صفحه 218 از 666 نخستنخست ... 118168208216217218219220228268318 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,171 به 2,180 از 6658

موضوع: بازی فراوانی

3,099 بار در 991 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 113 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    بله ممنونم که وقت گذاشتید و راهنمایی کردید
    نقل قول نوشته اصلی توسط forexmh نمایش پست ها
    درست می فرمایید
    استاد فرمودن سفر به سیاره دیگه ولی اون با فرمت دیگه ای از همین بازیه: در واقع در اون فرمت شما هر روز حسابتون دو برابر میشه و قطعا عددی که بدست میاد قابل تصور نیست
    ولی فرمتی که تمامی دوستان حاضر در این تاپیک انجام میدن افزایش روزی 1 میلیون تومان هست و مورد تایید استاد هست
    قوانین خرج کردنشو مطالعه کنید و ادامه بدید
    هر فردی از دریچه نگاه خودش درس های خوبی از انجام این بازی به دست میاره
    امیدوارم موفق باشید

Mahdi_Javan آواتار ها
    2,196 بار در 492 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 35 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    درود و عرض ادب

من حدودا 3 بار بازی رو شروع کردم و هر بار در روز سوم متوقف شدم. کلا یادم میرفت که باید انجام بدم. و اون سه بار هم که انجام داده بودم خریدهای خیلی ساده و بدون فکر و همراه با سهل انگاری انجام میدادم.
    تا اینکه یک بار هم تا روز هفتم رفتم و باز یادم رفت و کنسل شد. بعد از یکی دو هفته وقفه، دوباره از اول شروع کردم. این بار یک دفترچه مخصوص این کار تهیه کردم و هر روز پس از بیدار شدن از خواب و رفتن به دفتر کار (یک دفتر اجاره کردم مخصوص آموزش و در آینده معامله)، اولین کاری که انجام میدم، بازی فراوانی هستش.

این بازی میتونه به شما اطلاعات و شناخت خیلی خوبی در مورد خودتون بده. من امروز، روز 15 ام رو تکمیل کردم. اول اینکه به خاطر این بازی مجبور شدم نظم و انضباط بیشتری در کارهای روزانه ام داشته باشم. دوم اینکه در طی این مدت متوجه شدم که عادت های خرج کردنم چطور هستش و به چه چیزهایی بیشتر علاقه دارم و دوست دارم یک مجموعه از نیازهای مرتبط رو برای خودم تکمیل کنم و بعدا برم سراغ نیازهای بعدی.

مثلا تا اینجا بیشتر خریدهایی که داشتم مربوط به کامپیوتر و تکنولوژی و کلا کامل کردن یک سیستم کامپیوتری بوده و از خریدهای بی هدف و بی فایده دوری میکنم و سعی میکنم خریدهام تا جای ممکن به همدیگه مربوط باشن و تا حد امکان واقعی و مورد نیاز باشن.
    امیدوارم در ادامه با تجربه ها و دانش بیشتری رو به رو بشم
    مشتاقِ گل از سرزنشِ خار نترسد...!

3. 3 کاربر برای این پست سودمند از Mahdi_Javan عزیز تشکر کرده اند:

772 بار در 258 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    با سلام خدمت دوستات عزیز تجربه ۹۰ روزه من از این بازی فراوانی
    من این بازی رو چهار بار انجام دادم ۳ بار اول به مشکل مواجهه شدم و از اول شروع کردم ۳ بار اول با تومان بود و موفق آمیز نبود یا فراموش میکردم یا از لحاظ ذهنی بهم فشار بهم* میاورد.
    بار چهارم با دلار شروع کردم و بسیار برام جذاب و هیجان انگیز بود کلی خلاقیت به ذهنم اومد و از لحاظ ذهنی بسیار رااحت بودم البته ابتدا خیلی مشکل هست
    چون پول نسبت به کالاها ارزانتر بیشتره و تعداد کالاها کم و زیاد میشه یا چند دلار در مبلغ نهایی اختلاف ایجاد میشد و باید زمان بیشتری رو پیدا کردن یک کالا با قیمت مشخص پیدا میکردم تا قیمت درست بشه
    سختی دیگه که توی سه بار اول بود بحث انتخاب زمان نوشتن و پیدا کردن کالاهای مورد نظر بود.
    و یک نکته که به نظر کمک کرد این بود که چیزایی که دوست داشتم تهیه کنم این بود به صورت دسته بندی از قبل مینوشتم مثلا لوازم الکترونیکی که میخواستم همه رو پیدا میکردم و قیمت ها رو مشخص مینوشتم تا در روزهای بعدی سبدی تشکیل میدادم و براساس قیمت میچدمشون تا مبلغ خرید روز کامل بشه.
    یک نقطه ای از تمرین بود که نه اونقدر پول داشتم که کالای بزرگ و در اون حد قیمت بخرم و نه میشد مثلا ۴۰ تا کالا پیدا کنم که نیاز و علاقه به خریدشون داشته باشم تهیه کنم
    و نکته جالب برام این بود که بعدش که پولم به نزدیک ۸۰۰۰۰ دلار رسید بازم یه چالش برام به وجود اومد که با این پول چی بگیرم.
    اما تجربه جالبی هست که شما به این نتیجه میرسید که برای گذر کردن از یه چیز بدست آوردنش هست و نه فراموش کردن آن .
    یک تجربه جالب از بازی برای این بود که من عاشق عطر هستم و سال ها در این مورد تحقیق و بررسی در مورد عطر های مختلف و تشکیل یک لیست بالا بلند به نظر خودم خیلی جالب بودبا ۶ هزار دلار تمام عطرهای که توی لسیتم بود یا میشناختم یا حتی نمیشناختم فقط میخواستم یه تست کنم را خریدم واین یک حس فوق العاده زیبا و هیجان انگیز بهم داد که این موقعیت چقدر نزدیکه.
    زمانی هم بود که ۳۰ روز از تمرین را بیمار بودم اما باز هم بازی رو انجام دادم.و از این بابت خوشحالم.
    امیدوارم از خواندن این تجربه لذت برده باشید وو انگیزه گرفته باشید.
    سپاس فراوان.

5. 7 کاربر برای این پست سودمند از Farzin.HWK عزیز تشکر کرده اند:

Mahdi_Javan آواتار ها
    2,196 بار در 492 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 35 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Farzin.HWK نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستات عزیز تجربه ۹۰ روزه من از این بازی فراوانی
    من این بازی رو چهار بار انجام دادم ۳ بار اول به مشکل مواجهه شدم و از اول شروع کردم ۳ بار اول با تومان بود و موفق آمیز نبود یا فراموش میکردم یا از لحاظ ذهنی بهم فشار بهم* میاورد.
    بار چهارم با دلار شروع کردم و بسیار برام جذاب و هیجان انگیز بود کلی خلاقیت به ذهنم اومد و از لحاظ ذهنی بسیار رااحت بودم البته ابتدا خیلی مشکل هست
    چون پول نسبت به کالاها ارزانتر بیشتره و تعداد کالاها کم و زیاد میشه یا چند دلار در مبلغ نهایی اختلاف ایجاد میشد و باید زمان بیشتری رو پیدا کردن یک کالا با قیمت مشخص پیدا میکردم تا قیمت درست بشه
    سختی دیگه که توی سه بار اول بود بحث انتخاب زمان نوشتن و پیدا کردن کالاهای مورد نظر بود.
    و یک نکته که به نظر کمک کرد این بود که چیزایی که دوست داشتم تهیه کنم این بود به صورت دسته بندی از قبل مینوشتم مثلا لوازم الکترونیکی که میخواستم همه رو پیدا میکردم و قیمت ها رو مشخص مینوشتم تا در روزهای بعدی سبدی تشکیل میدادم و براساس قیمت میچدمشون تا مبلغ خرید روز کامل بشه.
    یک نقطه ای از تمرین بود که نه اونقدر پول داشتم که کالای بزرگ و در اون حد قیمت بخرم و نه میشد مثلا ۴۰ تا کالا پیدا کنم که نیاز و علاقه به خریدشون داشته باشم تهیه کنم
    و نکته جالب برام این بود که بعدش که پولم به نزدیک ۸۰۰۰۰ دلار رسید بازم یه چالش برام به وجود اومد که با این پول چی بگیرم.
    اما تجربه جالبی هست که شما به این نتیجه میرسید که برای گذر کردن از یه چیز بدست آوردنش هست و نه فراموش کردن آن .
    یک تجربه جالب از بازی برای این بود که من عاشق عطر هستم و سال ها در این مورد تحقیق و بررسی در مورد عطر های مختلف و تشکیل یک لیست بالا بلند به نظر خودم خیلی جالب بودبا ۶ هزار دلار تمام عطرهای که توی لسیتم بود یا میشناختم یا حتی نمیشناختم فقط میخواستم یه تست کنم را خریدم واین یک حس فوق العاده زیبا و هیجان انگیز بهم داد که این موقعیت چقدر نزدیکه.
    زمانی هم بود که ۳۰ روز از تمرین را بیمار بودم اما باز هم بازی رو انجام دادم.و از این بابت خوشحالم.
    امیدوارم از خواندن این تجربه لذت برده باشید وو انگیزه گرفته باشید.
    سپاس فراوان.
    سلام خسته نباشید فرزین عزیز
    یه سوال بکنم از شما که این تجربه 90 روزه رو دارین. از نظر مالی آیا فرقی در زندگیتون به وجود اومده؟ اگر اومده به چه شکلی هستش؟
    مشتاقِ گل از سرزنشِ خار نترسد...!

7. یک کاربر برای این پست سودمند از Mahdi_Javan عزیز تشکر کرده اند:

772 بار در 258 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi_Javan نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید فرزین عزیز
    یه سوال بکنم از شما که این تجربه 90 روزه رو دارین. از نظر مالی آیا فرقی در زندگیتون به وجود اومده؟ اگر اومده به چه شکلی هستش؟
    سوال خودم هم در ابتدای بازی همین بود که ایا تغییری در ثروتم ایجاد میکنه
    بعد از گذشن ۱۰۵ روز از شروع بازی باید بگم به شما دیدگاهی میدهد که ذهنیت خودتان را بهتر درک کنید بدونید چه چیزی واقعا برای شما ارزش دارد و چه چیزهایی خیالی بیش نیست
    وهدف مشخص تری میتونید نسبت به اهداف واقعی و لذت بخش درونی بدست اورید و بدونید برای چه چیزهایی دارید زمان میگذارید و تلاش میکنید و حاضر هستید از چه چیزهایی بگذرید و از دست بدهید تا ان چیزهایی را به دست اوردید که ارزش واقعی برای شما دارد.
    و به نظر من بله میتونه برای هر کس ارزش بیتشری این بازی فراهم کنه و ثروتمند ترش کنه اگر به انجام دادن ان ها بپردازه از چیزهایی بکذره و روی چیزهایی که میخواد زمان بگذاره و سرمایه گذاری کنه تا بدستشون بیاره.
    حالت کلی این بازی اینه اما اگر به فکر قانون جذبی هستید که فقط با انجام این بازی ثروتی و پول بیشتری برای شما با کارهایی فعلی که انجام میدهید بیاره خیر باید متفاوت عمل کرد با یک ذهنیت روشن به هدف.

امیدوارم مفید بوده باشه
    خوشحال میشم استاد @amino عزیز نظرشان را در این باب به اشتراک بگذارند تا مقایسی باشه برای ما که از نحوه انجام بازی چه انتظاری باید داشته باشیم و درمقایس درستی از مسیر حرکت کنیم.
    سپاس فراوان
    ویرایش توسط Farzin.HWK : 07-27-2022 در ساعت 21:10

9. 6 کاربر برای این پست سودمند از Farzin.HWK عزیز تشکر کرده اند:

7,255 بار در 855 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 42 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza28 نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید
    دور سوم فایل آموزشی #3 (پلیر جدید ) / دیدن های و لوها و علامت گذاری

------------------------------------------------------------------------
    فایل پیوست 357966

فایل پیوست 357948

فایل پیوست 357957

فایل پیوست 357956
    سلام اینجا انجمن بازی فراوانی هستش. باید در انجمن تمرین بذارین عکس هاتون رو.

ممنونم

ElhamBeheshti آواتار ها
    220 بار در 61 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام به همه دوستان روز و شب عالی رو برای همه آرزو میکنم

من این بازی رو بارها انجام دادم به شکل های مختلف به صورت نوشتن تو دفترچه .. استفاده از نرم افزار و و و و
    هیچ کدوم هم به اخر نرسید و هر بار تو روزای مختلف متوقف شد
    این بار با شروع دوره اموزشی پرایس در حال حاضر روز سیزدهم هستم الان داشتم پیام های دوستان رو مطالعه میکردم تصمیم گرفتم دوباره از اول شروع کنم چون تا الان گاهی وقتا فقط برای اینکه خرج کرده باشم خرید میزدم و چون میدونستم فردا با مبلغ بیشتر توانایی خرید دارم دیگه دقت نمیکردم که خریدم چقدر باب میلم هست و زمانایی که تایم نداشتم الکی خرید میزدم
    تصمیم کبری گرفتم که دوباره امشب از اول شروع کنم
    مررسی از دوستان بابت اشتراک تجربیاتشون

12. یک کاربر برای این پست سودمند از ElhamBeheshti عزیز تشکر کرده اند:

ElhamBeheshti آواتار ها
    220 بار در 61 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    وقت بخیر روزانه چند صفحه از سوابق این تاپیک رو از ابتدا بخونید
    بهتره برای منظم انجام دادن بازی تایم ثابتی رو در روز براش در نظر بگیرید
    مثلا بعد از اینکه صبحانه رو میل کردم به انجام بازی فراوانی میپردازم
    اینطوری همیشه یادتون خواهد موند موفق باشید

پیشنهاد خوبیه ممنونم

14. یک کاربر برای این پست سودمند از ElhamBeheshti عزیز تشکر کرده اند:

forexmh آواتار ها
    8,653 بار در 2,298 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1609 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام به دوستان عزیز
    بازه ۶۰ تا ۷۰ روز برای من یک سد ذهنیه که تا به حال نتونستم ازشون عبور کنم
    امروز روز ششم و شروع هفتمم از این بازیه
    متاسفانه هنوز نتونستم این بازی و به سرانجام برسونم
    مثل خیلی از دوستان ادعایی راجب دریافت معجزات از این بازی و ندارم.
    شدیدا نتیجه گرا هستم و از اونجایی که تاکید بر انجام این بازیه تا جایی که یک فایل تخصصی استاد برای این بازی رکورد کردند من هم این بازی و ادامه میدم
    برنامه من برای انجام این بازی به این شکله:
    اول اینکه برای هر روز با سه یادآوری در ریمایندر گوشی برای خودم آلارم گذاشتم
    بعد از بیدار شدن هر روزه اولین کاری که انجام میدم مبلغ امروز بازی فراوانی و در ذهنم ثبت میکنم
    صبحونه میخورم و بعد هم باشگاه و ورزش
    مجدد به بازی فکر میکنم و مشغول کار روزانه ام میشم
    در طول روز هر چیزی که میتونه داشتنش کمی حالم و بهتر کنه و مشخص میکنم
    مثلا میرم توی دیجیکالا یا سایت های مشابه و کالاهای مورد علاقمو میبینم و بر اساس توانایی مالی هر روزه ام اقدام به مشخص کردنشون میکنم
    آلارم نهایی من در ساعت ۸ شبه و به احتمال خیلی زیاد خرید کالا هام قطعی شدن. ازشون عکس میگیرم و با اسم تاریخ هر روز سیو میکنم در یک پوشه به نام بازی فراوانی. در عین حال دفتری برای بازی فراوانی تهیه کردم و تمام خرید هام با تمام جزییات و می نویسم. پیش از اینها حتی از کالاهام که اسکرین شات میگرفتم و ازشون پرینت میگرفتم و به دیوار روبروی میز کارم میزدم و الان فقط سیو در پوشه بسنده میکنم.
    امروز ۶ میلیون پول دارم و هنوز هم فرصت کافی برای خرج کردنش دارم
    من هم مثل خیلی ها اولویت خریدم روی کالا های دیجیتال هست
    گاهی هم لوازم شخصی میخرم
    مشکل این بازی در روزهای ۵۰ به بعد در اینه که پولت نه اونقد کمه که نشه چیزی خرید و نه اونقدر زیاد که دستت برای خرید کالاهای زیادی باز باشه
    شاید دلیل استاپ خوردن من توی این روزها همین باشه
    هنگام نزدیک شدن به تغییر ، فقط می توانید آنچه را که از دست می دهید ، اندازه گیری کنید ، نه آنچه را که به دست خواهید آورد - به دنبال چیزی بزرگ باشید!

16. 6 کاربر برای این پست سودمند از forexmh عزیز تشکر کرده اند:

hassan47 آواتار ها
    3,011 بار در 709 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    وقت بخیر
    روز 15 بازی فراوانی و روز 15 رژیم غذایی
    خداروشکر بابت این بازی و دیدی که بهمون میده
    امروز یه وعده رو آزاد اعلام کردم و بعد از حدود 4 ماه یه پفک خوردیم (علاقه ای زیاد به تنقلات ندارم )
    ظهر هم ایشالا زرشک پلو با مرغ
    قبلا هم گفتم الانم میگم زرشک پلو با مرغ بهم بدید امریکا رو فتح میکنم ..الان اپدیتش میکنم ..زرشک پلو با مرغ بهم بدید من روزانه 100% افزایش بالانس میدم

حرفای بالا شوخی بود برای عوض شدن بحث و دیدن یه لبخند روی صورت شما
    امیدوارم حالتون همیشه خوب باشه ..زندگی و مارکت رو مثل یه بازی در نظر بگیرید
    موفق باشیدMEMO ❤
    پیازم بخور
    پس از هر موفقیت مدتی ساکت باش و فکر کن. موفقیت بعدی، نه با تکیه بر موفقیت قبلی،بلکه بر پایه آن سکوت و تأمل ساخته می شود.

(پیتر دراکر)

18. 5 کاربر برای این پست سودمند از hassan47 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 11 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 11 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع