صفحه 46 از 683 نخستنخست ... 3644454647485696146546 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 451 به 460 از 6829

موضوع: بازی فراوانی

mehrdad آواتار ها
    7,714 بار در 193 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط F.firouzi.1987 نمایش پست ها
    سلام
    خیلی مبلغ کمی هست که
    ی تلوزیون خوب بین 90 تا 150 میلیونه خب
    تو سایتها قسمت گرانترین رو فیلتر کنید
    یا تو گوگل بزنید بهترین و گرانترین .....
    این سایت هم خوبه
    https://emalls.ir/%D9%84%DB%8C%D8%B3...egory~155~o~pd

شما خریدهاتن رو طبق شرایط فعلیتون انتخاب کردید باید اینو بدونید که فردا هم باز پول میاد و بیشتر از امروز و هر خریدتون بهترین و عالی ترین جنس موجود در بازار باشه نه طبق وسع مالی در حال حاضرتون
    یکی از دوستای من که چندماه بعد از من شروع کرد دقیقا همین اشتباه رو میکرد و مثلا اگر کفش میخواست و امروز یک میلیون داشت اصرار داشت که کفش یک میلیونی پیدا کنه در صورتیکه کفش خوب بالای 5 میلیونه
    بهش گفتم برنامه ی کفش رو بزار برای چند روز دیگه و الان چیزی بخر که بهترین اون چیز یک میلیون باشه مثلا یک ماشین خارجی خوب اجاره کن واسه ی روز ی دوری بزن
    اینکه به نیازت نگاه میکنی و بعد خریدت رو تطبیق میدی با مقدار پولت یعنی شک داری که به هفته ی اینده ی و پول بیشتر میرسی
    اتفاقا هر چی جلوتر میری ایده های جالبتر سر راهت قرار میگیره و با خرید و هزینه های جدید برخورد میکنی
    سلام وقت بخیر
    خیلی تشکر میکنم از پاسخ شما
    فرمایش شما کاملا درسته . اما باید به این نکته توجه کنیم که امروز که من روز 93 هستم در طول این 93 روز حدود 5 میلیارد تومن خرج کردم
    اجازه بدید شرایطم را به نحوی دیگر توضیح بدم، مثلاً تمام وسایل دیجیتال (تلویزیون، گوشی، انواع کامپیوتر و...) ، لباس و وسایل شخصی ، موتور سیکلت ، سفرهای لاکچری ، ساعت های لوکس تا 100 میلیون تومان ، وسایل ورزشی و وسایل منزل و ... که فکر میکنم خوشحالم میکنه خریدم.
    ( مثلاً برای خرید یک وسیله 100 میلیون تومنی که داشتنش واقعاً خوشحالم میکنه یک عدد چک برای میکشم . تا الان نشده بیش از یک چک بکشم چون حس میکنم لذت بازی از بین میره)
    واقعاً دیگه موضوعی به ذهنم نمیرسه . دنبال باز شدن یک دریچه جدید از لذت بردن از زندگی هستم. دنبال شکسته شدن سقف ذهنی خودم هستم
    با تشکر
    مهرداد
    از گذشته های دنیا برای باقیمانده ی آن عبرت آموز، زیرا پاره های دنیا شبیه یکدیگرند. (نامه 69 نهج البلاغه)

2. 23 کاربر برای این پست سودمند از mehrdad عزیز تشکر کرده اند:

F.firouzi.1987 آواتار ها
    1,352 بار در 47 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    خیلی تشکر میکنم از پاسخ شما
    فرمایش شما کاملا درسته . اما باید به این نکته توجه کنیم که امروز که من روز 93 هستم در طول این 93 روز حدود 5 میلیارد تومن خرج کردم
    اجازه بدید شرایطم را به نحوی دیگر توضیح بدم، مثلاً تمام وسایل دیجیتال (تلویزیون، گوشی، انواع کامپیوتر و...) ، لباس و وسایل شخصی ، موتور سیکلت ، سفرهای لاکچری ، ساعت های لوکس تا 100 میلیون تومان ، وسایل ورزشی و وسایل منزل و ... که فکر میکنم خوشحالم میکنه خریدم.
    ( مثلاً برای خرید یک وسیله 100 میلیون تومنی که داشتنش واقعاً خوشحالم میکنه یک عدد چک برای میکشم . تا الان نشده بیش از یک چک بکشم چون حس میکنم لذت بازی از بین میره)
    واقعاً دیگه موضوعی به ذهنم نمیرسه . دنبال باز شدن یک دریچه جدید از لذت بردن از زندگی هستم. دنبال شکسته شدن سقف ذهنی خودم هستم
    با تشکر
    مهرداد
    خواهش میکنم
    یعنی خرید اقساطی با چک انجام دادین؟
    خرید اقساطی نمیشه انجام داد
    به خوشحالیتون فکر نکنید چون ی خرید معمولی هم ادم رو خوشحال میکنه چه برسه به ی کم بالاتر از سطح معمولی
    بگید من لایق بهترین مارک و کیفیت هر کالا یا خدمات و هر چیزی که در دنیا وجود داره هستم
    به نظرم لیست خریدتون رو دوباره بررسی کنید و ببینید ایا از اون خرید یا هزینه که انجام دادید گرونترهم وجود داره یا نه
    ی سفرلاکچری دبی یا ساعت خوب یا دستبند طلا بالای 2 میلیارد میشه ها
    اجاره خونه
    اجاره ماشین
    اجاره باغ
    هدیه دادن هم فراموش نکنید
    ی باری جا خوندم ی برنده ی بخت ازمایی لباس مبدل میپوشیده میرفته بیرون که دوستاش نشناسنش و ازش پول بخان و در نهایت همه ی پول رو از دست داده و به همون وضع قبلیش برگشته
    ویرایش توسط F.firouzi.1987 : 01-21-2021 در ساعت 19:22

4. 24 کاربر برای این پست سودمند از F.firouzi.1987 عزیز تشکر کرده اند:

mehrdad آواتار ها
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط f.firouzi.1987 نمایش پست ها
    خواهش میکنم
    یعنی خرید اقساطی با چک انجام دادین؟
    خرید اقساطی نمیشه انجام داد
    به خوشحالیتون فکر نکنید چون ی خرید معمولی هم ادم رو خوشحال میکنه چه برسه به ی کم بالاتر از سطح معمولی
    بگید من لایق بهترین مارک و کیفیت هر کالا یا خدمات و هر چیزی که در دنیا وجود داره هستم
    به نظرم لیست خریدتون رو دوباره بررسی کنید و ببینید ایا از اون خرید یا هزینه که انجام دادید گرونترهم وجود داره یا نه
    ی سفرلاکچری دبی یا ساعت خوب یا دستبند طلا بالای 2 میلیارد میشه ها
    اجاره خونه
    اجاره ماشین
    اجاره باغ
    هدیه دادن هم فراموش نکنید
    ی باری جا خوندم ی برنده ی بخت ازمایی لباس مبدل میپوشیده میرفته بیرون که دوستاش نشناسنش و ازش پول بخان و در نهایت همه ی پول رو از دست داده و به همون وضع قبلیش برگشته
    اجاره کردن ایده فوق العاده بود
    الان سرچ میکردم اجاره یک ماهه بنز s500 میشه 93 تومن

درسته صرف خرید کردن حال آدمو خوب میکنه، اما من اینجوری فکر میکنم که به عنوان مثال
    " یک پیانو متوسط 80 تومن پولشه ، اما من که پیانو نواختن بلد نیستم ، در ثانی اصلاً فضای قرار دادن پیانو ندارم. پس اگر پیانو بخرم حس خوبی ندارم". امیدوارم که تونسته باشم منظورمو برسونم.

مثلاً با 92 تومن دیروز یک سفر به آنتالیا ترکیه رفتم. موزیک هم پخش میکردم حس فوق العاده ایی بود. یک سفر لاکچری . به قول شما دبی هم رفتم حس خیلی عالی بود. اما سئوالی که دارم میشه دوبار سه بار به یک جا سفر کرد ؟؟

"برنده ی بخت ازمایی لباس مبدل میپوشیده میرفته بیرون که دوستاش نشناسنش و ازش پول بخان و در نهایت همه ی پول رو از دست داده و به همون وضع قبلیش برگشته" خیلی عالی بود

در مورد چک کشیدن مطمئن نیستم
    خیلی ممنون
    ویرایش توسط mehrdad : 01-21-2021 در ساعت 21:15
    از گذشته های دنیا برای باقیمانده ی آن عبرت آموز، زیرا پاره های دنیا شبیه یکدیگرند. (نامه 69 نهج البلاغه)

6. 23 کاربر برای این پست سودمند از mehrdad عزیز تشکر کرده اند:

F.firouzi.1987 آواتار ها
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    خیلی خیلی تشکر میکنم که پاسخ می دهید
    اجاره کردن ایده فوق العاده بود
    الان سرچ میکردم اجاره یک ماهه بنز s500 میشه 93 تومن

درسته صرف خرید کردن حال آدمو خوب میکنه، اما من اینجوری فکر میکنم که به عنوان مثال
    " یک پیانو متوسط 80 تومن پولشه ، اما من که پیانو نواختن بلد نیستم ، در ثانی اصلاً فضای قرار دادن پیانو ندارم. پس اگر پیانو بخرم حس خوبی ندارم". امیدوارم که تونسته باشم منظورمو برسونم.

مثلاً با 92 تومن دیروز یک سفر به آنتالیا ترکیه رفتم. موزیک هم پخش میکردم حس فوق العاده ایی بود. یک سفر لاکچری . به قول شما دبی هم رفتم حس خیلی عالی بود. اما سئوالی که دارم میشه دوبار سه بار به یک جا سفر کرد ؟؟

"برنده ی بخت ازمایی لباس مبدل میپوشیده میرفته بیرون که دوستاش نشناسنش و ازش پول بخان و در نهایت همه ی پول رو از دست داده و به همون وضع قبلیش برگشته" خیلی عالی بود

در مورد چک کشیدن مطمئن نیستم
    خیلی ممنون
    بله دقیقا خریدهایی که لازمتون هست و ایده آلتون هست باید انجام بدید و اگر در واقعیت باشه واقعا اینکار رو میکنید
    من هم گفتم لیست خریدتون رو بررسی کنید و ببینید آیا از همون خرید که انجام دادید گرونتر وجود داره یا نه
    و اصلا خرید لوازمی که بلااستفاده بمانند منطقی نیست و من هم اصلا در لیستم ندارم
    در مورد سفر تکراری بله میشود چون در واقعیت هم بارها اینکار را همگی انجام داده ایم البته با دوره ی زمانی منظقی
    ولی خرید داراییهای تکراری و زیادی منظقی نیست مثلا کلی ظلا و جواهر چون اینها میره به طرف سرمایه گذاری
    و سرمایه گذاری و خرید اقساطی و پرداخت بدهی ممنوعه
    موفق باشید

8. 24 کاربر برای این پست سودمند از F.firouzi.1987 عزیز تشکر کرده اند:

mehrdad آواتار ها
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    بله دقیقا خریدهایی که لازمتون هست و ایده آلتون هست باید انجام بدید و اگر در واقعیت باشه واقعا اینکار رو میکنید
    من هم گفتم لیست خریدتون رو بررسی کنید و ببینید آیا از همون خرید که انجام دادید گرونتر وجود داره یا نه
    و اصلا خرید لوازمی که بلااستفاده بمانند منطقی نیست و من هم اصلا در لیستم ندارم
    در مورد سفر تکراری بله میشود چون در واقعیت هم بارها اینکار را همگی انجام داده ایم البته با دوره ی زمانی منظقی
    ولی خرید داراییهای تکراری و زیادی منظقی نیست مثلا کلی ظلا و جواهر چون اینها میره به طرف سرمایه گذاری
    و سرمایه گذاری و خرید اقساطی و پرداخت بدهی ممنوعه
    موفق باشید
    یک سوال: الان که من در چند روز چک کشیدم باید برگردم از اول ؟
    ویرایش توسط mehrdad : 01-21-2021 در ساعت 21:38

10. 21 کاربر برای این پست سودمند از mehrdad عزیز تشکر کرده اند:

F.firouzi.1987 آواتار ها
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    یک سوال: الان که من در چند روز چک کشیدم باید برگردم از اول ؟
    نظر منو بخاین نه
    چون به مرحله ی خوبش رسیدن و ذهنتون درگیر خریدهای جدید شده حالا اگر برگردید از اول این خریدهای بزرگ از ذهنتون میره
    باز هر جور خودتون احساس میکنید بهتره تصمیم بگیرید

12. 28 کاربر برای این پست سودمند از F.firouzi.1987 عزیز تشکر کرده اند:

mehrdad آواتار ها
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نظر منو بخاین نه
    چون به مرحله ی خوبش رسیدن و ذهنتون درگیر خریدهای جدید شده حالا اگر برگردید از اول این خریدهای بزرگ از ذهنتون میره
    باز هر جور خودتون احساس میکنید بهتره تصمیم بگیرید
    (جناب آقای ویا سرکارم خانم ) فیروزی بینهایت تشکر میکنم از وقتی که گذاشتید. دیدم دکمه تشکر کافی نیست گفتم مستقیم عرض کردم خدمت شما.

14. 29 کاربر برای این پست سودمند از mehrdad عزیز تشکر کرده اند:

Reza929 آواتار ها
    435 بار در 22 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام به همه رهنوردان پرواز با آکادمی امینو
    من هم بازی فراوانی ۹۰ روزه را از ۲۵ دی ماه شروع کردم اما در ورد کامپیوتر دارم تایپ میکنم آیا تاثیر گذار میباشد چون بتازگی شروع کردم
    با سپاس
    Mrg_2536

16. 25 کاربر برای این پست سودمند از Reza929 عزیز تشکر کرده اند:

3,354 بار در 244 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza929 نمایش پست ها
    سلام به همه رهنوردان پرواز با آکادمی امینو
    من هم بازی فراوانی ۹۰ روزه را از ۲۵ دی ماه شروع کردم اما در ورد کامپیوتر دارم تایپ میکنم آیا تاثیر گذار میباشد چون بتازگی شروع کردم
    با سپاس
    سلام خیلی خوش اومدید به بازی فراوانی ..... نظر منو اگه بخواین تهش میگم، کاغذ و خودکار یه چیییییییییز دیگه اس اصلا انگاری کائنات بدجورعلاقه دارن به نوشتن با دست و جون و دل ،وقتی با دستت مینویسی و کلمات رو از درون جاری میکنی روی کاغذ قطعا متفاوت و اعجاب انگیزه
    پیشنهاد : یه دفتر خیییییییلی خفن از اونا که هممون قبلا ها داشتیم وهیچوقت ازش استفاده نمیکردیم رو به این موضوع اختصاص بدید و با بهترین دست خطی که از خودتون سراغ دارید بنویسیدشون با جزییات
    و ترجیحا عکس خریدها رو داشته باشید و باهاش کلیپ درست کنید مثلا خرید هر ده روز رو یک کلیپ کنید به همراه یه آهنگ مورد علاقه ....

و از همه مهمتر خوش به حالم که روز 184 هستم
    چطور باید یک سیکل یا چرخه شکست خوردن را بشکنید و از آن خارج شوید؟
    باید روی یک قسمت مشخص بقدری تمرین کنید تا عادت جدیدی در خود ایجاد کنید.

18. 37 کاربر برای این پست سودمند از Moonlight عزیز تشکر کرده اند:

Ali.Zare آواتار ها
    11,730 بار در 552 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 49 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    روز 130 از بازی فراوانی
    Trust the process , Your time will come

20. 25 کاربر برای این پست سودمند از Ali.Zare عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 38 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 38 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع