صفحه 219 از 669 نخستنخست ... 119169209217218219220221229269319 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,181 به 2,190 از 6690

موضوع: بازی فراوانی

hassan47 آواتار ها
    3,027 بار در 712 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط forexmh نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز
    بازه ۶۰ تا ۷۰ روز برای من یک سد ذهنیه که تا به حال نتونستم ازشون عبور کنم
    امروز روز ششم و شروع هفتمم از این بازیه
    متاسفانه هنوز نتونستم این بازی و به سرانجام برسونم
    مثل خیلی از دوستان ادعایی راجب دریافت معجزات از این بازی و ندارم.
    شدیدا نتیجه گرا هستم و از اونجایی که تاکید بر انجام این بازیه تا جایی که یک فایل تخصصی استاد برای این بازی رکورد کردند من هم این بازی و ادامه میدم
    برنامه من برای انجام این بازی به این شکله:
    اول اینکه برای هر روز با سه یادآوری در ریمایندر گوشی برای خودم آلارم گذاشتم
    بعد از بیدار شدن هر روزه اولین کاری که انجام میدم مبلغ امروز بازی فراوانی و در ذهنم ثبت میکنم
    صبحونه میخورم و بعد هم باشگاه و ورزش
    مجدد به بازی فکر میکنم و مشغول کار روزانه ام میشم
    در طول روز هر چیزی که میتونه داشتنش کمی حالم و بهتر کنه و مشخص میکنم
    مثلا میرم توی دیجیکالا یا سایت های مشابه و کالاهای مورد علاقمو میبینم و بر اساس توانایی مالی هر روزه ام اقدام به مشخص کردنشون میکنم
    آلارم نهایی من در ساعت ۸ شبه و به احتمال خیلی زیاد خرید کالا هام قطعی شدن. ازشون عکس میگیرم و با اسم تاریخ هر روز سیو میکنم در یک پوشه به نام بازی فراوانی. در عین حال دفتری برای بازی فراوانی تهیه کردم و تمام خرید هام با تمام جزییات و می نویسم. پیش از اینها حتی از کالاهام که اسکرین شات میگرفتم و ازشون پرینت میگرفتم و به دیوار روبروی میز کارم میزدم و الان فقط سیو در پوشه بسنده میکنم.
    امروز ۶ میلیون پول دارم و هنوز هم فرصت کافی برای خرج کردنش دارم
    من هم مثل خیلی ها اولویت خریدم روی کالا های دیجیتال هست
    گاهی هم لوازم شخصی میخرم
    مشکل این بازی در روزهای ۵۰ به بعد در اینه که پولت نه اونقد کمه که نشه چیزی خرید و نه اونقدر زیاد که دستت برای خرید کالاهای زیادی باز باشه
    شاید دلیل استاپ خوردن من توی این روزها همین باشه
    سلام عالی باشی
    کتاب انگشتان ثروت ساز
    کمک خوبیه برای تغییر ذهنیت و کال نشدن ذهن
    پس از هر موفقیت مدتی ساکت باش و فکر کن. موفقیت بعدی، نه با تکیه بر موفقیت قبلی،بلکه بر پایه آن سکوت و تأمل ساخته می شود.

(پیتر دراکر)

2. 7 کاربر برای این پست سودمند از hassan47 عزیز تشکر کرده اند:

7,255 بار در 855 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 42 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط forexmh نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز
    بازه ۶۰ تا ۷۰ روز برای من یک سد ذهنیه که تا به حال نتونستم ازشون عبور کنم
    امروز روز ششم و شروع هفتمم از این بازیه
    متاسفانه هنوز نتونستم این بازی و به سرانجام برسونم
    مثل خیلی از دوستان ادعایی راجب دریافت معجزات از این بازی و ندارم.
    شدیدا نتیجه گرا هستم و از اونجایی که تاکید بر انجام این بازیه تا جایی که یک فایل تخصصی استاد برای این بازی رکورد کردند من هم این بازی و ادامه میدم
    برنامه من برای انجام این بازی به این شکله:
    اول اینکه برای هر روز با سه یادآوری در ریمایندر گوشی برای خودم آلارم گذاشتم
    بعد از بیدار شدن هر روزه اولین کاری که انجام میدم مبلغ امروز بازی فراوانی و در ذهنم ثبت میکنم
    صبحونه میخورم و بعد هم باشگاه و ورزش
    مجدد به بازی فکر میکنم و مشغول کار روزانه ام میشم
    در طول روز هر چیزی که میتونه داشتنش کمی حالم و بهتر کنه و مشخص میکنم
    مثلا میرم توی دیجیکالا یا سایت های مشابه و کالاهای مورد علاقمو میبینم و بر اساس توانایی مالی هر روزه ام اقدام به مشخص کردنشون میکنم
    آلارم نهایی من در ساعت ۸ شبه و به احتمال خیلی زیاد خرید کالا هام قطعی شدن. ازشون عکس میگیرم و با اسم تاریخ هر روز سیو میکنم در یک پوشه به نام بازی فراوانی. در عین حال دفتری برای بازی فراوانی تهیه کردم و تمام خرید هام با تمام جزییات و می نویسم. پیش از اینها حتی از کالاهام که اسکرین شات میگرفتم و ازشون پرینت میگرفتم و به دیوار روبروی میز کارم میزدم و الان فقط سیو در پوشه بسنده میکنم.
    امروز ۶ میلیون پول دارم و هنوز هم فرصت کافی برای خرج کردنش دارم
    من هم مثل خیلی ها اولویت خریدم روی کالا های دیجیتال هست
    گاهی هم لوازم شخصی میخرم
    مشکل این بازی در روزهای ۵۰ به بعد در اینه که پولت نه اونقد کمه که نشه چیزی خرید و نه اونقدر زیاد که دستت برای خرید کالاهای زیادی باز باشه
    شاید دلیل استاپ خوردن من توی این روزها همین باشه

سلام

هر روز چه میزان پول به حسابتون اضافه میشه؟ روزی یک میلیون تومان؟ در واقع از روز 50 ام که میشه 50 میلیون مشکل میشه بازی؟

4. 2 کاربر برای این پست سودمند از Matthieu عزیز تشکر کرده اند:

188 بار در 38 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام وقت بخیر به سوال داشتم برای مثال در روز دهم که مبلغ ۱۰ میلیون تومان موجودی هست اگر خرید تا ۹.۹۰۰.۰۰۰ تومان انجام بشه و ۱۰۰ تومان بمونه و بازی رو برای اون روز ببندیم مشکل داره یا باید کامل ۱۰ میلیون خرید بشه؟

Mahdi_Javan آواتار ها
    2,196 بار در 492 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 35 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Matthieu نمایش پست ها
    سلام

هر روز چه میزان پول به حسابتون اضافه میشه؟ روزی یک میلیون تومان؟ در واقع از روز 50 ام که میشه 50 میلیون مشکل میشه بازی؟
    سلام دوست عزیز
    بله. روزانه یک میلیون تومن اضافه میشه.
    یعنی روز اول = 1 میلیون
    روز 50 = 50 میلیون
    سر یک سال = 365 میلیون
    و ...
    مشتاقِ گل از سرزنشِ خار نترسد...!

Mahdi_Javan آواتار ها
    یاد شده
    در 35 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط hosi00 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر به سوال داشتم برای مثال در روز دهم که مبلغ ۱۰ میلیون تومان موجودی هست اگر خرید تا ۹.۹۰۰.۰۰۰ تومان انجام بشه و ۱۰۰ تومان بمونه و بازی رو برای اون روز ببندیم مشکل داره یا باید کامل ۱۰ میلیون خرید بشه؟
    سلام وقت بخیر.
    باید پول کاملا اصطلاحا تا قِرون آخر خرج بشه :d
    یکی از زیباییها و سختیهای این بازی و یکی از مواردی که باعث شکلگیری باورهای جدید در مورد پول هستش، دقیقا این مورد هستش که پول باید تمام و کمال استفاده بشه. ما چرا نباید بتونیم در اون روز 100 هزار تومن رو خرج کنیم؟ به طور بالقوه بینهایت راه برای خرج کردن 100 هزار تومن وجود داره و ما باید بتونیم خلاقیت ذهنمون رو در این مورد پرورش بدیم.

8. 2 کاربر برای این پست سودمند از Mahdi_Javan عزیز تشکر کرده اند:

forexmh آواتار ها
    8,710 بار در 2,321 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1632 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    بله روزی 1 میلیون تومان
    درست میگید روز 50ام میشه 50 میلیون یعنی یک گوشی موبایل
    ولی مشکل فقط کم و زیاد بودن مبلغ پولم در این بازه زمانی نیست بلکه به این سطح از بازی میرسم اصولا یک کار مساله یا شرایطی پیش میاد که وقفه یک روزه پیش میاد
    شاید این وقفه سفر باشه مهمانی شرایط کاری یا حتی از لحاظ روحی
    سلام

هنگام نزدیک شدن به تغییر ، فقط می توانید آنچه را که از دست می دهید ، اندازه گیری کنید ، نه آنچه را که به دست خواهید آورد - به دنبال چیزی بزرگ باشید!

10. 2 کاربر برای این پست سودمند از forexmh عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 42 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi_Javan نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    بله. روزانه یک میلیون تومن اضافه میشه.
    یعنی روز اول = 1 میلیون
    روز 50 = 50 میلیون
    سر یک سال = 365 میلیون
    و ...

بسیار عالی مهدی جان.

بنظر مشکل از اینجاست که دید شما فقط خرید از دیجی کالا هست. ببینین شما محدودیتی برای خرید ندارید. باید تصور کنین که از هر چیزی برای خرج پول میتونین استفاده کنین. ببینین خرید از خیلی جاهای دیگه میتونین انجام بدین. از آمازون، از Bookings میتونین هتل رزرو کنین با از تورهای ایرانی و خارجی. سایت های مختلفی هست. از آمازون میتونین خرید کنین و شرکت هایی هستن که براتون به ایران ارسال میکنند. بلیط های پرواز میتونین بگیرین برین مثلا نروژ رو ببینین. وقتی نروژ هستین میتونین برین پارک گرگ ها رو ببینین. مالدیو رو ببینین. جزایر قناری رو ببینین. اگر جزایر قناری هستین میتونین بلیط کشتی بگیرین و برین لاس پالماس رو ببینین. شما میتونین ساعت بخرین. میتونین گوشی بخرین. میتونین هدفون بخرین. میتونین هر چیزی که نیاز دارین رو بخرین. الان مثلا 4 ماه دیگه جام جهانیه، خب بلیط جام جهانی بخرین.

بهتره کمی بزرگتر از خرید از دیجی کالا فکر کنین. کسی جلوی فکر شما رو نمیتونه بگیره که اینکارو نکن اونکارو نکن. پس چرا بزرگتر فکر نمیکنین؟ یک یورو من نمیدونم الان چنده به ریال اما خب فکنم با 60 میلیون در روز 60 ام، میتونین که Drone بخرین و پروازش بدین و فیلم بگیرین. در واقع وقتی محدودیت نذارین، پولهای بزرگتر از این خیلی راحت خرج میشه. من روز 70 ام هستم و با روزانه 250 یورو. خیلی سریع پول خرج میشه و مشکلی اصلا براش نیست.

هر کاری میکنین سرمایه گذاری نکنین و قسطی خرید نکنین. این جوری نکنین که مثلا میخوام موتور هارلی دیوید سون بخرم امروز نصفیش فردا نصفی دیگش. یا سرمایه گذاری مثلا 3 تا بیتکوین بخرم.

بزرگ فکر کنین کسی نمیتوه جلوی شما رو بیره

موفق باشید

12. 3 کاربر برای این پست سودمند از Matthieu عزیز تشکر کرده اند:

Mahdi_Javan آواتار ها
    یاد شده
    در 35 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    بسیار عالی مهدی جان.

بنظر مشکل از اینجاست که دید شما فقط خرید از دیجی کالا هست. ببینین شما محدودیتی برای خرید ندارید. باید تصور کنین که از هر چیزی برای خرج پول میتونین استفاده کنین. ببینین خرید از خیلی جاهای دیگه میتونین انجام بدین. از آمازون، از Bookings میتونین هتل رزرو کنین با از تورهای ایرانی و خارجی. سایت های مختلفی هست. از آمازون میتونین خرید کنین و شرکت هایی هستن که براتون به ایران ارسال میکنند. بلیط های پرواز میتونین بگیرین برین مثلا نروژ رو ببینین. وقتی نروژ هستین میتونین برین پارک گرگ ها رو ببینین. مالدیو رو ببینین. جزایر قناری رو ببینین. اگر جزایر قناری هستین میتونین بلیط کشتی بگیرین و برین لاس پالماس رو ببینین. شما میتونین ساعت بخرین. میتونین گوشی بخرین. میتونین هدفون بخرین. میتونین هر چیزی که نیاز دارین رو بخرین. الان مثلا 4 ماه دیگه جام جهانیه، خب بلیط جام جهانی بخرین.

بهتره کمی بزرگتر از خرید از دیجی کالا فکر کنین. کسی جلوی فکر شما رو نمیتونه بگیره که اینکارو نکن اونکارو نکن. پس چرا بزرگتر فکر نمیکنین؟ یک یورو من نمیدونم الان چنده به ریال اما خب فکنم با 60 میلیون در روز 60 ام، میتونین که Drone بخرین و پروازش بدین و فیلم بگیرین. در واقع وقتی محدودیت نذارین، پولهای بزرگتر از این خیلی راحت خرج میشه. من روز 70 ام هستم و با روزانه 250 یورو. خیلی سریع پول خرج میشه و مشکلی اصلا براش نیست.

هر کاری میکنین سرمایه گذاری نکنین و قسطی خرید نکنین. این جوری نکنین که مثلا میخوام موتور هارلی دیوید سون بخرم امروز نصفیش فردا نصفی دیگش. یا سرمایه گذاری مثلا 3 تا بیتکوین بخرم.

موفق باشید
    سلام دوست من امیدوارم حالتون خوب باشه. البته اون دوستی که مشکل داشتن در این مورد و دیجیکالا میرفتن جناب forexmh بودن نه بنده، ولی با این وجود از این راهنمایی ارزشمندتون خیلی بهره بردم. مشتکرم

14. یک کاربر برای این پست سودمند از Mahdi_Javan عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 42 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    بسیار عالی مهدی جان.

موفق باشید

سلام @forexmh عزیز

ببخشید من اینجا جوابتون رو دادم

موفق باشید

16. 2 کاربر برای این پست سودمند از Matthieu عزیز تشکر کرده اند:

RAD MOHSEN آواتار ها
    581 بار در 53 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام خدمت دوستان عزیزم و استاد امینو گرانقدر @amino ممنون میشم راهنمایی کنید برای بقیه راه

امروز به روز 90 م بازی فراوانی رسیدم
    تو این 90 روز ذهنیتم نسبت به پول خیلی تغیر کرد و چقدر لذت میبردم از خرج کردن

همه روزها رو با تصویر سازی از چیزهایی که میخریدم میگذروندم و کلی حس خوب داشتم. ضمنا 10 درصد روزانه رو در جهت فزونی به عنوان کمک تو بازی در نظر گرفته بودم که خیلی دوستش داشتم

دریافت ها:
    حس خوب و شکر گذاری به داشته هام
    روش خرج کردن درست پول
    اینکه واقعا نیاز نیست ولع داشته باشی برای پول، چون چیری که هست خب هست دیگه
    مثل اینکه گشنه ت باشه و به اندازه 1000 نفر غذا جلوت باشه خب چی کار میکن؟
    اول از همه ارامش داری
    دوم، حس بخشندگیت بیشتر میشه
    سوم، نگرشت از ترس و طمع در میاد بیرون و به اندازه نیازت مصرف میکنی

سپاس گذارم از استاد امینو عزیز که درسهای بزرگی رو به ما دادن
    ویرایش توسط RAD MOHSEN : 08-02-2022 در ساعت 23:50
    عوامل موفقیت در ترید :
    55 % روانشناسی فردی، 30% مدیریت سرمایه و 15% تکنیکال

هر روز 55 % زمانت رو بزار برای خودشناسی و روانشناسی فردی و 45 % دیگه رو بزار برای مباحث دیگه

18. 4 کاربر برای این پست سودمند از RAD MOHSEN عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 22 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 21 مهمان ها)

1. armin3sot

کلمات کلیدی این موضوع