صفحه 131 از 666 نخستنخست ... 3181121129130131132133141181231631 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,301 به 1,310 از 6657

موضوع: بازی فراوانی

229 بار در 28 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و عرض ادب خدمت همه ي دوستان

امروز 90 دمين روز از بازي فراواني بود كه به پايان مرحله ي اولش رسيد. بخوام از تجربه ي خودم در اين مدت بگم.اين بود كه هر روز سعي ميكردم درصد روزانه ام رو بگيرم و با حس خوبي كه برام ميموند منتظر روز بعد بمونم و بلا فاصله با واريز مبلغ در اين بازي اون رو خرج كنم. روز 74 بود كه خرج كردن كمي زمان برد ولي وقتي عميقتر به داشتن اين مبلغ فكر كردم روزهاي بعد رو خيلي راحتتر تا روز 90 اومدم . حتي جلو جلو برنامه ي خرج كردن روزهاي آني رو هم دارم و ميخوام تا 365 روز ادامه بدم اميدوارم بتونم اين روند را دنبال كنم.
    راستشو بخواهيد و موضوعي كه برام جالب بود اين بود كه يه جورايي منو ترغيب ميكرد كه هر روز تريد و درصد روزانه رو بگيرم و انتهاي اون روز با اين بازي پاداش تلاشمو دريافت كنم. نميدونم چطور بگم يكم سخته تو تايپ كردن ولي يجورايي اين دوتا موضوع تريد و پاداش باهم گره خورده و يه حالت خوبي پيدا كرده كه تو ميتوني تريد كني و افزايش سرمايه با گام هاي ثابت داشته باشي و منظم هم خرج كني.

2. 11 کاربر برای این پست سودمند از motahar عزیز تشکر کرده اند:

reiwa آواتار ها
    8,046 بار در 254 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان ، ویدئو جناب امینو در مورد بازی فراوانی رو چطوری میتونیم دریافت کنیم ؟
    ساعتی میزان آنی ،ساعتی موزون این
    بعداز این ،میزان خودشو ،تا شوی موزون خویش

4. 10 کاربر برای این پست سودمند از reiwa عزیز تشکر کرده اند:

sara.sat آواتار ها
    7,932 بار در 858 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 161 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط reiwa نمایش پست ها
    سلام دوستان ، ویدئو جناب امینو در مورد بازی فراوانی رو چطوری میتونیم دریافت کنیم ؟
    سلام
    وقت بحیر
    از داخل انجمن به ایشون پیام خصوصی بدید و بگید که 90 روز رو بدون استاپ طی کردید
    ای تو در کشتی تن، رفته به خواب
    آب را دیدی... نگر در آب، آب

آب را آبی است کو می راندش
    روح را روحی است و می خواندش

6. 10 کاربر برای این پست سودمند از sara.sat عزیز تشکر کرده اند:

rezajaryan آواتار ها
    7,059 بار در 1,533 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 587 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    سلام دوستان امیدوارم حال همگی عالی باشه
    ی سوالی ذهنم رو درگیر کرده با توجه به اینکه بازی فراوانی رو هم روز 126 ام هستم
    اونم اینه ک اگر مثلا ما چیزی رو میخوایم مثلا ی ماشین. بنابراین طبق گفته استاد شروع میکنیم توی ذهنمون تصویر سازی ک با ماشینی ک داریم چیکارا میخوایم بکنیم و کجا میخوایم بریم و اینکه چقدر کیف بده سوار شدن اون ماشین وقتی داری رانندگی میکنی باهاش و قشنگ کیف میکنیم و حس خوب دریافت میکنیم
    سوال اینه جایی خود استاد هم همیشه اشاره میکنن ک افکار باید با اعمال همراه باشه و نباید لم داد و فقط فکر کرد بلکه باید عمل کرد
    حالا در عمل من ی ماشین میخوام . درسته باید تصویر سازی ک قبلا گفتم رو انجام بدیم ولی در عمل باید برای داشتن اون ماشین برنامه ریزی کنیم و شروع کنیم براش تلاش کردن خب ماهیت فکر راجب این برنامه ریزی اینه ک من اون ماشینی ک ندارم رو میخوام بهش برسم و دارم برنامه میریزم. این چجوری با اون تصویر سازی ای ک استاد راجبش صحبت کرد همخوانی داره ؟

8. 10 کاربر برای این پست سودمند از rezajaryan عزیز تشکر کرده اند:

َAtlas آواتار ها
    646 بار در 121 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط amino نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    امیدوارم همگی حالتون خوب باشه
    یک امتیاز برای همه کاربرانی که توی این انجمن فعالیت داشتن در نظر گرفتم
    بیشتر از شش ماه هست که این تاپیک زده شده و دوستانی دارن توش فعالیت میکنن
    این مطلب در عنوان "بازی" معرفی شده اما یک پلن کامل و صددرصد موفق در زمینه روانشناسی هست که برای تریدرها هم بسیار مفیده
    برای کاربرانی که سه ماه متوالی یعنی حداقل 90 روز این تمرین رو کامل انجام دادن یک وبینار در نظر گرفتم
    دوستانی که تمرین رو +90روز پشت سرهم و درست انجام دادن در پست های بعدی تعداد روزشون رو مشخص کنن تا کاربران عزیز برای وبینار انتخاب بشن
    با تشکر
    امینو
    تارگت اول 90 روز بازی فراوانی
    من قبل از خریده دوره همونطور که گفته بودم دوره رو دیده بودم و واقعا هرچی استاد میگفتن رو انجام میدادم من جمله بازی فراوانی
    از ابتدا که شروع کردم تقریبا چند بار بازی رو پیش بردم ، یه 25 روز یه 8 روز یه 25 روز یه 3 روز و آخری که دیگه خیلی سخت اداره گذاشتم که پیش ببرم تا 100 روز رو تا دوهفته پیش تقریبا اومدم
    توی این دوسالی ک درگیره بازار مالی بودم و فول تایم مشغول ترید و دنیای بازار های مالی بودم واقعا حالت سُستی و کم ارادگی از لحاظ های غیر تریدری پیدا کرده بودم ، مثل تحرک و ورزش کمتر ، بی حوصلگی ، از دیدن افراد نزدیک به دور بودم و فقط مشغول کار بودم
    حتی جاهایی به این نتیجه هم رسیدم ک نباید خودمو از همه چیز قطع کنم ک اواسط مسیر افسرده نشم و حتی با اینک فهمیدم ولی سستی و عادت پشت سیستم نشستن نمیذاشت به نوعی میشه گفت اراده ام ضعیف شده بود برای ایجاد عادت
    ولی وقتی شروع کردم بازی فراوانی رو انجام دادم ، چون میدونستم برای کارمه برای ذهنمه ، چندین بار تکرار کردم و از هربار شروع میکردم تا بتونم ب شکل عادت دربیارمش و وقتی شکل گرفت اون موقع نمیفهمیدم ولی وقتی به عقب نگاه میکنم از من یه فرده بهتر ساخت که از کارای کوچیک دوباره ارادمو تقویت کردم که میتونم عادت هامو شکل بدم
    همونطوری که استاد میگه :
    انجام دادن کارهایی که شما دلیلشو ندونید ولی مرتب انجام بدید و حرف گوش کن باشید توی اون عمل ، چه بخواید چه نخواید به تجربه اراده شما رو تقویت میکنه ، مثل آب آوردن از چشمه در ادیان بودا ، مثل روضه گرفتن یا مثال همیشگی استاد در فیلم پسره کاراته باز
    و به ترتیب تمرین هایی که استاد داد از جمع کردن رختخواب ، از تمیز کردن میزه کار آخره شب ، از مسواک و ... باعث شد نسبت ب گذشته ی خودم خیلی اراده ام قوی تر بشه و تقریبا وقتی میخوام عادتی تو خودم شکل بدم ذهنم جلوم نمی ایسته و کنارم کمکم میکنه چون باورمون شده که میشه انجام داد اون هم با تمرین عادت های کوچیک این تاثیر کلی تمرین بازی فراوانی بود ولی اگه بخوام درباره خوده بازی بگم من از سایتهای ایرانی و دقیق هرچیزی ک دوست داشتم رو با وسواس انتخاب میکردم از سایز و قیمت و شکل حتی پاور پوینت هم درست میکردم با عکسای هر محصول توی روزهام و قیمت و اسمه محصول رو هم مینوشتم و هرروز صبح هم ب چیزایی روزه قبل خریدم نگاه میکردم موقع مدیتیشن که واقعا توی ذهنم بره

خیلی میتونم بگم درباره ذهنیت مالی کمکم کرد نمیگم درامدم زیاد شده ، از لحاظ مالی خیلی چیزا فرق کرده ولی بهترین چیزی ک برای من ایجاد کرد عطش بیشتری رو توی من ایجاد کرد برای موفقیت و ثروت بیشتر
    چون وقتی میرفتم برای دیدن محصول تو یوتیوب و اون کارایی رو از اون محصول میدیدم و نگاه میکردم چقدر میشه با کیفیت تر زندگی کرد منو داره هُل میداد ک تلاشمو بیشتر کنم برای زندگی بهتر و ثروت بیشتر ، ب نحوی اصن من اشتیاق سوزانمم به همین ربط داره (وارد جزییات نشیم بهتره )

ولی حالا همیشه گلو بلبل نیست زندگی گاهی وقتا هم هست که انقدر زندگی بهت فشار میاره که ب سختی میشینی پای بازی فراوانی و اون چیزایی ک میخوای رو خرج میکنی بعد دلت واقعا حسشون میکنه و هوسشون میکنه و اون لحظه نداری و بیشتر فشار میاره بهت
    اما خب زندگی بالا و پایین زیاد داره و باید براش بجنگی و اینکه خوبی بازی فراوانی هم همینه الان در وهله اول میدونیم داریم برای چی میجنگیم و هدف سازی قشنگی میتونه برامون باشه

توصیه من اینه انجام بدید فوق العاده خوبه ، کسایی که از لحاظ ریاضیات کارشون درسته میدونن اگ هرروز یه درصدی خاص از بازاری بگیری با سوده مرکبی ک استاد گفته بعد چندسال پول خیلی وسیعی میشه پس چرا خیلی ها این رو ندارن ؟؟
    به غیر از مسایل سیستمی مارکت ، مهمترین مسیله سیستم مالی ذهن تریدر هاست که حجم خاصی از پول رو درک نمیکنه و این باعث میشه ذهنشون اعداد بالا رو پس بزنه و بهش نرسن که هدف بعدی این بازی همینه که شما اول ظرف ذهنیتون رو با بزرگ شدن اعداد بازی و خرج کردن آنها بزرگ کنید تا بتونید توی اون ظرف حجم بیشتری آب یا اینجا همون پول تو زندگیتون وارد کنید ...

خلاصه این تجربه ی من بود ...

استاد دهقان عزیز خیلی شما ممنون بابت تمام این کمک ها
    @amino

با آرزوی بهترین ها برای شما

10. 13 کاربر برای این پست سودمند از َAtlas عزیز تشکر کرده اند:

inshooshinak آواتار ها
    384 بار در 59 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    با سلام خدمت همه دوستان و استاد امينو

من بيش از 118 روز بازي فراواني رو انجام دادم.
    سوالي داشتم در خصوص قواعد بازي فراواني

اينكه مثلا من قصد خريد كالايي دارم كه مبلغ مربوط به سه روز پشت سر هم امكان خريد او كالا وجود داره .اين اجازه رو دارم اون كالا رو تو سه روز پشت سر هم و به صورت اقساطي تهيه نمايم يا خير؟ . توجه : در هر روز قسط معادل مبلغ ان روز پرداخت و نوشته مي شود.
    در قواعد توضيحي استاد اين مورد را نديدم ولي جاهايي ديگري كه مطالعه كردم اين مورد پرداخت در چند قسط در خصوص قواعد بازي خريد اقساطي امكانپذير بود.
    ویرایش توسط inshooshinak : 11-09-2021 در ساعت 16:34

12. 7 کاربر برای این پست سودمند از inshooshinak عزیز تشکر کرده اند:

sara.sat آواتار ها
    یاد شده
    در 161 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط inshooshinak نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان و استاد امينو

من بيش از 118 روز بازي فراواني رو انجام دادم.
    سوالي داشتم در خصوص قواعد بازي فراواني

اينكه مثلا من قصد خريد كالايي دارم كه مبلغ مربوط به سه روز پشت سر هم امكان خريد او كالا وجود داره .اين اجازه رو دارم اون كالا رو تو سه روز پشت سر هم و به صورت اقساطي تهيه نمايم توجه شود يا خير؟ . توجه : در هر روز قسط معالدل مبلغ ان روز پرداخت و نوشته مي شود.
    در قواعد توضيحي استاد اين مورد را نديدم ولي جاهايي ديگري كه مطالعه كردم اين مورد پرداخت در چند قسط در خصوص قواعد بازي خريد اقساطي امكانپذير بود.
    سلام
    وقت بحیر
    در جایی گفته نشده که نمیشه خرید قسطی انجام داد
    اما موردی که هست اینه که خرید قسطی یا ودیعه ای یا بصورت چک با ذهنیت یک فرد ثروتمند منافات داره
    یک فرد ثروتمند نیازی نداره که قسطی خرید کنه
    روز خوش و ایام به کام

14. 11 کاربر برای این پست سودمند از sara.sat عزیز تشکر کرده اند:

rezajaryan آواتار ها
    7,059 بار در 1,533 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 587 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezajaryan نمایش پست ها
    سلام دوستان امیدوارم حال همگی عالی باشه
    ی سوالی ذهنم رو درگیر کرده با توجه به اینکه بازی فراوانی رو هم روز 126 ام هستم
    اونم اینه ک اگر مثلا ما چیزی رو میخوایم مثلا ی ماشین. بنابراین طبق گفته استاد شروع میکنیم توی ذهنمون تصویر سازی ک با ماشینی ک داریم چیکارا میخوایم بکنیم و کجا میخوایم بریم و اینکه چقدر کیف بده سوار شدن اون ماشین وقتی داری رانندگی میکنی باهاش و قشنگ کیف میکنیم و حس خوب دریافت میکنیم
    سوال اینه جایی خود استاد هم همیشه اشاره میکنن ک افکار باید با اعمال همراه باشه و نباید لم داد و فقط فکر کرد بلکه باید عمل کرد
    حالا در عمل من ی ماشین میخوام . درسته باید تصویر سازی ک قبلا گفتم رو انجام بدیم ولی در عمل باید برای داشتن اون ماشین برنامه ریزی کنیم و شروع کنیم براش تلاش کردن خب ماهیت فکر راجب این برنامه ریزی اینه ک من اون ماشینی ک ندارم رو میخوام بهش برسم و دارم برنامه میریزم. این چجوری با اون تصویر سازی ای ک استاد راجبش صحبت کرد همخوانی داره ؟
    دوستان عزیزم اگه ممکنه راجب این سوال من هم نظراتتون رو بگین مخصوصا کسایی ک تجربه ۹۰ روزه رو دارین

16. 8 کاربر برای این پست سودمند از rezajaryan عزیز تشکر کرده اند:

Oracle آواتار ها
    1,799 بار در 289 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 9 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام رضای عزیز
    در فایلی که استاد بعد از اتمام نود روز بهمون دادن، دقیقا راجع به این موضوع صحبت کردند که در فاز فکری، این تصور داشتن و رسیدن چه تاثیری می تونه داشته باشه.

بله درسته ما باید برنامه ریزی کنیم و گرنه فکر کردن به تنهایی باعث رسیدن نمی شه.
    اما شرکت شما در این دوره یعنی برنامه ریزی برای رسیدن به همون خواسته ها. اینکه هر روز تمرین می کنید، در بحث ها مشارکت می کنید، رشد می کنید، ایرادات مسیر رو برطرف می کنید و خلاصه وقت می ذارید برای پیشرفت همه یعنی عمل به یک برنامه برای رسیدن به هدفی که دارید.
    هدف های ما یکی نیست، ولی مسیری که طی می کنیم برای رسیدن به پول و در نهایت خرید خواسته ها، یکسانه.
    همین الان در حال عمل به برنامه اید.
    این دیدگاه من بود.

ارادتمند
    محمد

دوستان عزیزم اگه ممکنه راجب این سوال من هم نظراتتون رو بگین مخصوصا کسایی ک تجربه ۹۰ روزه رو دارین

18. 15 کاربر برای این پست سودمند از Oracle عزیز تشکر کرده اند:

sara.sat آواتار ها
    یاد شده
    در 161 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام
    وقت بخیر
    به نطر من و طبق مطالعات من باید این حس خوب ادامه دار باشه؛ یعنی صرف یک روز و یک ماه و یکسال شاید واسه هدفی بزرگ جوابگو نباشه و باید تا رسیدن بهش اون حس خوب و اون انرژی مثبت بصورت ادامه دار و پرقدرت وجود داشته باشه.
    وقتی شما هر لحطه دارید انرژی میدید برای هدفی، ناخودآگاه به سمتش حرکت میکنید و اون هم به سمت شما میاد و کم کم راههایی پیش پاتون باز میشه که بهتون نشون میده راه رسیدن بهش چیه و چه اقداماتی رو باید انجام بدید
    و اون وقت هست که فکر با عمل همراه میشه و بالتبع شما رو به مقصود میرسونه
    از اهمیت برنامه ریزی برای رسیدن بهش هم که واضحه و نیاز به توضیح نداره
    همینطور اشتیاق مداوم وسوزان
    امیدوارم تونسته باشم کمی بهتون کمک کرده باشم
    شاد و موفق باشید

20. 12 کاربر برای این پست سودمند از sara.sat عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 12 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 12 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع