صفحه 51 از 671 نخستنخست ... 41495051525361101151551 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 501 به 510 از 6704

موضوع: بازی فراوانی

KingMilad آواتار ها
    21,177 بار در 1,598 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 190 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط F.firouzi.1987 نمایش پست ها
    سلام
    من فکر میکنم موضوع اون نیروی متفکر اینه که انسان باید با باور قلبی درخواستی رو بکنه ولی موضوع این بازی بزرگ شدن ذهن محدود هست
    ی مثال میزنم
    شخصی ارزو داره پولدار بشه مثلا ماهی 50 میلیون درامد داشته باشه ولی وقتی این ارزو رو میکنه براش ی چیز عجیب و دست نیافتنی هست حتی تو دلش ممکنه پوزخندم بزنه به ارزوش
    ولی این بازی کمک میکنه که باور کنه حتی میتونه خیلی بیشتر از این ها رو داشته باشه و مهمتر از همه توی این بازی شما تصور میکنی که داری و حسش میکنی و حالا میتونی ارزوتو با یقین قلبی بخوای (اروزی قلبی خودت نه این اعدادی که در بازی هست )
    من فکر میکنم منظور استاد این بوده حالا نمیدونم درسته یا نه
    یا مثلا یک نفر ارزو داره فلان اندام رو داشته باشه حالا اینکه تصور کنه هر روز چند کیلو وزن داره کم میکنه فقط باعث میشه که ذهنش باور کنه که میتونه لاغر بشه و خود به خود این تصور هر روزه که به صورت مکتوب هست کم کم روشهای لاغری رو جلوی پاش میزاره و اون با اطمینان قلبی ارزوش رو میگه و دنبال میکنه ولی موقع گفتن آرزوش براش مهم نیست حالا حتما مثل اون نوشته هاش درخواست کنه و انجام بشه. اون فقط به هدفش که خوش اندامیه فکر میکنه و اونو میخواد اما حالا با یک ذهن باز که باور کرده میتونه و میشه
    این بازی ها بیشتر برای بزرگ شدن ذهن و احساس کردن هست چون نوع احساسی که ما به ارزوهامون داریم خیلی خیلی مهمه
    در مورد بند 2 نمیدونم واقعا
    موفق باشید
    سلام
    خیییلی ممنون بابت جوابتون
    من برای پیدا کردن جواب سوالاتم از ابتدای تاپیک تا انتهاش (صفحه 52) رو خوندم و بحثی راجبه این سوالاتم ندیدم
    ولی خیلی خوشحالم که به چندتا مطلب دیگه رسیدم که یکیش لینک کتاب سایکوسایبرنتیک هست
    از اونجایی که سوالاتم راجبه فایلیه که بعد از 90 روز استاد در اختیارمون میزارن نمیدونم چجوری سوالاتمو بیشتر باز کنم که از مطالب فایل چیزی به اشتباه اینجا قرار ندم و از اونجایی که استاد گفتن سوالمو اینجا از شما دوستان بپرسم ممنون میشم بیشتر راهنمایی کنید(خصوصا دوستانی که 90 روز انجام دادن و فایل رو دیدن)

قشنگ یه هفتست (بلکه بیشتر)که دارم به این سوالاتم فکر میکنم و واقعا نیاز به کمک عزیزان دارم
    خیلی ممنون
    زمانیـــکه نگــرش تو درستـــه حقایـــق زندگـــی به حســـاب نمیــــان

2. 24 کاربر برای این پست سودمند از KingMilad عزیز تشکر کرده اند:

Ali.Zare آواتار ها
    11,729 بار در 552 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 49 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    روز 150 بازی فراوانی
    Trust the process , Your time will come

4. 21 کاربر برای این پست سودمند از Ali.Zare عزیز تشکر کرده اند:

OMID_R آواتار ها
    17,736 بار در 836 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 38 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام دوستان و استاد گرامی
    من تا روز 85 رفتم استاپ خوردم یه دوهفته ای میشه دیگه شروع نکردم امروز باز تصمیم گرفتم از اول بازی رو شروع کنم به امید خدا
    شاد باشین و پر انرژی
    هیچ ثروتی با ارزش تر از حال خوب نیست
    الهی همیشه حال دلتون خوب خوب باشه
    OMID_R

6. 26 کاربر برای این پست سودمند از OMID_R عزیز تشکر کرده اند:

ahmad2069 آواتار ها
    11,809 بار در 1,103 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 90 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز
    من یک هفته هست که بازی فراوانی رو شروع کردم و چیزهایی که در آینده و زمانی که تریدر شدم و قصد خرید آنها را دارم را رو کاغذ می نویسم و در تخیل خودم میخرم.
    نکته جالب اینکه آن چیزهایی رو که اون روز میخرم رو عکسشون رو داخل لب تابم ذخیره میکنم. چون انسان هرآنچه را ببیند و نگاه کنم، چشم او از آن چیزها عکس برداری میکند و در آبنده همان چیزهایی را که دیده است با آنها مواجه خواهد شد.
    البته دیدن همراه با حس خوب داشتن.

8. 25 کاربر برای این پست سودمند از ahmad2069 عزیز تشکر کرده اند:

ahmad2069 آواتار ها
    11,809 بار در 1,103 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 90 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    دوستان یک سوال داشتم
    بازی فراوانی رو هرموقع میتونیم انجام بدیم یا انجامش مربوط میشه به بعد تسلط به مطالب و ایجاد حساب ریل؟؟

10. 18 کاربر برای این پست سودمند از ahmad2069 عزیز تشکر کرده اند:

farahanifar آواتار ها
    1,591 بار در 125 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام احمد جان
    برداشت شخصی من این بود که این بازی خودش بخشی از کسب آمادگی روانی و ایجاد توسعه ذهنی هست. لذا موازی با سایر مراحل آمادگی باید انجام بشه.

12. 31 کاربر برای این پست سودمند از farahanifar عزیز تشکر کرده اند:

farahanifar آواتار ها
    1,591 بار در 125 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

روز نوزدهم بازی

سلام به همه اعضای خانواده

(خیلی حس خوبی هست که استاد عزیز ایجاد کردن... اینکه اینجا یک خانواده هست و شما به یک جمع تعلق داری و در کنار کسانی که هدفی مشابه خودت دارن هم کار و تلاش می کنی هم انرژی می گیری هم کمکت می کنن که مشکلاتت رو حل کنی... استاد جان ممنون )

رسیدم به روز نوزدهم بازی... روزهای اول بازی رو با شک و تردید شروع کردم ولی سعی کردم خودم رو بسپارم به دست استاد و پیروی کنم نه مقاومت... لذا شروع کردم... اتفاق جالبی که برای ذهنم افتاد این بود که بعد از چند روز اولا بازی رو کامل قبول کرد، باهاش حس خوبی پیدا کرد و کم کم متوجه شدم که داره روی ذهنم اثر میگذاره... شروع کردم اول چیزهای واضحی که شاید چند وقتی بود می خواستم رو خریدم... بعد بخاطر قوانین بازی مجبور شدم دقیقتر دنبال نیازهای کوچکتری که شاید خیلی به چشم نمی آمد بگردم... حالا در روز نوزدهم خیلی از این نیازها تامین شده و کم کم داره پیدا کردن موارد مصرف سخت میشه. خب البته که حالا حالا ها نمی تونم به چیزی مثل ماشین فکر کنم... حتی بخاطر قیمت های فضایی این روزها خرید یه چیزی مثل ماشین لباسشویی یا یخچال هم می رود برای ماه دوم بازی...
    این که سعی کنی خیالت رو درگیر کنی خیلی خوبه و احساسات آدم رو درگیر می کنه...

برای همتون آرزوی موفقیت دارم

14. 34 کاربر برای این پست سودمند از farahanifar عزیز تشکر کرده اند:

Mohammad.Parsi آواتار ها
    17,478 بار در 1,397 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 352 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad2069 نمایش پست ها
    دوستان یک سوال داشتم
    بازی فراوانی رو هرموقع میتونیم انجام بدیم یا انجامش مربوط میشه به بعد تسلط به مطالب و ایجاد حساب ریل؟؟
    سلام آقا احمد. وقت بخیر
    چون این بازی تنها مربوط به ترید نیست و خیلی گسترده تر هست و ابعاد مختلف روانی رو تحت تاثبر قرار میده، بهتره الان انجامش بدید و نتایجش رو ثبت کنید.
    موفق باشید
    باور کنید که باورهای شما، خود حقیقت را خلق میکنند.

16. 29 کاربر برای این پست سودمند از Mohammad.Parsi عزیز تشکر کرده اند:

3,354 بار در 244 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط emmo91 نمایش پست ها
    سلام آقا احمد. وقت بخیر
    چون این بازی تنها مربوط به ترید نیست و خیلی گسترده تر هست و ابعاد مختلف روانی رو تحت تاثبر قرار میده، بهتره الان انجامش بدید و نتایجش رو ثبت کنید.
    موفق باشید
    بی شک همینطوره که شما فرمودید، این بازی به طرز شگفت انگیزی آدمو دگرگون میکنه و از همه ی جنبه های زندگی درونی و بیرونی خودشو نشون میده!!!

راستی من روز 215 هستم و من عاشق این دوره از زندگیم شدم
    چطور باید یک سیکل یا چرخه شکست خوردن را بشکنید و از آن خارج شوید؟
    باید روی یک قسمت مشخص بقدری تمرین کنید تا عادت جدیدی در خود ایجاد کنید.

18. 29 کاربر برای این پست سودمند از Moonlight عزیز تشکر کرده اند:

amino آواتار ها
    150,245 بار در 1,679 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 5850 پست
    برچسب زده شده
    در 30 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط KingMilad نمایش پست ها
    وبینار روز 90 و چند سوال در مورد این وبینار
    سلام خدمت همه عزیزان
    خوشحالم که حالتون عالیه
    چندتا سوال راجبه وبینار روز 90 ام از دوستانی که وبینار رو دیدن دارم:
    1-اینکه در این بازی روزانه یک محدودیتی داریم(مثلا هر روز 10 میلیون یا 20 میلیون یا ...) این خودش ایجاد سپر نمیکنه بین دو نیرویی که ما باشیم و اون نیروی متفکری که استاد فرمودن(درسته با فرض داشتن پول ,یک لول ما بالاتر میریم و دیگه دنبال پول درآوردن نیستیم و اون پول رو داریم و الان باید خرجش کنیم ولی اینکه یک میزان محدودی هست اشکالی نداره ؟ سقف ذهنی درست نمیکنه؟؟)
    2-با این محدودیت روزانه ای که هست مثلا 100 روز یا 200 روز طول میکشه که به پولی که برای خرید خونه خوب لازمه برسیم و این مدت که انتظارشو میکشیم یه جورایی به اون نبوده فکر میکنیم(چون پولش رونداریم) , این بد نیست؟؟(چون به نداشتن خونه تو این 100-200 روز فکر میکنیم ...یا به رسیدن به روز 100 ام یا 200 ام و رسیدن به پول خونه مدنظر و این مدت همش به نداشتن اون مبلغ فکر شده)(خونه یک مثال بود ولی عملا برای خریدهایی که مبالغی بیشتر از پول محدوده ی روزهای ابتدایی رو لازم داره باید چیکار کنیم که اون فکره نبوده پول و یا انتظار برای رسیدن به اون پول مسیله ساز نشه و فرکانس اشتباهی نفرسته)
    3-استاد گفتن براش زمان مشخص نکنید, برای هدف هم نباید زمان مشخص کنیم؟(جدای بازی فراوانی در تعیین هدف برای خودمون هم زمان تعیین نکنیم؟ چون شاید به قول شما بشه زودتر به اون هدف برسیم و با زمان دادن ما به تاخیر بیافته, اینو برای این پرسیدم که برای خودم تاریخ مشخصی تعیین کردم و هر شب قبل از خواب بهش فکر میکنم که اون تاریخ رسیده و منم به اون چیزایی که میخواستم رسیدم,این اشتباهه؟)
    خیلی ممنون ار راهنماییتون
    سلام وقت بخیر
    این دقیقا مشکل اصلی افرادی هست که برای رسیدن به هدف برنامه ریزی ندارن.
    داشتن برنامه و گام در هر مرحله محدودیت نیست آموزش هست برای موفقیت.
    فایل ویدیویی فردا در یوتیوب رو با دقت نگاه کنید.
    امینو
    Perceive thetime , Change thelife

20. 83 کاربر برای این پست سودمند از amino عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 20 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 20 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع