صفحه 48 از 683 نخستنخست ... 3846474849505898148548 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 471 به 480 از 6829

موضوع: بازی فراوانی

880 بار در 37 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام خدمت استاد امینو و همه ی دوستان تریدر
    90 مین روز بازی فراوانی رو امروز انجام دادم. در طول این مدت تاثیر بازی رو روی خرج کردن پولی که بدست میارم به وضوح دیدم. قبلا کل سودی که از بازار بدست می آوردم رو پس انداز میکردم ولی بعد از انجام بازی حداقل نصف سود رو برای خریدن چیزهایی که توی دفتر بازی فراوانی نوشتم، خرج میکنم. تاثیر دیگه ای که روی من داشته اینه که هیچ مقاومت ذهنی در مقابل خرج کردن پول ندارم و به این نتیجه رسیدم که همیشه پول و فراوانی به سمت من خواهد آمد.
    راح الاقي الحلو فيها دائماً

2. 33 کاربر برای این پست سودمند از Eddie عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,509 بار در 2,539 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3625 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    سلام به دوستان پر انرژژژژژژژژی فراوانی
    من امروز رسیدم به روز 69 از بازی فراوانی
    یک چیزی که در من زیاد داره تاثیر میزاره این هست که با وجود مشکلات و بی پولی واقعی اصلا این احساس بد در من ایجاد نمیشه و فکر میکنم این پول واقعی هست از لحاظ روحی شارژ شارژم میکنه و نمیزاره ترس از اتفاقات آینده در من نفوذ کنه و در لحظه حال نگهم داشته و متوجه لحظه حال زندگیم کرده که از این لحظه نهایت استفاده رو انجام بدم و خوش باشم و حسرت گذشته و ترس از آینده بسیار کم رنگ شده و همچنین باعث اختلاف بسیار بسیار تفاوت فکری بین من و افراد دوروبرم شده که کم کم داره تبدیل میشه به یه تناقض فکری از لحاظ پول و خرج کردن اون و دیدگاههایی که از کودکی از طریق خانواده و جامعه القا شده و در ما تبدیل به عادت شده و چشم بسته قبولش کردیم ، هر روز که میگذره از طرف خانواده کم کم دارم به مشکل برمیخورم با تعویض این دیدگاه و افراد دوروبرم دارن در نقطه مقابل من ایستادگی میکنن تا من رو بکشونن دوباره سمت عقاید قبلی که خودشون چشم بسته قبول کردن، انشالله با کمک شما دوستان و استاد عزیز این مرحله رو هم پشت سر میگذارم
    امید و آرزوی قلبیم موفقیت تمام دوستان در تمام مراحل زندگی هست
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

4. 36 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

farahanifar آواتار ها
    1,591 بار در 125 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام به همه رفقا...
    چند روز پیش مصاحبه آقای ghoolak رو در رادیوتیوب آکادمی شنیدم و اونجا اسم بازی فراوانی اومد و بعد پیگیر شدم فهمیدم ماجرا چیه...
    امروز روز 5 من هست. چون قبلا مطالعات روانشناسی زیادی داشتم، برای تاثیر عمیق ترش بازی رو جدی گرفتم و مثلا امروز خیلی واقعی رفتم و 5 میلیون پولی که داشتم رو دوتا چیزی که دوست داشتم و جمعا می شد این رقم انتخاب کردم و حتی کمی هم بررسی شان کردم که دارم چی می خرم!

ذهنم از همین الان داره سرچ می کنه که چه چیزهای نسبتا کوچکی هست که با این مقادیر پول بشود خرید... کلا بازی جالبی هست و البته در این روزگار گرونی که یه موبایل شده 20-30 تومن واقعا سعی می خواد بتونی یک میلیون و دو میلیون رو خرج کنی نه کمتر نه بیشتر

نکته جالبی رو یکی از دوستان گفته بود اینکه خواسته های مادی آدم محدود هستن... قطعا همینطوره و فکر کنم این بازی به آدم کمک می کنه از زنجیر این خواسته های کوچیک خارج بشیم... نه اینکه مهم نباشن... فقط اینکه درگیرشون نباشیم

6. 28 کاربر برای این پست سودمند از farahanifar عزیز تشکر کرده اند:

KingMilad آواتار ها
    21,421 بار در 1,611 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 190 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    سلام به همه عزیزان و نیز استادی که استادی برازندشونه
    امیدوارم حالتون عالی باشه
    الان که دارم باهاتون صحبت میکنم شب 89 ام بازی فراوانی هستم و به لطف خدا تونستم اون چیزای مادی ای که شاید یه زمانی دغدغه عزیزانم بوده رو برطرف کنم و خیییلی حس خوبیه
    و برای فردا اول وقت هم از چندتا پیج اینستا و نمایشگاه ماشین قیمت سوناتا yf رو پرسیدم و قراره یه 2014 بگیرم حدود 900
    من بازی رو با روزی 10 میلیون شروع کرده بودم و روز 50 ام فهمیدم که استاد نظرشون رو یک میلیونه و برای همین گفتم تا 90 برم و اگه اشتباه بود از اونجا برگردم(یه جورایی برگشت به اول برام خیلی سخت بود چون همه پول هارو خرج میکردم همون روز و حسم هم خوب بود و هست همچنان)
    یه سوال داشتم ازتون بنظرتون بعد از 90 روز باید برگردم از اول و با مبلغ 1 میلیون شروع کنم؟ یا با همین مبلغ ادامه بدم؟؟(قطعا حالا حالاها به سقف ذهنی نمیرسم چون خییییلی کارا هست که باید انجام بشه و من و شما شاید یه بخشیش رو بتونیم انجام بدیم, کمک به مناطق محروم خونواده های سطح پایین زندونیای غیر عمد جهیزیه برای تازه عروس ها و چندتا خونه که سالیانه به تازه عروس و دومادها بدیم کمک به بچه های کار یا دستفروش هایی که سنشون بالاست و ... و در نهایت بازم خونواده و عزیزان اطرافمون و بهترین زندگی و خونه و وسایل و وامکانات و ماشین و...)
    پ.ن:نظر خودم اینه برگردم عقب و با زدن کانال و گذاشتن عکسهای خریدهام تو کانال(در کنار دفترچه)هم تصویرسازی بهتری انجام بشه هم هر روز خلاصه ای از حس اون روزم رو بعد از خرید یا حین خرید تو کانال بنویسم(چند پست قبلی نظرتون رو خواستم و کسی نقدی نداشت پس فکر کنم خوبه
    ببخشید که رنگارنگ کردم گفتم طولانی میشه و یک رنگ باشه اذیت میشید برای همین این مدلی نوشتم و اگه اشکالی داشته باشه قطعا ویرایش میکنم
    مرسی از همه دوستان
    ویرایش توسط KingMilad : 02-02-2021 در ساعت 13:04
    زمانیـــکه نگــرش تو درستـــه حقایـــق زندگـــی به حســـاب نمیــــان

8. 31 کاربر برای این پست سودمند از KingMilad عزیز تشکر کرده اند:

KingMilad آواتار ها
    21,421 بار در 1,611 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 190 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    روز 90 ام بازی
    سلام مجدد ب همه عزیزان و نیز استاد امینو دوست داشتنی
    باورتون میشه 3 ساعته دارم تایپ میکننم و ویرایش میکنم و تایپ میکنم و ویرایش میکنم ...تا اون چیزی که این مدت بهش رسیدم رو به صورت کامل بگم ولی دیدم خیییلی طولانی میشه
    خلاصه بخوام بگم اینه که:

1. حالم که خییییلی خوبه مگه میشه صبح رفته باشی سوناتا yf خریده باشی و حالت بدباشه
    2. ظرف ذهنیمون رو هر روز خالی میکنیم و فردا با ظرف بزرگتری مقدار بیشتری دریافت میکنیم(در مورد آموزش هم من به این باور رسیدم که با هر دور دیدن فایل ها و برگشت به فایل ابتدایی و شنیدن این حرف استاد که با ظرف ذهنی خالی فایل هارو گوش کنید ظرف ذهنی جدید و بزرگتری رو میارم که مطالب بیشتری رو دریافت کنم و واقعا هم نتیجه داده)
    3. نتایج بزرگ از نتایج کوچیک بدست میان(نتیجه به ظاهر کوچیک امروز لازمه نتیجه بزرگ فرداست, اگه امروز رو خرج نکنی کامل فردایی نیست و باید از اول شروع کنی)

کامل بخوام بگم اینه که:
    مطمئنا خیلی از دوستانی که بازی رو شروع کردن شاید مثل من به این امید بودن که هرجور شده به روز ۹۰ برسن و فایل رو از استاد بگیرن و ببینن چیه که اینقدر دوستان قدیمی تعریفش رو میکنند
    شاید انتظار برای رسیدن به روز ۹۰ و گرفتن فایل شیرینی این مسیر رو به چشم نیاره و از لذتش کم کنه
    ولی خب اگه به مسیر دقت کنیم میبینیم که انگار هر روز دو برابر روز قبل حساب بانکی پر میشه در ظاهر!!
    هرچند در باطن باعث ایجاد عادت های جدید ، رشد شخصیتی و فکری ، برداشتن سقف ذهنی و ایجاد یه دنیا حس خوب و ... میشه
    ولی ...
    فقط میمونه بزرگ کردن اون ظرف ذهنیمون در همه ابعاد!؟

من قبل از آشنایی با فارکس و بورس و چارت و ... با نتورک قانونی آشنا شده بودم و یه مدتی مجموعه دار بودم و اونجا راجبه هدف و نگرش و سقف ذهنی و اینا خیییلی شنیدم و واقعا از اون زمان به بعد دیگه نگرشم به آینده مثل قبل نبود
    یه جاهایی درجا زدم و اصلاح داشتم ولی تو دید کلی و نرمال صعودی بودم������

حدود ده سال پیش حرف از درآمد ماهیانه ده بیست میلیونی یه کم بزرگ و دور از دسترس بود برای خیلیا(مخصوصا که اون زمان ۲۰ سالم میشد تقریبا)
    ولی الان که دارم فکر میکنم حتی اون مبلغ هم یه جورایی سقف ذهنی بوده و حواسم نبوده...
    قبل از آشنایی با فارکس خب قطعا من به همین هدف های در حد۱۰-۲۰ میلیون میتونستم فکر کنم ولی بعد از اون حرف از درآمد ماهیانه یک میلیارد زدم ������(چجوری ؟ با بالانس ابتدایی صد دلار حساب کردم ، با پونصد دلار حساب کردم ، با هزار دلار حساب کردم ... و تو هر کدوم روزانه سه درصد و ماهیانه بیست روز و سالیانه فقط ده ماه رو حساب کردم و دیدم از یه جایی به بعد میشه روزانه ۳ درصد که معادل ۹ هزار دلار از بالانس میشه رو برداشت بزنم و همون ۳ درصد رو هم سود بگیرم تو همون روز که بالانس حسابم تغییر نکنه ، بعد دیدم عه چه جالب میشه ماهیانه ۳_۴_۵ میلیارد یا حتی بالاتر ...)
    شاید پیش خودتون بگید این دیوونه شده یا خیال پردازه
    اما باید اینو بگم که حرف کااااملا دلی)
    ما آدم ها فقط به حال نگاه می*کنیم
    میگیم نگاه کن فلانی چقدر پول داره! ...
    حتی نمیریم آلبوم رو ورق بزنیم ؛ببینیم تو گذشته کی بوده ؟چی بوده ؟چجوری رسیده ؟!
    چرا سانسور میکنیم؟؟
    تو مدیونی!
    مدیونِ تاریخی!
    به ازای همه ی سانسورهایی که میکنی.
    تو میدونی طرف سختی کشیده
    میدونی طرف باور کرده
    تو میدونی هر لحظه ایمان داشته
    تو نمیتونی بگی میخوام رژیم بگیرم و هر روز بگی غذا نمیخورم
    روز دوم میخورم
    امروز نمیخورم
    بعدش نتیجه میگیرم !!!

تا کی میخوای این وضع رو تحمل کنی؟
    به خدا حق تو نیست
    به خدا حق بچه ی تو نیست
    به خدا حق همسر تو نیست
    به خدا حق آدمایی که دارن تو رو نگاه میکنن نیست

زندگی چالشه ، زندگی چلنجه
    این دردا تو هفته اول درد داره
    هفته دوم کیف میده
    تو حتی حاضر نیستی یه هفته درد بکشی
    اسم خودت رو چی میزاری؟! نکنه میخوای بگی اسطوره ای ؟!
    به خودت بیا ...
    زندگی رو مثل بازی مقابل دوربین درنظر بگیر
    لطفاً بازیگر خوبی باش
    نویسنده تویی بازیگر تویی کارگردان تویی همه چی تویی بازی رو خوب یاد بگیر و خوب اجرا کن
    زندگی آدم هایی رو نگاه کن که زندگیشون رو متحول کردن !!
    رفتن رو کره ماه پرچم زدن !!
    هزاران هزار نفر رفتن قله های مختلف رو فتح کردن !!
    کل خیابون نورانی رو نگاه کن ، برو به ۳۰۰ سال قبل ، اینجوری بود؟؟
    رو آسمون داره یه چیز آهنی حرکت میکنه به نام هواپیما ، مسخرشون نمیکردن اگه میگفتن ما می*خوایم یه چی مثل پرنده ایجاد کنیم ؟؟
    نگاه کن ؛ همش آدم های بدبخت هستن که دارن مسخره میکنن ، و بدبخت تر کسایی هستن که به حرف اونا اعتماد میکنن و میگن اینا راست میگن

تا کی ؟؟
    نمیخوای تمومش کنی ؟؟
    به خودت بیا لطفا
    قرار نیست فرشته ای بیاد و زندگیت رو از این رو به اون رو کنه ،خودت فرشته ی نجات زندگی خودت باش

و اما مرور و تجربه ی ۹۰ روزه ی خودم
    هر روز با تصویر پردازی و حداقل یک الی دو ساعت وقت گذاشتن برای خرید سپری میشد و سعی میکردم هر از گاهی به جای خرید از سایت ،حضوری برم و مثلا مبلمان خونه رو قیمت کنم یا سرویس خواب یا نمایشگاه ماشین خارجی یا بهترین خونه ها رو حضوری برم ببینم یا هرچیزه دیگه ...
    اینا از خوده بازی
    ولی قطعا باید یه سری تغییر هم تو عادت هام شکل بگیره برای رسیدن به اون موفقیت
    شروعش با سحرخیز شدن بود
    من شب بیدار بودم و کلا شب بیداری رو به صبح بیدار شدن ترجیح میدادم
    ولی دیدم اکثر آدم های موفق صبح زود بیدار میشن پس من هم شروع کردم به تغییر ، اما نه کم کم ، بلکه یهویی
    یه شب خواستم و از فرداش صبح ساعت شیش پاشدم(کمک گرفتم از دوره آموزشی سربازی و گفتم اونجا شب قبلش هر ساعتی هم خوابیده بودی باااید چهار بیدار میشدی)
    برای خودم هم خیییلی عجیب بود ولی واقعا وقتی باورش کردم خدا طوری برنامه بدن رو تنظیم کرد که بین ساعت ۵_۶ بیدار میشم
    عادت دوم ورزش کردن که هر روز عصر ده کیلومتر پیاده روی دارم که هم ورزش حساب میشه هم باعث میشه وقتی برگشتم خونه از خستگی خوابم ببره و هم خوابم مفید بشه هم صبحش راحت بیدار بشم
    استاد تو یه فایلی گفتن که در بررسی تمرینات عقب هستن ولی قول میدن که بهمون میرسن و رد میکنن
    منم میخوام بگم قبل از زدن تاپیک ترید (البته اگه تا عید باشه که استاد گفتن سعی میکنن مطالب آموزشی رو تموم کنن) همه تمرینات رو از پست اول تا آخرین پست قطعا بررسی میکنم برای یادگیری و تکرار و تسلط بیشتر(الان دور سوم تا ابتدای اتمام روند رو مشاهده کردم)
    من حتی برای رادیوتیوب هم تصویر ذهنی دارم و یه بار تو نظرات کانال یوتیوب گفتم و استاد گفتن چندمین نفری و چیزی نگفتم ، ولی حتی این رو هم تعیین کردم برای خودم

و اما سخن آخر اینکه اگه استاد اجازه بدن برگردم از روز اول شروع کنم و کانال خصوصی برای خودم و خرید های هر روزم و خلاصه گزارش اون روز رو درست کنم؟؟؟؟

واقعا ممنون که وقت گذاشتید و این همه مطلبی که نوشتم رو مطالعه کردید
    امیدوارم یه کوچولو هم که شده مفید باشه
    ارادتمند همه دوستان و استاد گرامی
    زمانیـــکه نگــرش تو درستـــه حقایـــق زندگـــی به حســـاب نمیــــان

10. 48 کاربر برای این پست سودمند از KingMilad عزیز تشکر کرده اند:

Yaser.kh آواتار ها
    5,582 بار در 358 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 34 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام ودرود به همه عزیزان با انرژی و پرتلاش
    بالاخره به روز 90 بازی فراوانی رسیدم.
    در ابتدا توضیح میدم که این 90روز رو چطوری طی کردم وسپس نتایجی که بدست آوردم رو بیان میکنم.

هر روز صبح بعد از مدیتیشن بین ساعت 9 تا 12 برای انجام این بازی یک ساعت یا بیشتر وقت میذاشتم(بعضی مواقع تا 3 ساعت هم طول میکشید تا چیزی رو که میخواستم پیدا کنم و ثبت کنم). برای خرید هر چیزی دنبال بهترینش بودم. اگر امروز توانایی خرید و پرداخت پولش رو نداشتم اون رو توی لیست خریدم قرار میدادم تا یادم نره و بعدا بتونم اون رو تیهه کنم. همین نوشتن و کنار گذاشتن باعث شد توجهم به سمت نیازها در جنبه های متفاوت زندگی معطوف بشه و باعث افزایش آگاهی من شد.
    وقتیکه میخواستم چیزی بخرم یا به کسی کمک کنم ،سعی میکردم انجامش با احساس خوب همراه باشه. مثلا موقع خرید و سفارش غذا در رستوران سعی می کردم طعم غذا رو قشنگ حس کنم(مثلا وقتیکه به یه چیز ترش مثل آلوچه فکر میکنین و دهنتون آب میوفته!!) حس خیلی خوبی بود بعضی مواقع خودم خندم میگرفت!!
    حدود 5 تا 20 دقیقه چشمام رو میبستم و سعی میکردم خودم رو در شرایطی تصور کنم که دارم اون خرید رو انجام میدم.مثلا زمانی که دارم وارد فروشگاهی میشم و دارم با فروشنده صحبت میکنم .چشمم به اون کالا میوفته.پول رو چجوری پرداخت میکنم ؟ اون وسیله رو چجوری به خونه میبرم؟ وو.... خلاصه غرق در بازی میشدم.
    عکس تمام خرید هارو آرشیو کردم.هر دو هفته یکبار مرور بر تمام خریدهام داشتم و یک فایل اکسل ساخته بودم خریدهارو اونجا یک دسته بندی ساده میکردم.البته تمام خرید رو در ابتدا روی کاغذ یادداشت میکردم.با اینکار سعی میکردم در حین انجام بازی بفهمم که به کدوم بخش ها و نیازهای زندگیم بیشتر توجه میکنم و بتونم یک تعادل نسبی برحسب اهمیتشون برقرا کنم.

نتیجه هایی که از انجام بازی گرفتم :
    قبلا همش تو این فکر بودم که چقدر میتونم در آمد داشته باشم تا بتونم کارها و چیزهایی رو که دوست دارم انجام بدم .
    اما حالا طبق قانون بازی فراوانی میگه " باید تمام پول رو در همون روز خرج کنیم" ذهنم بطور کامل در گیر خرج کردن پول هست و سعی میکنم بیشتر به حال زندگی فکر کنم و کمتر به داشتم در آمد ثابت و آینده فکر میکنم.
    متوجه شدم پیش نیاز رسیدن به خواسته ها این هست که "آگاهی و آمادگی" دریافت اونها رو داشته باشیم و بدونیم درصورت رسیدن به اون چطور باید عمل کنیم. در مورد پول هم قبل رسیدن به یک درآمد دلخواه باید بدونیم که چطوری و باید صرف چه چیزهایی بکنیم. در غیر اینصورت حتی اگر برسیم هم از دستش خواهیم داد.

طبق گفته استاده امینو عزیز که " هر کس به اندازه ظرف ذهنی خودش پاداش میگیره" در واقع با انجام این بازی ، هر روز ظرف ذهنیمون رو داریم بزرگتر میکنیم تا بتونیم پاداشها و موفقیت های بزرگتری دست پیدا کنیم.

با توجه به اینکه مغز انسان تفاوت واقعیت و خیال رو متوجه نمیشه و تصویرسازی ذهنی که از خودم در مسیر رسیدن به این خواسته همراه با تفکر مثبت انجام دادم ، یقین %100 پیدا کردم که میتونم به اهدافم برسم. و یکی از این اهداف رسیدم به روز 365 بازی فراوانی هست و در اون روز نتایجی که از پایان دوره یک ساله بازی میگیرم رو به اشتراک خواهم گذاشت.

در پایان عذرخواهی میکنم اگر طولانی شد و تشکر فراوان که تجربه من رو مطالعه کردید.
    پیروز و موفق باشید
    ویرایش توسط Yaser.kh : 02-02-2021 در ساعت 17:02

12. 49 کاربر برای این پست سودمند از Yaser.kh عزیز تشکر کرده اند:

Ali.Zare آواتار ها
    11,730 بار در 552 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 49 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    روز 140 بازی فراوانی
    حس و حال از عالی یک چیز اونور تر
    Trust the process , Your time will come

14. 29 کاربر برای این پست سودمند از Ali.Zare عزیز تشکر کرده اند:

F.firouzi.1987 آواتار ها
    1,352 بار در 47 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ichimoku نمایش پست ها
    سلام ودرود به همه عزیزان با انرژی و پرتلاش
    بالاخره به روز 90 بازی فراوانی رسیدم.
    در ابتدا توضیح میدم که این 90روز رو چطوری طی کردم وسپس نتایجی که بدست آوردم رو بیان میکنم.

هر روز صبح بعد از مدیتیشن بین ساعت 9 تا 12 برای انجام این بازی یک ساعت یا بیشتر وقت میذاشتم(بعضی مواقع تا 3 ساعت هم طول میکشید تا چیزی رو که میخواستم پیدا کنم و ثبت کنم). برای خرید هر چیزی دنبال بهترینش بودم. اگر امروز توانایی خرید و پرداخت پولش رو نداشتم اون رو توی لیست خریدم قرار میدادم تا یادم نره و بعدا بتونم اون رو تیهه کنم. همین نوشتن و کنار گذاشتن باعث شد توجهم به سمت نیازها در جنبه های متفاوت زندگی معطوف بشه و باعث افزایش آگاهی من شد.
    وقتیکه میخواستم چیزی بخرم یا به کسی کمک کنم ،سعی میکردم انجامش با احساس خوب همراه باشه. مثلا موقع خرید و سفارش غذا در رستوران سعی می کردم طعم غذا رو قشنگ حس کنم(مثلا وقتیکه به یه چیز ترش مثل آلوچه فکر میکنین و دهنتون آب میوفته!!) حس خیلی خوبی بود بعضی مواقع خودم خندم میگرفت!!
    حدود 5 تا 20 دقیقه چشمام رو میبستم و سعی میکردم خودم رو در شرایطی تصور کنم که دارم اون خرید رو انجام میدم.مثلا زمانی که دارم وارد فروشگاهی میشم و دارم با فروشنده صحبت میکنم .چشمم به اون کالا میوفته.پول رو چجوری پرداخت میکنم ؟ اون وسیله رو چجوری به خونه میبرم؟ وو.... خلاصه غرق در بازی میشدم.
    عکس تمام خرید هارو آرشیو کردم.هر دو هفته یکبار مرور بر تمام خریدهام داشتم و یک فایل اکسل ساخته بودم خریدهارو اونجا یک دسته بندی ساده میکردم.البته تمام خرید رو در ابتدا روی کاغذ یادداشت میکردم.با اینکار سعی میکردم در حین انجام بازی بفهمم که به کدوم بخش ها و نیازهای زندگیم بیشتر توجه میکنم و بتونم یک تعادل نسبی برحسب اهمیتشون برقرا کنم.

نتیجه هایی که از انجام بازی گرفتم :
    قبلا همش تو این فکر بودم که چقدر میتونم در آمد داشته باشم تا بتونم کارها و چیزهایی رو که دوست دارم انجام بدم .
    اما حالا طبق قانون بازی فراوانی میگه " باید تمام پول رو در همون روز خرج کنیم" ذهنم بطور کامل در گیر خرج کردن پول هست و سعی میکنم بیشتر به حال زندگی فکر کنم و کمتر به داشتم در آمد ثابت و آینده فکر میکنم.
    متوجه شدم پیش نیاز رسیدن به خواسته ها این هست که "آگاهی و آمادگی" دریافت اونها رو داشته باشیم و بدونیم درصورت رسیدن به اون چطور باید عمل کنیم. در مورد پول هم قبل رسیدن به یک درآمد دلخواه باید بدونیم که چطوری و باید صرف چه چیزهایی بکنیم. در غیر اینصورت حتی اگر برسیم هم از دستش خواهیم داد.

طبق گفته استاده امینو عزیز که " هر کس به اندازه ظرف ذهنی خودش پاداش میگیره" در واقع با انجام این بازی ، هر روز ظرف ذهنیمون رو داریم بزرگتر میکنیم تا بتونیم پاداشها و موفقیت های بزرگتری دست پیدا کنیم.

با توجه به اینکه مغز انسان تفاوت واقعیت و خیال رو متوجه نمیشه و تصویرسازی ذهنی که از خودم در مسیر رسیدن به این خواسته همراه با تفکر مثبت انجام دادم ، یقین %100 پیدا کردم که میتونم به اهدافم برسم. و یکی از این اهداف رسیدم به روز 365 بازی فراوانی هست و در اون روز نتایجی که از پایان دوره یک ساله بازی میگیرم رو به اشتراک خواهم گذاشت.

در پایان عذرخواهی میکنم اگر طولانی شد و تشکر فراوان که تجربه من رو مطالعه کردید.
    پیروز و موفق باشید
    بهتون تبریک میگم شما رسیدید به هدف این متن زیبا

از کم شدن پولتان نترسید
    بیشتر ما این طور هستیم یعنی زمانی که می خواهیم پولی را خرج کنیم مدام نگرانیم وهمین ترس باعث کم شدن پولمان می شود.
    همه این را میدانیم از هر چه بترسیم سرمان می اید.
    این بار که خواستید پولی خرج کنید فقط پولی را که دارید نبینید دنیا را نگاه کنید
    به بانک ها وپول فراوانی که درآن هست.
    به آدم هایی که راحت خرج می کنند.
    این به ذهن شما حس فراوانی می دهد شاید شما چیزی احساس نکنید ولی مهم ذهن شماست که باور خواهد کرد ونکته عجیب این است که پول بیشتری بعد از خرج کردنتان به سمتتان میآید چرا که شما نگرانی رادور کردید وبه جایش با اندیشیدن به همه پولهای موجود در دنیا آن را به سمت خودتان کشیدید.
    و
    این است قانون جذب وشگفتیهایی که برایتان به ارمغان خواهد اورد.

16. 30 کاربر برای این پست سودمند از F.firouzi.1987 عزیز تشکر کرده اند:

ehsanm65 آواتار ها
    25,060 بار در 803 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 94 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط KingMilad نمایش پست ها
    روز 90 ام بازی
    سلام مجدد ب همه عزیزان و نیز استاد امینو دوست داشتنی
    باورتون میشه 3 ساعته دارم تایپ میکننم و ویرایش میکنم و تایپ میکنم و ویرایش میکنم ...تا اون چیزی که این مدت بهش رسیدم رو به صورت کامل بگم ولی دیدم خیییلی طولانی میشه
    خلاصه بخوام بگم اینه که:

1. حالم که خییییلی خوبه مگه میشه صبح رفته باشی سوناتا yf خریده باشی و حالت بدباشه
    2. ظرف ذهنیمون رو هر روز خالی میکنیم و فردا با ظرف بزرگتری مقدار بیشتری دریافت میکنیم(در مورد آموزش هم من به این باور رسیدم که با هر دور دیدن فایل ها و برگشت به فایل ابتدایی و شنیدن این حرف استاد که با ظرف ذهنی خالی فایل هارو گوش کنید ظرف ذهنی جدید و بزرگتری رو میارم که مطالب بیشتری رو دریافت کنم و واقعا هم نتیجه داده)
    3. نتایج بزرگ از نتایج کوچیک بدست میان(نتیجه به ظاهر کوچیک امروز لازمه نتیجه بزرگ فرداست, اگه امروز رو خرج نکنی کامل فردایی نیست و باید از اول شروع کنی)

کامل بخوام بگم اینه که:
    مطمئنا خیلی از دوستانی که بازی رو شروع کردن شاید مثل من به این امید بودن که هرجور شده به روز ۹۰ برسن و فایل رو از استاد بگیرن و ببینن چیه که اینقدر دوستان قدیمی تعریفش رو میکنند
    شاید انتظار برای رسیدن به روز ۹۰ و گرفتن فایل شیرینی این مسیر رو به چشم نیاره و از لذتش کم کنه
    ولی خب اگه به مسیر دقت کنیم میبینیم که انگار هر روز دو برابر روز قبل حساب بانکی پر میشه در ظاهر!!
    هرچند در باطن باعث ایجاد عادت های جدید ، رشد شخصیتی و فکری ، برداشتن سقف ذهنی و ایجاد یه دنیا حس خوب و ... میشه
    ولی ...
    فقط میمونه بزرگ کردن اون ظرف ذهنیمون در همه ابعاد!؟

من قبل از آشنایی با فارکس و بورس و چارت و ... با نتورک قانونی آشنا شده بودم و یه مدتی مجموعه دار بودم و اونجا راجبه هدف و نگرش و سقف ذهنی و اینا خیییلی شنیدم و واقعا از اون زمان به بعد دیگه نگرشم به آینده مثل قبل نبود
    یه جاهایی درجا زدم و اصلاح داشتم ولی تو دید کلی و نرمال صعودی بودم������

حدود ده سال پیش حرف از درآمد ماهیانه ده بیست میلیونی یه کم بزرگ و دور از دسترس بود برای خیلیا(مخصوصا که اون زمان ۲۰ سالم میشد تقریبا)
    ولی الان که دارم فکر میکنم حتی اون مبلغ هم یه جورایی سقف ذهنی بوده و حواسم نبوده...
    قبل از آشنایی با فارکس خب قطعا من به همین هدف های در حد۱۰-۲۰ میلیون میتونستم فکر کنم ولی بعد از اون حرف از درآمد ماهیانه یک میلیارد زدم ������(چجوری ؟ با بالانس ابتدایی صد دلار حساب کردم ، با پونصد دلار حساب کردم ، با هزار دلار حساب کردم ... و تو هر کدوم روزانه سه درصد و ماهیانه بیست روز و سالیانه فقط ده ماه رو حساب کردم و دیدم از یه جایی به بعد میشه روزانه ۳ درصد که معادل ۹ هزار دلار از بالانس میشه رو برداشت بزنم و همون ۳ درصد رو هم سود بگیرم تو همون روز که بالانس حسابم تغییر نکنه ، بعد دیدم عه چه جالب میشه ماهیانه ۳_۴_۵ میلیارد یا حتی بالاتر ...)
    شاید پیش خودتون بگید این دیوونه شده یا خیال پردازه
    اما باید اینو بگم که حرف کااااملا دلی)
    ما آدم ها فقط به حال نگاه می*کنیم
    میگیم نگاه کن فلانی چقدر پول داره! ...
    حتی نمیریم آلبوم رو ورق بزنیم ؛ببینیم تو گذشته کی بوده ؟چی بوده ؟چجوری رسیده ؟!
    چرا سانسور میکنیم؟؟
    تو مدیونی!
    مدیونِ تاریخی!
    به ازای همه ی سانسورهایی که میکنی.
    تو میدونی طرف سختی کشیده
    میدونی طرف باور کرده
    تو میدونی هر لحظه ایمان داشته
    تو نمیتونی بگی میخوام رژیم بگیرم و هر روز بگی غذا نمیخورم
    روز دوم میخورم
    امروز نمیخورم
    بعدش نتیجه میگیرم !!!

تا کی میخوای این وضع رو تحمل کنی؟
    به خدا حق تو نیست
    به خدا حق بچه ی تو نیست
    به خدا حق همسر تو نیست
    به خدا حق آدمایی که دارن تو رو نگاه میکنن نیست

زندگی چالشه ، زندگی چلنجه
    این دردا تو هفته اول درد داره
    هفته دوم کیف میده
    تو حتی حاضر نیستی یه هفته درد بکشی
    اسم خودت رو چی میزاری؟! نکنه میخوای بگی اسطوره ای ؟!
    به خودت بیا ...
    زندگی رو مثل بازی مقابل دوربین درنظر بگیر
    لطفاً بازیگر خوبی باش
    نویسنده تویی بازیگر تویی کارگردان تویی همه چی تویی بازی رو خوب یاد بگیر و خوب اجرا کن
    زندگی آدم هایی رو نگاه کن که زندگیشون رو متحول کردن !!
    رفتن رو کره ماه پرچم زدن !!
    هزاران هزار نفر رفتن قله های مختلف رو فتح کردن !!
    کل خیابون نورانی رو نگاه کن ، برو به ۳۰۰ سال قبل ، اینجوری بود؟؟
    رو آسمون داره یه چیز آهنی حرکت میکنه به نام هواپیما ، مسخرشون نمیکردن اگه میگفتن ما می*خوایم یه چی مثل پرنده ایجاد کنیم ؟؟
    نگاه کن ؛ همش آدم های بدبخت هستن که دارن مسخره میکنن ، و بدبخت تر کسایی هستن که به حرف اونا اعتماد میکنن و میگن اینا راست میگن

تا کی ؟؟
    نمیخوای تمومش کنی ؟؟
    به خودت بیا لطفا
    قرار نیست فرشته ای بیاد و زندگیت رو از این رو به اون رو کنه ،خودت فرشته ی نجات زندگی خودت باش

و اما مرور و تجربه ی ۹۰ روزه ی خودم
    هر روز با تصویر پردازی و حداقل یک الی دو ساعت وقت گذاشتن برای خرید سپری میشد و سعی میکردم هر از گاهی به جای خرید از سایت ،حضوری برم و مثلا مبلمان خونه رو قیمت کنم یا سرویس خواب یا نمایشگاه ماشین خارجی یا بهترین خونه ها رو حضوری برم ببینم یا هرچیزه دیگه ...
    اینا از خوده بازی
    ولی قطعا باید یه سری تغییر هم تو عادت هام شکل بگیره برای رسیدن به اون موفقیت
    شروعش با سحرخیز شدن بود
    من شب بیدار بودم و کلا شب بیداری رو به صبح بیدار شدن ترجیح میدادم
    ولی دیدم اکثر آدم های موفق صبح زود بیدار میشن پس من هم شروع کردم به تغییر ، اما نه کم کم ، بلکه یهویی
    یه شب خواستم و از فرداش صبح ساعت شیش پاشدم(کمک گرفتم از دوره آموزشی سربازی و گفتم اونجا شب قبلش هر ساعتی هم خوابیده بودی باااید چهار بیدار میشدی)
    برای خودم هم خیییلی عجیب بود ولی واقعا وقتی باورش کردم خدا طوری برنامه بدن رو تنظیم کرد که بین ساعت ۵_۶ بیدار میشم
    عادت دوم ورزش کردن که هر روز عصر ده کیلومتر پیاده روی دارم که هم ورزش حساب میشه هم باعث میشه وقتی برگشتم خونه از خستگی خوابم ببره و هم خوابم مفید بشه هم صبحش راحت بیدار بشم
    استاد تو یه فایلی گفتن که در بررسی تمرینات عقب هستن ولی قول میدن که بهمون میرسن و رد میکنن
    منم میخوام بگم قبل از زدن تاپیک ترید (البته اگه تا عید باشه که استاد گفتن سعی میکنن مطالب آموزشی رو تموم کنن) همه تمرینات رو از پست اول تا آخرین پست قطعا بررسی میکنم برای یادگیری و تکرار و تسلط بیشتر(الان دور سوم تا ابتدای اتمام روند رو مشاهده کردم)
    من حتی برای رادیوتیوب هم تصویر ذهنی دارم و یه بار تو نظرات کانال یوتیوب گفتم و استاد گفتن چندمین نفری و چیزی نگفتم ، ولی حتی این رو هم تعیین کردم برای خودم

و اما سخن آخر اینکه اگه استاد اجازه بدن برگردم از روز اول شروع کنم و کانال خصوصی برای خودم و خرید های هر روزم و خلاصه گزارش اون روز رو درست کنم؟؟؟؟

واقعا ممنون که وقت گذاشتید و این همه مطلبی که نوشتم رو مطالعه کردید
    امیدوارم یه کوچولو هم که شده مفید باشه
    ارادتمند همه دوستان و استاد گرامی
    سلام میلاد جان.
    پادشاهی برازنده ی شماست...
    ممنون از متن بی نظیرت.
    آمین میشود
    هر آنچه میپندارید.

18. 23 کاربر برای این پست سودمند از ehsanm65 عزیز تشکر کرده اند:

Yaser.kh آواتار ها
    5,582 بار در 358 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 34 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط F.firouzi.1987 نمایش پست ها
    بهتون تبریک میگم شما رسیدید به هدف این متن زیبا

از کم شدن پولتان نترسید
    بیشتر ما این طور هستیم یعنی زمانی که می خواهیم پولی را خرج کنیم مدام نگرانیم وهمین ترس باعث کم شدن پولمان می شود.
    همه این را میدانیم از هر چه بترسیم سرمان می اید.
    این بار که خواستید پولی خرج کنید فقط پولی را که دارید نبینید دنیا را نگاه کنید
    به بانک ها وپول فراوانی که درآن هست.
    به آدم هایی که راحت خرج می کنند.
    این به ذهن شما حس فراوانی می دهد شاید شما چیزی احساس نکنید ولی مهم ذهن شماست که باور خواهد کرد ونکته عجیب این است که پول بیشتری بعد از خرج کردنتان به سمتتان میآید چرا که شما نگرانی رادور کردید وبه جایش با اندیشیدن به همه پولهای موجود در دنیا آن را به سمت خودتان کشیدید.
    و
    این است قانون جذب وشگفتیهایی که برایتان به ارمغان خواهد اورد.
    تشکر و سپاس بابت راهنمایی و توصیه مفیدتون.حتما به توصیه شما عمل خواهم کرد.
    ویرایش توسط Yaser.kh : 02-04-2021 در ساعت 08:46

20. 26 کاربر برای این پست سودمند از Yaser.kh عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 34 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 34 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع