صفحه 70 از 674 نخستنخست ... 2060686970717280120170570 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 691 به 700 از 6733

موضوع: بازی فراوانی

M.safari97 آواتار ها
    8,194 بار در 796 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط farham70 نمایش پست ها
    عرض ادب و ا احترام خدمت همه دوستان و عزیزان
    فردا روز 90م بازی هست، دوست داشتم نتیجه ای که گرفتم و چیزهایی که متوجه شدم رو با همه عزیزان به اشتراک بذارم.

1.اینکه دقیقا بدونم به چه چیزهایی نیاز دارم و چه چیزهایی رو میخوام باعث میشه سردرگم نباشم و از طرفی میتونم نیازهام رو اولویت بندی کنم.
    2.باتوجه به ساختار و فرمت بازی فراوانی که هرروز پول بیشتری نسبت به دیروز داریم، برای استفاده ازون بهتره یک مقدار بیشتر صبور باشیم تا بتویم استفاده بهتری داشته باشیم، مثلا روز 5م برای خرید یک گوشی موبایل انتخاب های خیلی کمتری نسبت به روز 45م داریم و اگر صبر کنیم میتونیم بهتر انتخاب کنیم.
    3.همچنین همون طور که از اسم بازی پیداست، نعمت ها رو به فراروانی هستند و روز به روز افزایش پیدا میکنند، پس میتونیم بخشی ازین نعمت هایی که به ما میرسه رو با دیگران به اشتراک بگذاریم و در حد معقولی به دیگران کمک کنیم.
    4.شاید این موضوع برای بعضی از دوستان غیرمرتبط باشه اما، یادمون نره با پول نمیتونیم عشق، محبت، مهربانی ، خانواده و.... بخریم. حواسمون باشه برای رسیدن به پول نباید دیگر ابعاد زندگی رو فراموش کنیم.
    مهم ترین نتیجه ای که از بازی گرفتم این هست که:
    من لایق بهترین ها هستم اما باید این موضوع رو اول از همه، خودم بپذیرم و باور کنم، تا بتونم ذهنم رو برای رسیدن به بهترین ها پرورش بدم .

یادمه استاد چندباری فرمودن بعد از90 روز بازی، یک کلیپ رو ارسال میکنند، اگر امکانش هست یکی از دوستان گرامی که 90روز بازی رو انجام دادند، بفرمایند که برای دریافت این کلیپ چکار باید کرد.ممنون
    با سلام خدمت شما
    ممنون از پستتون و به اشتراک گذاشتن تجربه تون عالی بود.
    به استا توی خصوصی پیام بدید و بگید 90 روز بازی فراوانی رو انجام دادین فایل رو ارسال میکنن براتون.

2. 11 کاربر برای این پست سودمند از M.safari97 عزیز تشکر کرده اند:

24 بار در 1 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    برای شروع بازی بسیار کنجکاو بودم.استارت اولیه رو زدم.سه بار در روزهای سوم ، یازدهم و دوازدهم اصطلاحا استاپ خوردم و مجددا شروع کردم.در ادامه به روزهای 70 تا 80 که رسیدم خرج کردن پول بسیار دشوار شده بود ( وقت بیشتری باید میذاشتم برای خرید ).بعد از گذشتن از اون روزا راحت تر خرج میکردم

اون چیزی که الان حس میکنم اینه
    + اعتراف میکنم که مقاومت ذهنی رو درک کردم تا حدی
    + هروقت میرفتم چیزی بخرم از قسمت فیلتر سایت " گرونترین و باکیفیت ترین کالا " رو انتخاب میکردم.چون هم پولشو داشتم و هم خودمو لایقش میدونستم
    +اینکه تمرکز همه ما به پول رسیدنه حال اونکه اگه تمرکز بیاد رو بخش بهینه خرج کردن ، دید دیگری به پیرامون مون خواهیم داشت
    +قبلا شاید علایقمو کمتر میشناختم.چون بهشون فکر نکرده بودم با جزیئات اما الان فهرست بلندبالایی دارم از چیزایی که میخوام و این حس خیلی خوبی داره
    + شاید الان کم کم داره برای جا میفته که اثرمرکب یعنی چی! ( درک عمیقی از استمرار در کارهای کوچک ( که اگه اون کارا رو تبدیل به عادت خوب بکنیم برنده ایم ))

4. 24 کاربر برای این پست سودمند از houshyar عزیز تشکر کرده اند:

-Abol- آواتار ها
    1,542 بار در 126 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان من تازه بازیو شروع کردم قبلا با این بازی آشنا بودم ولی دوباره بازیو شروع میکنم چون میدونم همونطور که دوستان گفتن واسه ساختن یه ذهن خوب خیلی میتونه مفید باشه .اولین بار این بازیرو خانم استر هیکس تو کتاب بخواهید تا به شما داده شود اورده بود .اگر دنبال همچین راهکار ها یی هستید پیشنهاد میکنم بهتون این کتاب رو بخونید
    جهان خیلی بزرگ تر از این حرفاست

6. 16 کاربر برای این پست سودمند از -Abol- عزیز تشکر کرده اند:

mrbaxshi آواتار ها
    7,631 بار در 610 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و روز بخیر

خوب روز ۱۲ ام استا*پ خوردم.
    ۹۰٪ پول هزینه شده بود ولی بقیش رو یه بار نوشتم بعد باز فکر کردم بهتر می تونم هزینه بکنم و پاک کردم که کلا یادم رفت.
    از امروز مجدد استارت زدم

8. 14 کاربر برای این پست سودمند از mrbaxshi عزیز تشکر کرده اند:

52 بار در 8 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    درود بر دوستان عزیز
    من تازه بازیو شروع کردم امروز روز سوم هست
    خیلی ممنون از استاد امینو و دیگر دوستان بابت این تایپیک
    تمرین:نمایش دوباره و دوباره بصیرت ایمان آرزو البته با وجود تمامی مشکلات

10. 16 کاربر برای این پست سودمند از behroozm عزیز تشکر کرده اند:

hossein1208 آواتار ها
    106 بار در 11 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

Smile

با سلام خدمت همه دوستان من تازه عضو اکادمی شدم وقتی داشتم انجمن نگاه میکردم این موضوع بازی خیلی برام جالب اومد که اینجا توی اکادمی جریان بازی چیه وقتی وارد این موضوع شدم و توضیحات استاد و دیگران رو خوندم خیلی تعجب کردم از اینکه تیتر به این فانی انقدر میتونه در ذهن انسان تاثیر گذار باشه و تصمیم گرفتم از امروز پر قدرت و با برنامه ریزی این مطلب دنبال کنم
    به امید موفقیت همه دوستان یا علی.

12. 16 کاربر برای این پست سودمند از hossein1208 عزیز تشکر کرده اند:

Saman01 آواتار ها
    3,358 بار در 726 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 99 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    سلام
    امیدوارم حالتون خوب باشه
    من تازه وارد انجمن شدم و خیلی باعث افتخارم هست که در این اکادمی زیر نظر استاد بزرگ امینو و کنار شما دوستان هستم.
    با بازی آشنا هستم و دو ماهی هست که انجام میدم ، بار اول تا روز 27 ام پیش رفتم ام بعد متوقف شدم و الان دوباره شروع کردم و روز 17 ام هستم.
    ممنونم از این که این تاپیک رو قرار دادین.
    شاد و ثروتمند باشید.
    ویرایش توسط Saman01 : 05-24-2021 در ساعت 17:46

14. 17 کاربر برای این پست سودمند از Saman01 عزیز تشکر کرده اند:

2,080 بار در 66 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    با سلام و عرض ادب . من همسر آقای مسعود طاهررحمتی هستم. امروز به روز 90 ام بازی رسیدم. و میخوام نتایجش رو بهتون بگم.
    من از مرداد شروع کردم به تمرین بازی فراوانی و چون حس خوبی نمیگرفتم( چون ذهن روی عدم وجود پول تمرکز کرده بود ) مدام رها میکردم و بعد از چند روز دوباره شروع میکردم .بعد از دوسه ماه به این نتیجه رسیدم که باید در یک جای مشخص و در یک ساعت مشخص انها رو بنویسم تا یادم بمونه و مدام به ذهنم یاداوری کنم که تو انقدر پول داری . همین باعث شد که من نوشتن و روی نظم اومدن رو شروع کنم بطور جدی از اواسط آبان دوباره شروع کردم .چندبار روی اعداد 10 تا 12 - یکبار روی 25 و یکبار روی 34 گیر کردم و اومدن از اول و 6 ماه طول کشید تا به 90 روز رسیدم.

نتایج: قبل از این بازی هر بار که مبخواستم ورزش رو شروع کنم اونم بطور جدی نگرانی هایی در ذهنم شکل میگرفت و با خودم میگفتم مگه الان وقت ورزشه ؟ تو کارای مهمتراز ورزشم داری . باید به فکر درامد و یه شغل خوب باشی . حالا این افکار و نگرانی ها برای هرکسی ممکنه فرق کنه . من 5 بار یا بیشتر سعی کردم ورزش رودر تایمهای مختلف و در شرایط مختلف شروع کنم اما اون نگرانی های آینده مدام جلومو میگرفتن همینطور برای کارهای دیگم مثل شروع یادگیری زبان . صبح زود از خواب بیدار شدن و ..

این نگرانی برای آینده شما رو در همون سطحی که هستید متوقف میکنه و شاید روز به روز عقب گرد برید چون از معجزه ای به نام زمان حال غافل میشید.
    بزرگترین دستاورد من از بین رفتن این نگرانی و استرس آینده بود.بازی فراوانی بهتون یاد میده که باید برای امروزت نگران باشی نه آینده . چون امروزه که آیندتو میسازه . امروزتو به بهترین شکل بساز
    برای همین هم من دوماهه روزانه نیم ساعت ورزش و رژیم غذایی سالم رو شروع کردم و 6 کیلو وزن کم کردم. تمام کارهامو در روز مینویسم و دونه دونه بهشون عمل میکنم . بدون فکر به آینده . ناخوداگاه من روی نظم و تعهد اومدم درصورتی که سالها بود برنامه مینوشتم اما نمیتونستم کارهامو اینچوری طبق برنامه پیش ببرم.
    وقتی نگرانیتون از بین بره عجلتون برای رسیدن به اهداف هم از بین میره و باعث میشه از مسیری که درش هستید لذت ببرید و اروم اروم قدم بردارید . هر دوماه یکبار یک عادت جدید دیگه رو شروع کنید و هیجان زده باشید ازینکه قراره اخر سال به اون شخصی که دوست دارید تبدیل بشید.

دستاورد دوم : شجاعت این رو پیدا کردم که برای خرید به دنبال اجناس گران قیمت و با کیفیت برم .بعضی از خانواده ها تفکرشون براین است که اقتصادی فکر کردن یعنی در بازار گشتن و گشتن و پایین ترین قیمت با کیقیت متوسط را پیداکردن . در صورتی که اون اجناس 1- دوام زیادی ندارد - 2-نشاندهنده احساس ارزشمندی کم شما نسبت به خودتان است. 3- دوباره مجبور به خرید همان جنس در اینده نزدیک خواهید شد.
    اما افرادی که از درون احساس ازرشمندی میکنند (مثل ثروتمندان ) نه تنها در خرید وسایل به دنبال با کیفیت ترین اجناس هستند بلکه برای زمان ، رابطه ، خواب ،خوراک و سلامتی خود و... ارزش قایل میشوند و آن را ارزان نمیفروشند. این حس ارزشمندی را ابتدا در خرج کردن پولهایتان بدست آورید.

با تشکر فراااوااان از استاد امینو
    ویرایش توسط taher : 05-24-2021 در ساعت 12:57

16. 27 کاربر برای این پست سودمند از taher عزیز تشکر کرده اند:

alisherafat آواتار ها
    4,660 بار در 448 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    من وقتی قواعد این بازی رو تو دنیای واقعی تصور میکنم که هرروز پول میاد به حسابم و باید خرجش کنم هرچیزی که تو ذهنم باشه و نیاز داشته باشم باهاش میخرم و اگر چیزی زیاد بیاد از اون پول که نتونم باهاش چیزای بزرگتری بخرم و مجبور باشم صبر کنم واقعا میدم به یه سری نیازمندا و گروه هایی که واسه خیریه هستند و میشناسم.
    من الان روز ۱۰ هستم و حس میکنم با این مدل خرج کردن میتونم بدون استاپ تا روز آخر هم برم.
    من ایرادی در این کار نمیبینم حالا شما اگه نظری دارید بدید که من اشتباه بازی رو ادامه ندم.
    مرسی

18. 14 کاربر برای این پست سودمند از alisherafat عزیز تشکر کرده اند:

alisherafat آواتار ها
    4,660 بار در 448 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط taher نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب . من همسر آقای مسعود طاهررحمتی هستم. امروز به روز 90 ام بازی رسیدم. و میخوام نتایجش رو بهتون بگم.
    من از مرداد شروع کردم به تمرین بازی فراوانی و چون حس خوبی نمیگرفتم( چون ذهن روی عدم وجود پول تمرکز کرده بود ) مدام رها میکردم و بعد از چند روز دوباره شروع میکردم .بعد از دوسه ماه به این نتیجه رسیدم که باید در یک جای مشخص و در یک ساعت مشخص انها رو بنویسم تا یادم بمونه و مدام به ذهنم یاداوری کنم که تو انقدر پول داری . همین باعث شد که من نوشتن و روی نظم اومدن رو شروع کنم بطور جدی از اواسط آبان دوباره شروع کردم .چندبار روی اعداد 10 تا 12 - یکبار روی 25 و یکبار روی 34 گیر کردم و اومدن از اول و 6 ماه طول کشید تا به 90 روز رسیدم.

نتایج: قبل از این بازی هر بار که مبخواستم ورزش رو شروع کنم اونم بطور جدی نگرانی هایی در ذهنم شکل میگرفت و با خودم میگفتم مگه الان وقت ورزشه ؟ تو کارای مهمتراز ورزشم داری . باید به فکر درامد و یه شغل خوب باشی . حالا این افکار و نگرانی ها برای هرکسی ممکنه فرق کنه . من 5 بار یا بیشتر سعی کردم ورزش رودر تایمهای مختلف و در شرایط مختلف شروع کنم اما اون نگرانی های آینده مدام جلومو میگرفتن همینطور برای کارهای دیگم مثل شروع یادگیری زبان . صبح زود از خواب بیدار شدن و ..

این نگرانی برای آینده شما رو در همون سطحی که هستید متوقف میکنه و شاید روز به روز عقب گرد برید چون از معجزه ای به نام زمان حال غافل میشید.
    بزرگترین دستاورد من از بین رفتن این نگرانی و استرس آینده بود.بازی فراوانی بهتون یاد میده که باید برای امروزت نگران باشی نه آینده . چون امروزه که آیندتو میسازه . امروزتو به بهترین شکل بساز
    برای همین هم من دوماهه روزانه نیم ساعت ورزش و رژیم غذایی سالم رو شروع کردم و 6 کیلو وزن کم کردم. تمام کارهامو در روز مینویسم و دونه دونه بهشون عمل میکنم . بدون فکر به آینده . ناخوداگاه من روی نظم و تعهد اومدم درصورتی که سالها بود برنامه مینوشتم اما نمیتونستم کارهامو اینچوری طبق برنامه پیش ببرم.
    وقتی نگرانیتون از بین بره عجلتون برای رسیدن به اهداف هم از بین میره و باعث میشه از مسیری که درش هستید لذت ببرید و اروم اروم قدم بردارید . هر دوماه یکبار یک عادت جدید دیگه رو شروع کنید و هیجان زده باشید ازینکه قراره اخر سال به اون شخصی که دوست دارید تبدیل بشید.

دستاورد دوم : شجاعت این رو پیدا کردم که برای خرید به دنبال اجناس گران قیمت و با کیفیت برم .بعضی از خانواده ها تفکرشون براین است که اقتصادی فکر کردن یعنی در بازار گشتن و گشتن و پایین ترین قیمت با کیقیت متوسط را پیداکردن . در صورتی که اون اجناس 1- دوام زیادی ندارد - 2-نشاندهنده احساس ارزشمندی کم شما نسبت به خودتان است. 3- دوباره مجبور به خرید همان جنس در اینده نزدیک خواهید شد.
    اما افرادی که از درون احساس ازرشمندی میکنند (مثل ثروتمندان ) نه تنها در خرید وسایل به دنبال با کیفیت ترین اجناس هستند بلکه برای زمان ، رابطه ، خواب ،خوراک و سلامتی خود و... ارزش قایل میشوند و آن را ارزان نمیفروشند. این حس ارزشمندی را ابتدا در خرج کردن پولهایتان بدست آورید.

با تشکر فراااوااان از استاد امینو
    بسیار هم عالی ... ممنون از به اشتراک گذاری تجربه تون
    چقدر خوبه که این بازی توی زندگیتون تاثیر مثبت داشته و شروع به کارهای جدید کردید

20. 13 کاربر برای این پست سودمند از alisherafat عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 29 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 29 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع