صفحه 59 از 684 نخستنخست ... 949575859606169109159559 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 581 به 590 از 6835

موضوع: بازی فراوانی

1,305 بار در 106 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    با سلام خدمت امینو عزیز و دوستان مهربان
    من حدود 17 سال پیش با قانون جذب از طریق دوستان با فیلم راز آشنا شدم و اون روزها که خیلی با انگیزه این فیلم هر روز می دیدم و انرژی و حس خیلی عالی در من بوجود اورده بود و فکر میکردم فقط با دیدن همین فیلم و حس خوب و جملات تاکییدی و اینکه به چیزی های خوب فکر کنی اتفاق می افته که تا مدتی خوب بود و بعد از ان همه چیز تغییر کردن و دیگه خبری از قانون جذبی وجود نداشت تا اینکه گفت این هم یک شو برای دهه 80 هستش که فیلم درست کردنند و بخورد مردم می دهند تا اینکه در سال 91 دوره رو دیدم که موضوع بر این مبنا بود که قانون جذب وجود دارد اما خیلی از چیز ها در فیلم راز و سمینار ها گفته نمی شود یا نمی دانند پس از گذروند دوره خیلی عالی بود مخصوص عادت های درست در جهت قانون جذب بصورت روزانه داده بود و خیلی هم ساده بود و این اصول رو من در چند جهت هم از لحاظ مالی و لاغری و سلامتی و اعتماد به نفس و غیره استفاده کردم که خیلی عالی جواب داد چون بصورت روزانه طبق اصول هر روز انجام میدادم که تا شش ماه این کار رو مرتب بدون هیچ وقفه ای در برنامه روزانه داشتم و همه چیز خوب بود و بعد از مدتی از لحاظ مالی خیلی عالی بود و ازلحاظ لاغری در مدت 45 روز 23 کیلو وزن کم کردم و این مسله که همان اثرات شش ماه این برنامه رو داشتم تا 5 سال ثبت بود و چیزی که مهم بود و من کلا اون لحظه از یادم رفته بود که دلیل این موضوع چی بوده است فکر کردم که باید دورباره دوره رو گوش کنم اما دیگه با انگیزه قبلی نبود و مسله که بعد از اون شش ماه به بعد اتفاق افتاد که دیگه دوره کنار گذاشتم این بود دیگه دوره های غیر حضور و سمینار ها و فیلم های روانشنلسی در باره قانون جذب اومد بود که در اوج خود بود و همه استاد این کار بود و همه می گفتند که برای ما جواب میده از این دوره به آن دوره که هر کدام هم بش از یک یا دو سال طول میکشید و هر شخصی با شکل دیگه می اومد مثل این بود در ترید از این سیستم به آن سیستم می رفتم اما نتیجه ای نبود ولی برای دیگران کار می کرد که برای اساتید دوره هم بیشتر جواب میداد که پس گذست سه یا چهار سال دیگه متوجه شدم که این اساتید موفقیت فقط با فروش این محصولات نتیجه خیلی عالی گرفته بودند که کلا از همه ای دوره های در این مدت شرکت کرده بود و کتاب می خواندم دست کشیدم و این همه اطلاعات و دوره هیچ کمکی هم بهم که نکرد که هیچ بیشتر هم سر در گم شدم خلاصه اینکه از نوشتن چک و لیست ارزوهای و جملات تاکییدی و گوش دادن دوره های در خواب و بیداری بگیر تا کار های دیگه گفته می شد دیگه هیچ کاری یا دوره روی ذهنم جواب نمیداد همه چیز رو گذاشتم کنار از دورهای اینترنتی و بازاریابی و فروش و بورس و تحلیل تکنیکال و هیپنو تراپی و روانشناسی و آموزشی و غیره به مدت یک سال اتفاقی که افتاد احساس راحتی داشتم و دیگه زیر این همه حجم از اطلاعات چه بصورت متنی و تصویر و صوتی نبودم تازه احساس می کردم که خیلی راحتر فکر میکنم و عملکرد بهتری دارم و تصمیم گرفتم که در این زمینه های که من علاقه مند بودم بهش چی هستش و هدف اصلی من از این مطالعه و دوره ها چی بوده که بصورت رنجیر وارد وارد زندگی کردم و هیچ نتیجه نداشت برایم و فقط هدف هایم تیک می خورد چون با خودم میگفتم به تمامی این دوره عمل میکنم و واقعا انجام دادم اما چیزهای مهمی وجود داشت که در دوره نبود تا اینکه بعد از یک سال ارامش از این همه اطلاعات تصمیمی که گرفتم در زمینه ترید فعالیت کنم که خیلی از ایچیموکو خوش می اومد که سرج کردم و با سایت اکادمی آشنا شدم و دوره قراکتالی رو دیدم که با خودم چقدر گرون هستش و بعد که فیلم های ترید امینو رو دیدم که با خودم گفتم این همون چیزی که من دنبالش بود سالها خلاصه اینکه قبل از اینکه دوره بخرم اومدم در انجمن رو مطالعه کردم و یه مسله ای که بود که خیلی خوش نمیومد این بود من کلا از فعالیت در انجمن خوش نمی اومد چون یکی از همین اساتیدهای قبلا داشتم می گفت که این انجمن ها مثل زانبی هستش چون همه جور افراد در داخلش داره اما متوجه این قضیه شدم که این انجمن خصوصی و تخصصی و هدفمند حرکت میکند و خلاصه اینکه شروع به مطالعه انجمن کردم تا اینکه رسیدم به بازی فراوانی و کامل خوندمش وبا خودم گفتم دوباره این نوع بازی ها شروع شد حالا به شکل دیگه در جای دیگه در مدت 5 ماه سایت و انجمن ر همینطور رصد می کردم و مشتاق بودم که در دوره شرکت کنم و این کار رو انجام دادم و دوره فراکتالی ثبت نام کردم که پس از دیدن فیلمهای اول متوجه شدم اقای امینو عزیز میگه که حتما در این بازی شرکت کنید و خلاصه انگیزی خیلی نداشتم اما همینطور یک سر رسید نصفه که از قبل داشتم بر داشتم این میگم نصفه بخاطر این بود من در طول این 8 سال بیش از 50 دفتر و سررسید و دسته چک واقعی از همین لیست ها و تمرین ها و بازی ها داشتم که همهشون رو پاره کردم و انداختم بیرون و از این سر رسیده نصفه که از قبل بود که گفتم فعلا استفاده کنم بهرحال بازی فراوانی رو شروع کردم فقط برای رفع تکلیف بون انگیزه اما بصورت جدی انجامش دادم بصورت روزانه انجامش دادم و مسله اتفاق افتاد این که من بازی فراوانی رو انجام میدادم و هر روز واریزی ها و برداشت ها و خرج های روزانه داشتم و ثبت میکردم و دوره فرکتالی هم میدیدم و حس خیلی خوبی به من میداد و اون حس اولیه که می خواستم شروع کنم رو دیکه نداشتم و حال هر روز با انگیزه بیشتر این کار رو انجام دادم چون با خودم میگفتم این دنیا از بدو خلقت هر روز رشد کرده و همینطور فراروانی و نمعت های خداوند روزانه مثل بازار می ریزد حالا ما چقدر برداشت کنیم بستگی به خودمان دارد و هر روز مبلغ های واریزی بیشتر میشد و اینکه هر چه دوست داری خرج میکنی خیلی لذت بخش بود و اینکه هیچ نگرانی نداری که تمام بشه تا اینکه اتفاق های پولی خیلی خوبی برام افتاد و حتی کارهای دیگه داشتم خیلی زیبا و قشنگ و روابط کاری و خانوادگی و دیگر مسله هام بهتر شده بودند و این مسله در آن زمان نمیدونستم فکر کردم بیشتر برای این است دارم ترید خوب می زنم و طبق اصول گام های روازنه حرکت میکنم خلاصه همین طور روزانه بازی فراوانی رو ادامه دادم تا اینکه به روز 68 رسیدم و دفتر پرشد و از اون موقع دیگه ادامه ندادم تا یه مدتی کوتاهی همه چیز خوب بود اما بعد از مدتی همه چیز مثل گذشته شد با خودم گفتم که چرا همه چیز داشت خوب پیش می رفت یهویی خراب شد نزدیکی ها نوروز بود اومد مسله های ترید با امینو در میان گذاشتم و گفتش که در انجمن مطرح کنید که دوستان بیشتر کمک میکند و من که خیلی در انجمن فعالیتی نداشتم خیلی برام سخت بود حالا بشینم و تمرینات رو بگذارم و پست دیگران را مطالعه کنم و حتی بازی های که گفته میشه رو اجرا کنم اما پس از گفته استاد عزیز کمی به گذشته 6 ماه نگاه کردم و دیدم تا زمانی که طبق اصول پیش می رفتم همه چیز خوب بوده است پس مشکل از انجام ندادن کارهای گفته به من هستش که رها کردم و کار کامل انجتم ندادم پس صیمیم جدیدی گرفتم و اولین کاری که کردم فعالیت در انجمن بود و تمام ضعف های خود رو مطرح کردم که ازشون میترسیدم و پس از سایت رو دوباره مطالعه کردم و رسیدم به بازی فراوانی اما این دفعه با آگاهی کامل بازی فراوانی رو مطعاله کردم و رفته بودم شهر کتاب که همون لحظه سر رسید خیلی زیبای و متفاوت به چشمم خورد خیلی به دلم نشت و بدون اینکه قیمتش رو سوال کنم خریدم تا حالا برای یه سر رسید اینقدر پول نداده بود اما اون موقع این برایم سر رسید نبود بلکه دفتر ثبت واریزی ها و برداشت ها و خرید دارایی های که می خواستم داشت باشم بود و خیلی برایم اهمیت داشت و با چه حس خوبی از اول فرورین ماه 1400 بازی فراوانی رو شروع کردم و قدرت جلو میرم و زمانی که امینو عزیز فایل روانشناسی برای عیدی به همه داد اون موقع بود خیلی مسله ها رو تازه متوجه شدم با وجود اینکه خیلی از تکنیک های که در درونش داشت که در همان دوره هیپنوتراپی که مطرح شده بود که من خیلی ازش نتیجه گرفته بود اما مسله مهم اینجا بود که در کنار هر دوره استاد تا اخرش کنارت باشه و تو هدایت کنه تا به تسلط کامل از همه جنبه های زندگی برسی که این رو فقط در اکادمی ویو دیدم در این فیلم روانشناسی که گوش کردم خیلی انگیزه گرفتم و از انجای که متوجه شده که مسله اصلی ما ادم های این است اون زیر بنا رو موقتی می سازیم براساس عادت ها یا برنامه ریزی ذهنی برای همین نتیجه نصف و نیمه می مونه و جواب نمیده اما اگر این زیبنا رو کامل و اصولی بسازیم و از اتمام ان تا ابد در خدمت ماست و هر روز هم بیشتر و قوی تر عمل میکند و هر روز رشد بیشتری به خودش می گیرد و در چرخه قانون مرکب می افتد خواستم شرح حالی از دنیا روانشناسی خودم و قانون جذب و دوره ها و بازی های هدف و چک غیره داشته باشم و الان این متن رو که مینویسم روز پانزدهم از بازی فراوانی هستش و خیلی خوشحال هستم که در جمع بزرگ خانواده آکادمی ویو حضور دارم.
    و از امینو عزیز و دوستان مهربان سپاس گذارم
    ویرایش توسط amin parvin : 04-04-2021 در ساعت 15:24

2. 24 کاربر برای این پست سودمند از amin parvin عزیز تشکر کرده اند:

ALiamiri آواتار ها
    4,601 بار در 300 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Danial نمایش پست ها
    سلام خدمت همه عزیزان و البته استاد عزیز
    روز 69 هستم و بسیار خرسند.

یک اتفاق جالب برام چند روز پیش افتاد که دوست داشتم با شما هم در میون بگذارم
    به طور اتفاقی سریال قدیمی خانه سبز رو داشتم میدیدم. یک قسمتش بود که فرید و همسرش باید 100 میلیون رو تا شب خرج میکردن
    اتفاقات جالبی براشون افتاد و باعث تنش و جدایی و فاصله گرفتن خانواده از هم میشه. چون اخلاق فرید (رامبد جوان) بشدت تغیر کرد و اصلا اون آدم سابق نبود و در آخر به این نتیجه رسیدن که پول چیز بدیه
    دقیقا علت ساخت این قسمت رو متوجه نشدم. احساس کردم دقیقا نقطه برعکس اون چیزی که ما داریم اینجا تمرین میکنیم رو نشون داد

احساس تناقض شدیدی کردم
    شاید اگر برعکس اون رو میساختن الان حال و روز خیلی از ماها متفاوت بود. چون هم سریال خوش ساختی بود زمان خودش و هم پرطرفدار. البته نکات آموزشی خیلی خوبی داشت همون موقع. ولی با این قسمتش بشدت مخالف بودم

خوشحال میشم نظرتون رو بدونم
    سلام دانیال عزیز
    باید به این نکته توجه کنیم که تمامی رسانه های جهان در همه کشورها دست یه درصد کوچکی از ثروتمندانه و در این رسانه ها به شدت باورهای ایجاد کننده فقر و ناراحتی و بیماری ترویج میشه.البته دلیلش این نیست که اون ثروتمندان باور فراوانی ندارن و فکر میکنن اگر ما ثروتمند باشیم اونها فقیر میشن بلکه اگر ریشه تاریخی این ماجرا را دنبال کنیم متوجه میشین این افراد تفکر نژادپرستی دارن و به فراوانی برده معتقد هستن و این فعالیتها را در جهت افزایش بردگان خودشون انجام میدن.کوین تورودو میگه یکی از چیزهایی که در خانه ثروتمندان بزرگ ممنوعه تلوزیونه .بهترین کاری که میشه انجام داد اینه که تا حد ممکن از برنامه های تلوزیون و سینما و ماهواره و همچنین موسیقی ها و کتابهای منفی و اخبار شبکه های مجازی دوری کنیم تا بتونیم راحتتر باورهای سازنده را ایجاد کنیم

4. 24 کاربر برای این پست سودمند از ALiamiri عزیز تشکر کرده اند:

vahids28 آواتار ها
    4,115 بار در 237 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام وقت بخیر

روز 9 بازی فراوانی
    1400.01.17

موفق باشید
    اگر میخواهید ثروتمند شوید، باید ذهن تان را برای ثروتمندی برنامه ریزی کنید، باید همه تفکراتی که مربوط به فقر است را از سرتان بیرون کنید و آن ها را با تفکرات بهتر جایگزین کنید.
    Jordan Belfort

6. 19 کاربر برای این پست سودمند از vahids28 عزیز تشکر کرده اند:

9,866 بار در 1,583 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 375 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    سلام خدمت استاد عزیز و دوستان گرامی

بازی به اتمام رسید 90 روز کامل و تجربه من :

بازی رو از تابستان 1399 شروع کردم اما مدام یادم میرفت بار اخری که شروع کردم قبل از این بود دوره پرایس رو شروع کنم اواخر اولین ماه زمستان به خودم قول دادم تا 21 روز انجامش بدم که بیشتر جنبه روانشناسیش برام مهم بود 21 روز سخت گذشت اما پس از آن احساس راحتی کردم و بازی رو بیشتر با اشتیاق انجام میدادم چون روز به روز پول بیشتر میشد به طوری که وقتی مقدار پولی رو میخواستم خرج کنم فرضا به یک رستوران بروم خود به خود احساس گشنگی در من به وجود میومد (در واقعیت) به یک عادت تبدیل شده بود من بازی رو ساعت 12 الی 3 شب انجام میدادم چون محیط کاملا ارام میشد. الان که بازی تموم شده میدانم این سطح زندگی که من دارم مطابق با افکار و احساسات و خواسته های من نیست و باید تغییرش بدم چون این بازی اون احساس و سطح زندگی بالاتری که من میخوام رو بهم داد دقیقا مثل خوابی که انسان میبینه و در اون لحظه فکر میکنه واقعیه من هم تجربش کردم.

یه تجربه دیگه ای که در طول بازی داشتم این بود ی روز رفتم بیرون کفش بخرم بدون اینکه توجهی به موجودی حساب بکنم از فروشنده خواستم گرون ترین کفش رو برام بیار چون تو بازی همیشه گرون ترین چیز هارو میخریدم و خلاصه کفش هم نخریدم چون موجودی حساب به اون میزان نرسیده بود.

اینم از تجربه من از بازی فراوانی.ممنون

8. 29 کاربر برای این پست سودمند از ARMIN-FX عزیز تشکر کرده اند:

farahanifar آواتار ها
    1,591 بار در 125 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirmehdi نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز منم مشکل شما رو دارم...چون ظاهرا ذهنم خیلی مقاومت میکنه مجبور هستم خیلی وقت بزارم....مثلا من روز 43 هستم...شاید بعضی وفتا 1 الی 2 ساعت وقت میزارم
    درباره این که اول صبح باشه یا شب من خودم شب ذهنم آزاد تره شبا راحت ترم...ولی فکر کنم ایده آل بازی همون اشتیاق سوزان خرج کردن پول باشه که نتیجش میشه فرد اول صبح کارو یکسره کنه.
    من همیشه به خودم میگم حالا که داری یه کاری انجام میدی پس سعی کن به بهترین نوع ممکن انجامش بدی حتی اگه دوستش نداری
    موفق باشید دوستان
    سلام
    گفتی بعضی روزها مجبور میشی 1-2 ساعت وقت بگذاری... خب این خیلی هم عجیب نیست بالاخره وقتی می خوای 40 میلیون رو خرج کنی وقت می خواد دیگه
    شکست جزئی از پیروزی هست ... من شکست هام رو خوردم و اینبار میخوام بهترین نسخه خودم باشم

10. 24 کاربر برای این پست سودمند از farahanifar عزیز تشکر کرده اند:

farahanifar آواتار ها
    1,591 بار در 125 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام به همه دوستان...
    امروز روز 69 ام من بود... دیدم برخی دوستان چند مرتبه بازی رو رها کرده اند و دوباره مجبور شدن از اول برن... من خدا رو شکر یک تیکه از روز اول تا الان اومدم... حس جالبی رو برام ایجاد کرده البته بماند که گاهی انگار یکهو پرت می شم به زندگی واقعی و محدودیت های فعلیم ولی به شکل جالبی به این باور رسیدم که به زودی این محدودیت ها رو خواهم شکست و آزادانه حرکت خواهم کرد.

چند روزی هست که دیگه خرج کردن سخت شده برام چون هر چیزی که در این دایره قیمتی به ذهنم می رسید رو خریده ام . امروز به فکر سفرهای خفن افتادم :d ولی چون دارم خیلی بازی رو واقعی انجام می دم ( یعنی هر محدودیت واقعی بجز پول رو مثل همین کرونا رو رعایت می کنم حتی یه چیزی اومدم بخرم دیدم جا ندارم بذارمش گفتم فعلا نمی خرم.... ) بخاطر کرونا حداقل الان نمی شود به تورهای خفن رفت... به شکل جالبی در طول بازی احساس کمک کردن به دیگران رو داشتم. البته نذاشتم هدف اصلی بازی خراب بشه و خودم رو با پرداختن به خیریه گول نزدم... بلکه مثلا برای خانواده ام و اطرافیان چیزهایی رو خریدم، سعی کردم خوشحالشون کنم و ...

این حس رو دیدم خیلی از بچه ها داشتن که موقع خرید، گرانترین چیز رو خریدن و ... منم موقع سورت کردن میزنم روی گرانترین ولی مثلا اگر میخوام کفش بخرم، واقعا باید ازش خوشم هم بیاد وگرنه نمی خرم ( واقعا اگر یک عالمه پول داشته باشم، آیا تنها معیارم گرونترین جیزه؟ نه ... بلکه مهمترش اینه که دوسش داشته باشم)

خلاصه تمرین خیلی جالبی هست و به هر کدام از بچه ها که شروع نکردن توصیه می کنم شروع کنید... جالبه که وقتی به دوستام پیشنهاد کردم خودشون برای خودشون این بازی رو بکنن، توی یک جمع حدود 15 نفره 4-5 نفر مسخره اش کردن، 9 نفر هیچی نگفتن و فقط یک نفر اون هم بعدا خصوصی بهم گفت که داره این کار رو میکنه... ذهن ها مقاومت می کنن... خیلی
    شکست جزئی از پیروزی هست ... من شکست هام رو خوردم و اینبار میخوام بهترین نسخه خودم باشم

12. 29 کاربر برای این پست سودمند از farahanifar عزیز تشکر کرده اند:

majedmardokhi آواتار ها
    5,977 بار در 378 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 16 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط majedmardokhi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امروز توی چهارمین روز از این فرآیند هستم و یادم هست که قبلا هم این بازی رو چند سال پیش انجام دادم ولی هیچ وقت احساسی که امروز پیدا کردم رو تجربه نکردم.واقعا نمی شه اسمش رو گذاشت بازی، یا شاید هم بشه اسمش رو بازی گذاشت با این دید که زندگی سراسر یک بازی است (کتاب بازی زندگی و راه و رسم این بازی اثر فلورانس اسکاول شین). بنظرم بزرگ ترین دستاورد در مسیر انجام این تمرینات، دستیابی به یک سری تجربیات و شاید اشنایی با قانون زندگی است. چیزی که من امروز به خوبی لمس کردم این بود که:
    1- لایق بهترین ها هستم و چه خوب که می تونم برای رفع خواسته هام بهترین ها رو انتخاب و خرید بکنم و ابدا نگران این نیستم که برای زندگی فردا یا فرداهای پیش رو پس انداز بکنم.
    2- بخوبی یاد گرفتم که دستیابی به هیچ آرزویی در این دنیا غیر ممکن نیست و فقط برای بدست آوردن بهترینش منتظر رسیدن روز موعود باشم (امروز می تونستم یه مدل از کالایی که دوست دارم رو خرید بکنم ولی تصمیم گرفتم چند روز بیشتر صبر کنم و بهترین مدلش رو بخرم و چقدر مطمئن این تصمیم رو گرفتم).
    3- اینکه پول و منابع لایتناهی هستند و پول حتما باید در جریان باشه و هیچ وقت راکد نباشه.
    4- ظرف انسان با هر بار خالی شدن، ظرفیت بیشتری برای دریافت پیدا می کنه و خالی نکردن این ظرف یعنی سرریز شدن و درجا زدن(برگشتن به اول بازی). و مهمتر اینکه این ظرف می تونه ظرفیتش بی نهایت بشه(مثل وقتی که تو بازی های کامپیوتری کد تقلب استفاده می کردیم.)
    5- مهمترین موضوع اینکه برای دستیابی به تمامی آرزوها شاید واقعا اونقدر که تصور می کنیم پول لازم نداریم و برای خوشبختی لازم نیست این پول یکجا و یک شبه به ما برسه و چقدر این فرآیند زمانی که تدریجی اتفاق می افته خوشایند تر از یک رخ داد یک شبه و یکباره است.
    6- چقدر انجام این فرآیند در ابتدای صبح می تونه روی دید و تفکر ما در طول روز تاثیرگذار باشه و چقدر خوب در طول روز می شه به خریدها فکر کرد و ازشون لذت برد
    و ....

ولی بنظرم برای دستیابی به هدف اصلی خیلی باید با احساس و تمرکز این فرآیند رو پیگیری کرد. لذت برد و واقعا از سر باز نکرد. تفاوتی هم که احساس کردم به نسبت سری قبل، فکر می کنم به این دلیل باشه که روی کاغذ و توی یه دفتر دارم می نویسم که پیشنهاد می کنم شما هم به این شکل انجام بدید.

و امروزدر این حس خوشی که داشتم شاید جواب بزرگ ترین سوال زندگیم رو پیدا کردم. توی کتابی که شاید بیشتر از 20 بار خوندم و فایل های صوتیش رو گوش داده م...
    همیشه عملکرد عدالت الهی برام مبهم بود و همیشه سوالم این بود که چطوره که عدالت الهی هیچ شباهتی به عدالتی که ما انسان ها ازش صحبت می کنیم و بهش واقفیم نداره! چطور بعضی انسان ها از دارایی های دنیا بی بهره اند و بعضی در رفاه و ثروت غوطه ورند.
    همیشه وقتی صحبت از عدل الهی به میون می اومد یاد لطفیه ای می افتادم که گویا سه نفر یا 10 گردو می رن پیش ملانصرالدین و ازش می خوان عادلانه بین اون ها تقسیم کنه. ملا هم ازشون می پرسه عدل بشری می خواین یا عدل الهی؟ اونا هم به هم نگاه می کنن و می گن خب بی شک عدل الهی، ملا هم به یکی از اون ها 9 گردو می ده، به دیگری 1 گردو و آخری رو با اردنگی می ندازه بیرون و میگه می تونید برید.
    اما امروز برای اولین بار شنیدم که " تو از سخنان خود عادل به شمار می آیی و از سخنان تو بر تو حکم می شود"
    امروز فهمیدم که اگر سه نفر با 10 گردو نزد خدا برن و از خدا بخوان 10 گردو رو بین اون ها تقسیم کنه، خداوند برای هر یک 10 گردو قرار می ده و هرکس آنچنان که خودش طلب می کنه می تونه از این قضیه بهره ببره. یکی 10 گردو یکی قانع به یک گردو و یکی به طور کل منکر لطف پروردگار و معتقد به شر و گرفتاری(ریاضیم بد نیست ها با این دید نگاه بکنید که کمیت، کیفیت، تعداد، زمان، مکان و ... تعاریف دنیایی و صرفا محدودیت های این دنیا و شاید محدودیت های ذهن ما هستند و دلیلش هم بیش از حد استدلالی بودنه).منابع الهی نا محدودند و عدل الهی هر فردی را لایق دستیابی به این منابع می دونه و اما این ظرفیت دریافت ما انسان هااست که ایجاد محدودیت و تفاوت می کنه. بدون دستیابی به این ظرفیت قطعا بی نصیب از تمامی وجوه الطاف بی نهایت پروردگار خواهیم بود و این بازی (بازی ثروت و فرآوانی) چقدر زیبا این ظرفیت سازی رو انجام می ده.
    ببخشید که مطلب بیش ار اندازه طولانی شد و یا گنگ و غیر قابل فهمه.
    فقط خواستم بخشی از تجربه خوشایندی که داشتم رو به اشتراک بذارم که واقعا کلام از گفتنش قاصره.
    قطعا پر انرژی ادامه می دم.

عرض سلام مجدد خدمت تمامی همراهان و همچنین حضور جناب امینو
    من هم بعد از شروع بازی فرآوانی و نوشتن خرید هام امروز به روز 90ام از بازی رسیدم و خوشحالم که تا اینجای کار بدون استاپ تونستم پیش برم و قطعا قصد دارم برای مدت طولانی تر این بازی رو ادامه بدم. چرا که تقریبا تبدیل به یک عادت ناخودآگاه در من شده و اولین چیزی که هر صبح بعد از بیدار شدن به ذهنم می رسه و انجام می دم همین بازی است.
    یک سررسید به این موضوع اختصاص داده م و سعی می کنم همچنان سطح احساس خوب رو در خرید هام بالا نگهدارم و تمامی جزئیات خرید هام رو ثبت می کنم به طوری که با مراجعه به سررسید دقیقا می دونم در چه تاریخی چه چیزهایی رو خرید کردم و حتی در طول مسیر سعی کردم برای خرید های وقعی هم ازاین لیست کمک بگیرم.
    قبلا و در اوایل شروع بازی پستی رو که ریپلای کردم از برداشت هام در مورد بازی نوشتم و تصور می کنم تا زمانی که فرد انجام دهنده به این دید از بازی نرسه نمی تونه با قدرت ادامه بده.
    مشتاقانه می رم که فایل وبینار مربوطه رو هم دریافت کنم و ببینم.
    این مسیر همچنان ادامه داره و من هم سعی می کنم تا پایان یکسال پرقدرت خریدهای روزانه م رو انجام بدم.
    امیدوارم همه عزیزان خوش و خرم و ثروتمند باشند و به زودی تجربیات جدیدم رو هم به اشتراک خواهم گذاشت.
    وقت بخیر

14. 24 کاربر برای این پست سودمند از majedmardokhi عزیز تشکر کرده اند:

7,669 بار در 733 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 47 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    روز 60

16. 15 کاربر برای این پست سودمند از cheris عزیز تشکر کرده اند:

mostapha آواتار ها
    1,979 بار در 103 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    با سلام وعرض ادب خدمت دوستان واستاد گرامی
    من امروز روز نود ام را خرید کردم با احساس عالی وحس اینکه تونستم به این کار تعهد داشته باشم بهم یک احساس عزت نفس میده واین باور را در من شکل داد که من میتونم باتعهد به هر کاری توی اون کار موفق بشم البته یک بار تا روز سی ام آمدم وفراموش کردم ودوباره از اول شروع کردم با پشتکار بیشتر و این بار بااحساس فوق العاده خوب تا امروز خریدهامو انجام دادم و به این حس ایمان آوردم که پول مثل هوا همیشه هست ومن باید فقط به خرج کردنش تمرکز کنم . (من انسانی هستم شایسته کامل ومتعادل درتمام امورزندگیم من خودم رادوست دارم من دوست داشتنی هستم من ثروتمندم نه بدان معنا که از مال دنیابسیاردارم بلکه من بینیازم)
    پیروز ، شاد ، ثروتمند باشید

18. 24 کاربر برای این پست سودمند از mostapha عزیز تشکر کرده اند:

3,354 بار در 244 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط majedmardokhi نمایش پست ها
    عرض سلام مجدد خدمت تمامی همراهان و همچنین حضور جناب امینو
    من هم بعد از شروع بازی فرآوانی و نوشتن خرید هام امروز به روز 90ام از بازی رسیدم و خوشحالم که تا اینجای کار بدون استاپ تونستم پیش برم و قطعا قصد دارم برای مدت طولانی تر این بازی رو ادامه بدم. چرا که تقریبا تبدیل به یک عادت ناخودآگاه در من شده و اولین چیزی که هر صبح بعد از بیدار شدن به ذهنم می رسه و انجام می دم همین بازی است.
    یک سررسید به این موضوع اختصاص داده م و سعی می کنم همچنان سطح احساس خوب رو در خرید هام بالا نگهدارم و تمامی جزئیات خرید هام رو ثبت می کنم به طوری که با مراجعه به سررسید دقیقا می دونم در چه تاریخی چه چیزهایی رو خرید کردم و حتی در طول مسیر سعی کردم برای خرید های وقعی هم ازاین لیست کمک بگیرم.
    قبلا و در اوایل شروع بازی پستی رو که ریپلای کردم از برداشت هام در مورد بازی نوشتم و تصور می کنم تا زمانی که فرد انجام دهنده به این دید از بازی نرسه نمی تونه با قدرت ادامه بده.
    مشتاقانه می رم که فایل وبینار مربوطه رو هم دریافت کنم و ببینم.
    این مسیر همچنان ادامه داره و من هم سعی می کنم تا پایان یکسال پرقدرت خریدهای روزانه م رو انجام بدم.
    امیدوارم همه عزیزان خوش و خرم و ثروتمند باشند و به زودی تجربیات جدیدم رو هم به اشتراک خواهم گذاشت.
    وقت بخیر
    سلام و درود خدمت شما
    تبریک میگم که به روز 90 رسیدید..... و قبول دارم حرفتونواین بازی دیگه بازی نیست، جزو لاینفک هر روزه میشه
    چطور باید یک سیکل یا چرخه شکست خوردن را بشکنید و از آن خارج شوید؟
    باید روی یک قسمت مشخص بقدری تمرین کنید تا عادت جدیدی در خود ایجاد کنید.

20. 20 کاربر برای این پست سودمند از Moonlight عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 47 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 47 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع