صفحه 269 از 683 نخستنخست ... 169219259267268269270271279319369 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,681 به 2,690 از 6828

موضوع: بازی فراوانی

shivakhademi آواتار ها
    242 بار در 47 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و درود

روز دوازدهم دوازده دلار

61JkX6IdgAL._AC_SX679_.jpg

با آرزوی بهترین ها
    فقط باش با تمام وجودت باش.

2. 2 کاربر برای این پست سودمند از shivakhademi عزیز تشکر کرده اند:

1,620 بار در 396 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلاموقت بخیر
    دوستان عزیز من متوجه نشدم
    می*خوام این بازی رو شروع کنم
    از روزی یک میلیون
    که روز بعد یک میلیون به موجودی قبلی اضافه میشه
    و من باید خرجش کنم. خب درسته هر کسی خواسته ها و کمبودهایی داره و می*ره سراغش اما در واقعیت این وجود ندارد و خودمون میدونم که نشدنی هست آیا
    واقعا

چیکار کنم به نظرتون

4. 2 کاربر برای این پست سودمند از Saeed_Montazer73 عزیز تشکر کرده اند:

1,360 بار در 308 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 25 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed_Montazer73 نمایش پست ها
    سلاموقت بخیر
    دوستان عزیز من متوجه نشدم
    می*خوام این بازی رو شروع کنم
    از روزی یک میلیون
    که روز بعد یک میلیون به موجودی قبلی اضافه میشه
    و من باید خرجش کنم. خب درسته هر کسی خواسته ها و کمبودهایی داره و می*ره سراغش اما در واقعیت این وجود ندارد و خودمون میدونم که نشدنی هست آیا
    واقعا

چیکار کنم به نظرتون
    سلام سعید جان بله بازی به همین نحوه هست شما امروز یک میلیون دارین فردا دو میلیون و روز بعد سه میلیون این بازی رو تا 90 روز ادامه میدین
    درسته که توی واقعیت وجود نداره ولی ذهن تو یعنی همون ناخوداگاه مغز متوجه این نمیشه که ایا این وجود داره یا نداره اون فکر میکنه وجود داره و رفته رفته در طول چند روز متوجه میشی که باور کردی این موضوع رو و هر روز برای خرید کردن وقت میزاری از یه جا به بعد حس بی نیازی بهت دست میده اون موقع وقتی هستش که ظرف ذهنت بزرگ میشه و رفته رفته نیاز های بزرگ تری پیدا میکنی این کار توی معاملاتی که در اینده انجام میدی خیلی کمکت میکنه
    قطعا میگی چطوری ؟ میری یه فصل برداشت توی یوتیوب میبینی میگه اهههه 5000 هزار دلار تو یک ماه مگ میشه مگ داریم اصن این شدنیه ایا خب اینطوری اگه پیش بری اون عدد میشه غول مرحله اخر برات و هیچ وقت بهش نمیرسی ولی وقتی اون عدد برات طبیعی باهش دیگه خیلی برات مهم نیست میگی فقط همین ؟بیشتر نتونست ... و و و و خیلی چیزایی که میگی
    بازی رو رفع مسعولیت نبین این سرمایه تو هستش روزی 1 میلیون به سرمایه تو اضافه میشه و رفته رفته بیشتر داره میشه پس برا خرج کردن پولت وقت بزار و ازش لذت ببر
    موفق باشی
    تمرین بیشتر​زندگی بهتر

​(مجتبی)

6. 3 کاربر برای این پست سودمند از mojteba0013 عزیز تشکر کرده اند:

Mr.Ali آواتار ها
    2,247 بار در 388 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 8 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    درود و عرض ادب

روز 46 - 46 میلیون

046 - میز بیلیارد.PNG
    همه راههایی که شما رفتین و راههایی که نرفتین و راههایی که هنوز به ذهنتون نرسیده رو طی کردم "Amino"

8. 2 کاربر برای این پست سودمند از Mr.Ali عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mojteba0013 نمایش پست ها
    سلام سعید جان بله بازی به همین نحوه هست شما امروز یک میلیون دارین فردا دو میلیون و روز بعد سه میلیون این بازی رو تا 90 روز ادامه میدین
    درسته که توی واقعیت وجود نداره ولی ذهن تو یعنی همون ناخوداگاه مغز متوجه این نمیشه که ایا این وجود داره یا نداره اون فکر میکنه وجود داره و رفته رفته در طول چند روز متوجه میشی که باور کردی این موضوع رو و هر روز برای خرید کردن وقت میزاری از یه جا به بعد حس بی نیازی بهت دست میده اون موقع وقتی هستش که ظرف ذهنت بزرگ میشه و رفته رفته نیاز های بزرگ تری پیدا میکنی این کار توی معاملاتی که در اینده انجام میدی خیلی کمکت میکنه
    قطعا میگی چطوری ؟ میری یه فصل برداشت توی یوتیوب میبینی میگه اهههه 5000 هزار دلار تو یک ماه مگ میشه مگ داریم اصن این شدنیه ایا خب اینطوری اگه پیش بری اون عدد میشه غول مرحله اخر برات و هیچ وقت بهش نمیرسی ولی وقتی اون عدد برات طبیعی باهش دیگه خیلی برات مهم نیست میگی فقط همین ؟بیشتر نتونست ... و و و و خیلی چیزایی که میگی
    بازی رو رفع مسعولیت نبین این سرمایه تو هستش روزی 1 میلیون به سرمایه تو اضافه میشه و رفته رفته بیشتر داره میشه پس برا خرج کردن پولت وقت بزار و ازش لذت ببر
    موفق باشی
    خیلی دلم میخواد اینطوری باشه ولی اصلا نمیتونم تصور کنم چون چیزی رو لمس نمیکنم
    نمیدونم چرا نمیتونم بقبولونم برای خودم

10. 2 کاربر برای این پست سودمند از Saeed_Montazer73 عزیز تشکر کرده اند:

vahid394 آواتار ها
    5,971 بار در 707 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 13 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed_Montazer73 نمایش پست ها
    خیلی دلم میخواد اینطوری باشه ولی اصلا نمیتونم تصور کنم چون چیزی رو لمس نمیکنم
    نمیدونم چرا نمیتونم بقبولونم برای خودم
    سلام بزرگوار
    امیدوارم زندگی رو به همون کیفیتی که مدنظرت هست تجربه کنی
    چیزهای بدیهی هست که از دیگر دانشجویان و استاد امینو یاد گرفتم که به عنوان یاداوری بیان میکنم امیدوارم که مفید فایده باشند
    همون طوری که بیان کردید اینکه به خودمون بقبولونیم که چنین پولی وجود داره خب خیلی سخته اما دنیای بی نیازی مالی باید برای هرکسی که خواهان هست از یه جایی شروع بشه همون طوری که ما نگران نبود اکسیژن برای نفس کشیدن نیستیم کاملا شدنی هست که روزی در همین اندازه نگران نبودن پول یا قدرت خرید برای نیاز های خودمون نباشیم
    اما یه نقطه شروع میخواد
    حتی اگر شما نمی تونید که به خودتون بقبولونید که چنین پولی هست خب از یه پله قبل تر شروع کنید یعنی انجام اون کار
    فقط انجامش بدید اوایل حتی به سختی و اجبار
    من خودم روزهای اول بازی واقعا برام جذابیتی نداشت که مثلا دومیلیون یا سی میلیون خرج کنم چون عاشق مبالغ زیاد بودم و این مبالغ برام خسته کننده بود اما باید ازش عبور میکردم
    شما هرچند که باور ندارید و نمی تونید قبول کنید فعلا فقط با خودتون تکرار کنید که :اره امروز این پول رو دارم و خرجش کنید
    به مرور قبول میکنید و به مرور بقیه قسمت های این تمرین هم تکمیل میشه

12. 2 کاربر برای این پست سودمند از vahid394 عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid394 نمایش پست ها
    سلام بزرگوار
    امیدوارم زندگی رو به همون کیفیتی که مدنظرت هست تجربه کنی
    چیزهای بدیهی هست که از دیگر دانشجویان و استاد امینو یاد گرفتم که به عنوان یاداوری بیان میکنم امیدوارم که مفید فایده باشند
    همون طوری که بیان کردید اینکه به خودمون بقبولونیم که چنین پولی وجود داره خب خیلی سخته اما دنیای بی نیازی مالی باید برای هرکسی که خواهان هست از یه جایی شروع بشه همون طوری که ما نگران نبود اکسیژن برای نفس کشیدن نیستیم کاملا شدنی هست که روزی در همین اندازه نگران نبودن پول یا قدرت خرید برای نیاز های خودمون نباشیم
    اما یه نقطه شروع میخواد
    حتی اگر شما نمی تونید که به خودتون بقبولونید که چنین پولی هست خب از یه پله قبل تر شروع کنید یعنی انجام اون کار
    فقط انجامش بدید اوایل حتی به سختی و اجبار
    من خودم روزهای اول بازی واقعا برام جذابیتی نداشت که مثلا دومیلیون یا سی میلیون خرج کنم چون عاشق مبالغ زیاد بودم و این مبالغ برام خسته کننده بود اما باید ازش عبور میکردم
    شما هرچند که باور ندارید و نمی تونید قبول کنید فعلا فقط با خودتون تکرار کنید که :اره امروز این پول رو دارم و خرجش کنید
    به مرور قبول میکنید و به مرور بقیه قسمت های این تمرین هم تکمیل میشه
    ممنون از مطالب زیباتون
    ولی در مورد اینکه همچین پولی وجود داره منکر نیستم ولی اینکه بخوام در مورد خرج کردنش توجیه خاصی داره بطور مثال ما کم یا زیاد داریم با مسایل مالی روز مره سرکار می*زنیم و نیاز های خودمو رفع میکنیم و اکثر اوقات هم حالمون خوش هست ولی در مورد مبالغ بالاتر این حس رو نداریم مثلا ما هر روز به خانمون کادوی سرویس طلا نمیدیم یعنی اصلا هر روز هم بتونیم بدیم این حس خوب کادوی تکراری گران قیمت دیگه جذابیتی برای نداره
    یا برا خودمون ساعت مچی میلیونی و لب تاپ گران قیمت و یا مسافرت همراه با ریخت پاش و...
    اینجور خرج کردن تو تصورات به نظرم اصلا برای لحظه ای اتفاق می افته و بعد ارامشون رو آزمون میگیره و نیازهایی که نداریم و کارایی که نتونستیم بکنیم فکر میکنیم مثل همون کادوی سرویس طلایی که به خانمون ندادیم یا مسافرت هوایی که نرفتیم
    نمیدونم چطور شروع کنم ولی خیلی دوست دارم این حس رو تجربه کنم که به این بی نیازی مالی رسیدیم از ته وجود

14. 2 کاربر برای این پست سودمند از Saeed_Montazer73 عزیز تشکر کرده اند:

8,676 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1175 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    با نام و یاد خدا و با عرض سلام خدمت تمامیه دوستان و بزرگواران و همراهان، روز 57 بازی فراوانی.
    57 Rug.PNG

16. 4 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

ElhamBeheshti آواتار ها
    220 بار در 61 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام
    روز بخیر دوستان عزیز
    روز پانزدهم از بازی فراوانی مبلغ 15.000.000 تومان
    عطر.jpg

+ اینه دراور سرویس خواب
    A smooth sea never made a skilled sailor

18. 2 کاربر برای این پست سودمند از ElhamBeheshti عزیز تشکر کرده اند:

shivakhademi آواتار ها
    242 بار در 47 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و درود

روز سیزدهم خریدم صدوسی دلار

81IKm6izBsL._AC_SY575._SX._UX._SY._UY_.jpg

61nZkz-FktL._AC_SY575._SX._UX._SY._UY_.jpg

کفی که استفاده شده است به صورت بیومکانیکی طراحی شده و توسط متخصص پا و با در نظر گرفتن سلامت پا طراحی شده است.
    انعطاف پذیر برای استفاده روزمره! یک پاشنه عمیق برای پایداری، پشتیبانی نهایی قوس، و بالشتک توپی پا، گام*های شما را با این دمپایی*های داخلی/خارج زنانه هماهنگ می*کند. فشار روی پاها، مچ پا و زانو را کاهش می دهد و آنها را برای ساعت ها استفاده در روز و شب به طرز شگفت انگیزی راحت می کند.

با آرزوی بهترین ها
    فقط باش با تمام وجودت باش.

20. 4 کاربر برای این پست سودمند از shivakhademi عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 38 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 38 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع