صفحه 263 از 650 نخستنخست ... 163213253261262263264265273313363 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,621 به 2,630 از 6494

موضوع: بازی فراوانی

shivakhademi آواتار ها
    241 بار در 46 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و درود خدمت دوستان بزرگوار

روز ششم 60 دلار
    31KCG29SR3L._AC_.jpg

این توپ بدون باد فروخته و ارسال می شود.
    پوشش مصنوعی نرم Sensi-Tech@ برای لمس مناسب.
    المپیکی های فردا امروز با والی لایت بازی خواهند کرد.
    وزن سبک تر والیبال کامپوزیت برای استفاده در فضای داخلی.
    الهی شکر
    فقط باش با تمام وجودت باش.

2. 5 کاربر برای این پست سودمند از shivakhademi عزیز تشکر کرده اند:

Ghaffar آواتار ها
    1,715 بار در 447 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 57 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام.بازی فراوانی روز بیست و یکم.(۲۱میلیون)
    خرید ریش تراش_توپ فوتبال_تخت خواب_میز کامپیوتر۲۰۲۲۰۹۳۰_۰۹۳۸۳۶.jpg۲۰۲۲۰۹۳۰_۰۹۳۸۴۵.jpg۲۰۲۲۰۹۳۰_۰۹۳۸۵۴.jpg۲۰۲۲۰۹۳۰_۰۹۳۹۰۴.jpg

4. 4 کاربر برای این پست سودمند از Ghaffar عزیز تشکر کرده اند:

ElhamBeheshti آواتار ها
    220 بار در 61 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام
    روز جمعه بخیر و شادی
    هشتمین روز از بازی فراوانی مبلغ 8 ملیون تومان
    خدمات دندانپزشکی ..کامپوزیت
    A smooth sea never made a skilled sailor

6. 3 کاربر برای این پست سودمند از ElhamBeheshti عزیز تشکر کرده اند:

Mr.Ali آواتار ها
    2,244 بار در 388 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 6 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    درود و عرض ادب

روز 40 - 40 میلیون

040 - پلی استیشن.PNG

040-ست ورزشی.PNG

040-کاپشن.PNG
    همه راههایی که شما رفتین و راههایی که نرفتین و راههایی که هنوز به ذهنتون نرسیده رو طی کردم "Amino"

8. 3 کاربر برای این پست سودمند از Mr.Ali عزیز تشکر کرده اند:

vahid394 آواتار ها
    5,925 بار در 707 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 13 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid394 نمایش پست ها
    سلام
    وقت به خیر و خسته نباشید
    امروز 56امین روز بازی فراوانی هستم
    مبنای من برای مبالغ روزانه رشد ده درصدی با شروع از 100دلار برای روز اول است
    سلام خدمت شما بزرگواران
    امیدوارم که زندگی رو به همون کیفیتی که مدنظرتون هست تجربه کنید
    در پیامی که بهش پاسخ دادم , نوشته ام که روز 56بازی هستم و امروز که 27روز از آن روز میگذرد در روز 83بازی هستم
    حس خوب و خرسندی دارم بابت اینکه بالاخره موفق شدم بازی فراوانی را تا این میزان یعنی 83روز انجام دهم
    همان طور که در پیام قبل اشاره کردم مبنای من رشد ده درصدی سرمایه ام بود و با 100دلار شروع کردم
    یعنی روز اول 100دلار و روز دوم 110 دلار و روز دهم 235دلار داشتم و روز 50ام 10677دلار خرج کردم و به همین صورت
    خواستم یک سری از احساساتی که در این مدت تجربه کردم رو باشما بزرگواران در میان بگذارم تا درصورتی که شماهم نکته ای خواستید لطف کنید و بفرمایید
    خب اول اینکه من سه بار خواستم به طور جدی بازی فراوانی را انجام دهم اما دوبار اول در حدود روزهای 14تا 20 فراموش میکردم و انجام نمیدادم و باید مجدد از نو شروع میکردم
    از حدود اواسط بهار 1401 هجری شمسی این تلاش هایم را شروع کردم و بار سوم به طور جدی تری خواستم که بازی را پیوسته ادامه بدهم یادم می آید که آن روزها بود انگار که استاد امینوهم یک مقاله در سایت و کانال تلگرامی با عنوان بازی فراوانی قرار دادند (همان حدود روزها بود که من جدی تر شروع کردم این بازی را برای بار سوم)
    خب خوشبختانه من در مرتبه سوم موفق شدم که این بازی رو تا به امروز ادامه بدم الان بخاطر دارم که در این 83روز در هر شرایطی که بودم خودم رو موظف میدونستم که پولی رو که دارم خرج کنم
    از عمده دلایلی که باعث میشد که من دومرتبه اول که بازی رو شروع کردم نتونم اون رو ادامه بدم یکی این بود که من واقعا تا به اون روز هر روزه خرج نمیکردم و گاهی واقعا اون اوایل اصلا نمی تونستم درک کنم که باید هر روز خرج کنم بعدا هم گاهی واقعا جنس کم می اوردم که بخرم
    نکته جالب که الان برام خیلی عجیبه این بود که من واقعا جنس کم می آوردم یعنی چیزی به ذهنم نمی رسید که بخرم ,یه لحظه تصور کنید که چی میگم , من به عنوان کسی که تو این دنیای بزرگ زندگی میکردم مثلا نمیدونستم الان و امروز با این هزار دلارم یا 30میلیونم چی بخرم
    چالش بعدی هم که الان در خاطر دارم و باعث میشد که بازی رو در دو مرتبه اول نتونم کامل ادامه بدم این بود که خب همش به چیزای بزرگ فکر میکردم مثلا اجنساس چندین میلیاردی و خب روزای اول فقط چندمیلیون تومان داشتم که باهم متناسب نبود
    برای بار سوم احساس میکنم دو علت عمده باعث شد که من بتونم ادامه بدم یکی اینکه در دو مرتبه قبلی دیگه میدونستم که با پولای کم اولیه چیا رو بخرم چون دوبار قبلن خریده بودم و دلیل بعدی هم این بود که به خودم میگفتم که مثلا الان چهل روز گذشته و من دوباره که دارم تنبلی میکنم و بازی رو درست انجام نمیدم و از اینکه وقتم هدر میرفت حسرت میخوردم و این حسرت وحساسیت باعث شد که برای بار سوم بدونم که یه تنبلی کوچیک یه روزه میتونه حاصل چنده ده روزه منو از بین ببره پس باید جدی باشم
    خب بالاخره من روزایی که پول کم بود رو پشت سر گذاشتم روزایی که بیشتر لباس میخریدم و منتظر این بودم تا پولم به یه ماشین حداقل برسه
    خودم به شخصه علاقه زیادی به وسایل نقلیه دارم از جمله موتور سیکلت ها و انواع کلاس خودروها و هلکوپترها و هواپیما ها و قایق ها و کشتی ها و قطار و ...
    اولین وسیله ای در این باره خریدم روز 27ام بود که یک موتورسیکلت هوندای 125 به همراه لوازم جانبی مثله چراغ های هالوژن و تعویض زین و تعویض رینگ ها و تغییر حجم موتور به همراه شرکت در گواهینامه موتور سواری بود که گرفتم با مبلغ 1191دلار تقریبا معادل 35میلیون تومان میشد
    به وسایل الکترونیکی و علوم مربوط به رایانه هم علاقه زیادی دارم و در این باره هم تجهیزات سایبری و کلاس ها متنوعی رو شرکت کردم که چون پول کافی بود همه کلاس ها رو خصوصی اسم نوشتم
    به موسیقی هم علاقه خاصی دارم و کلاس پیانو اسم نوشتم با استاد خصوصی و خرید انواع وسایل موسیقی ای که لازم داشتم

دوست دارم لیست ماشین هایی که خریدم رو براتون به ترتیب بیارم شاید براتون جالب باشه :
    روز 44:خرید پراید (به همراه تیونینگ)
    روز47:خرید زانتیا (به همراه لوازم و تیونینگ)
    روز53:خرید پژوپارس (موتور دوهزار به همراه تیونینگ)
    روز57:خرید ام وی ام ایکس تری (کنار این خرید کمی هم لوازم ساختمانی برای ویلایی که در شهرستان ساخته بودم خریدم)
    روز63:خرید تویوتا جی تی 86 (تیونینگ به همراه کیت بدنه)
    روز73:خرید رنوتالیسمان 2018صفر
    روز74:لکسوس ان ایکس هایبرید
    روز76:کیااسپورتیج
    روز77:بی ام و ایکس 6 مدل2012
    روز79:بنز ای کلاس 250مدل 2015
    روز 82:خرید بنز کلاس سی
    با اینکه این بازی بوداااا اما اون لذتی که خرید پراید داشت خداییش خیلی زیاد بود حالا چرااا؟؟چون من برای پراید 44روز صبرکردم اما الان که تو روزای 83هستم خیلی راحت میتونم حتی همین امروز برم یه تویوتا های لوکس 2016ترتمیز بخرم
    به قولی میشه گفت که من خیلی بیشتر سوار اون پراید و زانتیا و پارس اول شدم تا این ماشینای میلیاردی اخری درکل شاید طنز به نظر بیاد اما اون لذت ذهنی که برام داشت خیلی بیشتر بود درباره این سه تا ماشین بخصوص پرایده
    اما خب شکی نیست که تویوتا جی تی کجا و زانتیا مثلا کجا
    بعد از خرید خودرو و ماشین ها در کل
    من روی خرید هایی از جمله خانه و مسکن و ساخت مجتمع های اموزشی مربوط به اشتغال خودم به طور مثال من خب به کلاس اموزشی درباره لوازم و کارکرد وسایل الکترونیکی میرفتم و خب چندتامغازه برای اینکه اونجا تجارت و فروشندگی این لوازم رو بکنم خریدم
    بعد از خانه و مسکن هم بیشتر مخارجم درباره سفرهام بود و خب در انتهای این 90روزهم بین اینکه یه شرکت خب بسازم برای خودم در زمینه ی همین صنعت مکانیک ماشین الات و یا اینکه برم باز ماشین های میلیاردی بخرم هنوز انتخاب نکردم کدوم کارو بکنم تو این 7روز مونده
    هرچند من بازی رو باز ادامه میدم تا جایی که ارقام پول ها داخل دفترم جانشه
    مجدد بعد از اتمام نود روز من متنی رو قرار میدم و تمام احساسات و تجربیاتم رو میگم که هنوز در این متن نگفته بودم
    ممنون که وقت گذاشتید و خواندید
    مشتاق خواندن نظراتتون هستم

10. 3 کاربر برای این پست سودمند از vahid394 عزیز تشکر کرده اند:

arsalan.b آواتار ها
    9,470 بار در 1,495 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 450 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه
    روز چهل و یکم موجودی 4100 دلار
    موتور سوار حرفه ای نیستم ولی همیشه دوست داشتم یک موتور داشته باشم. این مدلم تو خیابون دیده بودم خوشم اومد.
    super soco TC MAX
    TC-MAX.jpg

12. 4 کاربر برای این پست سودمند از arsalan.b عزیز تشکر کرده اند:

1,355 بار در 308 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 25 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid394 نمایش پست ها
    سلام خدمت شما بزرگواران
    امیدوارم که زندگی رو به همون کیفیتی که مدنظرتون هست تجربه کنید
    در پیامی که بهش پاسخ دادم , نوشته ام که روز 56بازی هستم و امروز که 27روز از آن روز میگذرد در روز 83بازی هستم
    حس خوب و خرسندی دارم بابت اینکه بالاخره موفق شدم بازی فراوانی را تا این میزان یعنی 83روز انجام دهم
    همان طور که در پیام قبل اشاره کردم مبنای من رشد ده درصدی سرمایه ام بود و با 100دلار شروع کردم
    یعنی روز اول 100دلار و روز دوم 110 دلار و روز دهم 235دلار داشتم و روز 50ام 10677دلار خرج کردم و به همین صورت
    خواستم یک سری از احساساتی که در این مدت تجربه کردم رو باشما بزرگواران در میان بگذارم تا درصورتی که شماهم نکته ای خواستید لطف کنید و بفرمایید
    خب اول اینکه من سه بار خواستم به طور جدی بازی فراوانی را انجام دهم اما دوبار اول در حدود روزهای 14تا 20 فراموش میکردم و انجام نمیدادم و باید مجدد از نو شروع میکردم
    از حدود اواسط بهار 1401 هجری شمسی این تلاش هایم را شروع کردم و بار سوم به طور جدی تری خواستم که بازی را پیوسته ادامه بدهم یادم می آید که آن روزها بود انگار که استاد امینوهم یک مقاله در سایت و کانال تلگرامی با عنوان بازی فراوانی قرار دادند (همان حدود روزها بود که من جدی تر شروع کردم این بازی را برای بار سوم)
    خب خوشبختانه من در مرتبه سوم موفق شدم که این بازی رو تا به امروز ادامه بدم الان بخاطر دارم که در این 83روز در هر شرایطی که بودم خودم رو موظف میدونستم که پولی رو که دارم خرج کنم
    از عمده دلایلی که باعث میشد که من دومرتبه اول که بازی رو شروع کردم نتونم اون رو ادامه بدم یکی این بود که من واقعا تا به اون روز هر روزه خرج نمیکردم و گاهی واقعا اون اوایل اصلا نمی تونستم درک کنم که باید هر روز خرج کنم بعدا هم گاهی واقعا جنس کم می اوردم که بخرم
    نکته جالب که الان برام خیلی عجیبه این بود که من واقعا جنس کم می آوردم یعنی چیزی به ذهنم نمی رسید که بخرم ,یه لحظه تصور کنید که چی میگم , من به عنوان کسی که تو این دنیای بزرگ زندگی میکردم مثلا نمیدونستم الان و امروز با این هزار دلارم یا 30میلیونم چی بخرم
    چالش بعدی هم که الان در خاطر دارم و باعث میشد که بازی رو در دو مرتبه اول نتونم کامل ادامه بدم این بود که خب همش به چیزای بزرگ فکر میکردم مثلا اجنساس چندین میلیاردی و خب روزای اول فقط چندمیلیون تومان داشتم که باهم متناسب نبود
    برای بار سوم احساس میکنم دو علت عمده باعث شد که من بتونم ادامه بدم یکی اینکه در دو مرتبه قبلی دیگه میدونستم که با پولای کم اولیه چیا رو بخرم چون دوبار قبلن خریده بودم و دلیل بعدی هم این بود که به خودم میگفتم که مثلا الان چهل روز گذشته و من دوباره که دارم تنبلی میکنم و بازی رو درست انجام نمیدم و از اینکه وقتم هدر میرفت حسرت میخوردم و این حسرت وحساسیت باعث شد که برای بار سوم بدونم که یه تنبلی کوچیک یه روزه میتونه حاصل چنده ده روزه منو از بین ببره پس باید جدی باشم
    خب بالاخره من روزایی که پول کم بود رو پشت سر گذاشتم روزایی که بیشتر لباس میخریدم و منتظر این بودم تا پولم به یه ماشین حداقل برسه
    خودم به شخصه علاقه زیادی به وسایل نقلیه دارم از جمله موتور سیکلت ها و انواع کلاس خودروها و هلکوپترها و هواپیما ها و قایق ها و کشتی ها و قطار و ...
    اولین وسیله ای در این باره خریدم روز 27ام بود که یک موتورسیکلت هوندای 125 به همراه لوازم جانبی مثله چراغ های هالوژن و تعویض زین و تعویض رینگ ها و تغییر حجم موتور به همراه شرکت در گواهینامه موتور سواری بود که گرفتم با مبلغ 1191دلار تقریبا معادل 35میلیون تومان میشد
    به وسایل الکترونیکی و علوم مربوط به رایانه هم علاقه زیادی دارم و در این باره هم تجهیزات سایبری و کلاس ها متنوعی رو شرکت کردم که چون پول کافی بود همه کلاس ها رو خصوصی اسم نوشتم
    به موسیقی هم علاقه خاصی دارم و کلاس پیانو اسم نوشتم با استاد خصوصی و خرید انواع وسایل موسیقی ای که لازم داشتم

دوست دارم لیست ماشین هایی که خریدم رو براتون به ترتیب بیارم شاید براتون جالب باشه :
    روز 44:خرید پراید (به همراه تیونینگ)
    روز47:خرید زانتیا (به همراه لوازم و تیونینگ)
    روز53:خرید پژوپارس (موتور دوهزار به همراه تیونینگ)
    روز57:خرید ام وی ام ایکس تری (کنار این خرید کمی هم لوازم ساختمانی برای ویلایی که در شهرستان ساخته بودم خریدم)
    روز63:خرید تویوتا جی تی 86 (تیونینگ به همراه کیت بدنه)
    روز73:خرید رنوتالیسمان 2018صفر
    روز74:لکسوس ان ایکس هایبرید
    روز76:کیااسپورتیج
    روز77:بی ام و ایکس 6 مدل2012
    روز79:بنز ای کلاس 250مدل 2015
    روز 82:خرید بنز کلاس سی
    با اینکه این بازی بوداااا اما اون لذتی که خرید پراید داشت خداییش خیلی زیاد بود حالا چرااا؟؟چون من برای پراید 44روز صبرکردم اما الان که تو روزای 83هستم خیلی راحت میتونم حتی همین امروز برم یه تویوتا های لوکس 2016ترتمیز بخرم
    به قولی میشه گفت که من خیلی بیشتر سوار اون پراید و زانتیا و پارس اول شدم تا این ماشینای میلیاردی اخری درکل شاید طنز به نظر بیاد اما اون لذت ذهنی که برام داشت خیلی بیشتر بود درباره این سه تا ماشین بخصوص پرایده
    اما خب شکی نیست که تویوتا جی تی کجا و زانتیا مثلا کجا
    بعد از خرید خودرو و ماشین ها در کل
    من روی خرید هایی از جمله خانه و مسکن و ساخت مجتمع های اموزشی مربوط به اشتغال خودم به طور مثال من خب به کلاس اموزشی درباره لوازم و کارکرد وسایل الکترونیکی میرفتم و خب چندتامغازه برای اینکه اونجا تجارت و فروشندگی این لوازم رو بکنم خریدم
    بعد از خانه و مسکن هم بیشتر مخارجم درباره سفرهام بود و خب در انتهای این 90روزهم بین اینکه یه شرکت خب بسازم برای خودم در زمینه ی همین صنعت مکانیک ماشین الات و یا اینکه برم باز ماشین های میلیاردی بخرم هنوز انتخاب نکردم کدوم کارو بکنم تو این 7روز مونده
    هرچند من بازی رو باز ادامه میدم تا جایی که ارقام پول ها داخل دفترم جانشه
    مجدد بعد از اتمام نود روز من متنی رو قرار میدم و تمام احساسات و تجربیاتم رو میگم که هنوز در این متن نگفته بودم
    ممنون که وقت گذاشتید و خواندید
    مشتاق خواندن نظراتتون هستم

سلام پگاه بخیر
    وحید جان همین الان که این متن رو خوندم میخواستم برم برا روز 28 خودم رو شروع کنم خرید کردن کمی خسته بودم واقعا انرژی گرفتم وقتی میبینم یکی از بچه بعد از این تایم چقده تونسته موفق بشه توی این بازی و ذهنش قشنگ 5 تا 6 لول اپگرید شده واقعا عالیه و این در مابین صحبت هات یه چیزایی دیدم خیلی خیلی حال کردم اینکه میگفتین من این کارو باید ادام بدم چون 50 روز وقتم رو براش گزاشتم
    واقعا عالی بود امید وارم مابقی روز ها رو هم عالی ادامه بدی
    #پیشنهاد:90 روز که رفتی قطع نکن چون تو توی 10 درصد کار میکنی توی روز های 150 پول خیلی زیادی میشه ادامه بده تا جایی که میتونی و ذهنت رو قوی که هست قوی ترش کن قطعا قطعا نتیجش رو میبینی .
    من خودم به شخصه بی پرده بگم روز اول که انجام دادم این بازی رو گفتم چه بازی مسخره ای ولی خب شاید باورت نشه در عین حال انجام میدادم چند روز پیش وقتی رفته بودم با دوستم خرید یه سیستم صوتی دیدم سونی بود 3.5 میلیون بود به مغازه دار گفتم حاجی من اینو 3 میلیون خریدم دوستم اون طرف نگاه میکرد میگفت تو کی گرفتی اصلا خودم هیچ متوجه نبودم قضیه چیه تا اینکه یادم اومد توی بازی فراوانی خریدم
    این اتفاقی بود که برای بنده افتاد خیلی خیلی بازی رو جدی گرفتم و الان با اینکه هنوز یک ماه نشده به شدت معتقدم توی عدد ارقام که هیچ چیزی دست نیافتنی نیست
    موفق باشی وحید جان
    مجتبی...
    تمرین بیشتر​زندگی بهتر

​(مجتبی)

14. 3 کاربر برای این پست سودمند از mojteba0013 عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 25 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط arsalan.b نمایش پست ها
    سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه
    روز چهل و یکم موجودی 4100 دلار
    موتور سوار حرفه ای نیستم ولی همیشه دوست داشتم یک موتور داشته باشم. این مدلم تو خیابون دیده بودم خوشم اومد.
    super soco TC MAX
    TC-MAX.jpg
    روز بخیر ارسلان جان
    حتما حتما لباس موتور سواری حداقل کلاه ایمنی رو بگیر من سر همین رعایت نکردنا یک ساله دارم لنگ میزنم و یکی پاهام 2 بار عمل شده و پلاتین پس واقعا منتظر دیدن اینم که کلاه ایمنی رو میگیری
    موفق و سالم باشی
    مجتبی...
    تمرین بیشتر​زندگی بهتر

​(مجتبی)

16. 4 کاربر برای این پست سودمند از mojteba0013 عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 25 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام دوستان روز بخیر
    روز 28 ام با موجودی 2800 دلار معادل با 84میلیون تومان
    توی اولین مرحله دیدم تو سیستم کار من جای دوتا چیز یه لپ تاب و یه تبلت خالیه
    امروز تبلت رو گرفتم از مازون s8ultra256که یکی از سایت های ایرانی برام میارتش مالتینا دوست داشتین استفاده کنید
    تبلت شد 52123
    شارژر1265
    کیف کلاسوری تبلت 2490
    یه ساعت هوشمند ساموسنگ 10679
    یه سرخ کن بادی که نیاز به روغن نداره خیلی کم نیاز داره 15498
    مابقی نزدی 1900 اینا هزینه باشگاه رژِیم غذایی و برنامه ورزشی شد موفق باشید

Screen Shot 10-01-2022 at 06.09 ق.ظ.png

Screen Shot 10-01-2022 at 06.13 ق.ظ.png

Screen Shot 10-01-2022 at 06.06 ق.ظ.png

Screen Shot 10-01-2022 at 06.11 ق.ظ.png

Screen Shot 10-01-2022 at 06.15 ق.ظ.png
    تمرین بیشتر​زندگی بهتر

​(مجتبی)

18. 2 کاربر برای این پست سودمند از mojteba0013 عزیز تشکر کرده اند:

shivakhademi آواتار ها
    241 بار در 46 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام سلام سلام دوستان پرانرژی وقتتون بخیر
    روز هفتم 70 دلار

81HusU4ahqL._AC_SX679_.jpg
    پوشش میکروفیبر pu (ساخت ژاپن) برای عمر طولانی
    چهار لایه فوم طبیعی
    کف دست سوراخ شده: تنفس بهتر
    شکل آناتومیکی / گرفتن: قرار دادن بهینه مشت
    کاملا مونتاژ شده و دست دوخت در تایلند

الهی شکر
    فقط باش با تمام وجودت باش.

20. 5 کاربر برای این پست سودمند از shivakhademi عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع