صفحه 439 از 672 نخستنخست ... 339389429437438439440441449489539 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,381 به 4,390 از 6711

موضوع: بازی فراوانی

علی رهنماپور آواتار ها
    245 بار در 75 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    با سلام روز چهارم بازی
    مبلغ چهارمیلیون
    Screenshot 2023-03-25 021129.png
    مابقی خورد وخوراک

2. یک کاربر برای این پست سودمند از علی رهنماپور عزیز تشکر کرده اند:

256 بار در 106 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 13 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

Mrs.Alipour آواتار ها
    4,987 بار در 1,945 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 986 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    با عرض سلام و ادب
    روز 71/امروز 7800 دلار دارم
    پیانو یاماها میخرم
    پیانو.jpg
    آنچه شما فکر میکنید پایان است ,ممکن است در واقع شروعی عالی برای آینده ای روشن باشد.بنابراین,پایان را به پایان نرسانید و سهم خود را جسورانه زندگی کنید.

Mrs.Alipour آواتار ها
    4,987 بار در 1,945 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 986 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dimen1995 نمایش پست ها
    سلام برای خریدها حتما باید خریدمون دقیق باشه یا مبلغ حدودی رو میتونیم بنویسیم؟مثلا میدونم ی ساعت میخام مبلغش حدواد 500 ایا لازمه برم توی سایت و قیمت بگیرم و مدل دقیقشم در بیارم؟
    سلام دوست عزیز نیاز نیست مبلغ دقیق باشه ولی باید مدلش رنگش قیمتش و تمام جزییاتش رو بدونید.
    آنچه شما فکر میکنید پایان است ,ممکن است در واقع شروعی عالی برای آینده ای روشن باشد.بنابراین,پایان را به پایان نرسانید و سهم خود را جسورانه زندگی کنید.

vahid394 آواتار ها
    5,969 بار در 707 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 13 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    با سلام
    وقت همگی به خیر
    امیدوارم احساس خوبی داشته باشید
    امیدوارم پرانرژی زندگی کنید
    وحید هستم
    و یک مطلبی رو درباره بازی میخواستم بگم
    راستش من از ابتدای سال 1401این بازی رو شروع کردم تا اواخر بهار چندباری نتونستم مدت 90روز رو به پایان برسونم و برگشتم از روز اول
    بالاخره تونستم در تابستان 1401این بازی رو انجام بدم به مدت 90 روز
    که گزارش اون رو هم در همون زمان در این تاپیک قرار دادم
    اما راستش میخوام این بازی رو کمی واقعی تر کنم یعنی هدفم این هست که تاثیر بازی بیشتر بشه
    نمیدونم این ایده ای که میخوام بگم قبلن بیان شده یا نه یا اینکه اصلن ادمین محترم با این ایده موافق باشن یا نه
    اما خب در اصل این ایده برپایه فلسفه بازی فراوانی هست و یکم واقعی ترش میکنه اما چجوری
    مادامی که داشتم بازی رو انجام میدادم همش با خودم میگفتم اخه چجوری میشه هر روز به من یک پولی برسه بدون اینکه بدونم از کجا و این پول هر روز نسبت به دیروز رشد داشته باشه حالا یا رشد خطی وحسابی یا رشد تصاعدی و هندسی
    خب الان بیش از 14ماه میگذره که دارم بهش فکر میکنم در این اواخر یه راه حل به ذهنم رسید که این بازی رو برای خودم واقعی تر کنم
    ببینید واقعا شاید اینکه ما بگیم هر روز به مایک پولی برسه معقول نباشه اما خب این چیزی که من میخوام بگم کاملا منطقیه و درواقع فکر کنم قسمتی بازی هست که یا گفته نشده یا من ندیدم و متوجه نشدم
    ببینید تصور کنید 10هزار دلار موجودی دارید خب ما شغلمون تریدری هست و روزانه می اییم یک درصدی سود میکنیم
    مثلا روزی 6درصد سود کنیم
    خب پس روز اول 10هزار دلار میشه 10600دلار
    خب ما می اییم 3درصد این سود رو از حساب خارج میکنیم یعنی 300دلار رو برداشت میزنیم و با این پول میریم بازی فراوانی را در روز اول انجام میدهیم
    برای فردا در حساب ما 10300دلار هست و مثل دیروز ما میخواهیم 6درصد افزایش بالانس دهیم
    و از این 6درصد سود ما 3درصد رو خارج میکنیم و خرج میکنیم و 3درصد هم به بالانس اضافه میکنیم
    خب طبق تصویر زیر میتونیم بگیم که (بعد تصویر ادامه دادم )
    58585858.png
    همانطور که در عکس می بینید روز دوم بازی فراوانی ما با 309دلار بازی را انجام میدهیم و میدانیم که این پول حاصل ترید ماست و نسبت به دیروز هم 3درصد رشد داشته
    برای روز سوم هم به همین شکل حساب $10609دلاری را 6درصد رشد میدهیم و میشود $11245.54حالا از این 6درصدی که سود کردیم 3درصدش برای بازی فراوانی هست.به عبارتی امروز به صورت خالص 636.54دلار به حساب اضافه کردیم یعنی 6درصد رشد دادیم که از این مبلغ به اندازه 3درصد برای بازی و 3درصد هم به بالانس اضافه میشود یعنی 318.27دلار برای بازی است که نسبت به روز دوم که 309دلار بود 3درصد رشد پیدا کرده و 318.27دلار هم به بالانس اضافه میشود تا در روز بعد با ان ترید کنیم
    به این صورت میشود بهتر درک کرد که چگونه هر روز ما میتوانیم پولی برای خرج کردن داشته باشیم که نسبت به دیروز هم افزایش داشته و هم میتوانیم تمام ان را خرج کنیم بدون دغدغه برای فردا ها که بخواهد باز پول از کجا بیاید چون منبع این پول را درک کردیم که از کجا می اید.
    تنها یک اتفاق می افتد و ان اینکه در اخر دوره زمانی بازی (این بازی باید 90روز انجام شود تا فرد اماده دیدن وبینار مربوط شود اما ادامه ان دلبخواه است) اگر مدت زمان بازی را 100روز در نظر بگیریم در روز 99ام بالانس حساب چون هر روز 3درصد اضافه میشده تا برای روز بعد بماند پس در روز 99ام عدد اولیه که 10هزار دلار بود باید در 1.03به توان 99ضرب شود که میشود $186,588.66یعنی حدودا 187هزار دلار در حساب برای روز صدم هست
    روز صدم ما می اییم حساب را 6درصد رشد میدهیم یعنی 187هزار در 1.06ضرب میشود و دیگر امروز ما میتوانیم کله پول را خرج کنیم یعنی علاوه بر اون پولی که هر روز 3درصد از 6درصد رشد بالانس رو برمیداشتیم در اخرین روز ما تمام پول را باید خرج کنیم
    به این صورت این بازی خیلی واقعی تر میشود و کاملا هم ملموس هست برای کسی که انجامش میده
    با تغییر اعداد میشه به اون مبالغی که روزانه میخوایم برسیم هم میشه مبلغ اولیه رو تغییر داد و هم میشه میزان رشد درصدی رو تغییر داد
    در این فرمول اون روش که دوستان هر روز موجودی خودشون رو برای خرج کردن در بازی به صورت خطی افزایش میدادن قابل انجام نیست چرا که اون شیوه اصلن شیوه واقعی که در دنیا و واقعیت رخ میده نیست و از اصل مدیریت سرمایه هم پیروی نمیکنه همون بحثی که در فایل های اول دوره فراکتالی هم میشه که استاد میگن برای افزایش 100در100بالانس برای یک حساب 100دلاری نباید در 20روز هر روز 5دلار بگیریم بلکه هر روز باید 3.55%از میزان موجودی بالانس رو بگیریم از بازار

امیدوارم که این متن مفید بوده باشه
    من خودم از امروز بازی فراوانی رو مجدد شروع میکنم و با همین سبک جلو میرم این بازی در واقع همون بازی فراوانی قبل هست منتها در این چیزی که من گفتم هم واضح معلوم میشه پول از کجا میاد و بعدا هم که به سوددهی برسیم باهمین رویه کسب درامد و خرج میکنیم و هم یه تفاوت دیگه داره این هست که در اخرین روز مبلغی که برای خرج کردن داریم بزرگ تر از مبالغ سابق هست و یک رشد چندین برابری داشته که واقعا هم شبیه واقعیت هست چرا که در بازی فراوانی ای که در این تاپیک گفته شده شما برای اینکه مثلن یک ماشین بخرید اینقدر پول های نزدیک به اون پول ماشین رو باید خرج کنید که واقعا در واقعیت این اتفاق رخ نمیده
    مثلن وقتی شما میخواید یه خودرو به ارزش 20هزار دلار بخرید در واقعیت ایا دیروزش مثلن 19هزار دلار خرج کردید؟؟؟؟؟
    پس مزیت دیگه این فرمت از بازی که من اشاره کردم و ممکنه قبلن هم دوستانی بودن که بهش اشاره کرده باشم و من خبر ندارم این هست که شما میتونید در اخر دوره بازی خودتون برای خودتون یه مقصد در نظر بگیرید که نسبت به مخارج ایام گذشته گرون تر باشه
    در این مثال که زدم مثلن شما در روز 98 مبلغ 5277دلار حدودا خرج میکنید و در روز 99ام مبلغ 5435دلار رو خرج میکنید اما در اخرین روز شما 198هزار دلار حدودا دارید که باید خرج کنید و مثلن میتونید باهاش یه خونه سه طبقه در شهر برلین بخرید در حالی که با مبالغ روزهای قبل خونه نمیشد خرید نهایتا یک سفر خارجی یا یک موتور سیکلت میشد

از نظر من این سبک بازی واقعی تر و موثر تر هست
    و خودم هم با این قالب جلو میرم از این به بعد و مجدد بازی رو استارت میزنم @amino @Briank

@MEMO
    @oveys
    ویرایش توسط vahid394 : 03-26-2023 در ساعت 20:43

7. 3 کاربر برای این پست سودمند از vahid394 عزیز تشکر کرده اند:

vahid394 آواتار ها
    یاد شده
    در 13 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    با سلام
    روز اول بازی
    شروع از 30دلار
    هر روز نسبت به دیروز 3درصد مبلغ رو افزایش میدهم
    امروز با 30دلار که حدودا میشه 1میلیون و 500هزار تومن یک حوله تن پوش گرفتم
    1.حوله.png

9. یک کاربر برای این پست سودمند از vahid394 عزیز تشکر کرده اند:

علی رهنماپور آواتار ها
    245 بار در 75 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    با سلام روز پنجم بازی
    مبلغ 5میلیون تومان
    Screenshot 2023-03-26 132353.png
    Screenshot 2023-03-26 132550.png
    Screenshot 2023-03-26 133610.png

oveys آواتار ها
    28,642 بار در 9,824 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 8373 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid394 نمایش پست ها
    با سلام
    وقت همگی به خیر
    امیدوارم احساس خوبی داشته باشید
    امیدوارم پرانرژی زندگی کنید
    وحید هستم
    و یک مطلبی رو درباره بازی میخواستم بگم
    راستش من از ابتدای سال 1401این بازی رو شروع کردم تا اواخر بهار چندباری نتونستم مدت 90روز رو به پایان برسونم و برگشتم از روز اول
    بالاخره تونستم در تابستان 1401این بازی رو انجام بدم به مدت 90 روز
    که گزارش اون رو هم در همون زمان در این تاپیک قرار دادم
    اما راستش میخوام این بازی رو کمی واقعی تر کنم یعنی هدفم این هست که تاثیر بازی بیشتر بشه
    نمیدونم این ایده ای که میخوام بگم قبلن بیان شده یا نه یا اینکه اصلن ادمین محترم با این ایده موافق باشن یا نه
    اما خب در اصل این ایده برپایه فلسفه بازی فراوانی هست و یکم واقعی ترش میکنه اما چجوری
    مادامی که داشتم بازی رو انجام میدادم همش با خودم میگفتم اخه چجوری میشه هر روز به من یک پولی برسه بدون اینکه بدونم از کجا و این پول هر روز نسبت به دیروز رشد داشته باشه حالا یا رشد خطی وحسابی یا رشد تصاعدی و هندسی
    خب الان بیش از 14ماه میگذره که دارم بهش فکر میکنم در این اواخر یه راه حل به ذهنم رسید که این بازی رو برای خودم واقعی تر کنم
    ببینید واقعا شاید اینکه ما بگیم هر روز به مایک پولی برسه معقول نباشه اما خب این چیزی که من میخوام بگم کاملا منطقیه و درواقع فکر کنم قسمتی بازی هست که یا گفته نشده یا من ندیدم و متوجه نشدم
    ببینید تصور کنید 10هزار دلار موجودی دارید خب ما شغلمون تریدری هست و روزانه می اییم یک درصدی سود میکنیم
    مثلا روزی 6درصد سود کنیم
    خب پس روز اول 10هزار دلار میشه 10600دلار
    خب ما می اییم 3درصد این سود رو از حساب خارج میکنیم یعنی 300دلار رو برداشت میزنیم و با این پول میریم بازی فراوانی را در روز اول انجام میدهیم
    برای فردا در حساب ما 10300دلار هست و مثل دیروز ما میخواهیم 6درصد افزایش بالانس دهیم
    و از این 6درصد سود ما 3درصد رو خارج میکنیم و خرج میکنیم و 3درصد هم به بالانس اضافه میکنیم
    خب طبق تصویر زیر میتونیم بگیم که (بعد تصویر ادامه دادم )
    58585858.png
    همانطور که در عکس می بینید روز دوم بازی فراوانی ما با 309دلار بازی را انجام میدهیم و میدانیم که این پول حاصل ترید ماست و نسبت به دیروز هم 3درصد رشد داشته
    برای روز سوم هم به همین شکل حساب $10609دلاری را 6درصد رشد میدهیم و میشود $11245.54حالا از این 6درصدی که سود کردیم 3درصدش برای بازی فراوانی هست.به عبارتی امروز به صورت خالص 636.54دلار به حساب اضافه کردیم یعنی 6درصد رشد دادیم که از این مبلغ به اندازه 3درصد برای بازی و 3درصد هم به بالانس اضافه میشود یعنی 318.27دلار برای بازی است که نسبت به روز دوم که 309دلار بود 3درصد رشد پیدا کرده و 318.27دلار هم به بالانس اضافه میشود تا در روز بعد با ان ترید کنیم
    به این صورت میشود بهتر درک کرد که چگونه هر روز ما میتوانیم پولی برای خرج کردن داشته باشیم که نسبت به دیروز هم افزایش داشته و هم میتوانیم تمام ان را خرج کنیم بدون دغدغه برای فردا ها که بخواهد باز پول از کجا بیاید چون منبع این پول را درک کردیم که از کجا می اید.
    تنها یک اتفاق می افتد و ان اینکه در اخر دوره زمانی بازی (این بازی باید 90روز انجام شود تا فرد اماده دیدن وبینار مربوط شود اما ادامه ان دلبخواه است) اگر مدت زمان بازی را 100روز در نظر بگیریم در روز 99ام بالانس حساب چون هر روز 3درصد اضافه میشده تا برای روز بعد بماند پس در روز 99ام عدد اولیه که 10هزار دلار بود باید در 1.03به توان 99ضرب شود که میشود $186,588.66یعنی حدودا 187هزار دلار در حساب برای روز صدم هست
    روز صدم ما می اییم حساب را 6درصد رشد میدهیم یعنی 187هزار در 1.06ضرب میشود و دیگر امروز ما میتوانیم کله پول را خرج کنیم یعنی علاوه بر اون پولی که هر روز 3درصد از 6درصد رشد بالانس رو برمیداشتیم در اخرین روز ما تمام پول را باید خرج کنیم
    به این صورت این بازی خیلی واقعی تر میشود و کاملا هم ملموس هست برای کسی که انجامش میده
    با تغییر اعداد میشه به اون مبالغی که روزانه میخوایم برسیم هم میشه مبلغ اولیه رو تغییر داد و هم میشه میزان رشد درصدی رو تغییر داد
    در این فرمول اون روش که دوستان هر روز موجودی خودشون رو برای خرج کردن در بازی به صورت خطی افزایش میدادن قابل انجام نیست چرا که اون شیوه اصلن شیوه واقعی که در دنیا و واقعیت رخ میده نیست و از اصل مدیریت سرمایه هم پیروی نمیکنه همون بحثی که در فایل های اول دوره فراکتالی هم میشه که استاد میگن برای افزایش 100در100بالانس برای یک حساب 100دلاری نباید در 20روز هر روز 5دلار بگیریم بلکه هر روز باید 3.55%از میزان موجودی بالانس رو بگیریم از بازار

امیدوارم که این متن مفید بوده باشه
    من خودم از امروز بازی فراوانی رو مجدد شروع میکنم و با همین سبک جلو میرم این بازی در واقع همون بازی فراوانی قبل هست منتها در این چیزی که من گفتم هم واضح معلوم میشه پول از کجا میاد و بعدا هم که به سوددهی برسیم باهمین رویه کسب درامد و خرج میکنیم و هم یه تفاوت دیگه داره این هست که در اخرین روز مبلغی که برای خرج کردن داریم بزرگ تر از مبالغ سابق هست و یک رشد چندین برابری داشته که واقعا هم شبیه واقعیت هست چرا که در بازی فراوانی ای که در این تاپیک گفته شده شما برای اینکه مثلن یک ماشین بخرید اینقدر پول های نزدیک به اون پول ماشین رو باید خرج کنید که واقعا در واقعیت این اتفاق رخ نمیده
    مثلن وقتی شما میخواید یه خودرو به ارزش 20هزار دلار بخرید در واقعیت ایا دیروزش مثلن 19هزار دلار خرج کردید؟؟؟؟؟
    پس مزیت دیگه این فرمت از بازی که من اشاره کردم و ممکنه قبلن هم دوستانی بودن که بهش اشاره کرده باشم و من خبر ندارم این هست که شما میتونید در اخر دوره بازی خودتون برای خودتون یه مقصد در نظر بگیرید که نسبت به مخارج ایام گذشته گرون تر باشه
    در این مثال که زدم مثلن شما در روز 98 مبلغ 5277دلار حدودا خرج میکنید و در روز 99ام مبلغ 5435دلار رو خرج میکنید اما در اخرین روز شما 198هزار دلار حدودا دارید که باید خرج کنید و مثلن میتونید باهاش یه خونه سه طبقه در شهر برلین بخرید در حالی که با مبالغ روزهای قبل خونه نمیشد خرید نهایتا یک سفر خارجی یا یک موتور سیکلت میشد

از نظر من این سبک بازی واقعی تر و موثر تر هست
    و خودم هم با این قالب جلو میرم از این به بعد و مجدد بازی رو استارت میزنم @amino @Briank

@MEMO
    @oveys
    سلام و وقت بخیر وحید عزیز. پست خوبی بود اما قوانین بازی در کتاب خانم استر هیکس کاملا مشخص شده است.
    اولین هدف از انجام این بازی اینه که ما نگران بدست آوردن پول نباشیم، اصلا کاری نداشته باشیم که این پول از کجا میاد. فرض کنیم کاینات هر روز یک مقدار مشخص پول رو واریز میکنه به کارتمون.
    برای مثال من میتونم نگران باشم که در روش شما ممکنه نتونم یک روز 3% رو از بازار بگیرم و حتی بخشی از بالانسم بره تو ضرر، بنابراین با قواعد خود بازی جلو برین.
    نگرانی رو از روی نحوه بدست آوردن پول بردارین و تنها روی خرج کردنش متمرکز بشین، شاید با دنیای واقعی متفاوت باشه اما شیوه بازی همینه.
    خدا رو چه دیدی، در دنیای واقعی شاید یک معدن طلا پیدا کردی؟ به اندازه 5000 روز بازی فراوانی پول بدست میاری. به قول یک دوستی، خیلی با تفکر خطی جلو نریم. موفق و پیروز باشی
    بنام خداوند رنگین کمان
    استمرار، رمز موفقیت
    بدلیل کمبود وقت، سعی میکنم تنها سوالات را پاسخ بدهم. تمرین تمامی دوستانی که بنده را تگ میکنن، بررسی میکنم.

12. یک کاربر برای این پست سودمند از oveys عزیز تشکر کرده اند:

176 بار در 50 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    ایا تو بازی باید بگردیم فروشگاهها رو دنبال چیزی ک مخایم بخریم؟خب بعضی چیزا رو نمیشه پیدا کرد و حتی برای خریدش باید رفت بازار یا تماس گرفت.
    اینجا بازی برام ابهام داره ک ایا همینک بدونم پی مخام و بنویسم کافیه یا باید بگردم این ور اون ور اینطوری ک وقتمون رو میگیره.دوستان راهنمایی کنن

vahid394 آواتار ها
    یاد شده
    در 13 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط oveys نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر وحید عزیز. پست خوبی بود اما قوانین بازی در کتاب خانم استر هیکس کاملا مشخص شده است.
    اولین هدف از انجام این بازی اینه که ما نگران بدست آوردن پول نباشیم، اصلا کاری نداشته باشیم که این پول از کجا میاد. فرض کنیم کاینات هر روز یک مقدار مشخص پول رو واریز میکنه به کارتمون.
    برای مثال من میتونم نگران باشم که در روش شما ممکنه نتونم یک روز 3% رو از بازار بگیرم و حتی بخشی از بالانسم بره تو ضرر، بنابراین با قواعد خود بازی جلو برین.
    نگرانی رو از روی نحوه بدست آوردن پول بردارین و تنها روی خرج کردنش متمرکز بشین، شاید با دنیای واقعی متفاوت باشه اما شیوه بازی همینه.
    خدا رو چه دیدی، در دنیای واقعی شاید یک معدن طلا پیدا کردی؟ به اندازه 5000 روز بازی فراوانی پول بدست میاری. به قول یک دوستی، خیلی با تفکر خطی جلو نریم. موفق و پیروز باشی
    سلام و وقت به خیر
    قطعا ایمان دارم که این جا کسانی که تجربه بیشتری دارند حرفی رو نمیزنند که بدون پشتوانه و دلیل باشه
    برای همین نحوه بازی خودم رو تغییر میدم و همین طور که شما اشاره کردید دیگه اون روش خودم رو که بیان کردم ادامه نخواهم داد و اصلن از این بابت نگرانی خودم رو کنار میذارم که از کجا قراره پول بیاد و روی خرج کردنش تمرکز میکنم همون طور که گفتید
    یک جایی در اموزش ها استاد(البته دو سه جا) بیان میکنند که یک نفر باور داشت که یک بندباز در سیرک بلده یک چرخ دستی رو از این ور طناب تا اونور ببره اما نمیرفت بشینه روی اون چرخ دستی چون ایمان نداشت اما من چون ایمان دارم که این بازی با قوانینی که گفته شده جواب میده پس همونطور که گفتم روش پیشنهادی خودم را استفاده نمیکنم
    تشکر از توصیه ارزشمندتون
    به خودم اجازه میدم بیشتر تمرین کنم و در سالیان بعد بتونم بیشتر از این دیدگاه به نقد بازی بپردازم اما الان وقت این هست که دنبال چرایی و علت نرم به قول استاد وقتی یک قایق هست که میتونیم از دست گرگ ها فرار کنیم نباید قبل سوار شدن به قایق به این فکرکنیم که جنس قایق از چیه و چجوری روی سطح اب شناوره چون ممکنه یا قطعا گرگا مارو میخورن
    پس بنده با اجازه سوار قایق میشم و بعد که رسیدم اونور میشینم قایق رو بررسی بیشتر میکنم :d:d:d:d

یکم مزاح وارد کار کردم که خسته دربشه
    تشکر مجدد

15. یک کاربر برای این پست سودمند از vahid394 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 23 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 23 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع