صفحه 110 از 678 نخستنخست ... 1060100108109110111112120160210610 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,091 به 1,100 از 6778

موضوع: بازی فراوانی

TaMo40 آواتار ها
    707 بار در 176 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

بازی فوق العاده فراوانی

سلام عرض می کنم خدمت استاد امینوی عزیز و تک تک اعضای خانواده آکادمی ویو.
    من اولش که بازی فراوانی رو میخواستم شروع کنم خیلی ذوق داشتم اما خوب بعد از یک هفته بازی فراوانی، بگی نگی مغزم قفل کرد. این سوال از خودم می پرسیدم که من واقعا می تونم یکسال این کار رو انجام بدم؟ خلاصه تا انتهای ماه اول به سختی گذشت تا اینکه توی یکی از وبینارها استاد امینوی عزیز یه مطلبی رو گفتن. قال امینو: "هیچ وقت به مارکت و زندگی با دید خطی نگاه نکنید بلکه با دید منطقه ای نگاه کنید". اونجا بود که فهمیدم وسواس زیادم برای انتخاب چیزهایی که می خوام بخرم باعث القای این حس شده بود که نمی تونم ادامه بدم. بعد از اون زیاد سخت نمی گرفتم و اون چیزی که نزدیک به ذهنم بود رو می خریدم. دوستان به امید خدا و با راهنمایی های استاد امینو و تلاش خودم امروز روز 103 بازی رو انجام دادم. تصوری که من از این بازی دارم اینه که چیزهایی رو که تو بازی فراوانی می نویسیم تو زندگی واقعی در آینده ای نه چندان دور بخریم. 2 تا توصیه می تونم براتون داشته باشم: 1- همونطور که استاد بزرگ گفتن هیچ وقت در زندگی و مارکت به دید خطی نگاه نکنید و همیشه سعی کنید دید منطقه ای داشته باشید. 2- اگه می خواید این بازی فراموشتون نشه حتما باید جزئی از روتینتون قرار بدید. که البته این هم باز از شخصی به شخص دیگه متفاوته که همشون هم درسته. مثلا من خودم وقتی که صبح ساعت 6 بیدار میشم اول جای خواب رو مرتب میکنم (به فرموده استاد)، بعد نظافت و سومین کار من در روز انجام بازی فراوانی هست. یکی دیگه از دوستان بهم گفت من آخر شب قبل از خواب انجام می دم و چون اینجوری راحتتره هنوز بعد از 43 روز بدون وقفه داره انجام میده. پس حتما با سلیقه خودتون جزئی از روتینتون قرار بدید و یه پیشنهاد: می تونید از آلارم موبایلتون استفاده کنید. امیدوارم بعد از یه مدتی ظرف ذهنی هممون رشد پیدا کنه و این عمل رشد ذهنی، یکی از عادتهامون بشه و در نهایت جزئی از شخصیت ما. با آرزوی موفقیت برای تمامی عزیزان...
    ترسوها شروع نمي كنن، ضعيف ها تموم نمي كنن و برنده ها هيچ وقت كوتاه نميان ...

2. 14 کاربر برای این پست سودمند از TaMo40 عزیز تشکر کرده اند:

choobin آواتار ها
    971 بار در 76 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    دوستان امروز 88 روز از اغاز این بازی برای من میگذره و هنوز مثل روز اول برام جذابه.این موضوع با خوندن نظرات بعضی از دوستان برام جالب شده که بدون دردسر با 200 دلار شروع شده و اضافه کردن روزی 200 دلار ادامه پیدا کرده شاید دلیلش لذت خرید توی بازار باشه
    جهـــان آرام مـــن است . . . و مــــن نـــا آرام آرزوهایــــــم

4. 13 کاربر برای این پست سودمند از choobin عزیز تشکر کرده اند:

alirastkhane آواتار ها
    531 بار در 121 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و درود به استاد بزرگ و همه دوستان
    من امروز اولین روز استارتفراوانی رو زدم.
    1400/06/27
    به امید رسیدن به پله اول

6. 10 کاربر برای این پست سودمند از alirastkhane عزیز تشکر کرده اند:

46 بار در 3 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و خسته نباشید به همگی و استاد
    من یک سوال دارم درمورد بازی فراوانی و چند روز نمیدونم باید چیکار کنم سوالم هم اینکه یک خونه ای که 500k هستش من میتونم روزی 80k رو پرداخت کنم یا نه؟؟
    ممنون میشم کمک کنید

8. 11 کاربر برای این پست سودمند از Miladdd عزیز تشکر کرده اند:

sara.sat آواتار ها
    7,936 بار در 858 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 161 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Miladdd نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید به همگی و استاد
    من یک سوال دارم درمورد بازی فراوانی و چند روز نمیدونم باید چیکار کنم سوالم هم اینکه یک خونه ای که 500k هستش من میتونم روزی 80k رو پرداخت کنم یا نه؟؟
    ممنون میشم کمک کنید

سلام
    امیدوارم حالتون خوب باشه
    در مورد سوالتون باید بگم در کل اگر حس خوب ازش میگیرید مشکلی نداره ؛ میتونید اینکارو بکنید
    ولی اینو مد نظر داشته باشید که یک ذهن ثروتمند (یک انسان ثروتمند) قسطی خرید نمیکنه
    میتونید خرید اون خونه مورد نظرتون رو موکول کنید به زمانی که کل مبلغ رو داشتید و الان از خرید چیزهایی با قیمت کمتر لذت ببرید
    ای تو در کشتی تن، رفته به خواب
    آب را دیدی... نگر در آب، آب

آب را آبی است کو می راندش
    روح را روحی است و می خواندش

10. 16 کاربر برای این پست سودمند از sara.sat عزیز تشکر کرده اند:

34,183 بار در 1,634 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 113 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    سلام خدمت همه. یک تجربه شخصی رو خدمتتون عرض میکنم. من الان یکماه هست بعد از کلی مقاومت ذهنی این بازی رو شروع کردم.مقاومت ذهنی من ب عدد نبود بلکه ب این دلیل بود ک در دوره ای طلایی من درامدی سرشار داشتم و میتونستم تک تک اینها رو بلکه ببشتر داشته باشم.اما اون زمان نمیدونستم باید با این پول چیکار کنم و شد انچه ک نباید میشد. همه رو از دست دادم ب سختی و تلخی فراوان.

استاد گفتن نوع تفکر ما ب مسایل بازخوردش رو در ذهن و زندگی میسازه.از ماه قبل سعی کردم اینجوری ببینم که من سرمایم رو از دست دادم تا ب این مسیر فوق العاده که الان درش حضور دارم برسم. حقیقتا نقطه عطف زندگی من اشنایی با اکادمی در حالتی بود ک دنبال راهی بودم تا بتونم ضرر رو جبران کنم.که فهمیدم رسیدن ب خواسته اولیه و تمام خواسته های دیگه فقط 10 ماه زمان نیاز داره.الان کمتر ب گذشته فکر میکنم و

خودم رو اماده رسیدن ب دونه دونه اهداف بازی میبینم.حسشون میکنم لمسشون میکنم و از داشتنشون لذت میبرم.

فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ يُسْرًا
    پس بی تردید بعد از دشواری آسانی است.

12. 12 کاربر برای این پست سودمند از Hossein.k عزیز تشکر کرده اند:

3,354 بار در 244 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hkowsarri نمایش پست ها
    سلام خدمت همه. یک تجربه شخصی رو خدمتتون عرض میکنم. من الان یکماه هست بعد از کلی مقاومت ذهنی این بازی رو شروع کردم.مقاومت ذهنی من ب عدد نبود بلکه ب این دلیل بود ک در دوره ای طلایی من درامدی سرشار داشتم و میتونستم تک تک اینها رو بلکه ببشتر داشته باشم.اما اون زمان نمیدونستم باید با این پول چیکار کنم و شد انچه ک نباید میشد. همه رو از دست دادم ب سختی و تلخی فراوان.

استاد گفتن نوع تفکر ما ب مسایل بازخوردش رو در ذهن و زندگی میسازه.از ماه قبل سعی کردم اینجوری ببینم که من سرمایم رو از دست دادم تا ب این مسیر فوق العاده که الان درش حضور دارم برسم. حقیقتا نقطه عطف زندگی من اشنایی با اکادمی در حالتی بود ک دنبال راهی بودم تا بتونم ضرر رو جبران کنم.که فهمیدم رسیدن ب خواسته اولیه و تمام خواسته های دیگه فقط 10 ماه زمان نیاز داره.الان کمتر ب گذشته فکر میکنم و

خودم رو اماده رسیدن ب دونه دونه اهداف بازی میبینم.حسشون میکنم لمسشون میکنم و از داشتنشون لذت میبرم.

فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ يُسْرًا
    پس بی تردید بعد از دشواری آسانی است.
    سلام جناب کوثری عزیز، ممنون که این تجربه رو به اشتراک گذاشتید خیلی برای بنده با ارزش هستش، زندگی و عمرتون پر برکت
    توی صحبت شما بسیار نکات ریز و درشت هست که زمان میبره تا به آگاهی وعمل تبدیل بشه
    چطور باید یک سیکل یا چرخه شکست خوردن را بشکنید و از آن خارج شوید؟
    باید روی یک قسمت مشخص بقدری تمرین کنید تا عادت جدیدی در خود ایجاد کنید.

14. 9 کاربر برای این پست سودمند از Moonlight عزیز تشکر کرده اند:

mohammad-zrm آواتار ها
    16,822 بار در 2,001 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1281 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    تجربه ی 90 روزه بازی فراوانی

درود فراوان به استاد عزیزم و دوستان بی نظیرم
    امیدوارم که هر جا که هستید حال دلتون عالی باشه

قبل از این که بازی رو شروع کنم توی وبینار ها صحبت از بازی فراوانی میشد و مقاله و توضیحات رو نخونده بودم و گمان میکردم که باید پول فیزیکی رو خرج کرد همین باعث شد که کمی دیرتر به سراغ بازی بیام و زمانی که توضیحات رو خوندم هیجان زده شروع کردم.
    دفترچه ی کوچکی رو انتخاب کردم و منتها زود تمام شد و بازی رو ادامه دادم.

در این 90 روز چندین تجربه ی جالب و مهم برایم روشن شد:

1- مقاومت و باورهای ذهنی ام نسبت به پول (در ظاهر باورها رو اصلاح کرده بودم، اما در باطن باورها محکم جا خوش کردند) روزهای متوالی باورهای درونی ام یکی یکی خودشون رو به من نشون میدادند
    و بنده یه جا یادداشتشون کردم که با کمک کتاب انگشتان ثروتساز یکی یکی اصلاحشون کنم.
    چند نمونه از باورها (هر کس ثروتمنده یه مشکل بزرگ هم داره، پول علف خرس نیست، کنترل و امنیت حجم پول زیاد سخته، شنبه روز شروعه و ...)

2- پشتکار و نواخت حرکتی (در هر شرایطی بازی رو انجام میدادم و باعث شد تا معنی پشتکار رو بهتر متوجه بشم.)

3- مقاومت های ذهنی ام ( با انجام صحیح بازی فرد مقاومت و نیازهای ذهنیش رفع میشه و بیخیال اون چیز میشه و خود به خود پول سرازیر میشه توی حساب های بانکی اش، 90 روز بازی فراوانی بهایی بود که بنده پرداخت کردم تا به درک این مطلب برسم و مشتاقم تا بازی را مجددا از اول شروع کنم منتها این سری با دیدگاهی متفاوت تر.)

4- نیازها هیچ گاه تمامی ندارند. (باعث شد که این مطلب رو درک کنم که نیازهای انسان هیچ گاه تمامی ندارند و شادی رو باید همییین لحظه تجربه کرد نه زمانی که فلان چیز رو خریدم)

5- هر رقمی بهایی دارد. (اگر کسی نیاز به 50 میلیون تومان دارد تا خریدی انجام دهد باید بهای 49 روز رو بپردازد و بازی رو ادامه دهد)

6- صبر برای خواسته ها و کنترل هیجان

یقینا بازی تاثیرات دیگه ای هم داشته که بنده ازش بی خبرم

اواخر بازی مشتاق بودم و هستم که بازی رو مجددا از اول شروع کنم، تنها تا الان دنبال کردم به دلیل فایلی که استاد عزیز بعد از 90 روز بازی ارایه میدن p:

بسیار بازی جالبی بود، متوجه برخی زنجیر هایی که به ذهنم وصل بود شدم.

♥در نهایت ممنونم از استاد عزیز که این ارزش رو به جهان اضافه کردند و این محفل رو بوجود آوردند تا هم آموزش اصولی داشته باشیم و هم دوستان بینظیری پیدا کنیم.♥
    سپاس فراوان
    دو دسته از افراد هرگز پیشرفت زیادی نمیکنند؛
    1- افرادی که کاری که بهشان گفته میشود رو نمیتوانند انجام دهند ...
    2- افرادی که کاری بیشتر از آنچه که بهشان گفته شده انجام نمیدهد ...
    (ناپلئون هیل)

16. 14 کاربر برای این پست سودمند از mohammad-zrm عزیز تشکر کرده اند:

Arashaz آواتار ها
    1,419 بار در 328 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    با سلام و عرض ادب خدمت به دوستان و استاد گرامی
    اتمام 90 روز بازی فراوانی
    ابتدای شروع بازی تا روز 34 دچار سد ذهنی شدم ، استاپ خوردم مدتی کنار گذاشتم و در آخر تصمیم به دوباره انجام دادن بازی فراوانی کردم .
    که خوشبختانه تونستم سد ذهنیم را بشکنم و 90 روز بازی با اشقیاق تر از قبل انجام بدم .
    طبق گفته ی استاد امینو بزرگ یکی از بزرگ ترین مزیت های ذهن انسان ندونسستن فرق بین واقعی بودن و نبودن است .
    بازی فراوانی یکی ازبهترین تجربه هایی بود که در زندگیم رقم خورد چه بسا که میتونم تمام خرید های بازی فراوانی را هم در واقعیت انجام بدم .
    یه تفاوت شخصی بین من و دوستم هستش ایشون 650 میلیون ازترید بدست آورده ونمیتونه خرج کنه درصورتی که من میدونم ، این جوری ترید لذت بخش میشه
    :d

18. 9 کاربر برای این پست سودمند از Arashaz عزیز تشکر کرده اند:

zahra.m.f1994 آواتار ها
    754 بار در 206 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام خدمت دوستان و استاد امینوی عزیز
    من بازی فراوانی رو بدون وقفه و تا انتها انجام دادم و یکی از دلایلی که تونستم بدون استاپ باشم این بود که تو یه بازه زمانی مشخص بازی میکردم
    این بازی رو خیلی دوست داشتم و به من کمک کرد که سد ذهنیم برداشته بشه و بتونم مبالغ بالا رو هم خرج کنم چون اوایل چیزی برای خرید پیدا نمیکردم ولی آخرای بازی خیلی راحتتر پول خرج میکردم
    امیدوارم بتونم یک روزی در آینده همه این وسایل رو بخرم

20. 10 کاربر برای این پست سودمند از zahra.m.f1994 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 13 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 13 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع