

8. 9 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Erfanalk آواتار ها
    12,929 بار در 2,793 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2126 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    سلام تارخ
    چطوری ؟
    خوبی ؟
    تارخ تنها عدم صبر نیست ، عدم تهد هم هست تو این موضوع و نداشتن نظم و دیسیپلین
    ایراداتی که در اکانت ریل قبلی بود رو مرور کن ، تو لیستت داشتیش ؟ اگر بله بود جوابت به این فکر کن چرا یک هفته که استراحت کردی روش کار نکردی ؟
    به این موضوع فکر کن قرار بود 1 هفته از آکادمی و مارکت دور باشی ؟ انجامش دادی ؟ این یک نمونه صبر بود که میخواستم تمرینش کنی
    سعی کن به کیفیت پوزیشنت فکر کنی نه تعداد پوزیشن و سود
    فقط حجم 0.01 و یک پوزیشن و در روز یک ترید انجام بده نه بیشتر
    اصلا به فکر سود نباش فقط میخوایم ایرادات بیرون بیاد و حلشون کنیم
    فقط هر پوزیشنی میزنه از لحظه پشت چارت نشستن تا تحلیل و پوزیشن و بعد از پوزیشن تمام کارهایی که انجام میدی یاداشت کن و تمام افکاراتی که در اون لحظه ها داری بنویس یک ژورنال قوی تهیه کن والا باید همینجور این کارهارو تکرار کنی که نتیجش متاسفنه اذیت خودت میشه
    الان اولین کارت تقویت صبر و تعهد به چک لیست هست
    این مقاله رو هم بخون
    https://academywave.com/%d8%b5%d8%a8...1%da%a9%d8%b3/
    شما باید صبر ، نظم ، تعهد و دیسیپلین داشته باشه و مسیولیت همه چیز رو به عهده بگیری
    تنها شخصی که میتونه همه چیز رو درست کنه خودتی
    سلام اقا عرفان عزيز
    بله حرف شما كاملا درسته.
    حالا يه سوال.به نظرت يه تايمي فقط سيستماتيك تريد بزنم بهتر نيست؟
    و سوال دوم ايا اين سيستماتيك تريد زدن روي چند جفت ارز باشه بهتر هست يا تك جفت ارز؟(به دليل كم موقعيت سيستماتيك اتفاق افتادن در يك ارز)(البته خود اين شايد تمرين صبر باشه)
    سلام دوباره تارخ جان و همینطور اغا علی گل
    امیدوارم حالتون عالی باشه

به نظرم همه چیز رو به روانشناسی ربط دادن کار درستی نباشه _ شما ابتدای کار رو دمو خیلی عالی ترید میزدین اما یه مشکلی داشت تریدهاتون و اون این بود که ممکن بود در تریدهاتون میزان بالانس زیادی از اکانت بره ضرر اما شما باز صبر میکردین و میومد تی پی شما رو میزد و جناب مجید هم اینو به شما یاداور کردن اما دیگه بقیش یادم نمیاد توضیح داده بودین چیزی دررابطه با این کارتون یا خیر
    بعد رفتین رو ریل اما دیگه اینکار رو نمیتونستین تو ریل هم انجام بدین و کلا مشکل های روانشناسی اعم از چیدن تی پی براساس حدسود روزانه و توجه نکردن به تکنیکال بلای جونتون شد (حالا) .....

علی جان یه مقاله زیبایی گذاشتند که استاد یه جواب زیبا داده بود
    Capturea.PNG
    و باز به نظرم همه چیرو به روانشناسی ربط دادن کار درستی نباشه و اگر شما به اصولی ترید کردن تمرکز کنین باور کنین خود به خود مشکل های روانشناسی شماهم حل میشه (اینا واسه روانشناسی ترید بود _ روانشناسی شخصی رو هم خودتون باید ارتقا بدین)
    باز میخوام براتون یه مثال بصری بزنم _ من واقعیت مجید و نوع کاراشو خیلی دوست دارم دقت کنین تریدهاش خیلی اصولی هست و هرجا وارد نمیشه بنابراین مشکلای روانشناسی هم خود به خود واسش حل میشن @Snow_Trader

و اینکه 4 روزی هست که دیگه سیگاری نیستم و خیلی سخت داره بم میگذره گفتم در جریان باشین
    ولی انصافا تریدری نداریم که سیگاری باشه؟!!! (چون من 2 سال هست روزانه 1 الی 2 نخ میکشیدم اونم وقتی میرفتم بیرون تا یه هوایی تازه کنم خیلی میچسبید و انرژی پرمیشد و برمیگشتم و مثل تراکتور کار میکردم بعد از ظهرها) (اما الان از ترس اینکه برم بیرون و سیگار بکشم بیرون هم نمیرم و سخت میگذره....)
    شادباشید و پیروز
    ویرایش توسط Erfanalk : 06-15-2022 در ساعت 17:57

10. 15 کاربر برای این پست سودمند از Erfanalk عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    سلام دوباره تارخ جان و همینطور اغا علی گل
    امیدوارم حالتون عالی باشه

به نظرم همه چیز رو به روانشناسی ربط دادن کار درستی نباشه _ شما ابتدای کار رو دمو خیلی عالی ترید میزدین اما یه مشکلی داشت تریدهاتون و اون این بود که ممکن بود در تریدهاتون میزان بالانس زیادی از اکانت بره ضرر اما شما باز صبر میکردین و میومد تی پی شما رو میزد و جناب مجید هم اینو به شما یاداور کردن اما دیگه بقیش یادم نمیاد توضیح داده بودین چیزی دررابطه با این کارتون یا خیر
    بعد رفتین رو ریل اما دیگه اینکار رو نمیتونستین تو ریل هم انجام بدین و کلا مشکل های روانشناسی اعم از چیدن تی پی براساس حدسود روزانه و توجه نکردن به تکنیکال بلای جونتون شد (حالا) .....

علی جان یه مقاله زیبایی گذاشتند که استاد یه جواب زیبا داده بود
    Capturea.PNG
    و باز به نظرم همه چیرو به روانشناسی ربط دادن کار درستی نباشه و اگر شما به اصولی ترید کردن تمرکز کنین باور کنین خود به خود مشکل های روانشناسی شماهم حل میشه (اینا واسه روانشناسی ترید بود _ روانشناسی شخصی رو هم خودتون باید ارتقا بدین)
    باز میخوام براتون یه مثال بصری بزنم _ من واقعیت مجید و نوع کاراشو خیلی دوست دارم دقت کنین تریدهاش خیلی اصولی هست و هرجا وارد نمیشه بنابراین مشکلای روانشناسی هم خود به خود واسش حل میشن @Snow_Trader

و اینکه 4 روزی هست که دیگه سیگاری نیستم و خیلی سخت داره بم میگذره گفتم در جریان باشین
    شادباشید و پیروز
    سلام عرفان جان خوبی ؟
    تارخ جان گفتن که صبر ندارن تا موقعیت اصولی و صحیح بر اساس چک لیستشون برسه تا وارد معامله بشن
    موردی که شما فرمودید مربوط میشه به قبول یه عدم قبول حد سود و ضرر و نحوه برخورد با اون و ترس از دست دادن پول و مواجهه با پوزیشن ضررده
    دوست خوب من هیچ وقت یک اکانت ریل با یک اکانت دمو قابل مقایسه نیست و هیچ وقت این رو نمیتونید بگید که اگر در معاملات دمو 100% ترید میزنید و سیستمتون اوکی هست و چک لیستتون 100% در ریل هم همین گونه خواهد بود و به مشکل بر نمیخورید
    متاسفانه این بازار و موفقیت در اون مرحله به مرحله هست و تا کسی یک مرحله رو رد نکرده باشه نمیدونه دقیقا در اون نقطه چی در انتظارش هست ، هرچند هم دوستان بگند که چه اتفاقی قراره بیفته
    ما
    ما یک

12. 12 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Z.Pasandide آواتار ها
    1,404 بار در 388 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 31 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    با سلام خدمت دوستان
    دوستان تریدر موفقی وجود داره در دنیا به اسم shaun lee که انگلیسی هست و اکادمی astrofx رو با aman natt تاسیس کردند که در انگلیس هست و خیلی کارشون درسته.من این shaun lee روخیلی دوست دارم و کارهاش رو دنبال میکنم و اخیرا هم چندباری باهم تصویری صحبت کردیم و انرژی گرفتم ازش و دعوتش کردم که روزی به ایران بیاد.
    این shaun lee طرز فکر باحالی داره و چیزهایی گفته که من از کسی نشنیدم.مثلا خودش چارتش همیشه بک گراند طوسی کمرنگ داره و کندل های صعودیش ابی و کندل های نزولیش مشکی هستند و دلیل اینکارش رو اینطور توضیح داده بود:رنگ قرمز ناخواگاه حس هشدار و خطر رو به ادم میده و ناخوداگاه ممکنه با دیدن چند کندل قرمز از پوزیشن زود خارج شیم(به خاطر ناخوداگاهمون راجع به رنگ قرمز)و رنگ سبز هم حس همدلی و طبیعت و حس خوبی میده و ممکن هست که ناخوداگاه با دیدن رنگ سبز کندل های لایو بازار در پوزیشن بمونیم و دیرتر ببندیم.نکته دیگه ای که هست اینه که رنگ ابی و مشکی خستگی کمتری برای چشم دارند و ترکیبشون هم کنار هم قشنگه.
    صحبتی که میکنه به نظرم منطقی میاد و من خودم برای تست یه مدتی هست که چارتم رو مثل اون کردم.خواستم اینجا هم بگم تا اگر شما هم مایل بودید مدتی تست کنید.

فایل پیوست 324824

فایل پیوست 324825

فایل پیوست 324827

سلام و وقتتون بخیر
    یک مطلب هم من اضافه کنم شاید بکارتون بیاد و اون استفاده از عینک های بلوکنترل هستش . اینطوری نور مونیتور آسیب کمتری به چشم میزنه خصوصا ما که تایم زیادی رو باید مستقیم به صفحه نگاه میکنیم . بنظرم خیلی ضروریه .
    شاد و سلامت باشید
    تو پای به راه در نه و هیچ مپرس خود راه بگویدت که چون باید رفت

14. 12 کاربر برای این پست سودمند از Z.Pasandide عزیز تشکر کرده اند:

Behnambaziar آواتار ها
    3,908 بار در 640 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 49 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    دوستان سلام ارادت
    يه سوال داشتم.مشكل عدم صبر و صبر نكردن براي موقعيت طبق چكليست رو چطور ميشه حل كرد؟
    سلام تارخ جان.خوبی؟
    چرا صبر نمیکنی؟اگر چک لیست مشخص داری و بک تست ازش گرفتی که خب مشخصه کجا باید ورود کنی دیگه.شاید ایمان به چک لیستت نداری یا بک تست خوبی نگرفتی ازش.
    اما خب راهی که من خودم باهاش نتیجه گرفتم استفاده از اوردر های لیمیت بود.یعنی مثلا در 1 دقیقه که منتظرم 123 بده و در جهت تایم بالا وارد بشم،صبر میکنم کف/سقف b شکسته بشه و ازش رد شه کامل،بعد یه لیمیت روش میزارم میشینم چارتو نگاه میکنم،اگه تو همون شکست بدون اینکه برگرده رفت تا 50 درصد لیمیت رو برمیدارم،اگر هم برگشت که خب استفاده میکنم ازش.
    اما بعضی جاها هست که با اختلاف 2-3 پوینت اوردرت فعال نمیشه و قیمت میره تی پی میزنه.اینجا دقیقا همونجاییه که رشد میکنی.چون به یه اصل ثابت پایبند موندی و باعث افزایش تعهد و صبرت میشه.اگر 1-2 ماه اینجوری بتونی خودتو کنترل کنی و فقط حرکت قیمت رو تماشا کنی،این مشکلات حل میشن.
    (به نظر من اوردر گذاشتن و از پای چارت بلند شدن هیچ کمکی به صبر و تعهد تریدر نمیکنه،چون در اون تایم شما خودت رو سرگرم کار دیگه ای میکنی.اگر تریدر اوردر و تی پی و استاپش رو ست کنه،بعد بشینه پای چارت بدون این که به موس دست بزنه حرکات مارکت رو فقط تماشا کنه رشد میکنه)
    بیرون ز تو نیست هر چه در عالم هست،،،در خود بطلب هر آنچه خواهی که توئی

16. 13 کاربر برای این پست سودمند از Behnambaziar عزیز تشکر کرده اند:

Snow_Trader آواتار ها
    8,081 بار در 852 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 309 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    دوستان سلام ارادت

سلام اقا تارخ عزیز
    روزت بخیر

برا این کار تو همین اکانت ریل میشینی پشت سیستم یه هفته فقط چارت نگا میکنی ...دست به موس نمیزنی حتی بهترین موقعیت طبق چک لیستتم دیدی نمیزنی ...ماها فک میکنیم بازار نمخاد حرکت کنه همین یکی دوتا حرکت و سیگنالی که الان میده و اگه نزنینم دیگ نمیتونیم هدفمونو بگیریم ولی در هفته کلی حرکت میکنه بازار و کلیم موقعیت های خیلی واضح میده ولی ما انقد عین مسلسل میوفتیم به جون مارکت که دیگ تیر تموم میکنیم بعد میبینیم عه چه سیگنال هایی چه حرکت هایی ..خود منم همین مشکل رو مواجه شدم تا اینکه الان فقط وایمیستم جایی ترید میزنم که اگه بهت نشون بدم روهوا میگی اره این 123 امینو اینم ورود ...چرا میخای همه مارکت رو بگیری؟؟؟ اصلا قرار نیس ده تا ترید تو روز بزنی شما فقط بخشی از حرکت مارکت رو تشخیص بدی و همونو بزنی و هدفتو بگیری نگا نکن خیلیا میان نشون میدن اکثر موج های مارکت رو میگیرن بازار یقه اینارو میگیره اینجور تریدرها طمع کار وحریص میشن و یجا مارکت گیرش میندازه انقدی میزنه خون بالا بیاره من انقد گیر مارکت افتادم زده که کل چش و دماغم پر خون شده الان باز بعضیا اینو میخونن میگن نمیخاد اینقد سخت بگیری بازار اینقدم سختگیر نیسو فلان اختیار با خودشونه ولی مارکت سخت گیر...منظورم این نیست شدو به شد کار کنی نه اشتباه برداشت نکن ما شاگردای امینو هسیم بهمون گفته دید منطقه ای خیلی بهتر منم همین رو مدنظر دارم ولی همین دید منطقه ای این نیس به همین راحتیا بازار هم بهت میخاد سود بده نخیر ازین خبرا نیس ...نوستالژی 2 یا 3 تو یوتیوب که امینو یه خاطره از دوستش که شاکی بوده و میگفته تو همش وایمیستی بهترین مناطق ترید میکنی و اینا نگا کردی؟؟؟ مال 2016 ...اونو حتما نگا کن نمخاد کل مارکت چپ راست بزنی ریلکس باش مشتی چیزی نیس دنبال خودت بگرد تو مارکت کی گفتم اینارو بهت ولی تو هنوز کار خودتو میکنی هنوز میخای امینو بشی فلان تریدر بشی فلان تریدر چجوری ترید میکنه منم عین اون بزنم مگه قرار تارخ بشه یه کس دیگ؟؟؟ تو هنوز سردرگمی در مارکت چون تو پیام بعدی که به عرفان گفتی سیستماتیک ترید بزنم و اینا ...هنوز تکلیف خودت مشخص نکردی ...زود میخای شرایط رو تغییر بدی خودت نمخای تغییر کنی تغییر کن سخته اره کی گفته راحته اگه وافعا مخای تریدر بشی همه سختیاشو بجون بخر دنبال حرف من و امثال من نباش همه جوابا پیش خودته تو به یه منبع بی نهایت وصلی ولی داری در حد یه لامپ ازش بهره میبری ظرفیتت رو ببر بالا خیلیا رو زبونشون فقط میگن مطالب 100 درصدیه و فلان امار صدتایی نشون داده 100 درصد تی پی فلان تاچ میشه ولی در عمل میای میبینی دهمین ترید کال مارجین میگی پس چیشد !!جواب منطقی و درستی نداره بگه میگ خبر بود فراکتال بالا فلان بود اشتباه بررسی کردم اونروز حالم خوب نبود صبر نکردم .وکلی چیز دیگ ...میدونی مطالب 100 درصدیه ولی هنوز 20 درصدشو فهمید و خودشو 100 درنظر میگیره وهمین باعث میشه اشتباه کنه روانشناسی مهم نمیگم مهم نیس ولی تکنیکالی اوک شو تا بتونی از پس مراحل روانشناسی بگزری وقتی پله اول نرفتی بالا چجوری از دومین پله داری میری بالا؟؟؟ بهت گفتم اگه یادت باش وقتی تو دمو ترید میزدی گفتم تو داری با همه 123 های یورودلار سل وبای میری و سودم میکنی ولی این عادت که میسازی برا خودت تو ریل اذیتت میکنه تریدر تک تیرانداز شو یمدت تک تیرانداز شو چرا اینو امحان نمیکنی؟؟ تو دموهاااا ریل تک تیر انداز نشی ..تو دمو یماه تک تیرانداز باش بببین این چجوریه خوبه بده!!! بیخیال بقیه که دارن روزی 1000 برابر میکنن بالانس هاشونو و هر موج از بازار بای وسل میزننن نوش جونشون بزار تو یه روز اونا پولدار شن ما اومدیم طی پنج شیش سال از لحاظ مالی استقلال پیدا کنیم پس دنبال همچین چیزی نیستیم تو راه خودتو بگیر برو جلو همون موفقت میکنه ....
    سرت داره به سنگ میخوره ازین شکست ها نترسیاااا اینا یه تریدر خوب ازت میسازه اگه به راه خوبی هدایت کنی خودتو ...این شکست های 10 دلاری میلیاردها دلار ارزش داره دوسشون داشته باش ...سردرگم نشو بزار بازار حرکت کنه این هفته بزار تک تک موقعیت ها جلو چشمت حرکت کنه و تو تریدشون نکن فقط نگاه کن با هر منطقه ترید واضحی که دیدی یدونه نیشگون از خودت بگیر یا اروم بزن پشت دستت بگو دیگ قول میدم صبور باشم ..من خودم کال کرده بودم بعد هفته بعدش که سیگنال های مشابه اون ترید که کالم کرده بود میدیدم باز منو ترغیب میکرد ترید کنم میگفتم غلط کردی مجید دست به کلیک موس نمیزنی و زود جفت ارز رو عوض میکردم و کلا حذف کردم اون مناطق رو وفقط مناطق خیلی واضح زدم ...البته خشونت ندارم بخودمااا ولی با کلماتی میگم که بدونه جدی دارم میگم بخودم راحت نمیگیرم که اونم بگه حالا یباره ترید کن نه یجوری برخورد میکنم دفه بعدی جرعت نکنه ترغیبم کنه ....من خودمو این شکلی تربیت کردم برای صبر و ترید توام نمیگم حتما عین من باید کنی نه توام بگرد ببین با چی تربیت میشی شاید با تشویق تربیت شدی یا یجور دیگ اون رو دیگ تو باید پیدا کنی ...

اگه تا اینجای پیام رو خوندی خیلی عالیه ممنونم ازت
    امیدوارم برات مفید واقع بشه
    Hard takes time, impossible a little more time

18. 24 کاربر برای این پست سودمند از Snow_Trader عزیز تشکر کرده اند:

mamad7575 آواتار ها
    2,650 بار در 281 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    دوستان سلام ارادت
    سلام وقت بخیردوست عزیز راه کار من برای این موضع اینه که الارت میزارم روی سطوحی که باید برسی کنم برای ترید و ستاپم بش نزدیکه و میرم بکار هایی دیگم میرسم البته اینم بهتون بگم که راهکار هر کدوممون بر اساس تیپ شخصیتی ترید کردنمون هست من خودم بعد از خیلی از روش ها و ستاپ هایی که رفتم با اکانت ریل و دیدم اون چیزی که میخام نیست به این نتیجه رسیدم که در کل روز حق یک ترید رو دارم و این موضع باعث شد که خیلی صبر کنم و در بهترین موقعیت وارد بشم البته که امینو بزرگ این موضع رو هزار بار گفتن که فک کنید اخرین ترید کل سالتونه ولی متاسفانه من تا خودم سرم به سنگ نخورد متوجه اهمیت این جمله نشدم (خدا روشکر الان درکش میکنم ) امید وارم شما هم بزودی پی به این موضع ببرید و صبر کنید

20. 15 کاربر برای این پست سودمند از mamad7575 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 65 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 65 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع