صفحه 58 از 674 نخستنخست ... 848565758596068108158558 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 571 به 580 از 6732

موضوع: بازی فراوانی

Morteza_Trader آواتار ها
    5,482 بار در 408 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 5 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام
    امروز روز 5 ام بودم. آدم وقتی این بازی رو شروع میکنه تازه می فهمه به خیلی چیزها نیاز داره که داشته باشه که تا حالا بهش جدی فکر نکرده بود.
    آمین می شود هر آنچه می پندارید

2. 20 کاربر برای این پست سودمند از Morteza_Trader عزیز تشکر کرده اند:

KingMilad آواتار ها
    21,256 بار در 1,599 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 190 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    سلام دوستان عزیز امیدوارم حالتون عالی باشه
    دوستانی که بالای 90 روز بازی رو انجام دادن و وبینار فایل90 بازی فراوانی یا فایل آخر کانال یوتیوب رو دیدن یه سوال دارم ازشون

الان ما برای شروع مجدد بازی باید فکر کنیم که مثلا خونه چند میلیاردی رو داریم و براش وسایل بخریم و تو ذهنمون جز به جز طراحیش کنیم خونه رو؟(خونه میلیاردی یک مثال بود فقط, مثلا ماشین چند میلیاردی هم میشه در نظر گرفت ...)>>>>اگه بخوایم هر روز به این فکر کنیم که مثلا بعد از 200 روز انجام بازی به پول ماشین میرسیم خب یعنی عملا 200 روز به نداشتنش فکر کردیم!؟

یا اینکه روز به روز بریم جلو و به همون روز و میزان پولی که داریم فکر کنیم و با روزهای جلوتر کاری نداشته باشیم تا برسیم به روز مورد نظر و مبلغ مورد نظر و حس داشتن محصول مورد نظر؟؟

امیدوارم تونسته باشم منظورم رو رسونده باشم چون الان 2 ماهه بعد از دیدن وبینار 90ام سردرگم این سوالم موندم و نتونستم جوابی برای خودم پیدا کنم و گفتم از شما راهنمایی بخوام

ممنون میشم استاد نیز نظرشون رو راجبه این سوال بدن( @amino )
    ویرایش توسط KingMilad : 04-01-2021 در ساعت 04:41
    زمانیـــکه نگــرش تو درستـــه حقایـــق زندگـــی به حســـاب نمیــــان

4. 23 کاربر برای این پست سودمند از KingMilad عزیز تشکر کرده اند:

2,669 بار در 128 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    با سلام خدمت تمام دوستان عزیز
    امروز روز 55 ام از این بازی رو انجام دادم و فوق العاده قدرتمند همچنان دارم ادامه میدم
    چند تا اتفاق برام افتاد تو این مدت که لازم دونستم برای دوستان به اشتراک بزارم و البته یک توضیح کوچیک که لازمه بگم
    توضیح اینکه من قبل از اینکه با این بازی آشنا بشم هم همیشه به دلیل اینکه قبل از آشنایی با این آکادمی در فارکس فعالیت می کردم به این فکر می کردم که در صورت ثروتمند شدن چه چیزهایی لازم دارم و تو ذهن خودم خیلی چیزا رو می خریدم امااااا .....
    جای قشنگ ماجرا وقتی اتفاق میافته که خودت رو تو شرایطی قرار میدی که تو بازی فراوانی برات اتفاق میافته
    تا وقتی که از یک میلیون شروع میشه و پیش میره تا یک ماه اول تمام جزئیات و چیزهایی که می خوای رو راحت می خریدم و اتفاق خاصی برام نمی افتاد ولی وقتی که بعد از تقریبا یک ماه مبالغ بیشتر و بیشتر شد درک فراوانی برام ملموستر شد
    اینکه تو میتونی بهترین چیز رو داشته باشی برای لذت بردن از اون بدون اینکه نگران آینده باشی. اینکه میتونی به این فکر کنی که در لحظه حال زندگی کنی و زندگی به معنی واقعی رو لمس کنی و از همه مهمتر اینکه تجربه یک زندگی بدون دقدقه مالی رو تجربه کنی.
    یکی دیگه از اتفاقات جالب برای من این بود که تمام چیزهایی که آرزوشون رو داشتم که مبالغش با پولی که اون روز داشتم نمی خوند خیلی راحت به زمان دیگه ای تو ذهنم واگذار شد. به این معنی که فهمیدم که برای داشتن هر چیزی باید زمان خاص خودش برسه. و نباید عجله ای داشته باشم
    چون همیشه پول هست و هر روز بیشتر از دیروز
    وقتی که پول بیشتر و بیشتر میشه و چیزایی که داشتنش رو یه روزی آرزو می کردی و از نداشتنش افسوس می خوردی می خری و می بینی که لذت داشتن خیلی چیزا خیلی کمتر از اون چیزی هست فکرش رو میکردی و در واقع برای اینکه بخوای به اون لذت رویایی خودت برسی نیاز به یک بازنگری اساسی داری
    اینکه واقعا چه چیزی باعث میشه که بتونی از زندگیت لذت ببری و چه چیزی رو داشته باشی که بتونی زندگی ایده آلت رو داشته باشی
    البته این رو هم کتمان نمی کنم که داشتن خیلی چیزهایی که در گذشته نداشتم لذت خاص خودش رو داره ولی حس ثروتند بودن و اینکه همیشه فکر می کردم چه لذتی داره این که من ثروتند باشم؟ و اینکه با توجه به این بازی من الان یک ثروتمند هستم و با توجه به اینکه هیچ دقدقه ای از بابت آینده و فردا ندارم تازه دارم به این درک می رسم که واقعا باید چه کارهایی انجام بدم که لذت زندگی کردن رو تجربه کنم. و اینکه پس انداز کردن و جمع کردن برای آینده دیگه برام معنی خاصی نداره
    واقعا فقط داشتن پول و اینکه ندونی چیکار باید با پولت بکنی و اینکه آرزوی چیزهایی رو داشته باشی که خییییلی دور از دسترست باشه چیزی هست که برای خیلی از افراد وجود داره و باعث میشه این آرزوهای دور از دسترس همیشه دور ازدسترس بمونن
    بازی فراوانی به من این رو نشون داد که باید در لحظه زندگی کرد و از داشته های همون روزت به بهترین شکل ممکن استفاده کرد و اصلا و ابدا نگران آینده نبود و میتونیم با لذت بردن از زندگی در هر روز و هر لحظه در زمان خودش به هر چیزی که بهش فکر می کنیم برسیم. و چه بسا در اون لحظه ای که پول و امکانات داشتن اون چیز رویایی رو داریم فکر ما عوض شده باشه و دیگه داشتن اون چیز برامون رویا نباشه و یا حتی اهمیت نداشته باشه و بلوغ فکری ما جوری تغییر کرده باشه که داشتن چیزهای دیگری برای ما لذت بخش باشه.
    نمیدونم تا چه اندازه تونستم حسی که دارم رو منتقل کنم اما
    لازم دونستم این حس رو یه جوری انتقال بدم
    عذر تقصیر بابت گزاف گویی

6. 31 کاربر برای این پست سودمند از Meysam.fx عزیز تشکر کرده اند:

amino آواتار ها
    150,412 بار در 1,686 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 5883 پست
    برچسب زده شده
    در 30 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط KingMilad نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز امیدوارم حالتون عالی باشه
    دوستانی که بالای 90 روز بازی رو انجام دادن و وبینار فایل90 بازی فراوانی یا فایل آخر کانال یوتیوب رو دیدن یه سوال دارم ازشون

الان ما برای شروع مجدد بازی باید فکر کنیم که مثلا خونه چند میلیاردی رو داریم و براش وسایل بخریم و تو ذهنمون جز به جز طراحیش کنیم خونه رو؟(خونه میلیاردی یک مثال بود فقط, مثلا ماشین چند میلیاردی هم میشه در نظر گرفت ...)>>>>اگه بخوایم هر روز به این فکر کنیم که مثلا بعد از 200 روز انجام بازی به پول ماشین میرسیم خب یعنی عملا 200 روز به نداشتنش فکر کردیم!؟

یا اینکه روز به روز بریم جلو و به همون روز و میزان پولی که داریم فکر کنیم و با روزهای جلوتر کاری نداشته باشیم تا برسیم به روز مورد نظر و مبلغ مورد نظر و حس داشتن محصول مورد نظر؟؟

امیدوارم تونسته باشم منظورم رو رسونده باشم چون الان 2 ماهه بعد از دیدن وبینار 90ام سردرگم این سوالم موندم و نتونستم جوابی برای خودم پیدا کنم و گفتم از شما راهنمایی بخوام

ممنون میشم استاد نیز نظرشون رو راجبه این سوال بدن( @amino )
    سلام وقتتون بخیر
    شما همون لیست 90 روز قبلتون رو دوباره شروع کنید بنویسید و بخرید و از داشتنشون لذت ببرید .
    امینو
    Perceive thetime , Change thelife

8. 53 کاربر برای این پست سودمند از amino عزیز تشکر کرده اند:

Usef-khezri آواتار ها
    6,587 بار در 471 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 25 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    درود به همه همراهان
    امروز به روز 90 رسیدم
    این بازی برای من بسیار لذت بخش بود چون شروعی برای تغیرات دوباره و ساخت عادت های جدید و کلی تفکر و چالش های ذهنی سازنده بود
    سپاس از استاد عزیز و دوستانی که این تمرین رو معرفی کردند و پیشنهاد دادند
    و برنامه دارم که تا جایی که بتونم ادامه بدم

به امید موفقیت همه دوستان
    هر آنچه خواستم شدم - و هر آنچه شدم خود بودم
    ویرایش توسط Usef-khezri : 04-01-2021 در ساعت 18:36
    راه های کهنه به مقصد های نو نمی رسند . . .

10. 24 کاربر برای این پست سودمند از Usef-khezri عزیز تشکر کرده اند:

Saadat.Safari آواتار ها
    1,299 بار در 235 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Danial نمایش پست ها
    سلام خدمت همه عزیزان و البته استاد عزیز
    روز 69 هستم و بسیار خرسند.

یک اتفاق جالب برام چند روز پیش افتاد که دوست داشتم با شما هم در میون بگذارم
    به طور اتفاقی سریال قدیمی خانه سبز رو داشتم میدیدم. یک قسمتش بود که فرید و همسرش باید 100 میلیون رو تا شب خرج میکردن
    اتفاقات جالبی براشون افتاد و باعث تنش و جدایی و فاصله گرفتن خانواده از هم میشه. چون اخلاق فرید (رامبد جوان) بشدت تغیر کرد و اصلا اون آدم سابق نبود و در آخر به این نتیجه رسیدن که پول چیز بدیه
    دقیقا علت ساخت این قسمت رو متوجه نشدم. احساس کردم دقیقا نقطه برعکس اون چیزی که ما داریم اینجا تمرین میکنیم رو نشون داد

احساس تناقض شدیدی کردم
    شاید اگر برعکس اون رو میساختن الان حال و روز خیلی از ماها متفاوت بود. چون هم سریال خوش ساختی بود زمان خودش و هم پرطرفدار. البته نکات آموزشی خیلی خوبی داشت همون موقع. ولی با این قسمتش بشدت مخالف بودم

خوشحال میشم نظرتون رو بدونم
    سلام جناب دانیال
    به نظر بنده هیچ تناقضی وجود نداره زیرا در بازی فروانی مقصود ایجاد حس شایستگی است و چون در سریال مورد بحث شما فرید ظرفیت ذهنی و استحقاق و شایستگی اون مبلغ رو نداشته این موضوع تحقق پیدا کرده و علاوه بر اون شاید این انتقال حس بد بودن پول در فیلم های ایرانی به خاطر این موضوع باشه که به عقیده بعضی پول چرک کف دسته و از این حرفها و می خوان این مفهوم رو در جامعه بسط بدن ولی به قول استاد پول یکی از موهبات الهی است

12. 26 کاربر برای این پست سودمند از Saadat.Safari عزیز تشکر کرده اند:

KingMilad آواتار ها
    21,256 بار در 1,599 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 190 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    سلام به همه عزیزان و نیز استاد گرامی
    امیدوارم حال همه دوستان عالی باشه
    بعد از انجام 90 روز بازی و دیدن وبینار و پیدا کردن دیدگاه جدیدی که حدود 3 ماه درگیرش بودم
    شروع مجدد بازی فراوانی با دیدی بسیاااار بهتر و بلندتر
    #روز_اول(1400/01/14)
    خدایا شکرت
    استاد جان ممنون واقعا
    زمانیـــکه نگــرش تو درستـــه حقایـــق زندگـــی به حســـاب نمیــــان

14. 30 کاربر برای این پست سودمند از KingMilad عزیز تشکر کرده اند:

Morteza_Trader آواتار ها
    5,482 بار در 408 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 5 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام. امروز روز نهم بود. اول کاری کلی به چالش خوردم واقعا چی نیاز دارم. البته خیلی واقعی دارم با این داستان برخورد میکنم. یعنی یه جوری دقت به خرج میدم که اگه پول داشتم واقعا همون چیزها رو میخریدم.

16. 22 کاربر برای این پست سودمند از Morteza_Trader عزیز تشکر کرده اند:

Snow_Trader آواتار ها
    8,083 بار در 852 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 309 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    با سلام و ارزوی سلامتی برای همه دوستان
    امروز استارت بازی فراوانی میزنم با موجودی یک میلیون ...
    به امید موفقیت همگی
    1400.1.14

18. 25 کاربر برای این پست سودمند از Snow_Trader عزیز تشکر کرده اند:

ALiamiri آواتار ها
    4,597 بار در 300 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام خدمت استاد و همه دوستان عزیز
    من الان روز 85 هستم و دارم فکر میکنم اگر بخوام تا 10 میلیارد بازی را ادامه بدم میشه 27 سال که یکم زیاده
    با این وجود آیا امکانش هست در ادامه به شکل درصد مرکب بازی را ادامه بدم که هندسی رشد کنه و 27 سال طول نکشه؟
    یا اینکه بعد از روز 100 به جای 1 میلیون 10 میلون و بعد از 1 میلیارد روزی 100 میلیون افزایش پیدا کنه که در 300 روز به عدد مورد نظر برسم؟چون از یه جایی دیگه واقعا کار فرسایشی میشه و سخته امروز 341 میلیون خرج کنی و فرداش 342 میلیون
    پیشاپیش ممنون از پاسختون

20. 18 کاربر برای این پست سودمند از ALiamiri عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 43 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 43 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع