صفحه 97 از 685 نخستنخست ... 47879596979899107147197597 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 961 به 970 از 6844

موضوع: بازی فراوانی

PoisoN آواتار ها
    841 بار در 68 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط John D. Rockefeller نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    حالتون عالی باشه

تسلیت میگم بهتون و غم اخرتون باشه.
    متاسفانه بله باید از اول استارت بزنید.

و تجربه ای که از 56 روز بازی داشتید رو هم اگر لطف کنید در اختیارمون بزارید خوشحال میشیم.
    موفق باشید.
    سلام دوست عزیز
    خیلی ممنون
    من راستش اوایل که بازی رو شروع کردم به نظرم خیلی راحت میومد چون قبل از شروع بازی تو ذهنم بعضی مواقع مبالغی رو تصور میکردم و اونارو در ذهنم خرج میکردم و بعد از شروع بازی تا روز 40-45 خیلی راحت مبالغ رو خرج میکردم و احساس خاصی نداشتم تا اینکه دیگه زیاد به ذهنم نرسید چیز خاصی برای خودم خریداری کنم و شروع کردم به اعضای خانواده چیز هایی که بنظرم خرید اونها به صورت هدیه باعث خوشحالیشون میشد خریداری کنم و اون حسی که بخشندگی و خوشحال کردن دیگران با پول میده رو تو ذهنم تصور کردم و اونجا بود که تازه به قدرتی که این بازی تو ذهن ما ایجاد میکنه پی بردم جالب اینجاس که بعد از چند روز بخشندگی انگار که یک سدی از ذهنم برداشته شد و خیلی چیز های جدید به ذهنم رسید که برای خودم خریداری کنم
    پیشنهادی که به دوستان دارم اینه که به هیچ عنوان داخل گوشی یا با استفاده از برنامه بازی رو انجام ندن چون من دوبار یکبار 8 روز و بار دیگه 10 روز بازی رو تو گوشی انجام دادم و استاپ خوردم ولی وقتی شروع به نوشتن کردم تاثیر بسیار بهتری داشت بر روی ذهنم و باعث شد منظم تر بازی رو پیش بگیرم
    امیدوارم تجربه ای که از انجام بازی فراوانی داشتم برای بقیه دوستان مفید بوده باشه
    ویرایش توسط PoisoN : 08-12-2021 در ساعت 00:36

2. 16 کاربر برای این پست سودمند از PoisoN عزیز تشکر کرده اند:

Arash.Ario آواتار ها
    301 بار در 51 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 8 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

Question درباره فایل روز ۹۰ بازی

با درود

من تقریبا ۲ بار با دقت فایل وبینار بازی فراوانی که استاد روز ۹۰ بازی واسمون میفرستن رو دیدم و چند تا سوال برام پیش اومد.

اینجا خلاصه مطرح میکنم و اگه صلاح دونستید عالی میشه پاسخ بگیرم ازتون. ممنون

۱. در مورد فلسفه ی شکرگزاری میخواستم ببینم که نظر شما چی هست.
    من یکم درباره ی این فلسفه ابهام دارم.
    مثلا شکرگزاری از مقایسه ی خود با دیگری میاد به نظر من.
    یعنی اگه کسی مشکلی نداشته باشه، یا کسی از ما وضع بدتری نداشته باشه، شکرگزاری معنی و مفهوم خودش رو از دست میده!
    و شکرگزاری دقیقا یعنی چی؟ (چون تا جایی که میدونم باید مفهوم مثبتی رو واسه ما تداعی کنه دیگه، که برای من قدری حس منفی هم همراه خودش میاره.)
    ما بابت داشته هامون یا به صرف بودنمون به خودی خود که شکرگزار نیستیم، درست میگم؟ و اگه از غذایی که میخوریم شکرگزار باشیم به خاطر اینه که بقیه این غذا رو ندارن مثلا. پس انگار ما از فقر بقیه خوشحالیم؟! **(میدونم این فکرهام غلط هست، ولی نمیدونم درستش چیه؟)**

۲. در مورد اینکه گفتید فکر کنید همین الان به پول یا بقیه آرزوهاتون رسیدین و از داشتن اون ها لذت ببرید، خیلی عالی بود، ولی آخه بعضی چیزها هست که دائما به ما یادآوری میکنه که ما اون پول یا خواسته هامون رو نداریم.
    مثل دعوای داخل خانواده که ریشه ی دعوا پول هست و من نوعی، میدونم که اگه ماهی ۲ هزار دلار پول میداشتم این دعواها اصلا نمی بود داخل خونه. **(مثال مثل این زیاده، سوال اینه که ما چجوری از این سوهان های روح و روان در امان بمونیم؟)**
    مثال ساده ی دیگه میتونه این باشه که ماشینی که هر روز سوار میشیم خراب باشه و پول تعمییر اون رو نداشته باشیم و همیشه و هر روز پول نداشتن ما بهمون یادآوری میشه به واسطه ی اون ماشین.
    و مثال های دیگه..
    **(البته من این مشکل و سوال دومم رو اخیرا به نوعی حل کردم چون به راهم ایمان دارم که صد البته به کمک شما بوده و هست استاد عزیز با آموزه های عالی تون
    ؛ این دغدغه ی اکثر افراد دورم هست که خواستم راه کمک بهشون رو با کمک شما بهتر پیدا کنم..)**

مرسی از وقتی که میذارید.
    یاری تون رو سپاس
    آریو
    ویرایش توسط Arash.Ario : 08-12-2021 در ساعت 02:29 دلیل: بزرگ بودن بیش از حد فونت.
    ..Just Here, Enjoying the Universe's Generosity

4. 14 کاربر برای این پست سودمند از Arash.Ario عزیز تشکر کرده اند:

sara.sat آواتار ها
    7,936 بار در 858 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 161 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Arash.Ario نمایش پست ها
    با درود

من تقریبا ۲ بار با دقت فایل وبینار بازی فراوانی که استاد روز ۹۰ بازی واسمون میفرستن رو دیدم و چند تا سوال برام پیش اومد.

یعنی اگه کسی مشکلی نداشته باشه، یا کسی از ما وضع بدتری نداشته باشه، شکرگزاری معنی و مفهوم خودش رو از دست میده!
    و شکرگزاری دقیقا یعنی چی؟ (چون تا جایی که میدونم باید مفهوم مثبتی رو واسه ما تداعی کنه دیگه، که برای من قدری حس منفی هم همراه خودش میاره.)
    ما بابت داشته هامون یا به صرف بودنمون به خودی خود که شکرگزار نیستیم، درست میگم؟ و اگه از غذایی که میخوریم شکرگزار باشیم به خاطر اینه که بقیه این غذا رو ندارن مثلا. پس انگار ما از فقر بقیه خوشحالیم؟! **(میدونم این فکرهام غلط هست، ولی نمیدونم درستش چیه؟)**

۲. در مورد اینکه گفتید فکر کنید همین الان به پول یا بقیه آرزوهاتون رسیدین و از داشتن اون ها لذت ببرید، خیلی عالی بود، ولی آخه بعضی چیزها هست که دائما به ما یادآوری میکنه که ما اون پول یا خواسته هامون رو نداریم.
    مثل دعوای داخل خانواده که ریشه ی دعوا پول هست و من نوعی، میدونم که اگه ماهی ۲ هزار دلار پول میداشتم این دعواها اصلا نمی بود داخل خونه. **(مثال مثل این زیاده، سوال اینه که ما چجوری از این سوهان های روح و روان در امان بمونیم؟)**
    مثال ساده ی دیگه میتونه این باشه که ماشینی که هر روز سوار میشیم خراب باشه و پول تعمییر اون رو نداشته باشیم و همیشه و هر روز پول نداشتن ما بهمون یادآوری میشه به واسطه ی اون ماشین.
    و مثال های دیگه..
    **(البته من این مشکل و سوال دومم رو اخیرا به نوعی حل کردم چون به راهم ایمان دارم که صد البته به کمک شما بوده و هست استاد عزیز با آموزه های عالی تون
    ؛ این دغدغه ی اکثر افراد دورم هست که خواستم راه کمک بهشون رو با کمک شما بهتر پیدا کنم..)**

مرسی از وقتی که میذارید.
    یاری تون رو سپاس
    آریو

سلام جناب آریو
    امیدوارم حالتون عالی و تنتون همواره سالم و سلامت باشه
    من هنوز به مرحله دیدن فایل نرسیدم. ولی در مورد دو تا سوالی که دارید در حد معلومات و دانسته های خودم میخام جواب بدم.البته که دوستان قدیمی تر جوابهای بهتر و قطعی تری رو براتون ارایه میدن
    ببینید گفتید معنی شکر گزاری....
    برای من شکر گزاری کاملا واضح و روشنه : شکر نعمت هایی که دارم ، اونایی که میتونم تشخیص بدم و اونایی که به ذهنم نمیرسن. مثل نعمت عالی سلامتی، سلامتی خودم و عزیزانم. که ریزترش کنید میشه نعمت دیدن، شنیدن، لمس کردن؛ کارکرد موزون اعضای داخلی بدنم و ....
    یا نعمت های مادی مثل گذراندن امور مادی زندگی خودم و کسانی که در قبالشون مسیولم و به عهده منه.اینکه دست نیازم به سمت بنده خدا دراز نیست وتنها خود خدا هست که از طریق واسطه هایی مثل کار یا بخشش اطرافیان و یا به هر طریق دیگه ای این گذران زندگی مادی رو برام فراهم میکنه و الاهی شکر که میگزره، کم و زیاد باهم میگزره.
    اینو در نظر داشته باشید که هرچقدر بابت نعمت های خدادای شکر کنید، روز بروز زیادتر میشن. پس تمرکز کنید روی داشته هاتون؛ یعنی سعی کنید شکر نیمه پر لیوانه زندگیتون رو کنید نه اینکه بگید خدایا پس اون نیمه خالی رو چکنم؟
    که از دید من اون نیمه خالی هم شکر داره، میپرسید چرا؟ چون حتما حکمتی الاهی توش بوده که تا الان اون نیمه برای من پر نشده، شکر میکنم تا خدای مهربان ظرفیت و گنجایش پر بودن اون نیمه خالی رو هم بهم عطا کنه .

و مورد دوم
    همه ماها توی زندگیممون یه سوهان های روحی داریم. برای بعضی قوی تر برای بعضی دیگه ضعیف تر. و منکر این نیستم که توی دوره ای زندگی میکنیم که پول حلال بسیاری از مشکلات هست. اینا درست
    اما اینکه این سوهان روحی چقدر بتونه روحت رو بتراشه دقیقا دست خودته
    اگه به اون مرحله از بینش رسیدی که خودتو خوب بشناسی و بفهمی چیا (منظورم دلخوشی های ریز ریز و زیاد زندگی روزمره هست. مثل خوندن یه فصل از کتاب مورد علاقه ات که تورو میکنه از این دنیا و میبره به دنیای اون کتاب؛ یا مهمون کردن خودت به یه قهوه یا بستنی شکلاتی که حتی توی زمستون هم میچسبه؛ یا دیدن خنده ازته دل عزیزانت یا امثالهم) میتونه مرهمی باشه واسه اون زخمای روحی که اون سوهان بهت میده پس هر زمان که سوهان روحت فعال میشه تو هم دست بکار شو و شروع کن به انجام کاری که دوست داری. هرچقدر سوهان صداش بلندتره یا قوی تره شما هم اون خوشی های ریز ریزتو زیادترش کن و غلیظ تر
    و در نهایت اینکه همیشه ی خدا که اون سوهان نیست. هست زمانهایی که شما میتونی با غرق شدن در رویای ثروت یا یه آرزویی که از دید شما محاله و برای خدا هیچه (چون ذات پاک الاهی کن فیکون هست، توی هر زمنیه ای)
    توی اون لحظات اونقدر اون خوشیه حسش عالیه که همه چی از یادت میره ؛همه بدی ها و همه خاطرات ناخوب و همه چی
    و توی اون لحظه ها هم شکر کن
    شکر اینکه قدرت تصور کردن داری
    شکر اینکه رویایی داری که شده هدفت و برای رسیدن بهش همه جوره داری تلاشتو میکنی و مطمینی که بهش میرسی
    و قطعا قدرت نفوذ و فرکانس قوی این دست دلخوشی ها بسیار بیشتر از اون مواردی هست که مانعی هستن سر راه رسیدنت به هدف و روحتو خراش دادن
    پس دستت رو بگیر به زانوت و بلند شد. با اراده ای قوی تر از قبل به راه اصلیت ادامه بده و سعی کن گوش و چشمتو ببنیدی روی تموم اون ناخوبی ها

ببخشید حرفام زیاد شدن امیدوارم حق مطلب رو حداقل ادا کرده باشم و تنها داستان سرایی نکرده باشم.
    پ.ن : منو ولم کنن تا صبح حرف میزنم و دلیل و برهان میارم برای شکر گزاری...خخخ

وقتتون بخیر دوست عزیز
    ای تو در کشتی تن، رفته به خواب
    آب را دیدی... نگر در آب، آب

آب را آبی است کو می راندش
    روح را روحی است و می خواندش

6. 17 کاربر برای این پست سودمند از sara.sat عزیز تشکر کرده اند:

Ariyan آواتار ها
    11,728 بار در 1,553 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 848 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Arash.Ario نمایش پست ها
    با درود

و مثال های دیگه..

مرسی از وقتی که میذارید.
    یاری تون رو سپاس
    آریو
    سلام آقای آریو
    در کنار توضیحات عالی خانم سارا پیشنهادی براتون دارم که شاید جواب خیلی از سوال هاتون رو هم بگیرید .
    آرزوی تو دستور توست از کوین ترودو رو پیشنهاد میکنم از یوتیوب ببینید مجموعا 12 قسمته و خیلی به دید شما برای زندگی و موفقیت کمک میکنه .

یه موضوعی هم که مطرح کردید که شکر غذایی که میخورید رو می کنید به دلیل فقر دیگران و محرومیتشون از این نیست ، شما دارید بخاطر فراوانی شکر گذاری میکنید شما دارید بخاطر چیز های مثبتی که در زندگیتون وجود داره شکر گذاری میکنید
    شکر گذاری در واقع یادآوری چیزهای خوبیه که دارید و بهش اهمیت میدید و براتون ارزش داره و ساده ترین موضوعی هست که در نتیجه اون انرژی و روحیتون رو مثبت میکنه و با این تکرار، فراوانی و انرژی های مثبت رو هم جذب خواهید کرد .

بنظرم برای تغییر نگرشتون حتما حتما آرزوی تو دستور توست رو گوش کنید .
    موفق باشید
    ویرایش توسط Ariyan : 08-13-2021 در ساعت 07:40
    . SUCCESS IS NOT FINAL . FAILURE IS NOT FATAL
    . IT IS THE COURAGE TO CONTINUE THAT COUNTS

8. 15 کاربر برای این پست سودمند از Ariyan عزیز تشکر کرده اند:

massoudzp آواتار ها
    933 بار در 116 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام به همه دوستان، امیدوارم که حالتون عالی باشه.

امروز نودمین روز بازی فراوانی رو انجام دادم، کاری که اوایل شروع این بازی واقعا فکر نمیکردم بتونم انجام بدم نه به خاطر اینکه امکان پذیر نباشه بلکه بیشتر به خاطر اینکه قبل از شروع این بازی فکر میکردم این کار جز وقت تلف کردن چیز دیگه ای نمیتونه باشه، اما باید بگم که کم کم و با انجام هر روز این بازی و تعهد به انجام اون به عنوان اولین کاری که روزانه باید انجام بدم دید بسیار جالب و در واقع ذهنیت جدیدی نسبت به پول و ثروت و ماهیت اون در این دنیا برای من باز شد و متوجه شدم که در این دنیا وفور و فراوانی ثروت برای همه انسان ها وجود داره و این پول و ثروت اصلا چیز بدی نیست و در واقع پول یکی از بهترین نعمت هایی هست که خداوند در زندگی انسان ها قرار داده و برای رسیدن به این ثروت و نعمت فوق العاده اولا باید باور داشته باشیم که پول چیز بسیار خوبی هست ثانیا اینکه به فراوانی این نعمت فوق العاده در دنیای پیرامون خودمان اعتقاد قلبی داشته باشیم، بدون داشتن این ذهنیت و دید نسبت به پول حتی با آگاهی و انجام روش ها و راههای رسیدن به ثروت و موفقیت در هر کسب و کار و حرفه ای امکان نداره که بتونیم به موفقیت در اون حرفه برسیم و در واقع اصل اول کسب ثروت اعتقاد به این موضوع هست که خداوند برای همه بندگان خودش ثروت و نعمت فراوان و بی انتهایی قرار داده است.

در مورد تجربه این 90 روز باید بگم که من خوشبختانه بدون خوردن استاپ و پشت سر هم تونستم این بازی رو تا امروز که روز نودم هست انجام بدم، البته تا روز 30 واقعا کمی سخت بود اما بعد از روز سی ام کم کم شرایط طوری پیش رفت که به راحتی خرید روزانه رو انجام میدادم و از این خرید ها احساس خوبی داشتم و با علم به اینکه ثروت و پول بی انتها هست و فردا هم میتونم خرید دیگه ای رو تجربه کنم این احساس خوب در من بیشتر میشد و برای رسیدن روز بعد و انجام خرید دوباره لحظه شماری میکردم. در واقع بعد از انجام منظم و مداوم این بازی در روزهای اول، به تدریج بعد از اون این کار به صورت یک عادت تبدیل میشه و به راحتی روزهای بعد رو هم میشه انجام داد طوری که الان برای من بیشتر از 15 دقیقه طول نمیکشه که این کار رو انجام بدم. برای انجام این بازی من تمام خریدهایی که انجام میدم رو توی یک دفترچه یادداشت می کنم و پیشنهادم اینه به جای اپلیکیشن حتما از دفترچه استفاده کنید بخصوص اینکه نوشتن علاوه بر اینکه حس بسیار بهتری از انجام این بازی به شما میده با عث میشه این عادت نوشتن و یادداشت کردن در همه دوستان تقویت بشه و این عادت خیلی میتونه به ما در داشتن چک لیست ترید و ژورنال کردن معاملاتی که انجام میدیم کمک کنه و انجام اون کار رو هم برای ما راحت تر میکنه ضمنا انجام مداوم و منظم این بازی باعث میشه که کم کم شخصیت منظمی پیدا کنید و همه ما میدونیم که نظم یکی از مهم ترین مشخصه های یک تریدر حرفه ای و موفق هست. طبق مواردی که دوستان در ابتدای تاپیک اشاره کردن در انجام این بازی با پول واریزی - (روزاول مبلغ 1 میلیون تومان و روزهای بعد به صورت تصاعد حسابی یک میلیون تومان بیشتر از روز قبل) - فقط سعی کردم چیزهایی رو که دوست دارم بخرم و نه خرید قسطی انجام دادم و نه بدهی پرداخت کردم، فقط چند مورد خیلی کم بخشی از پول واریزی رو به عنوان خیریه پرداخت کردم که واقعا حس خوبی ازون کار گرفتم.

فکر کنم الان میتونم برای دریافت لینک وبینار مربوط به بازی فراوانی به استاد پیام بدم، امیدوارم با دیدن این وبینار بتونم این بازی رو همون طور که در کتاب تعالیم آبراهام خانم هیکس گفته شده برای یک سال انجام بدم. از همه دوستان و استاد عزیز به خاطر ایجاد این تاپیک خوب و نکاتی که در مورد این بازی بیان کردند ممنونم.

با تشکر از همه دوستان و استاد عزیز @amino
    massoudzp
    ویرایش توسط massoudzp : 08-12-2021 در ساعت 09:19

10. 17 کاربر برای این پست سودمند از massoudzp عزیز تشکر کرده اند:

Arash.Ario آواتار ها
    301 بار در 51 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 8 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    خیلی ممنون از وقت و توضیحات خیلی خوبتون، خانوم سارا و آقای آریان @sara.sat @Ariyan
    خیلی استفاده کردم واقعا
    بیشتر روی این موضوع کار میکنم قطعا تا حس بهتر پیدا کنم از شکری که بجا میارم.
    من چندین سال هست که به ضرورت و قدرت شکرگزاری پی* بردم و انجامش هم میدم؛
    فقط همیشه این سوال ته ذهنم بوده که شکرگزاری میکنیم چون اون چیز یک نعمت هست، و میتونه از ما گرفته بشه، واسه همین ته دلم یکم خالی میشده بعضی وقتا.. (دلیلش هم اینه که یه دوستی دارم که فوق* لیسانس فلسفه داره و اون این سوال و ابهام رو در ذهن من به وجود آورد اونجا بود که فهمیدم فلسفه میتونه آدم رو از درون پوچ کنه و باید مراقب باشم)
    و جناب آریان ممنون از معرفی فایل*های (کوین ترودو)، چند دقیقه*اش رو گوش کردم و خوشم اومد؛ حتما همه*ی قسمت*هاش رو گوش میکنم. (معمولا موقع نهار یا شام من همیشه پادکست گوش میکنم، تقریبا یک سال اخیر)

خلاصه که مرسی که هستین همگی رفقا
    پایدار
    آریو
    ..Just Here, Enjoying the Universe's Generosity

12. 17 کاربر برای این پست سودمند از Arash.Ario عزیز تشکر کرده اند:

676 بار در 148 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Moonlight نمایش پست ها
    سلام روزتون بخیر باشه
    تبریک میگم بابت تیک زدن 90 روزه این بازی جذاب
    لطفا به خصوصی استاد پیام بدید(در انجمن) ، یا در همین پستتون ایشون رو تگ کنید که پیامتون رو ببینن و فایل رو در اختیارتون قرار بدن
    سلام وعرض ادب
    ممنونم از راهنماییتون.

14. 12 کاربر برای این پست سودمند از MR.falahati عزیز تشکر کرده اند:

240 بار در 37 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام خدمت همگی دوستان و استاد امینو
    خواستم از این تاپیک فوق العاده تشکر کنم و الان به مدت 36 روز هست که به طور متوالی دارم این نمرین رو انجام میدم . اول حس نمیکردم انقدر تاثیر گذار باشه ولی بعد از یک هفته باعث به وجود اومدن عادت های بیشتری تو خودم درست کنم مثل ورزش هر روزه .
    حس بی نیاز بودن از مسایل مالی واقعا لذت بخشه طوریکه طبق گفته های خود استاد باعث ایجاد انگیزه و پشتکار میشه .

دوستان امیدوارم همیشه حال تون خوب باشه و ممنونم از همگی

16. 13 کاربر برای این پست سودمند از behnammc عزیز تشکر کرده اند:

hamid reza آواتار ها
    2,284 بار در 507 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام به همه ی دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه
    روز 90 ام بازی فراوانی

برای بار اول که شروغ کردم به انجام بازی روز 39 ام متوقف شدم و وقتی بار دوم شروع کردم باز هم توی روز 39 ام 40ام اتفاق های افتاد که که میتونست باعث توقفم بشه که این موضوع برام جالب بود
    بازی تا الان تاثیرات خیلی خوبی داشته روم مثلا خیلی منظم شدم و... و خیلی حس خوبی داره وافقعا تا اینجای کار لذت بخش بوده

امیدوارم که این صحبت ها مفید واقع بشه

18. 13 کاربر برای این پست سودمند از hamid reza عزیز تشکر کرده اند:

JIVAN آواتار ها
    198 بار در 25 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام به همه دوستان گرامی
    من بازی رو مدتی پیش شروع کردم
    چند بار روزهای اول شکست خوردم وبیشترین رکوردم 16 روز بیشتر نشده هنوز
    ولی مصمم هستم که به این حس غلبه کنم و خودم رو به 90 روز برسونم

با تشکر
    موفقیت بازی اعداد است..!

20. 12 کاربر برای این پست سودمند از JIVAN عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 40 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 40 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع