صفحه 209 از 666 نخستنخست ... 109159199207208209210211219259309 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,081 به 2,090 از 6660

موضوع: بازی فراوانی

hassan47 آواتار ها
    3,014 بار در 709 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط afaran نمایش پست ها
    سلام
    یک سوال
    آیا فقط باید نوشت یا باید احساس را هم همراهش کرد و تصویر سازی هم میخواهد و حالت هم باید حتما خوب بشه؟
    چون من فقط می نویسم. و کار دیگری انجام نمیدهم. این درسته یا نه؟

سلام قراره از قابلیت تصویر سازی ذهن بهره ببریم. در مقاله بازی توضیح داده.

2. یک کاربر برای این پست سودمند از hassan47 عزیز تشکر کرده اند:

miRHesam آواتار ها
    3,536 بار در 857 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 229 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    درود بر آکادمی ویو
    مطمعنم که عالی هستید
    روز هفتادو چهارم از بازی فراوانی هم سپری شد

خدارو سپاس
    نگران فردایت نباش

خدای دیروز و امروز، خدای فردا هم هست

4. 2 کاربر برای این پست سودمند از miRHesam عزیز تشکر کرده اند:

forexmh آواتار ها
    8,656 بار در 2,301 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1611 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    ممنونم که وقت قشنگنونو صرف مطالعه پستم کردید
    در تکمیل حرفتون باید بگم ماها پر هستیم از نرسیدن ها و ناکامی از دست یابی به اهداف! و هر جایی اسمی از رسیدن به میون میاد یک طرف قضیه سماجت و خواستن شدیدمونه
    چیزی که بهش اشتیاق سوزان میشه گفت.
    من بعد ورودم به آکادمی تقریبا چشم و گوشم رو به همه چیز بستم جز مباحث آکادمی.
    الحمدلله یواش یواش اثراتشو میبینم
    من الان اذیت نمیشم که اگر روزی تنها 1 درصد افزایش بالانس بدم (اگر به توانایی 100 درصد افزایش بالانس رسیده باشید این موضوع بیشتر قابل لمسه) چرا که به شیوه های مخطلف دارم تمرین صبر میکنم و یکی از بزرگترین تمرینات همین بازی فراوانیه
    از دوستان گلی مثل شما که توی این انجمن فعالن و داشته هاشونو به اشتراک میزارن هم سپاسگذارم

نقل قول نوشته اصلی توسط farshadshahri1370 نمایش پست ها
    فقط میتونم بگم ماشالا به این همه سماجتت دمت گرم . این دنیا به افراد سمج پاداش میده کسی که به هر قیمتی که شده میخواد که به خواستش برسه
    عالی بود
    هنگام نزدیک شدن به تغییر ، فقط می توانید آنچه را که از دست می دهید ، اندازه گیری کنید ، نه آنچه را که به دست خواهید آورد - به دنبال چیزی بزرگ باشید!

6. 3 کاربر برای این پست سودمند از forexmh عزیز تشکر کرده اند:

forexmh آواتار ها
    یاد شده
    در 1611 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام دوست خوب من
    فکر نمیکنم قصد این بازی سرمایه گذاری باشه چرا که شما هر روز که ذهنتون برای خرید یاری نده به راحتی میرید در بازار سهام و اون روز و رد میکنید و ماهیت چالش زیر سوال میره
    تا جایی که من این بازی و درک کردم نباید پول حاصله رو به کار بگیرید و یا سرمایه گذاری کنید بلکه باید به یک هزینه تبدیلش کنید و از این هزینه لذت ببرید.
    چیزی که در دنیای واقعی گاها باعث لذت ما نمیشه و ترس از دست دادن باعث میشه به اندازه کافی از خرج کردن لذت نبریم. اینجا با ایمان به برگش پول حتی بیشتر از دیروز تمرین حس خوب داشتن به خرج کردن و تمرین میکنیم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    وقت بخیر دوستان عزیز
    ایا بازی فراوانی رو میشه بعضی از روزهارو در سهام ..املاک و مستغلات سرمایه گذاری کرد؟ ممنون
    هنگام نزدیک شدن به تغییر ، فقط می توانید آنچه را که از دست می دهید ، اندازه گیری کنید ، نه آنچه را که به دست خواهید آورد - به دنبال چیزی بزرگ باشید!

8. 2 کاربر برای این پست سودمند از forexmh عزیز تشکر کرده اند:

1,363 بار در 340 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 23 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و عرض ادب دوستان
    آیا میتونم یک سری چیز هایی که الان دلم میخواد رو آماده کنم برای خرید ولی صبر کنم تا روزی که پولم میرسه و بعد در اون روز بخرم؟
    مثلا در روز ۳۰ ام یک لپتاپ ایسوز مدل روگ دیدم که پولم نمیرسید و گذاشتم برای روز ۴۹ ام که پولم میرسه بخرم
    آیا اینکار رو میشه کرد که از قبل آماده باشن خرید ها و هر روزی که پولم میرسه بخرم یا باید حتما همون روز از صبح تا شب فکر کنم و خرج کنم پول رو
    چون فکر میکنم استاد هم تو یکی از وبینار ها گفتن که اصن نکته همینه که صبر کنید تا روزی که پولتون میرسه بخرین
    تمرین، تسلط، مهارت.

10. 4 کاربر برای این پست سودمند از Kamyar.hmd عزیز تشکر کرده اند:

ehsan1hzq آواتار ها
    2,693 بار در 648 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 30 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Kamyar.hmd نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب دوستان
    آیا میتونم یک سری چیز هایی که الان دلم میخواد رو آماده کنم برای خرید ولی صبر کنم تا روزی که پولم میرسه و بعد در اون روز بخرم؟
    مثلا در روز ۳۰ ام یک لپتاپ ایسوز مدل روگ دیدم که پولم نمیرسید و گذاشتم برای روز ۴۹ ام که پولم میرسه بخرم
    آیا اینکار رو میشه کرد که از قبل آماده باشن خرید ها و هر روزی که پولم میرسه بخرم یا باید حتما همون روز از صبح تا شب فکر کنم و خرج کنم پول رو
    چون فکر میکنم استاد هم تو یکی از وبینار ها گفتن که اصن نکته همینه که صبر کنید تا روزی که پولتون میرسه بخرین
    سلام وقت بخیر.
    بله میتونید این کار رو بکنید. باعث افزایش صبرتون هم میشه که عالیه.
    "کسی که در زندگی اش چرایی برای انجام دادن دارد، میتواند از پس هر چگونگی بربیاید" نیچه

12. 4 کاربر برای این پست سودمند از ehsan1hzq عزیز تشکر کرده اند:

Milad-Trader آواتار ها
    7,633 بار در 2,182 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1174 پست
    برچسب زده شده
    در 13 تاپیک
    سلام و عرض ادب دوستان
    درود کامیار جان،

این بازی رابطه مستقیم با احساسات شما داره. هر کاری که به شما احساس داشتن پول فراوان و تمام نشدنش و دائمی بودنش را داد همان کار را بکنید. اما در این مورد که فرمودید، با چنین کاری این فکر و احساس رو به کائنات القا میکنید که هم اکنون پولی مطابق نیاز یا خواستتون ندارید. این احساس هم بازی را خراب میکند. باید طوری این بازی را انجام دیدی که هیچگونه حس اینکه قادر به رفع خواستتون نیستید به شما وارد نشه. پس همر روز با حس اینکه در حد ظرف ذهنیتون قادر به خرج هستید این بازی رو در همان لحظه انجام بدید.

موفق باشید

☁ «ابرهای فردا، فردا در زمان خود میگذرند» ☁

14. 5 کاربر برای این پست سودمند از Milad-Trader عزیز تشکر کرده اند:

forexmh آواتار ها
    یاد شده
    در 1611 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    درود دوست خوبم
    به چه نکته قشنگی اشاره کردید
    سوالم اینه که اگر از انتظار برای رسیدن دچار اذیت نشید و با پولی که امروز دارید هم خوشحال باشید و با این حس ایمان که به سطح مورد نظر خواهید رسید باز هم به کاینات پیام عدم وجود پول القا میشه؟
    خواه نا خواه ما غرق در خواستن هایی هستیم که با تواناییمون مطابقت نداره. درسته که باید امروز به میزان پول روز 10 یا 20 یا 50 ام باید تفکر کنیم و کالا خرید کنیم و حالمون خوب باشه. ولی وقتی مثلا دارید توی صفحه دیجی کالا میگردید و متناسب با پول امروزتون می خواهید گوشی موبایل بخرید به قیمت 23 میلیون تومان! میشه موبایل ایفون 13 پرو مکس با قیمت 64 میلیون رو ندید؟
    نیاز های با ترازی قیمتی بالاتر به نظرم وجود دارند و نمیشه منکرشون شد؟
    برای من بارها پیش اومده پولم به کل خریدم نرسیده و مابقیشو فردا خرید کردم
    مثلا امروز دوچرخشو خریدم و فردا لوازم جانبیشو و یا حتی روزهای بعد این کار و کردم و این حس که روند افزایش پول و بالانس هر روزه بهم القا شد نه حس کمبود
    نقل قول نوشته اصلی توسط Milad-Trader نمایش پست ها
    درود کامیار جان،

این بازی رابطه مستقیم با احساسات شما داره. هر کاری که به شما احساس داشتن پول فراوان و تمام نشدنش و دائمی بودنش را داد همان کار را بکنید. اما در این مورد که فرمودید، با چنین کاری این فکر و احساس رو به کائنات القا میکنید که هم اکنون پولی مطابق نیاز یا خواستتون ندارید. این احساس هم بازی را خراب میکند. باید طوری این بازی را انجام دیدی که هیچگونه حس اینکه قادر به رفع خواستتون نیستید به شما وارد نشه. پس همر روز با حس اینکه در حد ظرف ذهنیتون قادر به خرج هستید این بازی رو در همان لحظه انجام بدید.

موفق باشید
    ویرایش توسط forexmh : 07-05-2022 در ساعت 10:17

16. 2 کاربر برای این پست سودمند از forexmh عزیز تشکر کرده اند:

oveys آواتار ها
    28,570 بار در 9,814 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 8353 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    سلام و عرض ادب دوستان
    سلام و وقت بخیر دوست عزیز. از دید من نمیتونی این کار رو بکنی. در واقع یک برنامه ریزی داری میکنی برای پولی که قراره بدستت برسه. نکته مهم در بازی فراوانی ایجاد اون حس و درگیر کردن احساساته. تا روزی هم که لپ تاب رو بخری، مدام بهش فکر میکنی و حس خوب تولید میکنی اما لب تاپ رو نداری. موفق و پیروز باشی
    ویرایش توسط oveys : 07-05-2022 در ساعت 10:53
    بنام خداوند رنگین کمان
    استمرار، رمز موفقیت
    بدلیل کمبود وقت، سعی میکنم تنها سوالات را پاسخ بدهم. تمرین تمامی دوستانی که بنده را تگ میکنن، بررسی میکنم.

18. 3 کاربر برای این پست سودمند از oveys عزیز تشکر کرده اند:

miRHesam آواتار ها
    3,536 بار در 857 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 229 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    سلام و عرض ادب دوستان
    درود بر شما دوست عزیز
    نکته ای به ذهنم رسید این هست که در دنیای واقعی هم ما یک لیست خرید داریم و روزانه به اهدافمون فکر میکنیم که بطورمثال زمانی به موفقیت رسیدم یا به پول رسیدم فلان کارو میکنم یا فلان چیز رو میخرم بعضی افراد فقط در ذهن این اهداف رو مرور میکنن و برخی یک قدم جلو هستن و ارزوها و اهداف شون رو مکتوب کردن حال این بحث پیش میاد که این کار نادرست هست یا خیر؟
    من به شخصه چیزهایی که نیاز دارم و نیز اهدافم رو نگارش کردم و روزانه بهشون فکر میکنم نه اینکه ازین اتفاق حس بدی پیدا کنم بلکه از چند جهت حس خوبی میگیرم ازشون 1 اینکه تصویرسازی ذهنی از داشتنشون میتونه بهم حس داشتن رو منتقل کنه 2 اینکه تمرین صبر هست چیزی که جناب امینو بارها بیان کردن تا زمانیکه بتونم داشته باشمشون 3 میدونم دنبال چی هستم و مسیر مشخصی رو برای خودم ترسیم کردم خواسته هام چی هست ووو
    البته که زیستن در زمان حال یکی از اهداف این بازی هست و جناب امینو هم تاکید زیادی داشتن اما خب برنامه ریزی برای اینده و نوشتن اهداف و خواسته ها یکی از روش های مجاب کردن کاعنات در جهت امیال مون هست و من نیز احتیاجات و خواسته هام رو پیش از بازی و یا در طول روز مینویسم تا بتونم در روز مقرر خریداری شون کنم البته یادمون نباید بره که نباید حس بدی داشته باشیم که نداریم وووو
    نگران فردایت نباش

خدای دیروز و امروز، خدای فردا هم هست

20. 5 کاربر برای این پست سودمند از miRHesam عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 14 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 14 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع