صفحه 190 از 654 نخستنخست ... 90140180188189190191192200240290 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,891 به 1,900 از 6537

موضوع: بازی فراوانی

mehranrashedi2 آواتار ها
    850 بار در 134 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام وقتتون بخیر طبق گفته استاد اگر که یک سال بازی رو ادامه بدید بازی نتایج خودش رو به شما نشون داده ولی هرچقد بیشتر ادامه بدید نتایج بهتری هم میگیرید
    بعد از اینکه 90 روز بازی رو انجام دادید به استاد یا ادمین پیغام بدید که وبینار مربوط به بازی رو براتون ارسال کنن

نقل قول نوشته اصلی توسط REZAkhan نمایش پست ها
    سلام . تا چند روز یا چه مدت باید به این بازی ادامه بدیم ؟
    سخت چیزیه که کمی زمان میبره٬ غیر ممکن چیزیه که کمی زمان بیشتری میخواد ...

2. 5 کاربر برای این پست سودمند از mehranrashedi2 عزیز تشکر کرده اند:

518 بار در 130 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام دوستان من از خرج کردن پول برای درست کردن لذت میبرم
    به طور مثال توی ظرف ذهنی خودم برای ایجاد کلکسون شخصی توی روز ۳۰ یه پیکان خریداری کردم
    روز ۳۱ خرج صافکاری و نقاشی و تامین رینگ و لاستیک و موتور سفارشی با آلیاژ قویتر کردم.
    این که قانون بازی رو زیر پا نمیزاره؟ از طرفی من چون خستگی بالایی دارم و گاهی اوقات به دفترم دسترسی ندارم، توی گوشیم ثبت میکنم و بعضی اوقات هم که به گوشیم دسترسی ندارم، توی ذهنم کار ها رو حدود قیمت میزنم و خریداری میکنم ولی ممکنه اون یه روز منو بگیره تا ثبتش توی دفتر کنم. خواستم ببینم این موارد که خلاف قوانینش نیست؟
    کسی که به پشتکار خود اعتماد دارد ارزشی برای شانس قائل نیست

4. 7 کاربر برای این پست سودمند از EMTerminator عزیز تشکر کرده اند:

Ebrahim&Masoud آواتار ها
    1,146 بار در 209 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    باسلام خدمت همه ی دوستان

امیدوارم حالتون عالی باشه

بنده 90 روزه که دارم بازی فراوانی رانجام میدم

تجربه ی بنده زاین بازی
    1-اولین چیزی که این بازی به من داد نظم بود که هروز باید یه کاری رادریه محدوده زمانی انجام بدم
    2-صبروامیدواری رابه من یادداد که هروز باامید اینکه نگران فردانباشم پولم راخرج کنم
    3-قدر واندازه خرج کردن راهم یاد گرفتم

باتشکر-مسعود
    آب کم جوی تشنگی آوربدست *** تابجوشد آبت ازبالاوپست

6. 10 کاربر برای این پست سودمند از Ebrahim&Masoud عزیز تشکر کرده اند:

Behnambaziar آواتار ها
    3,894 بار در 640 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 49 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط EMTerminator نمایش پست ها
    سلام دوستان من از خرج کردن پول برای درست کردن لذت میبرم
    به طور مثال توی ظرف ذهنی خودم برای ایجاد کلکسون شخصی توی روز ۳۰ یه پیکان خریداری کردم
    روز ۳۱ خرج صافکاری و نقاشی و تامین رینگ و لاستیک و موتور سفارشی با آلیاژ قویتر کردم.
    این که قانون بازی رو زیر پا نمیزاره؟ از طرفی من چون خستگی بالایی دارم و گاهی اوقات به دفترم دسترسی ندارم، توی گوشیم ثبت میکنم و بعضی اوقات هم که به گوشیم دسترسی ندارم، توی ذهنم کار ها رو حدود قیمت میزنم و خریداری میکنم ولی ممکنه اون یه روز منو بگیره تا ثبتش توی دفتر کنم. خواستم ببینم این موارد که خلاف قوانینش نیست؟
    سلام.در مورد سوال اول نه هیچ مشکلی نداره.امیدوارم چرخش براتون بچرخه
    اما در مورد سوال دوم شما باید خودتون رو مجبور به انجام کاری بکنید.یعنی در 24 ساعت حتی 1دقیقه وقت برای یادداشت خریدتون ندارید؟سعی کنید برای این بازی ارزش قایل بشید
    بیرون ز تو نیست هر چه در عالم هست،،،در خود بطلب هر آنچه خواهی که توئی

8. 7 کاربر برای این پست سودمند از Behnambaziar عزیز تشکر کرده اند:

miRHesam آواتار ها
    3,515 بار در 857 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 229 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    درود بر همگی
    امیدوارم حالتون عالی باشه
    روز بیست و ششم بازی فراوانی هم سپری شد
    به دید من بازی فراوانی هم فراکتالی ه شما با پولی که هروز به حسابتون واریز میشه میتونید اقدام به خرید چیزای ارزون قیمت(تیک چارت) مثل کبریت و ادامس کنید درکنار اون هم میتونید از خرید های درشتتون لذت کافی رو ببرید. علما توصیه کردن هردو در سبد خریدتون باشه تا هم فراوانی نعمت هارو حس کنید و خداوند رو از بابت وفور نعمت های ریز و درشت سپاسگزار باشید.
    دوستانی سپاسگزاری رو جدی بگیرید.

و اینکه دوستان گاهی لطف کنن بگن چیا خریدن دقیقن مثل تحلیل چارت هایی که در بررسی تمارین پرایس اکشن فراکتالی انجام میدیم اینجا نیز در کنار یکدیگر بمانیم
    نگران فردایت نباش

خدای دیروز و امروز، خدای فردا هم هست

10. 7 کاربر برای این پست سودمند از miRHesam عزیز تشکر کرده اند:

miRHesam آواتار ها
    3,515 بار در 857 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 229 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    درود برهمگی
    امیدوارم پر نور و ثرمند باشید
    روز ۲۸م بازی فراوانی هم سپری شد
    درخواستی که دارم این هست که دوستان مشارکت بیشتری در این تاپیک و تاپیک روانشناسی فردی داشته باشن،چراکه اگر مشاهده بفرمایید دوستانی هستند باوجود تحلیلای خوب ولی حساب کال میکنن دلیل اصلیشم روانشناسی فردی و عدم پایبندی به چک لیست هست.یکی از مواردی که باعث افزایش ظرفیت ذهن،شکست مقاومتها و برداشتن موانع میشه بازی فراوانی است.

تندرست باشید
    نگران فردایت نباش

خدای دیروز و امروز، خدای فردا هم هست

12. 7 کاربر برای این پست سودمند از miRHesam عزیز تشکر کرده اند:

Amiranak آواتار ها
    1,853 بار در 584 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 17 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام دوستان
    روز 59 از بازی فراوانی هستم . بازی برایم خیلی سخت شده است . بعضی از روزها فقط چیزی میخرم که از بازی جا نمونم تا به قسمت های بالای بازی برسم تا بتونم چیزهایی را که میخوام بخرم . میدونم باید با چیزهای کوچیک لذت برد و از چیزهای کوچیک شروع کرد ولی خوب هر زوز انقدر فراوانی هست که چیزهای کوچیک را از ریز و درشت خریدی
    ممنون میشم چند تا سر فصل برای هزینه بهم بدید
    آرام حرکت کردن سریع ترین راه رسیدن به هدف است.

14. 6 کاربر برای این پست سودمند از Amiranak عزیز تشکر کرده اند:

1,674 بار در 338 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 5 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    سلام دوستان روزتون بخیر
    من این چند وقته داشتم در مورد مبحث علوم اعصاب مطالعه میکردم و یک چیز جالب رو متوجه شدم که ارتباط جالبی با بازی فراولنی داره

من خودم وقتی شروع کردم به انجام باری فراوانی به یه مشکلی بر میخوردم اونم سخت بودن تصور کردن و در نتیجه ایجاد حس در بدن بود
    و بعد شروع به مطالعه و پیدا کردن درک ابتدایی در مورد ساختار ذهنی و تاثیری که فکر کردن بر بدن و بدن بر فکر کردن که این موضوع به شدت جذاب و جالب بود که بدن هم میتونه تاثیری در درک و احساس یک فکر و تصور داشته باشه

من این مورد رو در خصوص خودم پیدا کردم و امیدوارم که برای دوستان هم مفید باشه
    اونم این وقتی در حال انجام بازی فراوانی هستید و با تمام تمرکز در حال تصویر سازی هستید در کنارش بیایید از یکی از حس هاتون کمک بگیرید (لامسه و بویایی و چشایی و شنوایی . بینایی اینجا توصورمون میشه )
    یعنی این که به عنوان مثال شما با پولی که دارید میخواین یه موس بخرید :
    خوب اول شروع میکنید به تصور کردن و بعد دراین حین یک موس در دست خودتون بگیرید و با اون کار کنید در تصورتون و اتفاقی که میوفته اینه که علاوه بر این که فکر شما داره بر بدن شما تاثیر میزاره در این اتفاق بدن شمت هم بر روی فکرتون تاثیر میزاره و یک مهره تاییده ای بدن به اون فکر میزنه و باعث حس خیلی خیلی عمیقی میشه .
    مهم این هستش که بتونید به واسطه ی چیزهایی که در اطرافتون دارید این ارتباط رو بین ذهن و بدن ایجاد کنید

حالا ممکنه که بگید این موضوع فقط در خصوص چیزهای کوچیک صدق میکنه ولی اشتباه میکنید
    به عنوان مثال وقتی شما برای اولین بار وارد یک خونه ی تازه شدین اولین چیزی که حس میکنید چیه ؟ بوی رنگ با چاشنی خاک
    حالا بیاببد وقتی که دارید تصور میکنید که داریم خونه میخریم بیاییم این تجربه ی بویایی رو هم اضافه کنیم و میبیم که چه هیجانی و حس فوق العاده ای در ما بخاطر ارتباط بدن و مغز در ایجاد میشه .
    این موضوع در قبال هر چیزی صدق میکته مثل خرید ماشین تازه که بوی چرم تازه شما رو مست خودش میکنه یا مثل لباس نو که هم بوی تازگی داره و هم موقع لمس کردن بافت فوق العاده ای داره
    و این میتونه از طریق شنوایی هم باشه به عنوان مثال صدای روشن کردن سیستم و لپ تاپ جدید
    یا ویلای جدیدی که لبه دریا خریدید و صدای زیبای اموج دریا رو میشنوید

من از دوستان معذرت میخوام بابت این پرحرفی و این موردی بود که من از وقتی که دارم انجامش میدم و این ارتباط رو ایجاد میکنم اون شوق و هیجانی که در واقعیت وقتی یک چیز تازه رو میخرید ایجاد میکنه
    امیدوارم که براتون مفید باشه و خیلی خوشحال میشم که نظرتون در این خصوص بدونم .
    خیلی ممنونم از وقتی که گذاشتید

استاد امینو خیلی دوست دارم نظرتون رو در این مورد بدون @amino
    ویرایش توسط Amir Hossein : 05-20-2022 در ساعت 10:23
    خداوند بزرگترین موفقیت ها و نعمت ها رو پشت بزرگترین ترس ها در زندگی قرار داده

16. 9 کاربر برای این پست سودمند از Amir Hossein عزیز تشکر کرده اند:

mehranrashedi2 آواتار ها
    850 بار در 134 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام وقتتون بخیر
    خیلی ممنون بابت توضیحات خوبتون
    خیلی خوب و موثر بود

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir Hossein نمایش پست ها
    سلام دوستان روزتون بخیر
    من این چند وقته داشتم در مورد مبحث علوم اعصاب مطالعه میکردم و یک چیز جالب رو متوجه شدم که ارتباط جالبی با بازی فراولنی داره

من خودم وقتی شروع کردم به انجام باری فراوانی به یه مشکلی بر میخوردم اونم سخت بودن تصور کردن و در نتیجه ایجاد حس در بدن بود
    و بعد شروع به مطالعه و پیدا کردن درک ابتدایی در مورد ساختار ذهنی و تاثیری که فکر کردن بر بدن و بدن بر فکر کردن که این موضوع به شدت جذاب و جالب بود که بدن هم میتونه تاثیری در درک و احساس یک فکر و تصور داشته باشه

من این مورد رو در خصوص خودم پیدا کردم و امیدوارم که برای دوستان هم مفید باشه
    اونم این وقتی در حال انجام بازی فراوانی هستید و با تمام تمرکز در حال تصویر سازی هستید در کنارش بیایید از یکی از حس هاتون کمک بگیرید (لامسه و بویایی و چشایی و شنوایی . بینایی اینجا توصورمون میشه )
    یعنی این که به عنوان مثال شما با پولی که دارید میخواین یه موس بخرید :
    خوب اول شروع میکنید به تصور کردن و بعد دراین حین یک موس در دست خودتون بگیرید و با اون کار کنید در تصورتون و اتفاقی که میوفته اینه که علاوه بر این که فکر شما داره بر بدن شما تاثیر میزاره در این اتفاق بدن شمت هم بر روی فکرتون تاثیر میزاره و یک مهره تاییده ای بدن به اون فکر میزنه و باعث حس خیلی خیلی عمیقی میشه .
    مهم این هستش که بتونید به واسطه ی چیزهایی که در اطرافتون دارید این ارتباط رو بین ذهن و بدن ایجاد کنید

حالا ممکنه که بگید این موضوع فقط در خصوص چیزهای کوچیک صدق میکنه ولی اشتباه میکنید
    به عنوان مثال وقتی شما برای اولین بار وارد یک خونه ی تازه شدین اولین چیزی که حس میکنید چیه ؟ بوی رنگ با چاشنی خاک
    حالا بیاببد وقتی که دارید تصور میکنید که داریم خونه میخریم بیاییم این تجربه ی بویایی رو هم اضافه کنیم و میبیم که چه هیجانی و حس فوق العاده ای در ما بخاطر ارتباط بدن و مغز در ایجاد میشه .
    این موضوع در قبال هر چیزی صدق میکته مثل خرید ماشین تازه که بوی چرم تازه شما رو مست خودش میکنه یا مثل لباس نو که هم بوی تازگی داره و هم موقع لمس کردن بافت فوق العاده ای داره
    و این میتونه از طریق شنوایی هم باشه به عنوان مثال صدای روشن کردن سیستم و لپ تاپ جدید
    یا ویلای جدیدی که لبه دریا خریدید و صدای زیبای اموج دریا رو میشنوید

من از دوستان معذرت میخوام بابت این پرحرفی و این موردی بود که من از وقتی که دارم انجامش میدم و این ارتباط رو ایجاد میکنم اون شوق و هیجانی که در واقعیت وقتی یک چیز تازه رو میخرید ایجاد میکنه
    امیدوارم که براتون مفید باشه و خیلی خوشحال میشم که نظرتون در این خصوص بدونم .
    خیلی ممنونم از وقتی که گذاشتید

استاد امینو خیلی دوست دارم نظرتون رو در این مورد بدون @amino
    سخت چیزیه که کمی زمان میبره٬ غیر ممکن چیزیه که کمی زمان بیشتری میخواد ...

18. 4 کاربر برای این پست سودمند از mehranrashedi2 عزیز تشکر کرده اند:

609 بار در 102 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و عرض ادب احترام خدمت استاد عزیز و تمام دوستان من در روز 115 استاپ خوردم واقعا دلیل شو نمیدونم برگردم دوباره شروع کنم یا این 115 روز کافیه برا دریافت نتیجه در این بازی؟
    البته برای من این بازی نبود و واقعا برام انگار واقعیت بود و هر چی میگذشت بیش تر به واقعیت برام نزدیک میشد @Proadmin
    و من یتق الله یجعل له مخرجا و یرزقه من حیث لا یحتسب

20. 5 کاربر برای این پست سودمند از h94majid عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 11 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 11 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع