صفحه 428 از 673 نخستنخست ... 328378418426427428429430438478528 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,271 به 4,280 از 6727

موضوع: بازی فراوانی

267 بار در 101 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    روز هفتادو هفتم............................موجودی:7 7.000.000
    اجاق گاز سرامیکی برقی (آشپزخانه اصلی) 75.810.000 تومن
    photo_2023-02-26_23-17-52.jpg

2. یک کاربر برای این پست سودمند از aysa.fxtr عزیز تشکر کرده اند:

31,837 بار در 9,935 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 8497 پست
    برچسب زده شده
    در 7 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Derakhshani نمایش پست ها
    سلام علیکم . طبق مطالعات بنده در همه ادیان بشری اعم از بودا و هندوا ها و یهود و مسیحیت وسنی ها و خصوصا شیعه در یک اعتقادیی مشنرکند و در کتب کهن مون هست بشریت وقتی امید اصلاح نداشته باشه نا امید میشه و می میره از لحاظ روحی و جسمی . و انسان به امید زنده ست . و ما امید و اعتقاد داریم به بودن آخرین معلم بشریت و مهربونترین فرد عالم که از طرف خدای مهربون برای ما به عنوان راه حیات و کشتی نجات و جراغ روشنی و ارامش ترس ها و دلهره ها و پاسخ تموم سوالات بشر هدیه و فرستاده شده . کسی که عالمه و جای خودش نشسته و عادله و عدل رو تو عالم پیاده و بشر رو به ساحل امنیت و رشد و شکوفایی همه استعداد ها بلا تکلیف مونده ش می رسونه . علی رغم سختی ها و شک ها و و دلهره ها ها و اضراب ها و ترس ها وطمع ها و توی گرگ و میش هوا اشتباهات و تصادفات و گم شدن ها اتفاق می افته .و این آخرین مبارزه ست که با پیروزی جبهه حق تموم میشه . تو این دو سه قدم مونده تا صبح به احترامت می ایستم . آخرین جرعه ی این جام تهی را تو بنوش .
    سلام برآخرین یادگاری خدا امام زمان حضرت مهدی امتها سلام بر صبح سلام بر فراوانی , حرف نو و هوای تازه و باران بهاری . سلام بر امید و طراوت و زیبایی . از همین جا برات سلام می فرستم همراه قلبم .
    شب سال نوی نوروزه دوست دارم به مناسبت نیمه شعبان تا نوروز عیدی به بچه های کم بضاعت بدم که اندازه خودم چشم شون رو روشن کنم که البته کمه. دوست دارم خیریه داشته باشم و به یتیم ها کمک کنم . و کار براشون ایجاد کنم .'در شادی مجازی دوستانم رو هم خواستم شرکت بدم عیدتون مبارک . امیدوارم همه شاد و دلخوش و سلامت و به قول استاد عاقبت بخیر باشید
    روز 157 ام فراوانی . بدون اطلاعات قبلی از فارکس و دور دوم تمرین روی نشانه های اتمام روند 1 . با دفترجه 21 روزه . به امید پیروزی. عید همه تون مبارک باشه عزیزانم . 105 جفت کفش هدیه
    فایل پیوست 471252 @amino @Academywave @Peace @pulseclinic @Mir Tohid @Hosseinabbasi @MhmmdReza @ariya @ghoolak @benxa @forexmh @MEMO@amin64 @amino @Academywave @benxa @ariya @farshad70 @Erfanalk @amin64 @DjReza @erfanlk @hamid13 @forexmh @MEMO @oveys

سلام
    عید شما هم مبارک
    متاسفانه شما به استاپ این بازی رسیدید
    در این بازی بدهی دادن ویا بخشش کردن ممنوعه
    یادتون باشه پول باید برای خودتون خرج بشه
    پ.ن=دیدتون خیلی لطیف و زیباست ولی بنظرم(این نظر شخصی منه)مقداری زیاده رویه
    در تمام ادیان هم به اعتدال و میانه روی توصیه شده
    سلامت و شاد باشید
    معامله گری فرایندی برای کشف خود است

4. 3 کاربر برای این پست سودمند از ariya عزیز تشکر کرده اند:

441 بار در 127 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط forexmh نمایش پست ها
    بازی فراوانی به این شکل تعریف نشده که شما پول یک روز یا کل پول چند روزتون و ببخشید
    در واقع شما به مرحله استاپ بازی فراوانی رسیدید و شاید واضح تر کال مارجین شدید تو این بازی!!
    بخشش عالیه ولی در دین مذهب عرفان عرف و هر آیینی چیزی با این عنوان که شما درویش باشید و کل دارایی خودتون و ببخشید وارد نشده
    در دین مبارک اسلام تنها به 20 درصد باقیمانه از دارایی استفاده نشده فرد در پایان هر سال خمس تعلق میگیره!
    در دین اسلام در ماه مبارک رمضان معادل قوت و غذای شما که خودتون میل کردید به شما فطریه تعلق میگیره نه کل دارایی یا درآمد شما
    پس چرا زیاده روی!!!

این دید متاسفانه نشاعت گرفته از ذهنیه که با باور ثروت شکل نگرفته
    فکر نکنید این در مورد شماست فقط
    من و خیلی از دوستان که در این تاپیک در تلاشیم تا این باور ها رو اصلاح کنیم مشابه شما هستیم
    با سلام ببخشید من قبل شروع بازی توی چندتا سایت درمورد بخشش خونده بودم و همشون میگفتن که ماهانه فقط یکروزشو حق داریم که کل پولمونو صرف کارهای عام المنفعه کنیم و بیشتر از یک روز یعنی به استاپ ذهنی رسیدیم. الان اون یه روز هم اشتباهه ؟ چون من اگه واقعا هر روز این پولا به حسابم واریز میشد , ماهانه یه روزشو صرف کارهای عام المنفعه میکردم و ازش لذت هم میبردم

6. 4 کاربر برای این پست سودمند از mehdiafsharoglu عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    روز نود و ششم ... امروز 96 میلیون به حسابم واریز شد

بریم برای تکمیل سیستم گیم و ترید

1- پردازنده AMD Ryzen Threadripper 3960x رو به قیمت 50.600.000 تومن خریدم
    1.png
    2- کیس cooler master haf 700 evo رو به قیمت 24.500.000 تومن خریدم
    2.png
    3- رم 64 گیگابایتی dominator platinum رو به قیمت 18.280.000 تومن خریدم ( فردا هم یکیشو میخرم که جمعا 128 گیگ رم بشه)
    3.png
    4- براکت نگهدارنده عمودی کارت گرافیک asus rog herlux رو به قیمت 2.350.000 تومن خریدم
    ( فردا هم یکیشو میخرم
    4.png

خدایا بخاطر این همه اصلاح مسیرهای فوق العاده ام ازت ممنونم

8. 2 کاربر برای این پست سودمند از mehdiafsharoglu عزیز تشکر کرده اند:

Derakhshani آواتار ها
    1,788 بار در 492 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 20 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ariya نمایش پست ها
    سلام
    عید شما هم مبارک
    متاسفانه شما به استاپ این بازی رسیدید
    در این بازی بدهی دادن ویا بخشش کردن ممنوعه
    یادتون باشه پول باید برای خودتون خرج بشه
    پ.ن=دیدتون خیلی لطیف و زیباست ولی بنظرم(این نظر شخصی منه)مقداری زیاده رویه
    در تمام ادیان هم به اعتدال و میانه روی توصیه شده
    سلامت و شاد باشید
    سلام و عرض ادب
    .آقا آریا جان دوست عزیز ممنونم از توجه تون امیوارم این دوستی ادامه دار باشه. بنده در فایلی که استاد در زمینه ی بازی ساختند در مورد بخشش چیزی ندیدم . اینکه زبان احساس هست که حرف می زنه و زبان حال شما همون احساس شماست و زبان , زبان حال شماست و نه قال شما و زبان در دهان .شما خرج می کنید و از اون لذت می برید رو از ایشون شنیدم . اینکه خرج کنید و نگه ندارید . سد ذهنی که حدود ظرف وظرفیت محدود انسان رو می سازه به چالش بکشه تا از یک موجود محدود موجودی بسازه که بی نهایت نیست اما به سمت بی نهایت میل می کنه . در ریاضی فیزیک و جبر و ریاضیات جدید limit رو خوندیم که متغیر به سمت بی نهایت میل می کنه ما همون محدود ی هستیم که به بی محدوده و بی کرانگی و بی نهایتی میل داریم.

.عمده چالش های انسان که استاد در ضمن قانون پاندول فرمودند در ضمن همین خاصیت عجیب هست که همه رو می خواد و با همم می خواد و این سرآغاز چالش ها و دوگانگی ها . جنگ ها و ساختن ها و تخریب هاست هست . هم بین جمع بودن رو می خواد هم تنهایی رو . هم تعادل هم نا متعادل . هم حرکت هم سکون ذهنی . هم قانون مندی هم فرا قانونی بودن . غم و شادی و عزلت و خلوت و جلوت با هم . ثروت و فقر نرس و طمع . امید و نا امیدی . دارایی و ناداری . زشتی و زیبایی . که اهرمی دولبه هست هم به نفع انسان و هم ضرر انسان . تعادل برای انسان جزو واجباته . انسانی که در حال رشد ه کمی درد رو پیش رو داره چون فالب هاش در حال شکسته شدنه . و تحمل خود این درد و شکسته شدن برای ساخته شدن ,احتیاج به ظرفیت و انعطاف داره که خودش رو تحت تربیت مربی قرار بده .
    انسان محوری بعضی نکات زیبایی داره اما تموم مسیر نیست . انسان ارزشمند ترین موضوع هستی , هست . اما نتایجی با این نگاه داره که برای انسان چالش و چااله هایی می سازه . انسان مد نظر کل خلقته . مثل باغبانی که زمین رو شخم می زنه و باغ رو حرس می کنه و آب میده . ووو.... که میوه رو بگیره . اما همه ی این فرآیند در محل شون مهمند .بعضی چیزها اولند مثل خاک و بذر و آب . اما اول از جهت اهمیت میوه هست که هدف و نتیجه ی کار باغبان هست.

در کل انسان عدد صفری هست که بدون عدد یک قبلش هیچه . انسان رو بدون خالقش دیدن و چیدن این میوه از باغ و باغبانش , زاویه و دید غلط و متکبرانه ای برای انسان درست می کنه که خود محوری و ذهن محوری رو در پس خودش داره و انسان به خودش اجازه داده در طبیعت به هر گونه ای که می خواد تصرف کنه و بعد داعیه ی محیط زیست داشته باشه اونم صرفا برای حفظ خودش. جناب @farshad70 عزیز نکته ای اضافه کردند که قابل استفاده بود . و انسان رو باید از نگاه سازنده و کمپانی سازنده ش دید و شناخت .
    استاد نکات ارزشمندی فرمودند. در تربیت جمعی بعضا تلاشهایی بر دانایی صرف بدون عمل هست . یک
    اگر قانون دیگه ای بود می فرمودند.
    این مقال جای مقاله نیست اما از اینکه عزیزانم مهمون کردند و یاد دادند و از جهت احترام عزیزانم و اساتید خودم در گروه ادب دیدم که بنویسم و پاسخی در حد فهم خود م بدم

نهایتا این هست که شما می فرمایید ما در این موضوع که خانم استرهیکس که یکی از موثرین این بازی با همسزشون هستند رو اینطوری طراحی کردند و این اضافه یا کم رو داره و انسان نگاه ش رو تغییر یا تکمیل می کنه و امروز من برای خرح کردن موجوده . یادمون هست که شکست هم خودش مسیری برای برد می تونه باشه . هزینه دادن برای پیشرفت جزوی از مسیره . برای بنده که در آکاددمی تازه واردم . دوستانی رو که دیدم مطلبی رو نمی دونند بهشون گفتم و تاسف هم نداشتم بابت ندونستن شون و نداره .تاسف حوردن از گذشته و ترس از آینده خودشون دو سد ذهنی هستند که می تونند باعث شکست بشن . البته که جزو خصوصیات طبیعت بشر هستند ولی هر طبیعی ای درست نیست .
    ما به دنبال تکمیل هم هستیم و تا زمان برای حرکت رو به جلو داریم و فرصت و زمان که یکی از دارایی های نکرار نشدنی رو داریم و درآن و لحظه زندگی می کنیم رو داریم فرصتی برای تاسف از گذشته رو نداریم و در کنار هم و زیر نظر یک شخص راه رفته و دلسوز در این مسیر یعنی استاد رو داریم یعنی قسمت مهمی از راه رو رفتیم . و مسیر ما به سمت جلو و نور با امید و لبخند و پیروزی خواهد بود . برد با جبهه ی نگاه درست و حق و عمل درست و تمرین هست و هر کسی که در اون مسیر می ره می بره . زوم و تایم فریم و دید نرمال رو به دست آوردن شیرینه که با کمک هم با هم فکری و افزودن به هم و ساختن هم و تحت نظر استاد با هم رشد می کنیم . شما عزیزان با تجریه جلوتر ما هم پشت سرتون ان شالله @Mir Tohid @forexmh
    @i @amino @farshad70
    @aryia @amino
    @aryia @Mir Tohid
    ویرایش توسط Derakhshani : 03-08-2023 در ساعت 05:52

10. 4 کاربر برای این پست سودمند از Derakhshani عزیز تشکر کرده اند:

forexmh آواتار ها
    8,784 بار در 2,344 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1649 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام دوست من
    من چیزی راجب یک روز بخشش در ماه مطالعه نکردم
    اصل فعل بخشش عالیه ولی هدف این بازی پرورش ماهیچه های مالی ذهنه
    اسمش بازی پول هست که در اینجا بازی فراوانی تعریف شده
    در این که بخشش اسباب برکت و فراوانی در مال و دارایی میشه شکی نیست ولی هدف در اینجا اینه که شما تا چند روز با این میزان افزایش میتونید پول و برای خودتون خرج کنید
    بهتره بخشش به صورت مستمر باشه مثلا درصدی از درآمد به صورت ثابت
    اگر از لحاظ ریاضی محاسبه کنیم میبینیم که هر روز اگر 10 درصد از سرمایه رو ببخشیم انگار عوض 1000000 تومان 900000 تومان و برای خودمون خرج کردیم
    در واقع انگار ما بازی و با روزی 900000 توما شروع کردیم
    درک من از این بازی اینه
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdiafsharoglu نمایش پست ها
    با سلام ببخشید من قبل شروع بازی توی چندتا سایت درمورد بخشش خونده بودم و همشون میگفتن که ماهانه فقط یکروزشو حق داریم که کل پولمونو صرف کارهای عام المنفعه کنیم و بیشتر از یک روز یعنی به استاپ ذهنی رسیدیم. الان اون یه روز هم اشتباهه ؟ چون من اگه واقعا هر روز این پولا به حسابم واریز میشد , ماهانه یه روزشو صرف کارهای عام المنفعه میکردم و ازش لذت هم میبردم
    هنگام نزدیک شدن به تغییر ، فقط می توانید آنچه را که از دست می دهید ، اندازه گیری کنید ، نه آنچه را که به دست خواهید آورد - به دنبال چیزی بزرگ باشید!

12. 2 کاربر برای این پست سودمند از forexmh عزیز تشکر کرده اند:

Mrs.Alipour آواتار ها
    5,023 بار در 1,960 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 999 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    با سلام
    روز 52 بازی فراوانی
    4468 دلار دارم
    خرید صندلی ماساژور و یک دفتر گوچی برای ثبت بازی فراوانی در سال جدید
    صندلی ماساژ.jpgدفتر.png
    آنچه شما فکر میکنید پایان است ,ممکن است در واقع شروعی عالی برای آینده ای روشن باشد.بنابراین,پایان را به پایان نرسانید و سهم خود را جسورانه زندگی کنید.

14. 3 کاربر برای این پست سودمند از Mrs.Alipour عزیز تشکر کرده اند:

Ghaffar آواتار ها
    1,729 بار در 448 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 57 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام.بازی فراوانی/روز ۱۷۹ (۱۷۹میلیون)
    خرید مبل راحتی ۸ نفره برای کنار استخر
    خرید تاب ریلکسی
    خرید نیم ست طلای ۱۸ عیار شامپاینی لویی برای دوست دخترم
    ۲۰۲۳۰۳۰۸_۱۴۰۸۵۱.jpg
    ۲۰۲۳۰۳۰۸_۱۴۰۹۰۲.jpg
    ۲۰۲۳۰۳۰۸_۱۴۰۹۱۳.jpg

16. 2 کاربر برای این پست سودمند از Ghaffar عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    روز نود و هفتم ... امروز 97 میلیون به حسابم واریز شد

بریم برای تکمیل سیستم گیم و ترید

1- لپ تاب Asus ROG Strix G713RW رو به قیمت 96.899.000 تومن از سایت گروه کامپیوتری اریکه خریدم .
    اولش خواستم asus rog strix G733 رو بخرم ولی با توجه به قیمتش , به این نتیجه رسیدم که حدود 200 میلیون برای یک لپ تاب خرج کردن خیلی کار اشتباهیه چون من میخوام یه سیستم فوق حرفه ای داشته باشم و کنارشم یه لپ تاب درجه 1 برای وقتاییکه بیرون از خونه هستم و میخوام ترید و یا کارهای دیگه رو انجام بدم واسه همینم اومدم سخت افزارهای خیلی قویتر از G733 رو برای سیستم خودم خریدم و بعنوان لپ تاب , این لپ تابو خریداری کردم چون لپ تابهای asus یه لول از g733 پایینتره و هم اینکه 17 اینپ هستش که بهترین گزینه برای تریده. درضمن شاید براتون سوال باشه که چرا Asus zenbook dou pro یا Asus rog strix dou رو که هردو یه مانیتور کوچیک دیگه که لمسی هستشو دارنو نخریدم , دلیلش اینه که اون لپ تابا بیشتر برای گرافیستها و طراحهاست نه تریدرها واسه همینم زیاد به دردم نمیخورد.
    چرا مک بوک نه ؟ وقتی چنین ایسوس قوی ای داری که میتونی بهترین نرم افزارهای دنیا رو با آخرین آپدیتشون و حتی بصورت آنلاک شده در لپ تابت داشته باشی , وقتی میتونی کلی پورت و usb و تایپ سی روی لپ تابت داشته باشی , وقتی اینقدر زیاد دستت بازه و محدودیتهات کمتره (نسبت به مک) , وقتی میتونی کلی کارهای تخصصی بیشتری رو با لپ تابت انجام بدی , وقتی میتونی کلی بازیهای روز دنیا رو توی لپ تابت بازی کنی و .... دراونصورت تو یا از روی بی اطلاعیته یا از روی شوآف و پز دادنه که بخوای بجای این , بری سمت مکبوک که بیشتر شبیه یه لپ تاب دکوری با کیفیت ساخت بالاست تا اینکه یه لپ تاب حرفه ای با کاربری بالا باشه (من ترجیح میدم محصولات اپلو بیشتر برای خوشحال کردن دوست دخترم بخرم که بتونه باهاش پز بده وگرنه واسه لاکچری بودن خودم , آیتمهای دیگه ای هست)
    1.png

خدایا بخاطر این همه اصلاح مسیرهای فوق العاده ام ازت ممنونم
    ویرایش توسط mehdiafsharoglu : 03-08-2023 در ساعت 16:53

18. 6 کاربر برای این پست سودمند از mehdiafsharoglu عزیز تشکر کرده اند:

267 بار در 101 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    روز هفتادو هشتم ..........................موجودی 78.000.000 تومن
    اسکناس 1000 ریالی
    photo_2023-02-26_23-18-06.jpg

روز هفتادو نهم ...............................موجودی79.000. 000 تومن
    • سرخ کن دوقلو 21.500.000 تومن

1.jpg

• سرویس آشپزخانه 29 پارچه 51.500.000 تومن

2.jpg

• سرویس آشپزخانه بانکه 15 عددی 2.145.000 تومن

3.jpg

• ست بانکه سه سایز گل لییویم 3.698.000تومن

4.jpg

20. 2 کاربر برای این پست سودمند از aysa.fxtr عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 15 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 15 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع