صفحه 120 از 675 نخستنخست ... 2070110118119120121122130170220620 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,191 به 1,200 از 6743

موضوع: بازی فراوانی

sara.sat آواتار ها
    7,936 بار در 858 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 161 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali.831 نمایش پست ها
    عرض ادب و احترام خدمت دوستان عزیز و استاد گرامی

امروز نودمین روز بازی فراوانی رو انجام دادم برای همین این پست رو میزارم

چند بار اولی که این بازی رو شروع کردم نتونستم چالش رو کامل کنم چون به چشم بازی میدیدم و میخواستم روی گوشی انجام بدم و مخصوصا نداشتن نظم در انجام کار دو بار این اتفاق افتاد که تصمیم گرفتم برای بار سوم یه دفتر تهیه کنم و هر روز صبح این مبلغ رو خرج کنم

از چالش هایی که داشتم قبلا فکرم این بود که باید یهو چندین میلیارد داشته باشم تا نیاز هامو رفع کنم و دیدم توی یه مدت کوتاهی این کار رو انجام بدم
    یه جایی توی صحبت های استاد شنیدم که ما زمانی میتونیم ثروتمند بشیم که در جهت فراوانی حرکت کنیم ینی کارهایی که انجام میدیم برای دیگران هم نفع داشته باشه کم کم ذهنم کاملا درگیر این چالش شد و در حال برنامه ریزی برای قدم های بعدی بودم که هم در جهت ثروت سازی باشه هم در جهت فراوانی

در مورد چالش های مالی پست های دوستان رو دیدم که گاهی به یک عددی رسیدن که سقف ذهنی بوده براشون و باعث شده نتونن طبق برنامه پیش برن. خداروشکر تا الان که نودمین روز هست برای من همچین مشکلی وجود نداشته
    دلیلشم به نظر خودم اینه که همیشه توی ذهنم اهداف خیلی بزرگ مالی داشتم و همیشه بهش فکر کردم و در جهتش تلاش کردم رشته تحصیلی و درسی که خوندم وجه اشتراکی با این کار نداره ولی ذهنیتم اینه که اون اهداف و خواسته های بزرگی که توی زندگی داشتم باعث شده به این سمت بیام
    و الان در دوره پرایس اکشن و سیستم فراکتالی در خدمت استاد هستم
    و این خرید هایی که توی این نود روز انجام دادم رو دارم تا اینکه توی واقعیت هم عملی کنم

البته بی صرانه منتظر دریافت فایل مربوط به بازی فراوانی هستم @amino

فکر کنم تارگت بعدی این چالش 365 روز باشه پس با قدرت به سوی تارگت بعدی

سلام
    تبریک میگم و موفق باشید
    ای تو در کشتی تن، رفته به خواب
    آب را دیدی... نگر در آب، آب

آب را آبی است کو می راندش
    روح را روحی است و می خواندش

2. 11 کاربر برای این پست سودمند از sara.sat عزیز تشکر کرده اند:

334 بار در 49 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

Red face

سلام به همه دوستان و استاد عزیزمون

من روز 90 رو تمام کردم و البته لازمه بگم منم مثل باقی دوستان بعد از 3 یا 4 بار انجام این بازی حتی قبل از ورود ب آکادمی بالاخره موفق به رسیدن ب روز 90 شدم

و خداروشکر تعیین کردن هدف برای خودم در مورد این بازی ، ک من میخوام با هدف این بازی رو انجام بدم باعث شد تا پشت سر هم ب صورت مستمر این بازی رو انجام بدم تا ب اینجا برسم

و نکته جذاب اینکه باید همیشه یادمون باشه...باید هر چیزی تکاملش طی بشه ، مثل همون دونه که به محض کاشتن درخت نمیشه...پله پله رشد میکنه تا درخت بشه...چقدر خوبه ک همه اینو کامل درک کنیم ن در حد فهم واژه ها

بی صبرانه منتظر دریافت فایل از استاد دهقان عزیز هستم @amino

با آرزوی سلامتی ،موفقیت و خرسندی برای استاد عزیز و همه ی بروبچ آکادمی ویو
    ویرایش توسط CRIXALIS : 10-04-2021 در ساعت 17:15

4. 12 کاربر برای این پست سودمند از CRIXALIS عزیز تشکر کرده اند:

2,188 بار در 323 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام دوستان وقت بخیر
    من تجربه ای در انجام بازی فراوانی دارم که گفتم شاید مفید باشه با شما هم درمیون بزارم.
    بنده از خانواده ای با سطح درآمد متوسط میام، پدر بنده معلم بودند و درسته که ما خوشبختانه هیچگاه طعم فقر رو نچشیدیم، ولی پول فراوان در زندگی ما جاری نبود و همیشه محدودیت در خرج کردن و کلا محدودیت در درآمد داشتیم و همین باعث شده بود من ترس از خرج کردن داشته باشم، همیشه فکرم به سمت پس انداز کردن بود، مدتی هست در حال انجام بازی فراوانی و همچنین شکرگذاری هستم، میتونم بگم مقدار بسیاری از این حالت و سد ذهنی در من در حال برطرف شدن هست و الان دیگه به پس انداز فکر نمیکنم، و این مسله در زندگی روزمره هم داره خیلی واضح خودشو نشون میده، هرچند هنوز از فارکس پولی درنیاوردم و به درآمد زندگیم اضافه نشده ولی دیگه فکرم پس انداز کردن نیست، الان دارم به درآمد بیشتر فکر میکنم، پول در بیارم که بتونم هرچیزی میخوام بخرم و امروز پولی که به صورت واقعی دارم رو خرج کنم نه اینکه بخوام پس انداز کنم، چون ایمان دارم من میتونم بیشتر و بیشتر درآمد کسب کنم.
    خداروشکر که من با آکادمی ویو آشنا شدم و دوستان گرانبهایی همچون شما دارم . براتون رزق و روزی فراوان و آرامش آرزو دارم.

6. 12 کاربر برای این پست سودمند از mahsa_k عزیز تشکر کرده اند:

39 بار در 3 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

90 روز بازی فراوانی

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein_izi نمایش پست ها
    سپاس فراوان������❤️
    با سلام به همه ی دوستان خوبم
    امروز 14 ام مهرماه 1400 هست. از اول سال 1400 بازی فراوانی رو به صورت جدی شروع کردم و گفتم من هر طور شده باید عدد ذهنیمو افزایش بدم و به خودم اثبات کنم که من آدم پشت کار داری هستم و میتونم یه بازی که اول به نظر خیلی سطحی میاد رو انجام بدم. اول بازی فک میکنی خب این چه کاریه که من میکنم ولی بعد از گذشت یه مدت متوجه میشی این بازی یه نمونه اس که به این مفهوم برسی که برای رسیدن به موفقیت، سربلندی، و اون چیزی که میخوای از زندگیت الزاما برداشتن یه گام خیلی بزرگ نیاز نداری (خودمونیش توی مبحث مالی میشه یه پول قلمبه که از آسمون بیفته جلو پات). کتاب اثر مرکب نوشته دارن هاردی رو هم که میخونی میگه تو برای موفقیت باید یه سری گام های کوچیک مثبت رو به صورت مکرر برداری تا به اون هدف قشنگی که داری برسی. من این بازی رو خیلی دوست دارم و خیلی ازش میتونم براتون بنویسم ولی فک میکنم اگه خودتون مثل من بچشیدش خیلی خیلی تاثیر بیشتری روتون میزاره.
    از اول سال 1400 تا الان 200 روز میگذره و من توی این فاصله 198 روزه که دارم این بازی رو انجام میدم (دو روز فقط گاف دادم) و امروز به عدد طلایی 90 رسیدم.

موفقیت برداشتن یک گام بلند نیست، برداشتن گام های کوچیک مداوم و پشت سرهمه

با آرزوی بهترین ها برای تک تک تون

8. 15 کاربر برای این پست سودمند از hosein_izi عزیز تشکر کرده اند:

15 بار در 2 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ichi.trader98 نمایش پست ها
    بازی فراوانی
    جهت افزایش ظرفیت ذهن تریدر برای به دست آوردن رقم های بزرگ تر

هر تریدری می تواند به راحتی با 100 دلار بالانس، روزانه 3% به موجودی خود اضافه کند یعنی 3 دلار! کار راحتی به نظر می آید اما وقتی صحبت از حساب 100.000 دلاری می شود قضیه یکم فرق می کند!
    گرفتن 3% در روز، با حساب 100.000 دلاری که روزانه 3000$ می شود، برای بسیاری از تریدر ها مشکل است! درحالی که همان کار هایی که با حساب 100 دلاری انجام میداد، با این حساب نیز انجام خواهد داد و تفاوت فقط در انتخاب حجم لات ها هست

به نظر شما چرا تنها اضافه کردن 3 صفر، اینقدر شرایط را برای تریدر تغییر می دهد؟ چه دلیلی باعث می شود که همان درصد سود، در 100 دلار برای تریدر کار راحتی باشد اما با 100.000 دلار کار حضرت فیل؟!
    پاسخ یک چیز است! روانشناسی فردی تریدر
    روانشناسی مهمترین عامل در موفقیتِ یک تریدر است
    برای تریدری که به راحتی میتواند روزانه 3% به حساب 100 دلاری خود اضافه کند، اگر یکباره به سمت حساب 100.000 دلاری برود و بخواهد روزانه 3% سود مرکب بگیرد، دچار استرس و ترس شدیدی می شود طوری که دیگر جرئت معامله کردن ندارد
    برای مثال اگر با حساب 100 دلاری خود در هر معامله با حجم 0.01 لات وارد میشد، با همان تناسب در حساب 100.000 دلاری باید 10 لات وارد شود که اکثرا جرئت این کار را ندارند! در حالی که همه چیز منطقی و با تناسب حساب 100 دلاری است
    ریشه این مشکل در روانشناسی بستگی به میزانِ احساسِ شایستگی و لیاقتی که فردِ تریدر در خود میبیند دارد! که بعضی ها به آن ظرفیت ذهنی هم میگویند
    اگر تریدر خود را شایسته و لایق پول های زیاد بداند، آن رقم ها برایش عادی می شود و به راحتی میتواند آن را به دست بیاورد و تفاوت تریدری که میتواند روزانه 3% سود، با اکانت 100.000 دلاری بگیرد با تریدری که با اکانت 100 دلاری میگیرد تنها در ظرفیت ذهنی آن ها است که ظرفیت ذهنی هم ریشه در احساس شایستگی و لیاقت نسبت به پول دارد.
    برای مثال تریدری که با تصور داشتن روزانه 10.000 دلار سود، در پوست خود نگنجد و این رقم برایش رویایی و افسانه ای باشد و یا دچار استرس شود هرگز نمیتواند آن را به دست بیاورد و یا اگر به دست بیاورد سریع از دست میدهد چون احساس لیاقت نسبت به آن پول ندارد و این زمانی دست یافتنی میشود که این ارقام برایش عادی و بدیهی و طبیعی باشد مثل همان تریدری که گرفتن 3 دلار با حساب 100 دلاری، برایش رقم رویایی نیست و یک قضیه کاملا عادی و طبیعی است

خب برای اینکه این ظرفیت ذهنی مان را افزایش دهیم، بهتر بگویم احساس لیاقت و شایستگی مان را نسبت به پول بسیار بالا ببریم یک تمرین فوق العاده عالی برای شما معرفی میکنم که ذهنمان را به داشتن اعداد بالا عادت دهیم و این کم کم در ساختار باور های ما تاثیر میگذارد.

سازنده این تمرین خانم اِستر هیکس یکی از بهترین مربی های موفقیت فردی هست
    این تمرین، ذهن شما را به چالش میکشد و مستقیم روی ناخودآگاه شما تاثیر میگذارد و اگر با احساس کامل انجامش دهید، ذهن شما به شدت در مقابل آن مقاومت می کند و این را حین تمرین تجربه خواهید کرد.
    ذهن ناخودآگاه فرق بین واقعیت و تصوّر را متوجه نمی شود برای مثال همین الان چشمانتان را ببندید و تصور کنید که یک لیموی سبز ترشِ ترش را که لای دندان هایتان گذاشتید و فشار می دهید و آب ترش روی زبانتان میریزد
    میبینید که ناخودآگاه دهان شما آب بزاق ترشح میکند در حالی که تصویر فقط در ذهن شما بود و هیچ واقعیتی نداشت!

حالا با این تمرین همین بلا را بر سر ناخودآگاهتان می آورید، این تمرین روی تک تک سلول ها و نورون های مغزی شما همان تاثیر تصوّر لیموترش بر ترشح آب براق دهانتان را میگذارد و قوی ترین تمرین ذهنی برای افزایش ظرفیت ذهنی و حس لیاقت و شایستگی هست که نتیجه آن تاثیر مستقیم روی روانشناسی ترید شما میگذارد.

شرح تمرین:
    روزانه مبلغی به حساب شما واریز می شود و فردای آن روز یک میلیون بیشتر به حساب شما واریز می شود و شما 24 ساعت فرصت دارید تا آن پول را ذهنی خرج کنید و اگه خرج نکنید از شما گرفته می شود
    مهم نیست این پول از کجا می آید مهم این است که خرجش کنید(اگر ذهنتان مقاومت کرد تجسم کنید که دارید از بازارهای مالی سود میگیرد)
    برای مثال روز اول 1.000.000 تومان به حساب ذهنی شما واریز می شود و شما 24 ساعت فرصت دارید تا آن پول را خرج کنید برای مثال یک عطر یا یک لباس شیک بخرید
    فردای آن روز مبلغ 2.000.000 تومان به حساب شما واریز می شود و شما 24 ساعت فرصت دارید تا خرجش کنید
    به همین ترتیب روز سوم 3.000.000 تومان به حساب شما واریز می شود
    روز چهارم 4.000.000 تومان واریز می شود
    و اگر روزی فراموش کردید یا نتوانستید کامل آن را خرج کنید باید برگردید از اول شروع کنید

- باید پولی که در حسابتان هست را کاملا حس کنید و با احساس واقعیت خرج کنید برای مثال اگر در واقعیت از طرف بانک بگویند 1.000.000 تومانی که دارید را اگر تا 24 ساعت خرج نکنید از حساب شما برمیداریم! ایا در این شرایط پولتان را همچنان در بانک نگه میداشتید؟ مسلما نه پس با این پول ها هم، این رفتار را داشته باشید
    - خیلی مهم است که بازی را واقعی جلوه دهید، چیز هایی که لازمتان هست بخرید یا خرج کنید مثلا اگر روز چهارم یک موبایل خریدید دلیل ندارد که فردای آن روز دو موبایل دیگر بخرید! اگر پول واقعی بود واقعا اینکار را میکردید؟
    - این پول را باید حس کنید! هنگام خرج کردن باید احساس خوب داشته باشید، اگر حین بازی احساس بد یا فشار داشتید برگردید و از روز اول شروع کنید چون اولین بار است که ذهن شما در چنین شرایطی قرار میگیرد و طبیعی هست که چنین مقاومت هایی را از خود نشان دهد و این نشانه بسیار خوبی و طبیعی ای هست.
    - توجه کنید که هر روز 1 میلیون بیش تر از دیروز وارد حساب شما می شود پس به فکر پس انداز کردن یا خرید سکه و طلا برای حفظ ارزش پول نباشید! و پول دیروزتان را برای فردا پس انداز نکنید چون هر روز بیش تر از دیروز پول به حساب شما اضافه می شود باید خرج چیز هایی کنید که واقعا به آنها نیاز دارید

وقتی رقم های واریزی از ظرفیت ذهنی شما بیشتر شود حین انجام تمرین دچار احساس بد، احساس فشار روانی و استرس می شوید در کل اگر حین تمرین احساس خوب نداشتید این نشان میدهد که ظرفیت ذهن تان به چالش کشیده می شود و مجبور است که رشد کند و آنقدر این تمرین را از اول شروع کنید که ذهنتان کم کم به این اعداد عادت کند

" ذهن ناخوداگاه فرق بین تصور و واقعیت را نمیفهمد "

جمع بندی تمرین:
    - هر روز 1 میلیون بیشتر از دیروز وارد حساب شما می شود و شما 24 ساعت فرصت دارید آن را خرج کنید
    - باید پول را واقعا حس کنید و حین خرج کردن احساس خوب داشته باشید.
    - پول را برای چیز هایی خرج کنید که اگر واقعا آن پول را داشتید برای آنها خرج میکردید! به بازی حس واقعی بودن بدهید

- نباید با این پول پس انداز کنید و نباید بدهی هایتان را پرداخت کنید!
    - اگر خرج نکنید پول از شما گرفته می شود و باید از روز اول شروع کنید
    - اگر حین تمرین احساس بد یا فشار ذهنی داشتید برگردید و از روز اول شروع کنید

* میتوانید از دلار به جای تومان استفاده کنید مثلا به جای 1 میلیون تومان، 1000 دلار استفاده کنید
    سلام وقت بخیر. مرسی بابت این تاپیک و این بازی, من از امروز قزاره استارت بزنم. فقط دوتا سوال یکی اینکه هدف این بازی چند روزه اس؟ یک ماه دوماه....؟ و اینکه توی بعضی کامنت ها دوستان نوشته بودن منتظر دریافت فایل از استاد امینو هستن, اون فایل جریانش چیه اگه یه توضیحی بدید ممنون میشم, چون نمیشه واقعا همه پست هارو بررسی کرد و متوجه شد به خاطر تعداد بالای اونها, بازم ممنونم

10. 8 کاربر برای این پست سودمند از Alireza13 عزیز تشکر کرده اند:

M.safari97 آواتار ها
    8,205 بار در 797 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza13 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر. مرسی بابت این تاپیک و این بازی, من از امروز قزاره استارت بزنم. فقط دوتا سوال یکی اینکه هدف این بازی چند روزه اس؟ یک ماه دوماه....؟ و اینکه توی بعضی کامنت ها دوستان نوشته بودن منتظر دریافت فایل از استاد امینو هستن, اون فایل جریانش چیه اگه یه توضیحی بدید ممنون میشم, چون نمیشه واقعا همه پست هارو بررسی کرد و متوجه شد به خاطر تعداد بالای اونها, بازم ممنونم
    با سلام و وقت بخیر خدمت شما دوست عزیز
    هدف اول این بازی طبق گفته استاد امینو 90 روزه و هدف بعدی 365 روز هست.
    فایل رو هم بعد از 90 روز انجام بازی به استاد پیام میدین استاد براتون ارسال میکنه.
    برای مطالعه پست ها هم توصیه میکنم از ابتدا هر روز در حد 10-15 دقیقه وقت بذارین هر چندتا پست که تونستین بخونین تجارب جالبی دوستان به دست میارن که اینجا به اشتراک میذارن.
    براتون آرزوی موفقیت میکنم.

12. 9 کاربر برای این پست سودمند از M.safari97 عزیز تشکر کرده اند:

fr.farbodfar2244 آواتار ها
    11 بار در 1 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    با سلام
    من این بازی رو پنج سال پیش انجام میدادم بار اول تا 40 روز بسختی رفتم اما روزهای بعد و دفعات بعد اینقدر خوب پیش رفتم و تا 456 روز ادامه دادم واقعا برای بالا بردن ظرف ذهنی خیلی خوبه و حتما توصیه میکنم دوستان انجام بدن الان دوباره میخام با دلار انجامش بدم و شروع کنم
    همگی پرسود و موفق باشید

14. 11 کاربر برای این پست سودمند از fr.farbodfar2244 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,474 بار در 2,526 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3607 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa_k نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر
    من تجربه ای در انجام بازی فراوانی دارم که گفتم شاید مفید باشه با شما هم درمیون بزارم.
    بنده از خانواده ای با سطح درآمد متوسط میام، پدر بنده معلم بودند و درسته که ما خوشبختانه هیچگاه طعم فقر رو نچشیدیم، ولی پول فراوان در زندگی ما جاری نبود و همیشه محدودیت در خرج کردن و کلا محدودیت در درآمد داشتیم و همین باعث شده بود من ترس از خرج کردن داشته باشم، همیشه فکرم به سمت پس انداز کردن بود، مدتی هست در حال انجام بازی فراوانی و همچنین شکرگذاری هستم، میتونم بگم مقدار بسیاری از این حالت و سد ذهنی در من در حال برطرف شدن هست و الان دیگه به پس انداز فکر نمیکنم، و این مسله در زندگی روزمره هم داره خیلی واضح خودشو نشون میده، هرچند هنوز از فارکس پولی درنیاوردم و به درآمد زندگیم اضافه نشده ولی دیگه فکرم پس انداز کردن نیست، الان دارم به درآمد بیشتر فکر میکنم، پول در بیارم که بتونم هرچیزی میخوام بخرم و امروز پولی که به صورت واقعی دارم رو خرج کنم نه اینکه بخوام پس انداز کنم، چون ایمان دارم من میتونم بیشتر و بیشتر درآمد کسب کنم.
    خداروشکر که من با آکادمی ویو آشنا شدم و دوستان گرانبهایی همچون شما دارم . براتون رزق و روزی فراوان و آرامش آرزو دارم.
    سلام و عرض ادب دارم خدمت شما دوست عزیز سرکار خانم مهسا
    و تشکر میکنم بابت اشتراک گذاری تجربه بسیار فوق العادتون
    من هم در زمان انجام این بازی کلا متوجه تضاد بسیار بالای چیزهایی که از سوی خانواده و جامعه به ما تا به حال آموزش داده شده بود شدم
    -2جفت کفش رو میخوای چیکار هنوز اون قبلی رو داری
    -زیاد پول خرج نکن و ولخرجی نکن پولات تموم میشه
    -پول بد هست آدمهایی که پولدارن ببین یک جای زندگیشون میلنگه
    -فولانی ماشین خارجی خریده ، جواب : امروز فرداست که بگیرنش میگن انگاری افتاده تو کار خلاف
    -پول میخوام برا ثبت نام در کلاس موسیقی علاقه دارم ، جواب : تو درستو بخون هنوز موسیقی زدنت پیشکش
    -پولاتو جمع کن تا در آینده خدایی نکرده محتاج نامرد نشی
    و بسیار بسیار مثالهایی از اینگونه مسائل هست که باعث بروز مشکلات روحی و نداشتن باور و ایمان به خودمون رو رقم زده
    ولی خدارو شکر با کمک استاد و در کنار دوستان آکادمی و انجام این بازی و تمرینات آکادمی کم کم این مسائل داره درست میشه
    به قول استاد از وقتی این چیزهارو فهمیدم کلا در عرض چند ماه زندگیم از اینرو به اونرو شد
    یک مورد که برا من پیش اومد در مورد ترس از آینده و اتفاقی بود که هنوز نیفتاده بود :
    من یک خرید اینترنتی انجام دادم و بعد از چند روز متوجه نوشتن اشتباه آدرس در شماره کوچه شدم ولی اسم کوچه رو نوشته بودم ، وقتی تماس گرفتم با فروشگاه گفتن بسته ارسال شده و ما نمیتونیم کاری انجام بدیم ، به ناچار رفتم اداره پست خودمون متاسفانه 3 روز پشت سرهم صبحها هر روز 2 ساعت اونجا بودم تا این بسته پیدا بشه یا پستچی که قرار بود بسته من بیاره پیداش بکنم ، بالاخره پستچی رو پیدا کردم و شمارشو داد بهم گفت طی یکی دوروز با من در ارتباط باش تا بیارم برات و کلا 3 روز درگیر این موضوع بودم ، تا اینکه چندروز پیش در که زده شد دیدم یک پستچی دیگه بسته منو آورده دم در سوال کردم شما چرا آوردین : گفتن اون پستچی مریض شده و کارهاشو من انجام میدم ، ازش سوال کردم من رو بسته شماره کوچه رو اشتباه نوشته بودم شما چطور پیدا کردین و جوابی که شنیدم این بود من اصلا شماره کوچه رو نگاه نکردم تو این منطقه یک کوچه به همین اسم هست
    نتیجه : خیلی از ترسها و فکرهایی که از آینده داریم اصلا اتفاق نخواهد افتاد که ما دایما به اون فکر میکنیم
    آرزوی سلامتی و موفقیت همراه با شادی و ثروتمندی دارم برای تمام دوستان
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

16. 15 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

1,711 بار در 346 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 6 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    سلام به همه ی دوستان
    روزتون بخیر
    من یه سوال داشتم در خصوص بازی فراوانی و سوالم این هستش که من وقتی این بازی رو انجام میدم از خرج کردن ارقام پایین بیشتر لذت میبرم تا ارقام بالا و من به ارقام بالا هم رسیدم ولی نمیدونم چرا از خرج کردن ارقام پایین بیشتر لذت میبرم .
    می خواستم بدونم که آیا من دارم بازی رو اشتباه انجام میدم ؟
    ممنون میشم منو راهنمایی کنید.

18. 11 کاربر برای این پست سودمند از Amir Hossein عزیز تشکر کرده اند:

sara.sat آواتار ها
    7,936 بار در 858 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 161 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amir Hossein نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستان
    روزتون بخیر
    من یه سوال داشتم در خصوص بازی فراوانی و سوالم این هستش که من وقتی این بازی رو انجام میدم از خرج کردن ارقام پایین بیشتر لذت میبرم تا ارقام بالا و من به ارقام بالا هم رسیدم ولی نمیدونم چرا از خرج کردن ارقام پایین بیشتر لذت میبرم .
    می خواستم بدونم که آیا من دارم بازی رو اشتباه انجام میدم ؟
    ممنون میشم منو راهنمایی کنید.

سلام
    وقت بخیر
    از خرید کالاهایی که مبلغ کمی دارن لذت میبرید یا روزایی که مبلغ کمه که ابتدای بازی هست براتون لذتبخشه؟؟
    ای تو در کشتی تن، رفته به خواب
    آب را دیدی... نگر در آب، آب

آب را آبی است کو می راندش
    روح را روحی است و می خواندش

20. 10 کاربر برای این پست سودمند از sara.sat عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 29 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 29 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع