صفحه 53 از 678 نخستنخست ... 343515253545563103153553 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 521 به 530 از 6772

موضوع: بازی فراوانی

farham70 آواتار ها
    1,303 بار در 68 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام وقت همه ی عزیزان بخیر
    خیلی خوشحالم که توی جمع شما هستم و این بازی رو انتخاب کردم.
    امروز بازی رو شروع کردم، هیجان و حس و حال خیلی جالب و خوبی دارم
    چنتا سوال پیش اومد واسم
    1.آیا میشه با پول برای کسی هدیه خرید؟ یا به کسی کمک کرد؟ به عبارتی میشه بخشی ازین پول برای شخص دیگه خرج بشه؟
    بعنوان مثل من روز 10م بخوام بخشی از پول رو برای پدرم یا مادرم یا.... هدیه بخرم یا هرروز بخشی از پول رو صرف کمک به نیازمندها کنم؟
    اصلا هدفم این نیست که پول رو به هر طریق خرج کنم،بلکه هدفم دونستن قوانین هست که طبق قوانین تعریف شده بازی رو شروع کنم...
    ممنونم

2. 29 کاربر برای این پست سودمند از farham70 عزیز تشکر کرده اند:

reza.trader آواتار ها
    6,246 بار در 264 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط farham70 نمایش پست ها
    سلام وقت همه ی عزیزان بخیر
    خیلی خوشحالم که توی جمع شما هستم و این بازی رو انتخاب کردم.
    امروز بازی رو شروع کردم، هیجان و حس و حال خیلی جالب و خوبی دارم
    چنتا سوال پیش اومد واسم
    1.آیا میشه با پول برای کسی هدیه خرید؟ یا به کسی کمک کرد؟ به عبارتی میشه بخشی ازین پول برای شخص دیگه خرج بشه؟
    بعنوان مثل من روز 10م بخوام بخشی از پول رو برای پدرم یا مادرم یا.... هدیه بخرم یا هرروز بخشی از پول رو صرف کمک به نیازمندها کنم؟
    اصلا هدفم این نیست که پول رو به هر طریق خرج کنم،بلکه هدفم دونستن قوانین هست که طبق قوانین تعریف شده بازی رو شروع کنم...
    ممنونم
    سلام فرهام جان
    بله میشه.
    کلیت این تمرین یا بازی به این صورت هست که روزانه یک مبلغ مشخص پول در اختیار شماست. هرکاری که در واقعیت انجام میدید (یعنی وقتی تجسم میکنید که واقعا این پول رو دارید) بهمون صورت خرج کنید.
    قطعا در عمل، یک ساعت هم در خرج این پول دریغ نخواهید کرد و خرج خودتون و عزیزانتون میکنید. بنابراین هدیه دادن و ... هم درسته.
    کمک به خیریه هم میتونید اما توجه به دو نکته داشته باشید: ۱. احساس خوب از بابت کمک به دیگران رو درک و جذب کنید ۲. بیش از حد هم کمک به خیریه و افراد نیازمند نکنید که زیاده روی کار درستی نیست.
    شاد باشید
    «هدف
    پول نیست، هدف آزادیه»

4. 32 کاربر برای این پست سودمند از reza.trader عزیز تشکر کرده اند:

farham70 آواتار ها
    1,303 بار در 68 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza.trader نمایش پست ها
    سلام فرهام جان
    بله میشه.
    کلیت این تمرین یا بازی به این صورت هست که روزانه یک مبلغ مشخص پول در اختیار شماست. هرکاری که در واقعیت انجام میدید (یعنی وقتی تجسم میکنید که واقعا این پول رو دارید) بهمون صورت خرج کنید.
    قطعا در عمل، یک ساعت هم در خرج این پول دریغ نخواهید کرد و خرج خودتون و عزیزانتون میکنید. بنابراین هدیه دادن و ... هم درسته.
    کمک به خیریه هم میتونید اما توجه به دو نکته داشته باشید: ۱. احساس خوب از بابت کمک به دیگران رو درک و جذب کنید ۲. بیش از حد هم کمک به خیریه و افراد نیازمند نکنید که زیاده روی کار درستی نیست.
    شاد باشید
    ممنون رضاجان
    مرسی بابت پاسخگویی و توضیحاتت

6. 29 کاربر برای این پست سودمند از farham70 عزیز تشکر کرده اند:

2,569 بار در 82 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام به همه

نکته ای از انجام این بازی فهمیدم که میگم امیدوارم مفید باشه

وقتی انجام دادم تازه متوجه شدم تغییرات و اثر این تغییرات در جهان ناخودآگاه اتفاق میفته و خیلی مراقب جملاتی که مینویسید و احساس خود و اطرافیان باشید

موفق باشید
    در پناه ایزد یکتا

8. 28 کاربر برای این پست سودمند از mehdi esfandiari عزیز تشکر کرده اند:

Hosseinbagheri آواتار ها
    31,115 بار در 1,268 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 147 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    سلام به همه دوستان
    امیدوارم حال دل همگی عالی باشه
    دیروز روز 61 بازی فراوانی من بود، شب یادم اومد بازی رو انجام ندادم و تصمیم گرفتم بازی رو ادامه ندم و از ابتدا شروع کنم. اعتقاد دارم صرفا به پایان رساندن بازی مهم نیست،. مهم اینه که مسیر انجام بازی با احساس خوب طی بشه.
    امیدوارم با استارت بعدی بازی بتونم محدودیت ذهنیم رو جابه جا کنم.

با تشکر
    شانس هرگز کافی نیست.

10. 35 کاربر برای این پست سودمند از Hosseinbagheri عزیز تشکر کرده اند:

Usef-khezri آواتار ها
    6,590 بار در 471 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 25 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    روز53

یه روز عصر فقط به همین دلیل تو خیابون قدم زدم تا ایده بگیرم و مثل سری قبل بازیم کات نشه
    کم کم ایده جدیدی نداشتم تا اینکه یادم اومد یکی از دوستان خونه اجاره کرده بودند و وسایل داخلش رو کامل کردنند من هم همینکارو کردم دوباره کلی لیست جدید اضاف شد
    داشتن چک لیست کلی خرید اینده هم ایده خیلی خوبیه

شاید شروع چندباره این تمرین و کتاب های دیگه که با این دوره شروع کردم یکم تاثیر گذاشته باشه روم خانواده که میگن زیادی خوش خیالی
    راه های کهنه به مقصد های نو نمی رسند . . .

12. 39 کاربر برای این پست سودمند از Usef-khezri عزیز تشکر کرده اند:

AliRj آواتار ها
    1,748 بار در 222 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام خدمت دوستان و استاد عزیز
    به روز 90 بازی رسیدم
    نتایج بسیار خوبی داشته تا به حال و میدونم با ادامه دادن این بازی نتایج خیلی بهتری نصیبم میشه
    موفق باشید

14. 31 کاربر برای این پست سودمند از AliRj عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,479 بار در 2,526 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3611 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    سلام و عرض ادب خدمت استاد گرامی و تمام دوستان پر اترژی آکادمی مخصوصا تاپیک فراوانی
    خدارو شکر با کمک شما دوستان عزیز امروز تونستم به مرحله 90 این بازی برسم واقعا حس و حالی که هست بعضی هاشون واقعا قابل وصف با نوشتار نیست ولی در کل نتایج بسیار عالی که بدست آوردم با شما دوستان عزیز به اشتراک میزارم
    روزهای اول شروع بازی کاملا متوجه یک موضوع بسیار اساسی شدم و اونم این بود که من درخواست پول یکجا و مبلغ نامشخص برا زندگیم میخواستم و وقتی شروع به بازی کردم واقعا متوجه شدم که اصلا نمیدونم چی میخوام بخرم با وجود اینکه پولش رو داشتم کم کم شروع کردم به نوشتن و فهمیدن اینکه واقعا اگر پول داشتم چه چیزهای مد نظرم برا خرید بود که اون مشکل رو حل کردم
    بعد از گذشت چند روزه متوجه شدم من که درخواست پول زیاد داشتم اصلا به اون مقدار نمیتونستم برسم چون فقط میخواستم و برنامه واقعی و مکتوب براش نداشتم و متوجه شدم با همین پول کم ، کم کم دارم به اون چیزهایی که نیاز داشتم میرسم
    در واقعیت دیگه احساس بی پولی و مشکلات مالی رو نداشتم و یک حس خیلی خوب و پولدار بودن در من به وجود اومده بود
    خوب به این نتیجه رسیده که غصه گذشته رو نخورم و ترس از آینده نداشته باشم و پولی که بدست میارم خرج کنم و لذتش رو ببرم که کلا مخالف با عقاید خانوادم هست که از بچه گی خانواده و جامعه مارو اینجور آموزش دادن الان در یک جمع که هستم کاملا احساس متفاوت بودن با بقیه رو دارم
    داشتن نظم و هدف مکتوب و داشتن برنامه یکی دیگه از دستاوردهای این بازی بود
    قبلا با خرج کردن 10 میلیون مشکل داشتم اما الان با خرج کردن 1 میلیارد هم مشکل ندارم و ترسم از بین رفته که درواقع ذهنمون کم کم داره بزرگ میشه و اعداد بزرگ رو متوجه میشه
    چیز بسیار جالبی که برام اتفاق افتاد در انتهای دوره که لیستهای خریدم رو چک میکردم متوجه شدم حدودا 10 مورد از اونهایی رو که تو بازی فراوانی نوشته بودم بدست آوردم
    این بازی باعث شد پا رو کمی فراتر بگذارم و نحوه خرید و پول خرج کردن و تفریحات افراد پولدار رو یاد بگیرم که قبلا ذهن محدود مانع از این میشد که حتا بتونم فکرش رو بکنم و چه برسد به اینکه وارد مغازه های لوکس بشم
    متوجه شدم ذهن فرق بین خیال و واقعیت رو نمیدونه و هر چیزی که من وارد این ذهن میکنم مستقیما تو عملکرد من تاثیر میذاره و اون رو برا من رقم میزنه و من رو در مسیر تحقق یافتن اونها قرار میده
    حس این در من به وجود اومده که هر چیزی یا هر کاری رو بخوام با نظم و مکتوب کردن اون و داشتن برنامه میتونم انجام بدم و بهش برسم و قدرت نوشتن یک قدرت ماورا هست
    در کل چون در ذهنم احساس لیاقت و پول خرج کردن رو نداشت و ترس از بی پولی مانع از بزرگ شدن ذهن و تلاش برای مبالغ بالا میشد
    در همینجا لازم میدونم که از استاد عزیز تشکر کنم چون بهترین نحوه آموزش رو برای ما در نظر گرفتن بیشتر دوستانی که در آکادمی هستند متوجه این موضوع نیستند که اگر از لحاظ روانی آموزش نبینیم و یاد نگیریم چطور ذهنمون رو بزرگ کنیم سیستم معاملاتی به هیچ درد ما نخواهد خورد
    ما باید مثل یک موینگ اوریج از تمام لحاظ به صورت نرمال صعودی پیش بریم و تنها از یک جنبه آموزش نبینیم
    بسیار بسیار باعث افتخار هست در کنار شما دوستان هستم
    انشالله با کمک استاد و شما دوستان عزیزبتونم این مسیر موفقیت رو پیش برم و در مارکت و زندگیم موفق بشم
    آرزوی موفقیت روزافزون برای هممون
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

16. 46 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

3,354 بار در 244 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب خدمت استاد گرامی و تمام دوستان پر اترژی آکادمی مخصوصا تاپیک فراوانی
    خدارو شکر با کمک شما دوستان عزیز امروز تونستم به مرحله 90 این بازی برسم واقعا حس و حالی که هست بعضی هاشون واقعا قابل وصف با نوشتار نیست ولی در کل نتایج بسیار عالی که بدست آوردم با شما دوستان عزیز به اشتراک میزارم
    روزهای اول شروع بازی کاملا متوجه یک موضوع بسیار اساسی شدم و اونم این بود که من درخواست پول یکجا و مبلغ نامشخص برا زندگیم میخواستم و وقتی شروع به بازی کردم واقعا متوجه شدم که اصلا نمیدونم چی میخوام بخرم با وجود اینکه پولش رو داشتم کم کم شروع کردم به نوشتن و فهمیدن اینکه واقعا اگر پول داشتم چه چیزهای مد نظرم برا خرید بود که اون مشکل رو حل کردم
    بعد از گذشت چند روزه متوجه شدم من که درخواست پول زیاد داشتم اصلا به اون مقدار نمیتونستم برسم چون فقط میخواستم و برنامه واقعی و مکتوب براش نداشتم و متوجه شدم با همین پول کم ، کم کم دارم به اون چیزهایی که نیاز داشتم میرسم
    در واقعیت دیگه احساس بی پولی و مشکلات مالی رو نداشتم و یک حس خیلی خوب و پولدار بودن در من به وجود اومده بود
    خوب به این نتیجه رسیده که غصه گذشته رو نخورم و ترس از آینده نداشته باشم و پولی که بدست میارم خرج کنم و لذتش رو ببرم که کلا مخالف با عقاید خانوادم هست که از بچه گی خانواده و جامعه مارو اینجور آموزش دادن الان در یک جمع که هستم کاملا احساس متفاوت بودن با بقیه رو دارم
    داشتن نظم و هدف مکتوب و داشتن برنامه یکی دیگه از دستاوردهای این بازی بود
    قبلا با خرج کردن 10 میلیون مشکل داشتم اما الان با خرج کردن 1 میلیارد هم مشکل ندارم و ترسم از بین رفته که درواقع ذهنمون کم کم داره بزرگ میشه و اعداد بزرگ رو متوجه میشه
    چیز بسیار جالبی که برام اتفاق افتاد در انتهای دوره که لیستهای خریدم رو چک میکردم متوجه شدم حدودا 10 مورد از اونهایی رو که تو بازی فراوانی نوشته بودم بدست آوردم
    این بازی باعث شد پا رو کمی فراتر بگذارم و نحوه خرید و پول خرج کردن و تفریحات افراد پولدار رو یاد بگیرم که قبلا ذهن محدود مانع از این میشد که حتا بتونم فکرش رو بکنم و چه برسد به اینکه وارد مغازه های لوکس بشم
    متوجه شدم ذهن فرق بین خیال و واقعیت رو نمیدونه و هر چیزی که من وارد این ذهن میکنم مستقیما تو عملکرد من تاثیر میذاره و اون رو برا من رقم میزنه و من رو در مسیر تحقق یافتن اونها قرار میده
    حس این در من به وجود اومده که هر چیزی یا هر کاری رو بخوام با نظم و مکتوب کردن اون و داشتن برنامه میتونم انجام بدم و بهش برسم و قدرت نوشتن یک قدرت ماورا هست
    در کل چون در ذهنم احساس لیاقت و پول خرج کردن رو نداشت و ترس از بی پولی مانع از بزرگ شدن ذهن و تلاش برای مبالغ بالا میشد
    در همینجا لازم میدونم که از استاد عزیز تشکر کنم چون بهترین نحوه آموزش رو برای ما در نظر گرفتن بیشتر دوستانی که در آکادمی هستند متوجه این موضوع نیستند که اگر از لحاظ روانی آموزش نبینیم و یاد نگیریم چطور ذهنمون رو بزرگ کنیم سیستم معاملاتی به هیچ درد ما نخواهد خورد
    ما باید مثل یک موینگ اوریج از تمام لحاظ به صورت نرمال صعودی پیش بریم و تنها از یک جنبه آموزش نبینیم
    بسیار بسیار باعث افتخار هست در کنار شما دوستان هستم
    انشالله با کمک استاد و شما دوستان عزیزبتونم این مسیر موفقیت رو پیش برم و در مارکت و زندگیم موفق بشم
    آرزوی موفقیت روزافزون برای هممون
    دقیقا همینطوره که شما نوشتید و چقدر با شما موافقم ... ممنون بابت بازگو کردنش ، همه ی این تغییرات مفید و مثبت توی ناخودآگاه ما میشینه و کلا سبک زندگیمون عوض میشه .... دقیقا همونطور که گفتید بیشترمون(تا قبل از بازی فراوانی) انتظار پول یکجا رو داریم در حالی که اصلا نمیدونیم میخوایم باهاش چکار کنیم و.... و این بازی عجییییییییب عالیه ... هر چقدرپیام های دوستان رو میخونم و نظراتشون رو میشنوم و تغییرات اطراف خودمو میبینم مطمئن تر میشم از درست بودن" قوانین "

ممنون از همگی که نظرات و بازخوردهاشون رو به اشتراک میذارن خیلی عالیه و مفید
    چطور باید یک سیکل یا چرخه شکست خوردن را بشکنید و از آن خارج شوید؟
    باید روی یک قسمت مشخص بقدری تمرین کنید تا عادت جدیدی در خود ایجاد کنید.

18. 36 کاربر برای این پست سودمند از Moonlight عزیز تشکر کرده اند:

5,261 بار در 242 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام
    امید وارم حال دلتون عالی باشه
    من از روزی که با این بازار اشنا شدم (حدود 2 سال پیش )برام جنبه روانشناسی این بازار جالب شد بخاطر همون از روز سوم ثبت نامم تو اکادمی دیدم اینجا قسمت روانشناسی داره و این بازی فراوانیرو برام خییلی جالب شد
    امروز 90 روزو تکمیل کردم و همچنان خرید ها ادامه داره

20. 37 کاربر برای این پست سودمند از ahmadbromand عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 31 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 31 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع