صفحه 122 از 667 نخستنخست ... 2272112120121122123124132172222622 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,211 به 1,220 از 6668

موضوع: بازی فراوانی

Mehdi-mv آواتار ها
    6,339 بار در 581 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MAX13 نمایش پست ها
    یه سوال داشتم.من بازی رو تا روز سی انجام دادم و ادامه میدم .منی که تو دوره ها نیستم تا روز 90 ادامه بدم ب فایلی که جناب امنینو میگن به منم میدن ؟

سلام دوست عزیز بله وقتی که به 90 روز رسیدین تجربتون رو از اون 90 روز تو یه پست قرار بدین بعد شماره پست رو به استاد ارسال کنید تا لینک رو براتون ارسال کنن

2. 12 کاربر برای این پست سودمند از Mehdi-mv عزیز تشکر کرده اند:

3,354 بار در 244 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلااااااام به بازیکنان بازی فراوانی عزیز
    در ابتدا تشکر کنم از همه شما، تک تک پست هایی که میفرستید برای شخص بنده بسیار مفید هست پس لطفا بی درنگ حالتون ، تجربیاتتون و هر نکته ای که مربوط هست رو به اشتراک بگذارید
    جالبه که هر کدوم از ما داریم یک تکه ای از مسیر رو تجربه میکنیم و سوالاتمون ، دغدغه هامون، چالش های پیش رومون یه بخشی از پازل هستش، منکه اینطور بهشون نگاه میکنم و بسیار لذت بخشه
    بخاطر آموزش ها و محیطی که توش بزرگ شدیم و تمام اون علت هایی که خودتون میدونید چالش های راهمون متفاوته
    من الان روز446 هستم و چیزی که متوجه شدم این هست که ایجاد عادت های مربوط به مسیر و هدفمون با یه ماه و یه سال نهادینه نمیشه و حداقل تا 5 سال باید مداوم و با میزان فشار مشخصی روش کار کنیم، مثلا شما وقتی یکسال اول از بازی رو انجام میدید تا حد خیلی زیادی انرژی رو متمرکزمیکنید به اون سمت ، یه مدت که وقفه کنید و برگردید به مرور خرید هاتون شاید احساستون با همون روز که اون خرید رو انجام دادید متفاوت باشه و به اندازه ای که اون روز احساس توانمندی میکردید الان دیگه به همون اندازه نباشه
    کل مطلبی که میخوام بگم این هست که من با این بازی متوجه شدم انرژی که برای مسیر و هدفمون لازم هست بفرستیم تداوم بیشتری باید داشته باشه، مثل همون مثالی که هممون میدونیم نمیشه بگیم ما دیشب غذا خوردیم دیگه لازم نیست تا دو روز بعد چیزی بخورم .... منی که یکسال بازی فراوانی رو انجام دادم دیگه تموم شده و حالا باید منتظر بارش وسایلم باشم ....
    همینجا یه پرانتز هم باز کنم که این تداوم انرژی لازم نیست به همون روش یکسال پیش باشه میتونه طبق شرایط شخصی خودمون شخصی سازی بشه به شرطی که همون هدف رو دنبال کنه و اثری برابر یا حتی بیشتر از قبلی داشته باشه
    این نظر و تجربه شخصی بنده هست و خواستم با شما دوستانم به اشتراک بذارم
    اینطورمسایل که مربوط به روانشناسی پول هستش از بچگی ما باهامون بوده و خنثی کردن اثرات منفی اون دوران و ایجاد نگرش جدید به زمان و مداومت نیاز داره
    ممنکه برای یه نفر این موانع انقدر کم باشن که با 3 ماه بازی فراوانی واقعا برکات به سمتش جاری بشه بدون محدودیت(ایشالا قسمت همتون ) ، برای یکی 1 سال و برای یکی 6 سال
    و این فرستادن فرکانس فراوانی به نظر من تا ما هستیم باید ادامه داشته باشه حالا ممکنه روش هاش فرق کنه
    متشکرم بابت وقتی که اختصاص میدید به این تاپیک
    چطور باید یک سیکل یا چرخه شکست خوردن را بشکنید و از آن خارج شوید؟
    باید روی یک قسمت مشخص بقدری تمرین کنید تا عادت جدیدی در خود ایجاد کنید.

4. 22 کاربر برای این پست سودمند از Moonlight عزیز تشکر کرده اند:

Mr.Ali آواتار ها
    2,245 بار در 388 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 6 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    درود دوستان عزیز
    بعد از 90 روز و اتمام بازی باید چیکار کنیم ؟؟
    ممنون
    همه راههایی که شما رفتین و راههایی که نرفتین و راههایی که هنوز به ذهنتون نرسیده رو طی کردم "Amino"

6. 10 کاربر برای این پست سودمند از Mr.Ali عزیز تشکر کرده اند:

AriuRaad آواتار ها
    716 بار در 105 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    درود فراوان خدمت همه ی دوستان گرامی

امروز صبح روز 90ام بازی فراوانی رو انجام دادم و تا الآن داشتم به این فکر میکردم که چه تجاربی بدست آوردم.
    نکته ای که هنگام بازی خیلی بهش دقت داشتم این بود که همه ی پول رو برای خودم خرج کنم و فقط چیزهایی بخرم که حس خیلی خیلی خوب به من میدن و خیلی وسایل که الان تو زندگیم نیاز دارم رو نخریدم. چون خرج کردن روزانه مقداری پول کار خیلی سخت نیست، بخش سخت اون خرید یک وسیله است که حس خوبی بتونه ایجاد کنه.

امروز صبح که داشتم فکر میکردم الان چه وسیله ای یا چجور خرج کردنی حال منو خوب میکنه، یه نکته خیلی مهم فهمیدم. یه تجربه ی عجیب، که میبینی دیگه نیاز به یک شئ فیزیکی نداری برای حس خوب داشتن و همینطوری حال درونیت خوبه...
    برای شما دوستانم آرزو میکنم همیشه حال دلتون عالی باشه

بلاخره من امروز تصمیم گرفتم یک پیانو برای خودم بخرم

44.jpg

توی مسیر خیلی وقت ها بود که در حال فکر کردن به این بودم که چی بخرم، و یهو حس بدی بهم دست میداد. فک کنم ناشی از ترسی بود که میگفت نمیتونی بازی رو انجام بدی. ولی من هر جور شده (بعضی روز ها حتی 2-3 ساعت وقتم رو میگرفت) پول رو خرج میکردم نه با بخشش و خرید برای دیگران؛ و فقط چیزی که حس خوب بهم بده، و این شد که تا اینجا اومدم. فکر کنم مسیر سختی باشه برای تارگت 1 سال اما تا اینجا نیومدم که بخوام جا بزنم.

با خیلی از برند ها آشنا شدم. کلی سایت و فروشگاه های اینترنتی پیدا کردم. عکس تمام 298 خریدی که تا الآن داشتم رو به ترتیب داخل یه پوشه گذاشتم و وقتی مرور میکنم اونها رو یه لبخند ملیح میشینه روی صورتم : )
    خیلی از این خرید ها رو وقتی که ثروتمند شدم حتما انجام میدم.
    یکی از این وسایلی که من از وجودش بی اطلاع بودم اینه:

1212.jpg

بله اسکوتر دریایی :d خیلی باحاله خداییش

خلاصه خیلی ممنونم از جناب آقای پوریا به خاطر این تاپیک و هچنین از استاد ارجمند به خاطر تاکیدهای زیادشون روی این بازی در وبینار ها
    امیدوارم همیشه شاد و سلامت باشید.
    کندل زندگی تون سبز

8. 26 کاربر برای این پست سودمند از AriuRaad عزیز تشکر کرده اند:

203 بار در 32 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    با سلام خدمت استاد بزرگوار و دوستان عزیز
    من هم به آخر دوره 90 روزه رسیدم . امروز تونستم موتوری که خیلی بهش علاقه دارم رو بخرم .
    موتور.PNG
    فوق العاده حس خوب و عالی داری که بتونی وسیله هایی که تو فکر دوست داری تو واقعیت هم داشته باشی شون .
    از تمامی دوستان و استاد امینو ممنونم که همچنین بستری رو برای دانشجو های دوره ایجاد کردند .

10. 23 کاربر برای این پست سودمند از behnammc عزیز تشکر کرده اند:

TAHA آواتار ها
    890 بار در 58 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 5 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام وقتتون بخیر
    بعد از 3 سری بالاخره در روز 90 ام هستم 17 مهرماه 1400
    فقط موضوع جدی گرفتن روند و یک روتین هست که در 2 سری اول جزو اولوبتهای من قرار نمیگرفت و گاهی ذهنم باور نمیکرد و برمیگشتم عقب در یک روز
    سری اول و دوم با روزی 1000$ بود و ذهنم اواسطش خیلی چیزها رو با توجه به محیط و سایر مسایل پس میزد
    سری سوم رو با 100$ شروع کردم و براحتی به اتمام رسوندم
    تجربیاتش برام بسیار تلخ و شیرین بود و البته دیگه مطمئم داخل مسیر هستم

انجام این تمرین بسیار انگیزه بخش هست و استمراری که و جدیتی که لازمه حضور در این مسیر هست رو محیا میکنه و یک امادگی ذهنی بسیار علی برای شروع مسیر ایجاد میکنه
    سقف ذهنی رو بر میداره و متوجهتون میکنه ذهنتون تا چه میزانی رو باور میکنه و جدی میگیره
    من هر دو سری روز 67 ام وقتی با 1000$ شروع کردم هر روز ذهنم پس زد و جدی نگرفت یا داخل اولویتهاش قرار نمیگرفت انجام این بازی . بسیار در اولویت سازی ذهنی و ضرورت اولویتها کمکم کرد

از استاد بزرگ امینو و ichitrader عزیز بسیار ممنونم
    ویرایش توسط TAHA : 10-10-2021 در ساعت 05:13

12. 16 کاربر برای این پست سودمند از TAHA عزیز تشکر کرده اند:

sara.sat آواتار ها
    7,932 بار در 858 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 161 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Ali نمایش پست ها
    درود دوستان عزیز
    بعد از 90 روز و اتمام بازی باید چیکار کنیم ؟؟
    ممنون
    سلام به شما
    وقتتون بخیر باشه
    90 روز تارگت اول این بازی هست که در واقع جایزه اش گرفتن لینک فیلم از استاد هست(البته در این باره باید صبر هم داشته باشید، طاهرا استاد کمی دیر پاسخ میدن وعلتش هم کاملا برای هممون مشخصه)
    میتونید بعد از این 90 روز قطع کنید یا ادامه بدید تا تارگت بعدی که 365 روز هست و حتی بالاتر
    قطعا نتایج شگفت انگیزن و این دیگه بستگی به میل و اشتیاق درونی خودتون داره
    امیدوارم هموازه شاد و پیروز و ثروتمند باشید
    ای تو در کشتی تن، رفته به خواب
    آب را دیدی... نگر در آب، آب

آب را آبی است کو می راندش
    روح را روحی است و می خواندش

14. 16 کاربر برای این پست سودمند از sara.sat عزیز تشکر کرده اند:

Mzchart121 آواتار ها
    1,216 بار در 102 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام خدمت همه دوستان، روز اول بازی هست و من 1 میلیون تومان داشتم و یک کولپد خوب خریدم
    1.PNG
    هرکه مارا یاد کرد ایزد مر او را یاد باد،،،هر که مارا خوار کرد از عمر برخوردار باد،،،هر که اندر راه ما خاری فکند از دشمنی،،،هر گلی از باغ وصلش بشکفد بی خار باد،،،در دو عالم نیست مارا باکسی گرد و غبار،،،هر که مارا رنجه دارد، راحتش بسیار باد

16. 16 کاربر برای این پست سودمند از Mzchart121 عزیز تشکر کرده اند:

213 بار در 21 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط sara.sat نمایش پست ها
    سلام به شما
    وقتتون بخیر باشه
    90 روز تارگت اول این بازی هست که در واقع جایزه اش گرفتن لینک فیلم از استاد هست(البته در این باره باید صبر هم داشته باشید، طاهرا استاد کمی دیر پاسخ میدن وعلتش هم کاملا برای هممون مشخصه)
    میتونید بعد از این 90 روز قطع کنید یا ادامه بدید تا تارگت بعدی که 365 روز هست و حتی بالاتر
    قطعا نتایج شگفت انگیزن و این دیگه بستگی به میل و اشتیاق درونی خودتون داره
    امیدوارم هموازه شاد و پیروز و ثروتمند باشید

سلام
    استاد تست صبر میگیرن فکر کنم
    الان یک هفتست بهشون پیام دادم
    البته من میخوام تا 365 روز رو کامل کنم خیلی لذت میبرم و خیلی روی ذهن و افکارم تاثیر گذاشته

18. 12 کاربر برای این پست سودمند از Mr.Ali.FT عزیز تشکر کرده اند:

amirrezakvh آواتار ها
    1,460 بار در 315 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 10 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام خدمت تمام دوستان گل
    من بازی رو امروز شروع کردم و به حسابی روز اولمه
    pixlr.jpg
    خرید کردن در کل برای من خیلی لذت بخش هست و این بازی عالی بود
    حتی در حدی که ۸ هزارتومن مونده رو بادکنک خریدم
    ممنون از این تاپیک بسیار خوب و دوستانی که انگیزه ميدند با تعداد روز های بالای بازی
    ما با رنج هایی که میکشیم بالغ می شویم
    نه با سال هایی که از عمرمان میگذرد...

20. 21 کاربر برای این پست سودمند از amirrezakvh عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 32 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 32 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع