صفحه 223 از 670 نخستنخست ... 123173213221222223224225233273323 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,221 به 2,230 از 6695

موضوع: بازی فراوانی

Mahdi_Javan آواتار ها
    2,196 بار در 492 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 35 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    روز 34

در دفعات قبلی این بازی، خرج کردن مبالغ خیلی برام مشکل بودن. ولی به مرور زمان، با شکست چند سدّ ذهنی، انجام بازی جزوی از کارهای روزانه ام شده. امروز هم یه کولر خریدیم :d

"عادی شدن" یه چیز بسیار جالب برای من هست. توانایی هایی که (ضعیف یا قوی) الان دارم و روزی آرزوشون رو داشتم، برام عادی شدن و من نسبت به وجودشون فراموشکار شدم. مثلا تایپ 10 انگشتی، یا سواد حرف زدن انگلیسی، یا همین سواد ناچیز تکنیکال، یا قدرت انجام برخی حرکات ورزیشی، یا ثبات قدم در اجرای بعضی برنامه ها. اینها الان برای من عادی شدن و من همینجوری که هستن قبولشون کردم و فکر میکنم جزوی از روزمرگی های من هستن. ولی زمانی بود که خیلی برای رسیدن بهشون تلاش میکردم. اگر نسبت به توانایی ها و دارایی هایی که الان برام عادی شدن، قدردان باشم و آگاهی داشته باشم، اعتماد به نفس بیشتری پیدا میکنم و با استحکام بیشتری جلو میرم.
    مشتاقِ گل از سرزنشِ خار نترسد...!

2. 4 کاربر برای این پست سودمند از Mahdi_Javan عزیز تشکر کرده اند:

Adeli Trader آواتار ها
    568 بار در 105 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

کتابهای موفقیت

نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    سلام فکر کنم اسم شما محمد امین بود اگر اشتباه نکنم

من هم یه مدت نمیدونستم چرا اینکارارو میکنم تا اینکه در کتاب هایی مربوط به عادت ها متوجه شدم این تمرینات اگاهی شما رو نسبت به عادت ها بالا میبره و میتونید تغییرشون بدید

مثلا یکی از این عادت های درست میتونه در زمینه ترید این باشه ..بستن پنجره معاملات متاتریدر و ندیدن میزان سود یا ضرر
    21 روز باز نکردم پنجره رو و فقط ترید زدم این باعث یه اگاهی نسبی بهش داشته باشم که مثلا باز موندن این پنجره باعث میشه به پوزیشن اجازه رشد ندیم و یا حد ضرر یا سود رو جابجا کنیم یا مثلا رییسک فری کنیم در معاملات سیستماتیک

این تمرین های 21 روزه در هرچیزی خوبه

من یه عادت حدودا 20 ساله اشتباه دارم و چند هفتست دارم سعی میکنم از ریشه در بیارمش ..امیدوارم که بشه خشکش کرد این درخت 20 ساله رو آسون نیست ولی شدنیه

موفق باشید

سلام وقتتون بخیر . عنوان کتابهایی که استاد معرفی میکنن در کجا قرار میدن ؟

4. 2 کاربر برای این پست سودمند از Adeli Trader عزیز تشکر کرده اند:

8,669 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1164 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    با نام و یاد خدا و عرض سلام خدمت تمامیه دوستان انجمن بازی فراوانی، روز پنجم و مبلغ 5,000,000 تومن، امروز یه کیف اداری میخرم به مبلغ 5,000,000 تومن.
    Game of Alignment day 5 price.JPG
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده

6. 5 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1164 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    سلام و صبح بخیر خدمت تمامیه دوستان انجمن بازی فراوانی، روز ششم از بازی فراوانی، و خرید مبلغ شش میلیون تومن.
    Game of Alignment day 6.JPG

8. 5 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1164 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    روز هفتم بازی فراوانی، موجودی:7,000,000 تومن، خرید یه موس به مبلغ 6,200,000 و یه موس پد به مبلغ:800,000
    Game of Alignment day 7 mouse pad price.JPGGame of Alignment day 7 mouse price.JPG

10. 5 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

Mahdi_Javan آواتار ها
    2,196 بار در 492 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 35 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط memo نمایش پست ها
    وقت بخیر روز 35 بازی فرراوانی و 35 رژیم غذایی (خدایا شکرت)

امروز رو به خرید عینک افتابی ادیشن مچ پرداختم فایل پیوست 371379

فراوانی و فزونی : پول هست زیاد هم هست کافیه شما خرج کنید .. اکسیژن هست زیادم هست کافیه شما نفس بکشید .. 123 هست زیادم هست کافیه شما ترس نداشته باشید و ترید بزنید ❤ در یه مقاله خوندم نوشته بود اگر ترس نبود یه لحظه فکر کنید که چیکارا میتونستید کنید و تابحال نکرده بودید

با 1 میلیون باقیمانده ... امشب نذری آبگوشت داریم(در تصورات نه .. امشب واقعا نذری آبگوشت داریم خونمون قابلمه دارید بدید:d :d ) و من هم با 1 میلیون باقیمانده در حد 5 یا 6 کیلو گوشت گوسفند خریداری میکنم و کمک میکنم

انشالله همه دوستانم در این اکادمی حاجت روا باشند و طلب خیر براشون میکنم ..موفقیت در یک قدمی همه شماست چون پا توی آکادمی ای گذاشتید که موفق نشدن توش سخت تر از موفق شدنه ❤

موفق باشید
    با سلام خدمت شما محمد عزیز
    فقط اون "مفید آنلاین" سمت راست بالای عکس :d:d
    بورس یه منجلابی شد واسه خود من که الان 60% تو ضررم
    این قسمت حرفتون که گفتین 123 هست زیادم هست، واقعا به دلم نشست. دقیقا دیدی که نسبت به بازی فراوانی، ثروت و فراوانی داریم رو میتونیم به چارت هم تعمیم بدیم البته با تسلط و تمرین. اینکه ما عقب نموندیم از مارکت. اگه موقعیتی از دست رفت، موقعیت بعدی تو راهه.
    مشتاقِ گل از سرزنشِ خار نترسد...!

12. 6 کاربر برای این پست سودمند از Mahdi_Javan عزیز تشکر کرده اند:

KingMilad آواتار ها
    21,134 بار در 1,594 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 190 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک

پستی که یکسال بیشتره دنبال جوابش هستم و پیدا نکردم و نیاز به راهنمایی دارم

سلام خدمت دوستان عزیزم و نیز استاد گرانقدرمون امیدوارم حال دلتون عالی باشه @amino
    استاد جان من فکر کنم حدود یکسال یا یکسال و نیم پیش وبینار بازی فراوانی رو ازتون گرفتم و بعد از اون فایل یه سری سوالات در ذهنم شکل گرفت که هنوزم که هنوزه نتونستم براش جوابی پیدا کنم
    یک ماه گذشته بقدری ذهنم درگیر این ابهامات شد که کلا ترید و دیدن فایلها رو گذاشتم کنار و گفتم باید این سوالات یا ابهاماتی که از فایل وبینار بازی فراوانی برام ایجاد شده رو برطرف کنم
    رفتم سراغ فایلهای روانشناسی که داشتم و تمام فایلهای جناب کوین ترودو وین دایر اکهارت تول استر هیکس رو یکبار بصورت فیلم سینمایی دیدم
    خیلی خیلی اطلاعات مفیدی داخلشون بود که شما خیلی خوب بخشهاییش رو بصورت مختصر و کامل و مفید در بخش های روانشناسی وبینارها استفاده کردید اماااا من نتونستم جواب خودم رو بگیرم و برای همین مزاحم شما شدم
    تو یه جایی از فایل وبینار بازی فراوانی گفتید که : من یک سیستم ترید 100 درصد میخوام یعنی ... و وقتی متوجه این قضیه شدم تو 6 ماه سیستممم طراحی شد
    خب من میام در طول روز همش به این موضوع فکر میکنم و میگم سیستم ترید 100 درصدی دارم و از اونطرف بازم ساعات زیادی رو در طول روز تمرین و تمرین و تست و آزمون رو سیستمهای مختلف و از طرفی زمزمه هایی توی سرم میاد و میگه تو که سیستم ترید 100 درصدی داری چرا داری اینقدر تمرین میکنی پس با این زمزمه توی سرم چیکار کنم؟؟
    این زمزمه تو تمام مراحل بازی فراوانی هست مثلا میام میگم فلان چیز رو دارم فلان چیز رو هم دارم اما باز دارم تمرین میکنم و این زمزمه میاد که بابا تو که میگی هر روز اینقدر دارم اینقدرم اضافه میشه پس این همه تلاش و تمرین برای چیه؟!
    نمیدونم ذهنم داره گول میزنه منو یا چی اما واقعا در این مورد نیاز به راهنماییتون دارم استاد جان(البته سایر دوستان هم بتونن راهنمایی کنند خیلی خیلی ممنون میشم)
    البته این رو هم بگم که تو چند ماه گذشته بواسطه دو عزیز (یکیش برادرم یکیش هم یکی از دوستان دوره) بهم دو تا سیستم 100 درصدی معرفی شد و گفتند بیا رو این کار کن ولی بازم نتونستم قبول کنم و گفتم باید خودم بهش برسم(حالا این معرفی سیستم نمیدونم حاصل این طرز فکر بوده یا نه ؟؟؟ و اینکه باید خودم به این سیستم برسم یا اینجوری هم قبوله؟؟)

ویرایش توسط KingMilad : 08-18-2022 در ساعت 14:16
    زمانیـــکه نگــرش تو درستـــه حقایـــق زندگـــی به حســـاب نمیــــان

14. 9 کاربر برای این پست سودمند از KingMilad عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1164 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    با نام و یاد خدا و عرض سلام خدمت تمامیه دوستان و بزرگواران، امیدوارم آخر هفته خوبی داشته باشید و سالم و شاد باشید، روز هشتم از بازی فراوانی و موجودی، 8,000,000 تومن، یه عطر میخرم به همین مبلغ.
    Game of Alignment day 8.JPG

16. 4 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

hassan47 آواتار ها
    3,027 بار در 712 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    وقت بخیر روز 35 بازی فرراوانی و 35 رژیم غذایی (خدایا شکرت)

امروز رو به خرید عینک افتابی ادیشن مچ پرداختم فایل پیوست 371379

فراوانی و فزونی : پول هست زیاد هم هست کافیه شما خرج کنید .. اکسیژن هست زیادم هست کافیه شما نفس بکشید .. 123 هست زیادم هست کافیه شما ترس نداشته باشید و ترید بزنید ❤ در یه مقاله خوندم نوشته بود اگر ترس نبود یه لحظه فکر کنید که چیکارا میتونستید کنید و تابحال نکرده بودید

با 1 میلیون باقیمانده ... امشب نذری آبگوشت داریم(در تصورات نه .. امشب واقعا نذری آبگوشت داریم خونمون قابلمه دارید بدید :d ) و من هم با 1 میلیون باقیمانده در حد 5 یا 6 کیلو گوشت گوسفند خریداری میکنم و کمک میکنم

انشالله همه دوستانم در این اکادمی حاجت روا باشند و طلب خیر براشون میکنم ..موفقیت در یک قدمی همه شماست چون پا توی آکادمی ای گذاشتید که موفق نشدن توش سخت تر از موفق شدنه ❤

موفق باشید
    سلام روز عالی متعالی
    کار خوب ، حس خوب .
    کمک به افزایش و نشر آگاهی خودش نذریه
    طلب خیر دارم برای همه دوستان
    قابله هم میفرستم
    پس از هر موفقیت مدتی ساکت باش و فکر کن. موفقیت بعدی، نه با تکیه بر موفقیت قبلی،بلکه بر پایه آن سکوت و تأمل ساخته می شود.

(پیتر دراکر)

18. 3 کاربر برای این پست سودمند از hassan47 عزیز تشکر کرده اند:

Adeli Trader آواتار ها
    568 بار در 105 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام خدمت همه ی دوستان

من روز اوله شروع میکنم
    و با یکمیلیون تومنم یک عینک خریدم
    شادی سلامت ثروت

20. 4 کاربر برای این پست سودمند از Adeli Trader عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 22 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 22 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع