صفحه 382 از 673 نخستنخست ... 282332372380381382383384392432482 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,811 به 3,820 از 6730

موضوع: بازی فراوانی

267 بار در 101 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_a نمایش پست ها
    کسی نظری نداشت؟
    سلام و درود
    برنامه ریزی میتونی انجام بدی بیا این کارو کن باکس باکس خرید کن مثلا میخوای اتاقتونو تزئیین کنی. واسه تزئیین اتاق چندتا باکس داریم : باکس تخت خواب , باکس میز و صندلی , باکس تابلو , باکس مجسمه , باکس قفسه کتاب , باکس گلها و ....بعدش بیایید روی هرکدوم از باکسها با رییییییز جزئیات خرید کنید. مثلا امروز تمرکزتو بزارید روی باکس تخت خواب. خب واسه باکس تخته خواب چی لازمه ؟ چراغ خواب / لباس خواب / چشم بند / کرم قبل خواب / تشک خوب و نرم / خود تخت خواب / بالشت و یورقان/ میز پاختی / ساعت روی میز پاتختی / گلدون واسه روی پاتختی / شارژر وایرلس گوشی واسه روی پاتختی / تابلوی بالاسر تخته خواب و .......
    به این میگن یه برنامه ریزی

سوال بعدی ات رو یوخ نمیتونی قسطی بخری چون یه ذهن ثروتمند هیچوت قسطی خرید نمیکنه و ذهنشو قسطی بار نمی اره هر روزی که پول تو حسابت اومد این اجازه داری فقط همون قدر خرجش کنی این بازی میخواد اینو بهمون بفهمونه که جهان پر از فراوانی هستش و تو لیاقت این فراوانی رو داری بستگی به اون ظرف ذهنی ات ثروت وارد زندگی ات میشه و این بازی کمکت میکنه که تو ظرف ذهنی ات رو بزرگ تر کنی جواب سوال دومت که گفتی ایفون 80 میلیونه تو تا روز 80 صبر میکنی و بعدش میخری اون چیزی که دوسش داری
    توی بازار های مالی هم به همین شکل هستش تو وقتی ترید میکنی بر اساس چک لیست ات پیش میری و یواش یواش بر اساس فرمول اثر مرکب سرمایه ات رو بیشتر و بیشتر میکنی فقط نیاز به صبر داره که این بازی خیلی میتونه روی صبر ات هم کار کنه
    امیدوارم کمک کننده باشه

2. 5 کاربر برای این پست سودمند از aysa.fxtr عزیز تشکر کرده اند:

sir_mhj آواتار ها
    458 بار در 192 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام وعرض ادب
    امیدوارم عالی باشید
    خرید تا روز 61 انجام شد

4. یک کاربر برای این پست سودمند از sir_mhj عزیز تشکر کرده اند:

Mohammad59 آواتار ها
    1,452 بار در 526 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    دوستان عزیز سلام وقتتون بخیر

من روز 39 بازی هستم .خیلی سعی کردم توی این چند روز بازی رو جدی بگیرم و حالت واقعی بهش بدم و الان به جرآت میتونم بگم بعد از نماز برام یکی از واجبترین کارها شده.بازی رو هم توی یه دفتر به صورت منظم و لیست شده یادداشت میکنم و هم خریدها و کارهایی که انجام دادم رو توی یه پوشه توی لب تاپم ذخیره میکنم.فقط یه سوالی برام پیش اومد و اون اینکه همین کارها کافیه یا باید همه رو بزارم توی این تاپیک؟و دوم اینکه توی یه وبینار شنیدم که یه دوستی گفتند روز 90رو که تموم کردیم استاد یه فایلی میدن که حالا نفهمیدم باهاش چکار باید بکنیم.ممنون میشم دوستان مطلع راهنمایی کنند.باتشکر

6. یک کاربر برای این پست سودمند از Mohammad59 عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    روز سی و ششم ................موجودی 36.000.000 میلیون تومن
    امروزم مثل روزهای قبل میرم سراغ کامل کردن اتاق دومم و باکس وسلیه های بازی و گیمینگ ام
    خرید امروز
    • خرید مبل راحتی دونفره 19.562.000 تومن

1.jpg

• خرید پاف پایه کوتاه 9.116.000 تومن

2.jpg

• خرید میز جلو مبلی و عسلی 860.000 تومن

3.jpg

• خرید پک کامل کنسول بازی ps5 که شامل خنک کنندگی ام میشه 4.007.900 تومن

4.jpg

• خرید مدیا کنترل ps5به قیمت 2.282.800 تومن

5.jpg

• خرید ماگ مدل تریدر 130.000 تومن

6.jpg

• خرید جاکلیدی طرح تریدر مملکت 29.900 تومن (خیلییییی خوشم اومد ازش هر جا برم میبرمش ������)

7.jpg

• خرید پیکسل طرح خانم تریدر 10.900تومن(اینم وصل میکنم روی کوله ام )

8.jpg

از خدا ممنونم که یه زندگی پر از فراوانی بهم داده ومن لایق این فراوانی هستم

8. 2 کاربر برای این پست سودمند از aysa.fxtr عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad59 نمایش پست ها

من روز 39 بازی هستم .خیلی سعی کردم توی این چند روز بازی رو جدی بگیرم و حالت واقعی بهش بدم و الان به جرآت میتونم بگم بعد از نماز برام یکی از واجبترین کارها شده.بازی رو هم توی یه دفتر به صورت منظم و لیست شده یادداشت میکنم و هم خریدها و کارهایی که انجام دادم رو توی یه پوشه توی لب تاپم ذخیره میکنم.فقط یه سوالی برام پیش اومد و اون اینکه همین کارها کافیه یا باید همه رو بزارم توی این تاپیک؟و دوم اینکه توی یه وبینار شنیدم که یه دوستی گفتند روز 90رو که تموم کردیم استاد یه فایلی میدن که حالا نفهمیدم باهاش چکار باید بکنیم.ممنون میشم دوستان مطلع راهنمایی کنند.باتشکر
    سلام و درود
    ببین دقیقا همین کارایی که انجامش میدی منم انجام میدم در دفترم یادداشت میکنم و عکس ها رو توی پوشه مخصوص اون روز میزارم از اینجا به بعدش از نظر من دل بخواهی هستش که تو بیای اینجا خرید هاتو بزاری یا نزاری
    خود من میزارم و لذت میبرم که با دوستانم به اشتراک میزارمش و این برام یه مسئولیت و عادت شده
    سوال بعدی ات من به روز 90 بازی نرسیدم و نمیتونم راهنمایی ات کنم
    موفق و پیروز باشی

10. 2 کاربر برای این پست سودمند از aysa.fxtr عزیز تشکر کرده اند:

Mohammad59 آواتار ها
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط aysa.fxtr نمایش پست ها
    سلام و درود
    ببین دقیقا همین کارایی که انجامش میدی منم انجام میدم در دفترم یادداشت میکنم و عکس ها رو توی پوشه مخصوص اون روز میزارم از اینجا به بعدش از نظر من دل بخواهی هستش که تو بیای اینجا خرید هاتو بزاری یا نزاری
    خود من میزارم و لذت میبرم که با دوستانم به اشتراک میزارمش و این برام یه مسئولیت و عادت شده
    سوال بعدی ات من به روز 90 بازی نرسیدم و نمیتونم راهنمایی ات کنم
    موفق و پیروز باشی
    ممنونم بابت راهنماییتون دوست عزیز

12. 2 کاربر برای این پست سودمند از Mohammad59 عزیز تشکر کرده اند:

M.T.z آواتار ها
    4,335 بار در 951 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 174 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    روز 66 بازی فراوانی
    خرید های امروز من
    30 میلیون پرداخت اجاره ماهانه خونه ای که اچاره کردم تا زمان ساخت خونه خودمون تموم شه در اون سکونت کنیم
    خرید انتی ویروس اورجینال برای سیستم هام
    ScreenHunter 126.jpg

امروز اخرین خرید از اسکلت ساختمون رو مانجام دادم 31 میلیون
    و دو روز طول میکشه تا جوش کاری های طبقه بالا انجام بشه که از فردا شروع میکنم
    بقیه خرید ها
    ScreenHunter 128.png
    ScreenHunter 127.png

50 هزار تومان هم کمک به نوازنده شریف خیابانی
    49633.jpg

خدارو شکر که همه چی انقد خوب
    E-mail: [email protected]
    Instagram: MTz_trader

14. یک کاربر برای این پست سودمند از M.T.z عزیز تشکر کرده اند:

amirahmdyi آواتار ها
    495 بار در 48 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad59 نمایش پست ها

سلام آقا محمد تبریک میگم بابت شروع این مسیر و مطمئنا اگه تداوم داشته باشه ، نتیجش رو خواهید دید ، درمورد سوال اول باید خدمتتون عرض کنم که این یه چیز سلیقه ای هستش و خودم به شخصه خرید هامو اینجا نمیزارم چون به نظرم باعث میشه تاپیک شلوغ بشه و دوستان نتونن به راحتی از پست هایی که راهنمایی کننده هستن بهره مند بشن و حتی بنظرم باعث فیلتر کردن در خرید هامون میشه ، از چه نظر؟ از نظر اینکه شاید ما هرکدوممون یه سری خرید های شخصی داشته باشیم که بین خودمون و افکار خودمون هستش ولی بخاطر اینکه میخوایم اونارو تو انجمن بزاریم و بقیه میبینن و ممکنه یه حالت قضاوت درمورد خرید شکل بگیره ، بخاطر همون ، از اون خرید ها صرف نظر میکنیم و یه مقدار از حالت واقعی فاصله میگیره.
    درمورد روز ۹۰ هم ، استاد یه ویدیو ای رو ضبظ کردن و یه سری صحبت ها راجب این بازی و چیز های دیگه (که نمیتونم بگم) در اون وجود داره ، و توصیه بنده به شما این هستش که به هیچ عنوان تحت هیچ شرایطی قبل از رسیدن به اون روز ، این ویدیو رو نبینید ، اوقات به کام
    عظمت باید در نگاه تو باشد ، نه در چیزی که به آن مینگری

16. 2 کاربر برای این پست سودمند از amirahmdyi عزیز تشکر کرده اند:

Baha آواتار ها
    514 بار در 104 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    روز هشتم
    ۸۰۰ دلار معادل ۳۲۵۰۰
    خرید دوربین گوپرو و تجهیزات جانبی
    و الباقیشم یه شام دو نفره
    Screenshot_2023-01-07-17-36-16-566_com.android.chrome.jpg

18. یک کاربر برای این پست سودمند از Baha عزیز تشکر کرده اند:

Mohammad59 آواتار ها
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirahmdyi نمایش پست ها
    سلام آقا محمد تبریک میگم بابت شروع این مسیر و مطمئنا اگه تداوم داشته باشه ، نتیجش رو خواهید دید ، درمورد سوال اول باید خدمتتون عرض کنم که این یه چیز سلیقه ای هستش و خودم به شخصه خرید هامو اینجا نمیزارم چون به نظرم باعث میشه تاپیک شلوغ بشه و دوستان نتونن به راحتی از پست هایی که راهنمایی کننده هستن بهره مند بشن و حتی بنظرم باعث فیلتر کردن در خرید هامون میشه ، از چه نظر؟ از نظر اینکه شاید ما هرکدوممون یه سری خرید های شخصی داشته باشیم که بین خودمون و افکار خودمون هستش ولی بخاطر اینکه میخوایم اونارو تو انجمن بزاریم و بقیه میبینن و ممکنه یه حالت قضاوت درمورد خرید شکل بگیره ، بخاطر همون ، از اون خرید ها صرف نظر میکنیم و یه مقدار از حالت واقعی فاصله میگیره.
    درمورد روز ۹۰ هم ، استاد یه ویدیو ای رو ضبظ کردن و یه سری صحبت ها راجب این بازی و چیز های دیگه (که نمیتونم بگم) در اون وجود داره ، و توصیه بنده به شما این هستش که به هیچ عنوان تحت هیچ شرایطی قبل از رسیدن به اون روز ، این ویدیو رو نبینید ، اوقات به کام
    amirahmdyiعزیزم واقعا لطف کردید.حتما به توصیه هاتون عمل میکنم.سپاسگذارم

20. 2 کاربر برای این پست سودمند از Mohammad59 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 25 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 25 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع