صفحه 139 از 671 نخستنخست ... 3989129137138139140141149189239639 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,381 به 1,390 از 6707

موضوع: بازی فراوانی

Behzad_zp آواتار ها
    3,833 بار در 374 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان امیدوارم که حالتون مثل من عالی باشه.
    چندتا سوال داشتم راجع به بازی فراوانی ممون میشم راهنماییم کنین
    من روز 26 ام هستم و روزی 50 دلار به پولم اضافه میشه.
    - زمان کل بازی چند روزه؟چندماه؟ یک سال؟
    - خریدهامو بیشتر اینترنتی از فروشگاه های خارجی به صورت دلاری انجام میدم،این مشکلی نداره؟
    - ایا میشه خیالی رفت مسافرت با این پول و تو مسافرته خیالی هزینه خرید و عشق و حال رو با پول بازی انجام داد؟
    - خرید هامو همیشه سعی میکنم به رقم اون روز برسونم مثلا اگ امروز قراره هزار دلار خرج کنم یا یک وسیله یا وسایلی رو میخرم که جمعشون بشه هزار دلار،حالا اگ مثلا در حد چند ده دلار بالا پایین بشه مشکلی نداره؟اینو میتونم فکر کنم که تخفیفی چیزی گرفتم و تو ذهنم حلش کنم.اوکیه؟
    میخوام بدونم اینا از نظر قوانین بازی مشکلی نداره؟
    Imagination is more important than knowledge" - albert einstein"

2. 6 کاربر برای این پست سودمند از Behzad_zp عزیز تشکر کرده اند:

Mehdi-mv آواتار ها
    6,339 بار در 581 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Behzad_zp نمایش پست ها
    سلام دوستان امیدوارم که حالتون مثل من عالی باشه.
    چندتا سوال داشتم راجع به بازی فراوانی ممون میشم راهنماییم کنین
    من روز 26 ام هستم و روزی 50 دلار به پولم اضافه میشه.
    - زمان کل بازی چند روزه؟چندماه؟ یک سال؟
    - خریدهامو بیشتر اینترنتی از فروشگاه های خارجی به صورت دلاری انجام میدم،این مشکلی نداره؟
    - ایا میشه خیالی رفت مسافرت با این پول و تو مسافرته خیالی هزینه خرید و عشق و حال رو با پول بازی انجام داد؟
    - خرید هامو همیشه سعی میکنم به رقم اون روز برسونم مثلا اگ امروز قراره هزار دلار خرج کنم یا یک وسیله یا وسایلی رو میخرم که جمعشون بشه هزار دلار،حالا اگ مثلا در حد چند ده دلار بالا پایین بشه مشکلی نداره؟اینو میتونم فکر کنم که تخفیفی چیزی گرفتم و تو ذهنم حلش کنم.اوکیه؟
    میخوام بدونم اینا از نظر قوانین بازی مشکلی نداره؟
    سلام دوست عزیز در مورد بازی فراوانی شما باید واقع گرایانه خرید کنید مثلا شما الان تو ایران هستید و بازی رو انجام میدین اصلا نمیتونید مستقیم از خود شرکت های مثل best buy یا amazon

خریدتون رو مستقیم انجام بدین (البته شرکت های مثل ایگرد هستن که این کارو با واسطه اونا میشه انجام داد ولی خب هزینه رو دوبل باید حساب کنید ) اما اگه خارج از ایران هستید بله میتونید

دوم اینکه سعی کنید نیازتون رو خرید کنید نه صرفا خرج اون پول که تموم بشه بری مرحله بعد و یه نکته دیگه اینه که حتما موقع خرید کالایی رو انتخاب کنید که پولتون بهش برسه این 10 دلار بالا پایین تو

ذهن یه بی نظمی ایجاد میکنه که بعدا میشه 100 دلار یا 1000 دلار کلا به نظر سعی کنید واقع گرایانه خریدتون رو انجام بدین بر حسب نیاز

از نظر من که شاید درست نباشه اینه که ذهنتون نا خودآگام قبول نداره که این میتونه واقعی باشه و هی داره راهکار ارایه میده که باور پزیری بازی فراوانی کم بشه

حالا این نظر من بود شاید درست نباشه

4. 6 کاربر برای این پست سودمند از Mehdi-mv عزیز تشکر کرده اند:

Behzad_zp آواتار ها
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi-mv نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز در مورد بازی فراوانی شما باید واقع گرایانه خرید کنید مثلا شما الان تو ایران هستید و بازی رو انجام میدین اصلا نمیتونید مستقیم از خود شرکت های مثل best buy یا amazon

خریدتون رو مستقیم انجام بدین (البته شرکت های مثل ایگرد هستن که این کارو با واسطه اونا میشه انجام داد ولی خب هزینه رو دوبل باید حساب کنید ) اما اگه خارج از ایران هستید بله میتونید

دوم اینکه سعی کنید نیازتون رو خرید کنید نه صرفا خرج اون پول که تموم بشه بری مرحله بعد و یه نکته دیگه اینه که حتما موقع خرید کالایی رو انتخاب کنید که پولتون بهش برسه این 10 دلار بالا پایین تو

ذهن یه بی نظمی ایجاد میکنه که بعدا میشه 100 دلار یا 1000 دلار کلا به نظر سعی کنید واقع گرایانه خریدتون رو انجام بدین بر حسب نیاز

از نظر من که شاید درست نباشه اینه که ذهنتون نا خودآگام قبول نداره که این میتونه واقعی باشه و هی داره راهکار ارایه میده که باور پزیری بازی فراوانی کم بشه

حالا این نظر من بود شاید درست نباشه
    ممنونم دوست عزیزم برای نظرتون
    من هدفم مهاجرت هستش و دوست دارم ذهنم رو اماده و توی اون لول و شرایط قرار بدم واسه همین دلاری و از فروشگاه های خارجی خرید میزنم

6. 5 کاربر برای این پست سودمند از Behzad_zp عزیز تشکر کرده اند:

Mehdi-mv آواتار ها
    6,339 بار در 581 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Behzad_zp نمایش پست ها
    ممنونم دوست عزیزم برای نظرتون
    من هدفم مهاجرت هستش و دوست دارم ذهنم رو اماده و توی اون لول و شرایط قرار بدم واسه همین دلاری و از فروشگاه های خارجی خرید میزنم

سلام مجدد خب اینکه هدفتون مشخصه عالیه فقط قبلش یه نکته ای رو بگم شما این بازی چالش یا هر چی که اسمشو میزاریم برای چه کاری انجامش میدین ؟؟

اکثرا جواب اینه که سقف ذهنیمون رو بشناسیم یا مثلا دیدمون نسبت به پول عوض بشه یجورایی باور ایجاد کنیم برای ناخود آگاهمون که زندگی پر از فراوانیه و نباید نگران فرداش باشه

ولی خب این وسط جریانی هست بر این اساس که باید خواستتون یه جوری با حالت فعلی و شرایط حال شما تناسب داشته باشه تو وبینار پرایس اکش بود که یکی از دوستان از استاد سوال پرسیدن

من یه اتاق کوچیک دارم یه وسیله ای میخوام بخرم ولی تو خونم جا نمیشه ! میتونم بخرم استاد گفتن که نه اول باید چیزی رو بخری که در حال حاضر لازمته ( یه جورایی با زندگی فعلیت در تناسب باشه )

یه مثال هم زد گفت مثلا نمیتونید تو ایران باشین و لامپورگینی یا مک لارن یا مدل های بالاتر ماشین رو بخواین شما اولین چیزی که باید بخواین اینه که به یه کشوری مهاجرت کنین که بتونین این نوع ماشین رو داشته باشین

الان تو همین مثال شما هم خودتون فعلا تو ایرانین ولی دارین برای خونه خیالی یا هر چیزی که تو کشور دیگه هست خرید میزنین ذهن نا خود آگاه چون شکاف های بین این ماجرا هست حد اکثر استفاده رو نیمتونه از فراوانی ببره

پس اول شما با پول بازی فراوانی یه بیلیت یا ملزومات سفر یا مهاجرت به یه کشور دیگه رو تهیه کنید بعد از این مرحله از فروشگاه های خارجی هم به راحتی خریدتون رو انجام بدین

این کاری که شما در فعل حال دارین انجام میدین یه نوع تجسم و تصویر سازی ذهنیه که فوق العاده قدرتمنده و حتما اینکارو ادامه بدین ولی با بازی فراوانی اینطوری برخورد کنید که الان تو همین شرایطی که هستید از یه بانکی یا شخی یا هر جایی اصلا مهم نیست
    هر روز یه مقدار مشخص شده به حسابتون پول واریز میشه و شما تا اخر اون رو باید خریدتون رو انجام بدین اگه انجام ندیدن پولتون میسوزه و دوباره از همون عدد اولیه براتون دوباره هر روز شارژ میکنه
    یعنی واقعیت روتو این بازی دخیل کنید الان مثلا من یه مانیتور 49 اینچی لازم دارم ولی پولم بهش نمیرسه یه دفعه ای که نمیام انتظار اون مانیتوره رو داشته باشم میام میگم خب من فعلا یه مانیتور میخوام که کارو راه بندازه الان یه مانیتور برند اقتصادی با کوالیتی متوسط
    که پولمم میرسه میخرم تا کارم راه بیوفته تا مثلا بعد 20 روز دیگه اون مانیتوره 49 اینجی رو بخرم

8. 11 کاربر برای این پست سودمند از Mehdi-mv عزیز تشکر کرده اند:

Nimaa آواتار ها
    785 بار در 255 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه.
    این بازی رو چندبار انجام دادم حداکثر 16 روز و هر دفعه خیلی سطحی انجامش میدادم مثلا قبل از خواب سریع یک چیزی رو میخریدم.
    الان کلی از پست های دوستان رو خوندم و ایده هایی هم گرفتم مثلا ایده خط زدن تاریخ روی تقویم. حس خیلی خوبی به بازی دارم و امروز اولین روز رو متفاوت با دفعات قبل شروع کردم. امیدوارم همگی به فراوانی برسیم.

10. 5 کاربر برای این پست سودمند از Nimaa عزیز تشکر کرده اند:

61 بار در 14 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام وقت بخیر
    90 روز انجام شد

12. 6 کاربر برای این پست سودمند از hosool عزیز تشکر کرده اند:

Mehdi_sniper آواتار ها
    373 بار در 44 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    درود به استاد امینو عزیز و همه ی دوستان

اوایل تیر ماه بازی فراوانی رو شروع کردم. خیلی تجربه ی عجیبی نبود برام، قبلا هم پیش اومده بود با خودم بشینم و یه پولی که تو ذهنم بود رو روی کاغذ خرج کنم. ولی نه به این شکل روی برنامه و در قالب بازی فراوانی.
    متوجه شدم چیزای کوچیک زیادی هستن که میخوام بخرمشون ولی به چشمم نمی اومدن، چون من فقط به اهداف بزرگ فکر میکردم.
    بازی رو ادامه دادم ، روز 34 ام شد. از صبح می دونستم با پول اون روز چیا میخوام بخرم ، بخاطر اتفاقات غیر مهمی که افتاد و اعصابم خرد بود دیگه حوصله نداشتم بنویسیم.
    چون ننوشتم از فرداش دوباره از روز اول شروع کردم
    روز هفتم کرونا گرفتم و حدود دو هفته خوابیدم:d
    تا سری سوم که 7 ام شهریور شروع کردم و هر روز رو توی دفتر یادداشت میکردم.
    دیروز روز 90 ام رو پشت سر گذاشتم ، چیزایی توی بازی خریدم که بعضی وقتا یادم میره تو بازی بوده...
    این تجربه ی من از بازی فراوانی بود ، الان فکر میکنم ذهنم برای پول خرج کردن آماده تر از قبل باشه

14. 8 کاربر برای این پست سودمند از Mehdi_sniper عزیز تشکر کرده اند:

Behzad_zp آواتار ها
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi-mv نمایش پست ها
    سلام مجدد خب اینکه هدفتون مشخصه عالیه فقط قبلش یه نکته ای رو بگم شما این بازی چالش یا هر چی که اسمشو میزاریم برای چه کاری انجامش میدین ؟؟

اکثرا جواب اینه که سقف ذهنیمون رو بشناسیم یا مثلا دیدمون نسبت به پول عوض بشه یجورایی باور ایجاد کنیم برای ناخود آگاهمون که زندگی پر از فراوانیه و نباید نگران فرداش باشه

ولی خب این وسط جریانی هست بر این اساس که باید خواستتون یه جوری با حالت فعلی و شرایط حال شما تناسب داشته باشه تو وبینار پرایس اکش بود که یکی از دوستان از استاد سوال پرسیدن

من یه اتاق کوچیک دارم یه وسیله ای میخوام بخرم ولی تو خونم جا نمیشه ! میتونم بخرم استاد گفتن که نه اول باید چیزی رو بخری که در حال حاضر لازمته ( یه جورایی با زندگی فعلیت در تناسب باشه )

یه مثال هم زد گفت مثلا نمیتونید تو ایران باشین و لامپورگینی یا مک لارن یا مدل های بالاتر ماشین رو بخواین شما اولین چیزی که باید بخواین اینه که به یه کشوری مهاجرت کنین که بتونین این نوع ماشین رو داشته باشین

الان تو همین مثال شما هم خودتون فعلا تو ایرانین ولی دارین برای خونه خیالی یا هر چیزی که تو کشور دیگه هست خرید میزنین ذهن نا خود آگاه چون شکاف های بین این ماجرا هست حد اکثر استفاده رو نیمتونه از فراوانی ببره

پس اول شما با پول بازی فراوانی یه بیلیت یا ملزومات سفر یا مهاجرت به یه کشور دیگه رو تهیه کنید بعد از این مرحله از فروشگاه های خارجی هم به راحتی خریدتون رو انجام بدین

این کاری که شما در فعل حال دارین انجام میدین یه نوع تجسم و تصویر سازی ذهنیه که فوق العاده قدرتمنده و حتما اینکارو ادامه بدین ولی با بازی فراوانی اینطوری برخورد کنید که الان تو همین شرایطی که هستید از یه بانکی یا شخی یا هر جایی اصلا مهم نیست
    هر روز یه مقدار مشخص شده به حسابتون پول واریز میشه و شما تا اخر اون رو باید خریدتون رو انجام بدین اگه انجام ندیدن پولتون میسوزه و دوباره از همون عدد اولیه براتون دوباره هر روز شارژ میکنه
    یعنی واقعیت روتو این بازی دخیل کنید الان مثلا من یه مانیتور 49 اینچی لازم دارم ولی پولم بهش نمیرسه یه دفعه ای که نمیام انتظار اون مانیتوره رو داشته باشم میام میگم خب من فعلا یه مانیتور میخوام که کارو راه بندازه الان یه مانیتور برند اقتصادی با کوالیتی متوسط
    که پولمم میرسه میخرم تا کارم راه بیوفته تا مثلا بعد 20 روز دیگه اون مانیتوره 49 اینجی رو بخرم
    سلام مهدی اقا خیلی ممنونم از نظرت
    چه دیدگاه جالبی بود،

امروز اتفاق جالبی که برام افتاد،این بود که بعد از ی سری افکار از که امروز صبح توسرم بود تصمیم گرفتم که یک عادت مثبت دیگه به خودم اضافه کنم و این رو بغل بازی فروانی بنویسم و هر روز تیکش بزنم،از امروز شروعش کردم و وقتی نوشتمش و برگشتم روز های بازی رو شمردم دیدم چقدر جاااالب،بعد از 26 روز من یک کار دیگه به این لیست اضافه کردم(که البته این کار فقط ذهنی نیست،ی تمرین ترید هست که برای خودم طراحی کردم و باید انجامش بدم).
    دارم به 26 ایمان میارم

- در رابطه با بازی که گفتین استاد فرمودن باید با وضعیت فعلی مون تناسب داشته باشه رو من نمیدونستم ممنونم که کمکم کردی،به نظرم کاملا منطقی میام،اما سوالی دارم:

من با 50 دلار شروع کردم و این روزا تقریبا 1300 دلار باید خرج کنم،تا الان تمام چیزایی که میخواستم به تناسب پیشرفت اطرافم توی بازی خریدم.
    ینی از گارد گوشیم شروع کردم بعد 1 هفته مانیتوری که لازم دارم خریدم،حالا مثلا بعد ی مدت با مقدار پولم 1500 دلار میخوام ی مانیتور بزرگتر هم به مانیتور هام اضافه کنم.لول واقعی زندگیم هنوز ی مانیتور هم نداره و با لبتاب کار میکنم...
    مثلا میتونم تو بازی برم مسفارت و با پول بازی هزینه بلیط و ویزا-و هزینه های روزانه زندگی توی سفر خیالیم رو بپردازم؟
    همه اینارو توی مسیر بازی دارم پیش میبرم ینی اگ قرار باشه برم سفر،روزقبل تو بازی لباس هایی که میخوام تو سفر بپوشم رو میخرم...

16. 7 کاربر برای این پست سودمند از Behzad_zp عزیز تشکر کرده اند:

aminem آواتار ها
    1,759 بار در 171 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام بر دوستان عزیز و گرامی
    یک سوال داشتم : خواستم بدونم آیا پولی که هر روز داریم باید 100 درصد و کامل خرج کنیم مثلا اگه یه روز 20 میلیون داشتیم خرج کنیم باید بشینیم حساب کنیم تا خریدهامون دقیقا 20 میلیون بشه یا نه میتونیم مثلا 14 میلیون یا 18 میلیون بخریم؟؟؟؟

18. 5 کاربر برای این پست سودمند از aminem عزیز تشکر کرده اند:

tfxtaha آواتار ها
    816 بار در 83 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام وقتتون بخیر دوستان
    درباره ی این بازی سوالی که ذهنمو درگیر کرده اینه که مثلا نمیشه ما مثلا یک چیز مثلا دویست میلیونی رو طی چند روز پولش رو بدیم؟ مثلا روز بیستم بازی هستیم همه ی بیست میلیون رو براش پرداخت کنیم و در روز بیست و یکم همه ی بیست و یک میلیون رو و ادامش بدیم تا تموم شه؟
    امیداوارم تونسته باشم منظورمو رسونده باشم مرسی از کمکتون

20. 5 کاربر برای این پست سودمند از tfxtaha عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 26 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 25 مهمان ها)

1. Mohammad2419

کلمات کلیدی این موضوع