صفحه 222 از 654 نخستنخست ... 122172212220221222223224232272322 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,211 به 2,220 از 6538

موضوع: بازی فراوانی

8,586 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1160 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    نوش جان موفق باشید
    یه سوال فقط، من دیروز این موضوع رو نمیدونستم و از 20 مرداد تاریخ شروع بازی رو زدم، الان میتونم روز دوم رو شروع کنم، یا امروز اولین روزم محسوب میشه؟

2. 3 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

HosseinSH آواتار ها
    5,976 بار در 1,491 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 696 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    وقت بخیر امین جان با 1 میلیون نمیتونید بخرید این مورد رو چون 186000 کمتر دارید
    خودتون رو جای فروشنده در تمام خریدها بزاریدایا از تخفیف دادن به طرف مقابلتون خوشحال میشید و حس خوبی میگیرید؟
    من خودم مغازه دار هستم و هیچوقت از تخفیف دادن یا تخفیف گرفتن خوشم نمیومد چون یجور حس بد داره برام و میدونم طرف مقابل داره از سودش کم میکنه (البته گاها وجود داره کاسب کاران قدیمی تر که زرنگ هستند قیمت رو یکم بالاتر میگن که با تخفیف بشه قیمت اصلیشون شاید توجه کنید گاهی اوقات خود به خود بگن مثلا قیمت این جنس 180 تومنه ولی 150 براتون میکشم و ما خوشحال میشیم ولی قیمت اصلیش همون 150 تومنه:d اینو باید بازاری باشی تا بدونی ... اینم یه پست آموزشی برای دوستان مخصوصا خانوما اگر با چنین افرادی مواجه شدید بگید اگر مردی 20 تومن کمتر بده ببینید سرخ میشه چهرش یا نه

به همین دلیل من بازی فراوانی رو خیلی دقیق انجام میدم و تا 1000 تومنش رو گاها یدونه ادامس بادکنکی میخرم یا یدونه آبنبات میگیرم و به خودم تخفیف نمیدم از زبون فروشنده

موفق باشید
    سلام محمدجان
    شما چون فروشند هستید قطعا خوشتون نمیاد از تخفیف اما ما چون خریدار هستیم خیلی خوشمون میاد و یک قانون هم بیشتر نداریم اونم این که اگر تخفیف نگیریم یعنی سرمون کلاه رفته پس تخفیف میگیریم

مزاح میکنم یه وقت ناراحت نشید

4. 3 کاربر برای این پست سودمند از HosseinSH عزیز تشکر کرده اند:

hootan.hagh آواتار ها
    11,088 بار در 953 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 132 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام ارادت
    همینطوری پیش بره بازی فراوانی تموم شه میرم برای بازنشستگی
    روز ۲۸۶ .

من زاده ی ایرانم .

6. 8 کاربر برای این پست سودمند از hootan.hagh عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1160 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    با نام و یاد خدا و با عرض سلام خدمت تمامیه دوستان، بزرگواران و همراهان، امیدوارم حال همگی خوب باشه و بازی فراوانی رو طبق برنامه منظم جلو بریم با همدیگه.
    خب شروع میکنیم روز دوم بازی رو به امید خدا خرید امروز، روز دوم:2,000,000 تومن، یه فلش مموری 128 گیگ امروز میخرم.
    Game of Alignment day 2.JPG

8. 7 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1160 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    سلام به همه دوستان گرامی و خوب این انجمن، روز سوم از بازی فراوانی رو شروع میکنم، خرید امروز مبلغ 3,000,000 تومن، یه ساک ورزشی میخرم.
    Game of Alignment day 3 price.JPGGame of Alignment day 3 Goods.JPG

10. 4 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

63 بار در 12 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان
    من هم اکنون در روز 99 از بازی فراوانی و میخواستم لینک وبینار رو دریافت کنم .ممنون میشم راهنمایی کنید. سپاس
    ضمنا تجربات جالبی هم در این زمینه ایجاد شد اینکه ابتدا با انرژی و شوق و ذوق بازی رو شروع کردم و همه اجناس رو در یک دفتر یادداشت نوشتم بعد ازمدتی ازین بازی خسته شدم و اون رو رها کردم و بازی رو کلا فراموش کردم .
    مدتی گذشت و مبلغ 50 میلیون تومان از طریق یک وام با شرایط خاص و عالی وارد حسابم شد.شروع کردم به خرج کردن این مبلغ جالبی داستان ازین جا شروع شد که متوجه شدم بصورت ناخودآگاه دارم کالاها و اجناسی رو که یادداشت کردم خریداری میکنم.
    پس از رجوع به دفتر یادداشتم خیلی برام جالب و تعجب آور بود که من بازی رو تا 50 روز ادامه داده بودم

وقتی اعجاز این بازی برام روشن شد تصمیم گرفتم مجددا بازی رو از صفر شروع کنم شاید باور نکنید این اتفاق دوباره روی عدد 60 صورت گرفت.
    یعنی بازی تا روز 60 انجام شد و 60 میلیون تومان پول هم وارد زندگیم شد
    .

متاسفانه بازی با مقاومت های ذهنی وگاهی فراموشی در یک روز از قلم میافته.اما هم اکنون در روز 99 هستم و لینک وبینار رو از دوستان میخواستم امیدوارم چنین تجربیات خوبی برای دیگران هم حاصل بشه.
    این نکته رو متذکر میشم که دوستان بازی بصورت جدی و واقعی انجام بدهند.پیروز باشید
    سپاس

12. 6 کاربر برای این پست سودمند از REZA.RAP عزیز تشکر کرده اند:

Adeli Trader آواتار ها
    566 بار در 105 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام بازی فراوانی خیلی عالیه قبلا در کتاب استر و جری هیکس خوندم

14. یک کاربر برای این پست سودمند از Adeli Trader عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1160 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط REZA.RAP نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من هم اکنون در روز 99 از بازی فراوانی و میخواستم لینک وبینار رو دریافت کنم .ممنون میشم راهنمایی کنید. سپاس
    ضمنا تجربات جالبی هم در این زمینه ایجاد شد اینکه ابتدا با انرژی و شوق و ذوق بازی رو شروع کردم و همه اجناس رو در یک دفتر یادداشت نوشتم بعد ازمدتی ازین بازی خسته شدم و اون رو رها کردم و بازی رو کلا فراموش کردم .
    مدتی گذشت و مبلغ 50 میلیون تومان از طریق یک وام با شرایط خاص و عالی وارد حسابم شد.شروع کردم به خرج کردن این مبلغ جالبی داستان ازین جا شروع شد که متوجه شدم بصورت ناخودآگاه دارم کالاها و اجناسی رو که یادداشت کردم خریداری میکنم.
    پس از رجوع به دفتر یادداشتم خیلی برام جالب و تعجب آور بود که من بازی رو تا 50 روز ادامه داده بودم

وقتی اعجاز این بازی برام روشن شد تصمیم گرفتم مجددا بازی رو از صفر شروع کنم شاید باور نکنید این اتفاق دوباره روی عدد 60 صورت گرفت.
    یعنی بازی تا روز 60 انجام شد و 60 میلیون تومان پول هم وارد زندگیم شد
    .

متاسفانه بازی با مقاومت های ذهنی وگاهی فراموشی در یک روز از قلم میافته.اما هم اکنون در روز 99 هستم و لینک وبینار رو از دوستان میخواستم امیدوارم چنین تجربیات خوبی برای دیگران هم حاصل بشه.
    این نکته رو متذکر میشم که دوستان بازی بصورت جدی و واقعی انجام بدهند.پیروز باشید
    سپاس
    سلام دوست عزیز، تبریک میگم به خاطر با موفقیت تموم کردن این بازی، ایشالله موفق و سربلند باشید، در رابطه با سوال حضرت عالی، من خودم بازی رو تموم نکردم، اما با مطالعه تاپیک ها فکر میکنم که روال به این صورت هستش که، یه پیام خصوصی به جناب امینو میدید و بهشون اطلاع میدید که 90 روز تموم کردید، و ایشون هم لینک وبینار رو توی پیام خصوصی برای شما ارسال میکنند، حالا خودتون هم قبلش میخواید یا به ادمین محترم تماس بگیرید، یا تاپیک تمرین بچه های فرکتال صفحه تقریبا 527 اینجا، دقیق یادم نیست همین حدودا میتونید برید و مطالعه بفرمایید، ایشالله همیشه سالم و شاد باشید.

16. 4 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

63 بار در 12 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام .ممنون که پست رو مطالعه کردی و با حوصله پاسخ دادی.ببخشید چجوری میتونم به استاد امینو مستقیم پیغام بدم؟

18. یک کاربر برای این پست سودمند از REZA.RAP عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1160 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    با نام و یاد خدا و با عرض سلام خدمت دوستان محترم تاپیک بازی فراوانی، امیدوارم حالتون خوب باشه و اول هفته خوبی داشته باشید چه در ریل چه دمو، روز چهارم بازی فراوانی رو شروع میکنم امروز مبلغ 4,000,000 تومن خرید میکنم، یه کاور گوشی آیفون میخرم به قیمت 4,000,000، ایشالله در روز های آتی ( روز 69 یا 70 که واریزی 70,000,000 میلیون دارم) خود گوشی آیفون رو خواهم خرید، حالا امروز از کاورش شروع میکنیم.:d
    Game of Alignment day 4.JPGGame of Alignment day 4 Goods.JPG

20. 4 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 18 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 18 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع