صفحه 210 از 672 نخستنخست ... 110160200208209210211212220260310 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,091 به 2,100 از 6718

موضوع: بازی فراوانی

forexmh آواتار ها
    8,777 بار در 2,343 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1647 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    ممنونم بابت توضیحات عالی و بی نقصتون
    ولی من جوابمو نگرفتم متاسفانه
    توی دنیایی که ما زندگی میکنیم از هر چیز ورژن بهتری هست
    منظورتون اینه حالا که ما پولمون توی این بازی به اندازه پرایده باید با تفکر در مورد پژو مقابله کنیم
    من سوالم اینه ما ورژن های بالاتر از توانایی های امروزمونو میبینیم
    امروز میتونیم ایفون 11 رو بخریم درست و با همین احساسمون عالیه
    چیزی که من از جواب زیباتون دریافتم اینه: ما با تکرار توانایی پولی امروزمون تنها به اندازه همون کالا ها رو ببینیم. به نظرتون منطقیه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Milad-Trader نمایش پست ها
    درود بر شما،

دقیقا هدف از این بازی همین هست که احساس شمارو از احساس نیاز جدا کنه. فقط کافیه یک دفترچه داشته باشید و احساستون رو بنویسید. زبان کائنات احساسات هست. وقتی فرضا به این فکر میکنید که من ایفون ۱۱ میخواهم، نا خودآگاه به کائنات این پیام رو میفرستید که در حال حاضر آن را ندارم. در مورد پول هم همین است. اول پول هر روز بازی رو چند بار تو ذهنتون مرور کنید و حس کنید که در حال حاضر آن را دارید و بازی را انجام بدید. حالا در مورد مثالی که زدید، شما مثلا وقتی میگید مثلا نصف لوازم دوچرخه را خواهم خرید این احساس نداشتن پول را به کائنات نمیدهد و بسیار خوب هست. احساس داشتن قطعی در آینده را میدهد.

در نهایت سعی کنید مثل بازار احساسات رو هم تحلیل کنید که از نداشتن میاد یا از داشتن چون زبان جهان همین هست.
    هنگام نزدیک شدن به تغییر ، فقط می توانید آنچه را که از دست می دهید ، اندازه گیری کنید ، نه آنچه را که به دست خواهید آورد - به دنبال چیزی بزرگ باشید!

2. 2 کاربر برای این پست سودمند از forexmh عزیز تشکر کرده اند:

mehrsa آواتار ها
    2,168 بار در 467 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 24 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.lasting نمایش پست ها
    دوستان عزیزم سلام
    بعد از به اتمام رسوندن پروسه ی تکرار بازی فراوانی برای دریافت فایل همچنان باید به استاد پیام بدیم ؟؟
    سلام
    به ادمین تلگرام پیغام بدین خیلی زود براتون ارسال میشه.
    "زندگیمون با تمام عوامل محدود کننده اش به عهده ماست"

4. 2 کاربر برای این پست سودمند از mehrsa عزیز تشکر کرده اند:

Milad-Trader آواتار ها
    7,638 بار در 2,182 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1174 پست
    برچسب زده شده
    در 13 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط forexmh نمایش پست ها
    ممنونم بابت توضیحات عالی و بی نقصتون
    ولی من جوابمو نگرفتم متاسفانه
    توی دنیایی که ما زندگی میکنیم از هر چیز ورژن بهتری هست
    منظورتون اینه حالا که ما پولمون توی این بازی به اندازه پرایده باید با تفکر در مورد پژو مقابله کنیم
    من سوالم اینه ما ورژن های بالاتر از توانایی های امروزمونو میبینیم
    امروز میتونیم ایفون 11 رو بخریم درست و با همین احساسمون عالیه
    چیزی که من از جواب زیباتون دریافتم اینه: ما با تکرار توانایی پولی امروزمون تنها به اندازه همون کالا ها رو ببینیم. به نظرتون منطقیه؟
    باز هم تاکید میکنم قرار نیست تا ابد سطح خواستتون در همین حد بازی بمونه اما این مطابقت احساس با احساس اینکه کاملا میتونید بدستش بیارید باید پله به پله ارتقا پیدا کنه. هدف این بازی هم همینه.

من به شما یک کلید کلی رو گفتم: شما با انجام هر روزه بازی دارید این احساس داشتن پول رو تجربه میکنید نه خواستن پول. فقط فعلا روی همین موضع تمرکز کنید و به حاشیه ها کاری نداشته باشید. به مرور زمان اتفاقات خوبی خواهد افتاد.

☁ «ابرهای فردا، فردا در زمان خود میگذرند» ☁

6. 4 کاربر برای این پست سودمند از Milad-Trader عزیز تشکر کرده اند:

83 بار در 10 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام

امیدوارم همه دوستان در انجام این بازی (بازی زندگی) به اون هدف اصلی که فهم و درک پشت پرده همه این بازی هاست برسن و بنظرم پشت پرده این بازی فراوانی این هست که ما متوجه بشیم که ما قدرت خالقیت را در داریم و خداوند این موهبت بزرگ را به هممون عنایت کرده منتها اکثرا ازش غافل هستیم

چندین سال پیش که این موضوعات را مطالعه میکردم در کتاب ها و سخنان بزرگان معرفتی در مورد این بازی فراوانی را میدیدم ...اونجا آشنا شدم با این صحیبت ها

و سعی میکنم هر ازچند گاهی یکسری از این نکات ناب را اینجا خدمت نگاه پر مهر و محبتتون بزارم

یاد حدیثی افتادم از یکی از امامان شیعه که الان رفتم گشتم و پیداش کردم و خدمتتون میزارم.. جالب اینه که این حدیث هم از امام صادق هست و هم از رسول الله ، یعنی امام صادق این حدیث را از قول رسول الله داره بیان میکنه ... (به قولی دو نونه هست
    :d)

عَلِيُّ بْنُ إِبْرَاهِيمَ عَنْ أَبِيهِ عَنِ اَلنَّوْفَلِيِّ عَنِ اَلسَّكُونِيِّ عَنْ أَبِي عَبْدِ اَللَّهِ عَلَيْهِ اَلسَّلاَمُ قَالَ قَالَ رَسُولُ اَللَّهِ صَلَّى اَللَّهُ عَلَيْهِ وَ آلِهِ : اَلْخَلْقُ عِيَالُ اَللَّهِ فَأَحَبُّ اَلْخَلْقِ إِلَى اَللَّهِ مَنْ نَفَعَ عِيَالَ اَللَّهِ وَ أَدْخَلَ عَلَى أَهْلِ بَيْتٍ سُرُوراً .

[color=rgba(0, 0, 0, 0.87)]6-رسول خدا صلّى اللّه عليه و آله فرمود:مخلوقات عيال خدايند،و محبوب*ترين مردم نزد خدا كسى است كه به عيال خود سود رساند و براى خاندانى سرور و شادى فراهم آورد.

[/color]چقدر زیباست.. فعلا کاری به قسمت دوم حدیث ندارم..که خیلی معنای عظیمی داره

یادمه اون چن سال پیش به این نتیجه رسیدم از این حدیث و صحبت بزرگان ... که ما همه عیال خدا هستیم... عیال یعنی واجب النفقه ، مثلا زن و فرزندان شما عیال شما هستند و شما باید به اونها نفقه (خرج حوراک و پوشاک و مسکن ) بپردازید

شاید کسی سوال پیش بیاد براش که خود من (مرد) را کی باید روزی بده

الخلق کلهم اجمعین عیال الله ....

همه خلق بر این شاه و بدین ملک عیالند
    چه بیقدر جهانی و بی اندازه عیالی .

یادمه از اون وقتا خیلی خیلی خیالم راحت و آسوده شد.... دیگه خیلی از این فکر ها که دوستان براشون تو این بازی فراوانی پیش میاد برام کم رنگ و کم رنگ و کم رنگ شد.....(خدا کنه کاملا رنگشونو ببازن تو ذهنم و بی رنگ شن)

منم خلق اونم دیگه ..واجب النفقش هستم بالاخره یه جوری میرسونه بهم چکار دارم به طریقش و مسیرش... اون وقتی که طفل بودی و تازه آمدی تو این دنیا و گرسنه بودی...مگه اصلا بلد بودی چطوری بخوری و اصلا چی بخوری؟؟؟

سیرت کرد ... مادر سینه گذاشت دهنت ...تازه بعضی بچه ها سینه نمیگیرن به راحتی
    :d مادر ها هم به زور بشون شیر میدن

بعضی مادر ها اصلا شیر نداره سینشون ... یا از دنیا میرن.... آیا بچه گرسنه میمونه؟؟؟

اون بچه من بودم... از اون روز که آمدم تا اینجا تا الان که هستم...... هستم

تا روزی که میرم

ما عیال حضرتیم و شیرخواه
    گفت الخلق عیالٌ لاله
    ویرایش توسط حسینی : 07-07-2022 در ساعت 14:35

8. 6 کاربر برای این پست سودمند از حسینی عزیز تشکر کرده اند:

mohammadhassan آواتار ها
    1,983 بار در 147 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadhassan نمایش پست ها
    سلام من امروز روز ۹۱ ام از بازی فراوانی رو دارم انجام میدم منتظر هیچ التفاق خاصی نیستم و فقط به بزرگتر شدن ظرفیت ذهنیم فکر میکنم
    نکته مثبت در این ۹۰ روز حس خوب خرید کردن بدون محدودیت بود تصمیم دارم بازی رو ادامه بدم چون هنوز خیلی چیزا هست که باید بخرم.
    نکته دیگه ای هم هست که برام خیلی مهم بود و اون اینکه خیلی چیزا با پول خریدنی نیست قدرشون رو بیشتر بدونیم در این ۹۰ روز بعضی روزها دل آروم و شاد میخواستم که با خریدن طلا و قهوه ساز و ساعت ۴۰۰ میلیونی و... بدست نمیومد !(شاید بخاطر اثرات همینم بازی بود که تونستم یه قدم اونورتر رو ببینم ) بلند میشدم دست زن و بچه رو میگرفتم میرفتیم خونه پدر مادرمون یا به پارک نزدیک خونه سر میزدیم و کلی کیف میکردیم تو این ۹۰ روز تونستم درک کنم اینکه میگن((برای پول تلاش کن اما براش زندگی نکن یعنی چی )) @amino تشکر از شما
    راستی دوستان قرار بود بعد ۹۰ روز استاد فایلی رو برامون ارسال کنن درسته؟ @amino

10. یک کاربر برای این پست سودمند از mohammadhassan عزیز تشکر کرده اند:

82 بار در 41 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان من میخام بازی رو شروع کنم مثلا با 1میلیون تومن یه سوال برام پیش اومد روز سوم پولم چقدر میشه؟ روز اول 1میلیون روز دوم 2میلیون روز سوم میشه 4میلیون یا 3میلیون؟

12. یک کاربر برای این پست سودمند از $Bahram$ عزیز تشکر کرده اند:

miRHesam آواتار ها
    3,540 بار در 857 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 229 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط $Bahram$ نمایش پست ها
    سلام دوستان من میخام بازی رو شروع کنم مثلا با 1میلیون تومن یه سوال برام پیش اومد روز سوم پولم چقدر میشه؟ روز اول 1میلیون روز دوم 2میلیون روز سوم میشه 4میلیون یا 3میلیون؟
    درود برشما
    استراتژی شروع بازی فراوانی رو خودتون مشخص میکنید به شخصه با روزی 1 میلیون تومان شروع کردم و هروز باندازه همان روز پول وارد حساب شخصیم میشه مثلا در روز 78 که هستم 78 میلیون تومان در حسابم واریز شده که تا شب باید خرج بشه
    در پست اول همین تاپیک به تفصیل درمورد قوانین پرداخته شده است
    موفقتر باشید
    نگران فردایت نباش

خدای دیروز و امروز، خدای فردا هم هست

14. یک کاربر برای این پست سودمند از miRHesam عزیز تشکر کرده اند:

82 بار در 41 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط miRHesam نمایش پست ها
    درود برشما
    استراتژی شروع بازی فراوانی رو خودتون مشخص میکنید به شخصه با روزی 1 میلیون تومان شروع کردم و هروز باندازه همان روز پول وارد حساب شخصیم میشه مثلا در روز 78 که هستم 78 میلیون تومان در حسابم واریز شده که تا شب باید خرج بشه
    در پست اول همین تاپیک به تفصیل درمورد قوانین پرداخته شده است
    موفقتر باشید
    اقا ممنون از راهنمایی

farshad70 آواتار ها
    23,255 بار در 5,598 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4506 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    سلام دارم خدمت دوستان گل و استاد امینوی بزرگ
    من بازی فراوانی رو 90 روز انجام دادم و خواستم که تجربه ای که از این بازی داشتم رو خدمتتون بگم
    تا قبل انجام بازی من یک عادت بدی داشتم که زمانی برای خودم خرید میکردم . بعد خرید کردن حس خیلی بدی بهم دست میداد و دلیلشو نمیدونستم تا اینکه با دوره هوش مالی پلاس ماهان تیموری آشنا شدم و اونجا یاد گرفتم که باورهای من نسبت به پول ایراد داره که همچین حسی بهم دست میداد خیلی زیاد روی باورهام کار کردم اما باز زمانیکه حساب بانکیم کم میشد یا باز خریدی انجام میدادم حسم خراب میشد به عبارتی حس کمبود پول داشتم.

اما جالب اینجاست که با انجام بازی از اواسط بازی ناخوداگاه هم روی روحیم خیلی تاثیر داشت واعتماد بنفس .و این بار در من بوجود اومد که من میتونم خالق پول باشم.
    همین الانشم اگر حساب بانکیم صفر هم شد اصلا احساس بدی ندارم و میدونم دوباره پول بدست میارم.فایل افرایش آگاهی هم خیلی بهم کمک کرد که توی اینجور مواقع هست که باعث میشه آگاهی ما و درنتیجه ظرف ما ظرفیتش برای دریافت بالا میره
    شک ندارم این کار برای ترید مخصوصا طراحی شده و پیشنهاد میکنم به استاد اعتماد کنید و این بازی رو انجام بدین
    ممنون از استاد عزیز برای فراهم کردن همچین محیطی که هر کدوم از ما به حد اعلای خودش برسه
    سپاس فراوان

@amino
    برای کسی که صبورانه تلاش میکند.
    همه چیز به موقع اتفاق میافتد.....

17. 9 کاربر برای این پست سودمند از farshad70 عزیز تشکر کرده اند:

miRHesam آواتار ها
    3,540 بار در 857 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 229 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    درود به خانواده آکادمی ویو
    مطمعنم که عالی هستید
    روز هفتادو نهم بازی فراوانی رو سپری کردیم خداروشکر که سرمایه داریم و خوشحال از رسیدن به اهداف و ارزوهامون
    ویرایش توسط miRHesam : 07-09-2022 در ساعت 14:46
    نگران فردایت نباش

خدای دیروز و امروز، خدای فردا هم هست

19. 6 کاربر برای این پست سودمند از miRHesam عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 23 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 23 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع