صفحه 1 از 650 1231151101501 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 6493

موضوع: بازی فراوانی

ichi.trader98 آواتار ها
    26,182 بار در 626 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 160 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک

بازی فراوانی

بازی فراوانی
    جهت افزایش ظرفیت ذهن تریدر برای به دست آوردن رقم های بزرگ تر

هر تریدری می تواند به راحتی با 100 دلار بالانس، روزانه 3% به موجودی خود اضافه کند یعنی 3 دلار! کار راحتی به نظر می آید اما وقتی صحبت از حساب 100.000 دلاری می شود قضیه یکم فرق می کند!
    گرفتن 3% در روز، با حساب 100.000 دلاری که روزانه 3000$ می شود، برای بسیاری از تریدر ها مشکل است! درحالی که همان کار هایی که با حساب 100 دلاری انجام میداد، با این حساب نیز انجام خواهد داد و تفاوت فقط در انتخاب حجم لات ها هست

به نظر شما چرا تنها اضافه کردن 3 صفر، اینقدر شرایط را برای تریدر تغییر می دهد؟ چه دلیلی باعث می شود که همان درصد سود، در 100 دلار برای تریدر کار راحتی باشد اما با 100.000 دلار کار حضرت فیل؟!
    پاسخ یک چیز است! روانشناسی فردی تریدر :)
    روانشناسی مهمترین عامل در موفقیتِ یک تریدر است
    برای تریدری که به راحتی میتواند روزانه 3% به حساب 100 دلاری خود اضافه کند، اگر یکباره به سمت حساب 100.000 دلاری برود و بخواهد روزانه 3% سود مرکب بگیرد، دچار استرس و ترس شدیدی می شود طوری که دیگر جرئت معامله کردن ندارد
    برای مثال اگر با حساب 100 دلاری خود در هر معامله با حجم 0.01 لات وارد میشد، با همان تناسب در حساب 100.000 دلاری باید 10 لات وارد شود که اکثرا جرئت این کار را ندارند! در حالی که همه چیز منطقی و با تناسب حساب 100 دلاری است
    ریشه این مشکل در روانشناسی بستگی به میزانِ احساسِ شایستگی و لیاقتی که فردِ تریدر در خود میبیند دارد! که بعضی ها به آن ظرفیت ذهنی هم میگویند
    اگر تریدر خود را شایسته و لایق پول های زیاد بداند، آن رقم ها برایش عادی می شود و به راحتی میتواند آن را به دست بیاورد و تفاوت تریدری که میتواند روزانه 3% سود، با اکانت 100.000 دلاری بگیرد با تریدری که با اکانت 100 دلاری میگیرد تنها در ظرفیت ذهنی آن ها است که ظرفیت ذهنی هم ریشه در احساس شایستگی و لیاقت نسبت به پول دارد.
    برای مثال تریدری که با تصور داشتن روزانه 10.000 دلار سود، در پوست خود نگنجد و این رقم برایش رویایی و افسانه ای باشد و یا دچار استرس شود هرگز نمیتواند آن را به دست بیاورد و یا اگر به دست بیاورد سریع از دست میدهد چون احساس لیاقت نسبت به آن پول ندارد و این زمانی دست یافتنی میشود که این ارقام برایش عادی و بدیهی و طبیعی باشد مثل همان تریدری که گرفتن 3 دلار با حساب 100 دلاری، برایش رقم رویایی نیست و یک قضیه کاملا عادی و طبیعی است

خب برای اینکه این ظرفیت ذهنی مان را افزایش دهیم، بهتر بگویم احساس لیاقت و شایستگی مان را نسبت به پول بسیار بالا ببریم یک تمرین فوق العاده عالی برای شما معرفی میکنم که ذهنمان را به داشتن اعداد بالا عادت دهیم و این کم کم در ساختار باور های ما تاثیر میگذارد.

سازنده این تمرین خانم اِستر هیکس یکی از بهترین مربی های موفقیت فردی هست
    این تمرین، ذهن شما را به چالش میکشد و مستقیم روی ناخودآگاه شما تاثیر میگذارد و اگر با احساس کامل انجامش دهید، ذهن شما به شدت در مقابل آن مقاومت می کند و این را حین تمرین تجربه خواهید کرد.
    ذهن ناخودآگاه فرق بین واقعیت و تصوّر را متوجه نمی شود برای مثال همین الان چشمانتان را ببندید و تصور کنید که یک لیموی سبز ترشِ ترش را که لای دندان هایتان گذاشتید و فشار می دهید و آب ترش روی زبانتان میریزد
    میبینید که ناخودآگاه دهان شما آب بزاق ترشح میکند در حالی که تصویر فقط در ذهن شما بود و هیچ واقعیتی نداشت!

حالا با این تمرین همین بلا را بر سر ناخودآگاهتان می آورید، این تمرین روی تک تک سلول ها و نورون های مغزی شما همان تاثیر تصوّر لیموترش بر ترشح آب براق دهانتان را میگذارد و قوی ترین تمرین ذهنی برای افزایش ظرفیت ذهنی و حس لیاقت و شایستگی هست که نتیجه آن تاثیر مستقیم روی روانشناسی ترید شما میگذارد.

شرح تمرین:
    روزانه مبلغی به حساب شما واریز می شود و فردای آن روز یک میلیون بیشتر به حساب شما واریز می شود و شما 24 ساعت فرصت دارید تا آن پول را ذهنی خرج کنید و اگه خرج نکنید از شما گرفته می شود
    مهم نیست این پول از کجا می آید مهم این است که خرجش کنید(اگر ذهنتان مقاومت کرد تجسم کنید که دارید از بازارهای مالی سود میگیرد)
    برای مثال روز اول 1.000.000 تومان به حساب ذهنی شما واریز می شود و شما 24 ساعت فرصت دارید تا آن پول را خرج کنید برای مثال یک عطر یا یک لباس شیک بخرید
    فردای آن روز مبلغ 2.000.000 تومان به حساب شما واریز می شود و شما 24 ساعت فرصت دارید تا خرجش کنید
    به همین ترتیب روز سوم 3.000.000 تومان به حساب شما واریز می شود
    روز چهارم 4.000.000 تومان واریز می شود
    و اگر روزی فراموش کردید یا نتوانستید کامل آن را خرج کنید باید برگردید از اول شروع کنید

- باید پولی که در حسابتان هست را کاملا حس کنید و با احساس واقعیت خرج کنید برای مثال اگر در واقعیت از طرف بانک بگویند 1.000.000 تومانی که دارید را اگر تا 24 ساعت خرج نکنید از حساب شما برمیداریم! ایا در این شرایط پولتان را همچنان در بانک نگه میداشتید؟ مسلما نه پس با این پول ها هم، این رفتار را داشته باشید
    - خیلی مهم است که بازی را واقعی جلوه دهید، چیز هایی که لازمتان هست بخرید یا خرج کنید مثلا اگر روز چهارم یک موبایل خریدید دلیل ندارد که فردای آن روز دو موبایل دیگر بخرید! اگر پول واقعی بود واقعا اینکار را میکردید؟
    - این پول را باید حس کنید! هنگام خرج کردن باید احساس خوب داشته باشید، اگر حین بازی احساس بد یا فشار داشتید برگردید و از روز اول شروع کنید چون اولین بار است که ذهن شما در چنین شرایطی قرار میگیرد و طبیعی هست که چنین مقاومت هایی را از خود نشان دهد و این نشانه بسیار خوبی و طبیعی ای هست.
    - توجه کنید که هر روز 1 میلیون بیش تر از دیروز وارد حساب شما می شود پس به فکر پس انداز کردن یا خرید سکه و طلا برای حفظ ارزش پول نباشید! و پول دیروزتان را برای فردا پس انداز نکنید چون هر روز بیش تر از دیروز پول به حساب شما اضافه می شود باید خرج چیز هایی کنید که واقعا به آنها نیاز دارید

وقتی رقم های واریزی از ظرفیت ذهنی شما بیشتر شود حین انجام تمرین دچار احساس بد، احساس فشار روانی و استرس می شوید در کل اگر حین تمرین احساس خوب نداشتید این نشان میدهد که ظرفیت ذهن تان به چالش کشیده می شود و مجبور است که رشد کند و آنقدر این تمرین را از اول شروع کنید که ذهنتان کم کم به این اعداد عادت کند

" ذهن ناخوداگاه فرق بین تصور و واقعیت را نمیفهمد "

جمع بندی تمرین:
    - هر روز 1 میلیون بیشتر از دیروز وارد حساب شما می شود و شما 24 ساعت فرصت دارید آن را خرج کنید
    - باید پول را واقعا حس کنید و حین خرج کردن احساس خوب داشته باشید.
    - پول را برای چیز هایی خرج کنید که اگر واقعا آن پول را داشتید برای آنها خرج میکردید! به بازی حس واقعی بودن بدهید

- نباید با این پول پس انداز کنید و نباید بدهی هایتان را پرداخت کنید!
    - اگر خرج نکنید پول از شما گرفته می شود و باید از روز اول شروع کنید
    - اگر حین تمرین احساس بد یا فشار ذهنی داشتید برگردید و از روز اول شروع کنید

* میتوانید از دلار به جای تومان استفاده کنید مثلا به جای 1 میلیون تومان، 1000 دلار استفاده کنید
    ویرایش توسط ichi.trader98 : 04-21-2019 در ساعت 19:52

2. 686 کاربر برای این پست سودمند از ichi.trader98 عزیز تشکر کرده اند:

Academywave آواتار ها
    7,674 بار در 388 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 270 پست
    برچسب زده شده
    در 9 تاپیک
    سلام
    ممنون بابت این تاپیک فوق العاده
    شاید نام این روش, بازی باشه . اما من میگم یک برنامه بسیار قوی برای تغییر ذهن است
    من خودم این روش رو امتحان کردم. فوق العاده عالی روی ذهن تاثیر میزاره
    خیلیها شاید با خوندن متن این پست خندشون بگیره و بصورت فان بهش نگاه کنن وبراحتی ازش بگذرن
    اما مطمعن باشین اگر این روش رو تا اخر ادامه بدین صددرصد نتایج اونو میبینید
    نکته بسیار جالب این هست که فقط هفت الی ده درصد کسانیکه این بازی رو شروع میکنن تا انتها انجامش میدن.
    نکته جالب دیگه اینه که من میخوام به شما بگم حدود 90درصد پول دنیا در دست ده درصد افراد در جامعه است
    نقطه اشتراک خوبی بین این دو جمله میشه پیدا کرد.

"عادت شما به مقاومت، تنها مانعی است که شما را از جذب و پذیرش چیزهایی که می خواهید باز می دارد. افکاری که اگر ناآگاهانه و ذره ذره توسط شما در فکرتان جمع شود، این مانع را می سازد."

خانم استر در کتاب قانون جذب ثروت می*گوید:
    هنوز بسیاری از ما درک نکرده*ایم که هر ذره در جهان هستی، هم شامل خواسته ها و هم شامل ناخواسته ها است و ما با احساس و توجه*مان به هر چیز آن را جذب می*کنیم نه صرفا با فکر کردنبه آن.

BE THE BEST
    راه های ارتباطی با تیم پشتیبانی آکادمی ویو

تیکت پشتیبانی(بهترین روش):ثبت تیکت

ایمیل:[email protected]
    تلگرام:ichi_amino

اینستاگرام:ichi.amino_academy
    گفتگوی انلاین در وب سایت

4. 486 کاربر برای این پست سودمند از Academywave عزیز تشکر کرده اند:

4,450 بار در 131 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    با سلام
    بازی جالبی هست و من تجربه خوبی از انجامش دارشتم. ما با انجام این بازی به محدودیت های ذهنی خود و نگاهمون به پول پی میبریم. نتایج افراد هم با هم فرق میکنه. یکی در روز ۳۰م به انتها میرسه و یکی در روز ۱۰م و دلیل اون هم نداشتن دید واضحی از اهدافشون هست. در فیلم متری شیش نیم یک دیالگ داره که میگه اگر بهت ۲۰ میلیون پیشنهاد میدادم قبول میکردی و ۵ میلیارد ذهنت درک نمیکنه.

6. 230 کاربر برای این پست سودمند از m_sh عزیز تشکر کرده اند:

319 بار در 3 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    بازی واقعا وزیبا و وحشتناکی هست چون وقتی به روز سی ام میرسی همه نیازها و اهداف کوچک انجام شدن و از طرفی هم اونقدر زیاد نیست که براش بتونی اهداف بزرگتر در نظر بگیری

8. 219 کاربر برای این پست سودمند از شهرام عزیز تشکر کرده اند:

37,842 بار در 1,035 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 138 پست
    برچسب زده شده
    در 7 تاپیک
    سلام داداش. خیلی خیلی تاپیک جالب و به جا هست.
    من واقعا این تمرین رو مسمر ثمر میدونم. بخشیدن باعث گردش مالی میشه و باعث به جریان افتادن روزی میشه. روزی و نعمات الهی به سمت ما جریان پیدا میکنه. این تمرینات ذهنی اولیه مثل باز کردن مجرای اولیه هست. من یه نسخه آندروید این بازی رو دارم و تا دو سه هفته انجام دادم ولی متاسفانه مشکل این نرم افزار اینه که با خاموش روشن شدن گوشی لیستی که نوشتیم پاک میشه و همه چیزهائی که نوشته بودیم از بین میره.
    احیانا اگر نسخه خوبی از این نرم افزار برای اندروید دارین حتما لینکشو بذارین دانلود کنیم.

با سپاس

10. 163 کاربر برای این پست سودمند از SaeidFx عزیز تشکر کرده اند:

ichi.trader98 آواتار ها
    26,182 بار در 626 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 160 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saeid نمایش پست ها
    سلام داداش. خیلی خیلی تاپیک جالب و به جا هست.
    من واقعا این تمرین رو مسمر ثمر میدونم. بخشیدن باعث گردش مالی میشه و باعث به جریان افتادن روزی میشه. روزی و نعمات الهی به سمت ما جریان پیدا میکنه. این تمرینات ذهنی اولیه مثل باز کردن مجرای اولیه هست. من یه نسخه آندروید این بازی رو دارم و تا دو سه هفته انجام دادم ولی متاسفانه مشکل این نرم افزار اینه که با خاموش روشن شدن گوشی لیستی که نوشتیم پاک میشه و همه چیزهائی که نوشته بودیم از بین میره.
    احیانا اگر نسخه خوبی از این نرم افزار برای اندروید دارین حتما لینکشو بذارین دانلود کنیم.

با سپاس
    سلام بله اتفاقا برنامه اندرویدش رو هم ما نوشتیم یه کانال تلگرامی هم مخصوص زده بودیم که دیگه ادامش ندادم
    البته کارای برنامه نویسی اش رو دوستم انجام داده بود چون تازه کار بود نرم افزار باگ زیادی داشت

ولی پیشنهاد میشه کلا رو نرم افزار بازی نکنید با کاغذ خیلی تاثیر گذار تره
    وقتی تایپ میکنیم و یا با نرم افزار کار میکنیم تنها 8 بخش از مغزمون درگیر میشه ولی وقتی دستی مینویسیم 48 بخش از مغزمون درگیر میشه که تاثیر خیلی خیلی زیاد تری داره برای همین دیگه نرم افزار رو ارتقا ندادیم

12. 232 کاربر برای این پست سودمند از ichi.trader98 عزیز تشکر کرده اند:

37,842 بار در 1,035 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 138 پست
    برچسب زده شده
    در 7 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ichi.trader98 نمایش پست ها
    سلام بله اتفاقا برنامه اندرویدش رو هم ما نوشتیم یه کانال تلگرامی هم مخصوص زده بودیم که دیگه ادامش ندادم
    البته کارای برنامه نویسی اش رو دوستم انجام داده بود چون تازه کار بود نرم افزار باگ زیادی داشت

ولی پیشنهاد میشه کلا رو نرم افزار بازی نکنید با کاغذ خیلی تاثیر گذار تره
    وقتی تایپ میکنیم و یا با نرم افزار کار میکنیم تنها 8 بخش از مغزمون درگیر میشه ولی وقتی دستی مینویسیم 48 بخش از مغزمون درگیر میشه که تاثیر خیلی خیلی زیاد تری داره برای همین دیگه نرم افزار رو ارتقا ندادیم

آفرین داداش. کم کم داریم دوستان جدیدمون رو میشناسیم و جنبه های مختلفشون رو شناسائی میکنیم. زنده باشین. از اون نرم افزار خیلی خوشم میومد. فقط همون یه اشکال باعث شد که نتونم بازی رو تا انتها انجام بدم.
    تجربه من اینه که هر بار این بازی رو شروع میکردم بعد از یکی دو هفته شروع اتفاقات جالبی رو شاهد بودم... نگاه میکانیکی به هستی باعث میشه آدم در خیلی از نعمات و برکات رو به روی خودش ببنده. به دوستان توصیه میکنم حتما این تمرینو شروع کنن و نتیجه رو ببینن. بدون قضاوت و پیش داروی با قلبی باز این تمرین ساده رو انجام بدیم ... اتفاقات جالبی می افتن....
    ویرایش توسط SaeidFx : 05-10-2019 در ساعت 15:30

14. 165 کاربر برای این پست سودمند از SaeidFx عزیز تشکر کرده اند:

210 بار در 7 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    عالییییی

16. 125 کاربر برای این پست سودمند از دیاکو دلبران عزیز تشکر کرده اند:

586 بار در 16 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    عالی بود

18. 106 کاربر برای این پست سودمند از zarin عزیز تشکر کرده اند:

14,024 بار در 523 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام این بازی بسیار عالیه و من دارم تکرارش می کنم.

فقط یک سوال هدف این بازی اینه که بتونیم سودی که کنیم را عادت بدیم خرجش کنیم و روی هم نگهش نداریم درسته؟

20. 121 کاربر برای این پست سودمند از sara1369 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع