صفحه 87 از 681 نخستنخست ... 3777858687888997137187587 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 861 به 870 از 6806

موضوع: بازی فراوانی

Ramin_medico آواتار ها
    1,643 بار در 97 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Moonlight نمایش پست ها
    سلام به همه
    امروز برای من خیلی خیلی روزمهم و خوبیه و دوست داشتم این احساس رو با همه ی شما به اشتراک بذارم
    خیلی به خودم تبریک میگم که تونستم یکسال کامل بازی فراوانی رو با تمام وجودم انجام بدم
    ایجاد یک عادت جدید و خیلی مهمی بودش که در کنارش باعث ایجاد عادت های دیگه ای شد که فوق العاده بهم کمک کرده ، شاید توی این سالها این اولین تجربه ام باشه که یک عادت رو اینجوری وارد لایف استایلم کردم.
    یک قدرت عجیبی درونم بیدارشده که بهم میگه تو میتونی هر عادت دیگه ای که بخوای رو ایجاد کنی بدون هیچ عذروبهانه ای
    این بازی برای من هیچوقت استاپ نمیشه و یک فصل جدید ازاین بازی رو شروع میکنم با سبک شخصی خودم
    و همچنین دومین برداشتم رو از حساب ریل انجام دادم و این هم فوق العاده حس خوبیه برام
    قطعا بابت این دوتا حرکت فوق العاده امروز و فردا به جشن و خرید و خوش گذرونی خواهد گذشت
    بریم که با پول برداشت ها مرحله به مرحله لیست فراوانی ها رو تیک بزنیم
    سلام و عرض ادب سرکار خانم moonlight

خیلی حس خوبی از نوشته تون به من منتقل شد . امیدوارم همواره چه در مسیر ترید و چه در سایر جنبه های زندگی موفق باشید .
    Empty your mind , be formless ,Shapeless , like water . If you put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle and it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Now, water can flow or it can crash. Be water, my friend

2. 14 کاربر برای این پست سودمند از Ramin_medico عزیز تشکر کرده اند:

Ramin_medico آواتار ها
    1,643 بار در 97 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Trader نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر و شادی
    خدا رو صد هزار مرتبه شکر
    روز 150 هستم و امروز رو برای رفتن به امریکا ، ایالت فلوریدا ، شهر تمپا ، هزینه کردم.
    این شهر رو خیلی دوست دارم و هدفم اینه که به این شهر مهاجرت کنم برای همیشه
    برنامه انگار یه باگی داره ولی من ادامه میدم و با اکسل روز ها رو چک میکنم. @amino
    فایل پیوست 121540

فایل پیوست 121541

چند بار استاپ خوردم ولی از دوباره شروع کردم و این بار به روز 150 رسیدم . این رکورد منه

سلامت و ثروتمند باشید.
    سلام دوست عزیز

ممنون از پست خوبت . پر از احساس های خوب بود .
    منم امروز بعد از 9 بار ریست شدن در بازی ، امروز روز نهم هستم . هدفم نود روز بود ولی با اشتیاق دوستان منم مشتاق شدم که 365 روز ادامه بدم .
    مرسی بابت حضور همگی
    Empty your mind , be formless ,Shapeless , like water . If you put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle and it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Now, water can flow or it can crash. Be water, my friend

4. 22 کاربر برای این پست سودمند از Ramin_medico عزیز تشکر کرده اند:

John D. Rockefeller آواتار ها
    15,855 بار در 3,026 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 332 پست
    برچسب زده شده
    در 10 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Moonlight نمایش پست ها
    سلام به همه
    امروز برای من خیلی خیلی روزمهم و خوبیه و دوست داشتم این احساس رو با همه ی شما به اشتراک بذارم
    خیلی به خودم تبریک میگم که تونستم یکسال کامل بازی فراوانی رو با تمام وجودم انجام بدم
    ایجاد یک عادت جدید و خیلی مهمی بودش که در کنارش باعث ایجاد عادت های دیگه ای شد که فوق العاده بهم کمک کرده ، شاید توی این سالها این اولین تجربه ام باشه که یک عادت رو اینجوری وارد لایف استایلم کردم.
    یک قدرت عجیبی درونم بیدارشده که بهم میگه تو میتونی هر عادت دیگه ای که بخوای رو ایجاد کنی بدون هیچ عذروبهانه ای
    این بازی برای من هیچوقت استاپ نمیشه و یک فصل جدید ازاین بازی رو شروع میکنم با سبک شخصی خودم
    و همچنین دومین برداشتم رو از حساب ریل انجام دادم و این هم فوق العاده حس خوبیه برام
    قطعا بابت این دوتا حرکت فوق العاده امروز و فردا به جشن و خرید و خوش گذرونی خواهد گذشت
    بریم که با پول برداشت ها مرحله به مرحله لیست فراوانی ها رو تیک بزنیم
    سلام به سرکار خانم moonlight
    شب خوبی رو داشته باشید
    دوتا تبریک میگم اولیش برای یک سال انجام بازی فراوانی
    و دومیش هم برای برداشت از حساب ریل

من تو روز سوم استاپ خوردم
    دلیل عمده اش هم اینکه که کارهای روزانه رو نمی نویسم و این بازی رو فراموش میکنم انجام بدم
    شما هم فرموده بودید که برنامه روزانه تهیه میکنید و این قطعا کمکتون کرده
    سری قبل که منم با این روش تا 1 ماه پیش رفتم و بعدش استاپ خوردم.

پیشنهاد من هم به دوستان اینکه برای اینکه استاپ این بازی رو فراموش نکنن لیستی از کارهای روزانه رو بنویسن و بازی رو اول صبح که بیدار میشن انجام بدن.
    ممنون از انرژی که انتقال دادید.
    موفق تر و ثروتمند تر و شادتر باشید.

آن شب خوش را به سادگی نپذیر پیری را نابود و در انتهای روز طغیان کن ، طغیان کن علیه مرگ روشنایی ، اگرچه خردمندان در نهایت تاریکی را حقیقت میدانند ، زیرا که کلامشان به نبود روشنایی انجامیده ، اما آنها آن شب خوش را به سادگی نپذیرفته اند ، طغیان کن ، طغیان کن علیه مرگ روشنایی

6. 18 کاربر برای این پست سودمند از John D. Rockefeller عزیز تشکر کرده اند:

Oracle آواتار ها
    1,799 بار در 289 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 9 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط RichManShokr نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان براتون بهترین ها رو ارزو می کنم
    یه سوال دارم .آیا در روز هایی که تمرین فراوانی رو انجام میدیم میشه از وسایلی که روز های قبل خرید کردیم باز هم بخریم یا نه. حتما باید مورد جدیدی باشد؟
    و اینکه هزینه مسافرت ها رو چطور بنویسیم ؟ مثلا میشه بنویسیم یک مسافرت با مبلغ 20 میلیون تومن؟>
    ممنون از پاسخ شما دوست دار شما جعفری
    سلام
    برداشت من اینه که شما مثلا دوتا یخچال نیاز ندارید. اما ممکنه صد دست لباس و بیست تا ساعت بخرید.
    بنابراین تکرار خرید بستگی به نوع کالایی که خریدید داره. آیا از خرید مجدد لذت می برید؟
    مثلا ممکنه هر روز یک میلیون گل خرید و خونه رو پر گل کرد.

شخصا هزینه مسافرت رو تخمینی می نویسیم چون در عمل هم نمی شه دقیق گفت. مثلا قیمت هتل و رستوران و بلیط رو حساب می کنم. یک بخشی هم بابت سایر هزینه ها اضافه می کنم. دلیلش هم اینکه که موضوع رو از سر باز نکنم و یک سفر کیش رو به اندازه سفر دور دنیا حساب نکنم برای اینکه فقط پول اون روز رو خرج کرده باشم.

سلامت باشید
    محمد

8. 15 کاربر برای این پست سودمند از Oracle عزیز تشکر کرده اند:

Oracle آواتار ها
    1,799 بار در 289 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 9 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Trader نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر و شادی
    خدا رو صد هزار مرتبه شکر
    روز 150 هستم و امروز رو برای رفتن به امریکا ، ایالت فلوریدا ، شهر تمپا ، هزینه کردم.
    این شهر رو خیلی دوست دارم و هدفم اینه که به این شهر مهاجرت کنم برای همیشه
    برنامه انگار یه باگی داره ولی من ادامه میدم و با اکسل روز ها رو چک میکنم. @amino
    فایل پیوست 121540

فایل پیوست 121541

چند بار استاپ خوردم ولی از دوباره شروع کردم و این بار به روز 150 رسیدم . این رکورد منه

سلامت و ثروتمند باشید.
    سلام علی عزیز
    امروز رادیو تیوب شما رو گوش دادم و برای پشتکار و دیدگاه مثبتت بهت تبریک می گم. خیلی روحیه بخش بود.
    شخصا علاقه ای به تهران ندارم، ولی اون طوری که شما تعریف کردید، جذاب به نظر می رسید.

امیدوارم امریکا بهت خوش بگذره
    یک ویزای سرمایه گذاری بگیر و راهی شو!

10. 15 کاربر برای این پست سودمند از Oracle عزیز تشکر کرده اند:

Benyamin آواتار ها
    258 بار در 24 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام به استاد گرامی و دوستان عزیز
    از اولین روزی که اینجا پست گذاشتم حدود 95 روز میگذره
    اولین روزی که بازی فراوانی رو شروع کردم.فراز و نشیبهایی داشت .مخصوصا روزهایی که در ترید موفق نبودی ولی باید بازی رو ادامه میدادی.
    بالاخره روز 90 ام هم انجام شد.
    روز 90 ام یه نیسان اجاره کردم و رفتم دور تا دور شهر. یک خانم مسن رو دیدم که یک گونی پهن کرده بود و کیسه لیف میفروخت.کل بارش یک میلیون و پونصد شد.وقتی همه بارش رو خریدم دنبال عصاش میگشت تا برداره و بره خونه گفت ننه خداخیرت بده این هفته دیگه نمیام سرکار راحتم کردی .یه تاکسی براش دربست کردم .وقتی سوار میشد با گوشه چادرش اشکش رو پاک کرد و گفت ایشالا هیچ وقت محتاج نشی.
    پیرمردی بود که باطری میفروخت .یه عالمه باطری خریدم وگذاشتم توی نیسان .همش شد 700 هزار تومن.میخندید.گفتم چی شده باباجون ؟ گفت صبح وقتی از خونه میومدم بیرون خانمم همینطور که روی پتوی کنار دیوار دراز کشیده بود گفت دکتر گفته این قرص های آهن جوابگو نیست باید گوشت بخوری.بهش گفتم خب گوشت میخرم ،( شش ماه بود گوشت نخورده بودیم) خانمم سرشو رو به عقب بسمت در برگردوند و یه نگاهی به حجم باطریهام کرد.انگار میخاست بگه تا کی میخای اینهمه باطری رو بفروشی و وقتی بفروشی چقد گوشت میدن؟ .امروز وقتی از خونه اودم بیرون به آسمون نگاه کردم و گفتم گوشت میخام زیاد میخام.خلاصه کنم واستون یه گوسفند کامل +10 کیلو چرخ کرده+کلی حبوبات هم گرفتم و یه ماشین واسش گرفتم تا برسه دم خونه. دم رفتن گفت آدم باید حرفشو بخدا بزنه ولی تو هم قدر خودتو داشته باش خدا قبول کرده بوسیله تو حاجت منو بده.عاقبتت بخیر جوون.
    ربین راه رفتم داروخونه چسب زخم بگیرم(دستم توی جابه جایی لوازم کمی خراش برداشته بود) دیدم حسابدار از توی سبد داروی یک مرد جوان مدام دارو کم میکنه و قیمت رو اعلام میکنه و اون مرد میگه بازم کم کن.حسابدار به یه جایی رسید گفت اصلا دارو نگیری بهتره چون اصلی هاش رو میگی نمیخام....بگذریم وقتی میومدم بیرون تموم داروهاش رو گرفته بود وداشت حسابدار رو قسم میداد که چه کسی حساب کرد نشونم بده .نمیدونم چی شد دیگه ما رفتیم برای ادامه مسیرمون توی شهر
    داستان خیلی طولانیه .این خدا بود که داشت کار مردم رو راه مینداخت و دلها رو شاد میکرد و من خیلی خوشحال از انتخاب شدنم برای این ماموریت بزرگ
    روز نود رو گذروندم با یه دنیا حس خوب که با هیچ پولی عوضش نمیکنم
    راستی توی انبار خونمون کلی لیف حموم و باطری و اسباب بازی و مجسمه و دفترچه یادداشت و زیرشلواری و روسری وساعت بچه گونه و عینک و... هست.باید هدیه دادن رو شروع کنم...
    90.jpg
    ویرایش توسط Benyamin : 07-18-2021 در ساعت 13:06
    تعهد، احترام ، راستگویی ، فراکتال موفقیت در همه امور

12. 30 کاربر برای این پست سودمند از Benyamin عزیز تشکر کرده اند:

Mehdi.Izad آواتار ها
    1,274 بار در 73 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام محمد جان،
    سپاس از این پست خیلی خوب و تجربه ای که برای ما به اشتراک گذاشتی. خیلی جالبه که تجربه دوبار تکرار موفق بازی فراوانی رو بیان کردی.
    منم یک بار با روزی 5 میلیون شروع کردم ولی در روز 68ام استاپ خوردم.... راستش دیگه اواخرش مغزم کار نمیکرد باید روزی 340میلیون تومن خرج میکردم و همیشه تا آخرین دقایق روز طول میکشید که خریدهامو انجام بدم. انگار فقط برای رفع تکلیف بود. رسیده بودم به اجاره کردن جزیره تو کاراییب و این چیزا...lol
    یکماه بعد مجدد با همون روزی یک میلیون شروع کردم و الان روز 86 هستم....و برام خیلی راحت شده. اولین کار صبح من قبل از باز کردن هر پنجره ای توی کامپیوترانجام بازی فراوانیه وبرعکس بار اول، ایندفعه حس خیلی خوبی بهم میده. همون حس پیشرفت مرحله به مرحله و لزوم داشتن صبر برای رسیدن به چیزای خوب بزرگترکه خودت در پست بهش اشاره کردی در من ایجاد شده.

محمد جان میشه لطفا یه کم توضیح بدی منظورت از تصویر سازی هدفمند چیه؟

خیلی ممنون
    ارادتمند
    مهدی

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.parsi نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز وقت بخیر
    من امروز برای بار دوم به روز 90 رسیدم. بار اول بازی رو 140 روز ادامه دادم ولی چون حس یکنواختی بهم داد متوقف کردم و مجدد شروع کردم.
    یه سری برداشتا دارم که مینویسمشون:
    احساس خوب و حسِ داشتن مهمترین تاثیر بازی برام بوده(یعنی الان دارم، از قبل دارم؛ برا بعدش برنامه میریزم.)
    ایمان به اینکه همه ما بالقوه ثروتمندیم و فقط باید با طی مسیر به فعل برسونیم این واقعیت رو
    افزایش ظرفیت ذهنی در مورد پول و پس نزدن اون یکی دیگه از آثار بازی هست که با مقایسه دور اول بازی و دور فعلی کاملا مشهوده
    بازی به نوعی تمرین بودن در زمان حال هست، کلا سی پی یو مغز رو درگیر میکنه مخصوصا اگر هدفمند تصویرسازی کنید
    کشف تمایلاتم و خودبخود افزایش اشتیاقم برای طی پرقدرت مسیرم
    این بازی یه جورایی برام تمرین صبر هم بوده مثلا همین که برای داشتن ی چیز گرون باید صبر کنم تا کم کم رشد کنم و به اون مرحله برسم که بتونم داشته باشمش. یه جورایی باعث تغییر فاز و فرکانسم شده، دیدم وسیع شده برای دریافت
    ی نتیجه دیگه اینکه خیلی خیلی خیلی راحت تر از قبل در واقعیت پول خرج میکنم و پول رو به جریان میندازم.

امیدوارم پستم مفید واقع بشه. آرزوی موفقیت و سربلندی دارم براتون.
    There is no SHORTCUT to success

14. 16 کاربر برای این پست سودمند از Mehdi.Izad عزیز تشکر کرده اند:

Saman01 آواتار ها
    3,367 بار در 727 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 99 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    سلام و درود خدمت خانواده بزرگ و عالی اکادمی ویو
    وقتتون بخیر و شادی

روز 71 استاپ خوردم رفتم بیرون و گفتم اومدم خونه انجام میدم ولی اومدم فراموش شدامروز یادم افتاد که ای داد بیداد دیروز بازی رو فراموش کردم.

ولی تجربش تا اینجا که فوق العاده بود. مهمتر از همه اینکه صبرم رو افزایش داد که برای رسیدن به اون چیزی که میخوای باید صبر کنی تا مبلغش و زمانش برسه بدست بیاریش. بدتر از همه هم اینکه وقتی تو روزها و مبالغ بالا یهو فراموش میشه، از عرش به فرش میرسی:d

از امروز هم میرم با یه شروع عالی

ممنون از استاد عزیز و جناب پوریا ichi.trader98

شاد و ثروتمند باشید.
    ویرایش توسط Saman01 : 07-23-2021 در ساعت 12:56

16. 18 کاربر برای این پست سودمند از Saman01 عزیز تشکر کرده اند:

Mohammad.Parsi آواتار ها
    17,536 بار در 1,402 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 352 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mizad نمایش پست ها
    سلام محمد جان،
    سپاس از این پست خیلی خوب و تجربه ای که برای ما به اشتراک گذاشتی. خیلی جالبه که تجربه دوبار تکرار موفق بازی فراوانی رو بیان کردی.
    منم یک بار با روزی 5 میلیون شروع کردم ولی در روز 68ام استاپ خوردم.... راستش دیگه اواخرش مغزم کار نمیکرد باید روزی 340میلیون تومن خرج میکردم و همیشه تا آخرین دقایق روز طول میکشید که خریدهامو انجام بدم. انگار فقط برای رفع تکلیف بود. رسیده بودم به اجاره کردن جزیره تو کاراییب و این چیزا...lol
    یکماه بعد مجدد با همون روزی یک میلیون شروع کردم و الان روز 86 هستم....و برام خیلی راحت شده. اولین کار صبح من قبل از باز کردن هر پنجره ای توی کامپیوترانجام بازی فراوانیه وبرعکس بار اول، ایندفعه حس خیلی خوبی بهم میده. همون حس پیشرفت مرحله به مرحله و لزوم داشتن صبر برای رسیدن به چیزای خوب بزرگترکه خودت در پست بهش اشاره کردی در من ایجاد شده.

محمد جان میشه لطفا یه کم توضیح بدی منظورت از تصویر سازی هدفمند چیه؟

خیلی ممنون
    ارادتمند
    مهدی
    سلام آقا مهدی وقت بخیرخوشحالم که پستم مورد توجهت قرار گرفته.منظورم از تصویرسازی هدفمند این بود که با ذهنی آرام کلیه فرآیند خرج کردن پولی که صبح به کارتم ریخته رو تو ذهنم میسازم. از واریز پول تا کاری که با پول انجام میدم مثلا خرید رو با حس خوب توی ذهنم مرور میکنم. شکرگزاری میکنم و بعد یادداشتشون میکنم.
    منظورم این بود. من توی تصویرسازی مشکلی ندارم ولی اگر نیاز به کمک داشتید، استاد در این زمینه کتاب سایکو سایبرنتیک نوشته دکتر مالتز رو پیشنهاد کردند.
    موفق و سربلند باشید.
    باور کنید که باورهای شما، خود حقیقت را خلق میکنند.

18. 16 کاربر برای این پست سودمند از Mohammad.Parsi عزیز تشکر کرده اند:

Sajjad007 آواتار ها
    1,743 بار در 211 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 5 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام
    امروز 1400/04/27
    90 روز بازی فراوانی به پایان رسید و جا داره تشکر کنم از خودم که تا روز 90 ام تمام خرید ها رو بداهه انجام میدادم و این بازی رو همین فرمون ادامه میدم تا سال دیگه
    و دوم تشکر میکنم از دوست عزیزمون ایچی تریدر که سبب خیر شدن و ما رو با این بازی آشنا کردن تا موانع ذهنی که در پیش رو داریم رو رفع کنیم.
    با آرزوی موفقیت تک تکتون
    شاد باشید بی سبب

20. 14 کاربر برای این پست سودمند از Sajjad007 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 31 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 31 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع