صفحه 154 از 667 نخستنخست ... 54104144152153154155156164204254654 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,531 به 1,540 از 6663

موضوع: بازی فراوانی

5 بار در 1 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان
    امروز من روز 85 بازی فراوانی هستم 4 روزه که مبلغ کل پول من در هنگام بازی زیاد نمیشه ممنون میشم اگر بتونید راهنمایی کنید چگونه مشکل برطرف کنم
    با تشکر

2. 5 کاربر برای این پست سودمند از هادی اذرنوش عزیز تشکر کرده اند:

Mr_510 آواتار ها
    3,391 بار در 353 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 13 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    روز چهلم
    قلبا کسایی که با حسن نیت ازم ایراد میگرن رو دوست دارم.
    اگه در تحلیل ها و نظراتم ایرادی می بینید بزرگترین لطف رو در حق من میکنید اگه بهم گوشزدش کنید.

سپاس از نگاه زیباتون.

4. 7 کاربر برای این پست سودمند از Mr_510 عزیز تشکر کرده اند:

219 بار در 26 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان بنده بازی رو تا 90 روز بازی کردم و خدمت استاد پیام دادم و حدود دو هفته میگذره و فکر میکنم استاد بدلیل مشغله زیاد فرصت خوندن پیام منو نداشتن
    آیا راه دیگه ای برای دریافت وبینار بازی فراوانی هست؟

6. 7 کاربر برای این پست سودمند از Mirzaali عزیز تشکر کرده اند:

Mr_510 آواتار ها
    3,391 بار در 353 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 13 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mirzaali نمایش پست ها
    سلام دوستان بنده بازی رو تا 90 روز بازی کردم و خدمت استاد پیام دادم و حدود دو هفته میگذره و فکر میکنم استاد بدلیل مشغله زیاد فرصت خوندن پیام منو نداشتن
    سلام دم شما گرم که انجامش دادید تبریک میگم
    تا جایی که یادمه استاد گفتن به ادمین تلگرام هم لینک رو دادن میتونید از اونجا پیگیر بشید
    قلبا کسایی که با حسن نیت ازم ایراد میگرن رو دوست دارم.
    اگه در تحلیل ها و نظراتم ایرادی می بینید بزرگترین لطف رو در حق من میکنید اگه بهم گوشزدش کنید.

سپاس از نگاه زیباتون.

8. 5 کاربر برای این پست سودمند از Mr_510 عزیز تشکر کرده اند:

219 بار در 26 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mr_510 نمایش پست ها
    سلام دم شما گرم که انجامش دادید تبریک میگم
    تا جایی که یادمه استاد گفتن به ادمین تلگرام هم لینک رو دادن میتونید از اونجا پیگیر بشید
    بسیار ممنون

10. 6 کاربر برای این پست سودمند از Mirzaali عزیز تشکر کرده اند:

sina.hp آواتار ها
    2,074 بار در 357 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 55 پست
    برچسب زده شده
    در 10 تاپیک
    سلام دوستان
    امیدوارم حالتون خوب باشه

من بازی فراوانی رو به مدت 100 روز انجام دادم. میخوام چند خط از تجربیات خودم رو بگم (طی این 100 روز افکار و حس وحالی که داشتم رو نوشتم و وقتی 100 روز تموم شد افکار و حس و حال روز1 رو با روز 100 مقایسه کردم این نکات رو ازش بدست آوردم)
    1-صبر: نمیشه هرچیزی رو توی همون لحظه داشت باید برای رسیدن به چیزی که میخوایم در جهتش حرکت کنیم و مهم تر، صبر داشته باشیم.. پول زیاد رو وقتی بدست میاریم که ظرفیتش رو داشته باشیم و این ظرفیت با صبر ایجاد میشه
    2-اهمیت زمان: قبل بازی به خودم میگفتم کی 100 روز یه کارو انجام بده اما الان که انجامش دادم و به عقب نگاه میکنم متوجه میشم که چقد سریع گذشت، میخوام اینو بگم که چه بخوایم چه نخوایم زمان داره میگذره تنها چیزی که برای آینده میمونه نتایج تلاش یا تنبلی امروز هست
    3-زندگی توی لحظه: شخصا زمانی تونستم توی لحظه زندگی کنم و نگران آینده نباشم که 2 نکته بالا رو درک کردم، وقتی از زمان به درستی استفاده کنم و صبر داشته باشم دیگ دلیلی نداره که نگران آینده باشم وقتی عملم خوب باشه آینده هم قطعا خوب هست به همین خاطر خیالم از آینده راحته و میتونم ذهنم رو روی لذت از الانم بزارم

نکته ای که هست، من قبل بازی این موارد رو میدونستم اما دونستن کمکی نمیکنه.... بازی باعث شد بتونم به درک برسم

آرزوی موفقیت برای همه دوستان
    یه نگاه به خودت
    یه نگاه به طرز فکرت بکن
    دلیل اینجا ایستادنته

12. 13 کاربر برای این پست سودمند از sina.hp عزیز تشکر کرده اند:

hadi.sh آواتار ها
    464 بار در 113 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mirzaali نمایش پست ها
    سلانم امیدوارم حالتون عالی باشه

بع ادیمن تلگرام پیام بدید خیلی راحت در اختیارتون قرار میده

و از اینکه تونستید بازی رو در طول 90 روز انجام بدید ، بهتون تبریک میگم و بعد از وبینار یه دید فوق العاده ای درک میکنید که واقعا عالیه .....

موفق باشید

14. 13 کاربر برای این پست سودمند از hadi.sh عزیز تشکر کرده اند:

322 بار در 114 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام استاد امیدوارم حالت عالی باشه من امروز به روز 90 بازی فراوانی رسیدم و انجام دادم فرمودید کسانی که برسن به 90 روز وبینار براشون در نظر گرفتی البته خیلی از زمان این وعده سپری شده نمیدونم هنوز پابرجاست یا تموم شده درهرحال گفتم که اعلام کنم خدمتتون باتشکر.

16. 5 کاربر برای این پست سودمند از Mohammad1365 عزیز تشکر کرده اند:

M.safari97 آواتار ها
    8,180 بار در 795 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 6 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    با عرض سلام و وقت بخیر خدمت همه دوستان عزیز.
    در انجام بازی مشکلی برام پیش اومده که گفتم مطرح کنم و از راهنمایی های شما دوستان استفاده کنم.من 5 بار بازی رو شروع کردم ولی متاسفانه نتونستم تا روز 90 ادامه بدم.بیشترین تعداد روزی که انجام دادم خرداد 1400 بود که 69 روز بازی رو انجام دادم.بعد از اون بلافاصله بازی رو شروع نکردم یه چند ماهی گذشت و دوباره توی شهریور ماه بازی رو شروع کردم یه مدت که گذشت در روز 68 باز متوقف شدم.اصلا یادم نبود که سری قبلی هم روز 69 متوقف شده بودم وقتی رفتم سراغ دفتری که رکورد هارو یادداشت میکردم که رکورد این سری یادداشت کنم دیدم که بله مثل اینکه عدد ذهنیم رو پیدا کردم.
    بعد اون باز هم یه تایمی استراحت کردم و دوباره شروع کردم ولی دیگه اون حس لذت بخش انجام این بازی برام نبود مقاومتم در مقابل انجام بازی زیاد شده و یه جورایی رفع تکلیف شده بود که اینو دوست نداشتم و روز 21 متوقف کردم.
    میخواستم ببینم آیا این تعداد متوقف شدن در بازی برای کسی دیگه از دوستان هم اتفاق افتاده؟سوالم اینجاست که آیا انجام بازی و ادامه بازی اگر حس خوبی وجود نداشته باشه درست هست و ادامه بدم یا دوباره بذارم تایم بیشتری بگذره؟واقعیت خودم دوست دارم با حس خوب این بازی رو انجام بدم.ممنون میشم دوستان اگر راهنمایی دارن تو این زمینه کمک کنن.
    برای همه دوستان آرزوی سلامتی،فراوانی و موفقیت تو همه ابعاد زندگی دارم.

18. 8 کاربر برای این پست سودمند از M.safari97 عزیز تشکر کرده اند:

9,863 بار در 1,583 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 375 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    سلام وقت بخیر بله بنده 3 بار از اول شروع کردم و شاید اون حسی که قبلا به ادم میده رو نده اما زمانی که به روز های بالاتر میرسید حس بازی برمیگرده(مقدار پول بیشتر میشه)
    من این کار رو نکردم اما ببینید اگه مقدار پول رو افزایش بدید دوباره اون حس قبلی برمیگرده یا نه و مورد بعدی اینکه چیز های قبلی رو دوباره نخرید از رو تجربه میگم چون به قول خودتون هیچ حسی به ادم نمیده و فقط ادم میگه بزار بگذره و انجام بشه احساسات که هرچیزی رو شکل میده پس باید کاری کنید که اون حس برگرده یا مقدار پول رو افزایش بدید یا با همون مقدار قبلی تفریحات و چیز های جدید رو تجربه کنید و بخرید
    نقل قول نوشته اصلی توسط M.safari97 نمایش پست ها
    با عرض سلام و وقت بخیر خدمت همه دوستان عزیز.
    در انجام بازی مشکلی برام پیش اومده که گفتم مطرح کنم و از راهنمایی های شما دوستان استفاده کنم.من 5 بار بازی رو شروع کردم ولی متاسفانه نتونستم تا روز 90 ادامه بدم.بیشترین تعداد روزی که انجام دادم خرداد 1400 بود که 69 روز بازی رو انجام دادم.بعد از اون بلافاصله بازی رو شروع نکردم یه چند ماهی گذشت و دوباره توی شهریور ماه بازی رو شروع کردم یه مدت که گذشت در روز 68 باز متوقف شدم.اصلا یادم نبود که سری قبلی هم روز 69 متوقف شده بودم وقتی رفتم سراغ دفتری که رکورد هارو یادداشت میکردم که رکورد این سری یادداشت کنم دیدم که بله مثل اینکه عدد ذهنیم رو پیدا کردم.
    بعد اون باز هم یه تایمی استراحت کردم و دوباره شروع کردم ولی دیگه اون حس لذت بخش انجام این بازی برام نبود مقاومتم در مقابل انجام بازی زیاد شده و یه جورایی رفع تکلیف شده بود که اینو دوست نداشتم و روز 21 متوقف کردم.
    میخواستم ببینم آیا این تعداد متوقف شدن در بازی برای کسی دیگه از دوستان هم اتفاق افتاده؟سوالم اینجاست که آیا انجام بازی و ادامه بازی اگر حس خوبی وجود نداشته باشه درست هست و ادامه بدم یا دوباره بذارم تایم بیشتری بگذره؟واقعیت خودم دوست دارم با حس خوب این بازی رو انجام بدم.ممنون میشم دوستان اگر راهنمایی دارن تو این زمینه کمک کنن.
    برای همه دوستان آرزوی سلامتی،فراوانی و موفقیت تو همه ابعاد زندگی دارم.

20. 7 کاربر برای این پست سودمند از ARMIN-FX عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع