صفحه 208 از 669 نخستنخست ... 108158198206207208209210218258308 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,071 به 2,080 از 6690

موضوع: بازی فراوانی

Amirrezaa آواتار ها
    3,438 بار در 791 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 109 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط tarokh نمایش پست ها
    سلام ارادت
    روز 241 بازی هستم.این بازی ته نداره واقعا.روز 235 سفر 11 روزه اسپانیا و فرانسه رو برنامه ریزی کردم.بعد گفتم چرا راننده نیاد دنبالم با تشریفات ببرتم فرودگاه و برگردونه؟بعد ویزا کارت گرفتم که اونچا پول دستم باشه.ویزا کارت رو شارژ کردم و از سفر 11 روزه 2 روز یاخت(کشتی تفریحی)اجاره کردم و یک هفته پورش 911 2022 تو فرانسه و 4روز هم هلیکوپتر شخصی برای جابجایی های بین شهری.(حتی هزینه بنزین و مالیات و ایاب و ذهاب رو هم حساب کردم)بعد گفتم چرا میخوام برم اسپانیا با هواپیمای معمولی برم؟نزدیک 6900 یورو پول دادم و یه جت شخصی سفارش دادم که بیاد دنبالم و ببرتم.فعلا این بریز و بپاش های فرانسه بود.اسپانیا رو هم انجام دادم براتون قرار میدم.
    عکس کشتی و ماشین و هلیکوپتر رو قرار میدم.

مخلصیم
    airbus as355
    فایل پیوست 336666

yacht vandutch40
    فایل پیوست 336669

911 carrrera gts
    فایل پیوست 336671فایل پیوست 336672
    تارخ جان خیلی هم عالی
    علاوه بر اینا ، تصور سازی خیلی عالی هم دارین ، این فوق العادس و فایلی که استاد میدن اونم تصور سازی خیلی عالی میخواد که خدارو شکر شما دارین.

فقط یه سوال ورودی پول شما از اول دلار(یا ارزدیگه ای) بود ، و اگر بله ، روزانه چند درصدر یا چند دلار بهش اضافه میشه؟

موفق و سلامت باشی.
    Unlimited World (ARA)

2. 3 کاربر برای این پست سودمند از Amirrezaa عزیز تشکر کرده اند:

tarokh آواتار ها
    6,088 بار در 951 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 187 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amirrezaa نمایش پست ها
    تارخ جان خیلی هم عالی
    علاوه بر اینا ، تصور سازی خیلی عالی هم دارین ، این فوق العادس و فایلی که استاد میدن اونم تصور سازی خیلی عالی میخواد که خدارو شکر شما دارین.

فقط یه سوال ورودی پول شما از اول دلار(یا ارزدیگه ای) بود ، و اگر بله ، روزانه چند درصدر یا چند دلار بهش اضافه میشه؟

موفق و سلامت باشی.
    سلام ارادت مخلصیم
    من طبق قوانین خوب بازی شروع کردم و تومان.یعنی روز اول یک میلیون و روز دوم دو میلیون و به همین ترتیب
    in all chaos there is calculation

4. 2 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

miRHesam آواتار ها
    3,536 بار در 857 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 229 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed ida نمایش پست ها
    دوستان بزرگوار سلام.
    توی بازی اگر فرضا بخوام یه مغازه بزنم (مثلا لباس و پوشاک) تقریبا میشه نصف بیشتر بازی رو باخرید های مرتبط با مغازه
    پیش برد؛ بنظرتون ایراد داره ؟
    درود سعید عزیز
    امیددارم که سربلند هستی دوست من
    پیش از این ریپورت های دوستان رو مشاهده کرده بودم که از بازی فراوانی کسب و کاری راه انداختن ویا کارآفرین بودن ولی هنوز خودم اقدام باین کار نکردم به دید من هم میشه با این پول شغلی ایجاد کرد .
    موفقتر باشید
    نگران فردایت نباش

خدای دیروز و امروز، خدای فردا هم هست

6. 3 کاربر برای این پست سودمند از miRHesam عزیز تشکر کرده اند:

hassan47 آواتار ها
    3,027 بار در 712 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام
    باید مصرف کننده نهایی باشید.حق فروش نداری .
    برو حالشو ببر
    تمرین توانگری کن.
    از لذت بردن ونداری در آینده نترس در زمان حال زندگی کن.
    حق خرید سهام یا سرمایه گذاری یا طلا برای پس انداز نداری.

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed ida نمایش پست ها
    دوستان بزرگوار سلام.
    توی بازی اگر فرضا بخوام یه مغازه بزنم (مثلا لباس و پوشاک) تقریبا میشه نصف بیشتر بازی رو باخرید های مرتبط با مغازه
    پیش برد؛ بنظرتون ایراد داره ؟

8. 3 کاربر برای این پست سودمند از hassan47 عزیز تشکر کرده اند:

miRHesam آواتار ها
    یاد شده
    در 229 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    درود بر خانواده اکادمی ویو
    مطمعن ام که عالی هستید
    روز هفتاد ام از بازی فراوانی هم سپری شد بسیار خرسندم که تا به اکنون متعهد به بازی و خویشتن بودم
    بامید روزای خوب تر پیش رو
    نگران فردایت نباش

10. 2 کاربر برای این پست سودمند از miRHesam عزیز تشکر کرده اند:

545 بار در 134 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    با سلام
    بعد از سه بار ریست شدن بالاخره تونستم 90 روز بازی رو به پایان برسونم
    چیزی که برام جالب بود تفاوت بین واقعیت و افکارم بود
    همیشه فکر میکردم چقدر پول لازم دارم و چقدر چیزهای مختلف هست که نیاز دارم تهیه کنم
    اما واقعا بعد از 40- 50 روز بازی دیگه نیاز روزمره ای نبود که بی پاسخ مونده باشه
    و چیز دیگه ای که جالب بود این بود که افزایش مقدار کوچیکی، در نهایت میتونه چقدر بزرگ بشه و حتی برای خرج کردنش باید فکر کرد
    ممنون

12. 8 کاربر برای این پست سودمند از saeed22 عزیز تشکر کرده اند:

miRHesam آواتار ها
    یاد شده
    در 229 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    درود بر آکادمی ویو
    مطمعنم که عالی هستید
    روز هفتادو دوم از بازی فراوانی هم سپری شد
    خدارو سپاس
    نگران فردایت نباش

14. 6 کاربر برای این پست سودمند از miRHesam عزیز تشکر کرده اند:

elahe heidari آواتار ها
    540 بار در 113 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام وقت همگی بخیر امیدوارم که حالتون عالی باشه من روز 74ام از بازی فراونی هستم ی سوال داشتم ممنون میشم دوستان یا استاد امینو لطف کنند نظرشونو راجب فایلهای سابلیمینال ثروت و فراوانی رو بگید بنظرتون گوش بدیم میتونه تاثیرگذار باشه؟ @amino
    هر روز سعی کن فاصله بین خود واقعی و خود آرمانیتو کم کنی

16. 2 کاربر برای این پست سودمند از elahe heidari عزیز تشکر کرده اند:

forexmh آواتار ها
    8,710 بار در 2,321 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1631 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام دوستان
    این مطلبی که مینویسم حاصل درکی هست که از این بازی بدست آوردم و یه نظر شخصیه
    حدود 5 سال پیش با بازی آشنا شدم به نام بازی فراوانی و البته من برای واقعی جلوه شذنش یک دسته چک رویایی هم برای خودم چاپ کردم تا این بازی و کمی بیشتر به دنیای واقعی بیارم چند ماهی این بازی و ادامه دادم. یادم میاد توی صفحه دیجیکالا میگشتم و هر چی دوست داشتم و متناسب با واریز پول روزانه که روزی 1 میلیون افزایش پیدا میکرد انجام میدادم. درک درستی از چرایی این بازی نداشتم و واقعیتش هیچ تاثیری هم از اون بازی نگرفتم . شاید علتش این بود کسی و هم دور و برم نمیدیدم این کار و بکنه که نتیجه ای براش حاصل شده باشه و با خوندن یک کتاب و انجام دستورش خودمو در وضعیتی ندیدم که به موفقیت و دستاوردی رسیده باشه.
    تا اینکه به آکادمی ورود کردم. از اونجایی که با خودم عهد کردم که چشم و گوش بسته به هرچی در اکادمی گفته میشه گوش بدم و توجهی به داشته های گذشته هم نداشته باشم. اصطلاحا فنجونم و خالی کردم. بازی رو این بار تصمیم گرفتم با افزایش روزی 200 $ افزایش شروع کنم چرا که عجول بودم و دوست داشتم زودتر پولدار بشم! تقریبا 2 ماه ادامه پیدا کرد و استاپ خورد چرا که وقتی پولدار شدم حالم خوب نبود!!
    دوباره و دوباره و دوباره شروع کردم ولی گاها توی 10 روز به هر دلیلی فراموش میشد و بازی و رها میکردم. تا اینکه وارد تاپیک ترید شدم و متنایب با تاپیک رفتم و به روز 65 رسیدم و جالبه هم زمان با کال شدنم در حساب تاپیک ترید بازی فراوانی هم کال شد و ادامه پیدا نکرد. این روند برای بار بعد و تا روز 63 ادامه پیدا کرد و این بار تا دقیقه 90 توی ذهنم بود که بازی و انجام بدم و متاسفانه بابت دغدغه کاری که برای خودم بوجود آوردم توی وقت اضافه یعنی ساعت 00.30 بامداد به یادم اومد و با یک آه بلند اطرافیانم هم متوجه یک عمل و اتفاق که منجر به حسرت و ناراحتیم شده مطلع شدند.
    من توی تمام این شروع و ناکام موندن ها چیزهایی رو میبینم که مشترک هستند. من هر روز برای بدست اوردن دارم تمرین نظم میکنم . من هر روز یک کار رو به صورت تکراری با کی افزایش در کیفیت و کمیت انجام میدم و این منو یاد کتاب عادت های اتمی میندازه اونجا که میگه تغییرات 1 درصدی زندگی ادم و متحول میکنه. نظم و پایبندی به قوانین بینهایت درس بزرگیه چرا که شما تنها با یک عدم پایبندی به نظم بازی و میبازید و این شدیدا توی ترید هم صدق میکنه که چرا که شما میتونید 60 روزه بدون استاپ باشید و روز 61 کال مارجین بشید. اینها درسهای بزرگیه که من از این بازی گرفتم
    به نظرم این بازی، بازی پول نیست بلکه بازی زندگیه و باید همه انجامش بدهند. چرا هر روز مسواک میزنی چرا هر روز غذا میخورید چرا هر روز یک کار های تکراری و انجام میدید؟ علت مشترک همه سوالات ادامه حیات در عین سلامته.
    سلامت و کیفیت تریدری ما هم به عاداتی وابسته هست که به بازی در اوردن شکل آموزش این قوانین مارو به سمتی هدایت میکنه که بهتر و بهتر باشیم
    در ترید در زندگی و در هر جی که قصد کسب کردنشو داریم
    من از این بازی صبر و یاد گرفتم
    من از این بازی امید و آرزو رو یاد گرفتم
    من یاد گرفتم که منظم باشم
    این جها بر پایه همین قوانین ساده استواره و من به قوانین این جهان احترام میگذارم
    در پایان باید بگم با اینکه در آخرین باری که تلاش کردم و متاسفانه به دقیقه 90 روز نرسیدم و پولم و خرج نکردم امروز روز هفتمی هست که مجدد شروع کردم
    امیدوارم این بازی منشا درسه و اموزه های بزرگی برای دوستان هم باشه
    هنگام نزدیک شدن به تغییر ، فقط می توانید آنچه را که از دست می دهید ، اندازه گیری کنید ، نه آنچه را که به دست خواهید آورد - به دنبال چیزی بزرگ باشید!

18. 10 کاربر برای این پست سودمند از forexmh عزیز تشکر کرده اند:

farshad70 آواتار ها
    23,118 بار در 5,588 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4487 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط forexmh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    این مطلبی که مینویسم حاصل درکی هست که از این بازی بدست آوردم و یه نظر شخصیه
    حدود 5 سال پیش با بازی آشنا شدم به نام بازی فراوانی و البته من برای واقعی جلوه شذنش یک دسته چک رویایی هم برای خودم چاپ کردم تا این بازی و کمی بیشتر به دنیای واقعی بیارم چند ماهی این بازی و ادامه دادم. یادم میاد توی صفحه دیجیکالا میگشتم و هر چی دوست داشتم و متناسب با واریز پول روزانه که روزی 1 میلیون افزایش پیدا میکرد انجام میدادم. درک درستی از چرایی این بازی نداشتم و واقعیتش هیچ تاثیری هم از اون بازی نگرفتم . شاید علتش این بود کسی و هم دور و برم نمیدیدم این کار و بکنه که نتیجه ای براش حاصل شده باشه و با خوندن یک کتاب و انجام دستورش خودمو در وضعیتی ندیدم که به موفقیت و دستاوردی رسیده باشه.
    تا اینکه به آکادمی ورود کردم. از اونجایی که با خودم عهد کردم که چشم و گوش بسته به هرچی در اکادمی گفته میشه گوش بدم و توجهی به داشته های گذشته هم نداشته باشم. اصطلاحا فنجونم و خالی کردم. بازی رو این بار تصمیم گرفتم با افزایش روزی 200 $ افزایش شروع کنم چرا که عجول بودم و دوست داشتم زودتر پولدار بشم! تقریبا 2 ماه ادامه پیدا کرد و استاپ خورد چرا که وقتی پولدار شدم حالم خوب نبود!!
    دوباره و دوباره و دوباره شروع کردم ولی گاها توی 10 روز به هر دلیلی فراموش میشد و بازی و رها میکردم. تا اینکه وارد تاپیک ترید شدم و متنایب با تاپیک رفتم و به روز 65 رسیدم و جالبه هم زمان با کال شدنم در حساب تاپیک ترید بازی فراوانی هم کال شد و ادامه پیدا نکرد. این روند برای بار بعد و تا روز 63 ادامه پیدا کرد و این بار تا دقیقه 90 توی ذهنم بود که بازی و انجام بدم و متاسفانه بابت دغدغه کاری که برای خودم بوجود آوردم توی وقت اضافه یعنی ساعت 00.30 بامداد به یادم اومد و با یک آه بلند اطرافیانم هم متوجه یک عمل و اتفاق که منجر به حسرت و ناراحتیم شده مطلع شدند.
    من توی تمام این شروع و ناکام موندن ها چیزهایی رو میبینم که مشترک هستند. من هر روز برای بدست اوردن دارم تمرین نظم میکنم . من هر روز یک کار رو به صورت تکراری با کی افزایش در کیفیت و کمیت انجام میدم و این منو یاد کتاب عادت های اتمی میندازه اونجا که میگه تغییرات 1 درصدی زندگی ادم و متحول میکنه. نظم و پایبندی به قوانین بینهایت درس بزرگیه چرا که شما تنها با یک عدم پایبندی به نظم بازی و میبازید و این شدیدا توی ترید هم صدق میکنه که چرا که شما میتونید 60 روزه بدون استاپ باشید و روز 61 کال مارجین بشید. اینها درسهای بزرگیه که من از این بازی گرفتم
    به نظرم این بازی، بازی پول نیست بلکه بازی زندگیه و باید همه انجامش بدهند. چرا هر روز مسواک میزنی چرا هر روز غذا میخورید چرا هر روز یک کار های تکراری و انجام میدید؟ علت مشترک همه سوالات ادامه حیات در عین سلامته.
    سلامت و کیفیت تریدری ما هم به عاداتی وابسته هست که به بازی در اوردن شکل آموزش این قوانین مارو به سمتی هدایت میکنه که بهتر و بهتر باشیم
    در ترید در زندگی و در هر جی که قصد کسب کردنشو داریم
    من از این بازی صبر و یاد گرفتم
    من از این بازی امید و آرزو رو یاد گرفتم
    من یاد گرفتم که منظم باشم
    این جها بر پایه همین قوانین ساده استواره و من به قوانین این جهان احترام میگذارم
    در پایان باید بگم با اینکه در آخرین باری که تلاش کردم و متاسفانه به دقیقه 90 روز نرسیدم و پولم و خرج نکردم امروز روز هفتمی هست که مجدد شروع کردم
    امیدوارم این بازی منشا درسه و اموزه های بزرگی برای دوستان هم باشه
    فقط میتونم بگم ماشالا به این همه سماجتت دمت گرم . این دنیا به افراد سمج پاداش میده کسی که به هر قیمتی که شده میخواد که به خواستش برسه
    عالی بود
    برای کسی که صبورانه تلاش میکند.
    همه چیز به موقع اتفاق میافتد.....

20. 6 کاربر برای این پست سودمند از farshad70 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 27 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 26 مهمان ها)

1. armin3sot

کلمات کلیدی این موضوع