صفحه 210 از 670 نخستنخست ... 110160200208209210211212220260310 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,091 به 2,100 از 6698

موضوع: بازی فراوانی

1,365 بار در 340 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 23 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط miRHesam نمایش پست ها
    درود بر شما دوست عزیز
    نکته ای به ذهنم رسید این هست که در دنیای واقعی هم ما یک لیست خرید داریم و روزانه به اهدافمون فکر میکنیم که بطورمثال زمانی به موفقیت رسیدم یا به پول رسیدم فلان کارو میکنم یا فلان چیز رو میخرم بعضی افراد فقط در ذهن این اهداف رو مرور میکنن و برخی یک قدم جلو هستن و ارزوها و اهداف شون رو مکتوب کردن حال این بحث پیش میاد که این کار نادرست هست یا خیر؟
    من به شخصه چیزهایی که نیاز دارم و نیز اهدافم رو نگارش کردم و روزانه بهشون فکر میکنم نه اینکه ازین اتفاق حس بدی پیدا کنم بلکه از چند جهت حس خوبی میگیرم ازشون 1 اینکه تصویرسازی ذهنی از داشتنشون میتونه بهم حس داشتن رو منتقل کنه 2 اینکه تمرین صبر هست چیزی که جناب امینو بارها بیان کردن تا زمانیکه بتونم داشته باشمشون 3 میدونم دنبال چی هستم و مسیر مشخصی رو برای خودم ترسیم کردم خواسته هام چی هست ووو
    البته که زیستن در زمان حال یکی از اهداف این بازی هست و جناب امینو هم تاکید زیادی داشتن اما خب برنامه ریزی برای اینده و نوشتن اهداف و خواسته ها یکی از روش های مجاب کردن کاعنات در جهت امیال مون هست و من نیز احتیاجات و خواسته هام رو پیش از بازی و یا در طول روز مینویسم تا بتونم در روز مقرر خریداری شون کنم البته یادمون نباید بره که نباید حس بدی داشته باشیم که نداریم وووو
    سلام
    خیلی ممنون از راهنماییتون
    بعضی از دوستان در پاسخ گفتن نباید جلوجلو برنامه داشته باشیم ولی من عینا جمله استاد رو یادمه که میگفت اگر میبینی یچیزی هست که امروز پولت نمیرسه صبر کن تا روزی که برسه و بعد بخرش هم تمرین صبره هم لذت رسیدن به اون چیز
    نکته دیگه اینه که من مثلا در روز ۳۰ ام که پولم به اون لپتاپ نرسید، پول اون روز بالاخره خرج کردم و حتی خیلی هم خوشحال تر بودم به نسبت اون لپتاپی که میخواستم بخرم!
    خرید هارو خیلی با حساسیت انجام میدم و واقعا انگار پولی هست که در اختیار خودم بوده و باید تا قبل شب خرجش میکردم. حتی اخیرا که عدد بالا تر رفته تا ۳ ساعت زمان میبره بیشتر روز ها انقدر باید مطمئن بشم از هر خرید! طوری نبوده که بگم خوب اگر این پول واقعا دستم بود اینکارو نمیکردم!
    اتفاقا تمامی خریدایی که انجام دادم رو از خودم پرسیدم و جواب دادم آره اگر این پول واقعا امروز تو حسابم بود و فردا بیشترش بود حتما این آیتم رو میخریدم.
    تمرین، تسلط، مهارت.

2. 3 کاربر برای این پست سودمند از Kamyar.hmd عزیز تشکر کرده اند:

mmh1020 آواتار ها
    1,688 بار در 615 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 5 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان عزیزم..
    بنده حدود دوهفته هست دارم بازی فراوانی رو انجام می دم و با گرفتن اسکرین شات از خرید هام کلی لذت می برم و خصوصا چیزهایی رو که دوست داشتم و هنوز ندارمشون علاقه ام رو به ادامه راه بیشتر میکنه
    یه اشکالی که این وسط هست به دلیل شغل کارمندی که دارم گاهی اوقات مبلغ کمی که به حساب بانکی به عنوان حقوق یا اضافه کاری (مثلا 1 میلیون یا 2 میلیون و...)واریز میشه یه حس خوبی بهم دست میده که پول به حسابم واریز شده اما از طرفی نگرانم میکنه که نکنه ذهنم به پول های کم عادت کنه و دیگه ظرف ذهنم توی بازی فراوانی بالا نره(چون ظبق گفته استاد هدف بازی فراوانی عادت کردن ذهن و ناخودآگاه به پول بزرگ هست)
    درخواست راهنمایی از تمام دوستان دارم...
    Choices Behavior Habits

4. 4 کاربر برای این پست سودمند از mmh1020 عزیز تشکر کرده اند:

AliAnsari آواتار ها
    936 بار در 240 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 19 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad hakimo نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیزم..
    بنده حدود دوهفته هست دارم بازی فراوانی رو انجام می دم و با گرفتن اسکرین شات از خرید هام کلی لذت می برم و خصوصا چیزهایی رو که دوست داشتم و هنوز ندارمشون علاقه ام رو به ادامه راه بیشتر میکنه
    یه اشکالی که این وسط هست به دلیل شغل کارمندی که دارم گاهی اوقات مبلغ کمی که به حساب بانکی به عنوان حقوق یا اضافه کاری (مثلا 1 میلیون یا 2 میلیون و...)واریز میشه یه حس خوبی بهم دست میده که پول به حسابم واریز شده اما از طرفی نگرانم میکنه که نکنه ذهنم به پول های کم عادت کنه و دیگه ظرف ذهنم توی بازی فراوانی بالا نره(چون ظبق گفته استاد هدف بازی فراوانی عادت کردن ذهن و ناخودآگاه به پول بزرگ هست)
    درخواست راهنمایی از تمام دوستان دارم...
    سلام
    اگه مذهبی باشید : اگر شکرگزاری کنید بی تردید به نعمت های شما خواهم افزود( سوره ابراهیم)

هر چی شکرگزاری کنین و حس خوب داشته باشید به داشته هاتون، ببهترش وارد زندگی میشه. مثلا اینطوری نیست که نمره چشمتون مثلا یک باشه و شکرکنین که چشماتون همین الانش خوب میبینه و دارم همه جا رو میبینم و لذت میبرم و بابت این شکرگزاری باعث شه چشمتون خیلی ضعیف تر بشه. اینطوری که خیلی نامردیه!
    خوب اگه تو این حالت 100 میلیون دلار بهتون بدن قرار نیس شکر گزاری کنیم چون ممکنه 1 میلیارد دلار رو از دست بدیم؟

یک هدف کوچیک بازی اینه که به پول های بزرگ عادت کنیم و البته به شکل پله به پله.
    تمرین و تلاش (80%) + ذهنیت مثبت و قانون جذب (20%) = موفقیت قطعی

6. 3 کاربر برای این پست سودمند از AliAnsari عزیز تشکر کرده اند:

Milad-Trader آواتار ها
    7,635 بار در 2,182 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1174 پست
    برچسب زده شده
    در 13 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط forexmh نمایش پست ها
    درود دوست خوبم
    به چه نکته قشنگی اشاره کردید
    سوالم اینه که اگر از انتظار برای رسیدن دچار اذیت نشید و با پولی که امروز دارید هم خوشحال باشید و با این حس ایمان که به سطح مورد نظر خواهید رسید باز هم به کاینات پیام عدم وجود پول القا میشه؟
    خواه نا خواه ما غرق در خواستن هایی هستیم که با تواناییمون مطابقت نداره. درسته که باید امروز به میزان پول روز 10 یا 20 یا 50 ام باید تفکر کنیم و کالا خرید کنیم و حالمون خوب باشه. ولی وقتی مثلا دارید توی صفحه دیجی کالا میگردید و متناسب با پول امروزتون می خواهید گوشی موبایل بخرید به قیمت 23 میلیون تومان! میشه موبایل ایفون 13 پرو مکس با قیمت 64 میلیون رو ندید؟
    نیاز های با ترازی قیمتی بالاتر به نظرم وجود دارند و نمیشه منکرشون شد؟
    برای من بارها پیش اومده پولم به کل خریدم نرسیده و مابقیشو فردا خرید کردم
    مثلا امروز دوچرخشو خریدم و فردا لوازم جانبیشو و یا حتی روزهای بعد این کار و کردم و این حس که روند افزایش پول و بالانس هر روزه بهم القا شد نه حس کمبود
    درود بر شما،

دقیقا هدف از این بازی همین هست که احساس شمارو از احساس نیاز جدا کنه. فقط کافیه یک دفترچه داشته باشید و احساستون رو بنویسید. زبان کائنات احساسات هست. وقتی فرضا به این فکر میکنید که من ایفون ۱۱ میخواهم، نا خودآگاه به کائنات این پیام رو میفرستید که در حال حاضر آن را ندارم. در مورد پول هم همین است. اول پول هر روز بازی رو چند بار تو ذهنتون مرور کنید و حس کنید که در حال حاضر آن را دارید و بازی را انجام بدید. حالا در مورد مثالی که زدید، شما مثلا وقتی میگید مثلا نصف لوازم دوچرخه را خواهم خرید این احساس نداشتن پول را به کائنات نمیدهد و بسیار خوب هست. احساس داشتن قطعی در آینده را میدهد.

در نهایت سعی کنید مثل بازار احساسات رو هم تحلیل کنید که از نداشتن میاد یا از داشتن چون زبان جهان همین هست.

☁ «ابرهای فردا، فردا در زمان خود میگذرند» ☁

8. 5 کاربر برای این پست سودمند از Milad-Trader عزیز تشکر کرده اند:

Mr.lasting آواتار ها
    4,460 بار در 406 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 6 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    دوستان عزیزم سلام
    بعد از به اتمام رسوندن پروسه ی تکرار بازی فراوانی برای دریافت فایل همچنان باید به استاد پیام بدیم ؟؟
    ... I am the image of God

10. 3 کاربر برای این پست سودمند از Mr.lasting عزیز تشکر کرده اند:

forexmh آواتار ها
    8,718 بار در 2,321 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1633 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    ممنونم بابت توضیحات عالی و بی نقصتون
    ولی من جوابمو نگرفتم متاسفانه
    توی دنیایی که ما زندگی میکنیم از هر چیز ورژن بهتری هست
    منظورتون اینه حالا که ما پولمون توی این بازی به اندازه پرایده باید با تفکر در مورد پژو مقابله کنیم
    من سوالم اینه ما ورژن های بالاتر از توانایی های امروزمونو میبینیم
    امروز میتونیم ایفون 11 رو بخریم درست و با همین احساسمون عالیه
    چیزی که من از جواب زیباتون دریافتم اینه: ما با تکرار توانایی پولی امروزمون تنها به اندازه همون کالا ها رو ببینیم. به نظرتون منطقیه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Milad-Trader نمایش پست ها
    درود بر شما،

دقیقا هدف از این بازی همین هست که احساس شمارو از احساس نیاز جدا کنه. فقط کافیه یک دفترچه داشته باشید و احساستون رو بنویسید. زبان کائنات احساسات هست. وقتی فرضا به این فکر میکنید که من ایفون ۱۱ میخواهم، نا خودآگاه به کائنات این پیام رو میفرستید که در حال حاضر آن را ندارم. در مورد پول هم همین است. اول پول هر روز بازی رو چند بار تو ذهنتون مرور کنید و حس کنید که در حال حاضر آن را دارید و بازی را انجام بدید. حالا در مورد مثالی که زدید، شما مثلا وقتی میگید مثلا نصف لوازم دوچرخه را خواهم خرید این احساس نداشتن پول را به کائنات نمیدهد و بسیار خوب هست. احساس داشتن قطعی در آینده را میدهد.

در نهایت سعی کنید مثل بازار احساسات رو هم تحلیل کنید که از نداشتن میاد یا از داشتن چون زبان جهان همین هست.
    هنگام نزدیک شدن به تغییر ، فقط می توانید آنچه را که از دست می دهید ، اندازه گیری کنید ، نه آنچه را که به دست خواهید آورد - به دنبال چیزی بزرگ باشید!

12. 2 کاربر برای این پست سودمند از forexmh عزیز تشکر کرده اند:

mehrsa آواتار ها
    2,149 بار در 463 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 22 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.lasting نمایش پست ها
    دوستان عزیزم سلام
    بعد از به اتمام رسوندن پروسه ی تکرار بازی فراوانی برای دریافت فایل همچنان باید به استاد پیام بدیم ؟؟
    سلام
    به ادمین تلگرام پیغام بدین خیلی زود براتون ارسال میشه.
    "زندگیمون با تمام عوامل محدود کننده اش به عهده ماست"

14. 2 کاربر برای این پست سودمند از mehrsa عزیز تشکر کرده اند:

Milad-Trader آواتار ها
    7,635 بار در 2,182 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1174 پست
    برچسب زده شده
    در 13 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط forexmh نمایش پست ها
    ممنونم بابت توضیحات عالی و بی نقصتون
    ولی من جوابمو نگرفتم متاسفانه
    توی دنیایی که ما زندگی میکنیم از هر چیز ورژن بهتری هست
    منظورتون اینه حالا که ما پولمون توی این بازی به اندازه پرایده باید با تفکر در مورد پژو مقابله کنیم
    من سوالم اینه ما ورژن های بالاتر از توانایی های امروزمونو میبینیم
    امروز میتونیم ایفون 11 رو بخریم درست و با همین احساسمون عالیه
    چیزی که من از جواب زیباتون دریافتم اینه: ما با تکرار توانایی پولی امروزمون تنها به اندازه همون کالا ها رو ببینیم. به نظرتون منطقیه؟
    باز هم تاکید میکنم قرار نیست تا ابد سطح خواستتون در همین حد بازی بمونه اما این مطابقت احساس با احساس اینکه کاملا میتونید بدستش بیارید باید پله به پله ارتقا پیدا کنه. هدف این بازی هم همینه.

من به شما یک کلید کلی رو گفتم: شما با انجام هر روزه بازی دارید این احساس داشتن پول رو تجربه میکنید نه خواستن پول. فقط فعلا روی همین موضع تمرکز کنید و به حاشیه ها کاری نداشته باشید. به مرور زمان اتفاقات خوبی خواهد افتاد.

☁ «ابرهای فردا، فردا در زمان خود میگذرند» ☁

16. 4 کاربر برای این پست سودمند از Milad-Trader عزیز تشکر کرده اند:

83 بار در 10 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام

امیدوارم همه دوستان در انجام این بازی (بازی زندگی) به اون هدف اصلی که فهم و درک پشت پرده همه این بازی هاست برسن و بنظرم پشت پرده این بازی فراوانی این هست که ما متوجه بشیم که ما قدرت خالقیت را در داریم و خداوند این موهبت بزرگ را به هممون عنایت کرده منتها اکثرا ازش غافل هستیم

چندین سال پیش که این موضوعات را مطالعه میکردم در کتاب ها و سخنان بزرگان معرفتی در مورد این بازی فراوانی را میدیدم ...اونجا آشنا شدم با این صحیبت ها

و سعی میکنم هر ازچند گاهی یکسری از این نکات ناب را اینجا خدمت نگاه پر مهر و محبتتون بزارم

یاد حدیثی افتادم از یکی از امامان شیعه که الان رفتم گشتم و پیداش کردم و خدمتتون میزارم.. جالب اینه که این حدیث هم از امام صادق هست و هم از رسول الله ، یعنی امام صادق این حدیث را از قول رسول الله داره بیان میکنه ... (به قولی دو نونه هست
    :d)

عَلِيُّ بْنُ إِبْرَاهِيمَ عَنْ أَبِيهِ عَنِ اَلنَّوْفَلِيِّ عَنِ اَلسَّكُونِيِّ عَنْ أَبِي عَبْدِ اَللَّهِ عَلَيْهِ اَلسَّلاَمُ قَالَ قَالَ رَسُولُ اَللَّهِ صَلَّى اَللَّهُ عَلَيْهِ وَ آلِهِ : اَلْخَلْقُ عِيَالُ اَللَّهِ فَأَحَبُّ اَلْخَلْقِ إِلَى اَللَّهِ مَنْ نَفَعَ عِيَالَ اَللَّهِ وَ أَدْخَلَ عَلَى أَهْلِ بَيْتٍ سُرُوراً .

[color=rgba(0, 0, 0, 0.87)]6-رسول خدا صلّى اللّه عليه و آله فرمود:مخلوقات عيال خدايند،و محبوب*ترين مردم نزد خدا كسى است كه به عيال خود سود رساند و براى خاندانى سرور و شادى فراهم آورد.

[/color]چقدر زیباست.. فعلا کاری به قسمت دوم حدیث ندارم..که خیلی معنای عظیمی داره

یادمه اون چن سال پیش به این نتیجه رسیدم از این حدیث و صحبت بزرگان ... که ما همه عیال خدا هستیم... عیال یعنی واجب النفقه ، مثلا زن و فرزندان شما عیال شما هستند و شما باید به اونها نفقه (خرج حوراک و پوشاک و مسکن ) بپردازید

شاید کسی سوال پیش بیاد براش که خود من (مرد) را کی باید روزی بده

الخلق کلهم اجمعین عیال الله ....

همه خلق بر این شاه و بدین ملک عیالند
    چه بیقدر جهانی و بی اندازه عیالی .

یادمه از اون وقتا خیلی خیلی خیالم راحت و آسوده شد.... دیگه خیلی از این فکر ها که دوستان براشون تو این بازی فراوانی پیش میاد برام کم رنگ و کم رنگ و کم رنگ شد.....(خدا کنه کاملا رنگشونو ببازن تو ذهنم و بی رنگ شن)

منم خلق اونم دیگه ..واجب النفقش هستم بالاخره یه جوری میرسونه بهم چکار دارم به طریقش و مسیرش... اون وقتی که طفل بودی و تازه آمدی تو این دنیا و گرسنه بودی...مگه اصلا بلد بودی چطوری بخوری و اصلا چی بخوری؟؟؟

سیرت کرد ... مادر سینه گذاشت دهنت ...تازه بعضی بچه ها سینه نمیگیرن به راحتی
    :d مادر ها هم به زور بشون شیر میدن

بعضی مادر ها اصلا شیر نداره سینشون ... یا از دنیا میرن.... آیا بچه گرسنه میمونه؟؟؟

اون بچه من بودم... از اون روز که آمدم تا اینجا تا الان که هستم...... هستم

تا روزی که میرم

ما عیال حضرتیم و شیرخواه
    گفت الخلق عیالٌ لاله
    ویرایش توسط حسینی : 07-07-2022 در ساعت 14:35

18. 6 کاربر برای این پست سودمند از حسینی عزیز تشکر کرده اند:

mohammadhassan آواتار ها
    1,983 بار در 147 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadhassan نمایش پست ها
    سلام من امروز روز ۹۱ ام از بازی فراوانی رو دارم انجام میدم منتظر هیچ التفاق خاصی نیستم و فقط به بزرگتر شدن ظرفیت ذهنیم فکر میکنم
    نکته مثبت در این ۹۰ روز حس خوب خرید کردن بدون محدودیت بود تصمیم دارم بازی رو ادامه بدم چون هنوز خیلی چیزا هست که باید بخرم.
    نکته دیگه ای هم هست که برام خیلی مهم بود و اون اینکه خیلی چیزا با پول خریدنی نیست قدرشون رو بیشتر بدونیم در این ۹۰ روز بعضی روزها دل آروم و شاد میخواستم که با خریدن طلا و قهوه ساز و ساعت ۴۰۰ میلیونی و... بدست نمیومد !(شاید بخاطر اثرات همینم بازی بود که تونستم یه قدم اونورتر رو ببینم ) بلند میشدم دست زن و بچه رو میگرفتم میرفتیم خونه پدر مادرمون یا به پارک نزدیک خونه سر میزدیم و کلی کیف میکردیم تو این ۹۰ روز تونستم درک کنم اینکه میگن((برای پول تلاش کن اما براش زندگی نکن یعنی چی )) @amino تشکر از شما
    راستی دوستان قرار بود بعد ۹۰ روز استاد فایلی رو برامون ارسال کنن درسته؟ @amino

20. یک کاربر برای این پست سودمند از mohammadhassan عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 25 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 25 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع