صفحه 221 از 654 نخستنخست ... 121171211219220221222223231271321 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,201 به 2,210 از 6539

موضوع: بازی فراوانی

53 بار در 19 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان یک راهنمایی بکنین که من بازی رو تازه میخواهم شروع کنم آیا رو کاغذ انجام میشه یا نرم افزار خاصی داره و اینکه بازی باید 90 روز انجام بشه بعدش لینک بازی فراوانی برام ارسال میشه و یا اصلا باید بیشتر 90 روز انجام بدیم این بازی رو ممنون.
    بعد از اتمام در تاپیک بازی فراوانی قرار بدهیم؟

2. یک کاربر برای این پست سودمند از hamid30 عزیز تشکر کرده اند:

mehranrashedi2 آواتار ها
    850 بار در 134 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid30 نمایش پست ها
    سلام دوستان یک راهنمایی بکنین که من بازی رو تازه میخواهم شروع کنم آیا رو کاغذ انجام میشه یا نرم افزار خاصی داره و اینکه بازی باید 90 روز انجام بشه بعدش لینک بازی فراوانی برام ارسال میشه و یا اصلا باید بیشتر 90 روز انجام بدیم این بازی رو ممنون.
    بعد از اتمام در تاپیک بازی فراوانی قرار بدهیم؟
    سلام وقتتون بخیر بازی رو روی کاغذ و دفتر مخصوص به خودش انجام بدید بهتره
    بعد از 90 روز درخواست بدید که ویدیو رو براتون بفرستن اما بازی رو تا یکسال انجام بدید بهتره و هستن دوستانی که خیلی بیشتر هم ادامه دادن
    قطعا هرچقد بیشتر انجام بدید نتایج بهتری هم میگیرید
    موفق باشید
    سخت چیزیه که کمی زمان میبره٬ غیر ممکن چیزیه که کمی زمان بیشتری میخواد ...

4. 3 کاربر برای این پست سودمند از mehranrashedi2 عزیز تشکر کرده اند:

HosseinSH آواتار ها
    5,976 بار در 1,491 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 696 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    نکات و نتایج +90 روز بازی فراوانی

سلام خدمت همه ی عزیزان

قبل از اینکه بریم سراغ نتایج شما رو دعوت میکنم که این ویدیوی ارامبخش رو مشاهده کنید https://youtu.be/FMrtSHAAPhM?list=LL

نکات
    اول یک نکته رو بگم که قاعده ی بازی اینجا اینه که با روزی یک میلیون شروع کنیم تا قدرت پول کم و مستمر رو درک کنیم و من هم اینکار رو کردم چون در واقعیت هم ذهنم خیلی محدود بود و اینکه بیشتر از روزی یک تومن اضافه بشه رو نمیتونست واقعا لمس کنه واین یک سقف ذهنی بود برای من به همین دلیل بازی رو با یک تومن شروع کردم و تا حدود 80 روز ادامه دادم و بعد استاپ خوردم و برای دور بعدی فکر کردم و متوجه شدم دیگه اون سقف یک تومن هر روز رو ذهنم نداره و دور بعد رو با روزی 5 تومن شروع کردم که حدود 20 روز پیش به روز 90 رسیدم و الان میخوام دوباره بازی رو با روزی هزار دلار شروع کنم اما یکسری نکات وجود داره که در انجام دادن این بازی بسیار حیاتی هستند؛
    1-خرید ها باید کاملا واقعی جلوه داده بشن و واقعا در ذهنتون اونهارو لمس کنید.
    2- انجام بازی در ابتدای روز بسیار میتونه مفید وتاثیر گذار باشه.
    3- بازی باید حتما مستمر و با حس خوب انجام بشه.
    4- از سر رفع تکلیف به هیچ عناون بازی رو انجام ندید.به همین دلیل در ابتدای روز بازی رو انجام بدید تا به اخر شب نخورید که مجبور بشید فقط یک چیزی بخرید
    5-در انجام بازی به یه جایی میرسیم که دیگه نمیدونیم چی بخریم و ذهنمون کلافه شده در همین نقطه است که حتما باید بازی رو ادامه بدیم چون اینجا نقطه ی اساسی هست که سقف ذهنمیمون گیر کرده.
    نتایج
    ابتدا این بازی از بیرون برام زیاد جذابیتی نداشت اما بعد که واردش شدم و با حس خوب انجامش دادم متوجه تاثیرات بسیار مهمی شدم که در زیر شرح میدم
    1-شاید تقریبا بشه گفت همه مردم دنیامیخوان پولدار بشن و من هم از این قضیه مستثنی نیستم و وقتی به این افراد بگید چقدر پول منظورتون هست؟؟ میگن زیاد و وقتی بپرسیم این پول رو برای چی میخوای؟ یکسری از اولویت بندی های زندگیشون رو برای خرید بهت میگن اما وقتی که این بازی رو انجام دادم متوجه شدم بعد از یک مدتی ، اون هم با پولی کمتر از اون چیزی که فکر میکنیم نیاز ها و خواسته های ادم تاحدود زیادی برطرف میشه و با مابقی پولی که داره نمیدونه باید چیکار کنه.این قصه ی خیلی از ما آدم هاست که بدنبال پول زیاد هستیم اما نمیدونیم چقدر؟! و اینکه حتی این پول رو برای چی میخوایم؟! و اصلا قدرت خرج کردنش رو نداریم با انجام دادن این بازی این مسئله خیلی برام روشن شد و الان دید بهتری راجب این مسئله دارم.
    2با انجام این بازی قدرت صبر و سود مداوم رو درک کردم و اینکه باید انسان حتما هدفش رو مشخص کنه و براش برنامه ریزی داشته باشه چون این گام های مستمر و کوچک هستند که انسان رو به درجات بالا میرسونن و به تعبیری دیگه همونقدر که 90میلیون روز نودم مهمه یک میلیون روز اول هم مهمه یا همونقدر که 3درصد سود یک میلیارد برای ادم مهمه سه درصد سود یک میلیون هم همونقدر مهمه.
    3-با انجام این بازی متوجه این موضوع شدم که باید از همین الان زندگی لذت برد و غصه ی فردا رو زیاد نخوریم چون در مسیر درستی قرار گرفتیم و روزی فردا هم به نوبه خودش میاد.
    4-دیگه الان توی زندگی خودم هم وقتی هرچیزی میخرم اون پول رو با لذت خرج میکنم و میدونم که فقط باید ازش لذت ببرم و انقدر مثل گذشته درگیر حساب کتاب الکی نشم و از کم شدن پول نترسم و بیشتر به فراوانی پول توجه کنم(البته مدیریت سرمایه همیشه باید لحاظ بشه ها).
    5- دیگه اون حس کمبود رو انسان زیاد متوجه نمیشه چون با خرید ذهنی در این بازی اون هم با تمثیلی از حس واقعی دیگه ذهن به مراتبی ارضا میشه و اون کمبود ها و نیازها رو زیاد حس نمیکنه. والان وقتی میرم بیرون خیلی از چیزها رو میبینم میدونم که در آینده ای نه چندان دور من هم میتونم اون رو خریداری کنم و برخی رو حتی قبلا خریدم
    6-با انجام این بازی قدرت خرج کردن بهینه انسان هم زیاد میشه و چون در مواقع زیادی پول اضافه میاری و باید جست و جو کنیم تا یه چیزی پیدا کنیم با چیزهای مختلفی در دنیا اشنا میشیم که میتونن توی زندگی کاربرد بسیاری داشته باشن.
    7-دیگه ذهنم با مبالغ بالا و خرج کردنشون مانوس شده و اونقدری برام خرج کردن500 میلیون توی یک روز اونم برای تفریح و ... جای تعجب و درگیری ذهنی نداره.

بطور کلی برای ثروتمند شدن ابتدا باید یک ذهن ثروتمند داشته باشیم و لیاقت و ظرفیت اون ثروت رو داشته باشیم و بدونیم چه میزان پول و برای چه کاری میخواهیم که این بازی ذهن رو برای ایجاد این چنین ظرفیتی آماده و لایق می کنه.

ممنون از استاد دهقان عزیز❤️ @amino

6. 4 کاربر برای این پست سودمند از HosseinSH عزیز تشکر کرده اند:

Mahdi_Javan آواتار ها
    2,187 بار در 492 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 35 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    درود به همگی

روز 29
    دیروز که روز 28 میشد، برای اولین بار پس از شکست آخرین سد ذهنی ام که حدودا 7 میلیون بود، کمی سرعتم کم شد. یعنی برای اولین بار بود که نیاز به فکر کردن داشتم برای اینکه با پول باید چیکار کنم. و دقیقا همین مواقع هستند که باید ازشون عبور کرد. همین سد ها و مشکلات هستند که شکستنشون باعث پیشرفت میشه. وقتی سدّی رو میکشنید و ازش عبور میکنید، کاری رو میکنید که میلیون ها انسان از انجامش عاجز شدن، و شکستن این موانع شما رو به مراتب بالاتر ارتقا میده.

امروز علاوه بر "خریدن" چیزهایی با پول (بیشتر خریدهای من مربوط به کامپیوتر، ابزار ورزشی و کالای دیجیتال بوده)، یه مسافرت شیراز هم رفتیم، ولی کلی گشتم تا بلیط تبریز-شیراز پیدا شد. :d
    کم کم وقتی نیازهای داخل خونه و نیازهای اولیه تکمیل میشه، باید به فکر مسافرت و گشت و گذار بود.
    مشتاقِ گل از سرزنشِ خار نترسد...!

8. 4 کاربر برای این پست سودمند از Mahdi_Javan عزیز تشکر کرده اند:

72 بار در 20 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام روز بخیر به همه دوستان.من امروز روز 73 رو انجام دادم و واقعا این بازی فراوانی حریص بودن آدم رو کم میکنه و پله پله خواسته هارو تیک میزنی و ازشون عبور میکنی.
    خیلی ممنونم استاد بخاطر این آکادمی که آدم رو در تمام بخش های زندگی پیشرفت میده و فقط آموزش ترید نیستش.
    خدایا شکرت.

10. 5 کاربر برای این پست سودمند از mr.ash عزیز تشکر کرده اند:

Mahdi_Javan آواتار ها
    2,187 بار در 492 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 35 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    روز 30

یکی از مشکلاتی که من ازش به شخصه رنج میبرم، عدم اعتماد به نفس کافی هستش. خیلی به خودم باور ندارم. البته راهی برای مقابله باهاش پیدا کردم و اونم اینه که فقط به جلو حرکت کنم هرچند با قدم های خیلی خیلی کوچیک. و وقتی مسافت زیادی رو طی کردم، برگردم و پشت سرم رو نگاه کنم و به خودم بگم دیدی شد؟ دیدی با اینکه اعتماد نداشتی به خودت ولی اینهمه مسیر رو اومدی؟ پس بقیه شم امکان پذیره

در مورد بازی فراوانی هم همینطور بودم. این بار که شروع کردم فکر نمیکردم به یه ماه برسم. ولی رسیدم. شد. امیدوارم بقیه شم بشه. :d
    مشتاقِ گل از سرزنشِ خار نترسد...!

12. 4 کاربر برای این پست سودمند از Mahdi_Javan عزیز تشکر کرده اند:

tarokh آواتار ها
    6,077 بار در 951 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 185 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام ارادت
    روز 286 بازی هستم.در چند روز گذشته در زندگی واقعی سفری به انزلی و رشت داشتم و خوشم اومد و با خودم گفتم یک خونه اینجا میگیرم.در 3 روز گذشته پول رهن خونه ای که خوشم اومد رو دادم و 148 میلیونش مونده بود که امروز پرداخت کردم.138 میلیون مونده بود که گفتم من تا حالا کیش نرفتم چرا نرم؟
    خواستم اول خونه اجاره کنم ولی دیدم هتل ترنج کیش سوویت امپریال داره و شبی 18 تومن هست و فضای سوویتش خیلی باحاله.یک هفته این سوویت رو گرفتم که عکس هاش رو مشاهده میکنید.12 میلیون مونده بود از پول امروزم که 2 میلیونش رو پول تست کرونا در منزل دادم برای پرواز و 2 تا 5 میلیون تومان هم اجاره bmw 730 برای ترانسفر فرودگاهی.

17-100x100.jpg

18.-100x100.jpg

18-100x100.jpg

20-2-100x100.jpg

22-100x100.jpg

Screenshot 2022-08-11 114330.png
    in all chaos there is calculation

14. 11 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

654 بار در 174 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام
    این حس رو همه اولش داریم
    دقیقا این بازی برای همینه که ذهنت باز کنه
    بایستی بازی جدی بگیری و واقعا فکر کنی پول واقعی هست اگه خریذ نکنی پول از دستت میره
    نترس ادامه بده دوست عزیز

16. یک کاربر برای این پست سودمند از yavari عزیز تشکر کرده اند:

8,586 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1160 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    من از امروز این بازی رو شروع میکنم، اولین چیزی که با 1 میلیون تومن میخرم یه لایسنس آنتی ویروس هست.
    Game of Compound.JPG

18. 5 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

8,586 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1160 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط memo نمایش پست ها
    وقت بخیر امین جان با 1 میلیون نمیتونید بخرید این مورد رو چون 186000 کمتر دارید
    خودتون رو جای فروشنده در تمام خریدها بزاریدایا از تخفیف دادن به طرف مقابلتون خوشحال میشید و حس خوبی میگیرید؟
    من خودم مغازه دار هستم و هیچوقت از تخفیف دادن یا تخفیف گرفتن خوشم نمیومد چون یجور حس بد داره برام و میدونم طرف مقابل داره از سودش کم میکنه (البته گاها وجود داره کاسب کاران قدیمی تر که زرنگ هستند قیمت رو یکم بالاتر میگن که با تخفیف بشه قیمت اصلیشون شاید توجه کنید گاهی اوقات خود به خود بگن مثلا قیمت این جنس 180 تومنه ولی 150 براتون میکشم و ما خوشحال میشیم ولی قیمت اصلیش همون 150 تومنه:d اینو باید بازاری باشی تا بدونی ... اینم یه پست آموزشی برای دوستان مخصوصا خانوما اگر با چنین افرادی مواجه شدید بگید اگر مردی 20 تومن کمتر بده ببینید سرخ میشه چهرش یا نه :d

به همین دلیل من بازی فراوانی رو خیلی دقیق انجام میدم و تا 1000 تومنش رو گاها یدونه ادامس بادکنکی میخرم یا یدونه آبنبات میگیرم و به خودم تخفیف نمیدم از زبون فروشنده

موفق باشید
    سلام، ممنون که راهنمایی فرمودید، اون لایسنس دو کاربره بود و 186,000 اضافه تر از مبلغ بود و امروز اصلاح کردم و یه کاربره خریداری کردم، به مبلغ 890,000 و با 110,000 دیگه هم اشتراک یه اشتراک وبسایت تماشای فیلم و سریال گرفتم، مبلغ 87,000 و با 23,000 آخرش هم دوبار ترافیک اضافه اینترنت خریدم، یکیش 18,000 تومن 10 گیگ و یکی دیگه هم 6,000 تومن 5 گیگ، 1,000 تومن آخرش هم مثل شما یه دونه آدامس خریدم.
    ویرایش توسط Peace : 02-16-2023 در ساعت 08:36

20. 4 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 14 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 14 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع