صفحه 33 از 673 نخستنخست ... 2331323334354383133533 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 321 به 330 از 6726

موضوع: بازی فراوانی

Hosseinbagheri آواتار ها
    31,106 بار در 1,268 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 147 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط davood60 نمایش پست ها
    روز 60 بازی فراوانی
    موجودی : 430 میلیون

هرچی که باید میخریدم خریدم حس اشباع شدن دارم
    شما پیشنهاد بدین حالا چی بخرم ؟!
    درود داوود عزیز وقت بخیر
    من فکر میکنم هدف از این تمرین این هست که جدا از خرج کردن این مبلغ، حس خوب هم در کنارش داشته باشیم. من اوایل در کنار خرج کردن حس خیلی خوبی داشتم و بعدها که جلوتر رفتم اون حسه از بین رفت و همین باعث شد استاپ کنم و برگردم از اول.
    به نظرم به فکر برچسب زدن نباشید و تمرین رو صرفا برای اینکه بگید انجام دادم، انجام ندید. ایا اگر پول واقعی بود همین ذهنیت رو داشتیم!؟
    با توجه به پیامتون حس میکنم به مشکل من دچار شدید. (امیدوارم که اینطور نباشه)
    موفق باشید
    شانس هرگز کافی نیست.

2. 36 کاربر برای این پست سودمند از Hosseinbagheri عزیز تشکر کرده اند:

CrocooTrader آواتار ها
    7,037 بار در 394 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 9 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    ... روز 58ام بازی فراوانی و سرشار از حس ثروت

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad.AZ نمایش پست ها
    سلام به استاد امینو عزیز و دوستان گرامی
    من از شرکت کنندگان دوره پرایس اکشن هستم (و به یاری خدا در آینده دوره سیستم فراکتالی)
    حقیقتا قبل از ورود به آکادمی با این تمرین آشنا بودم ولی هیچ زمان نیازی به انجام اون احساس نکردم؛ با این توجیه که هیچ مقاومت ذهنی در مقابل پول در هر حجم و اندازه ای ندارم ...
    در وبیناری که چند روز پیش دیدم، استاد در پاسخ به سوال یکی از دوستان، اشاره ای به این تمرین و این تاپیک کردند. کنجکاو شدم و وارد این تاپیک شدم.
    هم تاکید مجدد استاد در پست های ابتدایی و هم مطالعه نظرات و نتایج دوستان، نیرو محرکه ای شد تا این تمرین رو از امروز شروع کنم.
    هر چند که شروع این تمرین رو دشوار می دونم ولی به یک دلیل تمام تلاش خودم رو می کنم تا به خوبی انجامش بدم : اگر خواهان نتایج متفاوت و بهتری هستم پس باید تمرینات و اقداماتی انجام دهم که تا امروز انجام نداده ام، شاید این تمرین یکی از همان اقدامات باشد ...
    پس در کنار سایر تمرینات و باورسازی های این آکادمی، این تمرین رو هم شروع می کنم.
    همچنین در بالای هر صفحه از تمرین، مبلغ تجمعی که تا آن روز هزینه کرده ام رو هم محاسبه می کنم که اگر مقاومتی هست زودتر رخ نشان دهد!

4. 30 کاربر برای این پست سودمند از CrocooTrader عزیز تشکر کرده اند:

arashirani آواتار ها
    8,480 بار در 324 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    سلام
    به امید خدا از امروز شروع میکنم. چه مقاومت ذهنی سختی داشت شروع این بازی برای من
    روز یکم

6. 33 کاربر برای این پست سودمند از arashirani عزیز تشکر کرده اند:

hiwa_1985 آواتار ها
    7,357 بار در 318 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام خدمت استاد عزیز و باقی دوستان .
    من روز شنبه به 90 روز رسیدم .
    واقعا انجام این بازی کار فوق العاده ای هستش که طراحی شده الان واقعا حس خوبی دارم .
    از آنجایی که ذهن انسان تفاوت بین رویا و واقعیت را تشخیص نمی دهد ، و از یک طرف هم این ذهن ما هستش که زندگی و آینده ما را خلق می کند ، پس ما می توانیم از این مشخصه ذهنمان به نفع خودمان استفاده کنیم و هر چیزی که مثبته و آرزوش رو داریم را با تصویرسازی ذهنی و ایمان و باور به آن و حس خوب به سمت خودمان جذب کنیم .
    من این بازی رو انقدر با واقعیت انجام دادم که واقعا این اواخر احساس بی نیازی میکردم ، چون هر چیزی که دوس داشتم رو توی زندگی داشتم(بجز خونه و ماشین که مبالغش بیشتر از 90 میلیون تومان بود) . حتی زمانی که برای خرید واقعی می رفتم انگار که بار دوم هستش که برای خرید اون جنس می رم چون قبلا یک بار در ذهنم اون رو خریده بودم .
    امیدوارم همه دوستانی که در این آکادمی فعالیت می کنن همه با هم به تمام اهداف مالیمون برسیم .

20201208_211757.jpg

8. 43 کاربر برای این پست سودمند از hiwa_1985 عزیز تشکر کرده اند:

3,354 بار در 244 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط hiwa_1985 نمایش پست ها
    سلام خدمت استاد عزیز و باقی دوستان .
    من روز شنبه به 90 روز رسیدم .
    واقعا انجام این بازی کار فوق العاده ای هستش که طراحی شده الان واقعا حس خوبی دارم .
    از آنجایی که ذهن انسان تفاوت بین رویا و واقعیت را تشخیص نمی دهد ، و از یک طرف هم این ذهن ما هستش که زندگی و آینده ما را خلق می کند ، پس ما می توانیم از این مشخصه ذهنمان به نفع خودمان استفاده کنیم و هر چیزی که مثبته و آرزوش رو داریم را با تصویرسازی ذهنی و ایمان و باور به آن و حس خوب به سمت خودمان جذب کنیم .
    من این بازی رو انقدر با واقعیت انجام دادم که واقعا این اواخر احساس بی نیازی میکردم ، چون هر چیزی که دوس داشتم رو توی زندگی داشتم(بجز خونه و ماشین که مبالغش بیشتر از 90 میلیون تومان بود) . حتی زمانی که برای خرید واقعی می رفتم انگار که بار دوم هستش که برای خرید اون جنس می رم چون قبلا یک بار در ذهنم اون رو خریده بودم .
    امیدوارم همه دوستانی که در این آکادمی فعالیت می کنن همه با هم به تمام اهداف مالیمون برسیم .

20201208_211757.jpg
    سلام آقای هیوا خیلی ممنون از پیامتون کلی انرژی گرفتم

منم با شما موافقم این بازی عالیه مخصوصا وقتی جدی هستی و همه چیزبرات عین واقعیته ، بعد از مدتی میبینی درونت خیلی تغییرها کرده.
    من خودم قبلا اگر تو خیابون ماشین های موردعلاقه ام رو میدیدم یه حس "نداشتن" و "کاشکی داشته باشم " و " پس کی من اینو میخرم " تو ذهنم شکل میگرفت، ولی بخاطر این فراوانی چندین ماشین خریدم و حالا که دوباره همون اتفاق تو خیابون برام میفته ، درونم میگه " هِ ... فردا میتونی بخریش " یا میگه " عه ... اینم مثل ماشین منه که فلان روز خریدم " بعد کلی ذوق میکنم
    خیلی خوبه ، خیلی جدی بگیریمش .... حالا من چون همه خریدامو کلیپ کردم و روزی حداقل یکبار همه رو تماشا میکنم ، هر جای خونه رو که نگاه میکنم همه وسایلی که خریدم رو میبینم
    کلا نظرم درباره خودم عوض شده بقول آقای ماکسول مالتز: "تصویرهای ذهنی داروی قدرتمندی هستند."
    بازی فراوانی یه نمونه ای بی نظیراز"تغییر تصویر از خود"هست.
    چطور باید یک سیکل یا چرخه شکست خوردن را بشکنید و از آن خارج شوید؟
    باید روی یک قسمت مشخص بقدری تمرین کنید تا عادت جدیدی در خود ایجاد کنید.

10. 38 کاربر برای این پست سودمند از Moonlight عزیز تشکر کرده اند:

hiwa_1985 آواتار ها
    7,357 بار در 318 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Moonlight نمایش پست ها
    سلام آقای هیوا خیلی ممنون از پیامتون کلی انرژی گرفتم

منم با شما موافقم این بازی عالیه مخصوصا وقتی جدی هستی و همه چیزبرات عین واقعیته ، بعد از مدتی میبینی درونت خیلی تغییرها کرده.
    من خودم قبلا اگر تو خیابون ماشین های موردعلاقه ام رو میدیدم یه حس "نداشتن" و "کاشکی داشته باشم " و " پس کی من اینو میخرم " تو ذهنم شکل میگرفت، ولی بخاطر این فراوانی چندین ماشین خریدم و حالا که دوباره همون اتفاق تو خیابون برام میفته ، درونم میگه " هِ ... فردا میتونی بخریش " یا میگه " عه ... اینم مثل ماشین منه که فلان روز خریدم " بعد کلی ذوق میکنم
    خیلی خوبه ، خیلی جدی بگیریمش .... حالا من چون همه خریدامو کلیپ کردم و روزی حداقل یکبار همه رو تماشا میکنم ، هر جای خونه رو که نگاه میکنم همه وسایلی که خریدم رو میبینم
    کلا نظرم درباره خودم عوض شده بقول آقای ماکسول مالتز: "تصویرهای ذهنی داروی قدرتمندی هستند."
    بازی فراوانی یه نمونه ای بی نظیراز"تغییر تصویر از خود"هست.
    ممنون از توجه شما .
    بله واقعا همینطوره و اینکه خرید هاتون رو کلیپ کردین برام جالب بود بنظرم خیلی بهتر جواب میده .
    در مورد کتاب سایکوسایبرنتیک آقای مالتز باید بگم بهترین کتابی که خوندم این کتاب بوده و همه چی برمی گرده به برداشت و ما از حوادث اطرافمون و تصویری که ما از اون ها در ذهنمون برای خودمون می سازیم .
    بازم ممنون .

12. 35 کاربر برای این پست سودمند از hiwa_1985 عزیز تشکر کرده اند:

9,006 بار در 314 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 5 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام من انقدر درگیر بازی شدم که اصلا حواسم نبوده 6 روز از نود روز بازیم گذشته ...
    ممنون از دوستان برای کمک و راهنماییتون
    اگه امکان داره برام فایل استاد ارسال کنید.

14. 35 کاربر برای این پست سودمند از eluosh21 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,456 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    سلام به دوستان پر انرژژژژژژژژژژژژژژژژژژی فراوانی
    خداییش من امروز تو روز 17 هستم کم کم دارم اشباع میشم از پول
    یه حس خوبه دیگه هم دارم اینکه اصلا فکر نمیکنم که پول ندارم و چک و .... دارم
    خیلی عالیه فقط کم کم ذهنم داره به فشار میفته که چیا بخرم احتمالا تو این چندروزه آینده کال بشم
    فقط نشستم فکر میکنم چه چیزهایی بخرم و چه مارکهایی بخرم تا بتونم ظرفیت ذهنیم رو بیشتر کنم
    مرسی از تمام دوستان

16. 28 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Mohammad-f آواتار ها
    780 بار در 22 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام به همه دوستان
    روز 53

18. 31 کاربر برای این پست سودمند از Mohammad-f عزیز تشکر کرده اند:

majid_fx آواتار ها
    2,879 بار در 200 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 9 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام به دوستان
    بالاخره گره 13 روز رو رد کردم فکر کنم بالای 6 بار تا روز 13 اومدم و مجبور شدم برگردم و از اول شرع کنم

20. 27 کاربر برای این پست سودمند از majid_fx عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 28 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 28 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع