صفحه 275 از 672 نخستنخست ... 175225265273274275276277285325375 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,741 به 2,750 از 6719

موضوع: بازی فراوانی

vahid394 آواتار ها
    5,970 بار در 707 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 13 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام بزرگوار
    امیدوارم که زندگی رو به همون نحوی که مدنظرتون هست تجربه کنید
    من هم 3یا 4مرتبه بازی روبه طور جدی شروع کردم تا در انتها به روز 90ام رسیدم و خب به نظرم میشه گفت که بیشتر افرادی که بازی رو شروع کردند مرتبه های اول رو احتمالا با موفقیت به روز 90 نرسوندن
    اینطور بگم که حس میکنم که این بازی واقعا برای اینکه من به بی نیازی مالی برسم لازمه پس نتیجه اینکه با جدیت این بازی رو ادامه دادم
    منظم بودم و هر روز خرید هامو انجام دادم و چیزایی خریدم که دوست دارم و ازشون لذت میبرم
    مدت طولانی ای رو صرف این کار نکردم و سعی کردم تو این مدت هم در خرید های واقعی زندگیم خیلی طولانی نباشم تا حس واقعی بودن رو درک کنم به طور مثال در دنیای واقعی رفتم تا شلوار بخرم و خب با خودم گفتم که همون مغازه های اول و در حدود زمان نیم ساعت خرید کنم و همین کارو کردم وا اجناس خوبی هم خریدم
    منظورم این هست که زمان زیاد صرف این کار کردن باعث خسته شدنم شاید میشد و من کوتاه کردم کارو و بازی رو در هر روز در حدود 15تا 30 دقیقه انجام میدادم
    من با سه فاکتور اینکه :اول:من برام واجبه بازی رو انجام بدم چون میخوام موفق بشم .دوم:من از خریدهام لذت ببرم تا انگیزه بگیرم .سوم:مدت طولانی وقتم رو مصرف نمیکردم تا خسته نشوم
    یقینا شما عزیز بزرگوار هم این نکات رو از قبل میدونستید و من ضمن یاداوری اشاره کردم متشکر میشم شما هم نکات مدنظرتون رو بفرمایید از تجربیات خودتون چون صد در صد برای بنده مفید هستند

2. 7 کاربر برای این پست سودمند از vahid394 عزیز تشکر کرده اند:

Sh.abdi آواتار ها
    1,568 بار در 394 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 10 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام وقت همگی بخیر
    پایان روز ۹۰ بازی فراوانی
    اولین و تنها سد ذهنی من در انجام دادن بازی بود صادقانه بگم در ابتدا انجام بازی رو کاری بیهوده می دونستم و چون جزئی از پروسه آموزش بود شروع به انجام دادنش کردم اما ادامه دادنش برام بسیار لذت بخش بود و حس خوبی که از خرج کردن پول بدون دغدغه داشتم منو به ادامه ی بازی ترغیب می کرد جوری که تا پایان روز ۹۰ مقاومت ذهنی برای خرج کردن نداشتم و تاثیر فوق العاده ایی هم در افزایش ظرف ذهنیم داشت.
    امیدوارم همگی پذیرای تغییرات مثبت در هر زمینه ای در زندگی باشیم.
    با تشکر از جناب دهقان و تیم عالیشون.
    Teachers open the door but you must enter by yourself

4. 6 کاربر برای این پست سودمند از Sh.abdi عزیز تشکر کرده اند:

8,669 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط memo نمایش پست ها
    90

وقت بخیر دوستان روز 90 بازی فراوانی و قشنگ ترین خرید (البته فعلا در حد وسع کویر سوار میشیم وگرنه هوندا و کاوازاکی کجا کویر کجا)
    فایل پیوست 402454
    قشنگ ترین چیزی که از بازی فراوانی یاد گرفتم واژه صبر بود .. صبر برای هرچیزی و حتی این مورد رو عملی اجرا کردم و عکسشو قرار میدم و همچنین در تمام مقالاتی که گذاشتم واژه صبر بود

اگر کالایی رو دوست داریم صبر کنیم تا روزی که موجودی حساب فراوانی جور باشه

اگر ترید میخوایم بزنیم صبر کنیم تا یک موقعیت بسیار واضح و خوب ببینیم و ترید بزنیم / باور کنید یا نکنید از نظر من 5 موقعیت معاملاتی خیلی خوب در ماه برای رشد دایمی حساب شما در مارکت و همچنین بی نیازی از مال کافیه
    استیتمنت زیر مربوط به خیلی وقت پیشه و مربوط به اولین اکانتی هست که در سی تریدر داشتم و خب صبر نداشتم حدودا چندین ماه رو روی روانشناسی فردی و واژه صبر کار کردم فایل پیوست 402462] یورو دلار حجم پایین و رشد 60% اکانتفایل پیوست 402463

از قشنگ ترین چیزهای دیگه ای هم که یاد گرفتم واژه لیاقت هست که ایا واقعا لیاقت استفاده از چیزی که میخریم رو داریم یا خیر...ایا واقعا لیاقت تریدر شدن رو داریم یا خیر ... رفتارهامون در جهت فراوانی و فزونی و در جهت قوانین طبیعت هست یا خیر

مارکوس اورلیوس صحبت قشنگی داره که میگه ایا از اتفاقاتی که طبق قوانین طبیعت می افتد شگفت زده میشوی؟ اگر میشوی رفتار تو مانند پزشکی هست که از تب کردن بیمار شگفت زده شود یا آشپزی از خوب شدن غذایش شگفت زده شود
    پس چرا تو وقتی اتفاقی در جهت قوانین طبیعت می افتد شگفت زده می شوی

مارکت قوانینی مانند قوانین طبیعت دارد و مانند اون دارای اصولی ثابت

امیدوارم که زندگی ای سرشار از فراوانی داشته باشید و رفتارهاتون در جهت فراوانی و فزونی باشه

موفق باشید @amino
    درود به جناب memo بزرگوار، ابتدا تبریک عرض میکنم خدمت شما دوست عزیزم، و امیدوارم در همه ارکان مهم زندگی تریدری، اعم از روانشناسی و مدیریت سرمایه همچنان پرقدرت جلو برید، صحبت های حضرتعالی کاملا درسته و بنده هم موافق هستم که داشتن صبر، چه در ترید و چه در هر چیز دیگه ای مثل بازی فراوانی، کلید موفقیت و سربلندی هستش، امیدوارم همچنان شاهد حضور شما در این انجمن باشیم و بتونیم از پست های جنابعالی استفاده کنیم و انگیزه بگیریم، موفق و شاد باشید.

6. 7 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

8,669 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    با نام و یاد خدا و با عرض سلام خدمت تمامیه دوستان، بزرگواران و همراهان، روز 62 بازی فراوانی، خرید یه میز بیلیارد.
    62 pool table.PNG

8. 8 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

1,360 بار در 308 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 25 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام دوستان عزیز امروز زدیم تو کار سیستم صوتی روز 39 ام موجودی 3900 دلار
    1 سیستم صوتی کامپیوتر برند سونی 41637
    2اسپیکر قابل حمل جی بی ال 75 میلیون
    Screen Shot 10-12-2022 at 08.35 ق.ظ.png
    Screen Shot 10-12-2022 at 08.40 ق.ظ.png
    تمرین بیشتر​زندگی بهتر

​(مجتبی)

10. 4 کاربر برای این پست سودمند از mojteba0013 عزیز تشکر کرده اند:

DR-ali آواتار ها
    6,138 بار در 1,523 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 379 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    90

وقت بخیر دوستان روز 90 بازی فراوانی و قشنگ ترین خرید (البته فعلا در حد وسع کویر سوار میشیم وگرنه هوندا و کاوازاکی کجا کویر کجا)
    فایل پیوست 402454
    قشنگ ترین چیزی که از بازی فراوانی یاد گرفتم واژه صبر بود .. صبر برای هرچیزی و حتی این مورد رو عملی اجرا کردم و عکسشو قرار میدم و همچنین در تمام مقالاتی که گذاشتم واژه صبر بود

اگر کالایی رو دوست داریم صبر کنیم تا روزی که موجودی حساب فراوانی جور باشه

اگر ترید میخوایم بزنیم صبر کنیم تا یک موقعیت بسیار واضح و خوب ببینیم و ترید بزنیم / باور کنید یا نکنید از نظر من 5 موقعیت معاملاتی خیلی خوب در ماه برای رشد دایمی حساب شما در مارکت و همچنین بی نیازی از مال کافیه
    استیتمنت زیر مربوط به خیلی وقت پیشه و مربوط به اولین اکانتی هست که در سی تریدر داشتم و خب صبر نداشتم حدودا چندین ماه رو روی روانشناسی فردی و واژه صبر کار کردم فایل پیوست 402462] یورو دلار حجم پایین و رشد 60% اکانتفایل پیوست 402463

از قشنگ ترین چیزهای دیگه ای هم که یاد گرفتم واژه لیاقت هست که ایا واقعا لیاقت استفاده از چیزی که میخریم رو داریم یا خیر...ایا واقعا لیاقت تریدر شدن رو داریم یا خیر ... رفتارهامون در جهت فراوانی و فزونی و در جهت قوانین طبیعت هست یا خیر

مارکوس اورلیوس صحبت قشنگی داره که میگه ایا از اتفاقاتی که طبق قوانین طبیعت می افتد شگفت زده میشوی؟ اگر میشوی رفتار تو مانند پزشکی هست که از تب کردن بیمار شگفت زده شود یا آشپزی از خوب شدن غذایش شگفت زده شود
    پس چرا تو وقتی اتفاقی در جهت قوانین طبیعت می افتد شگفت زده می شوی

مارکت قوانینی مانند قوانین طبیعت دارد و مانند اون دارای اصولی ثابت

امیدوارم که زندگی ای سرشار از فراوانی داشته باشید و رفتارهاتون در جهت فراوانی و فزونی باشه

موفق باشید @amino
    سلام ممو جان تبریک میگم بهت
    تاپیک ترید - صفحه 18 (academywave.com)
    هم بازی فراوانی رو و هم تاپیک ترید رو
    بدون شک با پشت کاری داری به هرچی که میخای میرسی امیدوارم همیشه سلامت .شاد و پیروز باشی
    همه عمر بر ندارم / سر از این خمار مستی

12. 5 کاربر برای این پست سودمند از DR-ali عزیز تشکر کرده اند:

DR-ali آواتار ها
    6,138 بار در 1,523 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 379 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    وقت بخیر علی عزیز امیدوارم که حالت خوب باشه

قطعا با وجود دوستان مثل شما و داشتن چنین محیط اموزشی ارزشمندی موفق نشدن سخت تر از موفق شدن هست

قطعا تا عمر باقی باشه در خدمت دوستانم در این اکادمی هستم و براشون طلب خیر و برکت میکنم

موفق باشید
    حضور شما دوستان که تجربتون خیلی از ما بیشتره و اینکه اون تجربه رو در اختیار ما قرار میدین واسه ما واقعا ارزشمنده

(دیگه جملات کتابیم تموم شد ) داداش منتظرم موتورهاتو که با برداشت حساب ریلت میخری ببینم
    همه عمر بر ندارم / سر از این خمار مستی

14. 5 کاربر برای این پست سودمند از DR-ali عزیز تشکر کرده اند:

behzad61 آواتار ها
    201 بار در 54 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام
    روز51ام 51میلیون

39میلیون تلویزیون ال ای دی هوشمند سونی 65اینج مدلKD-65X80J

57835d66750ce3a738552449327009d6be06233b_1644231237.jpg

12 میلیون ساعت هوشمند اپل واچ سری 7 مدل 45mm Aluminum Case with Sport silicone Band رنگ ابی

7a37663cc6d905083c4dd181cc10f59d88693eed_1633854788.jpg

16. 4 کاربر برای این پست سودمند از behzad61 عزیز تشکر کرده اند:

Mr.Ali آواتار ها
    2,245 بار در 388 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    درود و عرض ادب

روز 52 - 52 میلیون

52-اسپیکر.PNG

52-هدست.PNG
    همه راههایی که شما رفتین و راههایی که نرفتین و راههایی که هنوز به ذهنتون نرسیده رو طی کردم "Amino"

18. 3 کاربر برای این پست سودمند از Mr.Ali عزیز تشکر کرده اند:

ElhamBeheshti آواتار ها
    220 بار در 61 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام و درود دوستان عزیز
    روز بیستم از بازی فراوانی
    مبلغ 20.000.000 تومان
    3 تا بلیط رفت و برگشت به کیش به مبلغ 8.100.000 + 2 شب اقامت در اتاق های رو به باغ هتل داریوش 11.800.000 . 100000 تومان هم پول تاکسی
    A smooth sea never made a skilled sailor

20. 3 کاربر برای این پست سودمند از ElhamBeheshti عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 16 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 16 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع