صفحه 517 از 686 نخستنخست ... 17417467507515516517518519527567617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 5,161 به 5,170 از 6857

موضوع: بازی فراوانی

zarei آواتار ها
    527 بار در 118 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام روز 15 ام 1500 دلار معادل 75 میلیون تومان
    13 پرو یه ترا
    iphone-13-pro-max-graphite-2.jpg

خدایا شکرت
    ((سرعتتان را کم کنید تا سریع تر حرکت کنید))

2. 4 کاربر برای این پست سودمند از zarei عزیز تشکر کرده اند:

Amir12711 آواتار ها
    512 بار در 186 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    روز اول بازی(02/5/26)
    مبلغ 1 میلیون تومان
    خرید کیف لب تاب
    Screenshot (3).png
    به شَکت اعتمادکن " به اعتمادت شَک کن...

4. 4 کاربر برای این پست سودمند از Amir12711 عزیز تشکر کرده اند:

Amir.Es آواتار ها
    735 بار در 332 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام و وقت بخیر خدمت دوستان
    روز پنجم
    5Untitled.jpg

6. 3 کاربر برای این پست سودمند از Amir.Es عزیز تشکر کرده اند:

519 بار در 130 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام علی هستم. نکاتی بس مهم دارم که خواستم با شما در میون بزارم.
    من ۹۰ روز بازی رو انجام دادم ولی بیشتر از اینکه ازش لذت ببرم، بیشتر فکر این بودم که زودتر تمومش کنم. (یه جایی عذاب شده بود برام) از طرفی بعضی روزا رو هم واقعا نمی*دونستم چی بخرم با اینکه تمام بازار دیجی*کالا و علی*اکسپرس و آمازون رو شخم میزدم ولی چیزی برای خرید نداشتم تا حس واقعی بودن رو به بازی من بده به همین دلیل روزهایی که نمیتونستم چیزی باهاش بخرم یا یادم میرفت تا آخرین موقع، سریع اهداش میکردم به یک خیریه... . فشار ذهنی اینکه باید برگردم از اول رو نمیتونستم تحمل کنم به همین خاطر هرجور بود خودمو توجیه میکردم که هنوز ۲۴ ساعت نشده و هنوز وقت دارم خرجش کنم. از طرفی چون هیچ پیشرفتی در ترید نداشتم و همش به خودم میگفتم مثلا مثلا مثلا، بدون توجه به بازی چند تایی از چیزایی که میخواستم رو خرید کردم ولی نمیتونستم باور کنم که بازی به من کمک کرده که لیاقتش رو داشته باشم که این موارد رو داشته باشم. این ضعف های من توی این بازی بود که در سال گذشته اتفاق افتاد و وقتی مدتی گذشت، دوباره با خودم فکر کردم که چرا نتونستم مقاومت و فشار ذهنی خودم رو تحمل کنم به همین دلیل حس کردم میتونم به ذهن و ناخودآگاه خودم غلبه کنم. پس تنبلی رو کنار گذاشتم، سعی می*کنم که بیشتر سعی کنم و پیشرفت خودم رو هر روز نسبت به روز قبل ارزیابی کنم. بازی رو دوباره از اول با قوانین خودش شروع کردم ولی روز اوله و نمیدونم چی بخرم. اینکه دیدم از خریدهاتون عکس گذاشتید جالب بود برام که منم همین کار رو میتونم انجام بدم. فقط اگر عکس گذاشتن قوانینی داره، یکی به من یادآوری کنه که ممنونش بشم!

1.jpg
    ویرایش توسط EMTerminator : 08-18-2023 در ساعت 10:41
    کسی که به پشتکار خود اعتماد دارد ارزشی برای شانس قائل نیست

8. 3 کاربر برای این پست سودمند از EMTerminator عزیز تشکر کرده اند:

303 بار در 136 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 8 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط EMTerminator نمایش پست ها
    سلام علی هستم. نکاتی بس مهم دارم که خواستم با شما در میون بزارم.
    من ۹۰ روز بازی رو انجام دادم ولی بیشتر از اینکه ازش لذت ببرم، بیشتر فکر این بودم که زودتر تمومش کنم. (یه جایی عذاب شده بود برام) از طرفی بعضی روزا رو هم واقعا نمی*دونستم چی بخرم با اینکه تمام بازار دیجی*کالا و علی*اکسپرس و آمازون رو شخم میزدم ولی چیزی برای خرید نداشتم تا حس واقعی بودن رو به بازی من بده به همین دلیل روزهایی که نمیتونستم چیزی باهاش بخرم یا یادم میرفت تا آخرین موقع، سریع اهداش میکردم به یک خیریه... . فشار ذهنی اینکه باید برگردم از اول رو نمیتونستم تحمل کنم به همین خاطر هرجور بود خودمو توجیه میکردم که هنوز ۲۴ ساعت نشده و هنوز وقت دارم خرجش کنم. از طرفی چون هیچ پیشرفتی در ترید نداشتم و همش به خودم میگفتم مثلا مثلا مثلا، بدون توجه به بازی چند تایی از چیزایی که میخواستم رو خرید کردم ولی نمیتونستم باور کنم که بازی به من کمک کرده که لیاقتش رو داشته باشم که این موارد رو داشته باشم. این ضعف های من توی این بازی بود که در سال گذشته اتفاق افتاد و وقتی مدتی گذشت، دوباره با خودم فکر کردم که چرا نتونستم مقاومت و فشار ذهنی خودم رو تحمل کنم به همین دلیل حس کردم میتونم به ذهن و ناخودآگاه خودم غلبه کنم. پس تنبلی رو کنار گذاشتم، سعی می*کنم که بیشتر سعی کنم و پیشرفت خودم رو هر روز نسبت به روز قبل ارزیابی کنم. بازی رو دوباره از اول با قوانین خودش شروع کردم ولی روز اوله و نمیدونم چی بخرم. اینکه دیدم از خریدهاتون عکس گذاشتید جالب بود برام که منم همین کار رو میتونم انجام بدم. فقط اگر عکس گذاشتن قوانینی داره، یکی به من یادآوری کنه که ممنونش بشم!

1.jpg
    سلام روزت بخیر علی جان عکس کالاهیی که میخریم گذاشتنشان در اکادمی اجباری ندارد ولی در دفتر شخصی باید نوشت به توصیه هم بهتر هست دفتری مخصوص برای بازی تهیه کنید و خرید های روزانتون رو اونجا بنویسید برای خودتون یه تصویر کلی از چیز های مختلف که دوست دارید بخرید رو برای خودتون تجسم بکنید و در ذهنتان بدانید آنهارا لازم نیست از همون روز اول این تصویر ذهنی رو داشته باشید بلکه در طول بازی اون رو بروز رسانی میکنید و چیز هایی رو اضافه میکنید و یا تغیر میدهید و اولویت بندی اینها بر اساس علاقه و قیمت رو هم در نظر بگیرید من این نکات رو در طول بازی یاد گرفتم امید وارم براتون مفید باشه .
    ویرایش توسط Amirhossein Allahverdyan : 08-18-2023 در ساعت 13:18

10. 4 کاربر برای این پست سودمند از Amirhossein Allahverdyan عزیز تشکر کرده اند:

303 بار در 136 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 8 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و خسته نباشید خدمت همگی
    --------------------------------
    روز چهلو ششم
    مبلغ 230 میلیون تومان
    خرید 62 متر سنگ سفید نمای ساختمان مدل تراورتن آتشکوه به مبلغ هر متر مربع 3.5 میلیون تومان به همراه هزینه ارسال و حمل و نقل مبلغ کل 230
    33.jpg
    -------------------------------
    1402/05/27

12. 5 کاربر برای این پست سودمند از Amirhossein Allahverdyan عزیز تشکر کرده اند:

Amir12711 آواتار ها
    512 بار در 186 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    روز دوم (02/5/27)
    2 میلیون ت
    خرید موس گیمینگ ریزر
    Screenshot (5).png
    به شَکت اعتمادکن " به اعتمادت شَک کن...

14. 4 کاربر برای این پست سودمند از Amir12711 عزیز تشکر کرده اند:

vitality آواتار ها
    1,964 بار در 719 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 329 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    به نام خدا
    با سلام و وقت بخیر
    روز بیست و سوم 1402/5/27:
    مبلغ:45 میلیون تومان
    میدی کنترلر نکتار مدل Panorama P6

f242efd13310befa8bd13927ba3f0d225bafe4b2_1686159274.jpg
    35 میلیون تومان
    خرید دوره آموزشی
    200 دلار معادل 10 میلیون تومان

16. 4 کاربر برای این پست سودمند از vitality عزیز تشکر کرده اند:

395 بار در 120 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام به همه دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه
    من امروز برای دومین بار تونستم بازی فراوانی تا 90 روز ادامه بدم، البته چند باری هم استاپ خوردم اما دوباره و دوباره شروع میکردم و هدفم این هست که تا یک سال ادامه بدم.
    تو این مدت سعی کردم خیلی روی ذهنم کار کنم و علاوه بر بازی فراوانی تمرین های دیگه ای هم داشتم.این بازی منو با مقاومت هام با ارزوهام با تمام خواسته هایی که ازشون اگاه نبودم روبرو کرد، به من این فرصتو داد که بتونم ارزوهایی که دارمو به نوعی لمسشون کنم،خرید کنم، سفر برم و به فراوانی هایی که تا بحال فکر نکردم، ساعت ها فکر کنم.قطعا این بازی ادامه خواهم داد هنوز خیلی لوکیشن های قشنگی هست که نرفتم، برندهای خوبی هست که خرید نکردم.
    تو این مدت به خیلی از خرید هایی که مشخص کرده بودم رسیدم از همه قشنگ ترش هدیه ای از سمت خانوادم بود.همون ماشینی که ارزوشو داشتم.خواستم شما هم در خوشحالی من شریک باشین
    تمام خرید های من داخل یک دفتر نوشته شده به اضافه یک عکس از هر خریدها، از تمام عکس ها یک فیلم درست کردم که با دیدنش حس خوبی بهم میده.
    در تمام این 90 روز سعی کردم هر روز 15،20دقیقه وقت بزارم و تاپیک فراوانی بخونم این بهم خیلی کمک کرد که تو مسیر بمونم و حس خوبم پایدار باشه.
    در نهایت هم بگم فراوانی به سمت ما میاد اگر ذهنمون پذیرای این فراوانی باشه و شکرگذار همه ی نعمت هایی که خداوند بهمون داده باشیم.

18. 6 کاربر برای این پست سودمند از FATEMEH.HB عزیز تشکر کرده اند:

Amir.Es آواتار ها
    735 بار در 332 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    با عرض سلام و وقت بخیر خدمت دوستان و همراهان گرامی آکادمی
    روز ششم
    مبلغ 6000000 تومان
    خرید هدفون بی سیم سنهایزر مدل HD 350BT ا Sennheiser HD 350BT Wireless Headphone

6Untitled.jpg

20. 3 کاربر برای این پست سودمند از Amir.Es عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 33 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 33 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع