صفحه 84 از 678 نخستنخست ... 3474828384858694134184584 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 831 به 840 از 6773

موضوع: بازی فراوانی

sara.sat آواتار ها
    7,936 بار در 858 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 161 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط شیلان نمایش پست ها
    درود بر دوستان عزیز
    امروز ، 94 روز هست که از شروع بازی فراوانی من می گذرد.جالب اینجاست که در مورد خود دوره و وقت گذاشتن برای تمرین و دیدن فیلم ها آنقدر منضبط نبودم که در مورد انجام این بازی. بنابراین در کمال ناباوری! بدون زدن استاپ توانستم از روز 16 فروردین تا به امروز پیش بروم!!! من تله ی بی ارزشی دارم ( یا داشتم) بنابراین در طول تمام این سالهایی که در بازار های مالی فعالیت می کنم، هیچ وقت نتوانستم گین خوبی بگیرم و از همه مهم تر آن را حفظ کنم و یا از آن پول برای خودم خریدی انجام دهم و از آن لذت ببرم و در نتیجه همیشه حس بی پولی و عدم امنیت داشتم!!! هنوز مطمئن نیستم ولی حس می کنم که این باور در وجودم در حال کم رنگ شدن هست. مخصوصا حس عدم امنیت. متوجه شدم که لایق پول داشتن و لذت بردن از آن هستم . و در ضمن توانایی کسب این پول را هم دارم .

هنوز راه طولانی در پیش است

سلام
    روزتون بخیر
    دقیقا همینه: خودمون رو لایق ثروت و فراوانی بدونیم؛ برای کسب کردنش تلاش کنیم، با لذت خرج کنیم و به خاسته هامون برسیم
    خوشحالم براتون دوست عزیز
    ای تو در کشتی تن، رفته به خواب
    آب را دیدی... نگر در آب، آب

آب را آبی است کو می راندش
    روح را روحی است و می خواندش

2. 12 کاربر برای این پست سودمند از sara.sat عزیز تشکر کرده اند:

امیر رضا آواتار ها
    1,454 بار در 378 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 23 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    سلام دوستان عزیز امید وارم که همیشه حال دلتون عااااااااالی باشه

از امروز 00/04/19 استرات این بازی لذت بخش میزنم تمام تلاشم برای بپایان رسوندن این بازی انجام میدم

ممنون اگر ایده ای در جهت مقاومت ذهن در جهت بازی هست بگین ممنون میشم

از راهنمایی هاتون حتما استفاده میکنم متشکر

ارزوی پایان 365 روز بازی فراوانی براتون دارم

ارادتمند amir reza
    ویرایش توسط امیر رضا : 07-10-2021 در ساعت 11:40
    Every day is important
    هر روز مهم

4. 12 کاربر برای این پست سودمند از امیر رضا عزیز تشکر کرده اند:

امیر رضا آواتار ها
    1,454 بار در 378 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 23 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Masoud نمایش پست ها
    سلام دوستان من امروز روز 66 اوم بازی فراوانی هستم خیلی تو زندگیم تاثیر داشته شاید باورتون نشه ولی تو همین مدت تراکنش حساب بانکیم به شدت افزایش پیدا کرده و تو قرعه کشی ایران خودرو ماشین به اسمم دراومد. ویه نکته جالب اینکه بعضی وقتی تو خیابان به طور اتفاقی رو زمین پول جلو رام افتاده بود. و خیلی چیز های دیگه . حتما این بازی رو انجام بدید. شاید بعضی ها مثل من تو زندگیشون اثرش رو نبینن ولی مثل قطرات آب در لیوان آب یا ظرف آب هی داره پر میشه و شاید شما یا ما متوجه این پر شدن نشیم ولی داره کارشو انجام میده.
    کار دیگری که همزمان با این بازی شروع کردم. شکر گذاری از خداوند هست. روزانه 10 خط از خدا بخاطر نعمت های که بهم داده تشکر میکنم. و این تاپبک هم خیلی عالیه. پیشنهاد میکنم شما هم انجام بدید.

کتاب بخواهید تا به شما داده شود. فوق العاده است حتما بخرید و بخونید و لذت ببرید. به جرات میتونم بگم تنها کتابی بود که از خوندنش خسته نمیشید و دوست دارید زمان وایسته و شما کتاب رو تا ته بخونید

موفق باشید. با تشکر از امینو و دوستان
    سلام دوست امیدوارم توپ توپ باشی

اره این حس که موقع کتاب خوندن دوس داری زمان وایسته هم منم داشتم

واقعا حس اشتیاق برای به پایان رسوندن یک مسیرو حس میکنی

موفق باشی
    Every day is important
    هر روز مهم

6. 18 کاربر برای این پست سودمند از امیر رضا عزیز تشکر کرده اند:

Taheri.fx آواتار ها
    3,061 بار در 235 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    با سلام خدمت استاد امینو و دوستان عزیز من هم به لطف خدا امروز به روز90 رسیدم و خیلی خیلی خوشحالم که تونستم بصورت منظم این بازی رو ادامه بدم .حقیقتا تو این 90 روز ذهنم باز تر شده. میدونم چرا باید ثروتمند بشم میدونم باید چطوری خرچ کنم و میدونم چگونه به پول نگاه کنم
    من تو این 90 روز فرض رو بر این گذاشتم که تا آخر عمرم پول برام میرسه و بدون طمع از هرچی که لذت میبردم گرفتم و واقعا سبک زندگی لذت*بخش رو چشیدم.
    نکته خیلی جالب در روز45 من رفتم بخوابم نزدیک بود خوابم ببره یهو یادم افتاد بازی رو انجام ندادم و بلند شدم انجامش دادم (مقاومت در ناحیه 50٪)
    من یه بار بصورت نامنظم این بازی رو تا روز120 رفته بودم قبلا ولی الان بصورت قانونی و منظم انجام دادم
    برای همه هم آرزوی موفقیت دارم.
    ویرایش توسط Taheri.fx : 07-10-2021 در ساعت 23:14
    موفقیت یک قدم بزرگ در اینده ی دور نیست بلکه یک قدم کوچک است که همین لحظه برمیداری...

8. 22 کاربر برای این پست سودمند از Taheri.fx عزیز تشکر کرده اند:

ERIC_TRADER آواتار ها
    2,635 بار در 553 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 55 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    من باز دوباره از اول شروع میکنم چن روز یادم رفت انجام ندادم ...

بریم از اول ببینیم چی میشه
    ♥ NEVER GIVE UP ♣

.Maybe it was your time to lose
    .lose? i dont lose . I WIN , thats my job , thats what i do

10. 19 کاربر برای این پست سودمند از ERIC_TRADER عزیز تشکر کرده اند:

ali0541 آواتار ها
    938 بار در 198 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام دوستان
    یه بحثی که دیروز تو وبینار 19 تیر ماه بود که دوستان سوال داشتن، مبلغ هر روز بود که چه میزانی اضافه میشه هر روز.
    آیا هر روز یک میلیون تومان اضافه میشه یا مبلغ روز قبل 2 برابر میشه؟!
    استاد هم به این موضوع اشاره کردن که هر دو امکان پذیر هست.
    اما من میخوام به این موضوع اشاره کنم این بستگی به فرکانس هر شخص داره. مثلا برای من که ماهیانه درآمدم مثلا 5 میلیون تومان هست مبلغ یک میلیون اضافه شدن در روز خیلی میتونه به ارتعاش من کمک کنه و افزایش بده.
    حالا من به یک نفر همین بازی رو پیشنهاد دادم چون درآمد ماهیانه ش 15 میلیون بود، بازی رو از 5 میلیون شروع کرد و روزی 5 میلیون اضافه میکرد چون فرکانسش بالاتر بود.
    حالا اگر مبلغ 2 برابر روز قبل رو در نظر بگیریم برای مثال روز یازدهم یک نفر مبلغ 1 میلیارد و 24 میلیون تومان خواهد داشت و من خودم به شخصه نمیتونم این مبلغ رو خرج کنم، حالا فکر کنید به روز 90 برسه، چقدر پول میشه!!!
    از طرف دیگه که مجددا استاد بهش اشاره کردن این بود که شما توی فارکس هم اگر بخوایین استاندارد و 3 درصد روزانه ای که استاد میگیرن رو بگیرید، میشه یه چیزی مثل همون یک میلیون تومان روزانه
    داخل خود کتاب خانم استرهیکس هم گفتن روزانه 1000 دلار اضافه میشه
    پس نتیجه میگیریم :
    - اگر فرکانس تون بالاتره و دوست دارید میتونید از مبالغ بالاتر شروع کنید.
    - اگر میخوایید اصولی پیش برید از 1 میلیون تومن شروع کنید و روزانه 1 میلیون بهش اضافه کنید.
    - دوستانی هم که به دلار انجام میدن، همون مبلغ رو میتونن روزانه اضافه کنن

* نکته مهم : مهم ترین نکته اینه که سعی کنید از بازی لذت ببرید دوستان. با چیزهایی که دوست دارید بخرید تصویر سازی کنید. تابلوی آرزوها برای خودتون درست کنید و خودتون رو لایق داشتن اونها بدونید.

19ff3ad4-52f0-49fa-993e-dccc678e8ef5.jpg

* اگر خودتون رو لایق ثروت و خوشبختی نمیدونید، یه مشکلی در ناخودآگاه دارید که من خودم دقیقا این مشکل رو دارم و حدود 50 تا باور و خاطره محدود کننده در ناخودآگاهم داشتم و دارم خنثی شون میکنم.
    اگر دوستان راجع به این باورهای محدودکننده سوال داشتن من در خدمت شون هستم.
    موفق و پیروز باشید.
    ویرایش توسط ali0541 : 07-11-2021 در ساعت 12:21

12. 24 کاربر برای این پست سودمند از ali0541 عزیز تشکر کرده اند:

7,092 بار در 443 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 12 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    وقت همگیمون بخیر...

چند روزی میشه که به روز نودم رسیدم و تجربه ام رو از این 90 روز به اشتراک میزارم ...

.................................................. .................................................. .

قبل از این گه 90 روز رو تموم کنم دوبار پارسال استارت زدم ولی احساس میکردم زمان درگیرشدن با این خریدهای روزانه رو بهتره که صرف الویتم یعنی دیدن فایل ها و تمرین ها کنم . پس دوبار به ترتیب در روزهای 5 و 6 خرید هام رو فراموش کردم .

در نهایت از 15 فروردین1400 توی برنامه روزانه نوشتمش و برای بار سوم با شرایطی که در ادامه میگم استارت زدم

مبلغ واریز شده به کارتم : 50 دلار (هر روز 50 دلار واریزی بیشتر )

تبذیل دلار به ریال : ( به این دلیل بعضی روزها در مبلغ ریالی قیمت بالا و پایین داشت ولی دلاری ثابت رشد میکرد )

خریدها و پرداخت ها : ( بعضی روزها صرفا خرید محض نبود , مثلا پرداخت بابت قرارداد و آغاز به کار طراح و دیزاینر )
    .................................................. .................................................. .............................................
    تمام پول واریز شده در همون روز با در نظر گرفتن الویت ها خرج شد و به همین دلیل یعنی در نظر گرفتن الویت ها ممکن بود با خرید یک قلم جنس که دارای الویت بود باقی پول خرج کردنش به دلیل خورد شدن و هم زمان بی دلیل

خرج نکردنش زمان زیادی رو در روز ازم بگیره .

( به دلیلی که در بالا گفتم روز یازدهم سخت ترین روزم شد و 7 ساعت زمان مداوم براش گذاشتم و در نهایت چیزی رو خرید کردم که الویتم نبوووود ولی به خریدش از گذشته هر از گاهی فکر می کردم در واقع همیشه دوست داشتم که داشته باشمش ولی با این میل باز هم برام الویت نبود )

.................................................. .....................................

همین روز یازدهم کار خودش رو کرد و باعث شد یک مطلب خیلی مهم برام شفاف بشه که ( چقدر خواسته های کوچیک خودم رو فراموش نه بلکه اجابت نکردم . بله من عادت دارم صبر کنم تا پولم رشد کنه و اون چیز ایده آل و بهترین

رو بخرم جوری که فراموش

میکنم دوسال پیش چیزی خواسته ام بوده که امروز قدرت خریدش رو دارم , ولی امروز بهترینی رو می خوام که شاید دوسال دیگه برام متوسط باشه در نتیجه به احتمال زباد خودتون میتونید حدس بزنید چه اتفاقی میافته...

روزهای بعد متوجه شدم که مقاومت در خرید یک سری چبزها دارم و بی خود میدونمشون . بدون این که ازشون تا به حال استفاده ایی کرده باشم ( مثل گوشی آیفون )

و در نهایت در روزهای پایانی با اتفاق ذهنی جالبی روبه رو شدم ," الان خیلی چیزها ارزون تر از قیمت واقعیشون به نظرم میان " و یا خرید یک سری چیزها که ممکن بود قبلا قیمتشون برام غیر قابل درک باشه که چرا انقدر گرون یا

خریدشون بی دلیل به نظرممیومدن کاملا طبیعیه " .
    @amino
    ویرایش توسط Navit : 07-11-2021 در ساعت 17:31

14. 19 کاربر برای این پست سودمند از Navit عزیز تشکر کرده اند:

hoseinrahimi آواتار ها
    30,336 بار در 4,520 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 588 پست
    برچسب زده شده
    در 7 تاپیک
    سلام خدمت دوستان

من روز 36 بازی فراوانی هستم.دوبار تا حالا برگشتم و از اول شروع کردم البته به دلیل اینکه یادم رفته بود مبلغ رو خرج کنم.روزهای اول خیلی راحته خرج کردن این پول اما هرچه جلوتر میریم ذهن مقاومت میکنه چون اکثر چیزا رو داریم تو خونه و چیزی به ذهن نمیرسه واسه خرید و الان که روز 36

هستم خب با 36میلیون هم اون موردی که مد نظرمون هست رو نمیتونیم بخریم اما در کل بازی بسیار بسیار خوبی هست و باعث میشه به این مساله که میگن فراوانی هست ایمان بیاریم و در لحظه زندگی کنیم و کافیه ذهن قبول کنه که واقعا فراوانی هست تو باید فقط از اون استفاده کنی و لذت ببری .

ایشالله تا هر جا که بتونم ادامه میدم و تجربم رو مجدد در این تاپیک قرار میدم.ناگفته نمونه که من روی کاغذ بازی رو انجام میدم و نرم افزارش برام خیلی کاربردی نبود و با خاموش و روشن شدن گوشی خریدها صفر میشد و از اول میومد.ایشالله که سرتون رو درد نیاورده باشم
    درک زمان .......تغییر زندگی.......

16. 19 کاربر برای این پست سودمند از hoseinrahimi عزیز تشکر کرده اند:

KingMilad آواتار ها
    21,400 بار در 1,611 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 190 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali0541 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه بحثی که دیروز تو وبینار 19 تیر ماه بود که دوستان سوال داشتن، مبلغ هر روز بود که چه میزانی اضافه میشه هر روز.
    آیا هر روز یک میلیون تومان اضافه میشه یا مبلغ روز قبل 2 برابر میشه؟!
    استاد هم به این موضوع اشاره کردن که هر دو امکان پذیر هست.
    اما من میخوام به این موضوع اشاره کنم این بستگی به فرکانس هر شخص داره. مثلا برای من که ماهیانه درآمدم مثلا 5 میلیون تومان هست مبلغ یک میلیون اضافه شدن در روز خیلی میتونه به ارتعاش من کمک کنه و افزایش بده.
    حالا من به یک نفر همین بازی رو پیشنهاد دادم چون درآمد ماهیانه ش 15 میلیون بود، بازی رو از 5 میلیون شروع کرد و روزی 5 میلیون اضافه میکرد چون فرکانسش بالاتر بود.
    حالا اگر مبلغ 2 برابر روز قبل رو در نظر بگیریم برای مثال روز یازدهم یک نفر مبلغ 1 میلیارد و 24 میلیون تومان خواهد داشت و من خودم به شخصه نمیتونم این مبلغ رو خرج کنم، حالا فکر کنید به روز 90 برسه، چقدر پول میشه!!!
    از طرف دیگه که مجددا استاد بهش اشاره کردن این بود که شما توی فارکس هم اگر بخوایین استاندارد و 3 درصد روزانه ای که استاد میگیرن رو بگیرید، میشه یه چیزی مثل همون یک میلیون تومان روزانه
    داخل خود کتاب خانم استرهیکس هم گفتن روزانه 1000 دلار اضافه میشه
    پس نتیجه میگیریم :
    - اگر فرکانس تون بالاتره و دوست دارید میتونید از مبالغ بالاتر شروع کنید.
    - اگر میخوایید اصولی پیش برید از 1 میلیون تومن شروع کنید و روزانه 1 میلیون بهش اضافه کنید.
    - دوستانی هم که به دلار انجام میدن، همون مبلغ رو میتونن روزانه اضافه کنن

* نکته مهم : مهم ترین نکته اینه که سعی کنید از بازی لذت ببرید دوستان. با چیزهایی که دوست دارید بخرید تصویر سازی کنید. تابلوی آرزوها برای خودتون درست کنید و خودتون رو لایق داشتن اونها بدونید.

19ff3ad4-52f0-49fa-993e-dccc678e8ef5.jpg

* اگر خودتون رو لایق ثروت و خوشبختی نمیدونید، یه مشکلی در ناخودآگاه دارید که من خودم دقیقا این مشکل رو دارم و حدود 50 تا باور و خاطره محدود کننده در ناخودآگاهم داشتم و دارم خنثی شون میکنم.
    اگر دوستان راجع به این باورهای محدودکننده سوال داشتن من در خدمت شون هستم.
    موفق و پیروز باشید.
    علی جان سلام امیدوارم حالتون عالی باشه
    یه دنیااااا ممنون بابت اشتراک تابلوی آرزوهای فوق العادت
    من به خیال خودم یه همچین تابلویی درست کرده بودم ولی خیلی ناقص...
    و عکس شما بهم یه تلنگر خوبی زد برای ویرایش این تابلو و اضافه کردن خیلی چیزای دیگه
    و نیز ایده ی خییییلی جالبیه اینکه از استیتمنت اکانت دمویی که رشد دادیم کنار این تابلو استفاده کنیم
    این مثلا تابلوی آرزوهای من بود تو اتاق کارم
    Untitled.jpg
    بازم ممنون هم از شما هم از همه دوستانی که نظرات و تجربیات گرانبهاشون رو در این تاپیک در اختیارمون میزارن
    زمانیـــکه نگــرش تو درستـــه حقایـــق زندگـــی به حســـاب نمیــــان

18. 25 کاربر برای این پست سودمند از KingMilad عزیز تشکر کرده اند:

ali0541 آواتار ها
    938 بار در 198 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط KingMilad نمایش پست ها
    علی جان سلام امیدوارم حالتون عالی باشه
    یه دنیااااا ممنون بابت اشتراک تابلوی آرزوهای فوق العادت
    من به خیال خودم یه همچین تابلویی درست کرده بودم ولی خیلی ناقص...
    و عکس شما بهم یه تلنگر خوبی زد برای ویرایش این تابلو و اضافه کردن خیلی چیزای دیگه
    و نیز ایده ی خییییلی جالبیه اینکه از استیتمنت اکانت دمویی که رشد دادیم کنار این تابلو استفاده کنیم
    این مثلا تابلوی آرزوهای من بود تو اتاق کارم
    Untitled.jpg
    بازم ممنون هم از شما هم از همه دوستانی که نظرات و تجربیات گرانبهاشون رو در این تاپیک در اختیارمون میزارن
    سلام میلاد جان
    خوشحالم از اینکه شما دوست عزیزم هم تابلوی آرزو دارید و امیدوارم بقیه دوستان هم حتما این کار رو انجام بدن.
    تابلوی آرزوهای من تمام اون مواردی هست که تا روز 42 خریده بودم و حس فوق العاده ای بهشون داشته. اما استاپ خوردم و دوباره شروع کردم و بعد از روز 42 به مرور به تابلو اضافه میکنم.
    در مورد استیتمنت هم واقعا حس خوبی چون بهم میداد و باور میکردم که منم میتونم همچین استیتمنتی داشته باشم، گذاشتمش جلوی چشمم
    امیدوارم موفق و پیروز باشی دوست من

20. 18 کاربر برای این پست سودمند از ali0541 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 28 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 28 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع