نمایش نتایج: از 1 به 10 از 6870

موضوع: بازی فراوانی

نمایش موضوع

8,676 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1179 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط memo نمایش پست ها
    وقت بخیر امین جان با 1 میلیون نمیتونید بخرید این مورد رو چون 186000 کمتر دارید
    خودتون رو جای فروشنده در تمام خریدها بزاریدایا از تخفیف دادن به طرف مقابلتون خوشحال میشید و حس خوبی میگیرید؟
    من خودم مغازه دار هستم و هیچوقت از تخفیف دادن یا تخفیف گرفتن خوشم نمیومد چون یجور حس بد داره برام و میدونم طرف مقابل داره از سودش کم میکنه (البته گاها وجود داره کاسب کاران قدیمی تر که زرنگ هستند قیمت رو یکم بالاتر میگن که با تخفیف بشه قیمت اصلیشون شاید توجه کنید گاهی اوقات خود به خود بگن مثلا قیمت این جنس 180 تومنه ولی 150 براتون میکشم و ما خوشحال میشیم ولی قیمت اصلیش همون 150 تومنه:d اینو باید بازاری باشی تا بدونی ... اینم یه پست آموزشی برای دوستان مخصوصا خانوما اگر با چنین افرادی مواجه شدید بگید اگر مردی 20 تومن کمتر بده ببینید سرخ میشه چهرش یا نه :d

به همین دلیل من بازی فراوانی رو خیلی دقیق انجام میدم و تا 1000 تومنش رو گاها یدونه ادامس بادکنکی میخرم یا یدونه آبنبات میگیرم و به خودم تخفیف نمیدم از زبون فروشنده

موفق باشید
    سلام، ممنون که راهنمایی فرمودید، اون لایسنس دو کاربره بود و 186,000 اضافه تر از مبلغ بود و امروز اصلاح کردم و یه کاربره خریداری کردم، به مبلغ 890,000 و با 110,000 دیگه هم اشتراک یه اشتراک وبسایت تماشای فیلم و سریال گرفتم، مبلغ 87,000 و با 23,000 آخرش هم دوبار ترافیک اضافه اینترنت خریدم، یکیش 18,000 تومن 10 گیگ و یکی دیگه هم 6,000 تومن 5 گیگ، 1,000 تومن آخرش هم مثل شما یه دونه آدامس خریدم.
    ویرایش توسط Peace : 02-16-2023 در ساعت 08:36

2. 4 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 38 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 38 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع