صفحه 104 از 654 نخستنخست ... 45494102103104105106114154204604 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,031 به 1,040 از 6537

موضوع: بازی فراوانی

alieh آواتار ها
    2,733 بار در 426 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 13 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام استاد نود روز بازی رو انجام دادم لطفا فایل وبینار فراوانی رو برام ارسال کنید با تشکر @amino

2. 11 کاربر برای این پست سودمند از alieh عزیز تشکر کرده اند:

Ariyan آواتار ها
    11,721 بار در 1,553 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 848 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Lady_Taban نمایش پست ها
    با سلام

250 روز بازی فراوانی رو انجام دادم و میخوام استاپ کنم...

احساس میکنم باید به مرحله ی رهایی برسم..

تابان
    درود خانم تابان عزیز
    توی کتاب اثر مرکب در جایی دارن هاردی از نقطه محدودیت هر فرد صحبت میکنه :
    که مضمونش میشه : همون جایی که همه رقباتون کم میارن همونجایی که شما در رقابت با خودتون خسته میشید و انرژیتون تموم میشه و به نقطه محدودتون میرسید
    اگر بتونید اون چیزی که روش تمرکز کردید رو برای یک مدت دیگه انجام بدید و فراتر از انتظار عمل کنید ،اونجاست که اثر مرکب تاثیرش رو نشون میده و به نتایجتون شتاب میده

الان که به این نقطه رسیدید یکم دیگه ادامه بدید .
    موفق باشید .
    ویرایش توسط Ariyan : 09-03-2021 در ساعت 11:25
    . SUCCESS IS NOT FINAL . FAILURE IS NOT FATAL
    . IT IS THE COURAGE TO CONTINUE THAT COUNTS

4. 18 کاربر برای این پست سودمند از Ariyan عزیز تشکر کرده اند:

Yaser.kh آواتار ها
    5,574 بار در 358 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 34 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و درود خدمت دوستان عزیز
    روز 303 بازی فراوانی

6. 18 کاربر برای این پست سودمند از Yaser.kh عزیز تشکر کرده اند:

317 بار در 39 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    درود ب همه دانشجویان عزیز و استاد بزرگوار
    من امروز در روز شانزدهم فراوانی هستم. البته تا الان سه بار تا مراحلی پیش رفتم ولی بنا به دلایلی (همون سد ذهنی و روحی) نتونستم ادامه بدم. ولی حتی همون چند تلاش نیمه کاره هم برای من واقعا نتایج غیر قابل انکاری داشت. هدف اولم اعلام نود روز تمام در این انجمن خواهد بود.شاد باشید

8. 12 کاربر برای این پست سودمند از mammal عزیز تشکر کرده اند:

hoseinrahimi آواتار ها
    30,264 بار در 4,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 586 پست
    برچسب زده شده
    در 7 تاپیک
    سلام خدمت استاد عزیزو همه دوستان

بازی فراوانی رو به روز 90 رسیدم امروز و واقعا این بازی برای بنده دراوایل سد ذهنی عجیبی ایجاد کرد اما رفته رفته با اون مقابله کردم و الان به راحتی به روز 90 رسیدم و کلا ذهنیتم نسبت به پول تغییر کرده و میدونم که پول هست زیاد هم هست فقط ما باید نحوه درست استفاده

کردن اون رو بدونیم.ممنونم از استاد عزیز و همه دوستان که در این راه بنده رو یاری کردند.
    درک زمان .......تغییر زندگی.......

10. 17 کاربر برای این پست سودمند از hoseinrahimi عزیز تشکر کرده اند:

3,354 بار در 244 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Lady_Taban نمایش پست ها
    با سلام

250 روز بازی فراوانی رو انجام دادم و میخوام استاپ کنم...

احساس میکنم باید به مرحله ی رهایی برسم..

تابان
    موافقم
    بنظرم دقیقا تو همین نقطه هاست که باید سوار موج جدیدش بشیم، تغییر نگاه ناظر
    چطور باید یک سیکل یا چرخه شکست خوردن را بشکنید و از آن خارج شوید؟
    باید روی یک قسمت مشخص بقدری تمرین کنید تا عادت جدیدی در خود ایجاد کنید.

12. 14 کاربر برای این پست سودمند از Moonlight عزیز تشکر کرده اند:

amino آواتار ها
    148,981 بار در 1,659 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 5660 پست
    برچسب زده شده
    در 30 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط alieh نمایش پست ها
    سلام استاد نود روز بازی رو انجام دادم لطفا فایل وبینار فراوانی رو برام ارسال کنید با تشکر @amino
    سلام
    پست رو ادیت کنید و تجرتون رو از نود روز و اتفاقاتی که افتاده کامل بنویسید.
    بعد پیام خصوصی بدید برای فایل.
    Perceive thetime , Change thelife

14. 34 کاربر برای این پست سودمند از amino عزیز تشکر کرده اند:

AlirezaNikzad آواتار ها
    2,736 بار در 559 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 6 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط AlirezaNikzad نمایش پست ها
    سلام دوستان روز همگی بخیر باشه ؛ من بازی فراوانی رو برج 2 شروع کردم اما 5 روز بیشتر طول نکشید و استاپ خوردم و از اول برگشتم به خانه ی اول نمیدانستم چکار باید بکنم حس بدی داشتم چونکه اولین بار بود یک پولی بهم داده میشود که برای خرج کردن باید ازش طبیعتا استفاده بکنم 5 روز اول واقعا سردرگم بودم که چی بخرم ؟ چکار کنم کلی دم و دستگاه وسایل کامپیوتری پوشاک نمیدونم خیلی چیزای دیگه لازم داشتم دست و پای خودمو گم کرده بودم ولی بعد استاپ خوردن حقیقتش تا یک ماه سمتش نرفتم چونکه واقعا بهم فشار وارد شد و خب یک سری مسائل دیگه از جمله امتحانات دانشگاه دست و پامو بسته بود و وقت نمیکردم ...!
    اما من از برج سه دقیقا روز 15/3/1400 شروع کردم و الان روز 64 هستم خیلی حس خوبی بهم داده : )~
    بخاطر اینکه این سری با هدف دارم پیش میرم و کم کم دارم گام های خودم را بلندتر و بزرگتر میکنم اوایل خیلی سخت بود بخوای چیزی که واقعا لازم داریش را بخری و مجبور بودی که صبر کنی تا روزی فرا بفرسد که قدرت خریدنش برایت فراهم شود
    نکته ی دیگری که بنده متوجه اش شدم این بود که در روز 56 ذهنم شروع کرد به مقاومت کردن اما من به خدا و خودم ایمان دارم و قدرتم و اراده ام بیشتر از این حرفها میباشد بنابراین با تمام وجودم آن روز را به پایان رساندم خریدهای خیلی خوبی هم کردم یکی از ارزوهام همیشه سفر کردن بود من عاشق کشور خودمون هستم کلی استان های تاریخی داریم جاهای بسیار خوب و زیبایی داریم طبیعت بسیار خوبی در شمال داریم همیشه سفر میکردم برام مهم نبود که با هواپیما قطار ماشین یا با چی دارم سفر میکنم مهم این بود که دارم سفر میکنم
    درباره ی خرید لباس و وسایل کامپیوتری و چیزهای دیگه همین حس رو داشتم که فقط باید بشه !
    الان به جایی رسیدم که واقعا حس میکنم ارزوهام رو براورده کردم و حس میکنم تمام چیزهای موردنیازم را فراهم کردم چونکه باور کردم !
    رکن های اصلی بازی تا اینجای صحبت هام صبر و باور کردن میباشد ...
    چیزی تا روز 90 نمانده اما من این سری بعد از اتمام 90 روز میروم مجددا از اول بازی را شروع میکنم تا تارگت 90 روز را مجددا بزنم و بروم برای روزهای بعدی ...
    درضمن شکرگذاری در این 64 روز به شدت تاثیر خودش را روی بنده گذاشته و هروقت قراره کاری بکنم از خدا متعالی تشکر میکنم واقعا دیدم عوض شد نسبت به همه نسبت به زندگی ...
    -----------------------------------------------------------
    بنظر بنده بازی فراوانی بیشتر از سه رکن اساسی تشکیل نشده آن هم :
    صبر ، باور ، شکرگذاری
    سلام وقت بخیر امروز روز 90 بود و تمام شد ...!
    در این 90 روز من صبر را یادگرفتم صبری که هیچ وقت در زندگی شخصی ام معنی نداشت همیشه کارهایم را با عجله انجام میدادم انسان عجولی بودم همیشه بخاطر حواس پرتی هایم یا بخاطر عدم تمرکز در انجام امور شخصی ام به بن بست میخوردم ...
    قدرت تصمیم گیری ام بالا رفته ؛ هرچند قبلا درست برای خودم هم بلد نبودم درست حسابی تصمیم بگیرم و هرکاری را بدون برنامه ریزی انجام نمیدم ...
    خیلی تمرکزم رفته بالا قدرت تمرکزم نسبت به چیزی که خودم از ان با خبر بودم درحال حاضر بیشتر شده ظاهرا دقتم در انجام بسیاری از فعالیت های روزانه و کاری خودم , از جمله تمرین کردن بیشتر شده
    در این 90 روز یادگرفتم که اصلا و به هیچ وجه نیاز نیست عجله کنم همه چی هست همه چی سرجاش فقط باید بدانی که هدفت علاوه بر از زندگی چیست ؟ چی رو میخوای بدست بیاری اصلا برای چی زنده ایی (این چیزی هست که در این 90 روز نه فقط از پول بلکه درباره ی خودم و همه چی از ان برداشت کردم) متوجه شدم نه از کسی عقبم نه از کسی جلو هستم ...
    انسان قانعی شدم که اگر بخواهم چیزی را داشته باشم باید برای داشتنش تلاش کنم کار کنم کار هایی که باعث میشوند مرا به ان برساند را حتما صد در صد هزار درصد انجام خواهم داد
    نمیدونم این بازی فراوانی چه سحر و جادویی درش هست ولی میدونم خیلی در من تاثیر گذاشته و میتوانم بگویم شخصیتم نیز 180 درجه عوض شده جالب نیست ؟
    یادمه روزای اول که شروعش کرده بودم همیشه مینالیدم که چرا باید همچنین چیزی رو انجام بدم اصلا به چه دردم میخوره (البته ازش فراری بودم ) ولی با استاپ 5 روزه گفتم بیا یک بار واس همیشه وقت بذار ببین داستان چیه بلاخره اومدی همه چی رو بکوبی از نو بسازی البته اینو بگم در یادگیری در فارکس خیلی به بن بست خورده بودم بخاطر همین اواخر که در اصل میشه اوایل که وارد اکادمی شده بودم تصمیم گرفته بودم همه چی رو ول کنم و یک مدت سعی کردم فقط استراحت کنم و دوباره به خودم قول دادم یک بار برای همیشه وقت بذارم و درست و اصولی بیام جلو و الان در خدمت شما عزیزان هستم : ) ~
    @amino
    لا يشكر اللَّه من لايشكر النّاس ...

16. 14 کاربر برای این پست سودمند از AlirezaNikzad عزیز تشکر کرده اند:

mojtaba.k94 آواتار ها
    8,680 بار در 792 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 20 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    با عرض سلام و وقت بخیر خدمت دوستان و استاد گرامی
    من این بازی فراوانی رو از فایل های یک استاد سال قبل یاد گرفتم و شروع کردم به انجام دادن
    اولین بار در یک دفتر نچندان تمیز شروع کردم تا 12 روز و دومین بار تا 23روز فکر کنم رفتم
    چیزی درک نکرده بودم که کمی صبر کردم نزدیک 15 روز انجامش ندادم و کمی هم در مورد سازنده این بازی خانم استرهیکس تحقیق کردم و دوباره شروع کردم
    سومین بار تا روز 44 اومدم و روز 45ام 12ساعت بعد یادم افتاد و این روز رو به خودم تخفیف دادم (که خلاف قانون بازیه) رفتم جلو تا روز 90ام
    روز 90 ام که تموم شد من یه ساز خریده بودم که روز 20(تقریبی دقیقا یادم نیست) عینا نوشته بودم که فلان ساز از فلان سازنده
    یک دسته 20 تایی کتاب خریده بودم که در لیست خریدم بود-یک سری گل - یک هدفون و چند مورد دیگر هم بود که الان یادم نمیاد
    من ناخودآگاه اینارو خریده بودم خودمم باورم نمیشد که همون سازو به همان شکلی که توصیف کردم خریدم، بعدش به این بازی ایمان آوردم
    شروع کردم به نوشتن از اول در یک دفتر جدید و تا روز 112 جلو رفتم ، این بار فقط یه دوره فرکتال طبق نوشته هام خریدم و چیز زیادی نخریده بودم به همین خاطر در فکر بودم که این بار چرا این طوری شد و شروع کردم دوباره از اول تا جواب این سوالمو بدونم
    یک ماه قبل یک دفتر خوشگل 200برگ خریدم و شروع کردم به نوشتم که امروز روز 30ام هستم ، و الان به جوابی که میخواستم رسیدم ، خرج کردن پول الان خیلی برام آسون شده و خیلی راحت میتونم حتی قیمت جنس هارو ذهنی هم حساب کنم و با تمام جزئیات رنگ و طرح بنویسم چون چند بار قبلا نوشتم ،
    نتیجه این بازی برای من: 1-مبالغ زیاد دیگه منو نمیترسونن 2-هر چی که تصویرشو ببینی و به خاطر بسپاری حتما تحقق پیدا میکنه 3-هم یک تمرینیه که فراوانی نعمت و ثروت در دنیا و جهان به صورت زیر پوستی به آدم میفهمونه(البته خودم در این مورد هنوز مشکل دارم)
    این تجربه من از بازی فراوانی بود.

18. 13 کاربر برای این پست سودمند از mojtaba.k94 عزیز تشکر کرده اند:

alisherafat آواتار ها
    4,655 بار در 448 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    کم کم داره برام جالب میشه این بازی
    دفعه اول سه بار حدودا روی روز 15 متوقف شدم و از سر بازی رو شروع کردم
    عدد 15 که برای بار چهارم رد شد روی عدد 30 که دوبرابر 15 هست یادم رفت خرج کنم پول رو و دوباره باید برگردم از اول شروع کنم
    «معامله گری به معنای مقابله ما با بازار و یا طراحان بازار نیست، بلکه به منزله ی روبرو شدن با خودمان است!»

20. 10 کاربر برای این پست سودمند از alisherafat عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 8 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 8 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع