صفحه 304 از 673 نخستنخست ... 204254294302303304305306314354404 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,031 به 3,040 از 6726

موضوع: بازی فراوانی

1,360 بار در 308 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 25 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen A76 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر دوستان اوضاع احوال چطوره؟ با بهترین نعمت خداوند برای انسان چیکارا میکنین؟
    خوب خوش میگذرونین؟
    زنده باشید
    یه سوال داشتم از دوستانی که به مسافرت میرن ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    هزینه سفرها مخصوصا سفر خارجه رو چجوری محاسبه میکنید
    هزینه تغذیه لباس یا تفریح رفت و امد رزرو هتل ...سایت خاصی هست بشه همه اینهارو دید یا تقریبی خرج میکنید
    تمام سعی بنده بر اینه که در زمان خرج کردن پول هام تمام احساساتم رو بکار بگیرم و خب فکر میکنم اگه دقیق بشه فهمید که هزینه ها به چه صورته بهتر میشه بازی فراوانی رو انجام داد
    مورد بعدی زمانی که شما تصمیم به مسافرت دارید 24 ساعت مهلت دارید برای خرج کردن پولتون و خب ممکنه فقط 24 ساعت لازم باشه تا شما به مقصدتون برسید
    در اینجور موارد زمان رو نادیده میگیرید و هدف رو میزارید فقط خرج کردن پول؟
    از لحاظ مکانی چجوری این بازی رو انجام میدید؟ مثلا زمانی که یه هتل رزرو میکنید برای یک هفته و تمام پولش رو همون روز پرداخت میکنید
    روز بعدی که یک میلیون اضافه شده به پولتون، شما در خونتون هستید یا در هتل؟
    ممنون میشم دوستانی که مسافرت میرن راهنمایی بفرمایند @tarokh @mohammad-zrm @mojteba0013

سلام خدمت محسن جان عزیز
    در ابتدا امیدوارم سالم و سلامت باشی
    خب ببین برای رزرو هتل عمده سایت های فروش بلیط رزرو رو هم دارن مثل علی بابا خب توی قدم اول معلوم کن چند روز میخوای بری مسافرت مثلا من 3 روز رفتم و روز قبل حرکت هزینه هتل و بلیط رو پرداخت کردم که روز اول که دبی رفته بودم برم خرید و عشق و حال به ماشین رنت کردم و کاراش
    ببین من میرفتم میگشتم سایت ها رو پیدا میکردم که میشد ماشین رنت کنی یا میرفتم سرچ میکردم و پیدا میکردم من پولم رو تبدیل میکردم به پول اون طرف اینو با یه سرچ ساده میتونی پیدا بکنی
    زمان رو اتفاقا اصلا نادیده نگرفتم و نهایت استفاده کردم گاها به حدی تو فکر فرو رفته بودم که میگفتم من که هنوز استخر فلان نرفتم بزار نیم ساعت دیگه پست رو بزارم که چی خرج کردم و چ کردم
    و اینکه بشه قیمت هارو پیدا کنی اول اسم مغازه هارو از گوگل پیدا کن مثلا فروشگاه مرکاته دبی و .... بعد برو نسبت به چیزایی که پیدا کردی سرچ کن تقریبا کلی از هزینه هارو میاره برات
    دبی مال مثلا سایت داره میشه استفاده کرد
    امیدوارم جوابتو بگیری موفق باشی
    تمرین بیشتر​زندگی بهتر

​(مجتبی)

2. 6 کاربر برای این پست سودمند از mojteba0013 عزیز تشکر کرده اند:

M.T.z آواتار ها
    4,295 بار در 947 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 174 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mtzpouya نمایش پست ها
    سلام روز اول بازی فراوانی داستان یک میلیون تومن امروز من.
    بخش صبح
    امروز صبح ساعت 7 برام یک میلیون واریز شد و من سات هشت صبح رفتم بیرون تا صبحانه ای برای امروز تهیه کنم که عکسش رو در پایین قرار میدم این صبحانه 560 هزارتومان هزینه شد.
    فایل پیوست 413293

بخش ظهر
    امروزبعداز رفتن به بازار 15خرداد و کلی گشتوگزار در باراز برای ناهار رفتن یه رستوران و یک پرس باقالی پلو با گردن سفارش دادم که قیمتش شد 320 تومن با دوغ

baghali-polo-ba-mahiche.jpg
    E-mail: [email protected]
    Instagram: MTz_trader

4. 6 کاربر برای این پست سودمند از M.T.z عزیز تشکر کرده اند:

1,360 بار در 308 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 25 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    بخش ظهر
    امروزبعداز رفتن به بازار 15خرداد و کلی گشتوگزار در باراز برای ناهار رفتن یه رستوران و یک پرس باقالی پلو با گردن سفارش دادم که قیمتش شد 320 تومن با دوغ

سلام پویا جان عزیز
    واقعا انتخاب خوبی بود یه پیشنهاد دارم برات خود منم همین کارو میکنم
    به فرض موقع ناهار خرید میکن یا عصر میرم باز خرید همش مینویسم همون شب وارد میکنم یا اینکه همون روز اول صبحی کل خرید هامو میزنم این کار باعث میشه سایت زیادی سنگین هم نشه
    توی این وضع نت فکر کنم روش خوبیه
    بازم هرجور صلاح شماست موفق باشی
    تمرین بیشتر​زندگی بهتر

​(مجتبی)

6. 4 کاربر برای این پست سودمند از mojteba0013 عزیز تشکر کرده اند:

tarokh آواتار ها
    6,088 بار در 951 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 187 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام وقت بخیر دوستان اوضاع احوال چطوره؟ با بهترین نعمت خداوند برای انسان چیکارا میکنین؟
    خوب خوش میگذرونین؟
    زنده باشید
    هزینه تغذیه لباس یا تفریح رفت و امد رزرو هتل ...سایت خاصی هست بشه همه اینهارو دید یا تقریبی خرج میکنید
    تمام سعی بنده بر اینه که در زمان خرج کردن پول هام تمام احساساتم رو بکار بگیرم و خب فکر میکنم اگه دقیق بشه فهمید که هزینه ها به چه صورته بهتر میشه بازی فراوانی رو انجام داد
    مورد بعدی زمانی که شما تصمیم به مسافرت دارید 24 ساعت مهلت دارید برای خرج کردن پولتون و خب ممکنه فقط 24 ساعت لازم باشه تا شما به مقصدتون برسید
    از لحاظ مکانی چجوری این بازی رو انجام میدید؟ مثلا زمانی که یه هتل رزرو میکنید برای یک هفته و تمام پولش رو همون روز پرداخت میکنید
    ممنون میشم دوستانی که مسافرت میرن راهنمایی بفرمایند @tarokh @mohammad-zrm @mojteba0013
    سلام ارادت
    من اینطوری بودم که مثلا برنامه سفر از تهران به میلان رو میچیدم.حتی تا ترانسفر ماشین از خونم تا فرودگاه رو bmw 730 با راننده رنت میکردم.هزینه pcr در منزل رو حساب میکردم.بعد مثلا یک هفته هتل اونحا میشد مثلا 10000 دلار.اونو میدادم مثلا روز اول.روز دوم رولزرویس رنت میکردم تو میلان(با یه سرچ انگلیسی ساده قیمتاش در میاد-به انگلیسی سرچ کنید اجاره رولزرویس تو میلان)بعد روز بعد مثلا برای 2 روز کشتی شخصی اجاره میکردم.بعد میخواستم از میلان برم پاریس به جای پرواز عادی فرست کلاس میگرفتم(گرون ترینش رو)یا مثلا از پاریس میخواستم برم لندن جت شخصی اجاره میکردم.بستگی به خلاقیت خودتون داره.وقتی که دیگه اینقدر درگیر حس کردنش بشید تو خرج کردنش هم منعطف میشید.
    ارادت
    in all chaos there is calculation

8. 6 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

M.T.z آواتار ها
    یاد شده
    در 174 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    بخش ظهر

بخش شب
    امروز از 1 میلیون تومنی که صبح برام اومد در مجموع 880 هزار تومنش رو خرج کردم و 120 هزار تومن مونده بود که بعد از ظهر بعد از این که رسیدم خونه و یکم مطالعه کردم ساعت 6 عصر با یکی از دوستان رفتیم استخر و بلیطش نفری 100 بود که بیست هزار تومن باغیش رو کرایه تاکسی دادم

download.jpg

خدارو شکر که امروز هم فرصت زندگی داشتم و تونستم از این فرصتی که بهم داده شده لذت ببرم.
    خدایا سپاس بابت نعماتت

10. 5 کاربر برای این پست سودمند از M.T.z عزیز تشکر کرده اند:

forexmh آواتار ها
    8,755 بار در 2,335 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1644 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام به دوستای خوبم
    روز 103 بازی و با مبلغ 103 میلیون تومن و اختصاص دادم به یک کالای کاربردی به نام یوپی اس که به نظرم برای هر جایی که با لوازم برقی سرو کار داره لازم و ضروریه
    البته درسته با وجود لپ تاب و مودم های جیبی برق سیستم های ما کمتر میره ولی خب کار از محکم کاری عیب نمیکنه برا همین یکی از خوبای ای کالا رو تهیه کردم تا دفتر کارم هرگز با قطعی و نوسان برق مواجه نشه
    2022110301.png
    برای اینکه ساعات بیشتری رو بشه روی برق دستگاه حساب کرد دلخرجی کردم و 4 باتری یو پی اس معادل 500 آمپر تهیه کردم
    2022110302.png
    مابقی هم هزینه اتصالات و کابل شد
    خدا رو شاکرم
    هنگام نزدیک شدن به تغییر ، فقط می توانید آنچه را که از دست می دهید ، اندازه گیری کنید ، نه آنچه را که به دست خواهید آورد - به دنبال چیزی بزرگ باشید!

12. 4 کاربر برای این پست سودمند از forexmh عزیز تشکر کرده اند:

forexmh آواتار ها
    8,755 بار در 2,335 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1644 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    قصد دارم یک تجربه شخصی رو با شما به اشتراک بزارم
    من بار ها در این بازی شکست خوردم
    ولی میخوام به یکی از چندین علت عدم انجام بازی فراوانی در روز موعود خودش صحبت کنم
    مثلا یادمه برایم پیش اومده در روز 67 بازی فراوانی بودم که زمانی یادم اومد که باید بازی و تکلیف روزم و انجام بدم که کار از کار گذشته بود یعنی 12:05 بامداد شده بود
    قانون قانونه و 5 دقیقه و 5 ساعت تاخیر بر نمیداره
    برا همین مردود شدم و محکوم به شروع مجدد از روز اول شدم
    باختنم در بازی فراوانی هر بار درسی جدید بهم میداد که خب قرار نیست اینجا خیلی راجبش صحبت کنم
    برای عدم فراموشی بازی فراوانی از گوگل کلندر کمک گرفتم
    از اونجایی که سیستم گوگل کلندر من روی تمام کامپیوتر ها و موبایل هام سینک شده یا آوری هاشون همواره روی همه ابزارهام میاد
    روزی سه بار برای خودم یااور گذاشتم
    البته تمام این کارها برای روزهای اول بازیم بود
    این روزها اونقدر غرق لذت از بازی میشم که واقعا از این ابزار بی نیازم
    ولی با این حال مثل روزهای اول همواره هر روز مبلغ واریز روز بعد و تاریخشو روی گوگل کلندر سینک میکنم
    به پیوست تغییر دادن مبلغ و تاریخ بازی فردامو گذاشتم
    Screenshot_701.png
    هنگام نزدیک شدن به تغییر ، فقط می توانید آنچه را که از دست می دهید ، اندازه گیری کنید ، نه آنچه را که به دست خواهید آورد - به دنبال چیزی بزرگ باشید!

14. 7 کاربر برای این پست سودمند از forexmh عزیز تشکر کرده اند:

mohammad-zrm آواتار ها
    16,818 بار در 2,001 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1281 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    خوب خوش میگذرونین؟
    زنده باشید
    درود به آقا محسن عزیز؛
    امیدوارم که اوقات به کام باشه ♥
    - بنده در همون روز کل هزینه های سفر رو پرداخت میکنم (پرواز رفت و برگشت - ویزا - هتل - عوارض خروج از کشور - هزینه های حمل و نقل - اجاره ی خودرو - بلیط مناطق مد نظر - و...)
    سایت های planner زیادی هستن که مکان های دیدنی و توریستی رو معرفی میکنن + قیمت و زمان تقریبی برای بازدید از اون منطقه رو هم میگن.
    یکی از این سایت ها https://www.inspirock.com/ هست که یه برنامه ی تفریحی و بازدیدی رو براتون ردیف میکنه.(سایت های زیادی در این زمینه وجود دارن)
    - خیر، زمان رو نمیشه نادیده گرفت، شما باید در همون روز پول رو پرداخت کنید.
    - در روز بعد بنده در هتل هستم
    سپاسگزارم
    دو دسته از افراد هرگز پیشرفت زیادی نمیکنند؛
    1- افرادی که کاری که بهشان گفته میشود رو نمیتوانند انجام دهند ...
    2- افرادی که کاری بیشتر از آنچه که بهشان گفته شده انجام نمیدهد ...
    (ناپلئون هیل)

16. 7 کاربر برای این پست سودمند از mohammad-zrm عزیز تشکر کرده اند:

M.T.z آواتار ها
    یاد شده
    در 174 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام روز دوم بازی فراوانی داستان دو میلون تومن امروز من
    بخش صبح

از اونجایی گه من برام صبحونه خیلی مهمه و اعتقاد دارم یک روز خوب رو باید بایک صبحونه خوب شروع کرد و اگر صبحونه نخورم ویندوزم کلا بالانمیاد امروز هم بخشی از پولی دارم برای اون صرف میکنم.
    دومیلیون امروز برام واریز شد ساعت 7 صبح و من ساعت 8 صبح که طبق عاذتم بیدارشدم رفتم بیرون تا برای خونواده صبحونه فراهم کنم و هزینش شد 630 هزار تومن

nody-عکس-صبحانه-خانگی-1626054861 copy.jpg

بعد از خوردن صبحونه کنار خونواده باید میرفتم ارایشگاه بخاطره همین اماده شدم تا برم یک ارایشگاه خیلی خوب و کار درست که تو همین محله خودمون نازی اباده و یکی از دوسنای دوران راهنماییم اون جا رو مدیریت میکنه.

im5ioyeh.jpg
    ویرایش توسط M.T.z : 11-03-2022 در ساعت 09:40

18. 9 کاربر برای این پست سودمند از M.T.z عزیز تشکر کرده اند:

3,101 بار در 991 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 113 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    ممنون از شما
    @tarokh @mohammad-zrm @mojteba0013

20. 5 کاربر برای این پست سودمند از MohsenA76 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 28 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 28 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع