نقل قول نوشته اصلی توسط behzad_zp نمایش پست ها
سلام مهدی اقا خیلی ممنونم از نظرت
چه دیدگاه جالبی بود،

امروز اتفاق جالبی که برام افتاد،این بود که بعد از ی سری افکار از که امروز صبح توسرم بود تصمیم گرفتم که یک عادت مثبت دیگه به خودم اضافه کنم و این رو بغل بازی فروانی بنویسم و هر روز تیکش بزنم،از امروز شروعش کردم و وقتی نوشتمش و برگشتم روز های بازی رو شمردم دیدم چقدر جاااالب،بعد از 26 روز من یک کار دیگه به این لیست اضافه کردم(که البته این کار فقط ذهنی نیست،ی تمرین ترید هست که برای خودم طراحی کردم و باید انجامش بدم).
دارم به 26 ایمان میارم

- در رابطه با بازی که گفتین استاد فرمودن باید با وضعیت فعلی مون تناسب داشته باشه رو من نمیدونستم ممنونم که کمکم کردی،به نظرم کاملا منطقی میام،اما سوالی دارم:

من با 50 دلار شروع کردم و این روزا تقریبا 1300 دلار باید خرج کنم،تا الان تمام چیزایی که میخواستم به تناسب پیشرفت اطرافم توی بازی خریدم.
ینی از گارد گوشیم شروع کردم بعد 1 هفته مانیتوری که لازم دارم خریدم،حالا مثلا بعد ی مدت با مقدار پولم 1500 دلار میخوام ی مانیتور بزرگتر هم به مانیتور هام اضافه کنم.لول واقعی زندگیم هنوز ی مانیتور هم نداره و با لبتاب کار میکنم...
مثلا میتونم تو بازی برم مسفارت و با پول بازی هزینه بلیط و ویزا-و هزینه های روزانه زندگی توی سفر خیالیم رو بپردازم؟
همه اینارو توی مسیر بازی دارم پیش میبرم ینی اگ قرار باشه برم سفر،روزقبل تو بازی لباس هایی که میخوام تو سفر بپوشم رو میخرم...
سلام روزتون بخیر بله قطعا و صد در صد هر چیزی که بهتون حس خوبی میده رو میتونید بخرید . با پول چه کارایی که نمیشه کرد :d

ولی طبق قوانینی که داره ااصلا نباید نسیه بخرید یا مثلا بقیه پول رو بیخیال شین یا سرمایه گذاری کنید که پولتون زیاد بشه چون همه اینا با فراوانی در تناقضه و محدودیت ایجاد میکنه

ولی اگه با چشم سرمایه گذاری نگاه نکیند مثلا سنگ های قیمتی و طلا هم میتونید بخرید