صفحه 137 از 684 نخستنخست ... 3787127135136137138139147187237637 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,361 به 1,370 از 6836

موضوع: بازی فراوانی

Behzad Golnargesi آواتار ها
    5,191 بار در 494 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad Jabbari نمایش پست ها
    درود و وقت بخیر

من متوجه نشدم! الان این جمله که بالای عکس نوشتین(در پست زیر...) و نامتعارف بودن رو عنوان کردین، دارید جنبه منفی به این بازی و دیدگاه میدید؟ و درش تشکیک ایجاد میکنید؟

اگر شما پست اول همین تاپیک رو "با دقت" مطالعه میکردید توی بخش شرح تمرین نوشته:

روزانه مبلغی به حساب شما واریز می شود و "فردای آن روز یک میلیون بیشتر به حساب شما واریز می شود "و شما 24 ساعت فرصت دارید تا آن پول را ذهنی خرج کنید و ....

میبینیم که صحبتی از دوبرابر کردن نیست!

ضمن اینکه بهتره با یه نگرش و دید دیگه ای به این موضوع نگاه کنیم و آثار مثبت و فوق العاده ی این بازی رو متوجه بشیم و ببینیم.

آثاری که در ناخودآگاه شخص به مرور زمان بروز و ظهور میکنه و ما توی روند این مساله متوجه اون نیستیم و جالب اینه که پس از مدتی آثار مادیش رو هم خواهیم دید
    مشروط ب اینکه قوانین رو درست و دقیق انجام بدیم...

آرزوی موفقیت برای شما و همه بروبچ خوب آکادمی
    با سلام و احترام
    نه خیر. به این بازی ایمان 100 درصدی دارم و هیچ شکی در آن نیست.
    علاوه بر پست یک، سایر پست ها همچون پست 1345، 1348، 1350 و ... را نیز دیده ام. همچنین وبینارها را مشاهده کرده ام. به عنوان مثال وبینار تیرماه پرایس اکشن دقیه 14:30 الی 16 خصوصا دقیقه 15:45 . و سایر وبینارها.
    پیشنهاد می کنم بررسی بفرمایید.
    در انتها ضمن سپاس از حسن توجه شما پیشنهاد می کنم بازی را به صورت پست شماره یک انجام دهید و نتایج پست بنده را از منظر آماری و کار تحقیقاتی مورد بررسی قراردهید.
    JUST DO

2. 6 کاربر برای این پست سودمند از Behzad Golnargesi عزیز تشکر کرده اند:

262 بار در 55 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط hussein نمایش پست ها
    سلام امیدوارم حالتون عالی باشه.به هر دلیلی یه گام فراموش بشه باید از اول شروع کرد .موفق باشید
    سپاسگزارم

4. 7 کاربر برای این پست سودمند از فاطمه عزیز تشکر کرده اند:

sara.sat آواتار ها
    7,936 بار در 858 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 161 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad Jabbari نمایش پست ها
    درود و وقت بخیر

م
    نقل قول نوشته اصلی توسط Behzad Golnargesi نمایش پست ها
    با سلام و احترام
    نه خیر. به این بازی ایمان 100 درصدی دارم و هیچ شکی در آن نیست.
    علاوه بر پست یک، سایر پست ها همچون پست 1345، 1348، 1350 و ... را نیز دیده ام. همچنین وبینارها را مشاهده کرده ام. به عنوان مثال وبینار تیرماه پرایس اکشن دقیه 14:30 الی 16 خصوصا دقیقه 15:45 . و سایر وبینارها.
    پیشنهاد می کنم بررسی بفرمایید.
    در انتها ضمن سپاس از حسن توجه شما پیشنهاد می کنم بازی را به صورت پست شماره یک انجام دهید و نتایج پست بنده را از منظر آماری و کار تحقیقاتی مورد بررسی قراردهید.

سلام
    وقت بحیر
    در مورد دو شکل مختلف بازی باید بگم که واقعا من هم فکر میکردم هر دو روش رو میشه انجام داد تا اینکه ادمین گفتن حالت دو برابر کردن فقط بصورت تئوری هست و در عمل امکان پذیر نیست
    آقای گل نرگسی هم خیلی عالی این موضوع رو نشون دادن که واقعا ممنونم ازشون
    در کل باید گفت که با مبلغ مورد نظرتون شروع کنید و روزانه به همان میزان مبلغ اولیه بهش اضافه کنید
    و طبق فرمت خاسته شده در اولین پست بازی رو پیش ببرید
    همواره موفق و ثروتمند باشید
    ای تو در کشتی تن، رفته به خواب
    آب را دیدی... نگر در آب، آب

آب را آبی است کو می راندش
    روح را روحی است و می خواندش

6. 8 کاربر برای این پست سودمند از sara.sat عزیز تشکر کرده اند:

hoseinrahimi آواتار ها
    30,350 بار در 4,520 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 588 پست
    برچسب زده شده
    در 7 تاپیک
    سلام دوستان بنده امروز روز ۱۷۰ هستم دیروز فایل ۹۰ روز رو از ادمین محترم دریافت کردم و خیلی خیلی تشکر میکنم از استاد عزیز که اینقدر زحمت میکشن برای ما .فایل مورد نظر خیلی خیلی تاثیر گذار هست .پیشنهاد میکنم این بازی رو حداقل یک سال انجام بدین و همیشه یه حس خوب داشته باشین.شاد و پیروز باشید
    درک زمان .......تغییر زندگی.......

8. 11 کاربر برای این پست سودمند از hoseinrahimi عزیز تشکر کرده اند:

324 بار در 40 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    درود به همه دوستان عزیز
    من امروز 90 روز بازی را انجام دادم. الان فکر میکنم باید مجدد از اول شروع کنم.
    این بازی تاثیرات واقعا خوبی برای من داشته. بخصوص که مقاومت ذهنی من برای خرج کردن واقعی بسیار کم شده و من خیلی راحت و بدون فشار ذهنی و مقاومت هزینه ها را انجام می دهم. در صورتی که همین هزینه ها را قبلا با مقاومت ذهنی و شاید ناراحتی انجام میدادم و سعی میکردم بعضی از انها را هم انجام ندهم و نگران روز مبادا باشم. و همچنین به نظرم میرسه که برکت واقعی هم در زندگی من بیشتر شده. در کل الان هم راحت تر خرج میکنم و هم برکت بیشتری را در زندگی دارم.
    لطفا راهنمایی کنید که الان دوباره از اول شروع کنم؟ و ادامه روند را بفرمایید. ممنون

10. 6 کاربر برای این پست سودمند از mammal عزیز تشکر کرده اند:

m_khosravirad آواتار ها
    306 بار در 59 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام خدمت همه دوستان
    امیدوارم حالتون خوب باشه
    من این بازی یکبار انجام دادم و به روز 21 ام که رسیدم تمام نیازهام برطرف شده بود و دیگه چیزی برای خریدن نداشتم
    نتیجه اش برای من این بود که دیدم تمام خواسته های من نهایتا با یه مبلغ کم که مجموع این 21 روز، برطرف میشه پس با یه کمی تلاش میتونم تمام نیاز های فعلی خودم برطرف کنم. دوباره قصد دارم این بازی(برنامه) انجام بدهم.

تشکر از همه دوستان

12. 9 کاربر برای این پست سودمند از m_khosravirad عزیز تشکر کرده اند:

52 بار در 8 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط behroozm نمایش پست ها
    درود
    امروز روز 128 هست که دارم روش فراوانی رو انجام میدهم (عطف به پست شماره#704 صفحه 71)
    در شروع کار بجای 90 روز قصد 120 روز رو کردم و در ادامه قصد 150 روز
    در شروع کمی برام سخت و عجیب بود و تو دلم به خودم میخندیدم که آخه این چه کاری هست و خرید کردن برایم خیلی سخت بود و گاهی ممکن بود بیش از 2 ساعت طول بکشه تا کالایی که میخوام رو پیدا کنم ولی در گذر زمان بهش عادت کردم خیلی راحت خریدها رو انجام دادم بخشی از خریدهایی که نوشته بودم رو در واقعیت هم خرید کردم من تا امروز هیچ روزی رو فراموش نکردم و بدون شکست تا به امروز که جمعه دوم مهر 1400 هست اومدم لازم بذکر هست که بنده سررسید تهیه کردم درکنار کامپیوترم گذاشتم و در هر روز لوازمی که باید میخریدم رو مینوشتم و برای فرداش رقم خریدم رو مینوشتم و در جلوی مبلغ ریالی معادل دلاریش رو هم مینوشتم تا ذهنم به خرج کردن دلاری هم عادت کنه چون در هر صورت وقتی تصمیم به درآمد دلاری داریم ذهن رو هم باید به ارقام دلاری عادت بدیم
    به دوستان عزیز توصیه دارم که کتاب صبح جادویی و انگشتان ثروت ساز روبارها و بارها مطالعه بکنند مخصوصا کتاب انگشتان ثروت ساز رو که متن روان وجذاب وواقعی رو داره که مترجم هم کانال تلگرام و یوتیوب داره که میتونه خیلی کمک کننده باشه
    در آخر از استاد @amino بخاطر آموزشهای عالیشون چه در ضمینه تکنیکال و چه روانشناسی شخصی و مارکت تشکر ویژه ای داشته باشم
    درود مجدد با تشکر از ارسال فایل بازی فراوانی
    ویرایش توسط behroozm : 11-23-2021 در ساعت 10:58
    تمرین:نمایش دوباره و دوباره بصیرت ایمان آرزو البته با وجود تمامی مشکلات

14. 6 کاربر برای این پست سودمند از behroozm عزیز تشکر کرده اند:

Saman.b آواتار ها
    7,315 بار در 670 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 73 پست
    برچسب زده شده
    در 11 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Proadmin نمایش پست ها
    سلام
    امیدوارم حالتون خوب باشه
    دو راه حل برای این موضوع هست
    یک: بازی رو تا رسیدن به مبلغ مورد نیاز ادامه بدید و هر مقدار زمان میبره برای ذهن شما مفید تر هست
    دو:بازی رو با مبالغ زیاد تر استارت بزنه مثلا هدف شما یک خونه 9 میلیاردی هست از مبلغ 100 میلیون استارت بازی رو بزنید و در مسیر هر روز طبق قوانین بازی عمل کنید
    موفق باشید
    ادمین
    سلام و خسته نباشید
    اگر خونه یا ماشین مورد نظر را داشته فرض کنیم و بعد برای اونها خرید کنیم چطور؟ اینطوری هم میشه؟
    ممنون

16. 6 کاربر برای این پست سودمند از Saman.b عزیز تشکر کرده اند:

324 بار در 40 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mammal نمایش پست ها
    درود به همه دوستان عزیز
    من امروز 90 روز بازی را انجام دادم. الان فکر میکنم باید مجدد از اول شروع کنم.
    این بازی تاثیرات واقعا خوبی برای من داشته. بخصوص که مقاومت ذهنی من برای خرج کردن واقعی بسیار کم شده و من خیلی راحت و بدون فشار ذهنی و مقاومت هزینه ها را انجام می دهم. در صورتی که همین هزینه ها را قبلا با مقاومت ذهنی و شاید ناراحتی انجام میدادم و سعی میکردم بعضی از انها را هم انجام ندهم و نگران روز مبادا باشم. و همچنین به نظرم میرسه که برکت واقعی هم در زندگی من بیشتر شده. در کل الان هم راحت تر خرج میکنم و هم برکت بیشتری را در زندگی دارم.
    لطفا راهنمایی کنید که الان دوباره از اول شروع کنم؟ و ادامه روند را بفرمایید. ممنون
    درود
    من دوره 90 روزه را تمام کردم. الان مجدد از روز اول شروع میکنم
    ادمین های محترم لطفا راهنمایی کنید که روند را چطور ادامه بدهم ؟ دوباره روزی یک میلیون شروع کنم و در کل ادامه مسیر چطوری است ؟؟؟؟؟ مممنون میشم که راهنمایی کنید؟؟؟

18. 6 کاربر برای این پست سودمند از mammal عزیز تشکر کرده اند:

Proadmin آواتار ها
    17,177 بار در 1,923 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3937 پست
    برچسب زده شده
    در 7 تاپیک
    سلام
    امیدوارم حالتون خوب باشه
    متوجه سوالتون نشدم
    شرایط بازی خیلی ساده است می تونید پست شماره یک همین تاپیک از جناب ایچی تریدر رو بخونید به صورت کامل توضیح داده شده چند قانون ساده است که باید انجام داد
    موفق باشید
    ادمین
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saman.b نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید
    اگر خونه یا ماشین مورد نظر را داشته فرض کنیم و بعد برای اونها خرید کنیم چطور؟ اینطوری هم میشه؟
    ممنون
    برای پاسخ به سوالات تمرین خود @Proadmin را تگ نمایید

20. 11 کاربر برای این پست سودمند از Proadmin عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 45 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 45 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع