صفحه 81 از 673 نخستنخست ... 3171798081828391131181581 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 801 به 810 از 6726

موضوع: بازی فراوانی

3,813 بار در 411 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ichimoku نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من امروز روز 237 بازی فراوانی هستم . چند روزی هست که واقعا چیزی به ذهنم نمیرسه و روزانه شده تا 3 ساعت یا بیشتر هم وقت میزارم تا بتونم پول رو خرج کنم
    ممنون میشم دوستان اگر تجربه مشابهی دارند با ما به اشتراک بزارند یا جنبه هایی از زندگی رو معرفی کنند که بتونیم پول رو در اونجا خرج کنیم
    شاد و موفق باشید
    سلام دوست عزیز
    دیگه واقعا اگر چیزی برای خریدن گیرتون نمیاد بنظر من بزنید تو کار خیریه و کمک به همنوعان مثلا ببینید با این پول اون روز میشه چنتا بیخانمان رو از آوارگی نجات بدید یا بچه هایی که سرشون تو سطلای کنار خیابونه خوشحال کرد انگیزتونم بیشتر میشه برای پول درآوردن. اینقدرم زیاد شدن این روزا که تا مدت زیادی میتونید پولتون رو خرجشون کنید.
    ویرایش توسط KazM : 06-29-2021 در ساعت 19:25

2. 10 کاربر برای این پست سودمند از KazM عزیز تشکر کرده اند:

Oracle آواتار ها
    1,799 بار در 289 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 9 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    درود بر شما
    شما تا به حال 28.2 میلیارد تومن از بازی فراوانی جذب منابع داشتید.
    در نظر بگیرید که:
    قیمت یک جت شخصی بین 3 تا 90 میلیون دلاره.
    با حداقل صد هزار دلار، می تونید یک جزیره شخصی بخرید.
    هتل لوکس لاورز دیپ، به ازای هر شب اقامت 150 هزار دلار دریافت می کنه.
    کلوب یلواستون در مونتانای آمریکا 250 هزار دلار حق ورودی و سالانه 32000 دلار حق عضویت می گیره.
    ایجاد کلکسیون خودروی مدرن و کلاسیک یک تفریح لذت بخشه.
    اگر به آثار هنری اصل علاقه دارید، می تونید خریدهای لذت بخش و شگفت انگیزی رو تجربه کنید.
    و ...

بعلاوه اینکه خریدهایی که تا به حال داشتید، مثل خونه، ماشین و ... نیاز به یک جریان خرج دائم دارند که باید پرداخت بشند. مثل یک تعویض روغن 12 میلیونی و ...

امیدوارم سرخوش و سلامت باشید
    ارادتمند
    محمد

سلام دوستان عزیز
    من امروز روز 237 بازی فراوانی هستم . چند روزی هست که واقعا چیزی به ذهنم نمیرسه و روزانه شده تا 3 ساعت یا بیشتر هم وقت میزارم تا بتونم پول رو خرج کنم
    ممنون میشم دوستان اگر تجربه مشابهی دارند با ما به اشتراک بزارند یا جنبه هایی از زندگی رو معرفی کنند که بتونیم پول رو در اونجا خرج کنیم
    شاد و موفق باشید

4. 18 کاربر برای این پست سودمند از Oracle عزیز تشکر کرده اند:

Yaser.kh آواتار ها
    5,577 بار در 358 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 34 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط kaziTDR نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    دیگه واقعا اگر چیزی برای خریدن گیرتون نمیاد بنظر من بزنید تو کار خیریه و کمک به همنوعان مثلا ببینید با این پول اون روز میشه چنتا بیخانمان رو از آوارگی نجات بدید یا بچه هایی که سرشون تو سطلای کنار خیابونه خوشحال کرد انگیزتونم بیشتر میشه برای پول درآوردن. اینقدرم زیاد شدن این روزا که تا مدت زیادی میتونید پولتون رو خرجشون کنید.
    خیلی ممنونم دوست عزیز
    راه کار خوبی بود . و حتما این رو هم در نظر میگیرم
    تشکر و سپاس از شما

6. 12 کاربر برای این پست سودمند از Yaser.kh عزیز تشکر کرده اند:

Yaser.kh آواتار ها
    5,577 بار در 358 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 34 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Oracle نمایش پست ها
    درود بر شما
    شما تا به حال 28.2 میلیارد تومن از بازی فراوانی جذب منابع داشتید.
    در نظر بگیرید که:
    قیمت یک جت شخصی بین 3 تا 90 میلیون دلاره.
    با حداقل صد هزار دلار، می تونید یک جزیره شخصی بخرید.
    هتل لوکس لاورز دیپ، به ازای هر شب اقامت 150 هزار دلار دریافت می کنه.
    کلوب یلواستون در مونتانای آمریکا 250 هزار دلار حق ورودی و سالانه 32000 دلار حق عضویت می گیره.
    ایجاد کلکسیون خودروی مدرن و کلاسیک یک تفریح لذت بخشه.
    اگر به آثار هنری اصل علاقه دارید، می تونید خریدهای لذت بخش و شگفت انگیزی رو تجربه کنید.
    و ...

بعلاوه اینکه خریدهایی که تا به حال داشتید، مثل خونه، ماشین و ... نیاز به یک جریان خرج دائم دارند که باید پرداخت بشند. مثل یک تعویض روغن 12 میلیونی و ...

امیدوارم سرخوش و سلامت باشید
    ارادتمند
    محمد
    درود دوست عزیز
    خیلی ممنون موارد عالی رو بیان کردید
    من بازی رو با 1 میلیون تومان شروع کردم و امروز هم 237 میلیون دارم. اگر با هزار دلار شروع میکردم قطعا این مواردی که شما بیان کردید رو میشد انجام داد.
    ولی فعلا در این سطح پایین حرکت میکنم (اگر در این سطح هم خریدهایی به ذهنتون میرسه ممنون میشم اونها رو هم بیان کنید). انشالا یک سال رو که انجام دادم اینبار با 1000 دلار شروع میکنم.
    تشکر و سپاس
    ویرایش توسط Yaser.kh : 06-29-2021 در ساعت 20:13

8. 12 کاربر برای این پست سودمند از Yaser.kh عزیز تشکر کرده اند:

Oracle آواتار ها
    1,799 بار در 289 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 9 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام
    من برای خریدهای بزرگ قسط بندی می کنم.
    مثلا اگر امروز 100 میلیون دارم، 50 تومن رو می ذارم کنار برای خرید ماشین. چهل روز که شد، دو میلیارد جمع شده برای ماشین. چون سرمایه گذاری نیست، به نظر من اشکالی نداره. جایی که استاد گفتند امثال طلا نخرید، منظور خریدن یک کالا به عنوان سرمایه گذاری و کسب سود بود. ماشین کالای مصرفیه.
    برای سفر یا هر کار دیگه هم همین کارو می تونید انجام بدید.
    مثلا روزی 10 تومن خرج کنید، بقیه رو پس انداز سفر و ماشین و ... کنید.
    امیدوارم کمک کننده باشه

درود دوست عزیز
    خیلی ممنون موارد عالی رو بیان کردید
    من بازی رو با 1 میلیون تومان شروع کردم و امروز هم 237 میلیون دارم. اگر با هزار دلار شروع میکردم قطعا این مواردی که شما بیان کردید رو میشد انجام داد.
    ولی فعلا در این سطح پایین حرکت میکنم (اگر در این سطح هم خریدهایی به ذهنتون میرسه ممنون میشم اونها رو هم بیان کنید). انشالا یک سال رو که انجام دادم اینبار با 1000 دلار شروع میکنم.
    تشکر و سپاس

10. 8 کاربر برای این پست سودمند از Oracle عزیز تشکر کرده اند:

263 بار در 16 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و عرض ادب
    من هفته گذشته موفق شدم بالاخره بعد از 3 بار تلاش ناموفق 90 روز انجام بازی رو به پایان برسونم
    تجربه ای که این بازی برای من داشت شاید بشه اینطور گفت که روز های اول بی صبرانه منتظر زیاد شدن پول ورودی بودم تا بتونم چیز های بزرگتر بخرم، اواسط بازی اشتیاق زیاد که هرروز چیز هایی که میخواستم رو میخریدم و اصلا نگران این نبودم که خرید بدی انجام داده باشم چون مطمئن بودم فرداش دوباره پول میاد و در اواخر واقعا از خرج کردن خسته شده بودم!!!میگن چیزیو تا وقتی که نداری برات جذابه:d:d جذابیته پول برای من 90 روزم طول نکشید! البته شاید این یک تلقین باشه اونم بخاطر شرایط بازی و زیاد نبودن پول برای خرید چیز های خیلی گرون، ولی خب من واقعا همچین حسی داشتم.

12. 16 کاربر برای این پست سودمند از nimamm عزیز تشکر کرده اند:

Usef-khezri آواتار ها
    6,587 بار در 471 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 25 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Oracle نمایش پست ها
    سلام
    من برای خریدهای بزرگ قسط بندی می کنم.
    مثلا اگر امروز 100 میلیون دارم، 50 تومن رو می ذارم کنار برای خرید ماشین. چهل روز که شد، دو میلیارد جمع شده برای ماشین. چون سرمایه گذاری نیست، به نظر من اشکالی نداره. جایی که استاد گفتند امثال طلا نخرید، منظور خریدن یک کالا به عنوان سرمایه گذاری و کسب سود بود. ماشین کالای مصرفیه.
    برای سفر یا هر کار دیگه هم همین کارو می تونید انجام بدید.
    مثلا روزی 10 تومن خرج کنید، بقیه رو پس انداز سفر و ماشین و ... کنید.

امیدوارم کمک کننده باشه
    سلام دوست عزیزم امیدوارم که حالتون عالی باشه
    این بازی سعی داره محدودیت ذهن ما در مورد پول ( از همه جوانب) برداره و رشد بده با این کار شما مجدد دارید محدودیت برای خرج کردن پول ایجاد میکنید
    سختی بازی به همینه میگه پول هست فقط خرجش کن -- خرج کردن--
    سمینارهای خانم استرهیکس که یه جورایی ایشون خالق این بازی هستند هم این مطالب رو عنوان میکنند

یک سری مبالغ تو این بازی در اواسط بازی واقعا ادم رو خسته میکنه از طرفی همه چیزای لازم رو خریدی از طرفی پولت به چیزای بزرگ نمیرسه به جرات میتونم بگم این نقطه دقیقا جایی هست که بیشتر باید روش کار کرد

موفق باشید
    راه های کهنه به مقصد های نو نمی رسند . . .

14. 18 کاربر برای این پست سودمند از Usef-khezri عزیز تشکر کرده اند:

2,619 بار در 284 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 10 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان عزیز من 12 روزه که بازی رو شروع کردم از روزی یه میلیون شروع کردم و هر روز یه میلیون اضافه میکنم اولا اینکه این شیوه صحیح بازیه؟ دوم اینکه برای اجرای صحیحش شرایط ذهنی خاصی باید ایجاد کرد مثلا کاملا تجسم کنیم که رفتیم خرید و فلان چیز رو میخریم منظورم تصویرسازیه یا اینکه در این حد که دقایقی فکر کنیم که امروز چی بخریم و بگیم امروز اینو خریدم کفایت میکنه؟
    پیشاپیش از راهنماییتون سپاگزارم

16. 12 کاربر برای این پست سودمند از Mehrabp62 عزیز تشکر کرده اند:

John D. Rockefeller آواتار ها
    15,848 بار در 3,026 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 332 پست
    برچسب زده شده
    در 10 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ichi.trader98 نمایش پست ها
    بازی فراوانی
    جهت افزایش ظرفیت ذهن تریدر برای به دست آوردن رقم های بزرگ تر

هر تریدری می تواند به راحتی با 100 دلار بالانس، روزانه 3% به موجودی خود اضافه کند یعنی 3 دلار! کار راحتی به نظر می آید اما وقتی صحبت از حساب 100.000 دلاری می شود قضیه یکم فرق می کند!
    گرفتن 3% در روز، با حساب 100.000 دلاری که روزانه 3000$ می شود، برای بسیاری از تریدر ها مشکل است! درحالی که همان کار هایی که با حساب 100 دلاری انجام میداد، با این حساب نیز انجام خواهد داد و تفاوت فقط در انتخاب حجم لات ها هست

به نظر شما چرا تنها اضافه کردن 3 صفر، اینقدر شرایط را برای تریدر تغییر می دهد؟ چه دلیلی باعث می شود که همان درصد سود، در 100 دلار برای تریدر کار راحتی باشد اما با 100.000 دلار کار حضرت فیل؟!
    پاسخ یک چیز است! روانشناسی فردی تریدر
    روانشناسی مهمترین عامل در موفقیتِ یک تریدر است
    برای تریدری که به راحتی میتواند روزانه 3% به حساب 100 دلاری خود اضافه کند، اگر یکباره به سمت حساب 100.000 دلاری برود و بخواهد روزانه 3% سود مرکب بگیرد، دچار استرس و ترس شدیدی می شود طوری که دیگر جرئت معامله کردن ندارد
    برای مثال اگر با حساب 100 دلاری خود در هر معامله با حجم 0.01 لات وارد میشد، با همان تناسب در حساب 100.000 دلاری باید 10 لات وارد شود که اکثرا جرئت این کار را ندارند! در حالی که همه چیز منطقی و با تناسب حساب 100 دلاری است
    ریشه این مشکل در روانشناسی بستگی به میزانِ احساسِ شایستگی و لیاقتی که فردِ تریدر در خود میبیند دارد! که بعضی ها به آن ظرفیت ذهنی هم میگویند
    اگر تریدر خود را شایسته و لایق پول های زیاد بداند، آن رقم ها برایش عادی می شود و به راحتی میتواند آن را به دست بیاورد و تفاوت تریدری که میتواند روزانه 3% سود، با اکانت 100.000 دلاری بگیرد با تریدری که با اکانت 100 دلاری میگیرد تنها در ظرفیت ذهنی آن ها است که ظرفیت ذهنی هم ریشه در احساس شایستگی و لیاقت نسبت به پول دارد.
    برای مثال تریدری که با تصور داشتن روزانه 10.000 دلار سود، در پوست خود نگنجد و این رقم برایش رویایی و افسانه ای باشد و یا دچار استرس شود هرگز نمیتواند آن را به دست بیاورد و یا اگر به دست بیاورد سریع از دست میدهد چون احساس لیاقت نسبت به آن پول ندارد و این زمانی دست یافتنی میشود که این ارقام برایش عادی و بدیهی و طبیعی باشد مثل همان تریدری که گرفتن 3 دلار با حساب 100 دلاری، برایش رقم رویایی نیست و یک قضیه کاملا عادی و طبیعی است

خب برای اینکه این ظرفیت ذهنی مان را افزایش دهیم، بهتر بگویم احساس لیاقت و شایستگی مان را نسبت به پول بسیار بالا ببریم یک تمرین فوق العاده عالی برای شما معرفی میکنم که ذهنمان را به داشتن اعداد بالا عادت دهیم و این کم کم در ساختار باور های ما تاثیر میگذارد.

سازنده این تمرین خانم اِستر هیکس یکی از بهترین مربی های موفقیت فردی هست
    این تمرین، ذهن شما را به چالش میکشد و مستقیم روی ناخودآگاه شما تاثیر میگذارد و اگر با احساس کامل انجامش دهید، ذهن شما به شدت در مقابل آن مقاومت می کند و این را حین تمرین تجربه خواهید کرد.
    ذهن ناخودآگاه فرق بین واقعیت و تصوّر را متوجه نمی شود برای مثال همین الان چشمانتان را ببندید و تصور کنید که یک لیموی سبز ترشِ ترش را که لای دندان هایتان گذاشتید و فشار می دهید و آب ترش روی زبانتان میریزد
    میبینید که ناخودآگاه دهان شما آب بزاق ترشح میکند در حالی که تصویر فقط در ذهن شما بود و هیچ واقعیتی نداشت!

حالا با این تمرین همین بلا را بر سر ناخودآگاهتان می آورید، این تمرین روی تک تک سلول ها و نورون های مغزی شما همان تاثیر تصوّر لیموترش بر ترشح آب براق دهانتان را میگذارد و قوی ترین تمرین ذهنی برای افزایش ظرفیت ذهنی و حس لیاقت و شایستگی هست که نتیجه آن تاثیر مستقیم روی روانشناسی ترید شما میگذارد.

شرح تمرین:
    روزانه مبلغی به حساب شما واریز می شود و فردای آن روز یک میلیون بیشتر به حساب شما واریز می شود و شما 24 ساعت فرصت دارید تا آن پول را ذهنی خرج کنید و اگه خرج نکنید از شما گرفته می شود
    مهم نیست این پول از کجا می آید مهم این است که خرجش کنید(اگر ذهنتان مقاومت کرد تجسم کنید که دارید از بازارهای مالی سود میگیرد)
    برای مثال روز اول 1.000.000 تومان به حساب ذهنی شما واریز می شود و شما 24 ساعت فرصت دارید تا آن پول را خرج کنید برای مثال یک عطر یا یک لباس شیک بخرید
    فردای آن روز مبلغ 2.000.000 تومان به حساب شما واریز می شود و شما 24 ساعت فرصت دارید تا خرجش کنید
    به همین ترتیب روز سوم 3.000.000 تومان به حساب شما واریز می شود
    روز چهارم 4.000.000 تومان واریز می شود
    و اگر روزی فراموش کردید یا نتوانستید کامل آن را خرج کنید باید برگردید از اول شروع کنید

- باید پولی که در حسابتان هست را کاملا حس کنید و با احساس واقعیت خرج کنید برای مثال اگر در واقعیت از طرف بانک بگویند 1.000.000 تومانی که دارید را اگر تا 24 ساعت خرج نکنید از حساب شما برمیداریم! ایا در این شرایط پولتان را همچنان در بانک نگه میداشتید؟ مسلما نه پس با این پول ها هم، این رفتار را داشته باشید
    - خیلی مهم است که بازی را واقعی جلوه دهید، چیز هایی که لازمتان هست بخرید یا خرج کنید مثلا اگر روز چهارم یک موبایل خریدید دلیل ندارد که فردای آن روز دو موبایل دیگر بخرید! اگر پول واقعی بود واقعا اینکار را میکردید؟
    - این پول را باید حس کنید! هنگام خرج کردن باید احساس خوب داشته باشید، اگر حین بازی احساس بد یا فشار داشتید برگردید و از روز اول شروع کنید چون اولین بار است که ذهن شما در چنین شرایطی قرار میگیرد و طبیعی هست که چنین مقاومت هایی را از خود نشان دهد و این نشانه بسیار خوبی و طبیعی ای هست.
    - توجه کنید که هر روز 1 میلیون بیش تر از دیروز وارد حساب شما می شود پس به فکر پس انداز کردن یا خرید سکه و طلا برای حفظ ارزش پول نباشید! و پول دیروزتان را برای فردا پس انداز نکنید چون هر روز بیش تر از دیروز پول به حساب شما اضافه می شود باید خرج چیز هایی کنید که واقعا به آنها نیاز دارید

وقتی رقم های واریزی از ظرفیت ذهنی شما بیشتر شود حین انجام تمرین دچار احساس بد، احساس فشار روانی و استرس می شوید در کل اگر حین تمرین احساس خوب نداشتید این نشان میدهد که ظرفیت ذهن تان به چالش کشیده می شود و مجبور است که رشد کند و آنقدر این تمرین را از اول شروع کنید که ذهنتان کم کم به این اعداد عادت کند

" ذهن ناخوداگاه فرق بین تصور و واقعیت را نمیفهمد "

جمع بندی تمرین:
    - هر روز 1 میلیون بیشتر از دیروز وارد حساب شما می شود و شما 24 ساعت فرصت دارید آن را خرج کنید
    - باید پول را واقعا حس کنید و حین خرج کردن احساس خوب داشته باشید.
    - پول را برای چیز هایی خرج کنید که اگر واقعا آن پول را داشتید برای آنها خرج میکردید! به بازی حس واقعی بودن بدهید

- نباید با این پول پس انداز کنید و نباید بدهی هایتان را پرداخت کنید!
    - اگر خرج نکنید پول از شما گرفته می شود و باید از روز اول شروع کنید
    - اگر حین تمرین احساس بد یا فشار ذهنی داشتید برگردید و از روز اول شروع کنید

* میتوانید از دلار به جای تومان استفاده کنید مثلا به جای 1 میلیون تومان، 1000 دلار استفاده کنید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrabp62 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز من 12 روزه که بازی رو شروع کردم از روزی یه میلیون شروع کردم و هر روز یه میلیون اضافه میکنم اولا اینکه این شیوه صحیح بازیه؟ دوم اینکه برای اجرای صحیحش شرایط ذهنی خاصی باید ایجاد کرد مثلا کاملا تجسم کنیم که رفتیم خرید و فلان چیز رو میخریم منظورم تصویرسازیه یا اینکه در این حد که دقایقی فکر کنیم که امروز چی بخریم و بگیم امروز اینو خریدم کفایت میکنه؟
    پیشاپیش از راهنماییتون سپاگزارم
    سلام دوست عزیز
    شیوه انجام بازی در اولین پست این تاپیک نوشته شده.
    اگر تجسم کنید که خیلی عالیه.
    باید تمام پول اون روزتون رو خرج کنید و تا زمانی که پولتون تموم نشده میتونید خرید انجام بدید.

آن شب خوش را به سادگی نپذیر پیری را نابود و در انتهای روز طغیان کن ، طغیان کن علیه مرگ روشنایی ، اگرچه خردمندان در نهایت تاریکی را حقیقت میدانند ، زیرا که کلامشان به نبود روشنایی انجامیده ، اما آنها آن شب خوش را به سادگی نپذیرفته اند ، طغیان کن ، طغیان کن علیه مرگ روشنایی

18. 13 کاربر برای این پست سودمند از John D. Rockefeller عزیز تشکر کرده اند:

arashfar آواتار ها
    1,385 بار در 126 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام به همه دوستان مخصوصا جناب ichi.trader که این تمرین فوق العاده رو قرار دادن

اوایل مسخرم میشد که این تمرین رو انجام بدم و فکر میکردم این مسخره بازیا دیگه چیه!!! اگر این مقدار پول داشتم روزانه که خودم میدونستم چکارش کنم... ولی به امینو اعتماد کردم و رفته رفته تاثیراتشو دیدم

من روز 90 رو تموم کردم البته ابتدا یک 13 روز رفتم و فراموش کردم (13 به در شدم)

اتفاقی که برای من افتاد مرحله ای بود مثلا زمانی که به 10 میلیون رسیدم برای خرج کردن استرس عجیبی داشتم و مدام چک میکردم که واقعا 10 میلیون دارم یانه و فردا هم قراره 11 میلیون گیرم بیاد...

همین اتفاق روی 30 و 50 میلیون هم افتاد ... مخصوصا روی 50 میلیون و 10 میلیون خیلی هیجان،استرس و احساسات خوب و بد دبگه زیادی سراغم میومد.

با هر مرحله پیش رفتن مرحله بعد کمرنگ میشد و الان که گام 90 رو گذروندم رقم های زیر 30 میلیون برام واقعا رقمی نیست و فکر میکنم میشه یه انسان اینجوری پول داشته باشه (قبلا فکر میکردم برای هیچ کس نمیشه و اینایی که میگن صرفا دروغگو هستن).

حتا تو خانواده که با بابا و مامانم صحبت میکنم و مثلا میگن فلان چیز فلان قیمته و تعجب میکنن. من ناخوداگاه میگم اینکه دیگه پولی نیست و بر تعجبشون می افزایم

خلاصه که برای من دستاوردهای زیادی داشت

ممنون از بانیانش
    ویرایش توسط arashfar : 07-02-2021 در ساعت 10:09

20. 17 کاربر برای این پست سودمند از arashfar عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 42 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 42 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع