صفحه 400 از 673 نخستنخست ... 300350390398399400401402410450500 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,991 به 4,000 از 6724

موضوع: بازی فراوانی

220 بار در 85 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام روز بخیر
    روز پنجم .......... واریز مبلغ 5 میلیون تومن

خرید ایرپاد پرو به مبلغ 5 میلیون

2. 2 کاربر برای این پست سودمند از fxmilad عزیز تشکر کرده اند:

hassan47 آواتار ها
    3,035 بار در 715 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdiafsharoglu نمایش پست ها
    روز شصتم ... امروز 60 میلیون به حسابم واریز شد

ماهی یه روز کل پولمو خرج کارهای خیر میکنم. امروز همون روزه
    حالم خوب نیست. امروز میخوام کل پولمو برای وطنم آذربایجان خرج کنم. برای مردم مظلوم آذربایجان , خوی

خوی نزدیک شهر ماست. زلزلشو خیلی خوب حس کردیم. چیزیکه بیشتر ناراحتم میکنه , بی اعتنایی هموطنای غیرترکم به این قضیه هستش. کل ایران برای زلزه سرپل ذهاب استوری , حمایت , کمک ولی وقتی نوبت به زلزله آذربایجان میرسه ... برای متروپل کل ایران همدردی و حمایت و کمک ولی توی کمپین دریاچه ارومیه , مثل اینکه برای بقیه مهم نبودیم ... اشکالی نداره حالا بی اعتنا هستن هم مهم نیست ما خودمونو داریم آذربایجان همیشه چشم و دل سیر بوده و هست و نیازی به هیچ چیز و هیچ کس دیگه ای نداره. ما خودمون برای همدیگه کافی بودیم و هستیم. ببخشید اینجوری میگم ولی هم دلم خیلی پره هم حالم بده. ما چندتا فامیل داریم خوی و مثل خیلی از خانواده های خویی, همشون آواره شدن. تمام پول امروزمو صرف خرید پتو برای مردم خوی میکنم. هوا خیلی خیلی سرده و شدیدا برف میباره. خونه ها ویرون شده غذا چادر پتو ندارن. وضعیت قرمز اعلام شده تلفات خیلی زیاده ...
    حال یه آذربایجان بده ...
    141 عدد پتوی مسافرتی به قیمت 59.950.000 تومن خریدم و خودم ماشین اجاره کردم همشو بردم تحویل مردم غیور و قهرمان پرور خوی دادم. خدا رفتگانمونو رحمت و به بازماندگانمون صبر عنایت بفرماید
    فایل پیوست 455561
    آذربایجان باشین ساغ اولسون , باشین داها اوجا اولسون
    تا حالا اینقدر از پولی که خرج میکنم لذت نبرده بودم ... چون برای وطن خرج شد

خدا رو شکر میکنم که روز به روز فراوانی رو به زندگیم میاره
    من آمادگی کامل برای دریافت بهترینها و بیشترینها رو دارم
    سلام عزیز
    قبلا مردم در فضای مچازی با هم در ارتباط بودن الان ارتباط برای مشارکت به تلفن محدود شده . حتی ایمیل های کاری هم به موقع نمیره. متاسفانه هلال احمر هم دولتیه و عدم اطمینان و... از دوستان و همکاران خویی شنیدم که حتی چادر هم بهشون ندادن.
    پس از هر موفقیت مدتی ساکت باش و فکر کن. موفقیت بعدی، نه با تکیه بر موفقیت قبلی،بلکه بر پایه آن سکوت و تأمل ساخته می شود.

(پیتر دراکر)

4. 3 کاربر برای این پست سودمند از hassan47 عزیز تشکر کرده اند:

Alireza60 آواتار ها
    735 بار در 90 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

با سلام و عرض احترام خدمت استاد امینو بزرگوار و تمامی کاربران گرامی
    بعد از چند دفعه شروع و ناکامی امروز مجددا" شروع کردم

روز اول بازی فراوانی.png
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده
    • نوع فایل: jpg 1111.jpg (7.7 کیلو بایت, 112 نمايش)
    ویرایش توسط Alireza60 : 02-01-2023 در ساعت 09:20

6. 3 کاربر برای این پست سودمند از Alireza60 عزیز تشکر کرده اند:

M.T.z آواتار ها
    4,294 بار در 947 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 174 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    روز 88 بازی فراوانی
    واریزی 88 میلیون تومان.
    خرید 700 عدد شیر خشک مناسب قیمیت 43.000.000
    ScreenHunter 185.png

35.000.000 خرید کنسرو ماهی و نان
    ScreenHunter 186.pngimages (5).jpg

10.000.000 خرید لوازم بهداشتی مخصوص بانوان
    banner.jpg

و در نهایت ارسال این بسته ها به شهرستان خوی

(خدایا)تو مهربان ترین مهربانان هستی پس لطف و رحمت خودت رو شامل حال همه ی انسان های رنج دیده فارغ از هر مذهبی و دینی و نژادی قرار بده.
    سپاس کزارم
    ویرایش توسط M.T.z : 02-01-2023 در ساعت 13:39
    E-mail: [email protected]
    Instagram: MTz_trader

8. 4 کاربر برای این پست سودمند از M.T.z عزیز تشکر کرده اند:

441 بار در 127 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط hassan47 نمایش پست ها
    سلام عزیز
    قبلا مردم در فضای مچازی با هم در ارتباط بودن الان ارتباط برای مشارکت به تلفن محدود شده . حتی ایمیل های کاری هم به موقع نمیره. متاسفانه هلال احمر هم دولتیه و عدم اطمینان و... از دوستان و همکاران خویی شنیدم که حتی چادر هم بهشون ندادن.
    دوسته عزیز اینها بهانه های بنی اسرائیلی هستن. اولا توی همین فضای مجازی محدود شده , توی همین اینستاگرام چند صد پتو و چادر و گاز پیکنیک و اقلام ضروری جمع آوری و به خوی فرستاده شده. بیشتر از 100 وانت حامل اقلام ضروری فقط از تبریز رسیده دیگه لطف باقی شهرهای ترکنشین بماند. اغلب کمکهای مردمی که به خوی شده , از اینستاگرام شروع شده. تقریبا تمامی فالورهای ترکم , همشون به نوبه خودشون استوری میذاشتن و همدیگرو به کمکهای مادی و غیرمادی تشویق میکردند. همه اینا توی همین فضای مجازی محدود شده صورت پذیرفت. دوما الان دیگه همه یا vpn پولی دارن یا با vpn رایگانها گهگاهی میتونن وصل بشن و همشون هم آگاهن که چه اتفاقاتی رخ داده ولی دریغ از حتی یه استوری خشک و خالی , دریغ از حتی واکنش. اشکالی نداره ما حافظه قوی ای داریم توی زلزله ورزقان هم عین همین تکرار شد و تنها خودمون بودیم که به داد خودمون رسیدیم بدون اینکه نیازی به کسی داشته باشیم. چادر و پتو و غذای مردم زلزله زده ی خوی توسط مردم سلماس , تبریز و سایر شهرهای ترکنشین فراهم میشه.
    اگه دوری جغرافیایی سایر اقوام رو هم بخوایید بهونه قرار بدید , اونوقت چطور ترکمنها و قشقائیا دارن کمک میکنن ؟
    من قوم گرا نیستم ولی وقتی این نامهربونی و بی اعتنایی هموطنان غیر ترکم در مقابل داغ هموطنشونو میبینم و وقتی به گذشته رجوع میکنم دوباره همین تصاویر جلوی چشام میاد (زلزله ورزقان) , اونوقت یکم شک میکنم به ماهیت و معنی کلمه هموطن ... خیلی خیلی عذر میخوام بابت این جمله ام ولی این مدل بی اعتنایی بیشتر نشونگر همزیستی اجباری هستش تا هموطنی
    و اینکه میگید هلال احمر قابل اعتماد نیست و .. , خب خودتون دست به کار بشید. عصر نصیر الدوله نیس که با شتر اینور اونور برن. کمکهای شهر یا استانتونو جمع کنید با چندتا وانت یا اتوبوس بفرستینشون بیاد

روز خوش
    ویرایش توسط mehdiafsharoglu : 02-01-2023 در ساعت 00:23

10. 3 کاربر برای این پست سودمند از mehdiafsharoglu عزیز تشکر کرده اند:

441 بار در 127 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    روز شصت و یکم ... امروز 61 میلیون به حسابم واریز شد

امروز هم مثل دیروز میخوام برای مردم زلزله زده و مظلوم آذربایجان , خوی خرج کنم.

1- 105 عدد گاز پیکنیک 5 کیلویی براشون خریدم و خودم ماشین کرایه کردم رفتم بین مردم پخش کردیم. راننده های وانتهایی که داشتن گازهای پیکنیک رو میبردن هم ازم کرایه نخواستن و گفتن اینم سهم ما توی کمک به مردم آذربایجان. گفتن ما فقط خودمون به داد خودمون میرسیم
    1 1.png
    105 عدد

باشین ساغ اولسون آذربایجان , باشین داها دا اوجا اولسون

از فردا خریدهام به روال قبلیشون برمیگردن

خدا رو شکر میکنم که روز به روز فراوانی رو به زندگیم میاره
    من آمادگی کامل برای دریافت بهترینها و بیشترینها رو دارم

12. 4 کاربر برای این پست سودمند از mehdiafsharoglu عزیز تشکر کرده اند:

hassan47 آواتار ها
    3,035 بار در 715 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdiafsharoglu نمایش پست ها
    دوسته عزیز اینها بهانه های بنی اسرائیلی هستن. اولا توی همین فضای مجازی محدود شده , توی همین اینستاگرام چند صد پتو و چادر و گاز پیکنیک و اقلام ضروری جمع آوری و به خوی فرستاده شده. بیشتر از 100 وانت حامل اقلام ضروری فقط از تبریز رسیده دیگه لطف باقی شهرهای ترکنشین بماند. اغلب کمکهای مردمی که به خوی شده , از اینستاگرام شروع شده. تقریبا تمامی فالورهای ترکم , همشون به نوبه خودشون استوری میذاشتن و همدیگرو به کمکهای مادی و غیرمادی تشویق میکردند. همه اینا توی همین فضای مجازی محدود شده صورت پذیرفت. دوما الان دیگه همه یا vpn پولی دارن یا با vpn رایگانها گهگاهی میتونن وصل بشن و همشون هم آگاهن که چه اتفاقاتی رخ داده ولی دریغ از حتی یه استوری خشک و خالی , دریغ از حتی واکنش. اشکالی نداره ما حافظه قوی ای داریم توی زلزله ورزقان هم عین همین تکرار شد و تنها خودمون بودیم که به داد خودمون رسیدیم بدون اینکه نیازی به کسی داشته باشیم. چادر و پتو و غذای مردم زلزله زده ی خوی توسط مردم سلماس , تبریز و سایر شهرهای ترکنشین فراهم میشه.
    اگه دوری جغرافیایی سایر اقوام رو هم بخوایید بهونه قرار بدید , اونوقت چطور ترکمنها و قشقائیا دارن کمک میکنن ؟
    من قوم گرا نیستم ولی وقتی این نامهربونی و بی اعتنایی هموطنان غیر ترکم در مقابل داغ هموطنشونو میبینم و وقتی به گذشته رجوع میکنم دوباره همین تصاویر جلوی چشام میاد (زلزله ورزقان) , اونوقت یکم شک میکنم به ماهیت و معنی کلمه هموطن ... خیلی خیلی عذر میخوام بابت این جمله ام ولی این مدل بی اعتنایی بیشتر نشونگر همزیستی اجباری هستش تا هموطنی
    و اینکه میگید هلال احمر قابل اعتماد نیست و .. , خب خودتون دست به کار بشید. عصر نصیر الدوله نیس که با شتر اینور اونور برن. کمکهای شهر یا استانتونو جمع کنید با چندتا وانت یا اتوبوس بفرستینشون بیاد

روز خوش
    سلام عزیز برادر اول وقت فوری اقدام می کنیم.ممنون از بودن دوستان عزیزی مثل شما.
    این درد مشترک جداجدا درمان نمی شود.
    سپاس
    ویرایش توسط hassan47 : 02-01-2023 در ساعت 03:47
    پس از هر موفقیت مدتی ساکت باش و فکر کن. موفقیت بعدی، نه با تکیه بر موفقیت قبلی،بلکه بر پایه آن سکوت و تأمل ساخته می شود.

(پیتر دراکر)

14. 3 کاربر برای این پست سودمند از hassan47 عزیز تشکر کرده اند:

Alireza60 آواتار ها
    735 بار در 90 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    شهریار.png

روز دوم بازی فراوانی1401/11/12 تعویض روشویی و تهیه لوازم جانبی20/000/000ریال

گاهی هم نه برای اینکه دنبال ازدیاد نعمتیم….نه از ترس…نه از روی عادت….نه برای دل خودمان….تنها برای ـدا…..بگوییم:خدایا شکرت
    ویرایش توسط Alireza60 : 02-02-2023 در ساعت 16:38 دلیل: اضافه کردن اقلام خرید

16. 3 کاربر برای این پست سودمند از Alireza60 عزیز تشکر کرده اند:

220 بار در 85 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    روز ششم ............... واریز 6 میلیون تومن

خرید موس حرفه ای ریزور به قیمت 5,845,000 تومن

Screenshot (4).png

​اهدای 155 تومن به خیریه

18. 2 کاربر برای این پست سودمند از fxmilad عزیز تشکر کرده اند:

Ghaffar آواتار ها
    1,728 بار در 448 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 57 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام.بازی فراوانی/روز ۱۴۴(۱۴۴میلیون)
    روز های اخر تکمیل ویلا هستم.
    فردا ویلای من امادس

20. یک کاربر برای این پست سودمند از Ghaffar عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 37 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 37 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع