صفحه 438 از 654 نخستنخست ... 338388428436437438439440448488538 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,371 به 4,380 از 6538

موضوع: بازی فراوانی

349 بار در 57 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام به همه دوستان سال نو مبارک امیدوارم سال جدید عالی باشه براتون.
    روز 32 بازیم یه سوال دارم. از اونجایی که کل پول باید تو 24 ساعت خرج بشه، نمیشه که پول رو خرج مسافرت کرد؟

Mrs.Alipour آواتار ها
    4,707 بار در 1,818 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 882 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amin_As21 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان سال نو مبارک امیدوارم سال جدید عالی باشه براتون.
    روز 32 بازیم یه سوال دارم. از اونجایی که کل پول باید تو 24 ساعت خرج بشه، نمیشه که پول رو خرج مسافرت کرد؟
    سلام دوست عزیز سال نو شما هم مبارک/بله میتونید سفر برید و هر کاری که براتون لذت بخشه انجام بدین.
    آنچه شما فکر میکنید پایان است ,ممکن است در واقع شروعی عالی برای آینده ای روشن باشد.بنابراین,پایان را به پایان نرسانید و سهم خود را جسورانه زندگی کنید.

3. یک کاربر برای این پست سودمند از Mrs.Alipour عزیز تشکر کرده اند:

Mrs.Alipour آواتار ها
    یاد شده
    در 882 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    روز 68 بازی فراوانی و 7157 دلار دارم
    خرید میز تنیس
    میزتنیس.jpg
    آنچه شما فکر میکنید پایان است ,ممکن است در واقع شروعی عالی برای آینده ای روشن باشد.بنابراین,پایان را به پایان نرسانید و سهم خود را جسورانه زندگی کنید.

Ghaffar آواتار ها
    1,716 بار در 447 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 57 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام.بازی فراوانی.
    روز ۱۹۳ (۱۹۳میلیون)
    خرید سیمان برای تکمیل سوله گاوداری

349 بار در 57 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mrs.Alipour نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز سال نو شما هم مبارک/بله میتونید سفر برید و هر کاری که براتون لذت بخشه انجام بدین.

اونوقت پول تو همون روز خرج نمیشه اشکالی نداره؟ یه حس تقلب به آدم میده انگار، مثلا پول تور دو هفته ای رو داری استفاده میکنی ولی در واقع سفر رو نمیری.
    حالا بازم شما بهتر میدونین.

Mrs.Alipour آواتار ها
    یاد شده
    در 882 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amin_As21 نمایش پست ها

اونوقت پول تو همون روز خرج نمیشه اشکالی نداره؟ یه حس تقلب به آدم میده انگار، مثلا پول تور دو هفته ای رو داری استفاده میکنی ولی در واقع سفر رو نمیری.
    حالا بازم شما بهتر میدونین.
    شما در واقع باید از این سفر لذت ببرید.در روزهای بعد میتونید غذاهای معروف اون شهر یا کشور رو میل کنید.از تفریحات اونجا استفاده کنید بلیط جاهای دیدنی رو تهیه کنید.خرید کنید و ... چند روزی با سفر همراه بشید و لذت ببرید

8. یک کاربر برای این پست سودمند از Mrs.Alipour عزیز تشکر کرده اند:

علی رهنماپور آواتار ها
    245 بار در 75 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    باسلام خدمت دوستان واستاد گرامی
    روز سوم مبلغ سه میلیون
    خرید یک جفت کتونی
    Screenshot 2023-03-23 230034.png

10. یک کاربر برای این پست سودمند از علی رهنماپور عزیز تشکر کرده اند:

176 بار در 50 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام برای خریدها حتما باید خریدمون دقیق باشه یا مبلغ حدودی رو میتونیم بنویسیم؟مثلا میدونم ی ساعت میخام مبلغش حدواد 500 ایا لازمه برم توی سایت و قیمت بگیرم و مدل دقیقشم در بیارم؟

12. یک کاربر برای این پست سودمند از Dimen1995 عزیز تشکر کرده اند:

vahid394 آواتار ها
    5,941 بار در 707 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 13 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dimen1995 نمایش پست ها
    سلام برای خریدها حتما باید خریدمون دقیق باشه یا مبلغ حدودی رو میتونیم بنویسیم؟مثلا میدونم ی ساعت میخام مبلغش حدواد 500 ایا لازمه برم توی سایت و قیمت بگیرم و مدل دقیقشم در بیارم؟
    سلام و وقت به خیر به شما بزرگوار
    ببینید باورها و انجام مکرر باورها که نتایج یکسان به مابدهند تا برای ما ایمان رو بسازند خیلی مهم هست
    شاید درک این موضوع خیلی سخت باشه که ما خیلی راحت خودمون جلوی خوشبخت شدن خودمون رو میگیریم
    به طور مثال تریدر میدونه که با روزی 3درصد تا انتهای ده ماه سرمایه خودش رو 370برابر میکنه اما به جای اینکه به برنامه پایبند باشه اینقدر اوورترید میکنه و اینقدر بعضی روزا بیشتر از 3درصد میگیره تا اخر کال میشه
    ببینید برای اینکه این بازی رو انجام بدید کاملا حس کنید که پول واقعی هست حالا این جمله رو خیلی اوقات شنیدید و من نمیخوام فقط به همین جمله بسنده کنم و یه قسمت ازش رو براتون توضیح میدم که خودم تجربه کردم
    همه ما در ابتدا دوست داریم چند میلیون دلار باشه تا بریم خونه و ماشین و ویلا بخریم اینا اولین چیزایی هست که به ذهن اکثر ادما میرسه
    ولی من طبق تجربم میگم شما کلن اینا رو از ذهنم تا حداقل 6ماه بیرون کن
    نه تصمیم بگیر ماشین بخری نه حتی خونه (یعنی اونقدر روز به روز پولتو صعود نده که اخر مثلا روز 50ام بتونی ماشین بخری)به جاش بیا کوچیک کوچیک پیش برو اما معقول
    مثلا برنامه بریز تا اخر 90روز چند دست لباس خوب بخری و چندتا ساعت خوب و چندتا مسافرت خوب و روی همین ها کامل تمرکز کن
    یعنی چی کامل تمرکز کن یعنی بیا کاملا واقعی ریال به ریال رو برنامه ریزی کن و مخارج رو به هم زنجیر وار وصل کن بگو دیروز مثلا من در کشور فلان مسافرت بودم و امروز هم ادامه همون مخارج رو دارم
    و در اخر باید بگم که بله دقیقا برو همون چیزی که میخوای بخری بعدا با پول ترید کردنت رو پیدا کن حتی میزان تخفیفشم پیدا کن
    هرچی دقیق تر باشه کارت بیشتر جواب میده
    از یه سمتم دقت تو مسائل بزرگ زمان بره مثلا بخوای دقیق بدونی با 50میلیون تومن در یک روز میخوای چیکار کنی شاید دوساعت زمان ببره پس بیا میزان مبلغت رو پایین بیار
    مثلن یه جوری برنامه ریزی کن که حداکثر پولی که در این بازی روزانه بهت میرسه مثلا روزی 5میلیون تومن باشه که دقیق بشینی خرجش کنی
    من نمیگم بلند پرواز نباش و با مبالغ بالا کار نکن فقط میگم برای شروعش با مبالغی کار کن که از نظرروانی بتونی بهشون برسی
    بعدا ایشالله که باور و ایمان برای فرد شکل گرفت میتونه میلیون دلاری روزارو رشد بده اما برای شروع به نظرم دقیق و جزئی باید کار کرد و اخرشم دقیق و جزئیه اما اون تسلط روانشناسی ما بعد چندسال یا چندماه اینده با الان ما خیلی فرق داره
    به طور مثال من دور اولی که بازی فراوانی رو تا انتهای 90روز جلو رفتم و نتایجشم داخل همین تاپیک گذاشتم که هم پراید خریدم هم زانتیا هم تویوتا جی تی هم مازراتی وهم پورشه هم بی ام و (همه این ها رو تو مدت 90روز خریدم) چون با 100دلار شروع کردم و روزی 10درصد افزایش میدادم
    اما تا چندروزه بعد مجدد این بازی رو شروع میکنم و رشد سرمایه خودم رو بین روزانه 1تا3درصد میذارم و جوری برنامه ریزی میکنم که تا اخر 90روز انتهایش بتونم یه خودرو معمولی بخرم (چون این متناسب با چیزی هست که باور دارم و به مرور هم رشدش میدهم)اما هرچی میخرم رو دقیق خواهم نوشت و ازش یه دفتر میسازم دفتری که باور دارم قراره تا چندین ماه بعد همه اون اقلامش رو بخرم نه اینکه بعد چندماه بگم وای این واقعا ماله حداقل 3ساله دیگست که من باسرمایه 100دلارم تو واقعیت برم مازراتی یا پورشه بخرم
    امیدوارم مفید فایده بوده باشه این متن

14. 2 کاربر برای این پست سودمند از vahid394 عزیز تشکر کرده اند:

Ghaffar آواتار ها
    1,716 بار در 447 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 57 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    بازی فراوانی/روز۱۹۵ (۱۹۵میلیون)
    خرید صفحه اهنی برای تکمیل سوله

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 8 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 8 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع