صفحه 83 از 677 نخستنخست ... 3373818283848593133183583 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 821 به 830 از 6769

موضوع: بازی فراوانی

3,354 بار در 244 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط KingMilad نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان عزیزم
    امیدوارم حالتون عالی باشه
    طبق زمانی که در پست قبلی مشخص شده بود شروع کردم ...
    همه چی خوب و عالی داشت جلو میرفت تا اینکه خواهرم سر یه بی احتیاطی با چاقو زد و انگشت خودش رو برید و سه روز کلا اسیر این دکتر اون دکتر بودیم برای جراحی رگ عصب و تاندون و ... و اصلا حس و حال ادامه بازی تو اون شرایط رو نداشتم(خداروشکر همه چی عالی جلو رفت و شرایطم مجدد برای انجام این کار محیا شد)
    شاید لازم بود استاپ کنم چون من برخلاف دوستان با روزی 10 میلیون شروع کردم و روزانه 10 میلیون اضافه میکردم و واقعا مسیله ای نداشتم و راحت خرج میکردم
    اماااا میخوام این بار با روزی 1 میلیون شروع کنم و روزانه یک میلیون افزایش بدم موجودیم رو , به دو دلیل : تمرین صبر(که یاد بگیرم هرچیزی در زمان خودش اتفاق میافته)/کنترل طمع(دقیقاااا مثل بازار و برنامه هدف روزی 3 درصد و عدم بلند پروازی با درصدهای روزانه زیاد)
    پ.ن:تو رادیوتیوب دوم(مصاحبه با محمدرضای عزیز در یوتیوب) در قسمت نظرات گفتم دوستان بیاید برای خودمون تعیین کنیم نفر چندم هستیم برای انجام رادیوتیوب,اونجا ادمین یا استاد گفتن خیلی ایده خوبیه حالا خودت نفر چندمی من جوابی نداشتم چون دوره هنوز تموم نشده بود ولی الان تصمیم به شروع رشد اکانت دمو بصورت جدی مطابق با مطالب دوره پرایس و بعدش هماهنگی با استاد جهت انجام رادیوتیوب(تصویرسازی قشنگم)دارم
    فردا روز اولِ شروعِ مجددِ تمرینِ افزایشِ ظرفیتِ ذهنیِ من در جهت فراوانی و نیز رشد اصولی اکانت دمو جهت شرکت در رادیوتیوب خواهد بود(به امید خدا 3 الی 4 ماه دیگه با رادیوتیوب خدمت میرسیم )(مشتاقانه منتظر رادیوتیوب تک تک عزیزان حاضر در دوره هستم)
    یا علی
    #روز_اول(1400/04/14)
    #پیش_به_سوی_اکانت_ریل_و_رادی� �تیوب
    سلام آقا میلاد
    خداروشکر میکنم که خواهرعزیزتون به سلامت هستند.
    همیشه از دیدن نظراتتون و توجهتون به همه ی بخش های انجمن خوشحال میشم.
    بی نهایت تصمیم خوبی گرفتید که از یک میلیون شروع میکنید و تمرین فوق العاده ای هستش واقعا .... امیدوارم این بار هم بهتر از دفعه قبلی نتیجه بگیرید.
    درارتباط با رادیوتیوب هم خواستم بگم که خیلی خیلی مشتاقم که صدای موفقیت همه ی شما رو بشنوم
    تجسم و خواستنِ این اتفاق خیلی مهمه و کاملا شدنیه
    پ.ن: روز 345 از بازی فراوانی
    نکته آخر اینکه حواستون باشه ماشالا آقا مهدی @Mehdi-mv آمار هممون رو دارن، خلف وعده در رادیوتیوب پیگرد قانونی دارد.
    ویرایش توسط Moonlight : 07-06-2021 در ساعت 00:50
    چطور باید یک سیکل یا چرخه شکست خوردن را بشکنید و از آن خارج شوید؟
    باید روی یک قسمت مشخص بقدری تمرین کنید تا عادت جدیدی در خود ایجاد کنید.

2. 13 کاربر برای این پست سودمند از Moonlight عزیز تشکر کرده اند:

3,354 بار در 244 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

[QUOTE=Dr.Masoud;95015]سلام دوستان من امروز روز 66 اوم بازی فراوانی هستم خیلی تو زندگیم تاثیر داشته شاید باورتون نشه ولی تو همین مدت تراکنش حساب بانکیم به شدت افزایش پیدا کرده و تو قرعه کشی ایران خودرو ماشین به اسمم دراومد. ویه نکته جالب اینکه بعضی وقتی تو خیابان به طور اتفاقی رو زمین پول جلو رام افتاده بود. و خیلی چیز های دیگه . حتما این بازی رو انجام بدید. شاید بعضی ها مثل من تو زندگیشون اثرش رو نبینن ولی مثل قطرات آب در لیوان آب یا ظرف آب هی داره پر میشه و شاید شما یا ما متوجه این پر شدن نشیم ولی داره کارشو انجام میده.
    کار دیگری که همزمان با این بازی شروع کردم. شکر گذاری از خداوند هست. روزانه 10 خط از خدا بخاطر نعمت های که بهم داده تشکر میکنم. و این تاپبک هم خیلی عالیه. پیشنهاد میکنم شما هم انجام بدید. @Dr.Masoud
    سلام وقت شما بخیر باشه آقا مسعود ، خیلی ممنون که نظر و تجربه تون رو به اشتراک گذاشتید
    خیلی عالی هستن این اتفاقات و من بشدت موافقم که هر چقدر هم کوچیک درهای ورود فراوانی به زندگیمون باز تر میشه و کم کم تمام خریدهامون تیک میخوره به ترتیب (قانون تکامل)
    کتاب بخواهید تا به شما داده شود از کتاب های موردعلاقه بنده است و عالیه
    و در آخر ممنون بابت یادآوری اثرات مثبت شکرگزاری
    چطور باید یک سیکل یا چرخه شکست خوردن را بشکنید و از آن خارج شوید؟
    باید روی یک قسمت مشخص بقدری تمرین کنید تا عادت جدیدی در خود ایجاد کنید.

4. 12 کاربر برای این پست سودمند از Moonlight عزیز تشکر کرده اند:

Farhad8 آواتار ها
    483 بار در 55 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Masoud نمایش پست ها
    سلام دوستان من امروز روز 66 اوم بازی فراوانی هستم خیلی تو زندگیم تاثیر داشته شاید باورتون نشه ولی تو همین مدت تراکنش حساب بانکیم به شدت افزایش پیدا کرده و تو قرعه کشی ایران خودرو ماشین به اسمم دراومد. ویه نکته جالب اینکه بعضی وقتی تو خیابان به طور اتفاقی رو زمین پول جلو رام افتاده بود. و خیلی چیز های دیگه . حتما این بازی رو انجام بدید. شاید بعضی ها مثل من تو زندگیشون اثرش رو نبینن ولی مثل قطرات آب در لیوان آب یا ظرف آب هی داره پر میشه و شاید شما یا ما متوجه این پر شدن نشیم ولی داره کارشو انجام میده.
    کار دیگری که همزمان با این بازی شروع کردم. شکر گذاری از خداوند هست. روزانه 10 خط از خدا بخاطر نعمت های که بهم داده تشکر میکنم. و این تاپبک هم خیلی عالیه. پیشنهاد میکنم شما هم انجام بدید.

کتاب بخواهید تا به شما داده شود. فوق العاده است حتما بخرید و بخونید و لذت ببرید. به جرات میتونم بگم تنها کتابی بود که از خوندنش خسته نمیشید و دوست دارید زمان وایسته و شما کتاب رو تا ته بخونید

موفق باشید. با تشکر از امینو و دوستان
    سلام خدمت دوستان
    عالی مسعود عزیز
    با آرزوی پیشرفت روز افزون برای شما و همه ی عزیزان آکادمی
    من تا روز ۲۶ رفتم و به دلیل سفر استاپ خوردم و از امروز دوباره شروع میکنم

6. 13 کاربر برای این پست سودمند از Farhad8 عزیز تشکر کرده اند:

rahillkh آواتار ها
    1,431 بار در 118 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام ب همه. من قبلا این بازی رو انجام دادم و در روز هفدهم فراموش کردم ک بنویسم و دیگه ادامه ندادم.
    الان میخوام دوباره شروع کنم و امروز روز اولمه. 1400/4/15
    سوالم اینه:الان ک میخوام دوباره شروع کنم به نوشتن ، خریدهایی ک قبلا در اون 17 روز انجام دادم، برگه شون هنوز موجود هست و میدونم ک چه چیزهایی رو با جزییات میخوام و دیگه نیازی نیست فکر کنم. ایا این تقلب محسوب نمیشه؟ نیازی نیست برگه های قبلی رو دور بندازم؟

8. 15 کاربر برای این پست سودمند از rahillkh عزیز تشکر کرده اند:

Mehdi-mv آواتار ها
    6,339 بار در 581 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط rahillkh نمایش پست ها
    سلام ب همه. من قبلا این بازی رو انجام دادم و در روز هفدهم فراموش کردم ک بنویسم و دیگه ادامه ندادم.
    الان میخوام دوباره شروع کنم و امروز روز اولمه. 1400/4/15
    سوالم اینه:الان ک میخوام دوباره شروع کنم به نوشتن ، خریدهایی ک قبلا در اون 17 روز انجام دادم، برگه شون هنوز موجود هست و میدونم ک چه چیزهایی رو با جزییات میخوام و دیگه نیازی نیست فکر کنم. ایا این تقلب محسوب نمیشه؟ نیازی نیست برگه های قبلی رو دور بندازم؟

سلام دوست عزیز بله میتونید ولی بستگی به احساستون نسبت به خرید داره اگه فکر میکنید اینطوری احساستون قوی تر و بهتره

حتما این کارو انجام بدین ولی اگه میخواین صرفا بازی رو ادامه بدین و پیدا کردن و خرید کردن وقتتون رو نگیره پیشنهاد نمیکنم

10. 14 کاربر برای این پست سودمند از Mehdi-mv عزیز تشکر کرده اند:

شیلان آواتار ها
    91 بار در 8 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    درود بر دوستان عزیز
    امروز ، 94 روز هست که از شروع بازی فراوانی من می گذرد.جالب اینجاست که در مورد خود دوره و وقت گذاشتن برای تمرین و دیدن فیلم ها آنقدر منضبط نبودم که در مورد انجام این بازی. بنابراین در کمال ناباوری! بدون زدن استاپ توانستم از روز 16 فروردین تا به امروز پیش بروم!!! من تله ی بی ارزشی دارم ( یا داشتم) بنابراین در طول تمام این سالهایی که در بازار های مالی فعالیت می کنم، هیچ وقت نتوانستم گین خوبی بگیرم و از همه مهم تر آن را حفظ کنم و یا از آن پول برای خودم خریدی انجام دهم و از آن لذت ببرم و در نتیجه همیشه حس بی پولی و عدم امنیت داشتم!!! هنوز مطمئن نیستم ولی حس می کنم که این باور در وجودم در حال کم رنگ شدن هست. مخصوصا حس عدم امنیت. متوجه شدم که لایق پول داشتن و لذت بردن از آن هستم . و در ضمن توانایی کسب این پول را هم دارم .

هنوز راه طولانی در پیش است

12. 25 کاربر برای این پست سودمند از شیلان عزیز تشکر کرده اند:

Dankur8789 آواتار ها
    567 بار در 56 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام به همه دوستان عزیزم
    خداروشکر دیروز تارگت 90 روز این بازی را که جزو اهدافم بود زده شد . توی این مدت خیلی از چیزهایی که نیاز داشتم را خریدم . خیلی به عزیزانم هدیه دادم . به خانواده های نیازمند سبد کالا هدیه دادم . و بابت اینها بسیار بسیار حس خوب داشتم و دارم . ی سری از چیزهایی رو که توی بازی نوشته بودم ، در واقعیت هم تونستم بخرم ( البته نه همون مارکی که توی بازی نوشتم ) . دوست دارم این بازی رو تا ابد انجام بدم چون هم حس خوبی بهم میده و هم اون چیزهایی که توی لیست خریدم هست با این افزایش یک میلیونی هر روزه سالهای سال طول میکشه تا به اون مبلغ برسه تا بتونم بخرمشون .الان مقاومتم در مقابل خرج کردن واقعی پول نسبت به قبل خیلی کمتر شده ( قبلا خرید که میکردم زمانی که کارت میکشیدم خیلی برام درد داشت که از حسابم داره کسر میشه ولی الان برام عادی و گاها شیرین شده پول خرج کردن) .
    من از کاربران دوره فراکتالی هستم . استاد برای دوستانی که این بازی رو 90 روز بدون استاپ انجام بدن لینک وبیناری که برای همین بازی است را میفرستادن . سوالم اینه که همینجا باید درخواست لینک کنم یا توی تاپیک خود دوره ؟
    ممنونم میشم راهنماییم کنید
    فقط کار کن و انجامش بده
    پرسپولیس یک شبه ساخته نشد !

14. 15 کاربر برای این پست سودمند از Dankur8789 عزیز تشکر کرده اند:

ali0541 آواتار ها
    938 بار در 198 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dankur8789 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان عزیزم
    خداروشکر دیروز تارگت 90 روز این بازی را که جزو اهدافم بود زده شد . توی این مدت خیلی از چیزهایی که نیاز داشتم را خریدم . خیلی به عزیزانم هدیه دادم . به خانواده های نیازمند سبد کالا هدیه دادم . و بابت اینها بسیار بسیار حس خوب داشتم و دارم . ی سری از چیزهایی رو که توی بازی نوشته بودم ، در واقعیت هم تونستم بخرم ( البته نه همون مارکی که توی بازی نوشتم ) . دوست دارم این بازی رو تا ابد انجام بدم چون هم حس خوبی بهم میده و هم اون چیزهایی که توی لیست خریدم هست با این افزایش یک میلیونی هر روزه سالهای سال طول میکشه تا به اون مبلغ برسه تا بتونم بخرمشون .الان مقاومتم در مقابل خرج کردن واقعی پول نسبت به قبل خیلی کمتر شده ( قبلا خرید که میکردم زمانی که کارت میکشیدم خیلی برام درد داشت که از حسابم داره کسر میشه ولی الان برام عادی و گاها شیرین شده پول خرج کردن) .
    من از کاربران دوره فراکتالی هستم . استاد برای دوستانی که این بازی رو 90 روز بدون استاپ انجام بدن لینک وبیناری که برای همین بازی است را میفرستادن . سوالم اینه که همینجا باید درخواست لینک کنم یا توی تاپیک خود دوره ؟
    ممنونم میشم راهنماییم کنید
    سلام دوست عزیز
    خیلی خوشحالم که تجربه زیباتون رو با ما به اشتراک گذاشتید.
    برای فایل وبینار باید در خصوصی به خود استاد امینو پیام بدید.
    amino@

موفق باشید

16. 13 کاربر برای این پست سودمند از ali0541 عزیز تشکر کرده اند:

157 بار در 27 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام خدمت همه عزیزان واقعا تجربه ی فوق العاده ای بود انجام 90 روز پی در پی ، من متوجه شدم به همه چی میشه رسید و در کنارش به دیگران کمک کرد با انجام کار های کوچک ومستمر واقعا تفاوت بین افراد موفق با بقیه همین کارای کوچکه
    حتما انجام بدید تمرین خوبیه برای صبر درس های زندگی
    موفق باشید

18. 14 کاربر برای این پست سودمند از parsa.pariss7 عزیز تشکر کرده اند:

4,035 بار در 215 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و وقت به خیر خدمت استاد عزیز و دوستان گرامی
    من بعد از 40 بار شکست تونستم این بازی رو تا 90 روز انجام بدم و دو باره ادامه خواهم داد.بازی جالبی بود ذهن ادمو اروم میکنه و یه جورایی به ادم احساس قدرت میده واقعیتش من تو فارکس خیلی ضرر کردم و خدارو شکر میکنم که اومدم اینجا و با جناب امینو و عزیزانی چون شما اشنا شدم اولش نمیخواستم این بازیو انجام بدم میگفتم مسخره بازیه اما به یک چیز ایمان دارم کسی که تو بازار های مالی تو دنیا حرف اولو میزنه ینی جناب امینو فرمودن اینو انجام بدم و منی که اومدم اینجا ینی ایشونو به استادی قبول کردم و از عمق وجودم بهش ایمان دارم چون خیلی چیزا جدا از فارکس از ایشون یاد گرفتم که فارکس جایه خود دارد پس استادی که بهش ایمان دارم گفته اینو انجام بدم فقط باید بگم چشم.گفتم چشم انجام دادم و نتیجشو دیدم و ادامه هم میدم به امید موفقیت همه دوستان عزیزم

20. 14 کاربر برای این پست سودمند از ALX1370 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 35 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 35 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع