صفحه 50 از 684 نخستنخست ... 40484950515260100150550 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 491 به 500 از 6834

موضوع: بازی فراوانی

7,669 بار در 733 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 47 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام
    این بازی برای کسانی که با همین پول های کم ترید میکنن برعکس عمل نمیکنه؟؟؟
    مثلا فرض کنید یکی رو 300 دلار ترید میکنه و روزی 3% میشه 9 دلار وقتی این شخص به مثلا روز 100 بازی برسه خب دیگه به این 9دلار روزانه راضی نیست و براش کم بنظر میاد و دست به ترید بیشتر میزنه و طمع کار خودش رو میکنه

2. 25 کاربر برای این پست سودمند از cheris عزیز تشکر کرده اند:

4,527 بار در 486 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 5 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام من هرچی سرچ میزنم برای دانلود این بازی چیز درستی که نصب بشه پیدا نکردم دو تا لینک هم همین جا هست که بچهها گذاشتن از قبل ولی از دسترس و دانلود خارجه کسی داره لینک دانلود قرار بده لطفا ممنون

4. 19 کاربر برای این پست سودمند از Ensan عزیز تشکر کرده اند:

Hosseinbagheri آواتار ها
    31,123 بار در 1,268 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 147 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ensan نمایش پست ها
    سلام من هرچی سرچ میزنم برای دانلود این بازی چیز درستی که نصب بشه پیدا نکردم دو تا لینک هم همین جا هست که بچهها گذاشتن از قبل ولی از دسترس و دانلود خارجه کسی داره لینک دانلود قرار بده لطفا ممنون
    سلام وقت بخیر احسان جان
    بهترین روش انجام این بازی نوشتن هست، توصیه میکنم به جای استفاده از نرم افزار های مربوط به این بازی، از یک دفتر و خودکار استفاده کنید.
    قطعا تاثیرات بیشتر و مفیدتری خواهد داشت.
    شانس هرگز کافی نیست.

6. 21 کاربر برای این پست سودمند از Hosseinbagheri عزیز تشکر کرده اند:

946 بار در 74 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام
    من روز 65 ام بازی هستم کم کم داره چالش ذهنیم شروع میشه

8. 20 کاربر برای این پست سودمند از alisabet35 عزیز تشکر کرده اند:

F.firouzi.1987 آواتار ها
    1,352 بار در 47 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط cheris نمایش پست ها
    سلام
    این بازی برای کسانی که با همین پول های کم ترید میکنن برعکس عمل نمیکنه؟؟؟
    مثلا فرض کنید یکی رو 300 دلار ترید میکنه و روزی 3% میشه 9 دلار وقتی این شخص به مثلا روز 100 بازی برسه خب دیگه به این 9دلار روزانه راضی نیست و براش کم بنظر میاد و دست به ترید بیشتر میزنه و طمع کار خودش رو میکنه
    سلام
    برای ترید که باید روزی 3 درصد از بالانس رو حساب کنید و هر روز سودتون بیشتر از دیروز خواهد بود و بعد از یکماه تقریبا 100 درصد افزایش بالانس دارید و بعد از چندین ماه متوالی که خیلی خیلی سود زیادی میشه اگر برداشت نکنید
    ولی برای این بازی ترید رو دخالت ندید و این بازی فقط برای بزرگ شدن ذهن هست و جذب ثروت . شاید اصلا به طریق دیگری غیر از فارکس پول سر راه شما قرار بگیره پس هدف تعیین نکنید تا بتونید سایر نشانه ها رو ببینید اطرافتون و فقط ذهن رو عادت بدید به خرج کردن هر روزه ی پول و خرید مورد علاقه هاتون وذهنتون رو درگیر این نکنید که قراره از کجا بیاد و چجوری و .........
    ****چیزی را که به روشنی تصور میکنید
    با اصرار میخواهید
    صادقانه آن را باور دارید
    و با اشیاق برای آن کار می کنید
    نهایتا محقق خواهد شد ****
    موفق باشید

10. 28 کاربر برای این پست سودمند از F.firouzi.1987 عزیز تشکر کرده اند:

F.firouzi.1987 آواتار ها
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط KingMilad نمایش پست ها
    وبینار روز 90 و چند سوال در مورد این وبینار
    سلام خدمت همه عزیزان
    خوشحالم که حالتون عالیه
    چندتا سوال راجبه وبینار روز 90 ام از دوستانی که وبینار رو دیدن دارم:
    1-اینکه در این بازی روزانه یک محدودیتی داریم(مثلا هر روز 10 میلیون یا 20 میلیون یا ...) این خودش ایجاد سپر نمیکنه بین دو نیرویی که ما باشیم و اون نیروی متفکری که استاد فرمودن(درسته با فرض داشتن پول ,یک لول ما بالاتر میریم و دیگه دنبال پول درآوردن نیستیم و اون پول رو داریم و الان باید خرجش کنیم ولی اینکه یک میزان محدودی هست اشکالی نداره ؟ سقف ذهنی درست نمیکنه؟؟)
    2-با این محدودیت روزانه ای که هست مثلا 100 روز یا 200 روز طول میکشه که به پولی که برای خرید خونه خوب لازمه برسیم و این مدت که انتظارشو میکشیم یه جورایی به اون نبوده فکر میکنیم(چون پولش رونداریم) , این بد نیست؟؟(چون به نداشتن خونه تو این 100-200 روز فکر میکنیم ...یا به رسیدن به روز 100 ام یا 200 ام و رسیدن به پول خونه مدنظر و این مدت همش به نداشتن اون مبلغ فکر شده)(خونه یک مثال بود ولی عملا برای خریدهایی که مبالغی بیشتر از پول محدوده ی روزهای ابتدایی رو لازم داره باید چیکار کنیم که اون فکره نبوده پول و یا انتظار برای رسیدن به اون پول مسیله ساز نشه و فرکانس اشتباهی نفرسته)
    3-استاد گفتن براش زمان مشخص نکنید, برای هدف هم نباید زمان مشخص کنیم؟(جدای بازی فراوانی در تعیین هدف برای خودمون هم زمان تعیین نکنیم؟ چون شاید به قول شما بشه زودتر به اون هدف برسیم و با زمان دادن ما به تاخیر بیافته, اینو برای این پرسیدم که برای خودم تاریخ مشخصی تعیین کردم و هر شب قبل از خواب بهش فکر میکنم که اون تاریخ رسیده و منم به اون چیزایی که میخواستم رسیدم,این اشتباهه؟)
    خیلی ممنون ار راهنماییتون
    سلام
    من فکر میکنم موضوع اون نیروی متفکر اینه که انسان باید با باور قلبی درخواستی رو بکنه ولی موضوع این بازی بزرگ شدن ذهن محدود هست
    ی مثال میزنم
    شخصی ارزو داره پولدار بشه مثلا ماهی 50 میلیون درامد داشته باشه ولی وقتی این ارزو رو میکنه براش ی چیز عجیب و دست نیافتنی هست حتی تو دلش ممکنه پوزخندم بزنه به ارزوش
    ولی این بازی کمک میکنه که باور کنه حتی میتونه خیلی بیشتر از این ها رو داشته باشه و مهمتر از همه توی این بازی شما تصور میکنی که داری و حسش میکنی و حالا میتونی ارزوتو با یقین قلبی بخوای (اروزی قلبی خودت نه این اعدادی که در بازی هست )
    من فکر میکنم منظور استاد این بوده حالا نمیدونم درسته یا نه
    یا مثلا یک نفر ارزو داره فلان اندام رو داشته باشه حالا اینکه تصور کنه هر روز چند کیلو وزن داره کم میکنه فقط باعث میشه که ذهنش باور کنه که میتونه لاغر بشه و خود به خود این تصور هر روزه که به صورت مکتوب هست کم کم روشهای لاغری رو جلوی پاش میزاره و اون با اطمینان قلبی ارزوش رو میگه و دنبال میکنه ولی موقع گفتن آرزوش براش مهم نیست حالا حتما مثل اون نوشته هاش درخواست کنه و انجام بشه. اون فقط به هدفش که خوش اندامیه فکر میکنه و اونو میخواد اما حالا با یک ذهن باز که باور کرده میتونه و میشه
    این بازی ها بیشتر برای بزرگ شدن ذهن و احساس کردن هست چون نوع احساسی که ما به ارزوهامون داریم خیلی خیلی مهمه
    در مورد بند 2 نمیدونم واقعا
    موفق باشید

12. 27 کاربر برای این پست سودمند از F.firouzi.1987 عزیز تشکر کرده اند:

SHIRDAL آواتار ها
    8,947 بار در 861 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 138 پست
    برچسب زده شده
    در 9 تاپیک
    بالاخره رسیدم به روز نودم
    در ابتدا تا روز 48م روی اکسل مینوشتم چون نمیدونستم و بعد از شرکت در وبینار استاد گفتند روی کاغذ بنویسید بهتره که از روز 48 به بعد رو روی کاغذ نوشتم
    خیلی خوشحالم که من هم در این چالش 90 روزه شرکت کردم و بیشتر از این خوشحالم که هرگز به قول گفتنی نسوختم و 90 روز رو بدون وقفه و شروع دوباره از اول تموم کردم.
    تجربه بسیار بسیار عالی ای بود برام و حتما ادامه میدم.
    تجربه و حس و اتفاقات خیلی خوبی برام در طول این 90 روز اتفاق افتاد.یکیش که از همه برام تعجب اورتر بود این بود که پولی رو که کاملا برام مرده بود بعد از یکی دو سال دوباره در کمال ناباوری زنده شد و باور دارم بخاطر همین چالش بوده و خدا رو شاکرم.
    نظر شخصیم در این چالش اینه که انسان یاد میگیره که در لحظه زندگی کنه و غصه فردا رو نخوره و خوبی این چالش این هست که شخص میدونه فردا قطعا دوباره پول به حسابشه و با پولی که به دست میاره چیزهایی رو که دلش میخواد و دوست داره میخره.برای خیلی از ادم ها حتی خود من اتفاق افتاده که یه چیزیو خیلی دوست داشتم ولی بخاطر اینکه یا خیلی گرون بوده یا پولشو نداشتم نتونستم بخرم ولی با این چالش همه رو انسان میتونه با توجه به اینکه قطعا یه روز پولشو به دست میاره بخره و فقط باید منتظر بمونه که همون صبر کرده که این چالش یه تمرین صبر کردن هم برای رسیدن به خواسته هاست و در مارکت هم قطعا یکی از کلید های موفقیت صبر کردنه.
    به بقیه دوستان هم توصیه میکنم در این چالش شرکت کنن ونتیجه های جالب و شاید مثل من باور نکردنیشو ببینن.
    ممنون از استاد جناب امینو و دوستانی که این چالش رو ایجاد کردند.

14. 36 کاربر برای این پست سودمند از SHIRDAL عزیز تشکر کرده اند:

1,410 بار در 110 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و عرض ادی خدمت دوستان گرامی. میدو نم که اینجا تاپیک بازی فراوانی هست و هدف این بازی شکستن مقا ومت های ذهنی هست .من میخوام شکستن مقاومت ذهنی رو با بازی دیگه هم تجربه کنم.چن وقته بازی انلاین بیلیارد رو تفریحی بازی میکنم ..بازی از 500 سکه شروع شد و من اونو به 15000 رسوندم و افت ئشدیدی کردم حالا تصمیم گرفتم هدف مند این بازی رو ادامه بدهم اما مشکل من این هست درسته که این بازی سکه داره اما نمیشه 3 درصد گرفت قوانین بازی ثابت هست یعنی زمانی که 50 سکه رو انتخاب میکنی 25 سکه ازشما کم میشه 25 سکه از حریفت .زمانی که بردی 50 سکه رو بهت میده و اگر باختی ازت کم میشه به نظرشما چطوری این بازی رو هدفمند بازی کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ممنون میشم نظر بدید

16. 18 کاربر برای این پست سودمند از همایون عزیز تشکر کرده اند:

pourya.nba آواتار ها
    653 بار در 71 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام حین نوشتن لیست خرید میشه از سایتهای فروشگاهی مثل دیجیکالا برای دیدن لوازم مختلف و قیمتهاشون استفاده کرد؟ یا سایتهای تور مسافرتی و...

18. 22 کاربر برای این پست سودمند از pourya.nba عزیز تشکر کرده اند:

F.firouzi.1987 آواتار ها
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط pourya.nba نمایش پست ها
    سلام حین نوشتن لیست خرید میشه از سایتهای فروشگاهی مثل دیجیکالا برای دیدن لوازم مختلف و قیمتهاشون استفاده کرد؟ یا سایتهای تور مسافرتی و...
    سلام بله
    این سایت هم خوبه
    https://emalls.ir/%D9%84%DB%8C%D8%B3...Category~20350

20. 22 کاربر برای این پست سودمند از F.firouzi.1987 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 47 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 47 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع