صفحه 312 از 667 نخستنخست ... 212262302310311312313314322362412 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,111 به 3,120 از 6664

موضوع: بازی فراوانی

1,360 بار در 308 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 25 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام صبح همگی بخیر
    روز 66 موجودی 6600 دلار معادل 198 میلیون تومان
    یه مانیتور رو چند روز پیش دیده بودم و میخواستم بزارمش برای روز های اینده بخرمش ولی خب یه چیز جالب دیدم
    امروز تخفیف داشت و منم که خدا خواسته خریدمش
    Screen Shot 11-09-2022 at 07.35 ق.ظ.png
    بچه های عشق psاعلام حضور کنن بریم بازی
    موفق باشید
    تمرین بیشتر​زندگی بهتر

​(مجتبی)

2. 3 کاربر برای این پست سودمند از mojteba0013 عزیز تشکر کرده اند:

8,668 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1163 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    با نام و یاد خدا و با عرض سلام خدمت تمامیه دوستان، بزرگواران و همراهان، امیدوارم حال همگی عزیزان عالی باشه، پوزش میخوام بابت فعالیت کمی که طی این ماه اخیر داشتم، متاسفانه مشغله کاری بسیاری دارم و امیدوارم هر چه سریع بتونم برگردم و فعالیتم رو مثل گذشته افزایش بدم، امروز هم به دلیل اینکه هوا نامناسبه وقت کردم از یکی از کارهام صرف نظر کنم و یه خبر خوب هم برای خودم هم به همه عزیزانی که بازی فراوانی رو پر قدرت جلو میان بدم، امروز روز 90 بازی فراوانی هست و خیلی خوشحالم که تونستم بدون وقفه و مشکل این بازی رو تمام کنم، یه سری نکات عرض میکنم برای عزیزانی که قصد دارند این بازی رو شروع کنند که برای اتمام بدون وقفه این بازی بسیار لازم هست.
    1: حتما یه دفتر تهیه بفرمایید و خریدهاتون رو هر روز در اون یادداشت بفرمایید، اینطوری غیر ممکنه که از برنامه عقب بیافتید، من خودم شخصا یه دفتر دارم، هر روز جلو چشممه، همه چیز رو توی اون یادداشت کردم، من فقط روز اول بود که یه خرید کردم حدودا 100,000 تومن بالاتر از قیمت اون روزم بود، که جناب @memo بزرگوار دوست عزیزم، همون روز بنده رو راهنمایی فرمودند و از اون روز به بعد حتی یک ریال هم پایین تر یا بالاتر خرید نکردم، سپاسگذار ایشون هستم که همون روز اول این نکته رو به بنده یادآوری کردند، حضور عزیزان با تجربه مثل ایشون هست که باعث میشه دوستان تازه وارد از مسیر خارج نشن.
    2: توی همون دفتر فرداش رو هم تاریخ بزنید تا یادتون بمونه که جای خالی رو باید پرکنید و خریدتون رو انجام بدید.
    3: هنگام خرید حس خوبی داشته باشید و سعی کنید با به اشتراک گذاشتن اون خرید در این انجمن اون حس خوب رو به بقیه عزیزان هم القا کنید، باور بفرمایید بار ها و بار بوده که بنده از خرید بقیه دوستان لذت بردم و خوشحال شدم، مخصوصا دوستانی که برای عزیزانشون خرید میکنند و هدیه میدند، خیلی قشنگه.
    4: از قیمت اون روزتون تجاوز نکنید و اینو بدونید که چیزی به اسم محدودیت و قناعت توی این بازی وجود نداره، شما میتونید ده تا کفش داشته باشید چه اشکالی داره؟
    حالا خرید امروز چی بوده؟
    90 Jacuzzi.PNG
    و در آخر هم این نوید رو به همه عزیزان میدم که بنده تا روز 365 بازی جلو میرم، ایشالله به محض اینکه وقتم آزاد بشه و بتونم دوباره برگردم به جمع عزیزان، حتما پست قرار میدم و بقیه عزیزان رو هم کمک میکنم، با آرزوی موفقیت برای همه عزیزان، امیدوارم موفق و شاد باشید.

4. 13 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

DR-ali آواتار ها
    6,072 بار در 1,520 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 379 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    با نام و یاد خدا و با عرض سلام خدمت تمامیه دوستان، بزرگواران و همراهان، امیدوارم حال همگی عزیزان عالی باشه، پوزش میخوام بابت فعالیت کمی که طی این ماه اخیر داشتم، متاسفانه مشغله کاری بسیاری دارم و امیدوارم هر چه سریع بتونم برگردم و فعالیتم رو مثل گذشته افزایش بدم، امروز هم به دلیل اینکه هوا نامناسبه وقت کردم از یکی از کارهام صرف نظر کنم و یه خبر خوب هم برای خودم هم به همه عزیزانی که بازی فراوانی رو پر قدرت جلو میان بدم، امروز روز 90 بازی فراوانی هست و خیلی خوشحالم که تونستم بدون وقفه و مشکل این بازی رو تمام کنم، یه سری نکات عرض میکنم برای عزیزانی که قصد دارند این بازی رو شروع کنند که برای اتمام بدون وقفه این بازی بسیار لازم هست.
    1: حتما یه دفتر تهیه بفرمایید و خریدهاتون رو هر روز در اون یادداشت بفرمایید، اینطوری غیر ممکنه که از برنامه عقب بیافتید، من خودم شخصا یه دفتر دارم، هر روز جلو چشممه، همه چیز رو توی اون یادداشت کردم، من فقط روز اول بود که یه خرید کردم حدودا 100,000 تومن بالاتر از قیمت اون روزم بود، که جناب @memo بزرگوار دوست عزیزم، همون روز بنده رو راهنمایی فرمودند و از اون روز به بعد حتی یک ریال هم پایین تر یا بالاتر خرید نکردم، سپاسگذار ایشون هستم که همون روز اول این نکته رو به بنده یادآوری کردند، حضور عزیزان با تجربه مثل ایشون هست که باعث میشه دوستان تازه وارد از مسیر خارج نشن.
    2: توی همون دفتر فرداش رو هم تاریخ بزنید تا یادتون بمونه که جای خالی رو باید پرکنید و خریدتون رو انجام بدید.
    3: هنگام خرید حس خوبی داشته باشید و سعی کنید با به اشتراک گذاشتن اون خرید در این انجمن اون حس خوب رو به بقیه عزیزان هم القا کنید، باور بفرمایید بار ها و بار بوده که بنده از خرید بقیه دوستان لذت بردم و خوشحال شدم، مخصوصا دوستانی که برای عزیزانشون خرید میکنند و هدیه میدند، خیلی قشنگه.
    4: از قیمت اون روزتون تجاوز نکنید و اینو بدونید که چیزی به اسم محدودیت و قناعت توی این بازی وجود نداره، شما میتونید ده تا کفش داشته باشید چه اشکالی داره؟
    حالا خرید امروز چی بوده؟
    90 Jacuzzi.PNG
    و در آخر هم این نوید رو به همه عزیزان میدم که بنده تا روز 365 بازی جلو میرم، ایشالله به محض اینکه وقتم آزاد بشه و بتونم دوباره برگردم به جمع عزیزان، حتما پست قرار میدم و بقیه عزیزان رو هم کمک میکنم، با آرزوی موفقیت برای همه عزیزان، امیدوارم موفق و شاد باشید.
    درود امین جان
    چه خبر اقا ؟؟ دلمون تنگ شده بود
    خداروشکر که رسیدین به روز 90 امیدوارم تو همه مراحل موفق باشیم (که شما بدون شک هستید)
    تبریک میگم بهتون
    همه عمر بر ندارم / سر از این خمار مستی

6. 3 کاربر برای این پست سودمند از DR-ali عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 25 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    just fifa 2023
    حالا شما بیا fifa هم میزنیم
    ولی خب فیفا باگ داره کمی نسخه های قدیمی که بازی میکردیم یهو بازیکن میرفت تو دروازه و بدبختی
    ولی خب جدیدا شاید بهتر باشن تست میکنم حتما
    تمرین بیشتر​زندگی بهتر

​(مجتبی)

8. 3 کاربر برای این پست سودمند از mojteba0013 عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 25 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    حالا خرید امروز چی بوده؟
    90 Jacuzzi.PNG

روز بخیر امین جان
    تبریک میگم خیلی خوشحال شدم که بلاخره موفق شدی
    منتظریم روز های 365 رو هم ببینیم و کوتاه نیا
    موفق باشی
    تمرین بیشتر​زندگی بهتر

​(مجتبی)

10. 2 کاربر برای این پست سودمند از mojteba0013 عزیز تشکر کرده اند:

Ghaffar آواتار ها
    1,725 بار در 448 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 57 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام.وقت بخیر./بازی فراوانی/ روز شصت و یکم/(۶۱ میلیون)
    خرید بلیط بازی ایران و انگلیس در جام جهانی برای روز ۳۰ ابان در قطر
    و بقیه پول هم هزینه رفت و امد و هتل برای ۴ روز و ۳ شب
    بارگیری.jpeg.jpgimages.jpeg.jpg

12. 6 کاربر برای این پست سودمند از Ghaffar عزیز تشکر کرده اند:

M.T.z آواتار ها
    4,264 بار در 941 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 174 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    روز 8 بازی فراوانی موجودی 8 میلیون تومان
    خرید یک مخزن اب 2000 لیتری برای افزایش فشار اب.
    هزینه تانکر و لوله کشی و نصب ان در مجموع 8 میلون
    افقی-2.jpg
    E-mail: [email protected]
    Instagram: MTz_trader

14. 4 کاربر برای این پست سودمند از M.T.z عزیز تشکر کرده اند:

sasan9877 آواتار ها
    341 بار در 101 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    به نام خدا
    سلام خدمت دوستان گرامی
    روز بیست و دوم مبلغ 22/000/000
    Screenshot (44).pngScreenshot (45).pngScreenshot (47).png

16. 4 کاربر برای این پست سودمند از sasan9877 عزیز تشکر کرده اند:

behzad61 آواتار ها
    201 بار در 54 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام
    روز79ام با 79میلیون تومان
    2.png3.png4.png

18. یک کاربر برای این پست سودمند از behzad61 عزیز تشکر کرده اند:

arsalan.b آواتار ها
    9,802 بار در 1,540 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 464 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه
    روز هفتاد و نهم موجودی 7900 دلار
    خرید وان جکوزی
    m3rg2i4q_thumb3.jpg

20. 2 کاربر برای این پست سودمند از arsalan.b عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 16 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 16 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع