صفحه 140 از 667 نخستنخست ... 4090130138139140141142150190240640 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,391 به 1,400 از 6669

موضوع: بازی فراوانی

Mehdi-mv آواتار ها
    6,339 بار در 581 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط behzad_zp نمایش پست ها
    سلام مهدی اقا خیلی ممنونم از نظرت
    چه دیدگاه جالبی بود،

امروز اتفاق جالبی که برام افتاد،این بود که بعد از ی سری افکار از که امروز صبح توسرم بود تصمیم گرفتم که یک عادت مثبت دیگه به خودم اضافه کنم و این رو بغل بازی فروانی بنویسم و هر روز تیکش بزنم،از امروز شروعش کردم و وقتی نوشتمش و برگشتم روز های بازی رو شمردم دیدم چقدر جاااالب،بعد از 26 روز من یک کار دیگه به این لیست اضافه کردم(که البته این کار فقط ذهنی نیست،ی تمرین ترید هست که برای خودم طراحی کردم و باید انجامش بدم).
    دارم به 26 ایمان میارم

- در رابطه با بازی که گفتین استاد فرمودن باید با وضعیت فعلی مون تناسب داشته باشه رو من نمیدونستم ممنونم که کمکم کردی،به نظرم کاملا منطقی میام،اما سوالی دارم:

من با 50 دلار شروع کردم و این روزا تقریبا 1300 دلار باید خرج کنم،تا الان تمام چیزایی که میخواستم به تناسب پیشرفت اطرافم توی بازی خریدم.
    ینی از گارد گوشیم شروع کردم بعد 1 هفته مانیتوری که لازم دارم خریدم،حالا مثلا بعد ی مدت با مقدار پولم 1500 دلار میخوام ی مانیتور بزرگتر هم به مانیتور هام اضافه کنم.لول واقعی زندگیم هنوز ی مانیتور هم نداره و با لبتاب کار میکنم...
    مثلا میتونم تو بازی برم مسفارت و با پول بازی هزینه بلیط و ویزا-و هزینه های روزانه زندگی توی سفر خیالیم رو بپردازم؟
    همه اینارو توی مسیر بازی دارم پیش میبرم ینی اگ قرار باشه برم سفر،روزقبل تو بازی لباس هایی که میخوام تو سفر بپوشم رو میخرم...
    سلام روزتون بخیر بله قطعا و صد در صد هر چیزی که بهتون حس خوبی میده رو میتونید بخرید . با پول چه کارایی که نمیشه کرد :d

ولی طبق قوانینی که داره ااصلا نباید نسیه بخرید یا مثلا بقیه پول رو بیخیال شین یا سرمایه گذاری کنید که پولتون زیاد بشه چون همه اینا با فراوانی در تناقضه و محدودیت ایجاد میکنه

ولی اگه با چشم سرمایه گذاری نگاه نکیند مثلا سنگ های قیمتی و طلا هم میتونید بخرید

2. 7 کاربر برای این پست سودمند از Mehdi-mv عزیز تشکر کرده اند:

Mehdi-mv آواتار ها
    6,339 بار در 581 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط tfxtaha نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخیر دوستان
    درباره ی این بازی سوالی که ذهنمو درگیر کرده اینه که مثلا نمیشه ما مثلا یک چیز مثلا دویست میلیونی رو طی چند روز پولش رو بدیم؟ مثلا روز بیستم بازی هستیم همه ی بیست میلیون رو براش پرداخت کنیم و در روز بیست و یکم همه ی بیست و یک میلیون رو و ادامش بدیم تا تموم شه؟
    امیداوارم تونسته باشم منظورمو رسونده باشم مرسی از کمکتون

سلام دوست عزیز وقتتون بخیر باشه . منظورتون رو که کامل رسوندین شما میخواین آسانسور وار به خواستتون برسید ولی رسیدن به اهداف پله پله هست و نیاز به صبر و تعهد داره

و پیشنهاد میکنم این طرز تفکر رو اصلاح کنید تو همین مارکت خودمون هم خیلیا همین اول کاری دوست دارن هر روز 1 میلیون درصد به بالانسشون اضافه کنن در حالی که تو این لولی که هستن روزی باید 1 درصد

اضافه کنن تا باور پذیری برای ذهن به وجود بیاد که من 1 درصد رو تونستم حالا بیام 2 درصدش کنم اینم یکماه مثلا اضافه میکنه همینطوری گام به گام ذهنش رو تمرین میده که سود گرفتن براش عادی میشه بعد میاد میگه مثلا من این هفته

باید1 میلیون درصد بگیرم و میگیره چون پله به پله این رشد کرده مثل بدن سازی که اول کاری نمیرن با وزنه های سنگین شروع کنن و اضافه کردن وزنه به تناسب بدنشونه

4. 9 کاربر برای این پست سودمند از Mehdi-mv عزیز تشکر کرده اند:

kamal آواتار ها
    1,287 بار در 155 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان
    وقت بخیر امیدوارم حالتون خوب باشه
    من در روز 132 بازی میشه گفت متوقف شدم بعد از 132روز پشت سرهم بازی انجام دادن متوجه شدم که دیگه انگبزه ای برای ادامه دادن بازی ندارم
    الان که 20 روزی هست بازی رو انجام نمیدم اما همچنان روزانه به فکرش هستم اما انگیزه ادامه دادن نداشتم تا اینکه 2روزی هست به یک مورد برخورد کردم که خیلی برام جالب بود
    این مورد جذاب این که در دنیای واقعی من هیچ وقت سرمایه ام از محدوده 140 تومن بیشتر نرفته از 4سال پیش تا الان رو میگم چندباری که تا 200میلیون سرمایه ام رشد کرده خرج های غیر از سرمایه گذاری انجام دادم و دوباره سرمایه ام به محدوده 140میلیون برگشته این موضوع برام خیلی جالبه ، فایل مربوط به بازی 90 روزه رو از استاد دریافت کردم و چندباری گوش دادم
    قصد دارم بازی رو از اول شروع کنم بار اول که با فرمت روزی 1میلیون تومان انجام دادم به نظر شما این بار فرمت دوم یعنی (روز بعد 2برابر روزقبل) انجام بدم؟
    رضایتمندی یعنی از فعالیتت در مارکت راضی هستی.
    ترس و طمع یعنی برنامه ای برای کار توی مارکت نداری

6. 6 کاربر برای این پست سودمند از kamal عزیز تشکر کرده اند:

tfxtaha آواتار ها
    816 بار در 83 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi-mv نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز وقتتون بخیر باشه . منظورتون رو که کامل رسوندین شما میخواین آسانسور وار به خواستتون برسید ولی رسیدن به اهداف پله پله هست و نیاز به صبر و تعهد داره

و پیشنهاد میکنم این طرز تفکر رو اصلاح کنید تو همین مارکت خودمون هم خیلیا همین اول کاری دوست دارن هر روز 1 میلیون درصد به بالانسشون اضافه کنن در حالی که تو این لولی که هستن روزی باید 1 درصد

اضافه کنن تا باور پذیری برای ذهن به وجود بیاد که من 1 درصد رو تونستم حالا بیام 2 درصدش کنم اینم یکماه مثلا اضافه میکنه همینطوری گام به گام ذهنش رو تمرین میده که سود گرفتن براش عادی میشه بعد میاد میگه مثلا من این هفته

باید1 میلیون درصد بگیرم و میگیره چون پله به پله این رشد کرده مثل بدن سازی که اول کاری نمیرن با وزنه های سنگین شروع کنن و اضافه کردن وزنه به تناسب بدنشونه
    ممنون ازت اقا مهدی

8. 5 کاربر برای این پست سودمند از tfxtaha عزیز تشکر کرده اند:

AliRj آواتار ها
    1,748 بار در 222 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان وقتتون بخیر
    من پس از 61روز بازی فراوانی استاپ خوردم و باید از اول شروع کنم
    سوالی داشتم اینه که آیا میشه در این دور جدید چیزهایی رو خرید که در دور قبلی خریده بودیم؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    انتخاب های راحت ، زندگی سخت به دنبال خواهد داشت. راه سخت را انتخاب کن و زندگی راحتی ​داشته باش.

10. 9 کاربر برای این پست سودمند از AliRj عزیز تشکر کرده اند:

Behnambaziar آواتار ها
    3,906 بار در 640 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 49 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط AliRj نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر
    من پس از 61روز بازی فراوانی استاپ خوردم و باید از اول شروع کنم
    سوالی داشتم اینه که آیا میشه در این دور جدید چیزهایی رو خرید که در دور قبلی خریده بودیم؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    سلام.در پست های قبل دوستان کاملا این مورد رو پاسخ دادن اما من هم پاسختون رو میدم.اگر چیزی هست که خیلی مورد نیازتون هست و باید خریداری بشه میتونید بخرید.اما اصل این بازی احساسیه که زمان خرج کردن پول باید داشته باشید.کپی کردن خریدای قبلی اون احساس رو منتقل نمیکنه.موفق باشید
    بیرون ز تو نیست هر چه در عالم هست،،،در خود بطلب هر آنچه خواهی که توئی

12. 7 کاربر برای این پست سودمند از Behnambaziar عزیز تشکر کرده اند:

Behnambaziar آواتار ها
    یاد شده
    در 49 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط kamal نمایش پست ها
    سلام دوستان
    وقت بخیر امیدوارم حالتون خوب باشه
    من در روز 132 بازی میشه گفت متوقف شدم بعد از 132روز پشت سرهم بازی انجام دادن متوجه شدم که دیگه انگبزه ای برای ادامه دادن بازی ندارم
    الان که 20 روزی هست بازی رو انجام نمیدم اما همچنان روزانه به فکرش هستم اما انگیزه ادامه دادن نداشتم تا اینکه 2روزی هست به یک مورد برخورد کردم که خیلی برام جالب بود
    این مورد جذاب این که در دنیای واقعی من هیچ وقت سرمایه ام از محدوده 140 تومن بیشتر نرفته از 4سال پیش تا الان رو میگم چندباری که تا 200میلیون سرمایه ام رشد کرده خرج های غیر از سرمایه گذاری انجام دادم و دوباره سرمایه ام به محدوده 140میلیون برگشته این موضوع برام خیلی جالبه ، فایل مربوط به بازی 90 روزه رو از استاد دریافت کردم و چندباری گوش دادم
    قصد دارم بازی رو از اول شروع کنم بار اول که با فرمت روزی 1میلیون تومان انجام دادم به نظر شما این بار فرمت دوم یعنی (روز بعد 2برابر روزقبل) انجام بدم؟
    سلام.در پست های قبل یکی از دوستان کامل توضیح دادن که بازی کردن با فرمت دو برابر روز قبلی عملا غیر ممکن هست و همچین چیزی برای بازی فراوانی معرفی نشده.موفق باشید

14. 8 کاربر برای این پست سودمند از Behnambaziar عزیز تشکر کرده اند:

Behnambaziar آواتار ها
    یاد شده
    در 49 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط aminem نمایش پست ها
    سلام بر دوستان عزیز و گرامی
    یک سوال داشتم : خواستم بدونم آیا پولی که هر روز داریم باید 100 درصد و کامل خرج کنیم مثلا اگه یه روز 20 میلیون داشتیم خرج کنیم باید بشینیم حساب کنیم تا خریدهامون دقیقا 20 میلیون بشه یا نه میتونیم مثلا 14 میلیون یا 18 میلیون بخریم؟؟؟؟
    سلام.بله باید کل اون مبلغ رو خرج کنید.در واقعیت اگر 20 تومن به حسابتون بریزن و بگن اگر تا اخر شب خرید نکنید همش میسوزه ایا میزارید 6 میلیون تومن پولتون بسوزه یا خیر؟ موفق باشید

16. 7 کاربر برای این پست سودمند از Behnambaziar عزیز تشکر کرده اند:

220 بار در 47 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و عرض ادب خدمت تمامی عزیزان
    من یک بار این بازی رو به ترتیب زیر انجام دادم و الان میخوام به یک روش دیگه انجامش بدم دوستان لطفا راهنمایی کنن...
    روز اول 1 دلار و هر روز دو برابر روز قبل
    برای مثال روز دوم 2 دلار روز سوم 4 دلار روز چهارم 8 دلار و الی اخر...
    متاستفانه من حسابم کال میشه و کلا رمقی نمیمونه که انجامش بدم ولی به زودی و کمک دوستان میخوام دوباره شروع کنم
    ممنون میشم راهنماییم کنید که سری دوم به چه روش بازی کنم من خودم هیجان زیادی دارم و دوست دارم در آخر رقم خرید بازی یک چیز چشم گیر میلیون دلاری باشع

18. 6 کاربر برای این پست سودمند از blackboy0281 عزیز تشکر کرده اند:

1,363 بار در 340 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 23 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و درود
    دوستان من دیروز متاسفانه مریض احوال بودم و بیشتر روز رو خواب بودم و بازی رو انجام ندادم.
    از امروز که دوباره میخوام شروع کنم، باید خریدای جدید انجام بدم یا میتونم دقیقا همون خرید ها رو به همون ترتیب انجام بدم؟؟
    ویرایش توسط Kamyar.hmd : 11-30-2021 در ساعت 19:43
    تمرین، تسلط، مهارت.

20. 8 کاربر برای این پست سودمند از Kamyar.hmd عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 21 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 21 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع